Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Pokol - Északi régió, Lordi Palota •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 9 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 9 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 9 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 9 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 9 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 11, 2020 9:46 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

3000 évvel később...
Belphegor & Belial
[You must be registered and logged in to see this image.]
Magam előtt látom Tunrida arcát, amint zsákot bont és halálra vált arcának gondolatára gonosz vigyor szélesedik arcomon. És meghallom a sikolyát a föld alól. Hosszú percekig eltart az őrjöngése, de amikor lecsendesedik démonjaim behatolnak a házba és elintéznek mindenkit, aki az útjukba áll. Hiszen miért is hagynának bárkit életben?
A pincében is jól hallani, hogy démonjaim lassan birtokba veszik az épületet. Elhaló nyögések jelzik útjukat.
-Tunrida, mennünk kéne, mindjárt ideérnek. - tanácsolja a pajtás a démonnőnek, de nehezen figyel az intő szóra, még bizalmasom szemtelen megjegyzései miatt rángatja az ideg.
-Tunrida, kérlek. Meg fognak ölni minket! - ijedten fordítja maga felé a nőt és talán még meg is rázza vállainál fogva, térjen észhez, ez már nem játék. A férfi hangja mégis nehezen ér el hozzá, mert épp Belphegor halálos fenyegetésével van elfoglalva. Hirtelen viszont minden figyelem a pincelejáró ajtaja felé irányul, amikor nagy hanggal kivágódik és a falhoz csapódik. A démonnő ijedtében még a pengét is kiejti a kezéből, és félrelökve társát a másik irányba szalad. A belépő démonkatona azonnal végez a hátrahagyott bajtárssal, majd egy belépő másodikkal Tunrida után erednek. Belépek én is a pincehelyre, nem túl vidám környezet. Meglátom tanácsadómat láncokra verve. Elég gyászos a kinézete. Tunrida nem kímélte.
-Belphegor. - hajolok le hozzá, fogalmam sincs mennyire van még eszméleténél. Arcára simítom a kezem és megemelem kicsit a fejét, hogy a szemébe nézhessek. Tekintete egészen homályosnak látszik, de még öntudatánál van.
-Jól elbánt veled ez a bolond. - végig fut rajta tekintetem sebeit figyelve, tőrnyomok csúfítják a testét, közben leszedem a bilincset a lábairól és ha elég erőt érez magában segítek felegyenesedni. Ha van elég ereje, hogy a saját lábán hagyja el a lyukat, akkor karomat nyújtom támasztéknak, ha nincs, akkor a karomba kapom és úgy sétálok fel vele a lépcsőn. Remélem nem veszi ezt is sértésnek, mint első gyakorlásunk utolsó lefegyverzését.

zene: nincs || üzenet:  Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 9 2792362270 ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 9 GadHg7Q
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 9 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 11, 2020 7:18 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next

Belial & Belphegor

S
osem gondoltam volna, hogy én egyszer ilyen slamasztikába kerülök. Na meg hogy pont ez a kis csíra fog így túljárni az eszemen. Mondjuk enyhítő körülmény, nem egyedül tette... Mégis mikor saját tőrömmel kezd el kivéreztetni azt igazán nem díjazom. Csak hamar kiszabadul a kezem, de hát hiába teszem ártalmatlanná az engem lefogó két démont, mert másik kettőt rittyent a helyükre Tunrida. Elkapják két karomat, hajamnál fogva rántják fel fejemet hogy a démonnő újabb sebet ejtsen hasam tájékán.
-Szakadj meg!-hördülök fel az éles fájdalomtól, mert a vágás mellé még egy szúrás is érkezik. Szabadulni próbálok de így hogy egyre több vérem folyik kárba, nos... Igazán megcsappan aaz erőm és gyorsabban mint szeretném. Ez az őrült nő pedig ahol lehet még megszabdal kicsit. Aztán újabb démon érkezik hozzá, kezében egy levéllel és két zsákkal. Homályosodó szemekkel nézem a jelenetet, ahogy Tunrida felüvölt és a fal mellett a földre csúszik. Nem sokkal később abba hagyja az őrült hisztit felpattant és dühös pillantásokkal méreket.
-Számodra nem kecsegtet ez semmi jóval Belphegor!-mutogat vadul a két zsákra és elém lép. Fenyegetően emeli elém fegyveremet és illeszti torkomhoz.
-Úgy szép az ajándék ha annyit adsz amennyit kapsz.-villannak meg szemei és már érzem is a vágást.
-Szerintem még nem jöttél rá, hogy kivel szórakozol. Így meg nem kerülsz a helyemre, azt garantálom.-sziszegem és nyakam nekifeszítem a tőrnek amennyire a vasmarkúak engedik. Felüvöltök egy pillanatra ahogy a vágás mélyül és önelégült arccal tekintek a démonnőre.
-Gyerünk! Fejezd be. Lássuk Viszály mennyire fogja díjazni ezt a lépésedet. Emlékszel még arra mit mondott neked?! Nem vagy elég jó!-rándul meg az arcom és ekkor Tunrida hirtelen hátra ugrik.
-Fogd be! Fogd már be! Mit tudsz amit én nem?-üvölt fel ismét és idegesen jár fel s le.
-Nagyon egyszerű Tunrida! De hidd el, nem fogom elárulni neked.-muszáj beszélnem, érzem hogy az ájulás határán vagyok, de mire a szavak elhagyják ajkaimat ismét előttem terem és tenyere csattan az arcomon piros foltot hagyva rajta. Kicsit talán még a fülem is becseng, de arra pont elég volt, hogy ébren tartson.
-Sosem fogsz innen kijutni élve!-fenyeget meg de ahogy kivágódik a pince ajtaja nem csak hogy ő kapja oda a fejét, hanem én is!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 11, 2020 6:04 pm

3000 évvel később...
Belphegor & Belial
Hát így állunk. Fenyegetnek. Elrabolják bizalmasomat, és azt hiszik, majd teljesítem kívánságukat. Ehhez azért hamarabb kell felkelni. Démonjaimnak kiadom a parancsot, kutassák fel Tunridát, hiszen számomra nem is kérdés, ki áll az egész démonrablás mögött. Parancsba adom, hogy szedjék ki belőle, hova hurcolta el Belphegort. Módszerekre nem teszek kitételt, csak az eredményesség számít. Bármit lehet, csak kapjam meg az infót. Néhány órával később rossz hírekkel térnek vissza. Na f*sza, még egy rossz hír és valakinek lecsapom a fejét. Elég mára ebből. A hibbant libát nem találták, bár sejthettem volna, hogy nem hagyja ki a lehetőséget és inkább bizalmasom közelében marad. Viszont a démonnő házánál tett látogatás nem bizonyul teljes kudarcnak. Egyik pajtására ráakadtak a lakásban. A férfi meggyepált arcára nézek, látom, hogy nehezen jöhettek szájára a szavak és katonáim öklökkel ösztönözték beszédre.
-Az északkeleti erdőnél. A második kereszteződésnél. Van egy régi ház. A pincéjében tartják fogva. - lihegi az infókat a démonpajtás. Összehajtom a fenyegető levelet és a zsebembe mélyesztem, majd mielőtt az említett erdőszéli lakhoz indulnék démonjaimmal, még teszek egy kitérőt börtönöm szigorúan őrzött cellái felé.

Egy másfél nappal később a ligetesnél járunk, közel ahhoz a házhoz, amiről Tunrida pajtása árulkodott. Csendesen vesszük be a környéket. Leszállok a lovamról, két zsákot tartva kezemben lépek közelebb a házhoz. Az ajtóban az egyik maszkos bandita áll, fegyverét fenyegetően tartja felém.
-Tunridához jöttem. - előhalászom egy papírost és a démon felé nyújtom.
-Ezt pedig neki hoztam. - hajítom a zsákokat a lábai elé. Gyanakvóan méregeti őket, majd rám is vet egy szúrósabb pillantást, de nem kérdez egy szót sem. Elveszi a papírt ujjaim közül, és a zsákokkal együtt pár hosszabb pillanatra eltűnik a házban.
-Tunrida, Tunrida! - szólongatja a démonnőt, majd amikor rátalál közli, itt a Lord és átadja részére csekély kis figyelmességemet.

Tunrida!

Meglepett merészséged, ezért hajlandó vagyok teljesíteni kérésedet.

Üdvözlettel
Viszály

Amint Tunrida kibontja a zsák száját és beletekint a szövet tartalmába a szívroham fogja kerülgetni. Arca elfehéredik, szemei hatalmasra nyílik és egész biztos az álla is térdközépig zuhan. A hirtelen sokk miatt, ami a szeme elé tárul kapaszkodót keres, talán a falnak dől majd, de hamar leheveredik tövébe és hangos üvöltésbe kezd. A zsákban a két kapitány fejét hoztam el neki, bizalmasomért cserében...

zene: nincs || üzenet:  Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 9 2792362270 ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 11, 2020 3:52 pm

Belial & Belphegor

K
*rvára nem díjazom az eféle tréfát, először leütnek, majd elhurcolnak, megkötöznek és valami szar zsákot is a fejemre tesznek... Azért ez igazán felháborító. A nyíló ajtóra felkapom a fejem és követelem, hogy láthassam fogvatartómat. Ez meg is történik, a zsák lekerül a fejemről és a hirtelen félhomályra hunyorogni kezdek, de a képembe toluló arcra fogaim csikordulnak össze.
-Tunrida...-szűröm fogaim között, mire ő felnevet. Megrántom a kezem, annyira neki szeretnék menni, de épp annyira sikerül megmozdulnom, mivel elég közel van hozzám simán megfejeljem.
-Rohadék!-kap a fejéhez, mi tagadás, elég kemény kobakot kaptam Lucifertől, akkor már használjam is. Pimasz vigyor kerül képemre, de nem sokáig. A saját tőröm látom a kezében, már emeli is szúrásra. Jajj, nem rég lett megéleztetve... Mozdulatán látszik hogy hová érkezne a szúrás, na ezt a kását nem eszed olyan forrón kislány. Oldalra billenek, így mellkasom helyett felkaromon hasít végig. Felüvöltök ahogy bőröm ketté nyílik és kiserken a vérem. Reflexből emelném a lábam, hogy elrúgjam magamtól, de a láncok ismét megakadályoznak. Dühösen lendülök előre, vagyis csak nagyon szeretnék, de már két démon fog le és feszít hátra. Jól látom vetélytársam kárörvendő arcát. Cicceg, az ujjával mutogat és ismét emeli a fegyvert.
-Ne ficeregj, mert még rosszabbul jársz.-hajol fölém és tőröm hegyét kulcssontomon húzza végig, egyre erősebb nyomást gyakorolva a fémre. Elég nyakatekert pózban vagyok, a kilátásaim sem a legjobbak, de nem adom meg neki az örömöt hogy többször hallja fájdalmas hangomat. Összeszorítom szemeimet egy pillanatra és rándul az arcom. Aztán érzem, a másik oldalon is ugyan ezt csinálja... Vérem megindul, érzem a meleg folyamot amint testemen kívül csordogálni kezd.
-Remélem tudod, hogy ezt nagyon meg fogod járni! És bízd ide, én foglak elintézni kiscsillag!-nyitom ki szemeimet és azonnal megtalálom az arcát, gyönyörködve nézi ahogy vérem folyik én pedig egyenlőre tehetetlen vagyok. Legalábbis szerinte! Csak szabaduljak ki, esküszöm nem csak a hajad tépem meg! Ismét emeli kezét és combomba vágja markolatig, nem bírom megállni, ismét felkiáltok, francba az egésszel! Gondolom nem kerülte el a figyelmét a különös penge, mert jól megcsavarja hogy szakítson izmot, húst amit ér. Üvöltök és megrántom béklyóimat, megforgatom csuklóimat és kis odafigyeléssel sikerül annyira felhevítenem saját bőrömet, hogy elégessem a kötelet rajta. Már nyúlok is fel a két démon combjához, hogy tökéletesen eltalálva az izomzatot görcsbe ránduljanak és eleresszenek. Pillantásom a démonnőre kapom, aki hitetlenkedve pillant rám.
-Na most mi lesz? Leszeded rólam ezeket a vackokat és kiállsz ellenem megint?-pillantok rá koromfekete szemekkel, bár tudom, megtekerte annyira bennem a tőrt, hogy én se tudjak egy könnyen lábra állni, ez pedig sokat gyengít rajtam. Gúnyosan pislog rám, de hátrál két lépést.
-Még elszórakozom veled egy darabig!-jelenti ki nagyvonalúan és kifüttyent újabb társakért, akik pedig jönnek is serényen. Tuti szét rakja nekik a lábát... Arcon tudnám köpni annyira utálom most. A második szekció kicsit testesebb, azonnal karon ragadnak és felrángatnak a földről. Megszakadt izmom miatt elég nehezen tartom meg magam, fel is emelem sérült lábam, mire Tunrida harsányan felnevet.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 11, 2020 11:28 am

3000 évvel később...
Belphegor & Belial
Első ezer évünk fordulóján szövetséget kötöttem Belphegorral. Azóta két újabb, eseménydús ezred telt el. Számtalanszor hagytuk el a Poklot, hogy rövidebb, hosszabb időt töltsünk odafent és felkavarjuk a halandók nyugodt kis életét.

Egy újabb, fontos feladatot szánok bizalmasomra. Nem érhet az a vád, hogy nem bízok rá semmi komolyat. Megbízását nem kötöm időhöz, de amikor elmarad, gyanakodni kezdek, hiszen pimasz, néha még mindig nehezen tudja hol a helye, de megbízhatatlannak semmiképp sem mondható. Várok még néhány napot, mielőtt felderítőket küldenék utána. Biztos vagyok benne, hogy valami történt. Démonjaim visszatérve rossz híreket hoznak. Megtalálták táborhelyét, de tanácsadómnak hűlt helye. A nyomok pedig arra utalnak, hogy erőszakkal hurcolták el. Bosszantó helyzet. A hátrahagyott holmik között egy levelet is mellékeltek.

"Lordom!
Pofátlanságom miatt elnézésed kérem, de elragadtuk mellőled jobb kezed. Börtönödben tartasz két derék démonkapitányt, akiknek szabadságát követeljük bizalmasodért cserébe. Ha életben akarod még látni, ne késlekedj a cserével!

Üdvözlettel:
T

Levelet olvasva mélyet sóhajtok. Micsoda szemtelenség megzsarolni Észak Lordját.
-Kutassátok fel Tunridát, és ha kell verjétek ki belőle, hol tartják fogva Belphegort! - adom ki az utasítást démonjaim számára. Eszemben sincs alkudozni azzal a hibbant nőszeméllyel. Aztán figyelmemet újra a hanyagul megírt üzenetre vetem, majd galádul elvigyorodom. Ejj, te nő, te sem tudod, hol a helyed. A levél írója nagyon rejtélyes akart lenni, mégsem sikerült. Egy pillanat alatt rájöttem ki fáradt a betűvéséssel. Két démonkapitányt tartok börtönöm fogságában, egyik Tunrida hozzátartozója. Amolyan apa figura, akire hosszú ideje felnéz. Nem titok az sem, hogy nem szívleli Belphegort, és hogy szívesen töltené be ő a bizalmasi posztot is.
Hiába telnek az évezredek, el kell fogadnunk a tényt, hogy erősen kell seggelnünk a székeinken, mert időről időre feltűnnek újabb reményteljes próbálkozók, akik a helyünkre pályáznak.

Eközben a pincében, lekerül a zsák Belphegor fejéről és saját szemével hova is került. Barátságtalan hely. Bizalmasomat csak félig érheti meglepetés Tunrida ismerős arcát látva. A démonnő szája sarkán önelégült, szinte már győzelemittas mosoly ül. Csapdában látni ellenfelét, nincs is nagyobb boldogság számára. Ennél nagyobb öröme csak akkor lehetne, ha a Lord mellé kerülne bizalmasként. Rögeszmésen vágyik arra a helyre, minden vágya felemelkedni a rangtalanságból és ennek egyetlen módját a tanácsosi cím megszerzésében látja.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 11, 2020 5:52 am

Nem tudok eléggé meglepődni azon, hogy én végül eleget teszek Belial kérésének és elgondolkozom azon hogy mi a helyzet a fejemben. Pedig aztán az én fejemben minden a legnagyobb rendben van. Mégis illemtan könyvet olvasgatok a hét elején. Még Ikremre is tudok szánni egy fél napot. Visszaérve a palotába a dolgozószoba előtt elhaladva meghallom Viszály hangját, gondolom váltok vele pár szót, ám a kopogás után benyitva látom hogy nincs egyedül, így bocsánatot rebegve tova állok. Szombámba száműzöm magam, de épp csak átöltözöm már kopogtatnak az ajtón. Szemöldök ráncolva nyitom ki az ajtót és majdnem leesik az állam hogy Belialt találom a küszöbön. Köszönök neki és félig szemlesütve hallgatom miért is keresett fel. Mondandójára biccentek egy rövidet, majd ahogy magamra hagy gyorsan össze szedem a gondolataimat azt a pár dolgot amire szükségem lehet és nem sokkal később csatlakozom hozzá a megbeszélt helyen hogy a földi világba induljunk.

Ismét eltelt egy kis idő, az elmúlt két ezer év hol nyugodtabban, hol pedig eseménydúsan telt. Már háromezer éve hogy Észak Lordjának az oldalán tengetem életem, de nem tudnék olyan napot felidézni ami jobban tetszett volna, mint mikor legelőször találkoztunk. Olykor jól esik az idegein táncolni, máskor visszafogottabb vagyok, de tudom hogy egyikünk sem unatkozik közben. Ismét egy önálló feladatot kapok Belialtól, szemem forgatom hogy megint annyit kell kutyagolnom, nem hogy valami küldöncöt ugráltatna. A régió egy távoli csücskébe készülök jelen esetben, egy üzenetet kellene átadnom egy démonnak. Már a harmadik napon és az éjjel a szabadban, ez annyira bosszantó... Tábort verek ismért, elfáradtam így gondolom pihenek egyet és majd később folytatom az utamat. De pihenő időm csak hamar dulakodásba torkollik, hat vagy hét megtermett maszkos idegen ront rám hogy nyakon verjenek és ájultan elhurcoljanak. Hát ez valóban csodálatos... Mikor később magamhoz térek az első amit észre veszek hogy nem látok... Valami eltakarja az arcomat, mozdulnék de kezem nem engedelmeskedik, megkötötték, a lábamon láncok lógnak, élesen csörrennek ahogy megmozdítom végtagjaimat. Idegesen fújtatok egyet, megrántom béklyóimat.
-A p!csába!-kiáltok fel s ismét mozdulok. Kis idővel később próbálok a környezetemre figyelni. A padló alattam hideg, nyirkos dohos szag tolul az orromba. Valami pince helységben lehetek. Hogy a francba nem vettem észre hogy követnek.
-Ez mocskos módon nem vicces játék!-kiáltok fel és rántok egyet a lábamon ismét. Hallgatózom kicsit, nem sokkal később mintha ajtó nyílna.
-Levennéd a fejemről ezt a szart? Jó volna látnom kedves vendéglátóm arcát, nem gondolod?-nyílik is rögtön a szám ahogy meghallom a felém közeledő tompa lépteket. Idegesen mozdulok ahogy egyre közelebb ér hozzám. Mi ez az egész?!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 10:10 pm

3000 évvel később...
Belphegor & Belial
Hosszú ideig távol vagyok, majdnem egy hét is eltelik, mire újra kastélyom falai között találom magam. Gondolataimat teljesen leköti közelgő felszíni utazásom, ezért kapitányommal irodámba elvonulva beszéljük át a legfontosabb teendőit a következő egy évre. Nagyjából ennyi időt készülök a halandó világban eltölteni. Halk kopogás az ajtófán, figyelmemet a bejárat felé terelem. Bizalmasom kukkant be egy pillanatra, észrevételezi hazatértemet, majd távozik is. Kicsit meglep visszafogottsága. Nem jellemző rá ez a diszkrét viselkedés. Máskor majdnem a tokjával viszi ki az ajtót olyan lendülettel toppan be, hangosan, nagy pofával, szemtelen vigyorral az arcán. Különös...
Valamivel később bekopogok szobája ajtaján, és ha kinyitja, már mondom is, mi okból állok a küszöbe előtt.
-Belphegor, szedd össze a holmijaidat....a legszükségesebbeket. - nézek komolyan a szemeibe.
-Negyed óra, és indulunk az emberek világába. - teszem hozzá, majd egy halvány mosolyt mellékelek szavaim mellé.
-A kapuknál megvárlak, ne késlekedj. - fűzöm hozzá még távozóba.

* * *

Belphegort egy fontos üzenet átadásával bízom meg és megkérem, hogy személyesen juttassa el levelem a célszemélynek. A férfi régióm északkeleti részén él magányosan. Útjára indítom bizalmasomat tudom, hogy nem veszélytelen a feladat, amit rá szabtam, de azt is, hogy megoldja.
A démonnő már három napja lehet úton, amikor az egyik éjszaka maszkos idegenek rontanak rá táborhelyén. Ha volna ideje előrántani tőrét sem lenne esélye a túlerővel szemben. Nagy csapást mérnek a nyaka tájékára, amitől eszméletlenül zuhan a földnek.
Órákkal később egy zsákkal a fején tér magához, kezei hátra kötözve, szorosan, lábát bilincs fogja körbe, és ha mozdulna láncok csörgése jeleznék, hogy fogságba került. Nem látja, de több érzékszervére hagyatkozva gyorsan rájöhet egy pincehelyiség mélyén lehet. A talajt hidegnek érzi, a levegő állott, dohos szagú...

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 7:25 pm

Belial & Belphegor

N
a most azt mondom, hogy utálom az egész helyzetet, azt hogy itt b@szom a rezet, hogy úgy csinál, mintha folyamatosan megzavarnám amúgy... És még kioktat hogy gondolkozzam el a viselkedésemen is. Nem akarok, nem kell... Így van jól a felépítésem ahogy van! Duzzogva, dühösen vonulok a szobámba zeng a palota az ajtó csapódástól de nem igazán érdekel. Magányosan telik az idő estig, duzzogok is és fel alá járkálva a szobámban próbálok agyalni egy kicsit. De túlontúl fel vagyok spannolva azon, hogy egy pillanatra sem fordult volna meg a fejében az, hogy egy kicsit is mellém álljon, hogy igen nagyszájú de majd benő a feje lágya, fiatalka még... Mély levegőt véve egy könyvet veszek le a polcról, hatalmas betűkkel virít rajta az ILLEMTAN felirat. Szemet forgatva és felröhögve lapozok bele. Egy negyed órával később mégis elmélyülök a sorokban. Már kivilágosodik, mire félre teszem a könyvet és elindulok sétálni. Egy démon állít meg, hogy közölje Viszály távozott az éjjel és nem kaptam külön feladatot azon a bizonyos utolsó mondaton kívül. Mélyet sóhajtok, biccentek hogy fogtam az infót és a gyakorlóterem felé veszem az irányt. Órákat töltök ott, mire minden sérelmem kimozgom magamból. Nap végére sem érkezik meg Lordom, így szobám mélyére vonulok, vissza a könyv elé. Elég durva, hogy ilyeneket olvasok, még magam is csidálkozom rajta. A napokban igyekszem minden démontól bocsánatot kérni akiket fellöktem mikor felkaptam a vizet Viszály miatt, ahogy próbált rávilágítani a f@szságomra. A negyedik nap végére rá is jövök hogy igaza volt. Szó szerint fejbe vágom magam és röhögök, megint, nem hiszem el, hogy ilyen létezik... Hogy pont velem... Bolond vagy Belphi! Lételemem hogy bosszantsak mindent és mindenkit. Mivel Belial még mindig nem tért vissza, így úgy döntök meglátogatom a testvéremet, kicsit beszélgetünk, meg elleszünk. De csak egy fél napot vagyok vele és végül visszatérek a palotába. Utam a dolgozószoba előtt vezet el, meg is üti a fülem Lordom hangja, emelem kis kezem hogy kopogtassak az ajtón, de közvetlenül utána be is nyitok, ám ismét az a látvány fogad, hogy nincs egyedül.
-Bocsánat, majd később. Örülök hogy itthon vagy.-motyogom lesütött szemmel és húzom is be orrom előtt az ajtót, olyan gyorsan ahogy csak lehet. Tovább indulok és megcélzom a legközelebbi helységet, hogy elvesszek az avatatlan szemek elől. Majd ezért is kapok, hogy ismét rá törtem... Ennek a teremnek van még egy ajtaja is, így arrafelé indulok, megkönnyebbülésemre nem sokkal van messzebb a szobám, már lépdelek is ajtóm felé tovább, legalább le tudom cserélni a ruhámat valami kényelmesebbre.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 3:18 pm

1000 évvel később...
Belphegor & Belial
Szavaimmal egy kis elmélkedésre próbálnám ösztönözni, hátha átgondolja - viharos személyiség ide vagy oda, pimaszság, közönségesség - mennyire nem rangjához méltó a viselkedése. De még csak nem is nőhöz méltó. Botrányos, képtelenség lenne vele megjelenni bárhol...finoman szólva is vállalhatatlan. Ha bárki így lát minket, mit mond majd? Hogy képtelen vagyok kezelni a jobb kezemet? Joggal merülhet fel benne a gondolat, ha egy nő szájával nem bírok el, hogy irányíthatok egy egész régiót? K*rva rossz fényt vet rám, noha ritkán foglalkozom mások véleményével, de a mai nap után, ahogy húgom előtt viselkedett, én is érzem, hogy emellett a probléma mellett nem mehetek csak úgy el. Szövetség ide vagy oda...Vagy rendre teremtem vagy megszabadulok tőle. Ironikus, hogy pont a mai nap kötöttünk szövetséget, de végül is nincs az a dolog a halálon kívül, amit ne lehetne visszacsinálni. Nem rejtem véka alá haragom, ám szavaim süket fülekre találnak, és még kiábrándítóbb képet fest önmagáról, mint amit eddig láttatott. Még úgy tűnik, mintha ő lenne megsértve. Hihetetlenül csalódott vagyok, mégis inkább sértett haragom érezhető csendességemben. Unott figyelemmel kísérem végig még utolsó mondatait - nem is tudom, miért teszem. Hagyom, hogy szárnyaljanak a sértései, de mindegyik nekem szegezett, gúnytól csepegő szava lepereg. Túl régóta létezem, hogy ilyet magamra vegyek. Látványos meghajlását még szemem sarkából elkapom, fújtatok egyet és egy gondolat fogalmazódik meg bennem: Astarté kisujjáig nem ér fel.
Visszavonulok és a nap hátralévő részét a szobámban töltöm. Az éjszaka viszont távozóra fogom, hogy felkeressem Háborút, szeretném befejezni félbe maradt beszélgetésünket. Nem hagyok a próbaidős démon számára üzentet, a puszta tényt leszámítva, hogy elutaztam és nem szánok neki feladatot sem utolsó mondatomon kívül. Napok, talán egy hét is eltelik, mire visszatérek Régiómba. De nem egyedül, Jezabel, 13. légióim kapitánya is velem tart. Beesszük magunkat a dolgozószobámba, hogy átbeszéljük palotám és a régió védelmét. Hamarosan a felszínre megyek, a legkisebb esélyt sem akarom megadni senkinek, hogy távollétemben helyemre törhessen. Annyira lefoglal az emberi világba tervezett látogatásom, hogy teljesen elfelejtkezek bizalmasomról és viselkedési nehézségeiről.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 2:42 pm

Belial & Belphegor

M
ég szép hogy fel vagyok háborodva. Nem szól semmit, de leteremt, mert nem úgy teszek ahogy ő akarja. Azért álljon már meg a harci násznemet kérem szépen. Nem lehet rám dühös. Na miután Háború elvonul az után a pillantás után ki is nyilvánítom a véleményem, de olyan szép mondat sorrendben, hogy szerintem még én is rosszul érezném magam. Kis idő múlva Belial végre reagálni kezd a szavaimra. Először elcsodálkozom mikor igazat ad. Aztán gyanússá válik mikor közli hogy a tanácsadójának illett volna szólnia. Végül úgy leesik az állam mikor gennyláda módjára használja fel szavaimat ellenem, hogy köpni nyelni nem tudok hirtelen, de éleset füttyentek. Ez igen, Belial lő és gól! De már nyitom is a számat, ismét.
-Na azért álljon meg a harci násznemet kis szívecském. Még el sem várom, hogy megvédjél, nyilvám meg sem érdemlem ezt tőled, de köszi szépen, legalább kellő okot adok neked arra, hogy feltétlezésed igaz legyen. Nem hoztál bölcs döntést velem kapcsolatban. Tudod milyen jól hangzik, mikor egy Vénembernek van igaza?-hajtom le enyhén a fejem és gonosz vigyorral csak a tekintetem emelkedik felé. A nagy büd*s lóf@szt fogsz te megfogni a saját szavaimmal. Ebbe itt és most bele buktatlak. Az ezt követő mondatán nem tudok nem felröhögni még a fejem is hátra vetem közben.
-Tudtad nagyon jól milyen vagyok! Nem is értem miért most kell neked hisztizni ezer év után. Honnan ez a merészség, pimaszság, nagypofájúság? Édes, én ilyen vagyok, ezen te sem fogsz tudni változtatni.-pillantok rá tágra nyílt szemekkel, miért kell ezt neki felhozni, nem is értem. Nézem ahogy megissza a maradék bort és megrázom a fejem. Újabb mondatot intéz felém és félre érthetetlen jelzésként forgatom meg szemeimet. Untatsz b@szod! Agyalok rajta, hogy frappánsat a hátának mondjak ha már elindult az ajtó felé, de úgy döntök a következő találkozóig elraktározom ezt a beszélgetés. Lepattanok az asztalról és meghajolok.
-Igen is Nagyuram!-a lehető legtöbb gúnyt csepegtetem szavaimba és miután faképnél hagy én sem maradok sokáig a teremben, feltépem az ajtót és az ellenkező irányba fordulok, duzzogva masírozok végig a folyosókon, pár démont mérgemben fellökök, mert éppen utamba kerülnek. Percekkel később vágom be magam mögött szobám ajtaját de úgy hogy a fél palota is hallja szerintem, végül felüvöltök mérgemben.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 12:42 pm

1000 évvel később...
Belphegor & Belial
A szemtelenség egy dolog. A pofátlan beszéd, a mocskos száj pedig egy másik. Mindkettő felett el tudok tekinteni ha magunk közt vagyunk, de azt nem nézem el senkinek, ha a bizalmas ügyeimbe tolja kíváncsi orrát és olyan tiszteletlen viselkedést mutat, ami már-már vérlázító. Észak Lordja vagyok, nem a cseszett játszópajtása.
Háború jobbnak látja a gyors távozást és én nem tartom vissza. Mindketten úgy gondoljuk, hogy ez a beszélgetést jobb lesz más hol, más időben folytatni. Miután kilép a tanácsteremből rossz kedvvel ülök vissza a székembe még egy rövid időre, míg a boromat megiszom. A rohadt életben, hogy lehet így elcseszni? Legszívesebben most csendben ülnék, hogy élvezzem a szótlanságot, de erre esélyem sincs. Figyelem, ahogy Belphegor szája folyamatosan jár, megfékezhetetlenül áramolnak ki a gondolatok és akkor halkul el egy pillanatra, mikor levegőt vesz magához. Hogy ez mennyire fárasztó. Aztán már inkább rá sem nézek, helyette kelyhemre és a benne lévő borra vetődik pillantásom. Annyiban igaza van, rohadtul nem kéne meglepettnek lennem szemtelensége miatt. Ezer éve ezt csinálja, itt léte első percétől fogva. Mégis ez alkalommal túlfeszítette a húrt, talán hűvös csendességemből felfogja: dühös vagyok rá.
-Igazad van. Szólnom kellett volna... - nyugodt hangon szól beismerésem megtörve hosszas, talán kicsit idegtépő hallgatásomat.
-A tanácsadómnak illet volna szólnom. - emelem rá komor tekintetem. Bár az ajtó elé állított démon, ha nem tűnt volna fel neki, azért volt ott, hogy senki ne zavarjon bennünket. És a senkiben, mindenki beletartozik. Belphegor is.
-...de te de csak egy pimasz démon vagy birtokos jelző nélkül....próbaidőn. Miért is mondtam volna neked bármit? - kérdezek vissza saját szemtelen szavaival. Én tanácsadómként tekintek rá, de ha ő önmagára nem, hát így is jó...
-Nem tudom honnan ez a merészség, amit megengedsz magadnak...talán az én hibám, hogy hagytam, hogy így elszemtelenedj. - fűzöm még hozzá, mielőtt felhajtanám az utolsó kortyot is.
-Ajánlom, hogy tedd helyre magad és ne forduljon még egyszer ilyen elő. - teszem le poharam az asztal szélére, miközben felkelek székemből. Mondanék neki még pár szót, de nem érzem szükségét a felesleges szócséplésnek, ahogy annak sem, hogy szavaimmal vitára adjak okot, inkább behúzva magam mögött a tanácsterem ajtaját hagyom magára a démonnőt saját gondolataival.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 11:51 am

Belial & Belphegor

U
gyebár tudjuk hogy mennyire lehet kíváncsi egy démon, na már most, én sem gondolkodom másképp. Nem kaptam utasítást, hogy ne keressem fel Lordomat, mert most egyedül kíván beszélgetni a második lovassal. Így esik meg, hogy csak hamar én is a tanácsterembe libbenek tőlem megszokott módon, kopogás nélkül és már jár is a szám. Természetesen Belial arcára a jövőhét is rá van írva és ahogy nézem Háború sincs tőlem elragadtatva, nem is rejtem véka alá vigyoromat. Viszály közli, hogy nem igazán van meggyőződve arról, hogy mégis jó döntést hozott-e velem kapcsolatban.
-Pedig nem árultam zsákbamacskát. Az első nap is ugyan így voltunk. Én pofáztam te hűvös nyugalommal oltogattál. Nincs min kiakadni. Van aki sosem változik.-pofázok megint bele a beszélgetésbe és igyekszem magamra vonni a nagyok figyelmét, amúgy szerintem baromira sikerült, szóval igazán büszke lehetek magamra. Ugyan kedves hölgy elárulja nem bájos lánycsevejre érkezett, de mivel én sem gondoltam komolyan kimondott szavaimat, csupán vállat vonok. Ám legyen így. Még vigyorogni is kezdek saját pofátlanságomon, aztán mikor feláll és Belial is tudom, hogy vége a fogadóórának. Úúú, fix hogy agyonüt ha Háború kitette lábát a palotából. Kezem a szám elé kapom és kuncogni kezdek míg ők ketten elbúcsúznak. Mikor a nő kilép a teremből Belial rám pillant, de úgy, hogy egy normál démon magától süllyedne a sárgaföldig. Én persze büszkén kihúzom magam és vigyorgok pimaszul.
-Most mi van? Nem szóltál róla, hogy jön. Ha mondtad volna "Belphegor, fontos megbeszélésem lesz, kérlek ne zavarj, majd megkereslek a végén!"...-utánozom a hangját és csak egy pillanatra csendeselük el, míg levegőt veszek.
-Akkor nem lett volna ez... De b@sszam alásan, egy évezrede tépem az idegeidet, sosem volt még ilyen alkalmam, hogy egy másik Lovast is lássak. Nem mondom hogy nézd el a kíváncsiságom, de felettébb örülök neki, hogy nem hagytam ki az alkalmat, oké?-csípőre teszem kezeimet és figyelem ahogy nyeli a bort a kehelyből. Hihetetlen, egy büdös szót nem szól... Közelebb sétálok hozzá és nekitámaszkodok az asztalnak.
-Elbasztam, bocs... De azt érzem hogy minden fontos dologból kihagysz. Ezt pedig nem szeretem. Egyébként is mindenbe beleütöm az orrom. Jó lenne végre ha nem csodálkoznál rá hogy milyen vagyok... Már ismerned kellene ennyire.-köszörülöm meg a torkom és pillantását keresem.
-Nem lehetsz dühös rám! Ez a te hibád is volt!-jelentem ki durcásan.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
9 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 6 ... 8, 9, 10 ... 13 ... 17  Next