Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Deedra lakása •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Deedra lakása VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1021
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 29, 2020 5:19 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Deedra lakása Tumblr_pw3d75V5yb1y2onn3o3_r1_540
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 29, 2020 5:18 pm

Blonde wild hunter
──────────── ────────────
Felveszem az átláthatatlan ábrázatom, s igyekszem nem beengedni a gondolataimba. Azok pedig a fejemben nem rendeződnek, hanem össze visszacikáznak. Elárulva érzem magam, s összezavarodottan. Először engedtem magamhoz közel valakit, pedig nem akartam, hogy az űrt Lincoln után valaki betöltse. Minden mondatán bólintok, nem tudok miket mondani. Néha azonban elengedek egy két hamis mosolyt, hogy ne tudja, meg valóban mi van abban a szakadár agyamban.
Bármikor megtalál, hát találjon. A szívem megsebezte most ezzel, bár lehet neki ez csak egy jó éjjel volt, s talán nekem is az kellene, hogy legyen.
Eképpen fogok hozzá állni én is. Nem foglalkozhatok most nőkkel, s tervezhetek jövőt valakivel, akit nem is ismerek.
– Valóban. – Préselem ki a szavakat, melyek arra vonatkoznak, hogy megtaláltam az otthonom. Bár nekem ez sose lesz az otthonom. Ez csupán egy hely. Nekem az erdő lesz az otthonom, melyet soha többé nem láthatok már.
- Minden jót. Agnes. – Mondom, s figyelem, ahogyan elsuhan a szőke fürtjei meg csak úgy lobognak utána. Nem marasztalom, csak miután kilép, az ajtón becsukom azt, s leülök elé neki dőlve annak, s magam elé bámulok. Hibáztam volna ezzel?
Nem szabad ezt tennem. Szakadár vagyok. Szakadár, akinek a vadász lét lett az élete, s a város. Meg kell találnom a nővérem, s szolgálataimmal várost kell támogatnom.

/ Köszönöm a játékot luvu /

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

I am No one
The bloderina• is the past
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

Deedra lakása Close-up-of-black-feathers-textured-background-picture-id526788673?k=6&m=526788673&s=170667a&w=0&h=D89txBEPKfWKCa7lt4dP9pPxG1TDps-qv4etxE3krXA=
☩ Reagok :
123
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 23, 2020 11:20 am

Till the Sun rise again
Látom mennyire utálja a dolgot. De nincs más választásom. Nem maradhatok. Ezt ő is pontosan tudja, ha nem érti meg azon isten sem segíthet. Megsimítom szomorú arcát. Ha nem is akarja láttatni érzelmeit, azok mégis kiülnek arcára. Túl jó emberismerő vagyok, nem tud hazudni előttem.
- Nem tűnök el! Megtalálsz akármikor, ezt te is tudod! – nem akarok kilépni az életéből. Én sem értem miért. Távozhatnék, eltűnhetnék mintha nem is lettem volna. Valamiért mégis nyugtatgatom, hogy látjuk még egymást. Pont nem szokott érdekelni kinek mennyire hiányzom vagy érdekel e egyáltalán bárkit hol esz éppen a fene.
- Ráadásul én is bármikor megtalállak. – félszegen elmosolyodom. Ez a mosoly le is fagy gyorsan. Vezető… egy szakadár vezér. Neve nem cseng ismerősnek. Ezekszerint nem emlegetik örömmel a falakon belül a rettegett nevet. Majd kifaggatom azt a sok bolondot a kocsmában, akik azzal hencegnek, hogy minden tudnak a szakadárokról. Bloderina, jól az eszembe vésem. Hagyom eltávolodni. Nem ölelhetem magamhoz. Az egyikünkre sem vetne jó fényt. Egy vad katona nem ölelgeti a másikat.
- Szerencsés vagy, hogy megtaláltad. – dünnyögöm magam elé bámulva. Abszurd, hogy egy szakadár világít rá a legfájóbb hiányra. Nekem ez sose fog megadatni. Otthon. Nem volt és nem is lesz. És nincs is szükségem rá. Ha lenne, honvágyam lenne, akkor pedig nem tudnám olyan könnyedén kockára tenni amim van. A nagy semmit. Ha lenne valamim… valakim, akit szeretek… már nem venné hasznomat senki. Az életveszély is csak addig buli, amig nincs aki megsirasson. Talán pont ezért sem maradok itt. Odalépek Deedrához és hosszú csókot nyomok homlokára. Ennek így kell lennie. Nagy sóhajjal felmarkolom táskámat és az ajtó felé indulok. Aztán a küszöbön még utoljára vissza nézek. Még egy apró mosoly is kiül szám sarkára.
- Ne félj, engem nem lehet könnyen lerázni. – azzal sarkon fordulok és kilépek az üres folyósóra. Gyors léptekkel haladok mielőtt meggondolhatnám magamat, mert akkor tudom sohasem hagyom magára újra.

Outfit l © l Music

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 21, 2020 5:20 pm

Blonde wild hunter
Öltözködik, hát tényleg nem marad. De miért is tenné? Szabad, ha nem a városban született volna remek szakadár lett volna. Értetlenül pillantok rá, hiszen reménykedtem ma nem egyedül alszom el, s holnap az ő kedves arcára ébredhetek. Ám hagyom, menjen. Én se tudom, mit akarok, ő se, még is olyan kihasználtnak érzem magam. Mintha csak egy játék lettem volna neki, s talán az is voltam. Miért gondolok bele többet?
– Hát menj. – Nyögöm oda rezzenéstelen arccal.
– Megértem az indokaid, neked nem itt a helyed. – Mondom, s keresztbe fonom a karom, majd megtámaszkodom a falnak dőlve. Eztán lépek oda, s simítom meg, mit ő fogad s arca a tenyerembe simul. Szeme kipattan, miközben közlöm kilétem. Kérdésére pedig csak bólintok.
- Bloderina. – Suttogom a nevem halkan. Nem tudja, még ki vagyok, s nem ért még engem. Nem is baj. Higgye csak, hogy kedves és szelíd vagyok. Higgye csak, hogy hercegnő ki fél mindentől.
Az ellenségeim gyakran hitték ezt, míg kardom nem mártottam beléjük. Ő más, nem akarok harcot. Azonban azt se tudom, hogy mit akarok, s tőle ugyan ezeket érzem, ha jól érzem.
Ellépek tőle, s ismét megtámaszkodom. Sóhajtok.
- Egyszer a vadnak is meg kell pihennie. – Préselem ki a szavakat, majd ismét sóhajtok.
- Kellett egy otthon, egy hely ahol megpihenhetek természetfeletti nélkül. – Kémlelem arcát. Menni akart. Hát menjen. Nem állom útját. Nem mutatom ki csalódottságom, s azt sem, hogy mennyire fáj is az, hogy elhagy. Arcomról nem olvashat, le semmit erre ügyelek. Kellenek a barátok, vagy ismerősök, vagy bármi is volt közöttünk.  
//Ne haragudj, hogy eddig tartott luvu

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

Deedra lakása Close-up-of-black-feathers-textured-background-picture-id526788673?k=6&m=526788673&s=170667a&w=0&h=D89txBEPKfWKCa7lt4dP9pPxG1TDps-qv4etxE3krXA=
☩ Reagok :
123
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 11:22 am

Leader of my soul
Öltözködés közben válaszolok neki.
- A városon kívülre még én sem megyek. Egyelőre csak innen el. – túl sok a kérdés és kevés a hajlandóság. Nem fog velem jönni ebbe szépen lassan kezdek is beletörődni. Az előbbi kifakadásom is elég meggondolatlan volt. Hova tenném? Hazavinném? Vagy mi lenne? A vadászok gondolom mindent megtennének, hogy megtalálják. Ennek a zsákmánynak most a széfben kell maradni. Sajnos.
- Igen. Most kell mennem. Ha nappal mennék még a végén kiszúrnának és felkoncolnának, vagy, ami még rosszabb megpróbálnák teletömni hülyeséggel a fejemet. – nincs kedvem hozzájuk. Nem most fogok velük bájcsevegni, ha eddig sikerült elkerülnöm őket. Néha jobb elhúzni a csíkot ahelyett, hogy neki áll az ember szájalni olyanokkal, akikkel nagyon nem kéne. Közelebb lép. Végre! Azt hittem ott fog ácsorogni és végig nézni, ahogy lelépek, mint egy tolvaj. Lehunyt szemmel fogadom érintését. Arcom tenyerébe simul. Néha a farkas is vágyik a simogatásra. Ha tudnám miért szorul el a torkom a szeretet gondolatára is… ha meg tudnám magamat akadályozni a menekülésben. Nem is csak a vadászok miatt húzom el a csíkot… ha nagyon őszinte akarok lenni magammal. Nekem nincs helyem mellette. Mi nem ilyen életre születtünk. De remélem útjaink nem válnak el. Szívesen állnék rendelkezésére a jövőben, bármire legyen is szüksége. Jó ha az embernek van bizalmasa idegenben.
Szemhéjam felnyílik és őszinte döbbenet ül ki arcomra.
- A vezetőjük? – hirtelen az utolsó puzzle darabka is a helyére ugrik és összeáll a kép, amit magamban építgettem róla idáig. Azt a rohadt életbe!
- Ez most meglepett. – kedves arca és személyisége pont nem ezt sugallta, vagy nagyon jó színésznő vagy titokban ilyen tényleg ilyen, akkor viszont nagyon kemény meló lehetett a barbárokat vezetni. Még mindig nem ébredek fel a döbbenetből.
- Miért, vagy itt tulajdonképpen? – nyögöm újból a kérdést ezúttal annak fényében, hogy tudom ki áll előttem. Tudtam, hogy nem csak átlagos valaki, sosem csal a szimatom!

Outfit l © l Music

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 8:43 pm

Blonde wild hunter
Nem tetszett, ahogyan reagált, de elengedem magam mellett a kicsattanását. Nem is ismerem még, miért is akartam vele ilyenről beszélni? Befogja a szám, s majd nagy sóhajjal elmegy.
Bólintok magyarázatára. Úgy érzem feszültséget teremtettem. És talán untatja a tudatlanságom.
Nem ismerem ezeket a viselkedési formákat, így most az egyszer a nagy bloderina engedelmeskedik.
Megtörlöm magam, s visszamegyek a szobába a ruháimért. Visszatérek, s nekem szegez egy kérdést.
- Városon túl? – Vonom össze a szemöldököm. Hova akarna vinni nem mehetek. Kellenek nekem a vadászok, hogy kiűzzék a nővéremből a démont. Valamint, ha elmennék, sose fogadnának vissza.
A nővérem fontosabb, mint egy átmulatott éjszaka, akárhogyan, akármennyire is tetszik nekem ez a nő.
- Most el akarsz menni? Az éjszaka közepén? – Értetlenkedem, s nem értem. Meg akarna szökni?
Erős témaváltás. Elmosolyodom, mikor felveszem az utolsó ruhadarabot is.
– Óh, drágám. – Megyek közelebb, s simítom hátra haját. Ördögi mosolyt engedek eluralkodni arcomon. Nem ismer, s nem tudja, milyen vagyok igazából, de én se tudhatom ő milyen. Viszont rajta érzem, hogy erős, s talán jó is, sőt talán a legjobb harcos. Viszont én nekem adnom kell az ártatlan megsebzett lányt.
- Vezetőjük voltam. – Vonom meg a vállam, mint a világ legtermészetesebb dolga lenne. Majd elfordulok, s össze fogom a hajam cofba. Kegyetlen, s fékezhetetlen voltam anno, mikor végre magamra találtam, s nem voltam többé a kis ijedős kislány.

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
123
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 06, 2020 10:12 pm

(+18)

The dark side of the moment
-Miért érdekel ennyire? – sziszegem enyhén célozva arra mennyire kezd zavarni, hogy ezen pörög. Le lehet akadni a tetkóimról. Átmulatott éjszaka… ha ennyire egyszerű lenne már rájöttem volna. Nem itt és most fogok megvilágosodni ezzel kapcsolatban. Picsába. Felegyenesedek és ajkaimmal tapasztom be csivitelő száját. Filmek, részegen hülyeséget csináló idióták. Mi van? Ha egyszer is képszakadásig innám magam elég szar vadász lennék. Nagyot sóhajtva kilépek a zuhany alól. Már csak ezért is gyűlölöm ezeket a szarokat a hátamon. Már rég leszedettem volna, ha Z, nem fenyegetne azzal, hogy azonnal elvágja a torkomat ahogy eszembe jut. Hülye kurva az is!
- A doboz színházat mi filmnek nevezzük. És ég akkor készültek ezek, amikor minden egyben volt. Mindenki normális életet élt. – mikor még minden szép volt meg jó. Igazából sosem volt az. Akkor is szivatták saját magukat az emberek, nem kellett angyalhadsereg hozzá.
- Hát el, innen. Ezektől az álszent fajankóktól. – mondom félmosollyal.
- És nem így vizese, így csak én láthatlak egyedül. – leitatom magamról a vízcseppeket. Rá kacsintok a lányra. Vajon, hogyan volt képes ilyen szelíd galambként megállni a helyét a vérmes szakadárok között? Örök rejtély marad… hacsak nem volt egy olyan rangja, amivel nem mertek kekeckedni.
- Eljönnél velem? Akárhová? – szegezem neki a kérdést. Kétlem, hogy gyengéd érzelmek fűznék ehhez a bagázshoz. Én ezeknél sokkal többet nyújthatok neki. De vajon jó ötlet lenne magammal vinni? Kell nekem a felelősség? Öltözködni kezdek. Kicsit csalódott vagyok amiért próbálkozásom nem aratott osztatlan sikert. A vágy elfojtva préselődött vissza belém és ennek sosincs jó vége.
- Neked hol volt a helyed a szakadárok között? – ha már kellemetlen témánál vagyunk…

Outfit l © l Music
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 04, 2020 5:59 pm

(+18)
Blonde wild hunter
Igazat mondja. Valóban, de már örülnék, ha megtörténne. Nagyon sok ellenségem van kinn, s nem szeretném, ha bejutnának. Ha egy valaki bejutna, Rowena. ha ú bejutna a városba.. bele se merek gondolni. Megölette a kedvesem, én megöltem a pszichopata szexgyárát, szerintem kvittek vagyunk. De, egyre jobban kedvelem ezt a lányt, s a gondolatát se bírom, hogy valaki bántsa. Hiába vagyok egészen biztos abban, hogy ő lecsapná előbb a nő fejét, még is szakadár volt. És Rowena a legjobb, akit valaha ismertem.
- Óh.. – Mosolygok játékára, majd visszatér a valóságba, amikor tetkója újra szóba kerül.
- Nem gondolod, hogy valami át ivott este után tetted magaddal? – Kérdezem.
- Kaptam egy kaze..kazeeet valamit, ami egy dobozhoz kapcsolódik, amiben pici emberek vannak. Tuti nem mágia, mert rá kérdeztem. Na és az egyikkel megnéztem egy ilyen doboz színházat, és abban volt, hogy nagyon berúgtak és tetoválást csináltak.  – Mosolyog ismét. Bizonyos, hogy fontos. Nem akarom feszegetni ezt, látom nem érinti jól a dolog.
S hirtelen vége, ismét elkapja őt a vágy s belém csúszik. – ahhhmm…- Nyögöm, majd abba marad.
- Ez komoly? – Kérdezem, ahogyan felkiált, akibe csak villám csapott, s értetlenül pislogok.
- Hova megyünk? .. – Nevetek. – Főleg vizesen? -

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
123
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 30, 2020 1:50 pm

(+18)

Heart thief
-Szerencsére van még egy kis időnk, amíg valami nagyon ügyes kinyitja újra a kapukat. – mostanában egyre kevesebbet foglalkozok a halállal. Amíg valaki nem bizonyul elég ügyesnek…vagy inkább mázlistának mocskos kis lelkünk biztonságban van a Pokol szörnyű kínjaitól Puszit nyomok alhasára.
- Csak… játszok. – mormogom halkan. Az arcán átfutó rezdülés nem illik a pillanatba. Sajnos ez visszaránt a jelenbe. Bárki meglátja azokat az ostoba jeleket ugyan ezzel az arckifejezéssel néz rám. Mint valami mutánsra. Az én arcizmaim is megrándulnak.
- Ne törődj velük. Majd, aki odatette el is veszi. – ha nem és megunom majd megnyúzatom magamat valamelyik segítőkész démonnal. Ujjaim figyelemelterelésből belecsusszannak Deedrába. A szűk, forró kis barlang egyből az én agyamat is másfelé tereli. Milyen lehetett amikor még odakint volt? Harcol? Ölt? Minden vágyam, hogy lássam fegyverrel a kezében. Vagy például ahogy megöl valakit. Ragadozó teste megfeszülve várná a harcot. El kell vinnem vadászni.
- Gyere velem… - dünnyögöm belső combját csókolgatva. Elviszem a piperkőcök karmaiból. A nyomkövetőtől megszabadulna… szabad lenne. Őrült de fantasztikus ötlet villan agyamba. De egyenlőre nem mondom el neki, még finomítani kell. Második majd harmadik ujjaim is bekúszik nőiességébe.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 26, 2020 9:21 pm

Blonde wild hunter
- És te meg remek vendég vagy, tuti pokolra jutunk ezért.- Suttogom neki. Nem tudom milyen szabályok uralkodnak ebben a városban, de biztosan nem nézik ezt jó szemmel. A városi emberek furák.
Lassan elkalandozik, s bennem újra fel forr a láz. Le pillantok gyönyörű szeretőmre.
Szavai magával ragadnak, s megérintenek. Csókjait viszonzásom, s el se hiszem, hogy ez velünk történik.
- Hát te mit csinálsz? - Pislogok kajánul, s fel elevenülnek bennem az emlékek, a csókok, s olyan lesz számomra, mint egy finom édesség. Nem tudok leállni. Le kellene állni, így nem adom át magam az élvezetnek, pedig ismét vad táncba kezdenék ezzel a vad nővel.
Olyan élvezetek okoz, amik bűnbe ejtenek, s magukkal ragadnak. Függőévé tesz engem a teste, s a lénye.
Elkalandozva figyelem ismét a tetoválást. Ki tehette oda, s miért? Mi oka volt erre?  Nem tudom le venni róla a szemem. Micsoda formák, micsoda elrendezés. Milyen nyelven írhatták ezt?
-

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
123
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 21, 2020 6:52 pm

(+18)

Heart thief
-Sosem volt ennél jobb vendéglátásban részem. -suttogom ajkaiba miközben még mindig nem engedem el. Ki akarok élvezni minden másodpercet, amit vele tölthetek hiszen mindketten tudjuk, hogy nem túl sok idő adatott meg nekünk és a sors előbb utóbb seggbe fog minket rúgni csak, hogy ne unatkozzunk.
- Jólvan. – én nem feszegetem tovább a témát. Ő sem hülye tudja mennyire igazam van. Bevezet a fürdőbe, figyelem ahogy a modern eszközöket használja. Egészen hamar beletanul majd ebbe az életbe mert ez korántsem annyira bonyolult, mint a falon túli. Az emberek nagy kényelmükben már el is felejtették milyen az ha nincs víz a házban. Ezért is érinthetett mindenkit szarul, mikor az ég ránk szakadt elvéve a punnyadt emberek kényelmét. Belépek a vízsugár alá, őt is magammal húzva. Mikor mindkettőnk teljesen elázott már a szappanért nyúlok de nem magamat kezdem bedörgölni vele hanem Deedrát. Karján, vállain kezdek és szépen lassan haladok egyre lejjebb, minden apró pici részletét beszappanozva nehogy kimaradjon valami. Közben néha, néha apró csókokat nyomok ajkaira.
- Meg sem érdemellek… - dünnyögöm a műveletre koncentrálva szinte nem is tudatosan. Ő sem szent ez tény… de mikor jön el az a pillanat, amikor egy nagy pofon felébreszt ebből a szép álomból? Letérdelek elé, a víz hátamon folyik végig. Ujjaim combján időznek, mintha tényleg csak a szappanozással törődnék. Milyen tökéletes minden porcikája. Sose hittem, hogy valaha egyszer még megmozdít bennem valamit bárki is, nemhogy a szépségével.

Outfit l © l Music

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 19, 2020 6:01 pm

(+18)
Blonde wild hunter
Elmosolyodom. Nem akarok az lenni, de nagyon is csábít a teste, s az, hogy újra izgalomba hozzam. Még mindig fülemben csengenek a nyögése lágy dallamai.
Kemény fenekén csattan a tenyerem, hmm micsoda hang ez is. Ajkamban harap, ami fellobbant bennem egy lángot.  – Szerintem elég vendégszerető voltam, nem? – Kérdezem nagy mosollyal arcomon.  
Elindul a fürdő fele, s magával húz engem is, aminek persze eleget teszek. Gondolkodóba estem, de koránt sem az volt a fejemben, ami ő gondol. Vagy is abban a percben nem.
- Szerintem ne beszéljünk ezekről most. – jelentem ki. Csókja szenvedélyes, s édes, akár a méz. Erősen magához láncol, s én hagyom. Kezem simítja hátán, s fenekénél köt ki, ahol bele is markolok.
Ha a csók véget és, magammal húzom a falból kiáramló víz felé, s megnyitom azt, hogy jöjjön.
Mik vannak, s milyen csodák. Csak megnyitom, s jön a víz. Érdekes ezekbe bele gondolni, hogy ez míg másnak természetes nekem nem az. Mik lehetnek, még mikről nem tudok, mindent meg akarok érteni, s látni még. Mi lesz velünk? Kapcsolat? Azt hogyan? Sose volt még ilyenem nem tudom, hogyan kellene, de egyelőre nem gondolkodom, csak a nőt élvezem, s már elképzelem milyen lesz őt vizesen csókolni.

I am No one
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére