Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Israfel - a "démon" •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Fenrir

Israfel - a "démon" DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. 4 Okt. - 20:30
Következő oldal

Israfel
Szabad
Rang • Kerub (művészet)
Play by • Joey Batey
Kora • Éonok
Karakter információA történetünk szinte egyidős velünk, magunkkal. Félvér voltál (legalábbis mindannyian ezt hittük), és azon szerencsés tucatba kerültél, amelyiket Isten a démonnő, Mastemah gondviselésére bízott a bűnösök üldözésére. Később "démon" lett belőled, ahogy a többiekből, de lássuk be, sosem voltál a harc művelője. Amíg a sereghez tartoztál, leginkább felderítő munkát végeztél, vagy ínséges időkben azzal kerestél nekünk "betevőt", hogy te magad csaltad bűnbe az embereket, azonban hiába lettünk mi ketten amolyan bajtársak, nem találtad igazán a helyedet. Mastemah sem volt megelégedve a módszereiddel, így végül elmenekültél a saját utadat járni, én pedig megvallom, sokáig nem kerestelek egyáltalán. Persze akkor sem találtalak volna, ha tűvé teszem érted a világot, hiszen a küldetésed, mellyel Isten megbízott, bevégeztetett. Avagy, hogy ellenőrizd, Mastemah tartja-e az ígéretét a félvér seregével kapcsolatban, és csakugyan a Teremtő szolgálatában járnak el.

De hogy ki is vagy te valójában? Én mindig is egy bajkeverő, olcsó csínyeknek élő gazfickóként ismertelek téged, ám igazából angyal vagy. Kerub, aki a művészetek, kiváltképp a zene patrónusa, illetőleg az, aki ítéletet mond apróbb-cseprőbb ügyekben. Ennek okán az Ítélet napjának kürtjével jelezni is a te reszortod, s mivelhogy ezt nem tetted meg, többeknek adsz hitet a világ megmenekülésében. Azt persze nem tudják, hogy voltaképpen sikeredett a kürtöt elveszítened...
Lényeg a lényeg, a mi ügyünkben is tiéd volt az ítélkezés feladata, és tekintve, hogy mindannyian létezünk még, megugrottuk az elénk gördített akadályaidat. Pofátlanul megvezettél minket, senki még csak nem is gyanította, hogy angyal járna közöttünk, s eme mesterkedésed olyannyira jól sikeredett, hogy azóta is Kaminielként emlékszünk rád. A démonra, aki szereti összeakasztani a bajszát másokkal, vagy szerencsétlenségére mindig éppen valaki olyannak a tyúkszemére lépni, akiére nem volna szabad. Valószínűleg ebben nem ferdítettél, és legutóbb így keveredtél kalamajkába.
Értem küldettél egy impet, merthogy egy nagyobb démon alávaló módon rettegésben tart New York városában. Vagy talán fogságban is? Elég nehéz a te küldönceidet megérteni...

//Hatalmas dolgokat nem szerettem volna megkötni a karakterrel kapcsolatban, például, hogy kivel, hogyan és miként került bajba, vagy egyáltalán arról van-e szó, amit állít, persze szívesen segítek, veszek részt az ötletelésben, mert tippjeim vannak bőven :3
Nyilván nem csak erre az egy szálra keresném Israfelt, a bajbakerülős, kalandozós, bajtársias stb vonalat szívesen szőném tovább, miután átverekedték magukat az Isra kilétének felismeréséből adódó pirinyó kellemetlenségen! De mivel elég nyitott a karakter, ezért én is sok mindenre vevő vagyok a története, rangja és a kapcsolatuk vonatkozásában a kedves megalkotó részéről Wink
Gyere hamar!  fanolos

*Korábban a keresett karakter Kaminiel néven futott démonként, de úgy láttam, hogy a másik oldalra is elkél az erősítés Wink Persze démonként is örömmel várom bármikor *.*

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal