Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Hellish Decisions •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Beleth

Hellish Decisions Tumblr_mxpwquPpsy1r0tytoo1_400
☩ Történetem :
☩ Reagok :
43
☩ Rang :
Halál lovasa
☩ Play by :
Andy Biersack
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Yesterday at 9:20 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Lucifer and his demons

Beleth & Mindenki[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]Nem érzem túl hasznosnak ezt a gyűlést, bár lehet a nagyobb titkokba majd a háború lovasát avatja be Lucifer, tőlem aztán tegye, ha neki ő kell. Bár rengeteg kérdés megfogalmazódott bennem, nem leszek olyan szemtelen, hogy ezért maradjak, hogy feltegyem őket Lucifernek, már így is eléggé mérges ránk, nem szeretném még jobban kihúzni a gyufát, most, hogy lovas lettem. Egy fejbiccentéssel köszönök el tőle, hogy valami tiszteletet mutassak irányába és kint első dolgom rágyújtani egy cigarettára. Látom, hogy ikrem ott áll, felé sétálok.
- Nem akarom felkeresni az angyalt, mindent elmondtak róla, csak kis plusz infó kell, amivel Lucifer elé állhatunk. Beszélsz Mammonnal? Én máshonnan gyűjtök információt róla. - Utána összeülünk, átbeszéljük és megkapj a jelentést Lucifer, mert annyira ragaszkodik hozzá, hogy ugyanazt meghallgassa ismételten. Fogalmam sincs mi értelme van ennek az egészre, de kurvára unom és már most szarnék az egészre, de nem egyedül vagyok benne, így kénytelen leszek úgy ahogy, de elvégezni a feladatot. Adok rágyújtani valót búcsúzóul még testvéremnek és távozom is, megyek a dolgomra. Első dolgom levenni az öltönyt és helyette kényelmesebb gúnyát húzni, ami illik hozzám.

//Köszönöm a játékot!//
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Seroth

Hellish Decisions Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
46
☩ Rang :
Főbűn (Kapzsiság)
☩ Play by :
Gaspard Ulliel
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 30, 2020 11:29 pm

To: Lcifer, Belial, Mammon, Belphegor, Lilith, Mammon, Vlad, Beleth

Alku kötés egy félvérrel. Ez az, amire sosem vállalkoznék önként. Főleg nem egy olyannal, mint a herceg. Már előre látom, hogy nem fog sikerülni a vele való beszélgetésem és Lucifer ezt le is dolgoztatja rajtam. De legyen. Ha vége ennek az egésznek oda fogok állni Lucifer elé, hogy testemet szétvághassa és vérem kezéhez tapadjon. Egyre kell figyelnem. Hogy Ő ne ébredjen fel. Nyugodtan kell maradnom a fájdalom ellenére is.
Nincs több kérdésem Ő nagysága felé, szóval hátat fordítva neki kisétálok az épületből. Merre is keressem szerencsétlent, hogy az életéből elvegyek pár percet és büntetésemért mehessek. Meg kéne hívni Épo-t. Élvezettel nézné végig ahogy Lucifer kibelez. Sőt, könyörögne, hogy had csinálja ő. Legalább megnyugodna és békén hagyna. Szerencse, hogy a házasság köteléke csak a halálig tart. És ezt én léptem át először általa. 500 éve nem vagyunk kötelékben még is néha azt érzem, hogy nem változott semmi és még mindig valami összetart minket. De ez csak a harag és gyűlölet. Én nem kedvelem őt, mert gyermekem vére is az ő kezéhez apad. Ő nem kedvel engem sok mindenért. Tényleg szenvedni akar látni, vagy holtan is? Megnyugodna akkor is, ha más tenne el láb alól? Vagy sértve érezné magát, mert ő tart rám igényt? Ki tudja.

From: Seroth
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

Hellish Decisions Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
135
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 26, 2020 5:09 pm

- Es passiert auch mit den Besten(a legjobbakkal is előfordul). Ne ostorozd magad miatta. De be kell ismernem, bűnös vagyok. A saját dolgommal foglalkoztam, és figyelmetlen voltam. Tőrbecsalt az angyal, foglyul ejtett, miatta tépázta meg Amara vihara az öltözetem, szégyen a fejemre. De szerencsémre nem fogtak el végleg, nem élveztem az angyalok vendégszeretetét.- szörnyű lenne, ha valaki, ki a Pokolban leledzik, azt elfogják, és bezárják, körbe véve az angyalokkal, hallgatni a szentbeszédet és szenvedni. Hogy bírhatta ki ezt bárki is?- Igen, szerintem is a legbölcsebb az lesz, ha nem hárul rám semmilyen felelősség, nehogy kudarcot valljak. Csendesen meghúzom magamat, és el leszek foglalva a tökéletes büntetés kiötlésével, amivel új tanácsadómat lepem meg. S sose vetemednék arra a rémes gaztettre, hogy annak hívjalak.- enyhén meg is hajolt, hogy hitelt adjon a szavainak. Sose illetné királyát ilyen szavakkal, ennél sokkal kreatívabbnak gondolja magát. S külön hálás azért, mert plusz munkát se kapott, sőt, igazából szinte semmit se kell csinálnia. A továbbiakban foglalkozhat a saját dolgaival.
S mire végre lehet, úgy dönt, el is hagyja a helyszínt, hisz a jelek szerint, nem méltó se feladatra, hát akkor a többire se. Ajkán mosollyal sétált ki az utcára, de haladásában egy kisebb akadály zavarta meg. Belial társa, nője vagy felesége, ki tudja milye. Aki egy találkozót kért Mammontól, amire a démon igent mondott. Legalább megvan az esély arra, hogy valami hasznos is kisülhet a mai napból.
//Én is köszönöm a játékot  japerszeee //
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lilith

Hellish Decisions Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Reagok :
6
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 24, 2020 9:40 am

Carpe Noctem[You must be registered and logged in to see this link.]
Az este folyamán ez Lucifer legjobb döntése. Elküldeni azokat, kik nincsenek hasznukra. Így a beszélgetés olyan mederben folyhat tovább, melyben eddig is kellett volna. Ahogy Lucifer és még az elején Lilith elképzelte. Remélhetőleg minden olyan démon magára veszi a távozás jogát, akinek kell. Lilith ajkait könnyed sóhaj hagyja el, amint feláll és közelebb ül testvéreihez s magához Luciferhez, aki leszállt végre trónjáról, hogy egyenrangú félként mutatkozzon. A színdarabnak vége, fontosabb dolgok kerülnek napirendre az ifjoncok sebeinek nyalogatásánál. A várva várt beszélgetésbe kívánja bevonni teremtményét, Vladot azzal a jelentőségteljes pillantással*, amellyel reá néz. Egyrészt azért teszi mindezt, mert a férfinek helye van közöttük a további tervek megvitatása során, másrészt így nem vesztheti szem elöl, s nem kell időt pazarolni arra, hogy újra felkutassa majd. Bár a kérdés nem neki szól maga is elgondolkodik ezen a dolgon s megosztja vélemény fivéreivel.
- Úgy sejtem azok vétettek bődületes hibát, kik őrzésére voltak odarendelve. Amarának könnyű dolga lehetett, ha olyan gyenge démonokra bízták kik behódolnak bárkinek ki hatalmat ígér nekik. – börtönbe zárás helyett meg kellett volna semmisíteni ezt a hatalmas erővel bíró entitást. Igazából az hibázott, aki volt oly naiv, hogy azt higgye ezzel meg van oldva ez az égető probléma. Ha Vlad már hozzájuk ért Lilith finoman megpaskolja a mellette álló üres széket. Végre olyan társaságban lehet, amely nem okoz kellemetlenséget. Ha tisztában lett volna ezzel a legelején bizonyosan csak most érkezett volna.

*Vlad megkért, hogy szóljak, kimarad egy körből személyes okok miatt, de játékban marad és csatlakozik Lilithez, odaül a többiekkel Luciferhez.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Hellish Decisions GadHg7Q
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
392
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 21, 2020 8:58 pm

A Démonok & Belphegor

[You must be registered and logged in to see this image.]

I
tt az idő, a gyűlésnek berekesztés lesz a vége. A feladatunkat végig gondolom, érdekes lesz annyi szent. Vállat vonok, majd előre dőlök és csendesen dohányzom tovább. Én már nem szólok semmit, akkor sem mikor Mammon még Cassaelről szól, csupán vételezem az információt. Halkan hümmögök is talán. Bátyám is csendben van már, bizonyára a végét várja, amit lassan meg is hallunk. Lucifer Abaddont kéri még magához, illetve azt, akinek még kérdése lenne. Belial kap is az ötleten, így mielőtt még feltenné kérdését megérintem a vállát.
-Kint megvárlak.-súgom oda neki és felállok ledobva a cigi maradékát elnyomom cipőm orrával. Kifelé menet még elcsípem Mammont egy szóra és kérem, hogy a közeljövőben találkozzon majd velem ha ideje engedi. Aztán kilépek a színház épületből a friss levegőre. Kicsit elgondolkozom magamban a bent hallottakon, hátamat neki vetem az épület falának, bal lábamat behajlítom és a falon pihentetem. Arra várok, hogy Belial végre megbeszéljen mindent Luciferrel, aztán pedig haza menjünk. Elültem a hátsófelem igazából, kimondottan utálom ha ennyit kell ücsörögnöm, attól még hogy Mammonnak parádésan felálltam bent pukkedlizni. Kíváncsian várom, hogy ki hogyan oldja meg a kapott feladatokat. Fújok egyet és vigyorogni kezdek. Kezdődjék a hajsza.

//Köszönöm szépen a játékot :3 //
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Abaddon

Hellish Decisions Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
326
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 21, 2020 4:38 pm

See you in Hell
Lucifer, Lilith, Belphegor, Belial, Mammon, Vlad, Seroth, Beleth & Abaddon
──────────── [You must be registered and logged in to see this link.] ────────────
« Szószám; ide • Zene; [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Szótlanul hallgatom a többieket kik felszólalnak, megjegyzést tesznek, szurkálódnak, fontos, vagy kevésbé fontos információt osztanak meg. A konklúziót majd levonom magamnak később. A feladatok is elhangzanak, némelyik kommentárral, némelyik kevésbé. A méhkas mozgodni látszik. Végül Lucifer mindenkit szélnek ereszt, berekesztve ezzel a tárgyalást. Mindenkit, kivétel jómagam. Legyen hát. Emelkedem fel ültömből a szóra s indulok előre ha már így kérte. A többiek (gondolom) sorban távozóra fogják, kivétel kik még szót szeretnének ahogy az az utasítás hangzott. Nocsak nocsak, mire készülsz jó öreg Lucifer. - Hajlok a szóra. - Lépek előre, hogy közelebb keveredjek, csak úgy hanyag eleganciával. Belial még szót kér, kérdéseket tesz fel, újfent, hiszen ezt már magam is feltettem, de nem derült fény reá, hátha ezúttal. Aprókat bólintok. - Ha egyszer ment, akkor újra sikerülhet. Nem véletlen indultam én is utána a témának. - Teszem hozzá helyeselve, majd végül, bár nem tudom hányan is maradunk, vagy megvárom míg édes kettesben maradunk, mivel nem tudom pontosan mit is szeretne tőlem külön még Lucifer, így hát a legegyszerűbb módot választom: - Mi volna marasztalásom oka, Lucifer? - Kérdem végül kíváncsian. Vélhetően nekem egyéb feladatot szán, de találgatni felesleges, így tiszta, megkérdezve, figyelem vonásait s várom, miért is kérte maradásom.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Hellish Decisions YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Hellish Decisions WEoDcGa
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
550
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 20, 2020 9:03 pm

A Főnci színre lép
Lucifer, Abaddon, Belphegor, Lilith, Mammon, Vlad, Seroth, Beleth x Belial
Mammon újabb szavait elengedem a fülem mellett, csak ostobaságokat hord össze, ahogy bizalmasom csacsogására sem figyelek és figyelmen kívül hagyok minden mást is, amit ezután a teremben hallani. Elgondolkodva fordulok előre, mellkasom elé keresztbe vetem karjaimat és hátradőlök székemben. Itt állunk szedett-vedetten egy komoly ellenséggel szemben, az összetartás, hát az nem nagyon van. Persze én sem sokat javítok a helyzeten, nem mintha nem lenne elég motiváló erő, hogy ne dögöljünk ebbe bele. Sok minden elhangzott ebben a....nem is tudom, mióta is szívjuk itt egymás vérét? Talán szűk egy órában?? Információk repkedtek a terem egyik sarkából a másikba, néhány feladat is kiosztásra került. Mégis úgy érzem, valami fontosról mégsem esett szó...
A Pokol Ura berekeszti a gyűlést, Abaddont maradásra kéri, de a kérdéseknek még helyet ad, így kapok az alkalmon.
-Főnök, nekem lenne még kérdésem. - jelzem felé, hogy érdekelne pár dolog. Eddig mi beszéltünk és osztottuk meg vele tapasztalatainkat, ő viszont semmit nem tett hozzá, pedig ő is találkozott már az ellenséggel. Feltételezem lenne miről mesélnie...
-Amara egyszer már el volt zárva a Pokolban. Isten és az arkok közös ereje kellett bebörtönzéséhez. - és ahogy hallottam nem volt egy könnyű menet. Jelen helyzetben, hogy Raguel halott, Ramiel behódolt Amarának, Isten pedig hátraarcot mutatott és senki sem tudja merre jár, így nehézkes ugyanazt a trükköt bedobni mint millió évvel ezelőtt. És mivel változtak a dolgok, megeshet, hogy ezúttal több kell a sötét némber elfogásához, mint egykoron. Ennek ellenére....
-Érdekel, annak idején, hogy sikerült bezárkáznotok őt...?- érdeklődve dőlök előre székemben. Fogalmam sincs emlékszik-e rá, vagy megoszthatja-e ezt az információit velünk, de egy kérdést megér a dolog. Talán nem hétpecsétes titok...
-Mit gondolsz, Főnök? Hogy szabadulhatott ki oly biztos börtönéből? - szegezek egy újabb kérdést. Vannak rá elméletek, köztük az is, hogy valaki kiengedte őt. Ugyanazokat a kérdéseket teszem fel a Főncinek, amiket az angyalnak nem is olyan rég. Persze a szőke még nem élt akkor, hogy konkrét válaszokat adhasson rá. Tudása hiányosnak mutatkozott a témában. Lenne még egy kérdésem, de a soron következő harmadikat, inkább magamban tartom, nehogy túlzott szemtelenségnek vagy elszámoltatásnak vegye érdeklődésemet.  De mi a szarért nem tudtunk róla, hogy egy ilyen veszedelem van a pokoli régióink egyikébe elzárva??? Elég, ha az előző kettőre viszonylagos, a "nem tudom"-nál vagy "közöd hozzá?"-nál alaposabb választ kapok.

zene: nincs || szószám: ??? || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lucifer

☩ Történetem :
☩ Reagok :
25
☩ Play by :
Tom Ellish
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 19, 2020 11:55 am

I am the Devil
I am the BOSS... I am the MASTER of hell  [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]TO: [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]

Látom a kétkedést a fejeken, és a már most épülő ellenállást, hát én sem erre számítottam, hogy ide jövök, és idiótákkal kell szemben állnom, azt gondoltam, hogy eszes lényeket teremtettem, de úgy tűnik a föld, és az emberek által megváltoztak, hibáztam.
Mammon egyből reagál amint kicsúszik a számon Beleth és Belphegor feladata, meghallgatom újabb monológját, és nem hagyom válasz nélkül. - Oh, én voltam a balga, hogy azt hittem, Mammont csak harc árán lehet tőrbe csalni, de lehet jobban jártál volna, ha csöndben maradsz, mert így most kétségtelenül egyértelmű mindenki számára, hogy téged a figyelmetlenséged miatt, egy olcsó trükkel is tőrbe lehet csalni.- Gondolkodást imitálva hüvelyk és mutató ujjam közé teszem államat. - Jobb is lesz, ha nem kapsz plusz feladatot Mazikeen büntetésén kívül, még a végén belezavarodsz, és ha már itt tartunk, kézzel fogható eredeti Mazikeent kérek bizonyítékként, ezek után nem hívhatsz aljasnak, és kicsinyesnek, mert életben marad a segéded. - Ezt a témát lezártnak tekintem, a továbbiakban nem vagyok hajlandó még egy percet foglalkozni Mammonnal, és a Mazikeenel.
Seroth felé tekintek. - Köss vele alkut az én nevemben, de csak ésszerű határokon belül, ne kelljen rajtad levernem, ha botor vagy, csöpögtess neki valamit.
Végig nézek a hitetlen népségen, és eljutok arra pontra, hogy felesleges tovább feszíteni ezt a gyülekezést.
- Aki feladatot kapott, az úgy készüljön, hogy dolga végeztével jelentést kell nekem tennie. Abaddon kivételével, az maradjon most tovább, akinek még akad kérdése, megvitatni valója, a többiek mehetnek. - Utolsó mondanivalóm közben, megfogom a székem támláját, elsétálok vele a színpad szélére, és leugrok, székemet le helyezem a színpadnak háttal és megvárom, míg a kérdezők, ha vannak és Abaddon a közelembe jön, a többiek meg távoznak.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Beleth

☩ Történetem :
☩ Reagok :
43
☩ Rang :
Halál lovasa
☩ Play by :
Andy Biersack
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 18, 2020 2:19 pm

Lucifer and his demons

[You must be registered and logged in to see this image.]Egy darabig csak figyelek és a hallottakat rakosgatom össze, következtetéseket vonok le, nincs más dolgom. Mammon jól szól és elég tájékozott, hogy lehet, hogy ezekről Lucifer nem tud? Nem elég, hogy hagyta, hogy a testvére elkapja és fogva tartsa, amit nem tudok sehová sem tenni, nem értem a miértjét sem, most mindenki előtt kijelenti Lucifer, hogy az első arkja lefokozta magát, hogy egy lovas mögé álljon. Ez rá nézve elég kellemetlen, mert miért is lépne vissza bárki is? Csak azt tudom elképzelni, hogy a mi Ördögünk gyengébb lett és Mammon, a pestis lovasa erősebb lett. Mi sem bizonyítja jobban, mint a kis története, hogy túlélte azt a vihart, ami nem hagy semmit maga után. Mikor megkapjuk feladatnak a főnöktől, hogy derítsük ki, túlélte-e az angyal a vihart, akkor testvéremre nézek. Csak én figyeltem a lovas társamra? Mondta, hogy túlélte és szerintem mindent, amit lehet, tud róla, annyira felesleges ez a feladat, hogy már el is végeztetett. Bólintok, hogy elvállaljuk, nem vagyok a magam ellensége, ha nem kell semmit csinálni, de mégis azt hiszi Lucifer, hogy csinálunk valamit, már hasznosnak vagyunk. Faszom fog találkozni azzal az angyallal, aki szintén túlélte a vihart, lehet ő is erősebb lett. Valamikor fel kell keresnem Mammont egy beszélgetés erejéig, mert vele többre megyünk Amara ellen úgy érzem, mint a mi arkangyalunkkal.
A többiek is roppant fontos feladatot kaptak, félvér sereget toborozni, átadni egy üzenetet egy arkangyal testvérnek, mintha nem működne a belső csatornájuk, amivel kommunikálnak egymás között. Amikor a főbűn megkérdezi, hogyan végezze el a dolgát, amit neki kiosztottak, akkor már a homlokom dörzsölgetem, egy kibaszott félvérről beszélünk, nem kellene, hogy gondot okozzon neki, teljesen mindegy hány éves. Ha ez a nagy serege Lucifernek, akkor végünk van, kezdem úgy érezni, elég elbaszott egy társaság vagyunk, kevesen szólnak jót és nem látom valami felépítettnek sem ezt a gyűlést, mintha csaponganánk és csak úgy vaktában jönnének a feladatok.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Seroth

Hellish Decisions Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
46
☩ Rang :
Főbűn (Kapzsiság)
☩ Play by :
Gaspard Ulliel
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 8:59 pm

To: Lucifer, Beliath, Abaddon, Belphegor, Lilith, Mammon, Vlad, Beleth

Nyugodtság. Ez az, ami bennem zajlik. Szinte már ürességnek is mondhatnám, de nem vagyok üres. Nem, sokkal több van ott legmélyen ahova még én is félek lemerészkedni. Szinte hallom a szuszogását. A csendes, megnyugtató szuszogást. Amíg Ő alszik addig kezem is tiszta marad. De, ha felébred...félek mit fogok tenni tudtomon kívül. Hiszen Ő csak vért akar. Csillapítani a csillapíthatatlant. Ő képesre, hogy amíg lélegzik addig mocskolja kezeit mások vérébe, nem válogatva. Úgy érzem az én feladatom Őt kordában tartani és csendben eltűrni jelenlétét. Pedig ő már, a kezdetek óta velem van. Apám halála után Ő kísértet. Féltem is miatta tükörbe nézni. Mert mindig mikor megtettem, Ő nézett vissza rám. Csak a halál nyugodtánál, a cella sötét és rideg rácsai között hallgatott el és hagyott nyugodni, míg kedvenc démonom el nem jött értem.
- És mond csak, Lucifer. Mégis, hogy vegyem rá a herceget, hogy segítsen? 900 éves nem hülye nem fog vakon belesétálni bármibe. - azt meg se említem, hogy én csak 500 éves vagyok így, ha a tapasztalatokat nézzük ő előrébb jár.
Vlad-ra és Lilith-re pillantok elmosolyodok a párocskán, majd vissza is tér a komolyság. Ritkán mosolygok őszintén és akkor is csak rövid ideig. Ha Éponine nem próbálna meg megölni akkor nem csak az életem lenne egyszerűbb, de tudná azt, amit most nem. Az igazságot, melyet már lassan 500 éve tartok magamban. Bár tény, ha nem vette volna el gyermekemet nem kínoztam volna meg és most nem tartanánk itt. Nem érdekelt, hogy megölt. Az érdekelt, hogy megfosztott attól, amire a legjobban vágytam e világon és ezt nem tudom megbocsájtani neki.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Vlad

Hellish Decisions Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
45
☩ Rang :
Választott
☩ Play by :
Tom Riley
☩ Korom :
588
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 12:01 pm

Hellish Decisions
A pokoli nagyérdemű
──────────── [You must be registered and logged in to see this link.] ────────────
« taggeld; @valaki • Szószám; ide• Zene; ide »
[You must be registered and logged in to see this image.]A vigyor. A gúnyos vigyor, mely pajzs és fegyver egyben, és ha valaki jól forgatja nagyon élvezni fogja az életet. Sokszor beleröhögni az ellenség képébe célravezetőbb, mint veszekedni. De ha nem is vezet célra, akkor szórakoztató.
Csendben dohányozva hallgatom az elkövetkezendő beszédet. Mammon-t szinte teljesen ignorálom. Addig örüljön amíg nem tudja, hogy miben is vagyok gyakorlott. Nyilván, aki felismer, vagy foglalkozik azzal, hogy ki vagyok tudja. Persze tudom, hogy a Pestis magasabban áll tőlem, csak éppen az nem mondható el, hogy nagyon érdekel. Így csak mosolygok a beszólására. Nem fogok beleállni ebbe a vitába, amikor kilátásban van egy nagyon jó szórakozás. Összenézek az első asszonnyal, amikor Lucifer említi őt és engem. Hogy toborozzunk neki sereget?
- Igenis! – vigyorgok és átülök Lilith mellé. Eleve régen láttam. Szimatolok körülötte és megjegyzem halkan.
- Nem is büdös a leheleted, ahogy ez a majom mondta – vigyorgok rá az átkokkal kihegyezett fogaimmal. – Örülök, hogy újra találkozunk.
Bizony, régen volt mikor utoljára élvezhettem a társaságát. Hatalmasat sóhajtok ahogy nézem a mi hatalmas királyunkat. Ha nem tudnám milyen törékeny most a hatalma, annyira erősnek találnám. De hát ez van. Ha meg sereget kell toborozni… Elkezdem talán azokkal, akiket elástam. Persze megtöröm őket és csak közkatonák lehetnek maximum. Aki meg nem hajol meg az sajnos elhalálozik, talán ezt hívják természetes kiválasztódásnak. Az erősek, akik alkalmazkodnak azok maradnak, akik pedig nem eltűnnek.  Drága Darwin, az elméleted újra és újra bizonyítást nyer…. De vajon én melyik csoportba tartozok?
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

Hellish Decisions Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
135
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 6:30 pm

Drága? Drága Mammon? Nem rémlik, hogy megengedte volna annak a démonnak, hogy ilyen közvetlen hangot üssön meg a Pestissel szemben. De sajnálatosan nem tehet ellene semmit, nem várhatja el, hogy egy olyan démon, aki inkább izom volt, mintsem agy, egy olyan démon tisztában legyen azokkal az alapkövetelményekkel, amit az illem megkövetel.
- Nem tagadom, hogy nem voltak az életem legszórakoztatóbb pillanatai, amit bezárva töltöttem. De szerencse a szerencsétlenségben, hogy haszna is volt. Szívesen megosztanám veled a részleteket, de sajnálatosan, nem hiszem, hogy a csekélyke felfogóképességeddel megértenéd. Ne dolgoztasd az agyadat, maradj meg az ökleidnél.- Belial nevetésére pedig nem reagál, most nem, majd másik alkalommal visszavág.
- Ugyan, nem szégyen az, hogy sikerült megnevelned, legyél rá büszke. Elvégre fenséges Luciferünknek se sikerült. Bár ha gyengédebb és nőiesebb külsővel lenne megáldva, talán sikerült volna. S örülök, hogy tetszik a név, megnyugtatlak, mindent elkövetek, hogy mindenki tudjon róla.- mondta Belial jobbkezének, és úgy fest, hogy Mammonnak nem is kell olyan sokat várni arra, hogy visszavágjon a nevetés miatt.
- Khm, véleményem szerint nem is éppen egyszerű dolog a légiók újra szervezése. Ha csak abból indulunk ki, hogy hányan is jelentek meg itt, márpedig maga Lucifer hívott össze minket. Mit gondolsz? A mi szavunkra hányan fognak ugrani? A gyengébbek talán, de az erősebbek… nos, kétséges. - s most már újra Luciferé a szó. S azt tette, amire Mammon számított, hogy tenni fog. Átadta a büntetés jogát a lovasnak.
- Nos, hogy őszinte legyek, nem igazán tartom furcsának. Mazikeen egy okos démon, és tudja, hogy hol számíthat a legtöbbre. Meine Karten sind gerade gut. Und das erkannte er(Jelenleg jók a lapjaim. S ezt felismerte).- s ha már megkapta az engedélyt, akkor egy apróbb meghajlás után indult vissza a helyére, de kénytelen volt megállni.
- Khm… engedelmeddel drága Lucifer. Nem igazán harccal zárt be, nincs ahhoz köze. Csupán a vérével alkotott egy csapdát, és körém helyezte azt, ennyi történt. Arra pedig tudok válaszolni, hogy mi történt vele. Túlélte, ahogy én is, mivel velem volt a ládában, sajnálatosan rá is hatott az, ami rám is, ezért élhette túl a vihart, hozzám hasonlóan. Ami pedig azt illeti, ténylegesen a véletlennek összjátéka volt az, hogy akkor találkoztunk, amikor a vihar is lecsapott. Ismerem már egy ideje az angyalt, van egy kis… nos, múltunk, ha mondhatjuk így. Számára is ép oly meglepő volt a vihar, mint számomra.- gondolta nem árthat, ha kissé tisztáz pár dolgot, és most már végre ténylegesen visszaült a helyére, hogy hallgathassa a feladatok kiosztását. S kissé csalódnia kell, már ami a könyvtáros angyalt illeti. Sajnálatos, nagyon sajnálatos az események ezen alakulása. Ahogy az is, amik a vadászokról elhangzottak. Semmi új, semmi meglepő, semmi olyan, amit Mammon már ne tudna. Vagy akár mindenki más.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lilith

☩ Reagok :
6
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 10, 2020 10:04 pm

Carpe Noctem[You must be registered and logged in to see this link.]
A démonok sorra szólalnak fel, mint a végzet harsonái. Az összes ugyan azokat a feltevéseket, ötleteket hajtogatja, egyik sem mondja ki a megoldást és ez mindenki egóját sérti. Milyen mélyre süllyedt a démoni faj. Hogy be lett szennyezve az évek során. Unalmában Lilith gondolatban kiválogatja azokat, akiket szívesen kiselejtezne a teremből. Nem meglepő, hogy a lovasokon kívül más nem maradna velük. Eközben a pökhendi démon felbaktat Lucifer mellé és fennkölt hangon közli kilétét. Hát persze, a jó öreg Mammon. A mostani külsője épp annyira ficsúr, mint a Pestis maga. Gúnyos szavaira Lilith aprót bólint, még egy kis mosoly is megjelenik szája sarkában. Mind itt van, aki számít. Legalább a démonok krémje legyen használható, önálló és ésszerű gondolkodásra képes, akkor talán nincs minden veszve. Felületesen figyeli a párbeszédeket míg a szóáradatból ki nem hallja nevét. Sötét tekintetét Luciferre emeli. Egy feladat? Nem is olyan rossz. Már kezdte zokon venni, hogy róla megfeledkezett az Ördög. Miután megkapja az utasításokat válla fölött hátrapillant Vladra. Lucifer ráérzett. Már évtizedek óta tervezi újra kiépíteni kapcsolatát a Karóba húzóval. Mielőtt azonban válaszolna kivárja Abaddon és Belial mondókáját, hiszen ők ketten azon kevesek közé tartoznak, akik szavait érdemes végighallgatni. Majd újra Luciferhez fordul.
- Rendben. Örülök, hogy ezt ránk bíztad. – most azonnal indulna. Semmire sem vágyik jobban, mint démonokra vadászni ahelyett, hogy ebben a majomházban üldögél.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Hellish Decisions GadHg7Q
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
392
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 3:35 pm

A Démonok & Belphegor

N
em hiszem el, hogy ilyen van! Nem ismerni rendesen a fogalmakat. Így esik, hogy igen is beszólok Lucónak, talán már sokadjára a találka alatt, mire Ő maga nem reagál, de a hölgyemény viszont igen, bátyám ugrik is a szóra, mire felvonom a szemöldököm. Azért meg tudom ám védeni magam. De hálás pillantást vetek Ikremre s csak ez után fordulok a démonnő felé.
-Ne haragudj, de nem vagyok a kedvesed! Nem bukok a nőkre. És feltalálták már a füldugót, amúgy ellened sem lenne ártalmas.-kacsintok rá, jelezve, hogy vettem a fülembe duruzsolást az elején. Eztán mindenki Mammont hallgatja aki az emelvény közepén kezd szónoklatba. Mindenkihez van egy-egy keresetlen szava. Még hozzám is. Feltartom kezeimet mikor kijavít és bocsánatkérőn pillantok rá. Aztán olyat mond, hogy az állam leesik, egy villanásnyi időre Belialra pillantok mikor vissza szól neki, kaján vigyor terül el képemen, majd felállok egy pillanatra és pukkedlizek szavaira.
-Köszönöm és szívesen, bár jobb szeretném ha úgy maradna a köztudatban, hogy kicsit visszafogom. Tetszik a név, legalább nem kell mindkettőt kimondani. Mondjuk csak akkor buli ha egy időben egy helyen vagyunk.-mondandóm közben visszaülök a seggemre és szűnni nem akaró vigyor terül szét pofimon. Aztán hagyom is tovább beszélni. Kap még egy beszólást is amire felvonom szemöldökömet, de míg Lucifer meg nem szólal újra csendesen ücsörgök. Ismételt feladatok kerülnek kiosztásra, engem pedig összeereszt Bátyámmal, nos ha Belial elvállalta Sárikát akkor illik nekem is bedobni magam és a bratyesszal ez nem is lenne nehéz.
-Ideje végre kicsit felfrissíteni a közös bulikat. Nekem megfelel ha Belethnek is.-biccentek Lucifernek és bátyámra nézek, hogy mennyire díjazza hogy együtt oldjuk meg a feladatot. A vihar kérdés ismét felmerül én pedig újfent megborzongok, nem is reagálok a kérdésre, mert szeretném már elfelejteni, viszont Belial reagál mire kénytelen vagyok bólintani, hiszen ott voltam, láttam... Még kiosztásra kerül pár feladat, aztán Lucó Abaddontól kérdez a vadászok érdeklik. A válasz mintha semmis lenne, de már nem oda figyelek, fülem mögül előhúzva a dugi cigit gyújtok rá ismét.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Abaddon

Hellish Decisions Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
326
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 05, 2020 11:03 pm

See you in Hell
Lucifer, Lilith, Belphegor, Belial, Mammon, Vlad, Seroth, Beleth & Abaddon
« Szószám; ide • Zene; [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.]Még mindig nem mindenhol sikerül túllépni a kicsinyes dolgokon, de végtére is ez is része a nagy egésznek. Bedobtuk azt a bizonyos kacsivot az állóvízbe, s most a hullámokat figyeljük. Már megosztottam mit szükségesnek, illetve hasznosnak láttam, immár a többieken a sor, halljuk hát ki mivel szolgálhat. Sok újat nem hallani, de azért a figyelem nem lankad. Lilith nővérem szavai fejemben szólnak, felé fordítom tekintetem, csupán aprót bólintok felé, jelezve részleges egetértésem, részleges, lévén az imént fejtettem ki, hogy itt húsfalra nem sok szükség lesz, mivel ez a küzdelem nem a klasszikus küzdelem lesz. Persze ettől még nem zárkózhatunk el a gondolattól, másrészt pedig igen hatalmas fegyver a Remény magam, de erre majd később térek vissza. Végül Mammont kihívják ki abszolúte passzol a színpadra a színpadias előadással. Hallgatom szavait, a sötét vihar, nos azt hiszem ez volt az mit átaludtam az Vadász bázis után, mondhatni kimerített kissé, hogy életet leheljek egy angyalba, fura, de ne feledjük "A cél szentesíti az eszközt" mint mondottam már oly sokszor, csak úgy mint az inkvizítorok tették. Mammon mindenki felé intéz pár kedves szót. Némelyiken apró mosolygödröcskéim jellenek meg orcmámon. Akkor sem veszem le tekintetem róla mikor szavait végül nekem intézi az angyallal kapcsolatban. Megvárom a végét, nem vágok közbe, nincs miért tegyem. - Az angyalok oldaláról Ő volna az egyik ki osztja véleményünk. Cassael és Phanuel akikről még tudom, hogy ugyanígy gondolkodnak. Ophila elméjét elragadta a sötétség. Szükségszerű lépés volt visszatéríteni, mert ha a tudása Amara kezébe kerül, nos, vélhetően nem kell sok ész, hogy kitaláljuk, hogy minden próbálkozásunk magadályozta volna. Így hát tettem amit kellett. Immár újra a régi. S valóban, ha valaki, akkor Ő tudhatja hogyan győzzük le, talán. Egy próbát megért. - Fordulok végül Lucifer felé, aprón vállat vonva, jól megszokott kis parányi vigyorkámmal s egészítem ki a történetet. - Ezen a lépésen már régen túl vagyok. - Toldom még meg lezárásnak, majd ismét Lucifer számára, rövid bólintással jelzek. - Legyen úgy. - Nyugtázom végül, hogy Ő maga akar vele beszélni. S végre parancsok is érkeznek, feladatok, mindenkinek személyre szabottam. Tőlem pedig a vadászokról kérdez. - Nos, róluk tudok a legkevesebbet, a Wallnberg, Drake, bizalma ingatag, de meggyőzhető, s általa a többi is. Úgy tudom egy delegáció felvette velük a kapcsolatot, s ennek része volt Mazekeen is, illetve a hajdani Háború. Azon kívül, a ládát mely Mammont tartotta fogva, s vele együtt Cassaelt, nos Ő, Drake, rejtegette. Egyéb információval róluk sajnos nem szolgálhatok. Az almamagot kutattam, eddig sikertelenül. S a módját, hogy az Amara által fertőzötteket visszahozzuk. Minnél kevesebb nála, annál több nálunk, ez volt az elmélet. A vadászokra nem túl sok időm jutott. - Zárom le kicsiny monológom, majd várom akad e egyéb hozzűfúznivaló a történethez, illetve egyéb feladat kerül e még kiosztásra.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Hellish Decisions YluN3Za
☩ Történetem :
A fehér lovas
Hellish Decisions WEoDcGa
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
550
☩ Rang :
Az első lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 03, 2020 4:27 pm

A Főnci színre lép
Lucifer, Abaddon, Belphegor, Lilith, Mammon, Vlad, Seroth, Beleth x Belial
Amilyen unalmasnak indult ez a találka, úgy kezd most egyre érdekesebbé válni. Időközben néhány új arc esik be és szólal fel, köztük a stopos kölyök is, akiről gyorsan kiderül, hogy Belphegorom testvére.
-Milyen kicsi a világ. - jegyzem meg sunyi vigyorral. Démoni légióinkkal kapcsolatos gondolataimnak hangot adok, amivel Don is egyetért. Én pedig vele, hiszen Amara lényegében egy istenség, haderőink kevés lenne ellene. Az esetleges csatlósaival szemben viszont nem volna haszontalan egy ütőképes sereget összerántani. Lilith ötleteivel tovább fűzi a légiós szálat. Szinte az arcomon érzem. Lucifer feladatot ad, amit azonnal el is vállalok, persze a megfelelő intelmeket nem hagyja el mellőle. Magamban meg is mosolygom.
Aztán aki eddig körmöt reszelve  a háttérben lapult és mélyen hallgatott, most szóra nyitja a száját és egy lendületet annyit szövegel, mint amennyit mi összesen nem. Persze a fele merő haszontalanság.
-Ó, öcskös, reszeld el magad! - forgatom a szemem elszólását hallva. Ám élcelődésére Vlad felől gyors válaszreakció érkezik. A démon Mammonnak szánt mézeshetes beszólásán nem tudok nem felröhögni.
-Elnézést! - emelem fel a kezem amolyan bocsánatkérésként, miközben igyekszem derültségem legyűrni és komolyságot erőltetni magamra. Fivérem a nagy szóáradatában azt is megosztja velünk, hogy Lucifer ex-első arkját alkalmazásába vette. Nahát, Mazikeennek sem kellett sorban állni munkanélküli segélyért, gyorsan melót talált. Kicsit azért meglep, hogy bevállalta magához. Aztán szóba jön a vihar...
A Főnök ezután Belphegor és Beleth-et bízza meg Cassael megkeresésével. Az angyal neve ismerősnek hangzik, eszembe jut korábbi beszélgetésem Donnal. Ő említette Cassael nevét többek között, akik hasznosak lehetnének az Amara ellen vívott harcban.
-Néhány hete San Francisco külterületén Belphegorral mi is tapasztaltuk a vihart, elsöprő ereje volt. Fél mérföldes körzetben mindent a földdel tett egyenlővé. - számolok be a jelenségről.
A Főnök ezután sorra veszi a társaságot és mindenkihez szegez egy kérdést vagy rábíz valamilyen feladatot. Azt hiszem senki nem fog tétlenkedni az elkövetkező időkben.

zene: nincs || szószám: ??? || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lucifer

☩ Történetem :
☩ Reagok :
25
☩ Play by :
Tom Ellish
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 02, 2020 11:41 pm

I am the Devil
I am the BOSS... I am the MASTER of hell  [You must be registered and logged in to see this link.]
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]TO: [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.], [You must be registered and logged in to see this link.]

Mindenki hallgatja Mammon monológját, s csodálom, hogy levegőt még tud venni, s a szája nem száradt ki. Ezek szerint majdhogynem minden démont ilyen szónokká teremtettem? Legközelebb kénytelen leszek oda figyelni, és ezt a remek funkciót kiirtani belőlük. Ám meglepetésemre mond valami olyasmit is, ami még használható is lehet, átgondolom az elhangzottakat.
- Valóban példát kellene statuálnom, s mint mostmár a kis Mazikeen hozzád csapódott, így már te felelsz érte. - Nem vagyok meglepve, hogy így lett, ahol jobban süt a nap, arra fordul. - Legyen hát, én nem büntetem meg, tedd meg hát te magad, mutass példát és regulázd meg Mazikeent, így legalább biztos, hogy életben marad. Számodra tán nem furcsa, hogy egy démon, ki az első ark démon volt, lefokozta saját magát, hogy belépjen a te hátad mögé? Csak egy jó tanács, ha akarod megfogadod, ha akarod nem, ne fordíts hátat Mazikeennek, mert még a végén a te hátadba és tőrt állít. - Hanyagul intek neki bal kezem ujjaival, hogy visszatérhet a helyére.
- Hm, nos, nagy harcos lehet ez a Cassael, ha képes volt Mammont kalitkába zárni. - Körbenézek, és meg is találom a választásom, hogy kik keressék fel ezt a Cassaelt és ha más nem marad, ejtse foglyul. - Beleth, és Belphegor, ha már szemmel láthatólag úgyis egymás közelében akartok lenni, így hát legyen, menjetek el, és kutassátok fel Cassaelt, tudjátok meg, hogy túlélte e a vihart, és ha igen szedjétek ki belőle mit tud, mivel nyilván nem véletlenből zárta be pont a vihar előtt Mammont. Belial, gondolom tudod nélkülözni a jobb kezed egy kis időre, ugye? Volt aki még látta ezt a vihart, mely területeket érintette? - Megvárom a válaszokat, majd a további lehetőségek után kutatok. Próbálom mindenkinek az érveit, mondatait a fejemben tartani, hogy a legcélravezetőbben tudjunk megalakulni.
- Lilith drágám, nagyon úgy látom, hogy van itt a teremben olyan, akivel egyhangúan gondolkodtok. Bizonyára nem fog gondot okozni számotokra, hogy együtt dolgozzatok. Vlad, és Lilith, menjetek és alakítsátok meg azt a sereget, de csak okosan, csöndesen, nem kell nekünk, hogy hirtelen minden szempár ránk szegeződjön.
Végig tekintek a többieken, mindenkiben látom azt, hogy legszívesebben két kézzel ugrana a másik torkának, főleg, hogy a mondatok amiket egymásnak szánnak egyre élesebbek és csípősebbek.
- Abaddon, mit tudsz az ember vadászokról, mennyire ténykednek mostanában, milyen mendemondák repkednek köztük, ki a célpontjuk? -Lényegében mindenre kíváncsi vagyok, főleg a friss információkra, és az előbbi hozzászólásaiból kiderült, hogy szinte mindenben informatív.
- Ophiliát bízzátok rám. - Nem is fűzök többet hozzá semmit, biztos vagyok benne, hogy van mit megbeszélnünk Ophiliaval, és jobb, ha az kettőnk között zajlik le.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Beleth

☩ Történetem :
☩ Reagok :
43
☩ Rang :
Halál lovasa
☩ Play by :
Andy Biersack
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 01, 2020 4:42 pm

Lucifer and his demons

[You must be registered and logged in to see this image.] Miközben felfedem magam mások számára is és Belphi mellé helyezkedem el kényelmesen, meghallgatom Belialt és Abaddont is, utána azért hozzáfűzök én is a dologhoz valamit még.
- Bizony, szétszéledtek, de nekem van egy kisebb hadseregem, akiket Gressil legyőzése után magam mellé állítottam, az erősebb démonokból. - Megértem, hogy lényegtelennek tartják, de kellenek a gyalogok, nem fogom magam önként a ribanc elé dobni egy elmélet miatt, ami beválhat, attól biztosabb terv kell. Lilith nem értem, hogy miért használja az erejét, lehet az emberek és alacsonyabb rangú démonokon hatásos, hogy a szar is beléjük fagy, de engem csak bosszant vele, így mikor hátraszól az ikremnek, akkor azt én sem hagyom szó nélkül és gondolom ő sem fogja.
- Megfogadhatnád a saját tanácsodat. - Súgom neki előre, nem mintha tetszene, hogy Lucifernek felesel a drága húgom, de azt majd ők elintézik, senki sem kíváncsi őrá. Hamar rendet is tesz a teremtőnk és már jönnek is a feladatok, csak sejtelmesen vigyorgok magam mellé, mikor az arkangyalt fel kell keresniük a jómadaraknak, kik már egyet megszorongattak egyszer. A félvéres dolgot azonban nem értem, Mastemah szakterülete, neki van nagyobb hatalma is felettük, biztos csak ilyen kösd le magad öcskös munka lehet a Kapzsinak, hogy örüljön magának és ne zavarjon sok vizet itt.
- Nem olyan nagy dolog újra egyesíteni őket, de ahogy a többiek mondták, elég a legerősebbeket magunk mellett tudni, felesleges a teljes légiót újraszervezni. - Most már láttam a többi lovast is végre, hasznos volt eljönni. Azért remélem, hogy Lucifer nekünk is, a többi lovasnak szán majd valami feladatot.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Seroth

Hellish Decisions Giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
46
☩ Rang :
Főbűn (Kapzsiság)
☩ Play by :
Gaspard Ulliel
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 01, 2020 4:09 pm

To: Lucifer, Belial, Abaddon, Belphegor, Lilith, Mammon, Vlad, Beleth

Tapasztalataim szerint sokan lenézik a fél szerzeteket. Még, ha pont a kivételek vannak itt akkor is sok démon van, akik szerint a korcsok csak terhek ránk nézve és pusztulniuk kéne. Pedig egy erősebb félvér egy démonnal is képes elbánni.
- Nem is a fiatalabbakkal lesz a probléma. Sokkal inkább a felnőtt egyedekkel, kik már ismerik képességeiket, lásd a félvér herceg. - tény róla is csak nem rég halottam, mikor jobban beleásva magamat a témába szembe nem jött velem egy név. És most drága Urunk kérésére fel kell őt is keresnem. Csak remélni tudom nem lesz morcos hangulatában és támad rám. Nem szeretném fogyatkoztatni a szerzetek sorait. Messze álljon tőlem, hogy én bárkit is lenézzek. Elvégre én is voltam már rangtalan. És lám most mégis főbűnként állok itt, miután néhány száz éve megöltem elődöm ezzel megfosztva őt mindentől.
Valamilyen szinten megértem, hogy engem küld Lucifer. Mondhatni én vagyok itt az egyik legtürelmesebb démon. Sosem emeltem fel hangom, sosem ordibáltam senkivel. Arról nem is beszélve, mindig is akartam utódokat. Így a fiatalabbak némileg szót fognak érteni velem.
Mammon kis előadása mosolyt csal arcomra. Milyen kedves, hogy keksszel jutalmazná ötletemet, pedig csak használtam fejem tartalmát. Bár nem utasítom vissza jutalmam még is továbbra is meghúzom magam az árnyékok rejtő fátylában.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Vlad

Hellish Decisions Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
45
☩ Rang :
Választott
☩ Play by :
Tom Riley
☩ Korom :
588
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 01, 2020 1:51 pm

Hellish Decisions
A pokoli nagyérdemű
« taggeld; @valaki • Szószám; ide• Zene; ide »
[You must be registered and logged in to see this image.]Eddig ez a megbeszélés olyan célravezető, mint a víznek a gereblyélése. Lehet, lehet, de miért is? Talán annyira jó volt, hogy a hűségemet bizonygathattam Lucifer iránt, így egy kicsivel kevésbé lesz rám pipa. A többi nem igazán érdekel. A jelemben megfordul, hogy szívesen lennék ark-démon, de annyira nem kötődök a pokol urának, aki Luciferből majdnem Lucába megy át a benne gyűlő harag miatt. Hogyha egy angyal menstruálna, akkor pont ilyen lenne szerintem. Nagyon jól hozza a szerepet a Sötétség ura. Sajnos nem igazán reagálták le a szentbeszédemet. El is kezdtem kicsit mérgelődni. Annyi, hogy Seroth hozzáfűzött egy másik tényezőt azokhoz, amit én felsoroltam. Egyetértésem jeléül biccentek neki.
- Igazatok van. A félvérek egész jó haderő lehetnek majd. Csak be kell őket cserkészni. Ha máshogy nem megy, akkor kőkemény agymosás. Nem egyszer tette már a fajunk, most is menne. És arra a bizonyos sakktáblára kellenek gyalogok is.  Az angyalok megbízhatatlanok, de szükségünk lesz egy ideig rájuk, azt biztosra tudom állítani.
Sajnos a háborúhoz mi és a fattyaink nem lennénk elegek. Amara éppen úgy szaggatna szét minket az angyalok nélkül, ahogy csak akar.
Miután Lucifer igényesen lekussol minket és elkezdi osztani az észt Mammon is megszólal végre. De végül, ahogy beszól nekem csak hallgatom ahogy beszél, majd a legmegfelelőbb pillanatban reflektálok.
- Ugyan, drága Mammon, nem tett jót a mézeshetek az édes Cassaellel? – kuncogok rá. – Olyan gondterhelt a hangod még mindig és ellenséges. - A javaslatára viszont bólogatok. Nem árt példát statuálni. Lehet engem is sokan akarnak karón látni.
- Lucifer, ha nem haragszol, akkor a megfélemlítésben segítenék is. Hátha észhez térnének a démonok. Az effajta pszichológiai hadviselésben tudod, hogy mindig egész jó voltam.
Emlékeztetem a múltbeli tetteimre. Az emberi kegyetlenségnek a felsőbb fokait ismerem, és az emberek sokkal kegyetlenebbek tudnak lenni, mint a démonok, ezt már láttuk sokszor.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next