Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Pennsylvania, Elhagyatott gyárépület •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Pennsylvania, Elhagyatott gyárépület - Page 3 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Pennsylvania, Elhagyatott gyárépület - Page 3 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Pennsylvania, Elhagyatott gyárépület - Page 3 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Pennsylvania, Elhagyatott gyárépület - Page 3 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Pennsylvania, Elhagyatott gyárépület - Page 3 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 28, 2020 9:30 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next

Találkozás a romok között
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Felajánlom, hogy nyitva az ajtó, mehet ha nem tetszik neki a rendszer, hiszen nem gátolja meg semmi, hogy önként távozzon úgy, ahogy jött, ha úgy tartaná kedve. Mégis amikor felvetem ennek gondolatát, egy pillanat alatt elcsitul háborgása. Rémület költözik az arcára és szemei fátyolossá válnak, amit a távozás lehetősége felmerül. Azt gondolja, elküldeném, pedig nem egészen erre akartam célozni. Vékony, szomorú hangon osztja meg, hogy nem akar nélkülem több időt tölteni és hiányoztam neki. Egyáltalán nem lepnek meg a szavai, hiszen évezredek óta mellettem van és igen elenyésző az az időt, amit szolgálatba lépése óta társasága nélküle töltöttem. Nekem is hiányzott, örülök hogy végre láthatom őt. Egy ládára telepszem és Lucifernél töltött vendégségéről kérdezem, közben ujjaim a csuklójára fonódnak és finoman húzva őt magam felé ültetem combomra. Sok mindent nem oszt meg az ördög házában töltött időről, de nem is faggatom bizalmasomat. Nem akarom mindenáron tudni, mit művelt vele a Főnök. Megosztom vele, hogy rövidesen SF-be megyek, ám előtt kis kitérőt teszek, de oda nem vihetem magammal, így abban maradunk, hogy San Franciscoban találkozunk majd.
-Nem tervezem jobban elhúzni az ügyet, mint szükséges. - felelem kérdésére, majd aggodalmasan int óvatosságra. Vigyázzak magamra. Karjait kitárja és nyakamat átölelve rövid időre hozzám bújik.
-Tudod hogy mindig vigyázok. - mosolyodom el. Belphegor maradna velem éjszakára, reménykedve kérdez rá. Nekem nincs ellenvetésem ez ellen, sőt talán bölcsebb döntés is, ha nem vág most neki a hazaútnak. Ez a környék amúgysem túl biztonságot egy fiatal nő számára, egy démonnak még annyira sem. Nem mintha kedvesem olyan elveszett lenne, de azok is a közelben kószálnak, akik engem idáig űztek. Szerencsétlen dolog lenne, ha sötétben botorkálása közben beléjük botlana és a kis drága angyalkézre kerülne.
-Persze, maradhatsz. - egyezek bele, majd szótlanul hallgatom végig bocsánatkérését előbbi viselkedéséért. Kicsit meg is lep, hogy elnézést kér, nem szokása. Persze nem is Belphegor lenne, ha nem fűzné hozzá mellékesen, hogy a cserben hagyott három év nincs elfelejtve, emiatt még lakolni fogok.
-Mire számíthatok? - kérdezek vissza a mihez tartást végett remélve kapok valamiféle iránymutatást. Legalább fogalmam legyen arról milyen formában ér majd a haragos tanácsos megsemmisítő támadása. Úgy tűnhet csak szórakozom rajta, de valóban érdekel, milyen formában kíván revansot venni rajtam, mert abban is biztos vagyok benne, hogy van már erre koncepciója. Mindenesetre volt ideje kitalálni.
-Nem fogok késni, sőt, hamarabb ott leszek mint te. - hangzik el egy ígéretszerű mondat, és miután finoman kitessékelem ölemből, biccentek felé arra kérve kövessen.
-Gyere, megmutatom a hálót. - csalom magammal az alvóhely felé. Egy kopott anyag lóg függönyként az ajtóról elválasztva a két teret egymástól. Félrehúzom utat törve magunknak, kedvesemet előre engedem, hogy elsőként lépjen be az igen minimalista "szobába". Az ágy két hosszú ládából lett összeeszkábálva, amire egy vastagabb matrac került. Egyszerű kényelem.
-Válassz oldalt, hol aludnál szívesen. - ajánlom fel, majd tovább lépve elrántok egy másik sötételőt, ami a mosdóhelyiséget választja el a hálótó.
-Ez pedig a fürdő. - mutatok a kád felé. Ha akarja felfrissítheti magát.
-Azért annyira nem is vészes ez a hely... - pillantok rá reakcióját figyelve. Talán most lehiggadva ő sem látja annyira rémesnek átmeneti szállásomat. Az alap dolgok szemmel láthatóan megvannak.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Pennsylvania, Elhagyatott gyárépület - Page 3 GadHg7Q
Pennsylvania, Elhagyatott gyárépület - Page 3 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 26, 2020 10:56 am

Belial & Belphegor

Nem gondolkodtam, csak jöttek a szavak, méregből, dühből, ijedségből... Mégsem gondoltam komolyan, hogy felmondanék! Csak azt akartam, hogy egy kicsit figyeljen rám, hogy komolyan vegyen, hogy leessen neki, mennyire fájt az a három év amíg nem volt mellettem. Azt viszont mégsem mondom el, hogy mennyire féltem Lucifernél, hogy mennyire bennem volt az, hogy sosem láthatom újra Viszályt. Persze a Pokol Urának nem mutattam, eljátszottam a kemény lányt, mert nem akartam plusz támadási felületet adni. Aztán már csak az van meg, hogy elenged, de nem tudom miért. Abban reménykedtem hogy az ok az, hogy nem talált megfelelő társaságnak. Aztán elindultam a nagyvilágba, hogy Belial nyomára bukkanhassak. Hosszú idő telt el eredménytelenül, de most... Most itt áll előttem, épségben, egyben, kissé morcosan ahogy kiakadásomat hallgatja. Letol és közli hogy ha valami nem tetszik akkor mehetek egyedül, na nekem eszem ágában sincs menni, rémülten pislogok rá s arra kérem ne küldjön el magától. Nem bírnék ki több időt nélküle! Nagyon hiányzott nekem, el sem tudná képzelni, hogy mennyire... Most pedig elküldene magától... Nem, azt nem akarom! Ijedten nézek rá, vékonyka hangon próbálom jobb belátásra bírni, őszintén csúszik ki a mondat a számon, Hiányoztál nekem., és felcsillan a szemem ahogy kimondja, Ő is örül annak hogy lát. Az egyik láda tetejére ül és végig hallgatja rövid kis beszámolómat. A végét alig hallhatóan sikerül csak kinyögnöm, főleg amikor azt a részt említem meg, hogy Lucifer bele túrt a fejembe, szerencsére Lordom nem kérdezget, helyette olyat tesz amivel teljesen belém akasztja a szót, ujjai csuklómra fonódnak és közelebb húz magához, meglepett hangocska tör elő ajkaim közül és mikor combjára ültet egészen kipirulok.
-Ohh.-emelem arcára pillantásomat, teljesen váratlanul ér a megmozdulása, nem tudom hová rakni ezt magamban. Miért nem tudott egyből így kezdeni? Tudja jól hogy mellette milyen könnyen megnyugszom. Most is csak ülök az ölében és szemeit figyelem, hallgatom lágyan zengő hangját és hagyom hogy átjárja egész lényemet, itt vagyok Vele és végre nem lesz semmi baj! Az lehetek aki vagyok mellette mindig, vége a színjátéknak, kerek lesz a világom. Azért persze kicsit rosszul érint, hogy az apró kis kitérőjét egyedül szeretné megtenni, de végül felesleges kérdésekkel nem traktálom tovább és duzzogásomat is messzire temetem.
-De ugye nem tart sokáig? Ígérd meg nekem, hogy sietsz hozzám.-kérlelem és úgy érzem nem nagy kérés ami kiszad a számon, majd egészen halkan hozzá teszem;
-Nagyon vigyázz magadra, rendben? Egyben szeretnélek viszont látni.-mosolyodok el, majd nem gondolkodva tárom szét kezeimet és nyakába borulva ölelem át, nem törődve azzal sem, ha esetleg leborulunk a ládáról.
-Akkor SF-ben találkozunk majd. De utána nem veszítelek szem elől, és ezt vedd fenyegetésnek.-húzódok el Tőle vigyorogva és ölembe ejtem kezeimet.
-Mondd csak, nem bánnád, ha itt maradnék Veled, míg el nem indulsz?-kérdezek rá finoman, remélve, hogy elfogadható választ kapok majd, végül csüggedten sóhajtok egyet.
-Ne haragudj rám, hogy ennyire kiakadtam. De... Azt se feledd, hogy ezért a három évért még megkapod a magadét! És ha késni fogsz nagyon morcos leszek!-emelem fel mutató ujjamat figyelmeztetőleg. Azért mert megnyugszom mellette, sosem fogom elfelejteni ezt a tettét. Magamra hagyott, ez azért nem múlik el nyomtalanul.

Zene: HIJO DE LA LUNA (metal cover)
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 21, 2020 6:44 pm

Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Gondoltam, hogy a pecsétes papír felvetése ezúttal is csak komolytalan gondolat. Ez a nő szereti a munkáját, talán túlságosan is, na meg túl sokat dobálózott már a felmondásával, hogy ténylegesen is komolyan vegyem. Ennek ellenére azért mégis rákérdezek, jobb biztosra menni, fura dolog ám a női szeszély, képtelenség elmenni rajta. Egy fél pillanatra aggódóvá válik a hangja, miután lefitymált ideiglenes lakhelyem kapcsán megjegyzem, nem voltam olyan helyzetben, hogy jobb menedéket válasszak magamnak. Lehet, hogy nem tartja méltónak ezt egy Lordhoz, valójában én sem, de lényegében örültem annak, ha volt hol meghúznom magam. Ám bármennyire is igyekeztek Lucifer bérencei, nem sikerült kézre keríteniük. A Pokol urának kellett kézbe vennie az ügyet és lépéseket tenni. És lássuk be elég jó eszközt talált arra, hogy egy perc alatt felhagyjak a bujkálással és önként, a magam pofátlan módján látogassam meg new orleansi otthonába. Aztán Belphegor hangja féltőből ijedtbe vált, mikor parancsolgató hangnemét megelégelve nyersen közlöm vele, ha nem tetszik, távozhat egyedül. De ő nem akar nélkülem menni. Megszeppenve áll előttem, fátyolos tekintettel és elvékonyodott hangon osztja meg, hogy hiányoztam neki.
-Én is örülök, hogy újra látlak. - felelem, miközben az egyik láda szélére ülök. Ezután bizalmasom dióhéjban meséli el, hogyan is került az Ördög fogságába. "Azt mondta megöl Téged ha megtalál... Mindenáron tudni akarta hol vagy... A fejembe is bele mászott..." meséli fojtott hangon. Még elég friss az élmény, látom rajta nem szívesen beszél róla, így nem is faggatom. Ehelyett a kezéért nyúlok és ha elérem ujjaimmal finoman fogom körbe vékony csuklóját, majd közelebb húzva őt combomra ültetem, az ő "önkényesen bérelt helyére".
-Nem lep meg. - fűzöm az elhangzottakhoz. Luckó elég nehezen viselte, hogy szórakoztunk a kishúgával. Meg sem gondoltam volna, hogy ilyen érzelgős, ha a tollas családjáról van szó.
-Hamarosan tovább állok innét. És San Franciscoba megyek. De előtte...van egy-két dolog, amit még el kell intéznem. Egyedül. - kezdek bele és ha rátörne a kíváncsiskodás, miért nem viszem magammal, csak annyit mondok: el kell varrnom még egy szálat és meg is kell látogatnom valakit. Egy angyalt kell a sírba tennem, még Nahant miatt. Az ő nevét direkt nem írtam fel Belphegor listájára, mert sorsáról saját kezűleg akartam gondoskodni. És a ravasz tollast hamarabb elkapom, ha egyedül eredek a nyomába.
-De ha végzek...találkozzunk San Francisco külvárosában. A határszélen van egy öreg, rozoga kocsma. - az italozó nevét ugyan nem tudom, a cégtábla már akkor rémesen kapott volt, a rajta lévő szöveg pedig olvashatatlan, mikor évekkel ezelőtt ott jártam, de biztos vagyok benne, hogy a démonnő könnyedén ráakad a helyre.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 17, 2020 6:09 am

Belial & Belphegor

Nem, még csak az kellene hogy itt felmondjak. Bizonyára élvezné a további szabadságolását Viszály. De ilyen opció nem létezik! Ideje lenne ha felfogná Ő is, hogy a kényszer pihenőnek befellegzett. Megtaláltam! Szerény véleményem szerint pedig el nem engedhetem. Túl sokat voltam nélküle, szükségem van rá. Szerencsére a téma ennyiben marad, felfogja, hogy nem szándékozom lelépni, így a pecsétes papírra sem lesz szükségünk. Attól még hogy puffogok, meg baromira nem fekszik hogy tojt rám nagy ívből, szavaimat nem gondoltam komolyan. Szó szót követ, de egy ponton kihallatszik hangomból az aggódás. Remélem nem kapták el! A válasz valahol biztató.
-Ennek örülök.-mosolyodok el finoman, legalább ennyi örömöm had legyen. Percek óta tartó szitokáradatom egy csapásra párolog el, mikor Belial közli hogy az épületet egyedül kellene elhagynom, nem szándékozik velem tartani, illetve marasztalni sem hajlandó, ha már leszóltam átmeneti szállását. Hűvös hangneme egy pillanat alatt tünteti el arcomból a színt. Nem hiszem el, hogy képes lenne erre! Nem akarok elmenni! Teljesen lefagyok és jóformán köpni-nyelni nem tudok. Nagy nehezen rá veszem magam hogy utána lépjek, kezemmel érintem a vállát, fejemet lapockájának döntöm és könnyes szemmel kérlelem, hogy ne küldön el. Elég volt a külön töltött idő.
-Igen, én mondtam, de... Te mondtad hogy... Nem, én nem szeretnék innen egyedül távozni.-ingatom a fejem ahogy vissza fordul felém, pillantásom rá emelem és percekig csak nézem Őt. Azután is, hogy hellyel kínál és kéri meséljem el hogy kerültem Luciferhez. Érdeklődve pillant rám, valóban tudni szeretné, látszik az arcán. De én csak vonásait figyelem, a legapróbb jelet keresem arra, hátha megsérült esetleg. Kezem vissza hanyatlik törzsem mellé és csak nézem mogyorószín szemeit. Még most is alig hiszem el, hogy megtaláltam.
-Nagyon örülök hogy újra láthatlak.-suttogom végül, újabb könnycsepp gördül át a gáton, a reakció időm mégis lassúnak bizonyul hiába emelem a kezem, csak az arcom közepén kapom el a kis szökevényt.
-Hiányoztál nekem.-gondolkodás nélkül érkezik a következő mondat, zavartan túrok tincseim közé és mélyet sóhajtok. Azt mondjuk már nem szeretném kimondani, hogy mennyire rossz volt egyedül, nélküle.... Fogalmam sem volt hogy mihez kezdjek.
-Nos... Miután elváltunk, úgy gondoltam hogy megkeresem Beleth-et. Egy ideig vele akartam lógni. De aztán túl közel értem Lucóhoz és a kíváncsiság hajtott egy kisebb csoportosulást látva... Gondoltam körbe nézek... Mire észbe kaptam leütöttek és a következő körben már a Pokol Urával néztem farkas szemet.-kezdek bele a mesébe egy váll vonással kísérve csúfos kudarcomat.
-Utáltam ott lenni. Azt mondta megöl Téged ha megtalál... Mindenáron tudni akarta hol vagy... A fejembe is bele mászott....-idézem fel az emlékeket rossz szájízzel.... Lucifer mindent látott. Látványosan megborzongok, nem akarok többet beszélni róla, még mélyen él emlékezetemben az eset, amikor a két penge olyan durván belém mart.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Dec. 16, 2020 11:08 am

Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Bizalmasom méltatlankodását és szitkozódását hallgatva megfogalmazódik bennem, hogy már biztos jó ideje várta ezt az alkalmat, hogy haragos magánszámát előadhassa nekem. Bár azt nem hinném, hogy a tükör előtt állva gyakorolta be, mit vág majd a fejemhez, ha végre egyszer újra alkalma nyílik rá. Hosszúra nyúlt morcos monológjából egy mondat megragadja figyelmemet, így kénytelen vagyok visszakérdezni. Ám gyorsan nyilvánvalóvá teszi a pecsétemmel ellátott papír - ami egyértelmű a felmondólevelére akarna utalni...említése ellenére sem kíván pozíciójától megválni. Inkább maradna és pokollá tenné az életem. De remek.
-Hát jó. Ahogy gondolod. - hagyom rá. Nem állja meg, hogy menedékemre is megjegyzéseket tegyen. Megjátszott öklendezése láttán, adja tudtomra mennyire nem tetszik neki ez a hely, és talán méltatlan is hozzám, egy démoni Lordhoz, Észak urához. Ebben nem téved. Megosztom vele hogy nem jó szántamból választottam ezt a lepukkant gyárat. A szükség vezetett ide. "De ugye nem kaptak el?" kérdezi és mintha hangjában némi aggodalmat vélnék felfedezni.
-Nem. Nem kaptak el. De néha elég szoros volt...- felelem és eszembe is jut néhány alkalom, amikor igencsak megizzasztottak üldözőim. Mostanában ritkán volt biztonságos talaj a lábam alatt. Luciferhez pedig magamtól mentem "pofonért", de erről nem ejtek szót. "Ne legyek drámai, mi? Jobban tetszene ha körbe ugrállak és örömködök?" kérdezi gunyorosan.
-Nem. - válaszolom szűkszavúan. Tudja jól nem igénylem az ilyesmit és ez a külön töltött három év alatt sem változott. Belphegor kitalálja, hogy elég volt ebből, hazarángat magával, bárhol is legyen az a "haza". Még azt is "felajánlja", hogy becsomagol helyettem. Gondolkodás nélkül utasítom őt vissza és jelentem ki, hogy nem tartok vele. Persze nem fogadja el a nemleges választ és tovább erősködik, még az italos poharamat is kicsapja a kezemből. Ekkor elunom az akaratosságát és ismételten tudtára adom, hogy nem megyek vele. Ha nem akar itt maradni, megértem, de semmi nem ragasztja ide és az ajtó sincs ránk zárva, ennek okán bármikor távozhat. Hidegen közlöm vele, akár el is mehet. Szavaimra Belphegor düh pirosította arca hirtelen vált sápatagba. Szemei bepárásodnak és hangszíne is egészen megváltozik. Azt hiszi nincs szükségem rá és el akarom zavarni őt magam mellől. Lassan mellém sétál, apró kezét érzem a vállamon, homlokát hátamnak dönti és úgy kérlel tovább csendesen.
-Te nem figyeltél rám! Én nem küldtelek. De te mondtad, milyen "undorító" ez a hely. Így ha nem tetszik, nem kell itt maradnod velem. - fordulok felé ismét és könnyes szemeibe nézek. Megy vagy marad, belátására bízom. Azonban ha nem fogná mégsem olyan sietősre, hellyel és itallal kínálom ismét.
-Elmesélhetnéd, hogy sikerült Lucifer kezére kerülnöd. És hogy milyen volt a vendéglátásában töltött idő... - pillantok rá érdeklődve.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Dec. 15, 2020 1:54 pm

Belial & Belphegor

Nem hiszek a füleimnek! Tényleg szórakozik velem... Gyorsan terjednek a hírek... Ezt képes az arcomba tolni. Hát elmegy a búbánatos büdös k*rva életbe már. Fogaim között élesen suhan be a levegő ahogy mélyre szívom az oxigént, komolyan ha legbelül nem örülnék annak hogy élve látom, már megcsapkodnám. Vissza kérdését a szóra egy kézlegyintéssel intézem el, tudja jól hogy mire is gondoltam.
-Aha mondtad, nem jött össze. Balf@sz vagyok! Most boldog vagy?-ez kész... Még engem hibáztat... Ó mit vétettem a világnak, hogy ezt érdemlem? Záporoznak a szavak ajkaim közül és nem is nagyon válogatom meg őket. Ami a csövön kifér az érkezik is.
-Nincs akkora szerencséd, hogy felmondjak! De azt garantálom, hogy amíg neked dolgozom pokollá teszem az életed, nehogy azt mond hogy nem otthon vagy!-jelentem ki egy őrült vigyor kíséretében. Hmm, ez nem is rossz ötlet. Nézzük meg, hogy valóban bírják-e az idegei. Természetesen arra is megjegyzést teszek, hogy Ő Lordsága milyen helyen szállásolta el magát, válasza talán egy pillanatra lep meg.
-De ugye nem kaptak el?-érkezik egy helyzethez képest, cseppet talán túlságosan is féltő kérdés, amiben sem gúny, sem pedig rossz indulat nem bújik meg. Nagyon szeretném azt a választ kapni, hogy nem. Hogy Ő végig biztonságban volt. Annak ellenére is, hogy engem elkaptak. De aztán vissza szól és én megint felfújom magam.
-Ja! Ne legyek drámai, mi? Jobban tetszene ha körbe ugrállak és örömködök?-kérdezek vissza bosszúsan. Lededósoz mire csak vállat rántok. Nem szokta még meg a viselkedésemet? Az Ő baja! Majd most teszek róla, hogy vissza szokjon. Három év alatt ennyit felejteni. Borzalmas munkaadóra vall! És még hisztizik, hogy nem jön velem, na majd azt meglátjuk még. Torkig vagyok vele. Poharát kiütöm a kezéből, a pohár nagyot csattanva törik szét, az ital szétfolyik a padlón.
-Ja, a fülem jó, de hót lesz@rom hogy mit akarsz! Elegem van, hogy sosem figyelsz rám!-duzzogva húzom vissza a kezem ahogy elüti. Az első kontakt három év után... Csodálatos. Borzasztóan hiányzott nekem. Erre ezt kapom Tőle. Mikor rám morran tágra nyílnak a szemeim. Miért? Miért kellene leállnom? Lesütöm pillantásom ahogy tovább magyaráz.
-Elküldesz?-hirtelen fut ki a szín az arcomból, szemeim megtelnek könnyekkel ahogy utána fordulok.
-Ezt nem mondhatod komolyan Belial!-suttogom elhalva. Nem küldhet el! Nem akarom. Egy pillanatra lehunyom a szemem és csukott pilláimon átgördül egy könnycsepp.
-Kérlek szépen ne küldj el megint! Nem szeretném. Elég volt ez a három év. Ne tedd ezt velem!-suttogom és neki dőlök az oszlopnak. Ujjaimat összekulcsolom és továbbra is fátyolos szemekkel pislogok rá. Végül mellé sétálok és megérintem a vállát.
-Nem akarlak tovább nélkülözni. Kérlek, térj vissza! Legyél velem! Had legyek melletted.-suttogom alig hallgatóan, fejemet a lapockájának döntöm és mélyet sóhajtok.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 14, 2020 9:57 pm

Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Nem kap el az idegesség és még csak feszélyezve sem érzem magam a történtek miatt. Kár lenne tagadnom, csúnyán magára hagytam és jogos, ha kicsit neheztel rám emiatt, de megvolt rá az okom, hogy miért ne vigyem magammal. És hogy miért döntöttem így? Egyelőre nem tervezem vele megosztani. "Annyira utállak, hogy az már mérhetetlen" dühtől pirosló arccal puffogja felém. Elmondja, hogy tartotta a hátát a főnöknél, én pedig megjegyzem, hogy ennek híre eljutott hozzám is. Hangja magasra vált, szinte sikoltva ejti ki a következő szavakat: "Hallottad és b*sztál rá?" Látom rajta, ahogy ezt kimondja, legszívesebben már ütne is, mégsem lendül a keze pofonra.
-Gyorsan terjednek a hírek. - fűzöm hozzá, majd kortyolok még egyet az italomból.
-Zrittyó? - emelkedik szemöldököm az idegenül csengő szó hallatán, bár a szövegkörnyezet adja, hogy melyik testrészemet emlegeti épp.
-Hát miért hagytad, hogy elkapjon? Mondtam, hogy rejtőzz el rendesen. - teszem fel az egyszerű kérdést, de kimondva, kicsit másként hat. Mintha még őt hibáztatnám, amiért óvatlan volt és ördögkézre került. De persze semmi ilyesmire nem utalok, legalábbis nem akarok. "Az lenne a legjobb ha a pecséteddel ellátott papír lenne már a kezemben." érkezik egy újabb elkiabált gondolat nyugtató szavaimat követően.
-Ohhh, akkor ezt vegyem felmondásnak? - érdeklődve nézek dühös tekintetében. Aztán közli velem, hogy pakoljak, mert elmegyünk. Sürgető szavai viszont nem érnek célt, én egy tapodtat sem mozdulok innét. Ma éjszaka egészen biztos, hogy nem. Hirtelen felcsattan ellenkezésemet halva és hőbörögve ismétli önmagát, már pedig indulunk, még ma. Talán nem voltam érhető? kérdeznék vissza, de már így is elég zabos rám. Ehelyett kíváncsian érdeklődőm, mégis hova lenne az a hazamenetel? Dühe kicsit sem csillapszik, rendesen felszívta magát idejövet. Megemlít néhány helyet köztük New Orleanst is, ahová egy ideig még egészen biztos be nem teszem a lábam. Bár megjártam Lucifert otthonát, megkaptam a nekem járó büntetést, majdnem bele is döglöttem, még gyógyulásom végét nyögöm, ráadásul a körözésemet sem fújta le, így néhány lelkes alvilági még mindig engem keres. Nem volna hát túl szerencsés a démonvárosban mutatkoznom, de lényegében egyik nagyobb, még viszonylag lakottabb településen sem. Legalábbis addig nem, míg fel nem épülök rendesen.
-Nézd el nekem...egy csapat démonnal és harcos angyallal a nyomomban, nem igazán volt időm ötcsillagos szállodaszobát foglalni. - ironizálok egy kicsit, mikor kritizálja a szálláshelyem. Mondanám, látta volna az előző hármat, ahhoz képest ez már luxuslakás. Van az a helyzet, ha a démon élete függ tőle, hogy még egy Lord sem válogat. Amikor imitálva öklendezik nyomatékosítva nemtetszését átmeneti otthonom iránt, aztán pedig pelenkásnak nevez, csak a szemem forgatom. Édes Pokol, mi ez a szar szöveg?
-Ugyan már Belphegor, ne legyél ilyen drámai. - szólok oda neki.
-Kettőnk közül inkább te vagy aki hisztizik és nyávog, mert kicsit magára maradt. Elég dedós viselkedés. - szúrok vissza, miközben ő már el is határozza magát, hogy összepakol nekem. "Fejezd be a vedelést!" Siettetve nyúl felém és véletlenül kiüti kezemből a poharamat, ami hangosan csattan darabokra a poros padlózaton.Ejj, de kár érte, az a jó pia... Vetek egy kóbor pillantást a terebélyes italfoltra, miközben egy mélyet sóhajtok lemondóan.
-Lehet elkerülte a figyelmed a nagy dühöngésedben, de az előbb említettem, hogy....nem megyek veled. - tudatosítom benne maradási szándékomat. Bizalmasom viszont tántoríthatatlan, ismét felém nyújtózkodik azzal a céllal, hogy ruhámnál megragadva rángasson fel a fadobozról.
-Azt mondtam NEM! - nyomom meg határozottan mondatom utolsó szavát és gonodlkodás nélkül ütöm el a kezét, még mielőtt hozzám érhetne.
-Álljál le! - morranok rá, majd a segítsége nélkül állok fel a fadoboz széléről, majd könnyed léptekkel sétálok el mellette.
-Köszi a látogatást...mondanám, hogy maradj, de az előbb elég világosan kifejtetted, mennyire derogál neked ez a hely...- utalok vissza hányásimitálásra.
-Szóval, ha nincs más mondanivalód akkor...tudod, hol van a kijárat.. - bökök a fejemmel abba az irányba, ahol bejött. Biztos, ami biztos alapon.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 14, 2020 5:32 pm

Belial & Belphegor

Képtelenség hogy ennyire nyugodt legyen valaki... Valaki aki a Viszály Lovasa! Nem térek napirendi pontra felette... Miért ilyen nyominger? Hogy lehet hogy kifakadok és Ő halálos nyugalommal beszél még mindig. Komolyan, mintha mi sem történt volna! Nem hiszem el... Van képe ezt előadni. Van bőr a pofáján, hogy így reagáljon... Három éve hagyott magamra, eltűnt mint szürke szamár a ködben, erre közli velem hogy milyen gyorsan repül az idő.
-Ilyen nincs...-sziszegem vészjósló hangon, hogy meri? Hogy merészel ilyen könnyed hangon cseverészni.
-Annyira utállak, hogy az már mérhetetlen... Még egy démonnak is.-lehelem méregtől pirosló pofival. Na meg ahogy megemlíti Lucifert....
-Hallottad? Hallottad és basztál rá?-szinte sikítva jönnek a szavak. Legszívesebben most emelkedne a karom ütésre.
-Hát neked tényleg senki sem fontos... Mentetted a formás kis zrittyódat és b@sztál hátra nézni... Meghalhalhattam volna, felfogtad? Megkínzott...-azt már nem teszem hozzá, hogy azért a pofám is elég nagy volt egy ideig... De aztán Lucifer is előhúzta az aduász kártyát... Meg kellett húznom magam, hogy nehogy Belial lássa kárát annak, hogy ott vendégeskedem. Titkon mindig azt reméltem, hogy Lucó sosem keríti kézre Őt.
-Ja... Nyilván megérted! Ezt azért nem fogom megkajálni ha nem gond! A nagy lóf@szt érted te meg....-pillantok szemeibe ádázul. Könyörtelen mosoly kerül arcomra és azt latolgatom hogyan kellene bosszút álljak rajta.
-Nyugi? Te csak ne csitítgassál engem, mert olyat kapsz a fejed is lerepül a helyéről! Az lenne a legjobb ha a pecséteddel ellátott papír lenne már a kezemben. Legalább nem kellene fájjon miattad a fejem!-fortyogok továbbra is és öklöm a mellettünk lévő tartó oszlopba csapódik, még csontjaim is bele roppannak. Míg az arcom magyaráz neki addig Őfelsegge kényelmesen iszogat. Nem hinném el, ha nem látom, hogy ennyire érdektelen legyen.
-Mi az hogy nem jössz? Dehogyisnem! Azt mondtam indulunk! Még ma!-jelentem ki dühösen. Még csak az hiányzik hogy itt szabotáljon engem...
-Hova... Hova?! Mit 'tom én! De nem vagyok hajlandó itt maradni! Mehetünk San Franciscoba, New Orleansba, Franciaországba... Undorító hogy Te itt bujkálsz... A nagy Viszály... Blöa!- imitálok öklendezést is a végén.
-Tudod, hogy nem csak a pokolban lehet "otthonod"... A három év alatt sz@r se ragadt Rád... Komolyan, nem Lordi rang kell neked, hanem pelenka és cumi!-ingatom a fejem, komolyan, valahol a szóváltások hiányoztak a legjobban, ugyan Luciferen is kellőképpen köszörülhettem a nyelvem, de Belialon még jobb ezt gyakorolni.
-Na gyerünk, mutasd a cuccod pólyás baba, majd én becsomagolok neked!-és már pattan is össze két ujjam, a csendben élesen hat a csettintés.
-Fejezd be a vedelést! Dolgunk van! Volt időd a szünetre!-szinte azonnal mozdul a kezem és ha csak Belial nem állít meg, a pohara a földön végzi, törött állapotban. Önelégülten vigyorgok rá, ha sikerül a történet ha nem, mert bizony ha megállítja a kezem, akkor pulóverét kapom el másik karommal és rángatom talpra Őt.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 14, 2020 1:37 pm

Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Egy tőr süvít el mellettem, nem engem céloz, mégis még a levegőben megfogom. Az újságot, amit eddig kezeimben "álcaként" szorongattam az ölembe ejtem, majd elfojtott dühvel mutatkozik meg előttem bizalmasom, aki eddig a gerendák közt rejtőzködött. Nahant óta nem láttam, bár jó pár hónapja újra közel kerültünk egymáshoz. Lényegében egy vastag fal választott el minket a Főnci otthonában és még csak nem is tud róla. Nagyon helyes. Nem akarom, hogy tudja, ott jártam. Lucifer úgy látom ezt a kérésemet is betartotta. Végül is az üzlet az üzlet. Nyilvánvalóan arról Belphegor is tud, hogy a Pokol ura magához hivatott és az invitálás egy igen sajátos és nyomatékos formáját választotta, amire nem mondhattam nemet. Annál is inkább mert a meghívó részét a démonnő sötét vére és a hajából lenyesett barna tincs is képezte. Lucifer egyértelműen a tudomásomra hozta, hogy tanácsadóm nála van.
Jól tudom, hogy nem kerülhetem el és csak pillanatok választanak el attól, hogy bizalmasom tomboló haragját rám zúdítsa, amit bizonyosan rendes szitokáradat kísér majd. Legalábbis igen csak meglepődnék, ha neheztelése másképp öltene formát és a produkció elmaradna hű önmagától. Tovább feszítve pattanásig feszült idegzetét, ráérősen lépek a faládákból rögtönzött asztal mellé, miután lendületesen kirúgja alólam azt a fadobozt, ami alattam székként funkcionált. Épp csak annyi időm van, hogy lábamra helyezzem át a súlyt és elkerüljem a földre esést. Itallal kínálom, miközben hogyléte felől érdeklődöm. Fogai közt két szó présel ki. "Három év."
-Ohhh, igen. Hihetetlen milyen gyorsan repül az idő. - fűzöm hozzá bosszantó nyugodtsággal. Ha eddig nem járta át minden porcikáját az ideg, irritáló viselkedésem ezt garantálja."Tartottam a hátam" veti a szememre dühödten, egyértelműen célzásként, hogy Őpokolságánál helyettem raboskodott.
-Hallottam, hogy a Nagyfőnöknél vendégeskedtél. - jegyzem meg kortyolva egyet kitöltött italomból és bár itt lenne az alkalom, hogy vállaljam ottani jelenésem, mégis erről mélyen hallgatok. Szavaimmal viszont elismerem, eljutott hozzám az ördögi üzenet. Az ital említésével úgy tűnik sikerül nála kivernem a biztosítékot. Heves szitkozódással fejti ki véleményét arról, hogy magára hagytam. Kár lenne vitába szállnom és azt bizonygatnom, hogy ez volt a legjobb döntés. Nem hinne nekem, vagy nem fogadná el. Pedig veszélyessé vált mellettem lenni, és ezúttal úgy igazán. Felé fordulok, kettőt kortyolok a borból.
-Megértem. - fűzök ennyi záporozó szavaihoz, mikor a fejemhez vágja, hogy gyűlöl. Aztán kicsit elszalad megint a képzelet és már megint ott tartunk, mint hatezer éve. Ismét azt hiszi, hogy lecserélném. Csak egy apró sóhajtás érkezik reakcióként. Nem erről van szó. Telnek a percek és nem csillapszik, hangjától zeng már az egész gyárépület és talán a határvidék is. Tudni akarja, miért nem kerestem őt?
-Nyugi. - próbálom csitítani, de azt hiszem ez egy elvetélt ötlet. Úgy tajtékzik, nem is tudom, volna most bármi, ami képes lenne enyhíteni tomboló indulatait. Újra az üvegért nyúlok és újra teletöltöm poharam, miközben azt taglalja, hogyan állna bosszút rajtam. Falra kenne, lelógatna és a klasszikus ágyékon rúgás gondolata is felvetődik benne. Mielőtt bármit is mondhatnék a felsorolt lehetőségekre, határozottan lép előre és közli, hogy most haza megyek vele. Lenyelem a szám vett kortyot, kezem lassan leengedem és a fadoboz tetejére helyezem üvegpoharamat.
-Nem akarlak kiábrándítani, de én nem megyek sehova. - jelentem ki nyugodt hangon, majd leülök annak peremére.
-Amúgyis hova haza? - tárom szét karjaimat.
-A pokol kapui zárva, nincs hova már hazamenni. - emlékeztetem, annak ellenére, hogy nem gondolom, hogy ezt elfeledte volna.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Dec. 13, 2020 9:04 pm

Belial & Belphegor

Nem győzöm kivárni, hogy nyíljon az ajtó. Ám amikor megtörténik a szívem is majd' kiugrik a helyéről. Életben van! Belial él és virul, mindazonáltal Ő "lakik" ebben az elhagyatott gyárépületben. A gerendákon csücsülve várok még egy kicsit. Igyekszem rendezni a gondolataimat. Az hogy újra látom mégsem tölt el nagyobb boldogsággal, mint a harag amit szintén iránta érzek, mert elhagyott! Végül mozdulok, tőröm perdül ujjaim között és nemes egyszerűséggel hajítom Lordom felé, nem is igazán Őt célozva vele. Mégis mozdul, mintha hallaná azt a kis süvítő hangot, majd pengéjénél fogva állítja meg a fémet. Ripacs! Vigyorodom el, majd nem sokkal később földet érek és határozott léptekkel indulok meg felé. Kezeim ökölbe szorulnak, majd megállok előtte mikor ajkai közül nevem hangzik el. Mégsem tudok úgy örülni neki ahogy szeretnék, szívesebben kapnám el inkább a torkát és nyomnám a falnak Őt. Szemeim villámokat szórnak inkább, egy mosoly kezdemény sincs az arcomon, tőrömet vissza nyújtja amit elveszek kezéből és vissza csúsztatok a helyére, egyből lendül a lábam és rúgom ki alóla a ládát, épp csak fel tud állni róla. Képtelen vagyok megszólalni, kérdéseit hallva mégis magasba szöknek szemöldökeim. Az agyam eldobom Tőle! Hogy lehet ilyen mocskosul pofátlan? Hát még mikor nekem hátat fordít...
-Három év?!-fogaim között szűröm csak a szavakat és legszívesebben egy kiadósat behúznék neki, ám mégsem teszem. Ezt még érlelem magamban. Nem hiszem el, hogy nem gondolta még meg magát... Azért nekem is szükségem lett volna rá!
-Csak úgy jelzem, mellékesen... Tartottam a hátam.-bököm még ki, ugyan nem tudom hogy veszi ki magát az egész, hogy még köszönésre sem futotta, de jelen pillanatban fel tudnék robbanni annyira mérges vagyok. Gondolta a hóhér, hogy ilyen lesz viszont találkozni vele. Kíváncsian várom mit fog legközelebbre kitalálni....
-Italt? Szerinted azért jöttem ide? Azért jártam a világot, hogy úgy tegyek, mintha f@sz se történt volna?-lépek ingerülten felé és vállamról lekanyarítom a zsákomat.
-Mégis hogy képzelted ezt? Megígérted.... Nem volt szó arról, hogy eltűnsz! Egy Sutyerák vagy, egy utolsó k*csög... Egy vacak démon aki meg sem érdemli hogy foglalkozzanak vele... Öntelt p*cs! Gyűlöllek!-kapom el vállát és ha sikerül akkor magam felé perdítem.
-Hogy lehetsz ilyen nem törődöm? Miért nem vagyok fontos neked?! Akkor küldj el... Megoldasz te mindent is. Nem kellek neked, igazam van? Ezért tűntél el? Vagy találtál alkalmasabb bizalmast?-emelem meg a kezem, de nem azért hogy megüssem, idegesen túrok tincseimbe és mélyeket lélegzek.
-Meg mi az, hogy rég láttál? Mégis ki a k*rva élet hagyott hátra? Ki a f@szom nem keresett meg? Miért Belial?-kiabálok egyre erősödő hangon, végül az asztal szerűséget éri a következő csapás. Kezeimmel borítom meg és hajítom a raktár másik végébe.
-Tudod mi lenne a legjobb? Ha felkennélek a falra, vagy az ujjadnál fogva lógatnálak egy darabig a tetőről, esetleg lazán tökön rúgnálak... De tudok jobbat! Az összeset egyszerre alkalmazom rajtad!-lépek felé fenyegetőn.
-Most pedig csomagolj! Haza megyünk!-jelentem ki határozottan íriszeibe mélyesztve az enyémeket.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Dec. 13, 2020 6:00 pm

Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Már napok óta a továbbállás gondolata foglalkoztat, de amikor a városban töltött nap után a település határában lévő, átmeneti szállásomként szolgáló elhagyott raktárépülethez érek, tovább erősödik bennem az elhatározás. Lépnem kéne innét. Túl sokáig időztem itt, bár különösebb oka nem volt maradásomnak. A gyárhoz visszaérve felfedezem, hogy valaki "otthonomban" járt. Az ajtó közelében állított csapdám fogságba ejtette, mégis kiszabadult belőle. Valamivel arrébb az egyik jelző rúnámat elmaszatolva találom. Valami azt súgja a betolakodó egy démon lesz. Talán Lucifer küldte utánam, hogy rám figyeljen, rendesen viselkedem-e. De ha tévedek és mégsem miattam érkezett, akkor viszont elképzelésem sincs mit akarhat itt, mert ezen a helyen nincs semmi. Mikor az egyik fadoboz tetejére telepszem és ráérősen nyitom szét a pennsylvániai Népszavát, ekkor már tudom, hogy a settenkedő a gerendák között lapul. Hosszú percekig nem teszek semmit, csak elmélyülten bámulom az újságot és olvasok, legalábbis ezt a látszatot keltem. Viszont figyelmem egy másodpercre sem lankad. Várom, hogy lépjen. Na mi lesz? Rám támadsz még ma? Nem érek rá egész nap. Sóhajtok egy mélyet miközben lapozok néhányat a gyászjelentésekhez. Túl nagy a csend, a legkisebb lélegzetétel is hangos zajnak tűnik, így amikor a fém megpördül ujjai között és egy laza mozdulattal felém hajítja, szinte hallom tőrét a levegőben süvíteni. Balommal elengedem a hírmondót és pengéjénél fogva állítom meg a fegyvert. Egy pillanatig sem vagyok életveszélyben, ha hagyom a fémdarabot tovább repülni, akkor sem talált volna el, a mellettem lévő faláda oldalába fúródott volna nagy bizonyossággal. Elvétett dobása két dolgot jelenthet. Vagy rémesen rossz céllövő az illető, vagy ezt figyelmeztetésnek szánta. Szemem sarkából vetek egy pillantást az elfogott fémtárgyra és meglepő felfedezést teszek. Úgy tűnik az utóbbiról van szó...
-Nahát. - hangom morranásnak hat, miközben egy sunyi vigyor kúszik végig arcomon. Belphegor pengéje. Tízezer közül is azonnal felismerném. Ezt a tőrt adtam neki ajándékba szolgálataiért a mellettem töltött ezredik évben. Sok mindenre számítottam, de arra, hogy pont bizalmasom bukkan fel ilyen váratlanul, arra egyáltalán nem. Leeresztem a közlönyt annyira, hogy kilássak mögüle és magam elé nézzek. Kedvesem nagy huppanással ér földet, majd kellő határozottsággal, nem kimondottan derűs jó kedvvel indul meg felém.
-Belphegor. - ejtem ki a nő nevét, akinek ha pillantásával most ölni lehetne, én már egészen biztosan nem élnék. Rettentően haragszik rám, látom rajta, és ezúttal a megszokottnál erősebb a dühe. Ezt már csak az is bizonyítja, hogy nem szól egyetlen szót sem. A mindig cserfes tanácsadóm némán áll előttem, remegve tágul az orrcimpája is, ahogy élesen szívja be és ki a levegőt. Mint egy kitörni készülő vulkán. A tőrét visszanyújtom neki és hagyom, hogy visszavegye tőlem. Felvagyok készülve rá, hogy jól beolvas majd, amit egy ponton még jogosnak is vélnék. Ott hagytam, magára és ennek már három éve. Haragja első áldozata a láda lesz, amit alólam rúg ki egy finom láblendítéssel. Épp csak fel tudok róla kelni. A doboz könnyedén repül métereket a falig, ahol hangos csattanással törik darabokra. Egy teljes percig hallgatok, majd úgy döntök megtöröm a kínos szótlanságot. Kár lenne sokat időznöm azzal, hogy kitalálja mit mondok neki. Láthatóan bármit is szólnék a fejmosást és a szitokáradatot úgysem úsznám meg. Talán egy egy csattanós pofont is tartogat a számomra. Í
-Mi újság veled? Rég láttalak... - bukik ki a számon két könnyed mondat, miközben három faládából összetákolt "asztalhoz" lépek, hogy italt töltsek első körben magamnak, ezzel készítve fel magam arra, ami rám vár.
-Egy italt esetleg? - pillantok hátra a vállam felett, bár nem úgy tűnik, mint aki kedélyes csevejre ugrott be meg iszogatásra, de azért egy kérdés megér. Hangos bugyogó hanggal töltöm meg poharaimat, miközben egy halvány mosollyal nyugtázom magamnak, Lucifer mégis csak állta az ígéretét. Életben hagyta Belphegort és szabadon engedte.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 12, 2020 6:15 am

Belial & Belphegor

Bosszantó az egész. Olyan mint tűt keresni a szénakazalban... Belial és az átkozott eltűnése! Kedvem lenne megszorongatni a nyakát mindkét kezemmel egyszerre! Vajon akkor is ott lenne az a sunyi vigyor a képén amit annyira szeretek? Már meg nem tudom mondani, hogy mióta keresem, soha nem akadok a nyomára! Senki sem látta, még csak nem is hallottak róla! Nem hiszem el, hogy ilyen egyáltalán létezik. Minél több időt töltök a keresésével annál nagyobb bennem az inger hogy jól elverjem. Hiányzik! Sokkal rosszabb ez, mint mikor magam léptem le, mert úgy éreztem nem vagyok elég jó a bizalmasi rangra. De azóta tudom mit akarok, viszont a jelenlegi helyzet egyáltalán nem az ami nekem jó lenne. Valójában fogalmam sincs Lucifer miért engedett el végül, csak abban bízom hogy Belial nem jelent meg a színe előtt.... De mi van ha mégis? Mi van ha Lucifer megölte? Nem... Az nem lehet! Szövetségünk jele mai napig ott van a karomon! Belial él, tudom... Legalábbis nagyon szeretnék ebben bízni és ez a remény juttatott el ide is Pennsylvania egyik városkájába, ahol végre egy ivóban hallok olyan dolgot, amit használni is tudok! A régi gyárépület... Eldöntetett, oda kell menjek és meg kell nézzem magamnak, hogy milyen furcsaságokról folyt a pletyka. Adolffal a kezemben, zákommal a hátamon indulok a város határa felé. Furcsa, hogy szinte rögtön egy démoncsapdába lépek, de ez majdhogynem örömmel is tölt el a pillanatnyi bosszúság után. Megtörve a kört, már óvatosabban lépdelek, kerülve a további akadályokat. Igazán cseles dolog és számomra árulkodó jel. A raktáron belül is rögtön egy jelzőrúnába futok bele. Kopp, kopp, itt tartózkodik Belial a Káosz lovasa? Miután eltörlöm lábammal a rúnát jobban körbenézek, szemmel láthatóan valaki használja ezt a helyet. Felvidul a pofim és úgy döntök hogy várakozok reggelig, hátha megjelenik az itt lakó. Felmászok a gerendákra és kényelmesen elhelyezkedek, innen tökéletesen látom a bejáratot és az egész raktárat. Csendesen simítok végig jó párszor drága kis koponyámon, talán még halkan dúdolgatok is. Egy óra, másfél telhet el mire nyílik az ajtó. No lám, várakozásom gyümölcse. Nyelvemet végig futtatom ajkaimon és komisz vigyor fut végig saroktól sarokig. Ugyan kapucnia takarja előlem, de járása, tartása árulkodó számomra. Az alattam motozó test túlságosan is ismerős. Ő bizony az én Lordom! Feszülten várakozok és figyelem ahogy lepakol, majd leülve egy újságot vesz kezei közé. Majdnem hangosan felröhögök. Ne szórakozzunk már.... Egyetlen mozdulat az egész, amíg kikapom a tőrömet bakancsom szárából. A fém megpördül ujjaim között, majd egy határozott mozdulattal hajítom Belial felé. A faládát célzom amire volt szíves feltelepedni. Gyerünk! Nézd csak meg az árulkodó jelet! Az a tőr ismerős kell legyen! A következő körben, ha Főnököm úgy döntene hogy felpillant, nemes egyszerűséggel ugrok le a mélybe, hogy aztán határozott léptekkel induljak meg elé. Szemeim immár villámokat szórnak. Kis kezeim ökölbe szorulnak, s ha rám tekint, úgy pillantását nem eresztem egy könnyen! Annyi bennem a gyűlölet jelenleg, hogy képes lennék felégetni ezt a helyet azonnal! Képtelen vagyok még megszólalni, akkor sem nyitom ki a számat amikor már előtte állok. Ha a tőrt nem vette a kezébe, úgy én húzom ki a ládából és szemrebbenés nélkül csúsztatom vissza a bokám mellé, megszokott helyére. Mély levegőt veszek, de még mindig nem jön ki hang belőlem. Nem is tudom igazán, hogy örüljek annak hogy élve látom, vagy tegyek tönkre mindent dühösen ahogy szoktam, mert csalódtam benne. Orrcimpáim megremegnek tehetetlenségemben, majd elnyílik ajkam, mintha szólni akarnék, végül pedig csak a lábam lendül, hogy elsőként kirúgjam a feneke alól az a k*rva ládát, ha sikerül - mert miért ne sikerülne-, akkor egészen a falig bukfencezik ahol egyszerűen ripityára törnek a fa deszkák.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4  Next