Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Raiden & Fenrir - Taverna és környéke •
reveal your secrets

Raiden

Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 4 E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 4 205306
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 4 Sexy-Jason-Momoa-GIFs
☩ Reagok :
174
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 12:39 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Csipás szemű bajnokom

[You must be registered and logged in to see this image.]Michaelnek teljesítettem éppen az emberek között. Anael nélkül nem élvezem az itt létett, ám hasznára jöttem Arkomnak, hogy érzek az emberek nyelvén. Bár ne tenném, hiszen minden egy valakire emlékezett, aki bizonyára karóra húzná a fejem.  Egy senkiházira kell vigyáznom, mint valami otromba gyám. Kardom pucolom, miközben a féreg hangját hallom jajveszékelni.
Megjelenek, s kihúzom magam. Végig mérem a férfit. Fehér haja, s rémisztő ábrázata van. Biztosan valami útonálló, s pénzt akar.
- Mi dolga van jó uram? Tán zavarja valami a csipás szemét? - Vonom fel egyik szemöldögöm. Fél szemmel látom a gyáva kutyát, ahogy majd becsinál a nadrágjába. És ez kell megvédenem, ki egy termettebb embertől már beszarik?

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Everybody
There's a room where the light won't find you
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Fenrir

Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 4 DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
114
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 12:20 am

Conflict of interests
[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this link.] • Zene: [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]- Te szarházi útonálló! Hát nem tudod, ki vagyok én?! Én?! - de, nagyon is jól tudom, mégsem öntöm szavakba a meglátásaimat. Kivont karddal, a kíváncsi, kora este még a kelleténél éberebb tekintetek végett a fejemre húzott csuklyával méregetem a legutóbbi parasztfelkelés egyik dicső leverőjét. Egyelőre nincs senki a környéken, akit a - saját szavaival élve - szarházi segítségül hívhatna, a taverna mögötti, fás, erdős rész kitűnő színtere lesz a torka felszántásának. - Ereszd le a kardodat, de nyomban! Én tiszteletteljes harcos vagyok, mit képzelsz?! - ripacskodik tovább, akár egy károgó vénasszony, amire kénytelen vagyok felsóhajtani.
- Bizonyára a kifejező jegyzékben a tiszteletteljes fogalmába belefér az ártatlan feleségek és nem kívánt fattyak legyilkolása is – tekintek rá hűvösen, és a kérése ellenére már éppen támadásra emelném a pengémet, amikor is a hátam mögül léptek zajára leszek figyelmes.
- Ó, hála a magasságosnak! Kraus uram, nézze meg! Alig végzünk azoknak a szaros lázadóknak a leverésével, erre rátámadnak a tiszteletteljes emberre! - kénytelen vagyok oldalt állni, és félig a jövevény felé sandítani, aki tekintélyes méreteknek örvend. Ha nem tudnám jobban, minthogy trollok és óriások nem igen léteznek, könnyedén összekeverném eggyel. - Most jól megjárod, fajankó! Kraus olyan harcos, aki egy legyintéssel kifingat! Gyerünk cimbora, ketten legyűrjük! - kiabál tovább a furcsa alaknak, aki felől határozottan bűzlik valami, és révén, komolyabb fenyegetésnek tűnik, mint a jobbomon rikácsoló, fegyvertelen barom, teljes vállszélességgel felé fordulok.

Nothing is black or white...
Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
reveal your secrets

Fenrir

Raiden & Fenrir - Taverna és környéke - Page 4 DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
114
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 06, 2020 11:45 pm

A 16. század pirkadatán, a Német parasztháború idején

Nothing is black or white...
Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4