Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• What if... Bird~Leonard •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 26, 2020 8:50 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Once upon a time
Az élet nem áll meg. Enni kell, főzni kell, ápolni még több szörnyszülöttet. A falon az óra mutatója megállás nélkül rója a köröket. Eltelt egy nap, kettő, majd még három. Magamat abba a biztos hitbe ringattam, hogy az egész csak álom volt. Persze. Működött is amíg meg nem találtam az alvadtvérrel átitatott trikót a szekrény alatt. Nem indokolta meg miért mászott be oda, de az én kedvemet így is sikeresen elcseszte. Nem álom volt. Leonard a maga teljes valójában itt volt azzal a libával együtt, aki csak üvöltözik ahelyett, hogy gondolkodna.
- Jó reggelt.
- Mi a francot seftelsz te azzal az idióta nővel?
- És neked mi dolgod volt azzal a féllénnyel?
- Megmentettem. Megtehetnéd, hogy nem hurcibálsz ide mindenféle alakokat, akik az életünkre törnek!
- Mondod ezt te Bird, aki idehoz egy haldokló nephilimet. Tisztában vagy…
- Pontosan tisztában vagyok vele mennyire kibaszottul veszélyes és azzal is tisztában vagyok, hogy rám nem az!
- Nem hiszem el, hogy képtelen vagy elengedni! Egy a sok közül!
- Neked talán igen… nekem sokkal több…. elmegyek hozzá!
- Csak nehogy megbánd!
Meg fogom bánni, de még mennyire hogy meg fogom bánni, de sosem adnék igazat az anyámnak, inkább a zsebemben a beleimmel csúszok haza. Hova is tettem azt a papírt?
- Leonard! Jöttem teletömni a fejedet szarságokkal! – ha jól tippelek húsz perce verem az ajtót és kiabálok, mint egy infantilis. Magic biztos jót röhög az ajtó túloldalán.
- Beengednél? Hahóóó! – az istenit, hát fogok én hülyét csinálni magamból? Mégjobban?

:raketa: l © l Music

reveal your secrets

Leonard Fox

What if... Bird~Leonard - Page 2 15c6fbe3ef6df5
☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Júl. 24, 2020 7:44 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Egy párhuzamos világban...
talán itt vagy.

Magic sikeresen hazacipelt, azt nem mondom, hogy nem szakadtam össze egy párszor, és hogy nem próbáltuk sietősen megtenni az utat, hogy ne kapjon senki szagot, de hazaértünk.
Persze Magic folyamatosan szitkozódott és magyarázott.
- Egy igazi idióta vagy, még is mi a faszt gondoltál? - Már nyitottam volna a számat, hogy elmondjam, ez nem olyan egyszerű, mint aminek hangzik. Nem én döntöttem úgy, hogy levadásztatom magam az állítólagos "apámmal", nem én akartam összeesni egy kicseszett sikátorban, hogy a véremben hempergőzzek, de persze esélyem nem volt megszólalni.
- Komolyan mondom egy gyökér vagy... tényleg egy emberre akarsz támaszkodni? - És folytatta megállás nélkül, okoskodott, mintha ott lett volna, vagy mintha én magam halhatatlan lennék. Úgy beszélt erről az egészről, mint egy kicseszett buliról.
- Nekem kellett volna szólnod, nekem és nem másnak. - Itt ismét nyitottam a számat, hogy én szóltam volna, ha van annyi erőm, de nyilván most sem tudtam megtenni, mert csak folytatta.
- Az a kis picsa, akár meg is ölhetett volna, főleg, a szárnyad miatt. Vannak ám ilyen idióták, ahham - még bólogat is olyan erősen, hogy engem is belerángat. - Igen, vannak kattantak, akik csak epekednek az után, hogy találjanak egy magadfajtát... mi lett volna, ha bezár valahova, és kínoz, vagy valami ilyesmi szarság, el sem hiszem. - Karja erősebben fonódik derekamra, és még jó is, hogy megteszi, mert botladozni kezdek, alig pár méterre a lakásunk ajtajától.
- Hé mindjárt ott vagyunk, nyugi. Gyere te nagy mamlasz, majd én meggyógyítalak. - Duruzsolja a fülembe, miközben kinyitja az ajtó.
Az otthon megnyugtató hatással van rám, biztonságot sugároz, és már most egy fokkal jobban érzem magam, hogy nem kint a démonhemzsegő utcán botladozunk.
Magic segít beesnem az ágyba, de mivel az oldalamra érkezek igencsak fájdalmas nyögések szakadnak fel torkomból. Ellátja a sebeimet, és még valami nyugtató cuccot is betol a számba, így rövid idő alatt elkábulok.
Álmomban borzalmas dolgok történnek... Bird nem jön el... pedig várok rá... majd megjelenik egy vadász, aki azt mondja elrabolta egy démon... elindulunk, hogy megkeressük, de nem leljük... démonokkal teli helyekre megyünk... szárnyas manó denevérek támadnak ránrk... mindenhol démonok hemzsegnek... tiszta vér minden... de Bird sehol sincs... Kiderül, hogy a vadász átvágott, még sem vadász... ő a démon, aki elrabolta Birdöt.... női sikoly a háttérben, ami egyre csak hangosodik, hangosodik, és hangosodik, mintha a fülem mellett sikoltana...
Lázálmok gyötörnek egész héten, és már kezdem azt hinni, hogy ezek nem csak álmok... ez lehet, hogy a valóság, én meg nem hiszek nekik... lehet, hogy el kellene mennem hozzá, megnézni, hogy hol van, hogy jól van e.
- Holnap elmegyek hozzá! - Ezzel a gondolattal alszok el, és ismét jönnek a rémálmok, megint Birdit keresem.

reveal your secrets

Leonard Fox

What if... Bird~Leonard - Page 2 15c6fbe3ef6df5
☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -