Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Ishtar VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1070
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 14, 2021 5:53 pm
Következő oldal

Gratulálunk, elfogadva!
Üdvözlünk @Ishtar a Hell Or Heaven FRPG oldalán!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Ishtar

Ishtar Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
8
☩ Rang :
a Halál jobb keze
☩ Play by :
Kadritskaya Bogdana
☩ Korom :
782
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jan. 13, 2021 9:35 am
Következő oldal

Ishtar a Halál jobb keze

Ishtar
A remény mesterkedései, akárcsak az ész érvei, tehetetlennek bizonyulnak a halál kínzó tudatával szemben.
Keresett
783

Karakter információ
Család -  Valószínűleg a mennyek bárányfelhőin süttetik a hasukat, hiszen megérdemelték, jó hívőkhöz mérten, az ördögűző kezére adtak, noha talán a legnagyobb bűnöm az volt láttam amint a szomszéd megcsalja feleségét. Fél nap sem kellett neki, hogy boszorkánynak kiáltson és elhitesse mindenkivel hogy megátkoztam, ezért tette amit tett, a családom meg igenlően bólogatott. Minek ellenség az embernek? Jó... oké lehet hogy nem kellett volna holdfénynél meztelenül az erdőben táncolni, és kérni a szellemeket hogy adjanak erőt hogy megváltoztassam a sorsomat. Mindeni tévedhet...

Mi a beosztásod - Én vagyok Ishtar... a halál jobb keze. Fejben mindig annyival fennköltebben hangzik. Valljuk be akkor is csak egy szolga vagyok, egy hűséges, végletekig romlott... szolga. Nekem kellene lennem az ő posztján, előbb voltam itt! Rohadtul érvényes az a szar, hogy akit megölsz, az a túlvilágon szolgálni fog. Kössz Terazod... mondtam már mennyire szeretlek?

Városod - Terazod mellett, épp ahol kedve van lenni
Kadritskaya Bogdana
Terazod
démon
a Halál tanácsadója

Karakter képességeinek leírása
Lajstromba vehetném hogy mire vagyok képes, de kevesebb van abból amire nem. Veszett mód hiányzik egy jó szárított sózott hús, és ezt nem kárpótolja az hogy néha napján arcomat nyomom egy feltépett hasüregbe. Az abrakadabra nem az én stílusom, nem láthat tőlem senki szivárvány tűzijátékot, nem fogok karácsonyra védelmi medálokat osztogatni, és mosolyogni. Szívesebben tépek ki karokat, lábakat, szíveket, nyomom bele a porba az alantasabb makacskodásra hajlamos démonkák pofikáját. Rettegnek tőlem, és nem csak azért mert Terazod jobb keze vagyok, fogalmazzunk úgy hogy a képzeletem és a fantáziám elég széles skálán mozog, hogy a pillanatnyi szenvedés is örökkévalóságnak tűnhessen. Az örökkévalóság örökkévalósága pedig... valljuk be hosszú szenvedést ígér.
Különleges képességem a tökéletes álca megválasztása. Ugye milyen cuki ez a pofi is? Nem elég ártatlannak látszani, kell az hogy érezzék ez csak egy törékeny kislány, akivel kedvük szerint játszhatnak. Aztán jöhet a meglepetéééés...
Igen, tudok cuki lángoló kardot és egyéb marhaságokat csinálni, de minek? Démon vagyok, az emberek évezredek óta rettegik a gondolatát is hogy létezünk. Én vagyok a mumus a szekrényben, meg az ágy alatt, aki miatt benézel a cipődbe mielőtt belelépnél, és aki miatt minden este rebeged az imákat, hogy a sötétben ne ragadjalak el. Jó oké... ez Terazod... de ne feledjük el, minden kirakatba állított férfi mögött áll egy irányító nő...

Minden történet rejthet titkokat
A vér illata elégedettséggel tölt el. Arcom lassan emelem ki a mellkasba vájt üregből. Kellett kicsit pakolni, de most végre ajkaim között a romlott szívével úgy érzem, ez az éjjel is remeknek ígérkezik.
-Ugye mennyivel egyszerűbb lett volna, ha nem akarod megtartani azt ami nem a tied? - fedem meg az élettelenül bámuló szempárt. Már opálosak, és tompán tükrözik vissza a hold fényét. Engem senki nem lophat meg, főleg akkor nem ha volt olyan botor hogy alkut is kössön rá. Akart még tíz évet, én meg akartam ezt a függőt, ő ott dolgozott, csak el kellett hoznia, de nyilván ha már sikerrel járt és senki nem buktatta le, mért ne mondhatná hogy itt van... és ad egy hamisítványt. Ennyi energiát fektetni a semmibe. Most cseszheti az éveit, meg a lelkét is, a gazdagságot és azt a cuki mosolyt, amivel megpróbált elbűvölni. Összecsípem a pofiját és csücsörítésre késztetem a fehér ajkakat. Elfintorodva konstatálom hogy erre már csak a legyek fognak dögleni. Ahhh sebaj. A függöt nyakamba akasztva állok fel és indulnék tovább, de megtorpanok kicsi kacsóm felemelve.
-Jut eszembe... nem hagyhatlak csak úgy itt- fordulok vissza és bokájánál megragadva húzom el az egyik kukáig. A fej ütemesen kopog a macskakövön, csak tudnám kinek volt az a zseniális ötlete, hogy egy sikátort ilyennel kell kirakni. Amanda megy a konténerbe, de még egy futó pillantást vetek a kócos fejére.
-Na várj. - ujjaim görbítve fésülöm kicsit meg és nyakánál tartva nyomok a szájára egy puszit. - Most már mehetsz - lököm el magamtól, az meg koppan a kuka hátsó falán. Elégedetten csapom rá a fedelet. Jöhet a következő napirendi pont, lássuk csak. Zsebemből előkerül egy összegyűrt papír. Amanda megbüntetése... ez megvan, bár szerintem nem is így hívták. Második azt mondja...
-Is...Ish..tar... - fejem meg sem mozdul a hangra, csupán a pilláim csukom le egy röpke másodpercre. - Ishtar... - na ez már határozottabb, kap cserébe egy mély lélegzetet, amire nagyon szükségem sincs, a testnek ugyan van ilyen igénye, de az igényeket nyújtogassák másnak, nem vagyok jótékonysági szolgálat. - a Halál hivat... - úgy pördülök meg mintha sosem álltam volna háttal. Két lépés és a kis mihaszna fiú előtt termek. Ujjaim a torkán és lábai máris a levegőben kalimpálnak. - És téged küldött, hogy szólj nekem? - igenlő bólogatás. Az ő nevét persze félik kimondani, csak a negyedik vagy a Halálként hivatkoznak rá, persze volt már szentfazék is, én meg kígyó, néha seggfej, meg a talpnyaló ezernyi változata. Említettem már milyen szép gyűjteményem van nyelvekből?
Úgy fest a mai édelgésem el kell halasztanom, vár az én csodás uram és parancsolóm... Hogy én mennyire utálom mikor képtelen egyedül kitörölni...
A kölyköt elengedem és faképnél hagyom. Nyighaj démonka, lótifuti, nyomkeresésre jó, meg ágyútölteléknek, aztán ki tudja... egy szép napon...
A sietség nem jellemző rám, alapos vagyok ès megfontolt, persze nem akkor ha a jóképű gyilkosom akar látni. Terazod háta mögött állok meg, tagjaim kinyújtóztatva. Már rég nem térdelek le, nem hajolgatok, azt tegyék azok akik erre hivatottak. A mi ismeretségünk sokkal többet megélt már, mint hogy ilyen felesleges szájnyalogatással húzzuk az időt. Persze közönség előtt kell a külcsíny, elvégre Lulu azért őt választotta, hogy rendet tegyen és ő azért engem hogy ebben társa legyek. Szóval Mucmucpuncicus mesélj nekem, mi olyan halaszthatatlan? Ajkamon vérmes mosoly, ő az egyetlen aki ismeri a szavaim mögött rejlő valóságot.
-Nagyuram?...

Hell Or Heaven FRPG
- CAELO VEL IN INFERNO -

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal