Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Tükörszilánkok vol.2 [Vége] •
reveal your secrets

CherryPie

Tükörszilánkok vol.2 [Vége] CznVQnFIf you close your eyes and you open your mind
The veil disappears and you'll see it all

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 18, 2020 3:50 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Itt a vége fuss el véle

Kedves Játékosok!

Újabb mesélői érkezett, ami egyben az utolsó is ebben a kalandban! Nagyon köszönöm mindenkinek a kitartását, a részvételét és frappáns írásait! OMG

Amennyiben valakinek kérdése adódna a kalanddal kapcsolatban, megtalál pm-ben, igyekszem rájuk válaszolni ^^ Viszont olyan kérdésekre nem fogok választ adni, amelyekre Aldor vagy a Főmágus tudott volna csak felelni. Ellenben tudnotok kell, hogy a játék céljának szempontjából minden tudást megkaptatok Wink

A helyszíneket 10.22-ig nyitva hagyom, hogyha valaki szeretne még zárót írni, megtehesse.

Rövid tények a kalandról, amelyek talán nem tiszták:
- A kaland egy alternatív/párhuzamos, de valós világban játszódott, ezért a játék nem egy álom volt, nagyon is kihatással volt/van a karakteretekre. Sokatokban ez zavart keltett az elején, mert az alternatív játékokat általában olyan játékok kijátszására használjátok/-juk, amelyek a játék tényleges világában nem történhetnének meg, ez viszont teljesen valid és megtörtént esemény volt.

- Ez az alternatív világ fejlettségben megállt a középkornál, ellenben voltak benne különbségek, például itt mágusok is léteztek, leviatánoktól, egyéb fajoktól függetlenül.

- Az alternatív világ mostanra megsemmisült, hála Amarának, aki ebben a világban, mint sokan kitaláltátok, a sárkány képében jelent meg.

- Az elhangzott információkat mindenki a megfelelő szűrőn keresztül leképezheti erre a világra, hiszen a kaland célja az volt, hogy Amaráról és a vele kapcsolatos dolgokról hiteles információkat szerezhessetek.

- Súgásként hozzátenném, hogy egyik oldalról Amara elzárásához/elpusztításához jutottak információhoz a karakterek, másik oldalról pedig a Pokol kinyitásához. Némi köntörfalazással, máskor konkrétabb utalásokkal, de a "kulcs" a kezetekben van.

- Azt se veszítsétek szem elől, hogy ez a világ miért jutott megsemmisülésre. Nem hiába oszlottatok két táborra, nem hiába volt ellentét a két tábor képviselői (a Főmágus és Aldor) között, tehát igyekeztem némi tanulságot is beleszőni a játékba Wink

És ami a jutalmakat illeti:  szemöldökemelgetés
Még egyszer szeretném nagyon megköszönni a részvételeteket és a kitartásotokat, amelynek gyümölcse nem pusztán a tényleges és felhasználható tudás Amarával kapcsolatban, hanem egy kis pihe a részvétel alapján, és egy egyszerű bájital útravalóul ^^

A kaland összes, a kezdetektől részt vevő játékosa mostantól 100 pihe és egy Éjjellátó főzet büszke tulajdonosa! Athannak, ki egyedüliként középidőben csatlakozott hozzánk, szintén kijár az Éjjelátó főzet, illetőleg 50 pihe!  Cupidó

CherryPie
reveal your secrets

CherryPie

Tükörszilánkok vol.2 [Vége] CznVQnFIf you close your eyes and you open your mind

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Okt. 14, 2020 8:46 pm

Utolsó előtti kör

Kedves Játékosok!

Újabb mesélői érkezett! Remélem, alaposan figyeltek az infókra, merthogy már csak egy, maximum két kör van hátra a kalandból! szemöldökemelgetés

A kör határideje: október 18. - 15:00
(A szűkösebb határidőért sorry, de vélhetően se hétfőn, se kedden nem tudnék írni, és nem szeretném nagyon elhúzni a dolgot :/ )

Amennyiben kérdésetek merülne fel a mesélőik kapcsán, vagy egyébként, bátran keressetek pm-ben! luvu

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 09, 2020 11:14 pm

Sokadik kör

Kedves Játékosok!

Ééés ismét mesélőik érkeztek a láthatárra!

A kör határideje: október 13.

Amennyiben kérdésetek merülne fel a mesélőik kapcsán, vagy egyébként, bátran keressetek pm-ben! luvu

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 04, 2020 1:44 pm

Sokadik kör

Kedves Játékosok!

Újabb kör indult meg. Kitartást, már a vége felé közeledünk a kalandnak  fanolos

A kör határideje: október 08. - 14:00

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Szept. 29, 2020 6:46 pm

Sokadik kör

Kedves Játékosok!

[You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]

Szeretnélek titeket újfent megkérni, hogyha nem tudtok írni adott körben, akkor időben jelezzétek. Többször elnéző voltam, mert nekem is úgy alakult az elején néha, hogy esélytelen volt szólnom előre (noha a határidők nektek szólnak), de ne a chates beírásaim alapján döbbenjetek rá a határidőre, hanem olvassátok kérlek az itteni bejegyzéseket. Az előzőben például előre szóltam, hogy aki ma du-ig nem tud írni, az hétfőn igyekezzen.
Reagsorrend sincs, amit tartani kellene. :/ Szóval ismeritek a szabályt, aki nem szól előre kétszer, az kiírásra kerül, akkor is, ha már a végét rúgjuk a játéknak. És az utolsó pár órát sajnos nem tudom beleszámítani ebbe.

Továbbá megint jelezném, hogy a max szószám 400 szó! Többeteket utasítottam el, amikor ennek átlépését kértétek tőlem, és pontosan emiatt nem fogok kivételezni azzal, aki szó nélkül teszi.

Köszönöm szépen a megértéseteket! A mesélőik az este folyamán érkeznek, de hátha így elolvassátok a bejegyzésemet, ha előre küldöm. A határidő alább olvasható Wink

A kör határideje: október 03.

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Szept. 25, 2020 2:23 pm

Sokadik kör

Kedves Játékosok!

A sokadik kör sokadik mesélői érkeztek :3 Kérlek, figyeljetek oda a szószámokra, ugyanis most is volt, aki túllépte, méghozzá jócskán. Ismeritek a szabályokat. A másik pedig, hogy a határidő az 14:00! Tehát, aki csak este tud írni, az kérem, hogy 28-án oldja meg luvu

A kör határideje: szeptember 29. 14.00

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 21, 2020 1:19 am

Sokadik kör

Kedves Játékosok!

Újabb kör vette kezdetét, és ezúttal is 4 naposra szabtam a határidőt, mivel nem jeleztétek, hogy ezzel gond lenne. Természetesen ha mégis csak jobban beválik az öt nap, visszaállhatunk, viszont kérlek, hogy jelezzetek felém Wink

A kör határideje: szeptember 24.

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 17, 2020 1:56 am

Sokadik kör

Kedves Játékosok!

Újabb körnek nézünk elébe Wink Szeretnélek titeket kérni viszont, hogy mint azt az egyik korábbi posztomban is említettem, a mesét bízzátok rám. Színesítő elemeket nyilván bele lehet írni a játékba, sőt, lehet próbálkozni komolyabb lépésekkel is, ám akkor kivétel nélkül feltételes módban tegyétek! Köszönöm <3

+ Infó:
[You must be registered and logged in to see this link.], kérlek dobj kockával a reagod előtt arra, hogy sikerült-e kiütnie téged a katonának, és ha igen, mennyi időre az alábbiak szerint:

1-3: nem veszíti el az eszméletét
4-5: 2-3 percre elveszíti az eszméletét
6: legalább negyed óráig eszméletlen

A kör határideje: szeptember 20.
(Egy nappal lerövidítettem a határidőt, mivel a többségetek 2-3 napon belül írni szokott. Ha problémát okoz, nyilván visszaállunk az ötre Wink )

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Szept. 11, 2020 9:21 pm

Sokadik kör

Kedves Játékosok!

Megérkezett az újabb mesélői adag  szemöldökemelgetés

A kör határideje: szeptember 16.

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Szept. 05, 2020 5:38 pm

Sokadik kör

Kedves Játékosok!

A péntekem sajnos merőben máshogy alakult, nem jutottam gépközelbe, de azért nagyon köszönöm az igyekezeteteket luvu Viszont ma megérkezett a sokadik mesélői-páros :3

A kör határideje: szeptember 10. 17:00.

Jó szórakozást!

CherryPie
reveal your secrets

CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Szept. 02, 2020 8:17 pm

Infó

Kedves Játékosok!

[You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.]! Szeretném jelezni, hogy pénteken valószínűleg nem fogok tudni nektek írni, ezért 14:00-ás határidő sztornó, nyugodtan ráértek a nap egészében. Wink
Legfeljebb aznap reggel megpróbálhatok írni, ahhoz viszont csütörtök estig meg kéne lennie mindenkinek :/ Szóval nem várom el, de ha úgy alakulna, akkor én is igyekszem luvu

CherryPie
reveal your secrets

CherryPie

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 30, 2020 1:21 pm

Sokadik kör

Kedves Játékosok!

Újabb kör indult a kalandozásban :3 Druida csapat kap egy kis légvételnyi időt a felzárkózásra és egyebekre, emiatt számukra egy könnyedebb mesélői jutott, mágus csapat pedig fogadja részvétemet a helyzet alakulásáért Very Happy Nieven, szuper volt az ötleted, lehet, lesz még annak a pokrócnak haszna a jövőben Wink

A kör határideje: szeptember 04. 14:00.

Jó szórakozást!

CherryPie
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next