Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Belial és Belphegor lakása •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Belial és Belphegor lakása - Page 19 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Belial és Belphegor lakása - Page 19 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Belial és Belphegor lakása - Page 19 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Belial és Belphegor lakása - Page 19 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Belial és Belphegor lakása - Page 19 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 14, 2020 6:26 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial

Még csak nem is leplezem, hogy nem játszok tisztességesen. Aljas húzásaim egyike volt, amit kedvesem szeme elé küldtem. De semmi olyat nem tettem, amit ne látott volna tőlem az elmút hétezer évben. Mégis elkerekedett szemei és a döbbenet, ami arcára kiült azt mutatja, megleptem őt. A kardokat öklökre cseréljük. Belphegor helyezkedik és magához véve a kezdeményezést támad, de hamar a földön köt ki. Kihasználom testi előnyömet és ütő karját rabul ejtve zökkentem ki egyensúlyából, majd átemelve a vállaim felett küldöm őt vízszintesbe.
Vigyorogva közli, hogy egy mocsok vagyok. Ismeretségünk óta kismilliomodik alkalommal. Milyen bájos, ahogy mondja. A képébe vigyorgok sötét tekintetemmel.
-Na persze... - nem hiszek neki. Hét évezrede nem sikerül, pedig próbákozik, majd pont ma este törölné le önelégült vigyorom.
-Nem mondod, hogy feladod?! - nézek rá némi hitetlenséggel keresve szavai mögött a cselt, de úgy tűnik ezúttal komolyan beszél. Hát ilyen könnyen bedobná a törölközőt? Persze ez csak edzés, amolyan kettőnk közti játék, így ha nincs kedve tovább folytatni, nem erőltetem.
-Rendben. - bólintok, és még mindig a kezét fogom, felsegítem őt a földről. Harc helyett inkább a kezem kötözné. Rá is pillantok megvágott tenyeremre, mikor szóba hozza. Már szinte el is felejtettem. Mivel nem volt nagyon mély a vágás, ezért a gyógyulás jelei már felfedezhetőek rajta.
-Nem szükséges, már alig látszik. - felelem, miközben a földön heverő kardomért nyúlok, és Belphegorhoz hasonlóan is visszateszem a fegyverem megszokott helyére. - Inkább igyunk. Úgy érzem kicsit kiszáradtam.
Kilépünk az edzőterem ajtaján és hirtelen őrült morgásra leszek figyelmes a bejárata felől.
-Drágám, a kutyák marakodnak a táskádon. - bökök fejemmel a jószág felé. A motyó két fülén két kutya, ellenkező irányba húz, mindkettő magának akarja a zsákmányt. Ábel. Káin. Szólok rájuk és gyorsan véget vetek a táskáért vívott viadalnak. A két dög a lábam mellett surran el, maguk mögött hagyva Belphegor rágott, kutyanyálas csomagját.
-Nézd el, nehezen viselik a házban az új "szagokat". - indulok meg közben a nappali felé. Az edzőterem ajtajában hagyott cuccaimat magamhoz veszem és letelepszem a kanapéra, ahol rágyújtok egy szál cigire.

zene: nincs || szószám || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Belial és Belphegor lakása - Page 19 GadHg7Q
Belial és Belphegor lakása - Page 19 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
930
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 14, 2020 4:19 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next

Belial & Belphegor

N
em hittem a szemeimnek mikor a penge orrom előtt fúródott a falba, de annyira megilletődtem eme tettén, hogy köpni nyelni nem tudtam hirtelen. Főleg mikor lefogta a kezem és a falnak szorított... Ezt én más helyzetben tudnám elképzelni inkább. De most időn nincs ezen gondolkozni, mert meglátom a mosolyt és már nyílik is a szám, hogy mindent neki durrantsak a fejének. Belial szája megint okoskodik egy kört, persze, tudom én azt nagyon jól, de akkor se engem akarjon itt megfélemlíteni, szemét húzás ez itt kérem szépen. Szemet forgatva indulok egy utolsó pengés támadásnak, míg el nem kapom szabad kezét és hátra nem csavarom neki. Eldobom a katanát miközben tovább csacsogok neki, reagál.... egy fél mondattal kiszúrja a dobhártyám. Újabb szemforgatás, de erre még mondani kívánok valamit miután elengedi a kardját és az is a szőnyegen végzi.
-Most sem zavar, pusztán a mondatba illett.-vonok vállat miután elengedem és szembe fordul velem. Eldöntöttem, hogy elég volt az értelmetlen csapkodásból, mármint pengével. Puszta kézzel indulok felé, az első ütés talál, de ráfog a csuklómra, mint a vipera mikor lecsap, csakhogy Belial nem engedi el a kezem, megrántom... Semmi! Közben nyugtázza, amit mondok, hgy hová nem ütünk. Mivel nem engedi el a kezem a másikkal próbálok ütést kezdeni, azt hárítja másik kezével, bosszús leszek, ismét rántok kezemen, mintha satuba került volna. Ránt egyet a kezemen, majd ahogy kibillenek egyensúlyomból könnyedén elemel a földről és lendít át válla felett.
-Ezt nem hiszem el te mocsok!-vigyorgok a földön fekve, egyáltalán nem bántam, bár nem készültem, hogy rögtön röppályára állít Viszály Uraság. Feltápászkodom, ám még mindig fogja a kezem.
-Azt a vigyort még ma letörlöm a képedről Drágaságom. De nem ebben a szobában!-közlöm vele sötéten, majd ha elereszti a kezem végre hátra lépek tőle. Most esik le, hogy ez a része nagyon rossz ötlet volt részemről. Nem csak azért, mert férfi-nő, vagy főnök-beosztott.... A nyers erő... Ez a terep Démonom asztala, én inkább az agy vagyok. Tudod, mint a JÓ és a ROSSZ, kéz a kézben járnak, de mindkettő másban jó. Oldalra döntöm buksimat, pihegek egy kicsit, azért nem egyszerű egy ilyen izomzattal felszerelt pasival kezdeni és jó régen volt már, hogy mi ilyet csináltunk. Erre még fel kell készülnöm. Felemelem a kezem és.......
-Feladom! Nyertél!-pillantok szemeibe és kardomhoz lépek, remélve, hogy hagyja is ennyiben a dolgot. Mondjuk ha nem hagy csak így elsétálni arra is van ötletem mit lépnék.
-Gyere, bekötöm a kezed.-motyogom ahogy vissza teszem helyére a katanát és felé nyújtom jobbomat.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 14, 2020 3:17 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Gondolok valami merészet és megteszem. Kardomat a démonnő arca elé célozva hajítom, ami úgy vágódik a falba, mint ahogy jól irányzott nyílvesszőim szoktak. Milliméterre pontosan oda, ahova szánom. Sosem vétek célt. Kicsit sem veszélytelen megmozdulásom előbb sokkolja, elkerekedett szemei tesznek erről tanúbizonyságot, majd némi méltatlankodással tölti el, ami sunyi és kicsit talán elégedett vigyort varázsol arcomra. És ahogy sejtettem. Te h*lye Vadállat! Észnél vagy egyáltalán? Mondja a kicsi szája dühösen. Káromkodni kezd, és én nem tudok nem felkacagni ezen. Mi ez a hiszti Belphegor? Ennyitől kiakadsz? Na ne már... Kardomat közben lazán újra a vállamnak támasztom, nem készülők újabb rohamra.
-Ugyan drágám, ha azt akarnám, hogy bajod legyen, lenne is. - pillantok előbb rá sötét tekintettel, majd a közénk emelt katanára. Ismer, ha valakinek ártani akarok, annak ártok is. Ez meg úgyis csak egy játék.
-Jól van, jól van... - legyintek szavaira, majd fegyveremet felemelem és védekező pozícióba helyezkedem, mikor újra támadást indít felém. Monológját hallgatva térek ki kardéle elől. Néha csak egy lépést teszek oldalra, elmozdulva centikre a csapásiránytól, néha a kardomat emelem a támadás irányába és fogom fel a fém suhintását. Egyszer csak kezét érzem a kezemen, ujjaival átfogja alkarom és egy határozott mozdulattal rántja hátra, hátam mögé tekerve. Mozdulatát egy fémes koppanás kíséri, s bár nem látom, úgy hiszem katanája landolt a földön. Mire készülsz, te nő? Ahogy másik kezével igyekszik fegyverem után nyúlni és megkaparintani azt, már sejtem is. Ezért engedek fogásomon kardom markolatán, és hagyom, hogy könnyedén orozza el ujjaim közül.
-Ez eddig nem zavart téged... - fűzök ennyit mondandójához, miközben vállam fölött pillantok őrá. Mindig is tudta, az első perctől fogva, hogy veszélyes mellettem.
Amint szabadon engedi karomat, felé fordulok. Belphegor közben alapállásba helyezkedik egy test-test elleni küzdelemre készen. Lábam mellett heverő kardom lábfejemmel félre rúgom, hiszen erre most úgy sem lesz szükség. Ökölbe szorított kézzel indul meg felém és engedem, hogy első találata célt is érjen. Csupán azért, hogy ütő kezét megfoghassam és annál fogva húzhassam kicsit közelebb magamhoz.
-Rendben, fejre tilos! - vigyorgok sötéten arcába. Ha ösztönösen lendítené felém másik kezét, úgy sajátomat emelve védeném ki oldalról. Szélesedik vigyorom. Nem hagyok neki időt újabb ütésre, ahogy arra se, hogy szabadulása érdekében lábait rúgásra használja. Rántok egyet kezén, amit ujjaim még mindig bilincsben tartanak, majd megemelve őt emelem át vállam felett, és egy jól irányzott dobó mozdulattal terítem földre. Csúnya esés...lehetne, ha mozdulatomba nem hajolnék bele, hogy én magam tompítsam érkezését. Nem akarom, hogy már itt az elején durván lesérüljön.
-Hopsz. - elvetemült vigyorral nézek le rá.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
930
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 14, 2020 1:39 pm

Belial & Belphegor

I
ncselkedik, bosszant, minden lépés mintha előre megírt kotta szerint lenne megvalósítva. Folyamatos támadás alatt tart, egy ideig csak védekezni tudok. Elkáromkodom magam, Belial pedig megszól, utálom ezt. Villannak a szemeim, - még mindig nem tudok ölni velük; milyen kár- valóban feldühített most. Végre sikerül megállítanom a támadás áradatot, én következem. Démonon ügyes, túl ügyes! Ám nem bánom, én akartam ezt. Kivédi a támadásaimat, a hátulról érkező láb kirúgás már csak félig következik be, térdeire érkezik. Hát igen, elsőre szórakoztatóbb volt! Nem folytatom a harcot ellépek tőle, a fal mellett sétálva figyelem őt szemem sarkából, Kedvesem szemei is feketévé válnak, na innentől lesz érdekes ez a dolog. Sunyi mosoly kúszik ajkamra. Te jössz Szépszeműm! Üzeni tekintetem, de amit ekkor tesz... Kardján fogást vált, nem értem először, pedig tuti hogy már láttam ezt tőle. Aztán az idő lelassul, a fejem nincs időm odakapni felé, mert a következő lépésemet megakasztja. Orrom előtt milliméterekkel fúródik a falba a rövid kard. Kikerekednek a szemeim és felé pillantaNÉK, de pillanatnyi döbbenetemben már megint meglep, előttem magasodik, bal karomat a katanával együtt lefogja. Baszd meg! Megszólalni nem tudok, még a levegő is kiszorul a tüdőmből miközben a falnak szorít, ellentétes kezével szerezve meg fegyferét, melyet azonnal mellkasomnak szegez.
-Te h*lye Vadállat! Észnél vagy egyáltalán?-amint meglátom azt a szemtelen vigyort a képén a nyelvem is megered. Leengedi kardját és kezemet elengedve hátrál pár lépést. Ekkor megszólal, csak pillázok, ezt nem rég mondtam neki, én már túl léptem rajta... Lefagyott a rendszer Belial? Arca meglepettségről árulkodik. Újabn csapda lenne? Közénk emelem kardomat hogy esélyem legyen védekezni ha úgy kívánja a helyzet.
-Nos! Hallottad mit mondtam. Nem érdemel különösebb magyarázatot!-zárom le ennyivel a vártnál kicsit határozottabban. Most nem hozod ki belőlem a kedves kiscicát. Ellököm magam a faltól és folyamatos oldal irányú támadásokkal szorítom vissza a szőnyeg közepéig.
-Tudod Belial... Ha valaki melett éveket töltesz el, az a megszokás nálunk, évtizedeket a megbecsülés szüli, az évszázadok a hűség jele... A mi kapcsolatunk ezen is túl mutat... Megszoktam az évek alatt hogy seggfej vagy, folyton parancsolgatsz, megbecsültem hogy igényt tartasz a munkámra és olykor meg is dicsérsz.... Hűségesen követtelek minden nyomorult f@szságodba nem kérdőjeleztem meg egyszer sem hogy mit miért teszel. Itt most majdnem hétezer évet tudunk mögöttünk... Vajon az eltelt évezredek mit takarnak?-hosszú monológom alatt igyekeztem elkapni szabad karját és a háta mögé csavarni. Magabiztosan tartom, a katanát ledobom magunk mellé a földre és igyekszem az ő pengéjét is kicsavarni ujjai közül.
-Az én meglátásom az évezredekre az, amit az étteremben mondtam neked! Túl pörgős az élet melletted...-lökök egyet rajta, várom hogy felém forduljon miközben felveszem az alap állást.
-Fejre tilos!-kacsintok rá és megindulok felé, kis kezeim ökölben, és már ütök is, simán egyenes ütésekkel mellkasát veszem célba. Fr@ncba a pengékkel!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 14, 2020 12:55 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Miután túl vagyunk mindketten az első földre vitelen, újabb kör kezdődik. És nem kezdek szépen. De ez most nem is arról szól. Bántani nem akarom. Időben megállnék mozdulatomban, ha úgy látnám képtelen kitérni előle. Na de azért vegyük komolyan, hiszen ő akart velem játszani. Lendületes kardcsapásokkal támadom. Reflexei azért még a helyén, ügyesen hárítja felé suhanó pengém.
-Gyerünk Belphegor! - mosolygok rá aljasul, mikor elkáromkodja magát. Kardjaink élet ismét egymáson pihen, kezét magasba emeli, hogy eltaszítsa övét az enyémtől. Egy futó pillanatig ránézhetek arcára is. Dühös a drágám. Mi van Belphegor, talán nem tetszik valami? Egy pillanattal később visszatámad és a csípőm felé céloz, de időben kitérek kardéle elől, miközben ő testével egy kört ír le maga körül és feje fölött megpörgetve katanáját sújt le rám. Rövid kardom vízszintesen emelem magam elé, hárítok. Fordul egyet, hirtelen a hátam mögött terem vállamnak szegezve a fémet. Közvetkező lépésében megpróbál újra földre vinni. Megkísérli lábaimat kirúgni alólam, de most számítok rá, így térdre érkezem. Pimasz kis vigyorral néz rám és ahogy a fal mellett sétál engem figyelve, támad egy gondolatom. Ördögi mosoly terül el arcomon, miközben az én szemeim is sötétbe váltanak át. Kardom fordul egyet a kezemben. Viszont azt már nem láthatja, hogy ellentétes irányba fogok rá markolatára. Mint aki dobni készül vele, amit egy pillanattal később, amint felállok a térdeplésből, meg is teszek. A kard sebesen suhan el kedvesem orra előtt és az éle mélyen a falba fúródik, elállva a démonnő útját. Húzásom több mint valószínű meglepetésként éri, ezt pedig nyilván kihasználom. Mire feleszmél mi is történt, már mellette állok. Lefogom kard tartó kezét és a falhoz szorítom. És még ugyanebben a lendületben ellentétes jobb kezem nyúl a falba ékelődött kard felé. Kirántom és hegyét Belphegorom mellkasának szegezem. Egy pillanatig, mert szemtelen vigyorral eresztem le kezem és hátrálok két-három lépést. Szinte várom, hogy döbbenetéből felcsendüljön újra a hangja és a fejemhez vágja a kérdést: Normális vagy?
-Gondoskodó barátnő? Úgy hangzott drágám, mintha aggódnál értem. - meg úgy is látszott egyébként. Szavaimban nincsen gúny, inkább némi meglepettség az előbbi reakciójára.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
930
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 14, 2020 8:11 am

Belial & Belphegor

N
em hiszem el hogy ilyenre képes volt velem. Mikor meglátom a vérét pengémen végig folyni egyszerűen nem térek napirendi pontra felette. Meg is jegyzem, kicsit talán hangosabban a kelleténél. Bár nem értem magam. K*csög egy világot élünk! Elgáncsol, a földre kerülök, de nem hagy pihenőt, csapása elől kardom nem lévén elgurulok, bár nem sok híjja van hogy megint eltaláljon. Felállva ismét szólok és felé közelítek. Fr@nc esne bele. Túl jól néz ki egy szál boxerben. Ez bűn a mai világban. Vissza szerzem fegyveremet és még egy csókot is lopok. Le kell erről szoknom! Hátrálok és várok hogy támadjon. Szavaira nem reagálok, bosszúsan nézek csak. Felháborító amit művel... Ő is, meg ez a halandó világ velünk. Majdnem hétezer éve az oldalán vagyok és ezt kell megélnem. Aggódni érte! Pedig csak mi játsszunk egymással. Kimért tekintettel méregetem, ahogy mozdul én is vele. Csak a szemeit nézem. Benne van minden, ismerem! Oldalról indít, megint, leguggolok, jön a másik oldalról a válasz, felugrok. Nem hagy más választást, csak védekezni tudok, folyamatosan támad. Cikáznak a gondolataim, mi lelte? Valahogy vissza kell szorítanom. A fejem felé indul meg a pengéje, felkiáltok.
-P!csába már!-karom könyökben meghajlítom, az ég felé emelem, elérem pengéjét az enyémmel és megtartom. Ezt velem nem! Ellököm a kardját és lendületből támadok, vállból indítom a vágást csípője irányába, ha kivédi perdülök egyet, fejem felett kardommal és a következő csapást már fegyverének célzom. Ha közben ő is támad szabad kezemmel hárítom a pengéjét, nem érdekelve ha a húsomba vág. Ha ezt akarod nem fogok foglalkozni a sebeiddel! Szemeim elfeketednek, kezd felhúzni. Nem állok meg, újra fordulok ezúttal a háta mögé kerülök, lendül a kezem és Belial talán szeme sarkából láthatja csak pengémet amint megcélzom vele a nyakát.
-Véged!-vigyorgok miközben a katana válla vonalában megáll hogy még véletlenül se érje el az ő kardjával, leguggolok és nemes egyszerűséggel kirúgom alóla a lábait! De most nem állok fölé, csak unottan arrébb sétálok szemem sarkából figyelve őt!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 11:07 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Kedvesem ügyesen kihasználja a kínálkozó lehetőséget és kimozdítva egyensúlyomat juttat a földre. Rutinosan tompítom zuhanásom, így nem vágódom nagyot, viszonylag tompán érkezem. Amikor a pengét meglátom magam felett. Nem is fontolgatom következő lépésemet. Ösztönszerűen nyúlok a kardél után és markolom meg szorosan. Sohasem féltettem magam, akkor se ha komoly harcról volt szó, se ha pusztán gyakorlásról. A fegyver éle megsebez, durván felsérti bőrömet és összevérezem Belphegor fegyverét. Egyszer csak rám kiált. Először fel sem figyelek hangjára, mit mond. Mégis meglepettnek és talán kicsit ijedtnek is tűnik. Elsiklanak fülem mellett szavai. Tétlenségét észreveszem és gyakorlott mozdulattal terítem le a szőnyegre őt magam mellé. Esés közben elereszti a kardját, ami élénél fogva a kezembe marad. De nem hagyom megpihenni, újra támadásba lendülök. Balommal suhintok és csak pillanatokon múlik, hogy kitérjen pengém elől.
-Ugyan már, ez semmiség...még, hogy vérben fürödve... -utalok a tenyeremet átszelő sebre. Erős túlzás, hogy mi eljutnánk addig ma este, hogy tocsogjunk saját levünkben, vagy egymáséban. Mi van veled Belphegor, régen durvább edzéseket toltunk, ahol tényleg folyt a vér. Nézek rá értetlen fejjel, miközben feltérdel, majd feláll a földről, hogy közelebb sétálva leguggoljon elém.
-Ne aggodalmaskodj annyit, kedvesem. - felelem, közben ő inge ujját használva törli le a mellkasomra csöppent vért. Másik kezével a katana után nyúl, hogy tenyerem alól könnyen magához vegye újra gyakorló fegyverét. Nem akadályozom meg benne. Egy apró csókot nyom a számra. Azt hiszem ez kezd szokássá válni köztünk. Felkelek lassan a földről fél kezemmel megtámaszkodom, egy véres tenyérlenyomatot hagyva a szőnyegen. Nem várok sokat, megindulok felé. Oldalirányból indítok támadást először, ha hárít az ellenkező oldalról megismétlem, ha ezt is kivédi újra oldalról. Aztán egy pillanatra megállok, kinyújtva karomat suhintok pengémmel, ha nem dől hátra, vagy guggol lejjebb, a feje abszolút veszélybe kerül. És kezdem elölről, az esélyt sem adom meg hogy visszatámadjon. Védekezésbe kényszerítem, gyorsan támadok, iparkodnia kell ha ki akar térni csapásaim elől.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
930
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 8:59 pm

Belial & Belphegor

S
ikerül kigáncsolnom őt, sikerül az első terv miután visszaverem második támadását, fölé magasodva érinteném hozzá éppen csak katanám hegyét, de Belial villámgyorsan testétől nem sokkal fogja meg a kard élét. Tágra nyílnak pupilláim ahogy az él bele szalad húsába.
-Normális vagy?!-kiáltok fel amikor az első fekete vércsepp mellkasára hullik, talán ez az elterelés az oka, hogy én már csak a vágást érzem... Ezt meg hogy? Szabad kezem oda kapom felszisszenek. Nem hiszem el. Érzem a rántást és nem sokkal később átbucskázva Kedvesemen hátam csattan a szőnyegen. Arra még emlékszem hogy tompítani tudjam az esést el kellett engednem a katanát, de még így is nyekkenek egyet a szemem forgatom... Mozdul, érzem, egy másodperc a reakció időm, elgurulok a csapás elől, ez közel volt. A katanám nincs meg, Belial fogva tartja.
-Engedd végre el! Nem vérben fürödve akarlak látni.-térdelek fel, a következő pillanatban pedig felállok. Nem mozdulok, várom mire készül. Megtehetném, hogy másik fegyverért ugrok, de bejön az a katana. Azzal akarom ezt a meccset lejátszani. Hisz nyilvánvaló nyerni nem nyerhetnék. Démonom azért klaszisokkal erősebb na meg még pasi is. Itt vagy csalok, vagy elkaszáltak. Na már most, nem az ötödik támadás indítást követően fogok itt kifeküdni, bírtam én ezt régen jobban is. Lesz ami lesz alapon oda sétálok a még ülő Belialhoz és leguggolok elé.
-Mi lenne ha legalább ez után az akció után nem kellene gondoskodó barátnőt játszani a sebeid ellátását illetően?-kérdezek rá és kezem ráteszem az én fegyveremre, jelezvén, hogy nagyon szeretném erőszak nélkül vissza kapni. De nem akarom kihúzni a kezéből, azért ismerem annyira a katanák szerkezetét, hogy az nem lenne jó ötlet. Szabad kezemmel megfogom az ing ujját és letörlöm mellkasáról a vér cseppeket. Annyira bolond, esküszöm. Nem akartam bántani, ez meg itt elébe megy a bajnak is. Ingatni kezdem a fejem.
-Add ide, és ne legyél kamikaze légyszíves!-hajolok közelebb hozzá és pofátlan módon lopok egy futó csókot, végül kifordítom kezéből a fegyverem és elugrok tőle. Jobb lesz vigyázni, a közelharcban valószínűleg könnyebben alul maradok. Megtehetném, hogy támadok, hiszen volt rá helyzetem, de megvárom amíg feláll és talán a következő lépésére is kíváncsi leszek.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 7:39 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Már a szőnyeg szélén állok, vállamnak támasztom választott fegyverem. Egy rövid kardot finoman hajlított pengével. Szeretem az ilyen típusú fegyvereket. Kellő nagyságúak, jól forognak a kézben és trükkös élükkel bájos kis sebeket képesek ejteni az óvatlan ellenfelen.
-Hát az biztos, hogy nem ég ki a szemem tőle... - felelem pimasz vigyorral méltatva kicsit a "csatatér" látványelemeit, majd hárítom első támadását, és kapva az alkalmon azonnal viszonzom is azt. Egy ügyes hátraszaltóval tér ki suhintásom elől. Csak frizuráját nyesi meg kicsit a penge. Pár másodpercre hitetlenkedve néz a lehullott tincsek irányába. Nem mondom ki, csak egy halk hümmögést hallgat tőlem, tekintetem viszont annál beszédesebb. Igen drágám, az bizony oda. És még egy szemtelen vigyort is megeresztek. Látom rajta, hogy nem veszi jó néven a haja nyirbálását. De bámészkodásra sem hagyok neki túl sok idő. Szemből támadok. Balomat előre nyújtva teszek egy határozott, szúró mozdulatot, remélve azért nem nyársalom fel már az elején. Katanájával hárít, majd nagyobb erőt beleadva mozdulatába hátrataszít, kibillentve kicsit egyensúlyomból és pillanatnyi ingatag helyzetemmel élve gáncsol ki és terít a földre. Ez szép volt. Fölém magasodva szegezi rám fegyverét, ám még jóval azelőtt, hogy mellkasomhoz érne katanája hegye, reflexszerűen kinyújtom jobb karom és egy fél karnyújtásnyi távolságra testemtől erősen megragadom fegyvere élét. Az éles penge azonnal megvágja tenyerem, fekete vérem lassan végigfolyik a hideg fémen és a végén összpontosulva nagy cseppként hullik bőrömre. Bal kezemben tartom még fegyverem és nem pihentetem sokáig magam mellett. Felfelé intézek támadást kedvesem felé. Ha fejét még időben oldalra dönti elkerülhet a sérülést, ám ha késlekedik rövidkardom éle apró sebet ejt nyakán. Akár kitér, akár beleszalad, fegyverét magam felé rántom és lábaimmal kigáncsolom az övéit, így hamar ő is a földön találja magát. Gonosz vigyor terül el arcomon, miközben felülök és már lendítem is karom egy újabb csapást intézve irányába.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
930
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 6:38 pm

Belial & Belphegor

E
l jött hát az idő egy kis elfenekelésnek, az edzőteremben körbenézek, letudjuk a szabályokat, melyhez még egy apró kiegészítés is párosul, így Belialra tekintek.
-Nem akartam csalni, kivételesen!-jegyzem meg és vállat is vonok közben unottan. Démoni erő... Nem azt akarom én letesztelni. Kiválasztom a fegyverem, egy csinos nyúlánk katana. Gyönyörű vérvörös markolattal. Hmm, ezt lehet hogy elkunyerálom. Tetszik. Könnyen forog a kezemben, pillanatokkal később már magaménak érzem és így ideje hogy kedvenc Főnököm is felvegye a kesztyűt. Nem várat meg sokáig, nekem közben folyamatosan jár a kis kezem. Figyelem ahogy a Démon is kicsit rákészül, kiroppanja a nyakát, vállaival köröz. De nem kerüli el figyelmem a mosoly amit valószínűleg megjelenésemnek szentel. Valószínűleg nem akartak még vele edzeni az ő ingjében pöffeszkedve. Hát, ez akkor egy első alkalom mindkettőnknek.
-Remélem tetszik amit látsz.-villantok démoni vigyort és megindulok felé egy viszonylag kezdőknek való manőverrel. Belial hárít, a fémek élesen csengenek össze, visszahúzom fegyverem, de épp csak szemem sarkából kapom el a vízszintesen indított támadást. Szemét! Lendületet veszek és egy hátra szaltóval még idejében kitérek, ám ahogy felállok hajszálakat látok lehullani a szőnyegre. Kikerekednek szemeim, de nincs időm megszólalni sem, érkezik a következő hadüzenet szemből. Felszisszenek, magam elé emelem a kardot, másodpercek választottak el hogy edző partnerem felnyársaljon. Neki feszülök a pengéjének, elcsúsztatom az élén az enyémet és határozottan hátra lököm, remélve, hogy ezzel kibillentem egyensúlyából, lépek is utána, igyekszem két lába közé dugni az enyémet, hogy sikeresen kigáncsolhassam. Ha sikerül fölé állok és kardomat mellkasának bököm. Ha nem sikerül, úgy a katana markolatát ütöm álla alá. A hajam szent és sérthetetlen! Nem is marad annyiban ez a dolog. Ha feláll az esés után, ha összerendezte magát az állon csapás miatt vissza lépek, majd ismét előre és mint ő nem rég, szúró mozdulattal érkezem felé, remélve, hogy azért kivédi, ha nem jók a reflexei ebben a pillanatban -amit durván nem hinnék el-; kardomat elfordítva a tompa felével érek bőréhez.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1119
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 5:56 pm

Ház az Ördög utcában
Belphegor & Belial
Miután Belphegorom békéje helyreáll, magunkhoz véve némi italt az edzőhelyiség felé megyünk egy kis esti testmozgásra. Az italos üveget az ajtó mellé a földre rakom, a dohány és a gyújtóm is ugyanitt landol. Hagyon néhány percig, hogy saját szemével mérje fel a terepet, miközben megbeszéljük a játékszabályokat.
-Bíztam benne drágám, hogy meg kell felcímkéznem, hanem majd megjegyzed...de ha azt mondod inkább ezt tegyem.... - válaszolok vissza pimaszul és köben figyelem, ahogy megáll a gyakorló eszközök előtt, majd leemel közülük egy hosszú pengéjű katanát.
-És nincs démoni erő....legalábbi most. - fűzöm még hozzá az elhangzottakhoz. Nem kéne rögtön az első alkalommal rommá verni a termet, bár valljuk be démonoknál, még csak természetfeletti erő sem kell az ilyesmihez. Elég, ha kicsit eldurvul a hangulat, máris ott a rumli. Míg Belphegorom a katanát járatja kézre, én is a falhoz lépek és egy enyhén hajlítottabb pengéjű rövid kardot választok magamnak. Élét a kulccsontomnak döntöm, és a gumiszőnyeg széléhez sétálok. Szemtelen válasza megmosolyogtat, miközben ujjaival hívogatóan csalogat magához. Közelebb lépek, mégis tisztes távolságra állok meg előtte. Felmérem az ellenfelem. Végignézek rajta egy diszkértebb, de annál árulkodóbb mosollyal. Karddal a kezében, az ingemben, nos ez rohadt szexin mutat. Miután ezt észrevételezem magamnak, figyelmemet játékunknak szentelem. Bal vállamnak támasztott kardomat testem mellé engedem, kicsit megropogtatom a nyakamat. Roppannak is a csigolyák. Még a vállamat is megmozgatom kicsit felkészülve a menetre, majd kardomat megemelve várom, hogy megindítsa első támadását. Ahogy pengéje felém suhint fegyveremet irányába emelem. Hárítok. Könnyű védés, amit hangos fémes koccanás kísér. Amint fegyverünk élei elválnak egymástól még a mozdulat lendületében indítok gyors visszatámadást. Bal karomat lendítve vízszintesen hasítok Belphegorom felé, ha elhajol, akkor a másik irányból éri újabb hasonló támadás. Ha ügyes, akkor gyorsan kitér mindkettő elől, még mielőtt találatot kapna, ám mozdulataiban barna hajtincsei könnyen áldozatul eshetnek. Harmadik támadásomat szemből indítom balomat nyújtva egy szúró mozdulatot teszek felé.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
930
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 2:40 pm

Belial & Belphegor

M
egtört a gát szemeimben, de hogy miért lettem én ennyire emberi démon létemre... Ez is frusztrál, nem gyengén, így sajnos, ismerettségünk hosszú ideje alatt Belial talán most lát így először. Végül úgy próbálok megnyugvást találni hogy hozzá lépve átölelem, hozzá bújok... Voltunk mi valaha is ennyire közeli viszonyban? De idegesítő.... Mikor karjait megérzem derekamon és hátamon felsóhajtok, eláraszt a nyugalom. Aztán kiböki, sajnálja. De most valahogy máshogy hangzik a szó, mint két hete. Most nem vágok rá vissza csípőből, csak bólintok egyet, vételezve a dolgot. Mire kicsit össze szedem magam ellépek tőle, maradnék még akár órákig is, de nem. Elindulok a házba, muszáj innom valamit. A nappaliban eltulajdonítom a megkezdett üveget és a tartalma hamar gyomrom fogságában végzi. Nem sokkal később Belial mögött lépek be az edzőterembe, rögtön fel is mérem a terepet, kiszúrom a helység közepén a hatalmas gumiszőnyeget. Szemeim előtt már Belial hanyatt is esett egy kis rá segítéssel. A gyakorló fegyverek felé lépek. Nocsak, a tőrömre nem is lesz így szükségem. Az ajtónál hagyom, majd míg hallgatom, hogy Démonom elmondja a szabályokat leveszek a fegyver tartóról egy egyszerű hosszú katana kardot. Méregetem a súlyát, megforgatom párszor. A bemelegítéshez tökéletes.
-Rendben, nem lesz cipő, és minden a helyére kerül, bár az elején felcimkézhetnéd minek hol a helye.-vigyorgok rá miközben a szőnyegre sétálok, várva hogy a férfi is csatlakozzon hozzám. Kezem nem áll meg közben, csuklóm apró körkörös mozdulataival forgatom a kardot, egészen addíg, míg nem érzem úgy hogy végre mintha karom meghosszabbítása lenne. Amikor súlya már súlytalanná válik, akkor állok csak meg.
-Oké a családi ékszert meghagyom, ígérem.-vigyorgok miközben, mint a medencénél ujjammal csalom magamhoz. Talán annyi időt kap, hogy ő is kicsit bemelegítsen, de már támadásba lendülök, egy fentről oldal irányú vágással indítok, valójában gyerekjáték kivédeni is, na meg ez most nem vérre megy. Viszont arcomon a teljes koncentráció jeleit lehet felfedezni, attól, hogy ez egy baráti izom átmozgatás nem veszem komolytalanul. Főleg hogy tisztában vagyok azzal mennyire elpuhultam az emberek között. Belial pedig... nos, tud meglepetést okozni.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
19 / 22 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1 ... 11 ... 18, 19, 20, 21, 22  Next