Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• The mob boss •
reveal your secrets

Cara Pierce

The mob boss Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
266
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 13, 2021 10:15 pm
Következő oldal

Adexael Kedvelte a hozzászólásod

Szabadon választható név
Szabad
Rang • Maffiafőnök
Play by • Szabadon választható, de Pl. Tom Hardy
Kora • 25-45
Karakter információAzt hihetnénk, hogy egy egyszerű ember vagy, aki csak megpróbál boldogulni a természetfellettiek által uralt világban. Micsoda tévedés. Tény, hogy mindkét szülőd egyszerű halandó, de ezen kívül egyáltalán nem vagy átlagos. Szó szerint MINDENT elkövetsz, hogy az életminőséged olyan legyen, amilyet még gyerekként elképzeltél magadnak. Ehhez esetleg el kell tenni valakit láb alól? Vagy illegális árut kell New Yorkba csempészned? Netán az emberekre nézve ’káros’ üzletet kell kötnöd az angyalokkal? Nem probléma. Amíg megfelelő profitra teszel szert, nincs olyan erkölcsi akadály, amit ne hágnál át. Mondanom sem kell, hogy emiatt megtudnálak fojtani egy kanál vízben…
Persze nem teszem, és valamiért még te sem küldtél a másvilágra, noha a ’szeretet’ kölcsönös. A legfőbb vetélytársam vagy, és ha egy üzletet nem sikerül megkötnöm arról szinte biztosan te tehetsz. Szerencsére nekem is sikerült már jó pár ’zsíros’ ügyfelet elhappolni tőled, így tényleg nem tudom pontosan, hogy miért nem számoltál még le velem. Talán te is élvezed ezt a macska-egér játékot? Szívesen törsz borsot az orrom alá, és teszel időnként a nevetség tárgyáva az ügyfelek szemében? Ugyan eszemben sincs bevallani, de én piszkosul bírom, ahogy szétziláljuk egymás üzletét. Példának okáért, amikor az embereim beosontak a lakásodba és ellopták az összes ruhadarabodat, azon rendkívül jól szórakoztam. Azért az arany szívem miatt, ott hagytak neked egy rózsaszín cica nadrágot. Remélem jó volt a méret.

//Nem szeretnék túl sok mindent meghatározni a karakterrel kapcsolatban, egyedüli lényeges pont a ’szakmája’, és a két karakter ’kapcsolata’. Tehát a karakter Cara amolyan férfi, de sokkal sötétebb változata, és ott tesznek egymásnak keresztbe, ahol csak tudnak. Hogy ez a későbbiekben változik-e az megbeszélés tárgya, de leginkább majd a játékok határoznák meg. Minden másban abszolút rugalmas vagyok. Pb tekintetében sincs túlzott megkötés, de azért egyeztessünk, mert inkább valamilyen ’férfiasabb’ arc illene hozzá. Akár a faj is alkudható, illetve a karakter céljai is szabadon választhatók. Továbbá a két karakter kapcsolata miatt, olyan user kerestetik, aki kreatív, megbízható és akiben, ha mélyen is, de lapul egy ici-pici troll. Smile //

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal