Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Nahant Island - 1991 és 2017 között •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Nahant Island - 1991 és 2017 között - Page 3 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Nahant Island - 1991 és 2017 között - Page 3 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Nahant Island - 1991 és 2017 között - Page 3 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Nahant Island - 1991 és 2017 között - Page 3 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Nahant Island - 1991 és 2017 között - Page 3 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Dec. 07, 2020 8:16 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Előbb jóízűen kinevet, majd emlékeztet, mivel is sikerült kiérdemelnem ezt a hatalmas "szerencsét", hogy ilyen átkozottul szemtelen velem. Ennek oka egészen találkozásunk napjáig nyúlik vissza, amikor pimasz és öntelt viselkedése miatt úgy döntöttem, szórakozom vele egy kicsit. Máig előttem van az a döbbent ábrázata, amikor rájött Belial nem más, mint maga Viszály.
-Azt csak a magad szertelenségének köszönheted. Konkrétan feldobtad a labdát, kár lett volna nem lecsapnom. - válaszolom egy könnyed vállrándítással.
-Igen, az is megvan...de a tanácsadó csak javasol, én meg talán megfogadom. - nyúlik el sunyin mosolyom, miközben karjaim közt csapdába ejtem. Egy pillanatra felidéződik bennem első, érdekesen végződő edzésünk, valami hasonló volt akkor is a felállás. Most azonban nem fut el ijedten, mint ahogy akkor tette. Hamar kiszabadul "ölelésemből", még ha a maga suta módján is teszi, amivel magával ránt a földre. Egész kellemes a szőnyeg, mégsem heverészünk sokáig. Mielőtt folytatnánk a gyakorlást, teret hagyok magunknak. Seperc alatt elpakolok mindent, ami akadályozhatna minket, aztán megadom a kezdés jogát és bizalmasom nem hezitál. Gyors támadásba lendül, egyik horgát a másik után végem, persze akad, ami betalál. Mikor másodjára is felém rúg, elkapom a lábszárát és közelebb rántva magamhoz fogom meg a másik lábát is. Épp csak felfogja mi történik vele, megemelem és egy laza mozdulattal a szőnyegre viszem. Megmozdulásomat hangos káromkodással díjazza. Alighogy elengedem a lábait, azok újra heves rugdosásba kezdenek. Sípcsontomba rúg, mire egyensúlyomat vesztem és előre zuhanok. Karjaimmal megtartom magamat, tompítom az esést, bár a démonnő is tenyereivel vállamra tart, hogy súlyom ne nehezedjen rá teljesen. Az arcomba villant egy ezer wattos mosolyt, majd odébb taszít és feltápászkodik.
-Rendben. - támaszkodok a térdemre és újra két lábra állok. Most rajtam a sor, hogy támadást indítsak, ökölbe szorítom kezeimet és magam elé emelem. Lendítem a kezem először balról és az arcát célzom, ha nem hajol el akkor szépen állkapcson is találom. Ha időben kitér ütésem elől, akkor jobb kezemmel kísérlek meg eltalálni őt. Néhány ütést bordái felé indítok, ha nem hárít, akkor oldalát találom el. Az egyik ütésem a füle mellett halad el, ahogy oldalra billenti felét sokadik csapásom elől. Ahogy húznám vissza a kezem akadályba ütközök. Bizalmasam barna hajkoronájának egy része észrevétlenül ingujjam gombjára tekeredik, mozdulatomra durva rántást érezhet hajtövénél. Mintha hajhagymái hirtelen akarnának kiszakadni a helyükről.
-Mi a...sz*r? - emelném el kezem erőteljesebben, de jön vele a lobonc. A kellemetlenségre esélyesen Belphegor hangos méltatlankodásba tör ki.
-Várj, beléd akadtam. - állok meg egy pillanatra közvetlenül előtte és próbálom gombomra tekeredett hajszálait óvatosan lefejteni magamról.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Nahant Island - 1991 és 2017 között - Page 3 GadHg7Q
Nahant Island - 1991 és 2017 között - Page 3 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Dec. 06, 2020 2:46 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next

Belial & Belphegor

N
em bírom! Muszáj vagyok felnevetni, annyira jól elkapja a lényeget... Szokás szerint persze. Valóban igaza van, vele vagyok a legpimaszabb és azzal sem törődöm ha más előtt égetem be. Egyszerűen tudom, hogy nem haragudna rám annyira, mint mondjuk mások tennék ilyen helyzetben. Belian néha még meg is mosolyogja pimaszságomat, persze ehhez az kell, hogy akkor amikor kellően szemtelen vagyok, csak ketten... négyszemközt legyünk. Bár merő talány számomra, hogy egy-két fülest miért is nem osztott még ki rám az évezredek alatt?!
-Tudod te jól, hogy mivel érdemelted ki. Emlékszel hogyan tudtam meg, hogy Te vagy Viszály? És az még megvan, hogy hiába kötöttem az orrodra mit kellene tegyél egy-egy jelölttel, sosem alkalmaztad rajtam? Egyedül csupán... azt az apróságot... Amikor a szövetségesed lettem.-hangom amilyen pimaszul hangzik az elején, olyannyira lágyul el mondandóm végére. Sosem értettem meg, mivel is érdemeltem ki, hogy vérszerződést kössön velem. Percek alatt kerülök karjai fogságába, hátam a mellkasának feszül így elmémben felvillan egy régi kép aminek hatására mosoly terül szét a számon. A legelső edzésünk, amikor egy hasonló helyzetet követően megvádoltam, hogy ne ölelgessen, végül lefújtam az egész edzést és elmenekültem. Most viszont... élvezem a közelségét és fejben több opciót vezetek le, hogy mivel tudnék kezei közül szabadulni és folytatni a "harcunkat". Az, hogy átvessem a vállam felett egyszerűen akkor sem akar összejönni amikor lazít a fogásán, így azzal próbálkozom, hogy ismét szembe kerüljek vele, magától engedi el a kezem és nyakam körül is megszűnik karjának tartása, de lendületemnek hála ismét a földön kötünk ki, jobban mondva Viszály a földön, én pedig Viszályon, nevetve közlöm vele szavaimat, vissza kérdésére -miszerint nem foglalkozik velem eleget-; komisz vigyor hagyja el ajkaimat.
-Te mondtad ki, nem én.-felelek egészen közel hajolva hozzá, majd talpra állok és Őt is felsegítem. Lordom terep átrendezésbe kezd, pedig szerény megítélésem szerint nincs rá szükségünk, Ő mégis úgy dönt, hogy jobb a biztosabb.
-Rendben, legyen így. Nekem végül is mindegy.-rántom meg a vállam és hagyom had szenvedjen egyedül a bútorok eltologatásával. Karba font kezekkel pislogok, míg mindent odébb tol, végül ahogy kéri és felveszi a védekező állást, nem teketóriázok sokat, azonnal támadok, előbb egy rúgással, majd határozott ököl csapásokkal megyek neki. Sokat kivéd, bár nem bánom, úgy isten igazából nem is akarom megütni Őt, egy pár így is beszalad, olyankor jóleső vigyor terül szét pofimon. Ismét lábamat emelem, de Belial elhajol a mozdulat elől, combom után kap, majd kihúzva alólam másik lábam is, csak hamar a földön terülök el újra.
-B@szki már!-nevetek fel és azonnal, mindkét lábammal az övéi felé rúgok, így ha sikerül és kirúgom a lábait, akkor sanszos, hogy rám esik, így mielőtt belém csapódna kezeimmel felnyúlok és vállainál fogva tompítok az esésén mielőtt összenyomna.
-Bele húzok ne félj.-vigyorgok arcába és eltaszítom magamtól, hogy felállhassak.
-Te jössz.-nyújtok párat karjaimon mielőtt magam elé húznám őket, hogy védekezni tudjak.

Zene: A Reason To Fight
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Dec. 06, 2020 12:55 am

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
"Mindketten tudjuk hogy pont Te vagy az a démon, akivel teljesen máshogy viselkedek, mint bárki mással!" hangzik bizalmasom szájából.
-Ezt nem vitatom. Nincs még egy olyan démon, akivel olyan pimasz lennél, mint velem... - ingatom meg a fejem, de szám sarkában ott ül egy sunyi mosoly.
-Csak tudnám, mivel érdemeltem ki ezt a "megtiszteltetést" - gúnyolódok egy kicsit, miközben észrevétlenül kezdünk neki a közös edzésnek. A kezdeti előnyén hamar fordítok, egy jól időzített pillanatba a háta mögé kerülök, alkaromat nyakára szorítom és több pontján akadályozom szabad mozgásában. Vicces, meg is mosolygom, ahogy helyzetéből megpróbálna átdobni válla felett, de hamar rájön maga is, hogy ez elég reménytelen kísérlet, még úgy is, hogy szorításomon engedek egy keveset. Bár most nem tartok tőröket kezeimben, mégis így szorosan a lány mögött állva óhatatlanul is feldereng az első közös edzésünk emléke. Valami hasonló volt a felállás. Most átvetne maga felett, de akkor...akkor rémülten fogta menekülőre és hagyta félbe az edzést. Most ez eszébe se jut...
Aztán jön egy másik ötlet, amivel sikerül kiszakadna karjaim közül, de túl nagy lendületet vesz, így rögtön rám esik és mindketten elterülünk a szőnyegen. Hát ez így elég béna, de fogjuk fel bemelegítésnek. "Többet kellene edzenünk..." dörgöli az orrom alá, mire szemöldökeim magától emelkednek.
-Szóval....azt akarod mondani....nem foglalkozok veled eleget? - kérdezek vissza, mert valamiért ezt szűrtem le szavaiból. Miről beszél ez a nő? Hiszen folyton mellettem van. Miután mindketten talpra állunk, szinte azonnal bútortologatásba kezdek. Bár Belphegor szerint erre semmi szükség, elég nekünk az a tér, amit a szőnyeg biztosít, én mégis másként gondolom.
-Ismerem magunkat, nem lesz elég az a szőrös rongy...gyakorlás után pedig semmi kedvem romokat takarítani. Elég volt a pokoli dögök után... - magyarázom, miközben a kanapét teljesen az ablakpárkányig tolom. Kikerül a képből az asztal és a két fotel is, majd a kandalló melletti tűzkotró szerszámokat is eltekintem a közelünkből. Már majdnem végzek, már csak teásbögrém törmelékei vannak az útba. Egy pillanattal később már a szőnyeg szélén állok "harcra" készen. Belphegorral szembe helyezkedem és támadásra biztatom. Nem kell most sem, hogy kétszer kérjem. Amint megkapja a zöld jelzést széles vigyorral az arcán lendül neki. Két lépéssel előttem terem, majd lábát emelve, bordáimat célozva az irányomba rúg, de kezemmel azonnal hárítok. Másik oldalról ökle érkezik felém, de elhúzom nyakamat, így keze a fejem mellett suhan el. Majd az ellentétes oldalról próbálkozik, de ütésénél a keze elakad az enyémbe. Jobb és bal kezeit váltva, kitartóan támad. Néhány mozdulatával találatot ért, de ökölcsapásai nagyját sikerül kivédenem. Újra lábra vált, már előre látom, hogy rúgni készül felém. Mozdulata felénél elhajolok és combját elkapva állítom meg, majd a másik lába után nyúlok. Felemelem őt és egy szemvillanásnyi idő alatt zökkentem ki egyensúlyából és viszem földre.
-Akkor nem árt belehúznod. - válaszolom sunyi vigyorral ellihegett mondatára.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Dec. 04, 2020 4:11 pm

Belial & Belphegor

-A
dok én neked mindjárt olyan kivétel tevést, hogy arról koldulsz!-vigyorgok rá, még csak az hiányozna nekem. Elszökne és kereshetném... Oké, majd egyszer bújócskázunk. Mondandóján javít egy keveset, én pedig a fejemet rázom. Hihetetlen egy démon!
-Mondhatsz bármit, bárhogy... Mindketten tudjuk hogy pont Te vagy az a démon, akivel teljesen máshogy viselkedek, mint bárki mással!-vázolom fel a tényeket, ezzel viszont nem is beszélek magam ellen, ez valóban így van és helyzet függő, hogy Belialal is hogyan beszélek. Tőle, példának okáért előbb kérek bocsánatot, mint bárki mástól, sőt, jóformán csak tőle kérek elnézést, mert az Ő morcossága valóban rosszul érint, mindenki mást ilyen téren telibe.... Hirtelen fordít hátamra, majd követeli a folytatást, szabaduljak ki cseppet sem szokványos lefogásából. A táncon kívül nem is tudom mikor voltunk ilyen közvetlen közelben. Mégis lendül a kezem és arcát találom, szabadulásom sikeres, bár nem tudom mennyire engedett közben. Míg tőrömet leküldi a színről, addig lábam is betalál a gyomrába, hogy aztán térdre tornázzam magad, de itt belerúgva combomba kerül mögém, kapja el nyakamat, az egyik karomat, majd térdét a hajlatomban érzem. Egy az egyben lefegyverez, csupán az egyik kezem hagyja szabadon.
-Hogyne lenne levédve?!-fordítom felé az arcom ahogy centikre a fülemtől beszél hozzám, annyira közel van, hogy orrom súrolja arcát, meg is lepődök rajta egy villanásnyi időre, majd ráfogok karjára és körmeim mélyesztem belé, de csupán azért, hogy érezze, nem azért, hogy felsértsem a bőrét. Fejemet hátra döntve nézek fel rá egy kis ideig, míg szám szokás szerint kerepel. Kérdésére csak egy vigyor futja, később szándékozom megválaszolni, mondjuk mikor már kikerülök a szorításából. Az a tervem, hogy átdobom a vállam felett, elméletben is érdekes a levezetés, így jobbára kivitelezhetetlen marad, bár a próbálkozás megvolt, hiába engedte el a lábam, nem sikerült a tervem, így egy hirtelen mozdulattal perdülök ki előle, Viszály nyomban elengedi hátra tekert karomat, nyakamról lesiklik karja, de a hirtelen mozdulattól billenek is ki egyensúlyomból, így Lordom újfent alattam végzi, tompán puffanok mellkasán és nem tudom leplezni jó kedvemet, pillantásába fúrom enyémet és felelek végül a kérdésére is. Szemtelen mosollyal érkezik Belial válasza, mire felvonom szemöldököm.
-Többet kellene edzenünk, hogy tudjak gyakorolni.-közlöm sunyin, orra alá dörgölve, hogy elég kevés időt szán rám ezen a téren.
-Tanulni pedig csak a mestertől illik.-teszem még hozzá egy kacsintással kísérve, miközben megtámasztom magam mellkasán, hogy fel tudjak állni. Végül felé nyújtom a kezem amit nagy meglepetésemre nem fog meg azonnal. Mi van veled Belial? Hosszú pillanatok után nyúl csak jobbomért, majd áll talpra ő is. Egy kis türelmet kér miközben átrendezi a terepet a testmozgásunk folytatásához.
-Ó! Nekem elég lett volna a szőnyeg is.-újabb nyelvöltés a jussa ahogy pillantásommal követem, hogy egyre nagyobb hely áll rendelkezésünkre.
-Mi az hogy! Erre vártam.-feszülnek meg az izmok lábamban amint Lordom felveszi a védekező állást. Keze lendül és nem taktikázok sokat, két hosszabb lépéssel termek előtte, hogy harmadjára lábamat emeljem és bordán rúghassam, ha védi úgy kezemmel kezdem ostromolni, mind két öklöm használva, hol testére célozva, hol pedig arcára, majd újabb rúgás követi ökölcsapásaimat. Ma pedig még egy különleges mozdulatot is tartogatok Belial számára, amit nyilván nem fog majd díjazni.
-Abban.... azért... bízom.... hogy... nem... csak én.... fogok.... lefáradni!-mondatom tagolttá válik ütéseim között, de cseppet sem bánom, szemeim furcsán csillognak, az edzés utáni sóvárgás és a beteljesült pillanat furcsa érzése kavarog íriszimben.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Dec. 04, 2020 2:07 pm

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Igaza van. Csak a legvégsőbb esetben választanám a meghátrálást, legyen szó bármiről is. Lényem ellen való a megfutamodás vagy a feladás gondolata is. Elég vakmerő hozzáállás, tetszik vagy sem, de Lucifer ilyennek teremtette első lovasát.
-Talán ez esetben tehetnék kivételt. - fűzöm hozzá pimaszul, bár mindketten tudjuk, úgyse tennék ilyet.
-Azt mondom önhittség lenne részemről, ha azt gondolnám, hogy kiismertelek. Biztos vagyok benne, tudnál nekem újat mutatni. - pontosítok előbbi kijelentésemen, majd fordítok a felálláson és kényelmes pozíciómat feladva fölé kerekedem. Ha már edzéssel akarja tölteni az időt, akár bele is vághatunk. Hagyom, hogy az első ütést ő vigye be, amolyan hangolódásképp. Mikor ujjai közül kifordul a penge, kihasználom az alkalmat és messzire száműzöm tőlünk az általa olyan annyira kedvelt fémdarabot. Arra most nem lesz szükségünk. Belphegor következő megmozdulása is betalál, lába gyomortájékon ér, ami egy percre megakasztja bennem a levegőt, de nem fagyok le, hamar mögé kerülök és karommal csapdába ejtem. Alkarommal béklyóban tartom nyakát, egyik kezét hátra csavarom és van pofám még az által gyakran használt térdhajlatos térdelést is bevetni ellene. Az ismerős, kölcsönvett mozdulat nem is marad észrevétel nélkül. Lopással vádol, amin jót nevetek.  
-Nem tudtam, hogy le van védetve. - jegyzem meg a füléhez hajolva, miközben átfut arcomon egy gúnyos mosoly. Már létezése előtt is évezredekkel démonok ezrei térdepeltek másokba, nem hiszem, hogy engedélyt kellene kérnem bárkitől is. Ráfog kezemre, érzem körmei bőrömbe mélyednek, fejét hátraveti és egy múló pillanatra felnéz rám, hogy kérdezzen valamit.
-Na mire? - nézek rá érdeklődve, miközben váratlanul előre hajol, teljes testsúlyát előre tolva. Van egy olyan sejtésem, hogy most azzal a szándékkal mocorog, hogy átdobjon maga felett, mint ahogy én szoktam őt földre teríteni. Akaratlanul is elvigyorodom a próbálkozásra. Fojtófogásból, lábát lefogva, egyik karját hátrafordítva...ez aligha sikerülhet. De megkönnyítem neki, miért is ne? Térdhajlatából elemelem a lábam, és talán még szorításomon is engedek egy keveset. Az előredobás szemmel láthatóan így is zsákutca, ezért kedvesem valami mást talál ki. Hirtelen fordul ki előtte, hátratekert karját szinte azonnal el is engedem, hiszen nem áll szándékomban csontját törni. Ennyire nem komoly az edzés. Egyúttal kiszabadul karomból is, majd a lendülettől előre zuhan, így egy nem túl kényelmes, fél fekvő, fél ülő pozícióba érkezem, Belphegor pedig nevetve rajtam landol. "Ha te lenyúlod a fogásaimat, én is így teszek a tieiddel." válaszolja meg korábbi kérdésemet.
-Hát ezen még van mit csiszolnod. Mert ez így elég gyenge kísérlet volt. - felelek szemtelen mosollyal. Egy perccel később bizalmasom feltápászkodik, majd kezét nyújtja felém, amit kis hezitálás után el is fogadok, majd én is lábra állok. Ha folytatni akarjuk az edzést, akkor kénytelenek vagyunk beiktatni egy kis technikai szünetet. Egy perc türelmet kérek, míg félre tolom az asztalt, a foteleket és minden olyasmit eltávolítok az útból ideiglenesen, ami akadályozna minket a gyakorlásban. Mikor kellően szabaddá válik a tér, visszafordulok Belphegor felé.
-Nos, akkor...folytathatjuk? - kérdezem, miközben karjaimat magam elé emelem és védekező állásba helyezkedek, majd intek felé. Lendüljön előre, kezdje meg a támadást.  

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Dec. 04, 2020 6:21 am

Belial & Belphegor

B
elial részben mindenre vevő, csak elég sokáig kell olykor kérvényezni a dolgokat. A táncra is rá vettem anno, most egy kis edzés meg sem fog kottyanni. Egy kis kellemes bájcsevej is belefér a dologba, így szavait hallva kissé mérgesen fújom fel a pofim.
-Na persze, pont te aki megszökne a kihívás elől... Ne nevettes, ismerlek!-közlöm egy apró fejrázással. Sokszor megbeszéltük már, hogy nem akarja azt, hogy teljesen megváltozzak, egyszer sem mondta konkrétan mire is kellene figyelnem, bár volt rá incidens, hogy azért közölte ami éppen nem tetszett neki. Sőt, olyan is volt hogy túl messzire mentem, így pár napig hanyagolt azért, hogy jobb belátásra bírjon. Tanultam az esetből, még az illemszabályos könyvet is átbújtam, hogy kedvére tegyek. Az évezredek alatt észrevétlenül változtam mellette, saját akaratomból és nem kényszerből. Talán ezért vagyok a leghálásabb neki. A bögre tea után gyorsan átrendezem a napi tennivalóinkat, új elfoglaltságot keresve egész jól illusztrálom neki, hogy mit szeretnék csinálni. Egy újabb edzés, kettesben!
-Szóval azt mondod, hogy mégsem ismersz eléggé? Ezt azért nem veszem be. Majdnem hétezer éve alkalmazol már, szerintem pontosan tudod mire, mikor, hogyan reagálok. Bár ezt elismerésnek veszem, hogy meg tudnálak lepni.-mosolyogva pillantok le rá ahogy egész kényelmesen elfekszik alattam, könnyed ökölcsapással venném rá, hogy mozduljon meg végre, de az ütésbe nem kezdek bele. Lordom szabad karja a derekamra siklik, amin egy másodpercre meg is illetődök, majd a következő pillanatban mozdul és hanyatt vág a padlón megfordítva ezzel a felállást. Pihegve veszem tudomásul, hogy súlyát magamon érzem, azt sem tagadhatom, hogy tetszik amit érzek. Tőr tartó kezemet a fejem mellett szorítja le, míg derekamról a keze mellém siklik, hogy megtámaszkodjon. Hamar rávesz, hogy ismét mozduljak, szabadon hagyott kezem arca felé lendül és öklöm nem túl fájón de neki csapódik, kár lenne azért a pofiért. Míg ütésem betalál és kapok rá egy megjegyzést, addig pengémet hátra hagyva szabadulok a szorításból, szemem sarkából látom amint a fegyveremet messzire száműzi, ezzel el is döntötte hogy test a test ellen folytatódjon a meccs. Lábam gyomra felé lendül, majd ahogy betalálok úgy húzom magam alá térdeimet, de mire stabilan feltérdelnék Ő már mögém kerül, hátulról csavarodik karja vékony nyakam köré, kapja el karomat hátra csavarva, majd érzem meg térdét a saját hajlatomban.
-Pontosan, az én trükköm! Ne lopd el!-nevetem el magam, nem várok túl sokáig, szabadon hagyott kezemmel fogok rá nyakamat tartó alkarjára, éles körmeim talán mélyen fúródnak a bőrébe, de fel nem sértik.
-Csak nekem érdekes ez a felállás, vagy neked is?-tűnődöm hangosan miközben azt latolgatom előre dobjam át magamon, vagy egyszerűen puffanjak el oldalra, mint a krumplis zsák, rántva őt is magammal. Egy villanásnyi időre fejemet hátra döntöm, ha nincs túl messze, akkor kobakom a mellkasának nyomódik, úgy pillantok fel rá.
-Egy igazi zseni vagy! Tudod mire jöttem rá?-kérdezek egy halovány mosollyal az arcomon, majd meg sem várva válaszát, gyors mozdulattal hajolok előre azzal a szándékkal, hogy vállam felett átfordítsam. Ha ez sikerül, úgy elterül előttem, ha viszont nem engedi el a kezem időben, akkor sajnos, hogy ne törjön el a karom, kénytelen vagyok utána fordulni, így megeshet, hogy szerény kis személyem egész kényelmes helyre érkezik. Akár rajta fekszem, akár fölé hajolok, mindkét esetben a következő mondat hagyja el a számat.
-Ha te lenyúlod a fogásaimat, én is így teszek a tieiddel.-kuncogok jó ízűen, majd megpróbálok felállni, kezemet felé nyújtva segíteném őt is talpra, hogy edzésünk két lábon folytatódjon.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 03, 2020 7:26 pm

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
El kell ismernem Belphegor sokat alakult, csiszolódott mellettem kezdeti önmagához képest. Találkozásunk utáni első évezredeiben elég vadóc volt, és bár nem mutattam, de sokszor kivert a víz szabados viselkedése és nagyszájúsága miatt. Rengetegszer bizalmasi ranghoz méltatlan tulajdonsággal rendelkezett, jó néhányszor megkaptam, talán számításba vehetnék egy tanácsos cserét, de nekem eszem ágában sem volt megválni viharos természetű Jobb kezemtől.
-Nem is várnék el lehetetlent, hogy gyökeresen változz. - felelem. Reménytelen vállalkozás lenne.
-Szerintem igencsak meglepődnél, ha a szökést választanám. - jegyzem meg szemtelen mosollyal ultimátumára. Belphegor gyorsan talál magunknak elfoglaltságot a kinti időtöltés helyett. Kicsit szokatlanul hozza tudtom, hogy szívesen edzene velem, ha már bentre száműztük magunkat a szánkó-csónakázás után. Bár elég nyilvánvaló, mire pályázik. Húzva kicsit az idegeit játszadozom vele. Hagyom, hogy nyeregbe érezze magát, fogadom rám vetülő elégedett vigyorát és még egy kis vágást is bevállalok, mielőtt elfogadom a játékfelkérését.
-Még, hogy a tenyeremet...azért talán annyira mégsem. Elvetemült egy nőszemély vagy te, biztos vagyok benne okoznál nekem még meglepetést. - magyarázom elkényelmesedve combjai között. Aztán hirtelen jön a fordulat. Csak annyi időt hagyok neki, hogy szemei meglepődve kerekre nyíljanak. Fölé kerekedek és magam alá gyűröm félig ránehezedve, tőr tartó karját lefogom. Mégsem terítem le teljesen, egyik kezét direkt szabadon hagyom, hogy esélyt találjon a szabadulásra. Derekáról a kezem elhúzom és megtámaszkodom vele a szőnyegen.  
-Nyilván nem. Gyerünk, mutass valamit. - biztatom cselekvésre. Kedvesemnek nem kell kétszer mondani. Szemei sötéten villannak, sokat sejtető mosoly suhan át arcán, szabad kezét pedig ökölbe fogja. Nyilvánvaló mivel próbálkozik majd, mégsem akadályozom meg, hogy egy jobbost bevigyen.
-Nem is rossz. - jegyzem meg vigyorral a képemen egy közepesen erősnek ítélt öklös után. Felfigyelek, hogy tőrét őrizetlenül hagyja és míg lábát magához húzva erőteljesen gyomrom felé rúg, telekinetikusan reptetem arrébb a fémeszközt, ami pördülve csúszik a szekrény alá és szorul a bútorláb és a fal közé. A művelettel sikert érek, de a démonnő közben rendesen belém talpal, mire egy hangosabb nyögésszerű hang szökik ki ajkaim közül. De még mindig jobban jártam, mintha pár arasszal lentebb, fájóbb ponton érne a lábfeje.
-Elég kínos lenne, ha mégis. - szorítom egyik kezem reflexszerűen gyomrom tájékára. Mégis gyorsan túllendülök az első komolyabb találaton. Bizalmasom térdre helyezkedik, és nyelvet öltve fúrja belém tekintetét. Pont jól jön, mert mielőtt stabilnak érezhetné pozícióját a combjába rúgok, mögé kerülve egyik karommal a nyakát kapom el egy fojtó mozdulattal, másikkal egyik karját feszítem hátra, egyik lábammal pedig térdhajlatába térdelek.
-Pedig ez a te specialitásod. - utalok a térdelős manőverre.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 03, 2020 10:08 am

Belial & Belphegor

V
igyorogva figyelem Belialt, amint kezdi kapizsgálni, ez a szóváltás nem fog semmi jóra vezetni. Költői kérdését pedig azonnal lecsapom.
-Ha gyökeresen megváltozok, akkor az hidd el nem fog tetszeni. Nem növök fel! Megszoksz, vagy megszöksz?-emelkednek magasba szemöldökeim, figyelem ahogy letelepszik a kandalló elé, majd következő szavaira hangosan felnevetek.
-Neked mindegy hogy viselkedek, mióta.... Voltam én vállalhatatlanabb is. Ha emlékszel még.-Az első pár ezer évben a viselkedésem sok-sok pontban volt kezelhetetlen, ez az állapot már egészen istenes ahhoz képest. Nem zavar ha gyerekként kezel! Végül bögrém az asztalon végzi, én pedig Belialhoz sétálok, leplezetlen szándékokkal, ahogy hátra fordul úgy guggolok elé és tőrömet torkának nyomva egy határozott mozdulattal billentem ki ülő helyzetéből, hogy hátára fektessem, s csúszik ki kezéből a bögréje, törik ripityára mellettünk a padlón, én pedig átvetve lábamat a Főnin fölé lendülök. Pimasz kis mondanivalóját nem hagyom válasz nélkül, mi több válasz is érkezik rá részemről.
-Nem tévedsz, hisz ismersz, csak nem olyan jól, mint a saját tenyeredet.-kuncogva figyelem amint sötét vére megindul a penge mentén, nyaka ívén és valahol a szőnyegben végződik a sorsa. Minden áron rá akarom venni egy újabb közös edzésre, ezért helyezkedve kissé egyik kezem elemelem válláról, ökölbe szorul apró markom és ütéshez készülődve lendül a karom. De nem kell lesújtson a kezem, Lordom megadja magát szóbeli kérésemnek is.
-Igen ezt akarom!-arcom felvillanyozódik és vigyorogva nézem amint bőre és tőröm közé ékeli kezét és rá fog a pengére, újabb sebeket ejtve ezzel magán. Hirtelen nem is figyelek másra, az izgatottság lesz úrrá lesz rajtam, ám mikor másik karját megérzem derekam körül egyetlen rövidebb pillanatra megfagyok, csupán váratlanul ért a mozdulat, így szinte fel sem fogom, hogy immár én fekszem a hátamon közvetlenül alatta. Váó! Egy másik helyzetben ez egy valóban szexi pillanat lehetne. Tőrt tartó kezem a fejem mellett fogja le, tekintetem elveszik az övében. Szabad kezem még mindig ökölbe szorulva, így nagyon tompítani sem tudok érkezésemen, ha csak Belial derekamat tartó karja nem segített ebben. Kérdését hallva sötétedik el szemem és egy kóbor fagyos mosoly billen ajkamra.
-Gondolom nem szóban várod a választ. Gyere, megmutatom!-villan a szemem és szabad kezem ezzel egy időben lendül, hogy az előbb megkezdett ütést most bevigyem, bár tény és való, hogy jobb kézzel nem ütök olyan erőset, mégis lendül a kezem és ha sikerül, hogy arcon találom a démont, ha meglepem vele és enged szorítása a másik kezemen, úgy tőrömet a padlón hagyva húzom ki kezem, hogy feljebb lendüljek és megfejeljem a férfit azzal a szándékkal, hogy elhúzódjon tőlem még jobban, zokniba bújtatott lábam ezzel egy időben lendül és gyomor tájékra indítok egy laza rúgást.
-Remélem nem okozok csalódást.-öltöm ki a nyelvem ahogy felhúzódzkodom a térdeimre, és pillantásom az övébe fúrom.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Dec. 01, 2020 6:20 pm

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Égetni való egy nőszemély. Mindenáron bele akar vinni az emberektől ellesett hóbortjaiba. Újra és újra bepróbálkozik valamivel. Régen táncolni akart, most pedig a hódobálásba akar bevonni. Nem igazán kedvelem az efféle időtöltést, nem látom hasznosságát. Másfelől egy magam fajta démontól elég életidegen. De annyit megígérhetek, hogy ha kiprovokálja, alaposan megmerítem őt a hóba. Látom, nem vesz komolyan, levakarhatatlan vigyor szélesedik arcán. "Ó, hidd el, az nevet aki utoljára nevet Belial!" hint el egy emberi közhelyet.
-Meglátjuk Belphegor. Meglátjuk. - ingatom meg a fejem, miközben odanyújtom az egyik bögre teát. Gyerekesnek nevezem, de ő rögtön kijavít.
-Tini démon? Nem gondolod, hogy ideje volna már felnőni? - teszem fel a kérdést, amolyan költői jelleggel, ugyanis sajnos sejtem rá a választ. Eszébe sincs ilyesmit tenni.
-De ha jobban szeretsz gyerek lenni, nem probléma....majd akként kezellek. - magyarázom, miközben kinyújtom átfagyott lábaimat a szőnyegen. Egész kellemes itt a tűz mellett. Épp csak kortyolok a forró italból, amikor bizalmasom egyet gondolva mögém settenkedik, de nem sikerül hangtalanul kiviteleznie lopakodását, mert amint leszáll az ülő karfájáról a szék azon nyomban figyelmeztetően nyekken egyet. Hátra fordulok, ő pedig előttem terem és a tőlem kapott tőrt szegezi torkomhoz, szorosan, élével kicsit meg is sebez. Közben egy pimasz mondat hagyja el a számat, mire azonnal érkezik is a replika. Meg is lepne, ha szó nélkül hagyna.
-Azért ne várj tőle túl sokat. - utalok hűlő félben lévő teájára. Talált dolgokból dolgoztam. A teás dobozon vastagon állt a por, jó ideje itt lehetett és a cukor sem tűnt valami frissnek. Elég kétesélyes, iható-e egyáltalán.
-Ha nem tévedek...akkor te nem elégszel meg azzal, hogy a kandalló tüze mellett melegítsd fel átfagyott végtagjaidat... - mondom ki sejtésemet. Elég nyilvánvaló, hogy egy kis beltéri testmozgással akarja elütni az időt, ha már a kinti időtöltést jegeltük a mai napra. A démonnő átveti rajtam a lábait és vállaimra támaszkodik, így tartva lent a szőnyegen. Arcomba hajol, egészen közel, így igen jól láthatom a szemeiben megbújó huncut fényt. Valóban égetni való. Érzem, ahogy súlypontját áthelyezi rólam, majd ujjait ökölbe szorítja és ütésre emeli. Csak nem be akarsz verni egyet?
-Na jó...ha mindenképpen ezt akarod... - sóhajtok egyet beletőrödően, míg ujjaimat a nyakam és a bőrömnek feszülő fém közé kulcsolom, kicsit rá is fogok a fegyverre. Az sem zavar hogy az éle ujjaimon apró vágásokkal sebez és sötét vérem megszínezi azt. Másik kezem elindul a démonnő dereka irányába, majd csípőjénél állapodik meg.
-...ám legyen. - mozdulok és egy fél pillanat alatt változtatom meg a felállást. Most kedvesem háta érinti a padlót, tőr tartó kezét a feje mellé szorítom. Nem túl erősen, hogy fájjon, mégis elég határozottan ahhoz, hogy egy könnyed mozdulattal kiránthassa csuklóját ujjaim közül. Combjai közt elővigyázatosan helyezkedem. Jól ismerem a fürge női lábakat, egy óvatlan pillanat és belegyalogolnak a legérzékenyebb pontokba.
-Na és most, mit fogsz kezdeni? - kérdezem nem túl közel hajolva hozzá. Még csak az kéne, hogy lefejeljen.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 30, 2020 5:44 pm

Belial & Belphegor

Ú
gy úgy Belial! Vedd is fel a kesztyűt, különben az érdeklődésem gyorsan elszelel. Szavaim meghozzák várakozásom gyümölcsét, Főnököm egy korrekt ötlettel áll elő. Sunyin vigyorgok rá, egyértelműen tetszik amit mond.
-Ó, hidd el, az nevet aki utoljára nevet Belial!-kuncogok, miközben egy tökéletes terv bontakozik ki előttem erre az eshetőségre. Azt, hogy én a mágiámat használjam arról hallani sem akarok. Rögtön ágálok, pedig még csak szóban lett megemlítve a dolog.
-Az, tini démon. Engedd el! Ezt kaptad, érd be vele. Köszi.-vigyorgok továbbra is, most az egyszer nem érzem sértőnek amit mond. Mondj ez jobb, mint a pólyás a múltban. Szuper fejlődőképes vagyok ezek szerint. Egyszer talán... Na neeem, sosem változom meg annyira! Még csak az hiányozna. Elveszne az egész önmagam. Ezt pedig nyilván Belial sem akarja. Tudom én jól, hogy így is elfogad. Őt is zavarná, ha teljesen más lennék. Már nem lenne az ami most van, volt eddig is közöttünk. Meglep azzal, hogy teát készít és így végre kimondhatok olyat is, amit eddig nem volt alkalmam. Házias. Oké, nyilván nem komolyan értem, de annyira jól esik Őt bosszantani, hogy az valami hihetetlen. Érdeklődve figyelem ténykedését miközben elnyomom csikkemet a hamusban, majd ahogy Viszály felém sétál és megáll a fotel mellett, úgy egy hálás pillantással veszem át tőle a forró bögrét, míg Ő tovább sétál és a kandalló elé, a szőnyegre telepszik. Mivel ezt nekem háttal kivitelezi, így kapok az alkalmon, leteszem a bögrém és cseppet sem titkolva, hogy megmozdulok elindulok felé tőrömet megragadva. Belial rutinosként simán fordul felém ahogy nyekken a fotel, de ennek hatására sem állok meg, vagy fordulok vissza. Megállva előtte leguggolok és pengémet torkához nyomom, nem túl durván, de ahhoz épp eléggé, hogy vérét vegyem. Már ez sem zavar. Emlékszem legelőször ahogy csupán ruháját vágtam meg mennyire megijedtem. Most pedig még hagyja is magát. Fejem ingatva, ajkamon démoni vigyorral nyomom a föld felé, közben kifordul kezéből a bögre és mellettünk ripityára törik. Elkaptam! Ezt pedig nem is vagyok rest az orra alá dörgölni, lábamat átvetve rajta helyezkedem fölé és a nyertesek mosolyával tekintek le rá.
-Hogyne lennék elnéző. A teám épp hűlik, nem szeretem forrón, majd utána értékelem ne félj.-nevetem el magam szemtelen megjegyzésén, de tovább megyek, ha már ki nem megyünk, akkor a könnyebb felmelegedés érdekében egy kis testmozgást javaslok. S ha így nem tudom rávenni, ötletem rengeteg van még.
-Pontosan tudod, hogy megérdemlem! Ne szemétkedj velem!-ingatom a fejem és nyelvemmel csettintve egész közel hajolok arcához. Olyannyira, hogy mogyorószín szemeiben látni vélem a kandalló lángjainak táncát.
-Ne akard, hogy erőszakhoz folyamodjak!-suttogom és vigyorát figyelve feljebb tornázom magam. Vállaira támaszkodva tolom fel magam úgy, hogy térdeimen legyen testsúlyom. Végül ökölbe szorul kis kezem és ütésre emelem egy váratlan pillanatban.

Zene: Jégkirály
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 29, 2020 7:48 pm

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Ravaszul csillannak a szemei jelét adva, ő nem adja fel. Bár a mágikus képességei fejlesztésében lenne ennyire eltökélt és tántoríthatatlan. De mindenféle gyakorló célzatú megmozdulásomat úgy sunnyogja el, ahogy nem szégyelli. Bezzeg a hógolyózás és a többi hasonló halandó ostobaság, az persze jöhet. "Akkor jó ha te is hozzá teszel valamit." fűz hozzá még egy mondatot. Egy másodpercre elgondolkodom szavain és be kell látnom:
-Igazad van. Majd nyakig betemetlek a hóba. Úgy jó lesz? - kérdezek vissza, miközben helyt ad hangos jókedvének. Nem fogsz így nevetni kedvesem, ha alul felül, bugyidig belep majd a hideg hó. Megint a szájhúzás és az ellenkezés, ahányszor szóba kerül mágiája használata. Hihetetlen egy nő. Pedig épp csak felvetettem, hogy a tengeri átkelésnél elkelne egy kis mágikus segítség, ő rögtön tiltakozásba vált.
-Gyerekes vagy Belphegor. - jegyzem meg lemondóan fejemet ingatva, majd el is engedem mára ezt a témát. Majd úgyis kiderül, ha a tengeren leszünk. Megvillantok egy kis halandóktól tanult apróságot - teát készítek, amit magam lestem el az emberektől Jobb Kezem ráhatása nélkül. A kandalló felé sétálok, egy pillanatra a fotel mellett megállva nyújtom át a gőzölgő bögre teát, majd letelepszem a tűz elé a szőnyegre, közben belekortyolok a még tűzforró italba. Épp csak egy keveset veszek magamhoz, mikor nyikorogni kezd mögöttem a szék, figyelmem azonnal a hang irányába vonom, majd meglepődve kapom fel a fejem, mikor bizalmasomat pillantom meg tőrrel a kezében. Mi a....? Ráncolom szemöldököm és talán értetlenségemnek hangot adva még egy kérdést szegeznék neki, de ő az arcomba hajolva nyomja pengéje élét torkomnak. Nyelek egyet, a következő másodpercben pedig kifordul a bögre a kezemből, majd hangosan darabokra törik mellettem a padlón. Hátam a szőnyegen landol, ahogy Belphegor súlya hirtelen rám nehezedve a földnek szegez. A fém közben apró sérülést ejt nyakamon, érintése nyomán sötétszínű vérem épp csak kibuggyan bőröm alól. Megátalkodott vigyorral néz rám és önelégülten közli velem: Megvagyok, miközben lábait átveti rajtam és immáron teljes testsúlyát magamon érezhetem.
-Így adod tudtomra, hogy nem ízlik a tea? Mentségemre, csak elméletben tudom hogy készül...a gyakorlatban még nem csináltam. Igazán lehetnél velem elnéző. - mondom szemtelenül. Abban biztos vagyok, hogy nem halálomat kívánja. Inkább biztat, hogy "keményítsek be", ami burkolt utalás arra, hogy szívesen benne lenne egy tőrpárbajba vagy egy test test elleni küzdelemben. Való igaz, elég régen tartottunk már edzést.
-Nem is tudom megérdemled-e.... - sóhajtom nyugodtan fekve alatta, miközben ravasz rókavigyor nyúlik el az arcomon.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
924
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 29, 2020 3:09 pm

Belial & Belphegor

M
iután mindketten száraz ruhát veszünk a kandalló előtt telepedünk le egy cigaretta erejéig. A hógolyózás ötletét mégsem vagyok hajlandó elvetni, feltett szándékom, hogy még a tél folyamán ezt le fogom rendezni a Főnökkel. Ha akarja, ha nem alapon. Vigyorogva fogadom mondatait és játékosan csillannak meg szemeim. Úgyis tudja, hogy nem fogja megúszni.
-Legyél is résen, különben nincs értelme. Akkor jó ha te is hozzá teszel valamit.-nevetem el magam a gondolatra. Ha a pokolkutyákat meg tudta dobni, engem se essen nehezére és én nem is harapok... Szóval velem jobban is jár. A mágia használatos mondat egy az egyben elvetendő... Nem akarom, most a csónak miatt is csak azért fordultam ehhez, hogy ne kelljen felkenődnöm a kőfalra.
-De, nyafogok, utálom, nem akarom. Kész pont!-szűkülnek össze szemeim, majd mélyet sóhajtok. Belial mégis megpróbál érvelni még egyet.
-Jó, majd meglátjuk.-vonok végül vállat és arra viszont szívesen vállalkozom, hogy kipofozzuk együtt a csónak hibáit. Elcsodálkozom azon mikor Viszály teát emleget, de természetesen vevő vagyok rá, így kérek egy csészével. Végül ahogy átvonul a konyha részbe én pedig maradok a fotel karfáján, hogy elszívjam a cigim végét.
-Gáz lenne ha nem tudnál, főleg hogy van egy TÚL EMBERI bizalmasod.-vonok vállat és elvigyorodok, szokásos gúnyolódása ezúttal az én számból hallatszik, míg megbeszéljük, hogy Viszály inkább Jezabelre hagyná a pokolkutyák ügyét, addigra teáinkkal is elkészül.
-Vádolnálak? Inkább vedd dicséretnek.-somolygok rá ahogy átveszem tőle a bögrémet. Még egy apró mondatot közöl velem, de én már ujjaim közt szorongatva a bögrét húzom fel lábaimat is a karfára, eszembe nem jutna, hogy bele süppedjek a fotelbe ha már Belial nem ült vissza mellém. Figyelem amint a kandalló elé telepszik a szőnyegre és feltámad bennem egy apró gondolat. Hangtalanul teszem le bögrémet, úgysem szeretem forrón inni az italokat, tőrömet felkapva lépek puhán Belial mögé s centikkel mögötte guggolok le, ha esetleg jelét is adná, hogy észre vette felé mozdulásom, vagy netalán meg is fordulna, úgy minden további nélkül szintén leguggolok, csupán szembe kerülök vele, kitámasztva magam rugaszkodok el és tőrömet torkára fogva, teljes testsúlyommal késztetem hanyatt fekvésre, a lendülettől kiverve kezéből a bögrét, ami így ripityára törhet a padlón, arra most nem fordítok figyelmet, hogy kezeit lefogjam, vigyorgó arccal pislogok le rá és ha nem állít meg, vagy fordít a helyzeten akkor finom nyomást gyakorlok pengémre, így sértve meg Viszály nyakán a bőrét, míg ki nem buggyan sötét vére.
-Megvagy.-vigyorgok rá önelégülten ahogy csípőjén átvetve lábam négykézláb helyezkedek el fölötte.
-Gyere, keményíts be!-cukkolom szemöldököm felvonva. Lazítok tőröm fogásán, amit akár vehet hibának is, de talán pont ez a célom vele jelenleg. Higgye hogy hibázok!

Zene: Jégkirály
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 23 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 13 ... 23  Next
 Similar topics
-
» 2017 tudatos álmai