Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Városi park •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Városi park VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1070
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Szept. 08, 2020 4:38 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Városi park YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Városi park SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Városi park 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Városi park XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Városi park Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Szept. 08, 2020 2:20 pm

Séta a parkban
Aaron & Belial
Különös dolog ez a félvérség. Ha túllátunk azon milyen szégyenteljes módon születnek a világra - démon egy földivel keveredik - létezésük egész figyelemre méltó. Felfedezni vélem bennük a lehetőségeket. Hangok a fejben vagy kettős személyiség. Több lenni egy átlag halandónál, tartozni a természetfelettihez. Ő más mint Kyara. Több kérdést teszek fel neki az este folyamán, hogy egyfajta képet kapjak félvérségéról. Majdhogynem mindre választ is kapok. Figyelmesen hallgatom a fiúban eleve benne élő démon szavait, aki Irafnak nevezi magát, miközben képességeit is megvillantja a parkban fogott gyanútlan nő testén keresztül prezentálva, aki valószínűleg már ezerszer bánja, hogy esti sétája ide vezette.
-Nem létezhettek egymás nélkül. Világos. - foglalom össze leginkább magamnak a gondolatot. Ha a fiú hal és teste odavész, a démoni fél is megszűnik létezni. Ha a démon tűnik el, úgy a fiú magára marad és elég életképtelennek látszik ahhoz, hogy hosszú ideig életben tartsa magát. A nő teste időközben megadja magát a démoni erő alatt. Még egy hangos, rémült sikoly kiszalad az áldozat torkán és egy utolsó lélegzetvétellel, aztán a test elernyed és hanyagul csuklik össze. A férfi már percek óta támasztja a sírkövet hullamerevségében. Azt hiszem a móka véget is ért. Részemről az ígéret, még ha nem is a tervezett módon, de teljesült. Talán ezzel a váratlan "mókával" túl is teljesítettem.
-Ideje tovább állni. Mielőtt valaki felfedezne minket a tetemek mellett. - pillantok felé. Ő is beláthatja, ez nem volna valami szerencsés.
-A múzeum felé van még dolgom. - emelem karom orrom elé, hogy leolvassam karórámról a pontos idő. Még időben vagyok, pedig a pontosság nem erényem.
-Tarts velem. - hívom magammal, és ha úgy dönt velem jön, úgy kényelmes léptekkel a parkból kifelé vezető ösvény felé veszem az irányt, hogy egy negyed-félórás sétát követően a múzeumnál találkozzak fivéremmel.

zene: nincs ||  üzenet:   Köszönöm a játékot! Hamarosan folytatjuk! Wink ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jún. 23, 2020 1:55 pm

To: Belial

Erő...nem igen használtam. Csak arra, hogy megvédjem Aaron-t semmi másra. Elüldöztem az apját, aki fizikálisan is bántalmazta, öltem, hogy tudjam mivel etetni, de a legtöbbször csak meghúztam magam a sarokban és figyeltem. Hagytam, hogy Aaron irányítson és élje az életét. Én csak akkor bukkanok fel, ha muszáj. Mint most. Ha nem én vagyok itt, Aaron megtörik lelkileg látva a párost szétcincálódni. De így az apró, kis lelke meg marad és minden a régi lesz.
- Ha, Aaron eltűnne, minden csendes lenne. Elfelejteném, milyen is érezni, még akkor is, ha nekem ez csak illúzió. Én érzem mindazt, amit Ő, de én magam nem élek át semmit. Nekem ez csak egy emlék, amit könnyedén kitörlők, ha kell. Ha Ő nincs akkor vérben ázva keresném azt, ami belőlem hiányzik. - szülöm meg az egyértelműbe választ. Kiegészítjük egymást. Míg Ő mindkettőnk helyett érez, él, addig én mindkettőnk helyett erős vagyok. Egy védelmi mechanizmus, ami a gyengét védi meg.
- Szóval a kérdésre a válasz: A helyzettől függ. Kiegészítjük egymást. Ketten alkotunk egy embert. Ha érzelmekről van szó Aaron előnyös, de ha önvédelemről, harcról, gyilkosságról akkor a hátrányom. - sosem gondolkodtam ezen, de valahol mélyen ott volt mindig is a válasz. Törődöm Aaron-nal, mert ez a feladatom. Vigyázok rá, ápolom, ha kell, mert így kell lennie. Hiába vagyok vele időnként egy fasz elvisel és szeret, így is. Én vagyok neki az egyetlen, akije van. Az egyetlen, aki soha nem hagyja el.
Végül csak nekem is foglalkoznom kell a kis párocskával. Legyen. Úgy sincs jobb dolgom. Hamar világossá válik mennyire idegesítő a nő és meg is jutalmazom érte azzal, hogy a földhöz vágom. Ez elhalkítja és végre csend lesz. Kár, hogy nem tart sokáig, mert néhány perccel később ismét megszólal és futásnak ered. Balga. Ismét megragadom és visszahúzom, ahol velem találja szembe magát. Lassan zsebembe nyúlok és egy bicskát húzok elő. Kiengedem a tört és feldobom a levegőbe. Mikor leesni készül megáll a levegőben és a lányra szegeződik. Innentől nincs megállás. Szétkaszabolóm testét, száját felvágom, itt-ott lenyúzom bőrét. Mire végzek elfogy az erőm és orromból folyni kezd a vérem. Szédülni kezdek, így abba is hagyok mindent, amit eddig tettem és pihenésre szánom magam. Ilyen ez. A kisebb dolgokat sokáig tudom csinálni, de a nagyobb dolgok, mint például az emberi test megemelése igen megterhelő még nekem is. Aaron meg se tudta volna mozdítani a lányt.

From: Iraf
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Városi park YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Városi park SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

Városi park XCViQcj

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 01, 2020 12:53 pm

Séta a parkban
Aaron & Belial
Nagy franc a Teremtő, ezt mindig is tudtam, de a félvéreket látva ez még inkább igazolást nyer. Már Kyara hangjai is figyelemre méltóak voltak, de Aaron kettős személyiségét különösen érdekesnek találom. Két lélek egy testben. Vagyis hát egy lélek és egy démon, ha pontosak akarunk lenni. Olyan akár egy megszállás, és mégsem, mert kezdetektől ott vannak mindketten. Érdekes...
Kérdéseimet őszinte érdeklődés vezérli, amikre könnyen jönnek a feleletek is. Megtudom, hogy az ereje épp csak túlélni segít a mindennapokat, de ha egy komolyabb ellenfél tűnne fel a színen, a futás lenne az egyetlen bölcs döntés. Szomorú...így kihasználatlanul hagyni a képességeket.
-Rád férne pár gyakorló lecke. - észrevételezem, bár ezzel ő maga is tisztában van. Az persze más kérdés, akar-e jobb lenni. Vagy megelégszik azzal, hogy a halandókkal szemben elég a rendelkezésére álló erő, hogy megvédje magát? És más természetfelettivel találkozva, inkább a gyors tiplit választja? Második kérdésemre összerezzen és mintha a nyelve is cserben hagyná, úgy tűnik nehezen találja a szavakat. Nem csodálom, kérdésem elég konkrét volt? Élet a másik nélkül...nem az a téma, amire csettintésre jön a válasz. Mégis a helyzethez képest igyekszik megválaszolni kérdésem. Korlátok nélkül.
-Mit gondolsz Aaron előnyöd vagy hátrányod inkább? - teszek fel egy utolsó, meglehetősen érdekes kérdést. Hogy mit vélünk előnyünknek, és mit hátrányunknak, ez egy igen relatív dolog. Irafban láthatólag megvan a képesség, hogy gyorsan, vagy épp szépen lassan, ahogy érdekei kívánják - végérvényesen elnyomja magában halandó felét és átvegye a test felett az irányítást, ha úgy döntene.
Elismerő szavak hagyják el számat, amint a nő a levegőbe kerül. Még a vigyoromat is szélesebbre húzom elégedettségem jeléül. De elrontja a pillanatot a kicsike ébredése, majd fülsértő sikolya. Persze rémülete valahol jogos, de rémes hanghatástól igazán kímélhetne. A női ricsaj viszont gyorsan elhalkul, miután Iraf egy határozott mozdulattal vágja őt a talajhoz. Ez az embernőt gyors hallgatásra készteti. Idáig elér a koppanás, ahogy habteste a földnek vetődik. A feje súlyos traumát ért, felhasadt homlokából áramlik a vér, ami kisebb vértócsává áll össze. De még nem hal meg, csak a félkóma állapotába kerül. A koponyáján kívül más csontja is eltörhetett, rendellenes, fekvő helyzetét nézve egyik válla is megsínylette az érkezést, és egy kisebb tétben tudnék fogadni, hogy pár ép bordát is mínuszolt közben. A férfi, aki mellett guggolok az utolsókat lihegi, a hatalmas vérveszteség miatt a test pillanatokon belül megadja magát.
-Kár...nem látja mi lesz a nőjével. - húzom el a számat. Puhány faj az ember és amint ezt kimondom, a férfi halott. Persze mostanság, a zárt kapuk idején, ez az állapot is csak átmeneti állapot. Órákon vagy napokon belül, visszatér belé az élet, bár karjának így is búcsút inthet. Eközben a nő, kábán emeli fel a fejét, bizonytalan mozdulattal érinti meg ujjaival véres homlokát. Kell neki egy teljes perc, mire összeáll fejében a kép. Amint ráeszmél mi is zajlik körülötte, majd oldalt pillantást vetve elhalálozott kedvesére, hangos sikoly hagyja el újból ajkait. Minden erejét összeszedve tápászkodik fel a földről és nem töltve időt gondolkodással futni kezd.

zene: nincs ||  üzenet:    devil   ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 29, 2020 11:03 pm

Sosem foglalkoztam az én vonalammal. Ő az első, akit közel engedek magamhoz. Egy nap alatt képes volt annyit szót kicsikarni belőlem, szöveget alkotni, amit még Aaron mellett sem tettem meg. Nem tudom, miért szimpatizálok vele, de valami azt súgja ő az egyetlen lehetőségem, ha közel akarok kerülni a Pokolhoz. De, miért akarnék? Miért vonzana az a hely? Csak a vérem miatt? Vagy annyira kívülállónak érzem magam, hogy még én magam is úgy érzem, hogy nincs helyem e világon, csak a megfáradt lelkek, fáradt sikolyait hallgatni? Ki vagyok én? Sosem kértem, hogy megszülessek még is itt vagyok. Vagy maga az életem egy büntetés, amit kiérdemeltem azzal, hogy megfogantam? Nem. Nem én fogantam meg, nem én születtem, nem én élek. Én csak egy parazita vagyok, aki e fiút kergeti őrületbe és emészti fel szépen lassan ahogy telik az idő. Miért is hagyom szenvedni? Miért nem vetek véget szenvedéseinek és taposom el? A lustaság? Elkényelmesedtem volna? Nem hiszem.
Kérdésére lassan kinyitom szemem. Erősebb vagyok, mint Aaron, ez tény. Egy embertől mg is tudnám védeni, de egy természet felettinél már futnom kell. De...Sem Sophi, sem Ő nem támadott rám. Igaz okuk sem volt.
- Nekem elég, hogy megtudom magam védeni. Én csak túlélek nincsenek nagy terveim. De, mint te is sejted egy természetfelettivel nehezen birkóznék meg. Így a túlélési esélyeim igen csak lecsökkennek ebben a városban. - nézek rá szemem sarkából. Ezzel meg is válaszoltam kérdését.
Viszont a másodiknál megakad szavam. Sosem agyaltam még azon, milyen lenne Aaron nélkül. Vagyis de csak.....olyan valószínűtlennek tűnt. Megszoktam a kis nyomorékot. Az ártatlanságát, az éretlen felfogását, a jóindulatát.
- Ha Aaron eltűnne...Nem lennék korlátozva. De a test az övé én csak potyautas vagyok. Megtehetném, hogy felerősítem a testét, de mégis csak egy emberi porhüvely. Gyenge, törékeny. - mondom el véleményem. Én vagyok az, aki sarokban tartja a másikat, míg ő nem tud menekülni csak tűrni.
Ahogy megkér mutassam meg tudásom először hezitálok. Azon gondolkodom, mivel tudnám a legjobban megmutatni tudásom és a frászt hozni az emberekre. Végül lábánál fogva emelem fel a nőt és lógatom Ábel fölé. Fel is ébred a kicsike és sikoltozni kezd. Bosszantó. Elfog az undor a nő iránt és egy határozott mozdulattal csapom a földhöz. Fejéből elkezd szivárogni a vér, de még nem öltem meg. Oh nem. Még csak bemelegítek. Fülemet masszírozva nézek a nőre, aki kúszni kezd az életéért.
Lassan felé sétálok és kezére lépek. Eleinte csak finoman, majd úgy erősítek rajta, míg ordítási közepette el nem töröm kezét. Gondolkodásom nem tiszta ez egyértelmű. Vörös köd keríti be fejem és nem lebeg előttem más csak a vér ahogy kispriccel áldozatomból.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Városi park YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Városi park SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

Városi park XCViQcj

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 28, 2020 10:06 am

Séta a parkban
Aaron & Belial
Kihasználom a kínálkozó alkalmat, ha már a sors elém sodorta ezt a félvér kölyköt. Bővíthetem ismereteimet kicsit a fajtájukról. Kérdéseimet pontosítva megkapom a válaszokat, amik valójában egyáltalán nem okoznak nagy meglepetést a számomra.
-Na és mondd, szeretnél jobbá válni? - vetek egy futó pillantást a fiúra. Bár egyértelmű lehetne erre a válasz, hiszen ki ne akarna tanulni, erősebb lenni? De mégsem az. Még démonkörben sem mindenki igényli a továbblépést. És itt nem a rangszerzésre gondolok, sokkal inkább okkult tudásuk fejlesztésére. A kölyök nem áll valami fényesen, és bár mindketten képesek használni képességüket, nagy dolgokra egyelőre nem képesek. Ahogy szavaiból kiveszem, Aaron gyenge lelkülete lehet a visszahúzó erő.
-Szerinted Aaron nélkül erősebb lehetnél? Tűnődtél már azon, mi lenne, ha tiéd lenne a test és nem kellene osztoznod rajta? - teszek fel újabb két logikus kérdést. Próbálom fejben elképzelni milyen lehet így élni. Mint egy örökös megszállás. Talán valami ilyesmihez lehet hasonlatos. Habár Aaront csak egy villanásnyi időre láttam, Iraf erősebb személyiség, ez azonnal látszik. Nem sok esélye lenne emberi felének, ha démon oldala egy napon úgy döntene, nem osztozik tovább.
Megkérem, hogy mutassa meg az erre tévedt szerencsétlenek valamelyikén, hol áll mágikus tudása. Egy nagy sóhajjal indul neki és az elalélt nő teste mellé lép. Egy ideig csak szótlanul nézi, majd az eszméletlen lány lassan a levegőbe emelkedik, Ábel feje fölé.
-Nem rossz...határozottan nem rossz... - jegyzem meg a félkezű mellől, aki halálra sápad a barátnője lebegése láttán. A nő a földtől másfél méterre éledezni kezd kábulatából. Csak félig nyílnak ki szemhéjai, amikor érzékeli, hogy a parkban lebeg. Hirtelen pattannak ki szemei és azonnal elkapja a pánikérzet, amikor rájön milyen távol is van tőle a szilárd talaj. Saját szorult helyzete is elég kellemetlen lehet számára, de amikor oldalra pillant és meglátja félkarú, vérző kedvesét dobhártyaszaggató sikoly szabadul el torkából. Hát ez elég zavaró.

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 20, 2020 6:04 pm

Nem tudom mi lesz velem, ha Aaron eltűnik. Így is volt már rá példa, hogy miután visszaadtam neki a kormányt vért köpött és napokig ki volt ütve. Utána meg felkelni nem tudott csak nyöszörögni. Én nm tűnök el. Ahhoz túlságosan sokszor veszem át az irányítást. De, ha még is egyedül maradok...mihez fogok kezdeni?
- Nem mondanám, hogy képes vagyok túl sok dologra. Alig 2 éve, hogy sikerült kicsavarnom valamit Aaron-ból és nem jutottunk túl messzire...Főleg, hogy tanárunk sincs, aki eligazítana bennünk pár dolgot. - válaszolok kérdésére. Őszintén bevallottam, hogy eléggé a kezdők szintjén állunk még és a démonokkal ellentétben nekünk nincs időnk. Bár az is igaz, hogy még ezzel is megtudom védeni Aaron-t...emberek ellen. De, ha természet felettibe botlunk bele jobb, ha futunk.
- Mivel egy testen osztozunk és csak a személyiségünk más így igen. Ő is tudja használni azt, amit én. Csak ő nem szereti és a gondolkodása miatt is gyengébb nálam. A szellemi visszamaradottság átka. - magyarázom el neki, hogyan is működik. A test az egy, mi meg ketten vagyunk. Nekem hátrány ez, mert szükségleteim vannak, holott nem szorulnék rájuk, ha belegondolok.
Csak sóhajtok, mikor arra kér, hogy mutassak valamit az erőmből. Követem a pároshoz és a fánál megállok. Egy ideig elnézem őket, majd egy kis gondolkodás után a nőhöz lépek és lenézek rá. A következő pillanatban egy húzást érezhet a lábánál és úgy emelkedik a levegőbe. Ábel fölé tartom, mintha játék lenne a lány.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Városi park YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Városi park SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

Városi park XCViQcj

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 17, 2020 10:43 am

Séta a parkban
Aaron & Belial
Az igazság az, hogy kevesebbet tudok a démoni félvér ivadékokról, mint azt illene. Annyit hallottam róluk, hogy egyiküknek sincs ki mind a négy kereket és hogy igen különfélék. Mindkettőt tapasztalom. Na de, mi a helyzet természetfeletti adottságaikkal? Azok is mások lennének, vagy mindegyiküknek ugyanazok a képességeik? Halvány fogalmam sincs. Kérdésemet nem igen érti, de talán mert rosszul fogalmaztam. Korrigálom magam.
-Jól van, kérdezem másként...mire vagy képes? - emelem számhoz a cigarettaszálat és öngyújtómból tüzet csiholva meggyújtom. Szívok egy mélyet, majd lassan kifújom a füstöt és egy újabb kérdést intézek felé. Ha már válaszolt az előbbire, úgy az után, ha még nem, akkor az előzőt követve két kérdést teszek fel neki.
-És Aaron is? Tudja is használni? - tudakolom, ugyanis elé nehéz kinéznem abból az elanyátlanodott nyomi gyerekből, hogy bármilyen erőt a legkisebb mértékben is képes lenne uralni. Feltehetnék még jó pár kérdést, de úgy döntök egyelőre nem kérdezek többet. Felkelek a padról és pár lépést távolodom, hogy betekintsem a teret és egy futó pillantást vegyek ebemre és a halandóra, akit igen szépen rémületben tart.
-Talán megmutathatnád, hol jár az erőd...milyen szinten vagy jelenleg.... - vetem fel a gondolatot, hisz itt egy csúnyán lesérült férfi, és egy eltrafált nő a kavicson. Még akár választhat is melyiken prezentálná tudását.
-Én a nőt választanám. Ő még egyben van...amolyan tiszta lap.... - jegyzem meg, bár tény, hogy fel kell rázni a kicsikét, mert olyan békés szunyókálásba meredt a sokktól. Irafra, jobban mondva a kreativitására bízom, hogy kirántsa a kislányt az álomból.
-Üdv! - tűnök fel a félkezű előtt, aki meglepetten emeli rám a tekintetét. Látom gondolatában van, hogy segítségemet kérje, de mégsem nyílik kérésre a szája. Lehet érzi, hogy úgysem járna jól velem, meg talán már saját végét is érzi. Leguggolok mellé és halkan odamorgom neki, hogy nyissa ki most jól a szemeit, mert valami igazán mókásat fog látni. Legalábbis reményeim szerint tud a kölyök mutatni valamit, amitől ha az én szám nem is, de a halandóé tátva marad.

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 11:43 am

Minden félvér más. Ezzel én is tisztában vagyok. De nincs még egy olyan, mint Aaron. Agyhalott, életképtelen, aki egy nyomorult húst sem tud megsütni. Van, aki jól kezeli, hogy genetikailag hajlamosabb bármiféle betegségre, valaki nem. Aaron csak tűr. Nem, mintha más választása lenne. Az ő része vagyok nem csak hozzá csapódtam út közben. Egyek vagyunk. De akár csak az ikreknél magzati korban most dől el ki az erősebb. Felemésztem e őt, vagy túléli de ahogy az idő telik egyre jobban elveszti józan eszét és csak egy nyáladzó szobor lesz? Ki tudja. Ez egy játék. Az élet játéka. Vagy elég erős vagy élni, vagy meghalsz. Veszteségeid mindig lesznek, de talpon kell maradnod, vagy elveszel.
- Különlegesség? Mire gondolsz pontosabban? - nézek rá. - Igen tisztában vagyok vele.
Próbáltam gyakorolni a dolgokat, de elakadtam. Egyedül tanár nélkül nehéz. Nem tudom jól csinálom e és nehéz is újba belekezdeni úgy, hogy fogalmad sincs mit csinálj. Nem mindegy, min agyalsz, ha kell.
Ez az én bökkenőm, hogy egyedül vagyok és nincs ki felügyeljen ekkor. Halottam történeteket mi történhet, ha elrontunk valamit, de az se biztos, hogy ez igaz így csak még nagyobb kavalkád keletkezik a fejemben, ami összezavar és úgy vagyok vele, hogy leszarom az egészet rohadjon meg ott ahol van.

From: Aaron (Iraf)
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Városi park YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Városi park SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

Városi park XCViQcj

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 04, 2020 8:37 pm

Séta a parkban
Aaron & Belial
Miközben Ábel a szemetes mögött reszkető férfit szugerálja tovább szítva benne a feszültséget és a halálfélelmet, addig távolabb egy félreeső padon, ahonnan azért jól látni a parkban folyó eseményeket, beszélgetésbe elegyedek egy félvér gyerekkel. Mindig is érdekeltek a félszerzetek, sok lehetőség van bennük. Már ha valaki felismeri ezt. Több félvért ismerek, de csak egy van, aki igazán közel is áll hozzám. Kyarával merő véletlenségből találkoztam. Néhány éve, hogy kedvenc italozómban találtam rá öngyilkossága közben. Akár sikerrel is járhatott volna a bolond kis feje, ha a lélekkapuk nem volnának zárva. Csak később derült ki, hogy a lány fivérem sarja. Ez a kölyök szembetűnően más mint a kisdrágám. Egy testet használ egy lélek és egy démon. Érdekelt, hogy működik a felosztás, és bár sejtettem a viselkedés alapján, most épp a domináns felével csevegek.
-Érdekes. - jegyzem meg az elhangzottakra. És persze logikus is.
-A félvér lány, akit én ismerek hangok sokaságát hallja a fejében...beszélnek hozzá, ötletelnek...mégsem veszi át egyik sem teste felett az irányítást. - jegyzem meg úgy érdekességképpen, inkább hangosan kimondva saját megállapításomat, ami csak azt bizonyítja, hogy még különfélébbek a démonivadékok, mint azt gondoltam.
-A nevem Belial. - mutatkozom be, miután nevem után érdeklődik. Kétlem, hogy bármit is tudna rólam. Tapasztalataim alapján a félvérek nem túl tájékozottak a témában, tisztelet az üdítő kivételnek, bár ez nem feltétlen az ő hibájuk. Luciferen kívül ritkán jut eszükbe más démonnév. Persze tévedhetek is...
-Na és mondd, neked mi a különlegességed? Már, ha nem titok. - érdeklődöm félvér-képességeiről, miközben  ismét a cigisdobozomért nyúlok, hogy rávetemedjek egy újabb szálra.
-Mert feltételezem, tisztában vagy vele, hogy van erőd. - pillantok rá felé nyújtva a dobozt. Nem tudom dohányzik-e, de ha akar, vehet egy szálat.  

zene: nincs || szószám: 273  || üzenet:    devil   ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 04, 2020 11:56 am

Sosem találkoztam még démonnal ezelőtt. Bár akartam. Tudni akartam, ki által lettem teremtve. Tudni akartam, miért lettem teremtve. Volt egyáltalán célja? Vagy csak egy félre sikerült este eredménye vagyok? Mindig is tudtam, hogy Aaron anyja nem volt hűséges párjához és ebből lettünk mi. Aaron az agy halott, ki mentálisan egy gyerekre emlékeztet. És én, az érzelem nélküli sötét alteregó, kit csak a túlélés ösztönöz. Tényleg csak erről lenne szó? Túlélni? Tényleg csak ezt akarom? Ki tudja... Sosem próbáltam tagadni, hogy vonz engem a Pokol és annak legmélyebb bugyrai. Csak a kíváncsiság miatt? Talán. De tudni akartam, milyen démonként élni. Tudni akartam van e hely számomra ebben a világban. Vagy csak egy teljesen felesleges porszem vagyok, ami sosem akartam lenni. Küzdöttem ez ellen. Nem voltam hajlandó elfogadni, hogy felesleges lehetek. Bár tény...annyiszor nyomorítottam már meg Aaron-t, hogy részben én vagyok az oka ennek. Ha nem üldöztem volna el az apját talán nem lesz ilyen. De, ha nem teszem, már halott lenne. Vicces...azt hittem érdektelen, zsarnok vagyok. És most itt ülök és azon filózok én tettem e Aaron-t ilyenné. Nevetni támadt kedvem. Szánalmas vagyok. Talán ezért is lettem ilyen...mert az én inger küszöbömbe nem fér bele az érzelgőzés és a hányinger kerülget, ha elfognak a szememben megvetett érzések.
- Kettőnk közül én vagyok a dominánsabb, én döntöm el. A nap nagy részében hagyom Aaron-t had éljen és fejlődjön. Én csak utasításokat adok. És, ha valami baromságot csinál akkor átveszem a helyét. Most is hagytam volna, ha nem tudnám miként reagálna erre az...incidensre. - válaszolom meg a démon kérdését. - És önt, hogy szólíthatom?
Ahogy elnézem a vérontást eszembe jut Aaron szavai. "Mama visszafog jönni" De én jól tudom, hogy ez nem fog megtörténni. Én tudom. Lévén miattam ment el. Én taszítottam Aaron-t árvaságba és én voltam az, aki minden rosszt elkövetett vele, amit csak ellehet képzelni. És, ha őszinte akarok lenni...marhára élveztem. Élveztem, hogy egy gyereket csonkíthatok meg. élveztem, hogy időnként sírva könyörgött nekem álljak le. De nem tettem. Nem tartottam szünetet. Csak kihasználtam, hogy az anyja egyedül hagyta egy szobában, ami omladozva várta, mikor eshet rá és nyomhatja agyon ezzel szívességet téve neki és nyugalmat hozva életébe.

From: Aaron (Iraf)
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Városi park YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Városi park SI4ZJcP
☩ Keresett személy :

Városi park XCViQcj

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 02, 2020 7:42 pm

Séta a parkban
Aaron & Belial
Megtudom, hogy a gyerek még nem látott kutyát. Nemhogy pokolkutyát nem, semmifélét. Kicsit megemelem szemöldököm, némileg el is csodálkozom, hogy lehetséges ez, amikor tele a város gazdátlan korcsokkal. Aztán megkapom a választ, elárulja, hogy 15 éven keresztül a négy fal között senyvedett mint egy fikusz. Elhúzom kicsit a szám.
-Kölyök, ez elég nagy szívás. - jegyzem meg. Sok mindenről lemaradhatott. - Akkor nem sokat tudsz a világról.. - feltételezem, de inkább hangzik kijelentésként részemről. Most már világos, miért toporog itt ilyen elveszetten. Szívesen kérdeznék még ezt-azt, de Iraf kiüti a kölköt a nyeregből és átveszi az irányítást.
-Így is elég életképtelennek tűnik...minek nyomorítsam tovább? - kérdezek vissza, bár kérdésem inkább amolyan költői. Lefogadom, ha a pokoli fele nem volna, a gyerek már fasorban sem lenne.
-Vannak dolgok, amik szórakoztatnak, és vannak amik nem. - emelem meg kicsit a vállaim. Démon vagyok, de nem kell, hogy minden lépésemet vértócsa és elhullott tetemek kísérjék. Az értelmetlen erőszak, amúgy sem a stílusom. Az efféle időtöltésben többnyire a céltalan, alsórendű, rangtalan démonok találnak szórakozást. Kedvemre valóbb, ha a vér nyomós okkal folyik és érdekeimet szolgálja. Mint mondjuk az, ami épp a szemünk előtt zajlik. Lelket nyerek cserébe, és lényegében a kisujjamat sem kell megmozdítanom érte. Ábel nem játszadozik sokat a letépett karral, sokkal jobban foglalkoztatja annak nagy fájdalmakkal küzdő gazdája. A férfi arcát elönti a kétségbeesés és az értetlenség. Pánikszerűen tekinget körben, közben még meglévő kezében egy vastagabb faágat szorongat és mint egy idóta, csapkodja vele a levegőt, miközben a nője vízszintbe fekszik eszméletlenül a kavicsokon. A pokoleb újra támadásba lendül, mélyen belemar combjába, mire a nyomorultja fél térdre rogy. Üvöltözik valamit ijedtében, de nem igazán lehet érteni. Széles vércsíkot húzva maga után fedezéket keres és elkínlódja magát valahogy az egyik szemetesig.
-És ez hogy működik nálatok? Mitől függ, hogy mikor ki van a "kormánynál"? - kérdezem miközben a halandó szerencsétlenkedését figyelem.

zene: nincs || szószám: 302  || üzenet:    devil   ||
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next