Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Szemfényvesztők - Leonard & Amarissa/ New Orleans •
reveal your secrets

Hell or Heaven

Szemfényvesztők - Leonard & Amarissa/ New Orleans VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1135
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 12, 2020 9:37 am
Következő oldal

Lezárt Mini
reveal your secrets

Leonard Fox

Szemfényvesztők - Leonard & Amarissa/ New Orleans 15c6fbe3ef6df5
☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Szept. 08, 2020 4:19 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nem csalás...
nem ámítás...[You must be registered and logged in to see this link.]

Mosolyra késztet a kiscica fejrázása, és nem is tudom visszatartani, képemen őszinte csodálat, és mosoly látszódik.
- Hogyan... - de nem tudod többet kibökni, mert az ölembe ugrik, és noha nem ijedtem meg tőle, de megdöbbentem, hogy érzem a kismacska súlyát és tényleg valóságos. Dorombolásától libabőrös lesz a karom. Annyira megérinteném, de így, hogy tudom, ez a valóság, nem tűnik túl helyesnek, hogy végig simogassam Amarissa testét, sőt... inkább abszurd.
De nem is kell megérintenem ahhoz, hogy érezzem a selymes szőrét, mert már ránézésre is biztos vagyok benne, hogy puha.
Hirtelen megint változik, és most madár alakjában felröppen az ölemből, ha most nem ülnék, akkor tuti, hogy most seggre ülnék. Halkan felnevetek, ahogy követem repkedését, és hallgatom a hangját.
- Waow.... és még egyszer waow. És még az én képességem adomány? Akkor a tied mi? Főnyeremény, bármi lehetsz, és bármikor, ha akarsz a vízben eljutsz pillanatok alatt bárhova egy nagy bálna alakjában, vagy egér képében beférsz akárhova, ragadozó is lehetsz, levadászhatsz bárkit, akit csak szeretnél. - Szárnyal a fantáziám, hogy mi mindent tudnék kezdeni ezzel a képességgel, ami neki van, bármit megtehet, bármi lehet, és ez megannyi ajtót nyit ki előtte.
Vissza változik és az ámuldozásból szépen lassan visszatérek a normál üzemmódomba.
- Fogjuk rá... ahhoz, hogy valamit megalkossak, legalább egyszer látnom kell, legyen az a valóság, egy kép, vagy egy rajz... általában működik. - Válaszolom neki, bár nem kérdezett.
- Igen, ezt sejtettem. - Ismét megelevenedik bennem az előbbi kép, ahogy macska ként itt volt előttem.
- Lényegében majdnem meg is történik. Az elme nagy úr, képes arra, hogy elhitesse a tulajdonosával, hogy minden létezik, csak egy kis plusz löket kell hozzá. - Mondom neki... fura az előbbi mondata... mire céloz vajon?
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Aug. 19, 2020 7:50 pm
Következő oldal

Ilyen képeséggel sem találkoztam még, ami neki van. Hihetetlen mennyire valóságos minden egyes pehely.
- Ez a képesség hatalmas adomány. – suttogom elámulva. Hiába biztosít arról, hogy mindez csak az agyamban történik mégis olyan nehéz elhinni. Automatikusan hozzácsatolom a hideg érzést, bár elég halovány, mégis jelen van. Az én képességem is majdnem akkora sikert arat mint az övé. Arcán teljesen őszinte döbbenet ül. Na én ezért szeretem ezt az egészet. Varázslat. Macska alakban nem tudok beszélni ezért csak fejemmel intek nemet. Ez a valóság apukám. Ezt figyeld. Beleugrok az ölébe és hangosan dorombolni kezdek. Mancsomat tenyerébe fektetem, hogy érezze, amit lát az hús és vér. Bólintok egyet ahogy valóságról beszél. Persze hogy valóságos. Ez nem csak az agy szüleménye. A következő másodpercben már madárként röppenek fel öléből. Aprócska színes kis madárka. trillázok párat de mivel erőm fogytán gyorsan újra emberi alakomat veszem magamra.
- Nem. Az én képességem valódi. – válaszolom meg a benne tolongó kérdéseket. Két ilyen menő képesség nagyot üthet együtt.
- Szóval Leonard. Bármilyen képet meg tudsz alkotni… elképesztő. – leülök a földre vele szembe törökülésben.
- Csak, hogy tisztázzuk, nem ártó szándékkal vagyok itt. – rákacsintok.
- Gondolkoztál már, azon, hogy milyen lenne életre kelteni azt, amit megalkotsz mások fejében? – akár a népet is riogathatnánk ezekkel a képességekkel. A semmiből előugró tigris, vagy a dzsungelben vidáman ugrándozó tolvaj majom.

reveal your secrets

Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 29, 2020 3:19 pm
Következő oldal

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Nem csalás...

A szavait hirtelen elvágja a látkép, amit tőlem kap. Ezt szeretem, amikor idejön hozzám valaki, kétkedik abban, hogy én majd olyat mutatok neki, ami meglepné aztán még is csak sikerül olyat mutatnom, amitől a nyelve hegyére harap és eláll a szava. Ez az igazán jó dolog, és talán ez az egyike, hogy miért is szeretem ezt csinálni. Persze van már pozitív hatása is, mivel nyíltan használom, minden egyes nap, több alkalommal, így nem rozsdálok be, folyamatos edzésben vagyok, s mostanra már olyan dolgokat is létre tudok hozni, amit az elején még csak nem is gondoltam volna, hogy valaha sikerülni fog.
- Csak az elmédben, persze, vannak olyan dolgok, amikről hiába tudod, hogy az elmédben vannak, attól még hatni fog rád. - Itt most jelen esetben a félelemre gondolok, mindegy, hogy tudja, hogy nem valóság, attól még, ha olyat mutatok amitől igazán fél, el fogja majd a rettenet, és ugyan úgy fog reagálni mint bármelyik másik lény. Menekülőre fogja.
Végig figyelem, mert jó látni a csodálatát, azt, ahogy a szeme megcsillan. Tisztaság... ez a jó szó rá, és bár nem tudom miért, de úgy érzem, hogy illik is rá.
Aztán macska lesz... egy kis vörös cicus.
Basszus, hirtelenjében nem is tudom, hogy mit mondjak, egy macska lett, aki most éppen a hópelyhekkel játszik? Oké, olyannyira meglepődtem, főleg, amikor felém int a mancsával, hogy a képzet a hópelyhekből a semmibe foszlik.
- Azt a rohadt... ez durva. - Közelebb hajolok ültemben. - Ez is csak képzelet? Olyan képességed van mint nekem? - Kérdezem őt ámulva és teljes őszinteséggel. Kezemmel felé nyúlok, de aztán inkább meggondolom magam, és nem teszem meg, inkább csak csodálattal figyelem a jól kidolgozott vörös bundát, a füleit, a mancsait, a mozgását.
- Nagyon valóságos. - Bólintok elismerően.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 29, 2020 9:59 am
Következő oldal

- Remek! – úgy vélem a híresztelések már most meg lettek cáfolva. Méghogy ijesztő, meg pszichopata. Nevetséges. Én inkább úgy fogalmaznék: titokzatos, rejtélyes, kedves. Az a mosoly ott az arcán őszintének tűnik és egy fenevad nem képes ilyesmire. Én már csak tudom.
- Nincs hátsó szándékom. Meg akartalak ismerni, ennyi az egész. Nem terveztem meg előre semmit. Szeretem a spo…- elakad a szavam, amint az első apró kis hópehely megpihen vörös tincsemen. Ezt meg hogyan? Ámulva emelem arcomat felfelé s hópelyhek sokasága hullik arcomra. Gyermetegen felkacagok és két tenyeremet is az ég felé fordítom. Milyen különös! Ezek nem hidegek.
- Hópelyhek. Valódiak, vagy csak az elmémben léteznek? – nézek rá csillogó szemekkel. Utoljára New Yorkban láttam havat. Imádtam. Eddig fel sem tűnt mennyire hiányzik a hó. Itt az ideje felfedni az én lapjaimat is. Egy nagy sóhaj kíséretében átadom magam a már jól ismert bizsergésnek s néhány szempillantással később Leo előtt egy hópelyhekkel játszadozó vörös kiscica kuporog. Állatbőrben beszédre képtelen vagyok így hát mancsommal intek oda a férfinek. Ez volnék én, a másik szemfényvesztő.
reveal your secrets

Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Júl. 27, 2020 9:43 am
Következő oldal

Nem csalás...

Azt gondoltam, hogy a mai nap unalom lesz, erre betoppan ő és már a haja több izgalmat mutatott, mint az egész nap összessége. A vörös hullámok csak úgy fodrozódnak a fején megállás nélkül, lehet, hogy ha egy helyben áll, akkor is mozgásban vannak? Fura jelenség egy vörös ember, démon, bármilyen lény, különlegesek már a maguk nemében, még akkor is, ha nem tesznek semmit, csak állnak egy nyüzsgő utca kellős közepén, száz százalék, hogy mindenki rá fog nézni, mert különleges.
Amarissa... hm... még a neve is olyan mint ő, mozgékony pörgős, különleges.
Végig nézek rajta... egy percnyi "ismerettség" és már is mosolyra görbül a szám.
- Rémhírem? Van nekem olyanom? Azt hittem, hogy általában azért a jó élmény miatt járnak hozzám a vendégek, de akkor kénytelen leszek átkérdezni a bandát, mert a végén kiderül, hogy a perverz kis társaság a fájdalom és a félelem miatt jár hozzám. - A mondat végére, már nem tudom tartani magam, kénytelen vagyok nevetésbe kitörni.
Oké, ha ez a hírem, hát legyen, akkor ilyet is kellene mutatnom? Hm... mi lennem, ha nem így tennék.
- Azért jönnek hozzám az emberek, hogy megélhessenek valamit, de ezt így egy kicsit komplikált elmagyarázni. - Míg hozzá beszélek azon gondolkodok, hogy mit is kellene neki mutatnom. Mi az, ami látványos, de még sem hoz magával kérdést, hogy képes vagyok ilyenekre.
- Érdekel? Mutathatok egy kis apróságot, de cserébe elmondod, hogy mit is akarsz tőlem pontosan? - Kedvesen mosolygok rá, mivel az teljesen tiszta számomra, hogy nem azért van itt, mert igénybe szeretné venni a szolgáltatásaimat. Erő fitogtatás, kétkedés, unalom? Mi miatt jött el ide hozzám?
Figyelem őt, kapcsolódok hozzá, miközben megalkotom a képzetet, nem olyan, ami arcon csap, inkább, csak különleges, figyelemfelkeltő.
Minden részletét aprólékosan alkotom meg, a feje felett, én már látom, ahogy a semmiből kialakulnak, ,de csak egy pillanatra nézek fel, utána vissza rá. Amikor már elegendőnek tartom a mennyiséget ami összegyűlik, minden darabja olyan lesz mint az igazi, szépen kecsesen hullik alá, minden apró pihe megcsillan és átfordul.
A lehulló hópelyheket ő csak akkor látja meg, amikor behullik egy az arca elé és az előredobott haján megpihen. Ezek után a többi hópehely is szépen aláhullik, de csak kettőnk körül, máshol nincs sehol, és ha felnéz, csak azt látja, hogy a semmiből készülnek, nincs felhő, nincs semmi.
A hópelyhek hidegségét nem érezheti, mert nem valósak, csak a képzelet játéka.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Júl. 27, 2020 8:16 am
Következő oldal

Amint szemeim hozzászoknak a körülményekhez a férfi sziluettje is kirajzolódik. Kezdeti testtartása csüggedtségre utal. Talán tényleg rosszkor jöttem. Annyi baj legyen, a spontaneitás jót tesz az embernek. Pontosabban a nephilimnek, mert fajtárs ezzel pontosan tisztában vagyok. De én szeretem húzgálni az oroszlán bajszát.
- A nevem Amarissa. – beljebb lépek az ajtótól és a felkínált helyen helyet is foglalok. A lehető legkevesebb helyet igyekszem birtokba venni a kanapén, az itt zajló események ugyanis nem kecsegtetnek semmi bíztatóval. Leonard külsőre pont olyan megnyerő és félelmet keltő, mint ahogy leírták. Két dolgot válthat ki a nőkből többnyire vagy eldobják a bugyijukat és görcsösen vonaglanak meg a rájuk törő vágytól, amint meglátják, vagy a frász tör rájuk és menekülnek, ahogy csak a lábuk bírja. Felnézek rá. Belőlem nem vált ki egyelőre semmit. Én nem a külsőre vagyok kíváncsi.
- A rémhíred csalt ide a barlangodba. Kíváncsi voltam vajon mi az igazság azokból a sztorikból, amit rólad hallottam. – megejtek egy kedves mosolyt. Nagyon rémisztőnek kell lennie, hogy rám hozza a frászt.
- Pontosan miért is jönnek hozzád az emberek? Nem világos számomra miért akarja valaki alávetni magát önként a képességednek. – aztán igazán ne csodálkozzon senki mikor az agya felmondja a szolgálatot ekkora külső hatás után.
- Érdekel mit tudsz… mutass valamit! - mosolyomban talán felcsillan az izgatottság.
reveal your secrets

Leonard Fox

☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 26, 2020 10:24 pm
Következő oldal

Nem csalás...

Szétcsúszva a kanapén bámulom a plafonon dolgozó pókit, ahogy behálózza a legyet, ami éppen bele repült a hálójába.
Azt hiszem, hogy most jön el az a pillanat, amikor lehúzzom a rolót, ma nem igazán akarnak jönni a vendégek, és nekem sincs semmihez kedvem, talán igaz az, hogy bevonzzuk amit szeretnénk. Én mára azt akartam, hogy ne kelljen itt lennem, és láss csodát, le is lépek. Hurrá! Ez a nap a lazulós szórakozásé, nem pedig a punnyadásé egyedül.
Felállok a kanapéról, és a cuccaimért megyek a kisasztalhoz. Zsebre vágom az elnyűtt pénztárcámat, megigazgatom a gyűrűimet, és a tükörben lökök egyet a hajamon is.
Nyílik az ajtó, és mély lemondó sóhaj hagyja el a számat. A kis asztalra támaszkodok, fejemet előre ejtem. Basszus, pedig már rajta voltam, hogy végre lelépjek innen.
- Én vagyok... ki keresi? - Kérdezem fáradtan, és kell még vagy három, négy, vagy öt másodperc, hogy legyen kedvem megfordulni.
Mély levegő Leonard, csak egy mély levegő, lehet, hogy gyorsan lelép, csak egy kis extra gyors akármike kell neki, és már megy is.
Megfordulok, és akkor látom, hogy egy lángoló hajú nő lép be hozzám.
- Waow...- csúszik ki halkan a számon, s némileg remélem is, hogy nem hallotta meg. Nincs kedvem magyarázkodni, és nem szívesen mondanám meg neki, hogy mi jutott először az eszembe, amikor megláttam... Ezzel a hajjal sehova nem bújuk el... ha én vörös lennék, biztos kopasz is lennék. Persze ezzel most nem azt mondom, hogy neki is annak kellene lennie, de azért tényleg igazán feltűnő jelenség így. Hm... talán többen is vadásznak rá, persze ez lehet egy tök hülye gondolat is... ja eléggé az.
- Miben segíthetek? És, ha kérhetem, hagyjuk az urazást, szerintem elég fiatalok vagyunk ahhoz, hogy ezzel ne foglalkozzunk.
A kanapé és a fotel felé intek. - Foglalj helyet, és mond el, hogy mit szeretnél.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 26, 2020 9:23 pm
Következő oldal

Leonard Fox. Annyiszor hallottam már ezt a nevet. Van ki rettegve, félelemmel telve sutyorogja a sötétben, van ki dühtől acsarogva részegen a kocsmában. Érdekelt ki lehet Leonard Fox. Valóban oly erős s félnivaló, ahogy mondják? Meg lehet e viccelni a bűvészt a saját trükkjével?
- Üdv. Hol tudok bejelentkezni Leonard Foxhoz? – értetlenkedve nézek a pultosra. Miért kell kinevetni?
- Ne haragudjon, valami rosszat mondtam? – ha szeretnéd lejátszhatjuk odakint. A tigris állkapcsa könnyedén átharapja gúnár nyakadat.
- Akkor megoldom. Köszönöm a segítséget. – távozóban még megtorpanok és háttal neki hozzáteszem. Figyelmeztetem, hátha kegyes lesz hozzá a sors és elkerüli a leckét. – Ó, és uram, azt javaslom vigyázzon az utcán. Azt beszélik egy tigris mászkál a városban. – Leonard Fox irodáját nem nehéz megtalálni. Az egyetlen helyiség a klubban, amit tábla jelez. A szöveg pont annyira sejtelmes, amennyire az átlag emberek gyomra kívánja. Nem tervezek belegondolni abba mi minden folyhat odabent. Mégis Leonard Fox tökéletes alanya lehet egy újabb partynak. Játékszenvedélyem csillapíthatatlan. Az ajtó nem állja utamat, könnyed léptekkel merülök el a parfüm és dohányszag émelyítő felhőjében.
- Jó estét. Elnézést a zavarásért. Leonard Fox urat keresem! – a sötét szinte áthatolhatatlan. Szemeim nehézkesen szokják meg. Bőröm bizseregni kezd, mintha magába akarná szívni azt a sok sok energiát, ami itt kiszabadult. Leonard Fox hol bújkálsz?
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 26, 2020 9:22 pm
Következő oldal

Leonard "irodája"
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -