Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Pokol - Északi régió, Lordi Palota •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 3 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 3 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 3 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 3 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 3 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 01, 2020 11:25 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
[You must be registered and logged in to see this image.]
Gyorsan túllépünk az elszólásán és miután a kérők is visszavonják ajánlatukat egy nyugodtabb, félreeső helyet választok az italozáshoz. Elég volt mára az emberekből. A táncra hívó muzsika újra felcsendül, de Belphegor már nem vágyik a topogó tömeg közé. A lábát is szépen feltörte a cipő, a tánc ára.
-Ha te így akarod érteni a szavaim... - vonom meg vállaimat semmitmondó választ adva a kérdésére. Tulajdonképpen saját magam miatt tanulok el bármit is az emberektől, amit szükségesnek, vagy legalább hasznosnak ítélek földi boldogulásomhoz. Nem azért, hogy mások kedvére tegyek. Mégis miért tenném? Senkit nem akarok lenyűgözni.
Kedvesem feladja a táncos szórakozást, ám nem mond le teljesen a mókázásról. Felveti, hogy kelthetnék káoszt felkavarva a jókedvű római népséget. Ötlete nincs ellenemre és már készülnék is megtörni a békés idillt, amikor anyóspajtás tűnik fel a színen. Szerencsétlen véletlen, hogy tekintetünk összefut és elsötétült démoni szemeimbe kénytelen fúrni pillantását. Gáz van. Rögtön tudom, hogy meg kell őt öljem, mert beszélni fog. Nem merül fel bennem egy percig sem, hogy vajon hinnének-e neki? Lehet bolondnak tartanák és becsuknák valahova. Mindenesetre azt sem kockáztatom meg, hogy elkiáltsa magát. Egy másodperc töredéke alatt pattanok fel ültemből és terítem az asszonyságot a bokrok takarásába. Elsőként a gerince nyekken egy hatalmasat, rá nehezedő testsúlyom pedig bordáit töri. A nyakát egy hangos reccsenéssel mozdítom ki helyéről. Az apró kellemetlenség, amit jelenléte okozott, egy pillanat alatt megoldódik. Első gondolatom, hogy a föld alá rejtem. Rutinos vagyok már a földkotrásban.
-Muszáj, ha felgyújtom, még valami természetfelettire gyanakodnának...így meg, könnyen vehetik akár balesetnek is. Egy nagyon csúnya esésnek. - magyarázom bizalmasomnak, miközben a kancsóért nyúlok és egy keveset rálocsolok a nőre. Higgyék csak, azt hogy a pia lett a végzete. Belphegor viszont nem töltené idejét ilyesmivel, hagyná úgy ahogy van.
-Lehet, hogy igazad van. - tűnődöm el az élettelen női testet figyelve. Elég sokan vannak körülöttünk. Ha elkezdenék földet túrni a bokrok között, még valakinek feltűnne, nem beszélve arról, hogy előbb még valami ásószerszámot is szereznem kellene.
-Hát jó, maradjon itt. Hátha valami állat eltakarítja. - taszítom meg lábammal a tetemet, mire az a bokor tövébe fordul. A rá ereszkedő sűrű levelek pedig teljesen takarásba helyezik. Mintha ott se lenne, senki nem veszi majd észre. Talán napok múlva felfigyelnek rá, mikor a nyári melegben oszlásnak induló halandó test szaga előkúszik a bokor alól. Mint aki jól végezte dolgát ülök vissza kedvesem mellé és kupámat a számhoz emelve kortyolok, mintha mi sem történt volna. Aztán sötét tekintetemet újra a jó kedvű népség felé vetem. Hirtelen feltámad a szél. Először csak egy hűvösebb fuvallat söpör végig a téren, az ott lévők épp csak megborzongnak tőle, aztán hirtelen erősödik orkán erejűvé, ami a tér szélén állókat azonnal felkapja, van akit tánc közben ragad el, van aki borát iszogatva székével emelkedik a magasba. Hatalmas pánik tör ki, a zene abba marad és halálsikoly dallama tölti meg a helyet. Aki tud menekülőre fogja és biztos menedéket keres a semmiből ott termő szélvihar elől. Ám nem mindenki jár sikerrel. Gonoszul kuncogok a levegőben repkedő halandókat figyelve.
-Valami ilyesmire gondoltál? - oldalvást pillantok bizalmasomra, miközben egy újabb korty vöröset veszek magamhoz.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 3 GadHg7Q
Pokol - Északi régió, Lordi Palota - Page 3 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 31, 2020 11:05 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next

Belial & Belphegor

V
alamiért annyira megered a nyelvem, hogy végül pirulva kell közölnöm Viszállyal, hogy felejtse is el amit mondtam. Nem gondoltam én azt komolyan! Szerencsére elengedi a témát, így fújhatok egyet, míg ismét fel nem mérgelem magam a kedves kérőn. Csupán Belialnak köszönheti, hogy nem vágok oda neki akkorát, hogy leszakadjon a feje a helyéről, ugyanis az utolsó pillanatban Lordom elkapja a kezem és így nem tudom megütni a szakállast. Pillantásával üzen, hogy nem éri meg, így leengedem a kezem és igyekszem megnyugodni, de a rómaiaknak szerencséjük, hogy inkább bocsánatot kérnek Marcustól mi pedig végre visszavonulunk egy kicsit. Elég is volt az emberekből egyenlőre. A félre eső üres asztalnál azért nem vagyok rest megköszönni a táncot, mi több, azt is elárulom Belialnak, hogy nagyon jól éreztem magam. Igazi táncoslábú lehetne belőle, ha nem lenne ilyen görcsös démon. Na teljesen mindegy, majd lesz ez még így sem.
-Feleslegesnek tartod hogy néha a kedvemre tegyél? Na szép!-fordulok felé és pörgetem ki a szavait úgy, hogy az nekem jó legyen. De hogy ne csak nekem legyen jó, így felvetem az ötletet, hogy teremthetne egy kis káoszt, mert miért is ne tenné? Had csináljon be a római nép. Szerencsére ötletemtől nem viszakozik, így kupámat kezembe véve dőlök kényelmesen az asztal lapjára és várnám a show műsort, de alig hogy bele kezdene a buliba kedvesem, egy női sikoly szakítja félbe. Unottan kapom arra a fejem és mit ad isten... Patricia anyja figyeli rémült tekintettel Démonom pokol szemét. Pedig olyan szép! Nyitja is száját sikolyra, hogy "farkast" kiáltson, de szerencsénkre kedvenc Főnököm villám módjára cselekszik és már rántja is a bokrok mögé, csupán az én fülemig ér el a nyaktörés hangja.
-Pá pá anyósjelölt...-vigyorgok és felpattanok hogy láthassam mit művelt az én Drágám. A bokor mögé lépek és megtekintem a hullát.
-Nyaktörés... Milyen emberi!-gúnyolódom rajta, majd oldalra billentem buksimat.
-Hol akarod elásni?-kérdezek rá tűnődve, és megcsóválom a fejem. Nekem haza ne akarja hozni!
-Mikor délután hazafelé mentem a gladiátorral, nem messze innen van egy lugas...-célzok arra, hogy ezt akár pillanatok alatt el is intézhetjük.
-Ha jobban bele gondolok akár itt is hagyhatod. Majd valaki rá talál és lesz itt még a jövő hét is. Jöhetnek a gyanúsítások és minden más. Esetleg súgd meg valakinek, hogy aki keres az kincset talál.-vetem fel még az ötletet sunyin vigyorogva, aztán kilépek a bokrok mögül és hagyom had válassza meg a maga verzióját, én addig a kopámmal játszom kicsit, kergetem a bort az oldalán, majd mikor megunom belekortyolok. Ilyen nehéz lenne eldönteni, hogy mit csináljon? Türelmetlenül kezdek dobolni az asztalon, gyere már! Miért kell ez a dilemma? Én simán ott hagynám, tojnék az egészre. Patricia is így fog járni, aztán majd foghatják egymás kezét a pokolban is.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 31, 2020 9:52 pm

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
Különösen szavakat hallok bizalmasom szájából. Sok mindent mondott már nekem a mellettem töltött évezredek alatt, de ez most egészen új. Táncunk közben elmondom, hogy megkérték tőlem a kezét, és csak egy fél gondolat erejéig kerülnek elő az egyik lelkes hódoló családalapítással kapcsolatos tervei. Ezen teljesen felbosszantja magát és olyat talál mondani, amitől igencsak megemelkedik a szemöldököm. Persze rosszalló érzéseit a halandók irányába magam is osztom, de nem gondoltam volna, hogy ilyen "inkább veled" módon, akár csak egy pillanatig is felmerülne köztünk a közös lepedőgyűrés. Arca halvány pírba vált, amikor a magánügyeket hozom szóba.
-Felejtsük el. - bólintok rá és úgy teszek, mintha meg sem hallottam volna nyelvbotlását.
Egy visszakanyart teszek az asztalhoz, miután elhalkul a muzsika, de csak annyi időre, míg magamhoz veszem italom, ám a kérők még mindig válaszra várnak. Meg is kapják a feleletet egyenesen mérges tekintetű húgom szájából, amibe nincs köszönet. A feleségszereptől és a rá váró anyai örömöktől óckodó kishúgomról úgy vélik a Vesta-szűzek egyike, ezért sűrű elnézések közepette vonják vissza házassági ajánlatukat. Belphegor már készül egyet beverni a görögnek, de megakadályozom. Nincs értelme. Tőlük jóval távolabb, egy szabad asztal mellé telepszünk. Annak ellenére, hogy igen jól idehallatszik az újból felzendülő muzsika és a tánctérre is jól odalátni, meglehetősen csendes hely. Most kettesben vagyunk és valahogy nem bánom, hogy nem nyüzsögnek körülöttünk a halandók. Épp borral töltöm kupáinkat, mikor megjegyzi helyállásom a táncparketten. Dicséretszerű mondatára halvány mosoly tűnik fel arcomon.
-A démonok alapvetően képesek arra, hogy bármi elsajátítsanak. - pont ezért olyan könnyű megvezetni az embereket. Tanult és felvett szokásaink által mi is hozzájuk hasonlóak lehetünk. Földi megjelenésünk pedig segít ebben.
-Sosem mondtam, hogy nem tudnék megtanulni táncolni, éppen csak feleslegesnek tartom. - teszem hozzá, majd kortyolok egyet kupámból. Csak azt veszem át a halandóktól, mi érdekeimet segíti. Vetek egy pillantást a táncoló tömegre. Ez, valahogy nem látom be, miben segítene céljaimban.
Belphegor jól érezte magát, aminek azért valahol örülök. Az elmúlt napok morcossága után, valóban ráfért egy kis jókedv, még annak ellenére is, hogy a kérők kicsit bezavartak a képbe. Feldobja az ötletet, hogy kavarjunk be kicsit az estébe.
-Miért is ne. - nem zárkódok el az ötlettől. Egy kis zavargás még jól is jöhet, feltöltődöm energiáiból, kedvesem meg általam nyeri vissza erejét. Mindketten jól járunk. Épp csak elsötétül tekintetem, amikor rémülten hallom kiejtve nevemet. Nem, nem az igazit. A női hang Marcusként szólít meg. Figyelmem felé kapom, de szemeimben még démoni sötétség ül, az anyóspajtás arcán pedig halálrémület.
-Ó, a büdös picsa! - szalad ki a számon, amikor meglátom az asszonyt. Mi a francot botorkál itt a susnásban? Bármi hozta őt ide, hatalmas hiba volt. Nem látok gondolataiba, így ötletem sincs, mi jár most a fejébe, amikor fekete szemeimbe pillant, de tudom, ebből nem következik semmi jó. Egyértelmű, hogy nem hagyhatom életben. Talán megneszeli szándékaimat, vagy csak józan esze súgja meg neki, hogy veszélyben van, de száját sikolyra nyitja. Egy pillanat leforgása alatt állok fel a padról és tapasztom tenyerem a nő szájára, majd rántom be a bokrok közé. Hatalmas reccsenő hang tör fel a levelek közül, amit csak Belphegorom hallhat meg. Anyósom üveges szemekkel mered az égre.
-Ahh, azt hiszem kell egy gödör.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 31, 2020 7:42 pm

Belial & Belphegor

A
mikor arról beszéltem, hogy egyszer mi majd táncolunk és Belial olyan csúnyán közölte, hogy nem... Csupán egy pillanatra fordult meg a fejemben, hogy talán majd neki lesz igaza, de tudtam jól, hogy amíg el nem érem a célomat, addig bizony nem tágítok a témától. Ki is vártam az időmet, így képzeletbeli kis listámon újabb menüpontot pipáltam ki. De önmagához képest is sikeresen elrontja a dolgot azzal, hogy közli velem, sorban állnak nála a kezemért. Még szép, hogy felmérgelem magam rajta és olyat is kimondok, amit más esetben nem tennék meg. Mégis kiszalad a számon a mondat, hogy vele előbb gyűrnék lepedőt. Ám vagyok olyan morcos, hogy ne kérjek elnézést a kijelentésért, pedig jobban belegondolva nem akartam kimondani, egyszerűen csak kicsúszott. De most már késő bánat. Válaszára csak biccentek, pont ezért kell majd Patriciat likvidálni, de ultra gyorsan, ahh ha csak meglátom elkap a pulykaméreg! Aztán érkezik még egy mondat amire sikeresen fülig pirulok. Most jut el a tudatomig, hogy mit is mondtam neki az előbb.
-Jó, jó! Felejtsd el!-hárítom olyan gyorsan amennyire lehetséges. Magánélet... Nincs is olyanom, jóformán minden percet azzal töltök, hogy a feladataimat csináljam, ha meg nem akkor rengeteget edzek. Vagy épp az embereket figyelem és próbálok tanulni tőlük. Minden érdekel igazából ami velük kapcsolatos, mondjuk egy házassági ajánlat kevésbé. Még táncolunk egy kicsit a tömegben, hagyom, hogy Belial vezessen, hát legyen már férfi, ha Lucifer annak teremtette. Szerencséjére már nem sokáig kell táncoslábút játszania, ahogy a zene elcsendesül lépünk a színről. Ő visszamegy az italozó férfiakhoz, én pedig kissé távolabb megállok. De sajnos még hozzám is elér a férfi szava, ahogy megtudakolja bátyámtól, hogy akkor áll-e az ajánlat. Hát nekem sem kell több, mielőtt Belial kinyithatná a száját már előtte is termek és minden haragomat rázúdítom a görög férfire. Még öklöm is lendül, hogy én majd most bepancsolok neki egyet, de Lordom elkapja a kezem, még időben. Felé fordulok és villogó tekintettel nézek rá, míg fel nem fogom arcmimikáját. Elernyednek az izmok karomban és már nem akarom kitépni kezemet az övéből. Kicsit közelebb húzódok hozzá, míg a többi férfi arról beszél, hogy mi is vagyok én. Futó mosoly szalad át ajkaimon, majd ahogy bátyám elindul egy üres asztal felé, megsemmisítő pillantással illetem a rómaiakat s csak eztán lépek utána. Ismét felcsendül a zene, de már nincs kedvem bele vetni magam a tömegbe, valahogy elszállt a varázsa az egésznek. Démonom bort tölt a két elhozott kupába, így az egyiket magamhoz veszem és bele kortyolok. Letelepszem mellé és szemem sarkából méregetem őt.
-Egészen jól helyt álltál.-utalok a táncikálásunkra és lágy mosoly költözik arcomra, olyan ami szemeimben is látszik.
-Nagyon szépen köszönöm. Igazán jól éreztem magam.-fordulok felé hálásan, de aztán nem sokkal később ismét a táncolókat figyelem.
-Holnap semmit nem fogok csinálni. Bevallom kicsit feltörte a lábam ez a saru.-húzom el a számat, de aztán ördögi vigyor telepszik képesfelemre.
-Nem akarjuk megbolygatni kicsit őket? Ijessz rájuk, a kedvemért!-gondolok itt az összes egybe gyűltre és kérlelőn pillantok rá ismét. Keltsen káoszt!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 31, 2020 5:30 pm

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
Belphegor betudhat magának egy újabb győzelmet, amit felettem aratott. Rávett, hogy táncoljak vele. Remélem azért nem szokik nagyon hozzá, nem lesz több ilyen alkalom. Előbb ő mutatja meg a lépéseket, majd hosszú percek múlva rajtam a sor, hogy én vezessem őt az ellesett lépésekkel. Ez egy olyan tudás, amire soha nem akartam szert tenni. Táncunk közben megemlítem, hogy néhány helyi plebejus és egy idegen kereskedő felfigyelt rá és ajánlatot is tett a kezére. Ahogy a helyi szokások megkövetelik apa híján az idősebb fiú testvére beleegyezését kérik a nászhoz. Elhangzott a kérdés és én nem mondtam rá sem igent, se nemet, hiszen nem tudtam Belphegornak milyen szándékai vannak itt létünk alatt. Akarja-e tovább építeni az álcáját, vagy megelégszik azzal ami most van, egy plebejus kis húgának szerepével. A görög fazon volt a leglelkesebb mind közül. A férfi családalapítós tervei még inkább felpiszkálja a démonnő nyugalmát. Olyat mond, hogy egy pillanatra még meglepettség is feltűnik arcomon, talán egy másodpercre még a táncban is megállok. Nem is tudom, hogy szavait sértésnek vagy dicséretnek vegyem, leginkább sehogyan.
-Dehogy felejtettem. Tudod én sem tartom sokra az ilyesmit. - válaszolom egy pillanattal később.
-Egyébként egy szóval se mondtam, hogy gyűrjél lepedőt bárkivel is. A magánéleted nem tartozik rám. - teszem hozzá, miközben lassan lecsendesedik a muzsika. Szünet következik. Italomért lépek vissza az asztalhoz, de a boron kívül néhány keresetlen mondatot is találok. Kicsit meglepődök, hogy a görög még nem csapta szét teljesen magát a vörös nedűtől, annyi józanság még pislákol benne, hogy visszatérjen korábbi témánkhoz, húgom kiházasításához. Már épp válaszra méltatnám a piást, amikor kedvesem mellém lép és szóra nyitja a száját helyettem. Minden finomkodást mellőznek szavai, amit lavinaként zúdít a lelkes hódolóra, ami a körülötte ülő még józanabb pajtásokat is erősen ledöbbenti. A démonnő dühtől vöröslő arccal emeli kezét a férfi felé, de kezét még időben elkapom, és ha rám pillant úgy csak a fejem ingatom. Nem ér ennyit. Üzeni tekintetem. A koma bormámorosan emeli fejét a női hang irányába, bambán, egy foghíjas mosolyt villant Belphegor sziluettjének és beszélni kezd, azaz csak próbálna, de már csak artikulátlan hangok törnek fel torkából, egyetlen szavát sem érteni, majd egy hangos koppanással landol feje az asztalon, amit egy medvét meghazudtoló morgás követ.
-Ne haragudj Marcus...nem tudtuk, hogy a húgod egy olyan lány.... - szólal meg az egyik plebejus.
-Ja, tényleg ne haragudj ránk. Ha mondtad volna, hogy egy Vesta-szűz...elő sem hozakodunk a témával. - néz rám sajnálkozva rám a másik.
-Rendben. Elnézem nektek, nincs harag. - felelem, majd felkapok két kupát és a kancsót és húgommal együtt egy távolabbi, még üres asztalhoz költözünk. A zene egy perccel később újra felcsendül és a tér újra táncoló párokkal lesz tele.
-De jó, már épp kezdett nem zúgni a fejem. - töltök italt mindkét kupába.

A térről szóló muzsika:
[You must be registered and logged in to see this link.]

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 31, 2020 11:21 am

Belial & Belphegor

N
em hiszem el hogy ilyenre sikerül rávennem! Pedig mennyire nagyon nagyon ódzkodott a tánctól. Mondjuk azért nekem is ki kellett várnom a megfelelő időt, mert mikor először erről beszéltünk akkor világosan megmondta, feketén-fehéren, hogy nem. Csak hogy én már akkor sem voltam fejre ejtve. Tánc közben előkerül egy olyan téma ami mérhetetlenül felbosszant. Még hogy én egy halandóval... Az ki van csukva.
-Igen, sajnos ez a szokás...-rázom meg kissé a fejemet, aztán elkerekednek a szemeim.
-Ugye nem akarsz tárgyat csinálni belőlem? Mondjuk a kezemet oda adhatod, max haza viszel gyógyulni.-húzom el a számat és mélyet sóhajtok. Az viszont jó érzéssel tölt el, hogy nem válna meg tőlem, viszont a mondat folytatására durcásan fújom fel a pofim ismét.
-Már megbocsáss, de előbb gyűrnék Veled lepedőt, mint egy földivel! Vagy már elfelejtetted, hogy mit gondolok a fajok közötti keveredésről? Hát ennyire figyelsz csak rám?!-duzzogok kicsit, következő szavaira inkább már csak legyintek. Nem érti az összefüggést, nem is baj. Inkább átkarolom a nyakát, hozzá bújok és közlöm hogy most ő fog engem vezetni, nem lehet nehéz leutánozni azt amit előtte már eltáncoltunk. Csendesen követem képteit, de belül fortyogok, élből el kellett volna utasítsa ezt az ajánlatot, mitöbb, meg sem kellett volna hogy említse nekem. Nem is figyelek egészen már a táncra, így amikor elhalkul a zene el is engedem Belialt és hagyom hogy visszatérjen a kupájához. Mégis fél szemmel őt figyelem. Aztán mikor a szakállas fószernek nyílik a szája, közelebb lépek bátyámhoz még mielőtt válaszolhatna.
-Bocs, fingom sincsen ki vagy, nem is az esetem, és ne haragudjunk már meg... Engem nem fognak szamarakra cserélni! Keress egy magadfajta nőt inkább öregem, mert én nem vagyok eladósorban, na meg amíg élek nem is leszek!-állok bele a férfi arcába dühtől kipirult arccal. Kis kezeim ökölbe szorulnak és csak hamar ütésre is emelem, egy ilyen piás senki aztán igazán ne merjen rám igényt tartani! Ezzel a gondolattal pedig lendül is öklöm az arca felé.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 31, 2020 9:59 am

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
Egyik pillanatban még egy széken ülök, ujjaim egy kupán pihennek, melyből néha-néha bort kortyolok. A következő percben meg már a tömeg között állok, meglehetősen kellemetlen érzés kerít hatalmába. Táncolni fogok a bizalmasommal. Zavartan kapkodom pillantásom a körülöttünk táncot járók közt, akik jókedvűen lépkednek meg ugrándoznak, a nők perdülnek, fordulnak közben. Kedvesem pedig győzelemittas mosollyal nyög be egy közhelyes emberi mondatot. Soha ne mond hogy soha! Úgy döntök játszok vele, legalább hamar letudom és soha többet nem kerül elő ez újra köztünk. Elmondhatja, hogy rávett erre, táncoltunk egyet, kipipálja képzeletbeli kis listáján és ennyivel le is tudjuk a dolgot. Igyekszem azt csinálni amit mond, pár kör után azért látom, hogy azért nem halálosan nehezek a lépések, ennek ellenére ettől a ténytől nem érzem jobban magam. Miközben a dal ütemére toporgunk megemlítem kis húgomnak, hogy néhányan érdeklődtek iránta, és hogy lényegében üzleti ajánlat mögé rejtett házassági ajánlatot kapott. Szavaim  mélyen felháborítják, még úgy is, hogy én csak összegeztem a hallottakat. Hátrabökök fejemmel a görög irányába, a leglelkesebb kérő felé, aki még két szamarat is bedobna a közösbe, ha övé lehetne Cornelia.
-Szerintem itt ez a szokás... - jegyzem meg felháborodására, bár kettőnk közül nem én vagyok az, aki otthon van az emberi hagyományokban. Bizalmasom közli, hogy a férfi nem az esete és még a fejét is megrázza tiltakozásul. De nem hiszem, hogy ez számít ilyen esetben, itt mindenki a vagyonra és az előrelépésre hajt.
-...mivel nincs apánk, ezért tőlem kérték a kezedet. - fűzöm hozzá, ami valószínűleg szintén a helyi szokásrend része lehet. Némi ijedtséget vélek felfedezni kedvesem arcán, mintha attól tartana, hogy elcserélném két szamárért. Tulajdonképpen azt se tudom mi az.
-Nem terveztem rábólintani, ha csak te nem vágysz arra, hogy öt félember-kölyök szerető anyja legyél. Ugyanis nagy családot szeretne a pajtás. - osztom még vele ezt az apró infót is, amit a halandó férfi halkan megsúgott szamara ajánlatát követően. Érdekes, errefelé mindenki egy rakat gyereket akar, három alatt nem is család a család.
-Nem tudom ez mennyiben befolyásolná maradásom... - nem látom az összefüggést ittlétem és kiházasítása között. Karjai ismét a nyakamat ölelik, miközben hozzám bújik, majd arra kér, hogy folytassuk a táncot és vezessem én. Na basszus, pedig már azt hittem, hogy végeztünk. A zene persze egy pillanatra sem áll meg, ahogy a mellettünk lévők is folyamatos mozgásban vannak. Felemelem a kezünket, hogy körbe fordulhasson, majd ellépek jobb, míg ő balra tart, aztán cserélve ellentétes irányba lépünk. Aztán eleresztem a kezét, hogy körbetáncolhasson. Nagyjából háromszor ismételjük meg a mozdulatsort, mire végre elhalkul a zene.
-Úgy látom szünet van. - állapítom meg és kihasználva az alkalmat lépek vissza az asztalhoz ott felejtett fél kupányi vörösboromért. Egy húzóra kiürítem poharamat.
-Marcus, akkor....elfogadható az ajánlatom? - szól felém a görög kipirult arccal, mozdulatai és hangszíne masszív részegségről árulkodik. Azaz csak a szándék van meg, hogy felém beszéljen, de konkrétan a mellettem álló fának intézi szavait.

A térről szóló muzsika:

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 30, 2020 11:38 pm

Belial & Belphegor

I
smét nyerésre állok Viszállyal szemben, ez pedig vigyort csal a pofimra, főleg mikor becsatlakoznak a férfiak is, akik unszolják, hogy induljon már velem táncolni. Egyébként is, ha maradni akar még Rómában, nem akar haza menni a kénkőves Pokolba, akkor igen is szórakozzon egy kicsit, az meg a had a tortán, hogy velem tudja ezt kivitelezni. Meg is halnék, ha ezt Patriciának sikerült volna kisajtolni belőle! A tér közepére sétálok Démonommal és már kezdődik is szokásos szó váltásunk, ha valami újdonságot kell csinálnia amit kikényszerítek belőle.
-Soha ne mond hogy soha!-vigyorgok rá önelégülten, mert elértem a célom, igaz négyezer év múlik lassan ígéretem óta, de én nem felejtek el semmit. Itt a remek alkalom, hogy Belial rájöjjön, engem sem kell a szomszédba küldeni agyért.
-Csak mellettem, vagy velem is?-csak nézzük meg, hogy hány helyről meg lehet kerülni ezt a szórakozós részt. Mindjárt rájövünk, hogy a mellettem szórakozni édes kevés ilyen esetben! Na de teljesen mindegy, el is felejtem a témát mire táncolni kezdünk, és hagyom hogy a dallam beússzon a fülembe, fél szemmel a többi párost is figyelem, nem szeretnék sem sietni, sem pedig lemaradni. Belial pedig hagyja magát és én végre megkapom amit akarok. Az utasításoknak megfelelően lép ő is, meg kell állapítsam, hogy egész ügyes így elsőre. Úszok a boldogságban, be is húzom a kis listámba, hogy még egy dologra rávettem. Kezem nyakára siklik és ismét körbe táncolom, mire elé érek és kezét a derekamra húzom hogy átkaroljam a nyakát nyitja a száját és olyat mond amire akaratlanul kikerkednek a szemeim.
-Hát utánam igazán ne érdeklődjenek!-még orrcimpám is finoman megremeg mérgemben. Szemeim furcsán csillognak a hír hallatára, eltolom magam Belialtól és apró kezeimet mellkasának támasztom. Sandán a férfiak felé pillantok miközben megállok a táncban, de csak egy pillanatra, mert lehunyom szemeimet.
-Nem az esetem a mackós fazon... Más elképzeléseim vannak a pasijaimról!-vonom meg finoman a vállam, de megrázom a fejem.
-Ugye nem akarod hogy szamarakért bárki is igényt tartson rám?-ehy halovány kétségbe esés suhan át szemeimen, nekem épp elég volt az az idő, mire megszoktam, hogy a főnököm amúgy pasi és ha arról van szó akkor folyamatosan egy légtérben kell lennem vele... És én mit kezdenék egy földivel?
-Semmi ilyenbe nem vagyok hajlandó bele menni! Még azért sem, hogy tovább maradhass idefent... Inkább akkor hazamegyek!-jelentem ki és arcomat a nyaka és válla közötti mélyedésbe temetem. karjaimat szorosan a nyaka köré fonom, ha most bárki ránk néz, úgy hihetné, hogy vagy egy pár vagyunk, vagy épp elsírtam magam, vagy... Maradjunk ennél a két verziónál.
-Most vezess te!-nézek fel rá végül és szemtelenül elvigyorodok, lássuk Viszály, mit hozol ki abból, ha ismét a tiéd a parancsolás terepe?
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 30, 2020 10:45 pm

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
A táncoló embertömeg azonnal elragadja Belphegort. Egyik pillanatban még visszafogott sietséggel lépked előttem, a másikban meg már a nők között táncikál. Már rég nem kellene meglepődnöm rajta, mennyire hamar feltalálja magát a halandók között, mégis újra és újra sikerül elcsodálkoznom ezen. De pont ezért ő a bizalmasom. Szükségem van rá. Ez a szokatlan emberiség, ami démon létére megvan benne, hatalmas segítség nekem idefent. És habár meglehetősen gyakran jegyzem meg, hogy "túl emberi", mégis ez az ami olyan érdekessé teszi őt a számomra. Ma este nem szólok semmit, a morcos napok után hagyom szórakozni kicsit. Terveim, hogy a háttérben maradok, abban a percben megdőlni látszik, hogy alkoholtól jókedvű római pajtások italozni hívnak. Mégsem utasítok vissza egy kupa jó vöröset. A kedélyes társaság érdekes téma felé tereli a beszélgetést, amikor húgom lép mellém, hogy magával raboljon egy táncra. Ellenkezésem ösztönszerű. Nem hiszem, hogy elfelejtette volna, de azért emlékeztetem arra az apróságra, hogy én nem táncolok. De makacs bizalmasom és az őt támogató földiek nyomására mégis beadom a derekamat és egy táncba belemegyek.
-De soha többet. - szögezem le szigorúan, amellett, hogy megjegyzem kedvesem mérhetetlen pimaszságát. Ő se marad szó nélkül, észrevételez valamit, amiben nincs hiba. Bár mondatvégi "drágám"-je kicsit érdekesen csend. Össze is ráncolom egy pillanatra homlokom, de nem fűzök hozzá semmit.
-Ez igaz, el kell ismernem egész jól szórakozok melletted. - vonom meg kicsit a vállam, mintha valami semmitmondó dolgot szóltam volna, pedig ezt akár elismerésnek is veheti.
-Na jó. Mutasd, mit kell csinálni. - bízom magam a kis drágára, ha már a dallamos toporgáshoz is ilyen rejtett tehetsége van. Velem szembe áll és a nagy barna szemeibe nézek, közben karjait a nyakam köré fonja. Csak most tűnik fel igazán, mennyivel alacsonyabb nálam. Az ütemre jobb kezem emeli a magasba, körbe forog, majd jobbra lépek, míg ő balra tart, aztán csere. Nem számolom hányszor ismételjük a mozdulatot, de vagy ötször egészen biztosan. Tenyerét a nyakamnál érzem, miközben körbe táncol és azzal nyugtat, hamarosan vége. Az első lábmozdulat óta kényelmetlenül érzem magam. Ez nem démonnak való.
-Utánad érdeklődtek a részeg cimborák... - dobok fel egy témát, hogy kevésbé érezzem kellemetlennek a jelen szitut.
-A görög...az a szakállas kövér férfi ott...két szamarat ajánlott a kezedért. - mesélem és bár nehezen értem a tört vidéki nyelvezetét, úgy hiszem annak ellenére, hogy a kezére tett ajánlatot, Belphegort egészében akarja. -Azt hiszem házassági ajánlatot tett.

A térről szóló muzsika:

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 30, 2020 6:49 pm

Belial & Belphegor

A
főtérre érve szinte azonnal magára hagyom Viszályt, hogy a nők közé lépve én is beálljak a táncba, ami teljesen magával ragad. Újabb lépéseket is tanulok közben, amit szinte pontosan vissza tudok adni a saját lábaimmal. Még azt is elcsípem, hogy Belial engem néz közben és sunyi vigyorral fordulok vissza a saját kis dolgomhoz. De azután meglepnek a lányok és mindenki egy-egy férfihez lép és hívja őt táncba. Nem sokon múlik, hogy ebbe bele fürödjek, de elérkezettnek látom az időt, hogy akkor most igen is újra érvényesítsem az akaratomat, így lépek végül bátyám mellé, aki már férfiak társaságában ücsörög és iszogat. Hát ezt akkor sem ússza meg! Már fogom is meg a kezét és kérlelni kezdem, hogy jöjjön velem táncolni.
-Pontosan tudom, hogy nem.-ördögi kis vigyorom csak neki szól, mire a mellette tobzódó férfiak a segítségemre sietnek, és persze még adják is alám a lovat, hogy de Marcus menjen csak táncolni a húgával. Igyekszem nem elneveti magam az arcán, inkább csak vállat vonok és ahogy feláll csupán még szélesebb lesz vigyorom. El is indulunk a táncoló emberek közé, egészen középig húzom magammal, ott annyira nem látszik ha vétünk egy-egy lépést. Megállok vele szemben és ő is így tesz, tekintete a körülöttünk lévőkön időzik egy kicsit, így karjaimat a nyakába fonom és úgy súgom a fülébe azt az egyetlen mondatot, szinte vigasz képpen. Majd arra a mondatára is válaszolok amit fogai között szűrt mikor megálltunk egymással szemben.
-Ha nem így lenne, piszok unalmasan telnének a napjaid Drágám.-nevetek halkan a fülébe, aztán elengedem és a következő ütemekre jobb kezét megfogva és a magasba tartva kezdem el lassan a zene ütemére körbe táncolni, utánozva a többi párt, mikor ismét elé érek megfogom másik kezét is.
-Te jobbra én balra, majd csere és folytasd.-adom az instrukciót, és már emelem kezeit mellkas magasságba hogy miközben lépdelünk egymással ellentétesen a kezünk ne legyen útban és legyen elég tér közöttünk mozogni. Úgy nyolszor ismételjük egymás után a lépéseket, majd elengedem kezeit és jobb tenyerem nyaka oldalára csúsztatom, hogy ismét körbe táncoljam. Két-három kört teszek meg így, majd ahogy elé érek kezeit derekamra húzom.
-Bírd ki még egy kicsit.-súgom közel bújva hozzá és már húzom is magammal, hogy körbe-körbe pörögjünk és lépjünk egy darabig.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1035
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 30, 2020 3:54 pm

5000 évvel később...
Belphegor & Belial
Az esti program nem kerül feledésbe, hiába sántult le járóképtelenre a drága Patricia. Egy teljes pillanatig marad meg nekem ez a tudat, majd jön Belphegor és szóra nyitja a száját, közli, érdekli a dolog és igazán elmehetnénk. Eltűnődöm kicsit, de nem találok okot, hogy megtagadjam kérését. Valahol engem is érdekel ez az esemény, de nem kívánok aktív résztvevője lenni. Amolyan külső megfigyelőként képzelem el magam, és most, hogy leendő asszonyom nyomasztó közelségével sem kell törődnöm, talán könnyebb lesz a háttérben meghúzódnom. És nem mellesleg ettől a táncos mulatságtól talán bizalmasom sem lesz olyan morcos. Elég sokat duzzog az utóbbi napokba, a fene érti, mi baja. Pedig örülnie kellene, a halandó világban van, amiért ő olyannyira odáig van. Meg sem próbálom megérteni mit lát benne, persze vannak a földön dolgok, amiket még én is értékelhetőnek tartok, de ez a lelkesedés, ami benne van, belőlem hiányzik. Figyelmébe ajánlom, ha táncikálni akar, akkor érdemes igyekeznie, ezért szinte azonnal a szobája felé veszi az irányt. Nem sokáig szöszmötöl, mert két pohár bornyi idővel később el is indulunk a tér felé. Nem vagyunk egyáltalán elkésve, mégis a rómaiak elég szép számmal gyűltek itt össze. Belphegor azonnal a táncoló nők közé veti magát. Gyorsan felveszi a ritmust, úgy táncol köztük, mintha már évek óta ezt csinálná. Meg is lep kicsit, rajta is felejtem a tekintetem, majd figyelmem más felé terelődik, amikor a padoknál üldögélő bormámoros férfiak itallal kínálnak és a húgom felől érdeklődnek. Úgy hallották eladó sorban van, így szabad préda lévén tőlem kérnék a kezét apánk helyett. Fogalmam sincs mi a helyi szokás, így egyelőre szótlanul hallgatom az ajánlatokat. Szólni nem érkezem, mert drága húgom lép mellém és ragadja meg kezemet. Látom rám szegeződő tekintetében megint akar valamit. Rohadtul van sejtésem mi járhat a fejében. Csak ki ne mondd! Mégis nyílik a szája. Édes Lucifer! Miért nem az én lábam tört el inkább.
-Felejtsd el! Tudod, hogy én nem...- tiltakozom. Valamiért az ivócimborák úgy érzik, muszáj beleszólniuk a beszélgetésünkbe.
-Na Marcus, menj már! - szól az egyik.
-Tedd boldoggá a kishúgodat, táncolj vele egyet! Úgy akarja. - ugat be egy másik. Oh, hogy nyílna meg alattatok a föld. Kedvesem kérlelő szavaira és a támogató háttérközeg unszolására felemelem hátsófelem és kishúgommal tartok a táncoló tömegbe.
-Te vagy a legszemtelenebb démonnő, akit ismerek. - sziszegem fogaim közt, miközben megállok előtte és kicsit körbenézek a csámpázó párosok között.

A térről szóló muzsika:

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
850
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 30, 2020 12:13 pm

Belial & Belphegor

O
lyan nehezen állom meg, hogy ne röhögjem telibe a lányt, hogy lehet valaki ilyen béna? Csupán Belial pillantása int rendre, így arcom nyugodt marad, míg a lánykát a férfi rokona elviszi. Aztán Démonom elmeséli, hogy mi is történt valójában, amiért ilyen ramatyul néz ki. Még egy apró kis információ és össze is áll a kép.
-Virágok?! Ez poénos.-fűzöm még hozzá, de az esti táncos mulatság felkelti még az én érdeklődésemet is, így bepróbálkozom a témával, hogy ha már a kedves sógornőm el akart menni és nem tud, akkor legalább mi nézzük meg, hogy miről is van szó. Legalábbis Belial kísérjen csak el, mégsem mehetek egyedül! Így megkapom a zöld utat és azt is, hogy elkészülni nem lesz sok időm. Már sarkon is fordulok, hogy szobámba vonulva mihamarabb el is készüljek. Egy halvány barack színű ruhát sikerül kiválasztanom, hajamat félig kiengedve hagyom. Egy [You must be registered and logged in to see this link.] kötök láábaimra, aztán nem sokkal később már ismét Lordom előtt állok, indulásra készen. A kapott bókon egy pillanatra megilletődök, de aztán csak elmosolyodok és egy köszönöm kíséretében az ajtó felé indulok, hogy aztán kényelmesen sétálva az éjszakába vessük magunkat. Út közben szemem sarkából figyelem a démont, aki csendesen halad mellettem. Furcsa módon nem akarom beszéddel elütni az időt, míg a főtérre nem érünk. Már messziről hallani a zenét. Felcsillannak szemeim és szívesen előre szaladnék, de igyekszem tartható szintre csillapítani kíváncsiságomat. Pedig szívesen ragadnám karon a férfit és húznám magam után, hogy kicsit siessünk már. De végül csak odaérünk, ahová indultunk. Rávigyorgok Belialra és már el is lépek tőle, hogy belevesszek a tömegbe és az összecsoportosult nők közé lépjek és egy kis megfigyelés után, lépéseiket utánozva becsatlakozzak a táncukba. Hamarabb megy a láb munka összerakása, mint gondoltam. Mosolyogva veszem tudomásul, hogy a kedves álca bátyám engem figyel. De csak hamar újra a táncra figyelek, aztán azt veszem észre, hogy a nők körülöttem férfiakhoz sétálnak, kissé elanyátlanodva állok meg egy pillanatra ahogy a női táncból páros tánc kezd kialakulni. Visszavonulót fújok és egy kupa bort veszek magamhoz, azzal lépek vissza Belial mellé. Ezt még fel kell térképeznem, csak úgy nem rohanhatunk a nagyvilágba bele. Felsandítok Kedvesemre, aztán bele iszok a borba. Na most vagy soha Belphi! Leteszem a poharat egy közeli asztalra, majd a férfi elé lépek. Először csak szemeim üzenik hogy örülnék ha ketten csatlakoznánk a bulihoz. Aztán megfogom a kezét.
-Gyere, tarts velem! Ne én legyek az egyedüli, aki ebből kimarad!-nem húzom, csupán tartom a kezét magunk között és reménykedek abban, hogy erre is igent mond, vagyis, ha egy kicsit cívódik is akkor hozzá teszem.
-Bízz bennem! Jó lesz. Egy darabig úgysem fogok ilyet kérni többet.-döntöm oldalra a buksimat és pofátlan módon olyan kérlelőn nézek rá, mint eddig soha.
-Naaa, csak egy kicsit!-unszolom tovább és nem eresztem pillantását.
-Majd én vezetlek.-állok lábujj hegyre és súgom végül a fülébe.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
3 / 17 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4 ... 10 ... 17  Next