Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Sophie otthona •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Sophie otthona VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1023
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 22, 2020 3:06 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Sophie otthona GadHg7Q
Sophie otthona Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
787
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 22, 2020 2:57 pm

Sophia & Belphegor

[You must be registered and logged in to see this image.]

C
supán a fejem ingatom, el nem tudom hinni, hogy lehet valaki nálam is makacsabb! Szívesen lekevernék neki egy anyait amúgy, de tűrtőztetem magam. Inkább tálalom a vacsorát és miután meghallgattam szavait csak hümmögök. Már nem akarok neki szóban reagálni, inkább az ablakban dohányoztam újfent. Jártak a fogaskerekek és nem értettem mire jó ez az egész. Folyamatosan azzal jön hogy az ő lénye nem életbiztosítás... De most komolyan, kié az? Az emberek akár idő előtt is elpatkolhatnak, a démonok és az angyalok is szaporodnak fűvel fával is akár... Lesznek az angyal meg a démonfattyak... Ez már annyira nem kéne hogy számítson... Ja van természetfeletti aztán csók a családnak. Most amúgy se lehet nagyot durrantani, aki nem akarja megöletni magát az meghúzódik a félárnyékban. Azon viszont elcsodálkozom hogy az apja orvos. Fel is vonom a szemöldököm, aztán szólásra nyitom végül a számat.
-Akkor viszont keresd fel! Ha látni akar, ha nem!-hozom meg az ítéletet és elfordulok tőle, míg a cigi csikk kint landol házon kívül. Aztán az asztalhoz ülök, hogy elfogyasszam a vacsorát, de Sophie idő előtt kidől. Csak ingatom a fejem. Miután végzek elpakolok az asztalról, hozok egy pokrócot és betakarom. Én is vissza vonulok a szobámba, hogy kicsit még diskuráljak Adolffal aztán pedig nyugovóra térjek.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 20, 2020 9:53 am

Belphegor&Sophia

A teátrálisságára ugyanezzel reagáltam, égnek, vagyis plafonnak emeltem tekintetem. Démonok!
- Miért, mi akkor? Dodekaéder? – folytattam a ki játékát, és értem én, hogy arra céloz, húzzak már el valami szakihoz rendbe rakatni magam, de most komolyan, egy nephilim kihez fordulhatna? Pláne itt, San Franciscóban, ahol, ha ez kiderül, az nekem egyenlő a biztos halállal, és nem hinném, hogy a városnak hiányzik egy ilyen felbolydulás. Addig jó, amíg úgy tudják, hogy angyal vagyok. Ergo, nem szórakozom ilyesmivel.
- Ó, te! – szívesen folytattam volna cifrábbnál cifrább jelzőkkel, de annyira abszurd és vicces volt ez a helyzet, hogy megkukultam a tehetetlenségben. – Honnét szeded a szövegeid?
Inkább csak ennyit kérdeztem. Ha nem lenne a tollas problémám, még jóízűt nevettem volna, de egyelőre az asztalig elvergődni is kínszenvedés volt.
- Minél többet használom, annál rosszabb. Amikor először megjelent, halálra rémültem, hogy miféle szörnyeteg vagyok. New Yorkban akkoriban nem volt egy életbiztosítás, ha ez kitudódik valakiről. Talán még most se érdemes természetfelettinek lenni, bár hogy én milyen százalékban volnék az, arról lehetne vitázni. Ki tudja, talán még szerencse is, hogy nem ennyire feltűnő, ha elrejtem. Nagyon nehezen tanultam meg legalább minimális szinten irányítani – vázoltam, hogy hol lehetett az a bizonyos ebpajtás elásva, noha ez is csupán egy kósza, felmerülő gondolat volt, találgatás, nem kész tény.
- Angyal orvos – ezt az iróniát. – Az az apám…
Végül is, a gyógyítás magasiskolája neki jutott ki, őt kéne felkeresnem. – Csak épp úgy tudom, hogy egyelőre látni se akar… nem hinném, hogy meg lehetne hatni ezzel.
Ki tudja, épp merre kódorog. – Jéé, én is észrevettem, képzeld, hogy töredezett. Hajrá, ha tudsz vele kezdeni valamit.
Ha a makacsságnak szobor kéne… inkább nem ragozom, ki lenne alkalmas modellt állni hozzá.
Evés közben néha-néha felpillantottam, már megint pöfékel. De legalább az ablaknál teszi, kevésbé lesz tele cigifüsttel a lakásom.
- Én tőből levágnám az egészet. Még az is lehet, hogy a súlya a gond – céloztam a szárnyamra, amikor rákérdezett, merre fájt. Tényleg kezeltetnem kéne, de hova fordulhat egy féllény, ha mindenhol igazából halállistások vagyunk? Az evés után én nem feleltem, hanem ott dőltem ki helyben az asztallapra, miután odébb toltam az útból a tányéromat, evőeszközöstől.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Sophie otthona GadHg7Q
Sophie otthona Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
787
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 15, 2020 10:59 pm

Sophia & Belphegor

T
eátrálisan tárom szét karjaimat, nem is értem mit gondol. Mikor közli, hogy nem akar a sütőbe esni fejjel... Nos, valahogy meg tudom érteni, de mégsem. Ha jobb kedvemben találna, akkor lehet meg is billenteném a hátsófelét amúgy. Végül gonoszul elvigyorodom.
-Arra jutottam drágaságom, hogy itt valami nagyon nem kerek.-inkább szögletes, vagy háromszög... Nem is tudom, lényegtelen.
-Amúgy kajak jól szórakozom rajtad, szóval folytasd csak.-le sem lehet törölni a vigyort a képemről, még mutogatok is rá. Aztán komoly témára érünk és égnek szalad a szemöldököm.
-Megmondanád mégis miben erőltetted meg?-kérdezek rá szinte azonnal, mert ebben én igazán nem hiszek.
-Mittom' én... angyal orvosnak, vagy passz, oldd meg, de nem maradhatsz így! Tök töredezett ez a toll is, nézd meg!-dugom orra alá a bizonyítákot, majd meg is lengetem szemei előtt, rá bökök arra a pontra ahol tényleg jól látható mennyire rossz állapotban van egyetlen toll, majd megvárom míg leül és tálalok, terítek. Aztán hív hogy üljek le én is enni. Megrázom a fejem, újabb sört veszek ki a hűtőből és felpattintva az ablakhoz indulok, újabb cigi, ismételt füstölés. Nem nézek Sophie-ra, csak hallgatom ahogy evőeszközeivel bíbelődik.
-Ha végeztél, hagyj mindent az asztalon és menj aludni.-adom ki végül parancsba és mélyen letüdőzöm a cigimet. Azt még megérdeklődöm, hogy hol fáj neki, a válasz pedig egyszerű, a szárnytőnél a háta. Rám kéne hallgatnia, de tudom, hogy nem fog. Sóhajtok, kipöckölve a csikket, végül én is asztalhoz ülök.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 14, 2020 8:36 pm

Belphegor & Sophia
Lakótársbuli
Ha nem tudnám, kinek a bizalmasa, most szerződés ide, vagy oda, de repülne az ablakon… Azért mindennek van határa, még a tűrőképességemnek is, igaz, részben épp ezt tesztelte, állítása szerint. Vagy csak unatkozik.
- Nem szeretnék még egyszer a sütőmben landolni fejjel – adtam ki a mondat végén egy morranás és szisszenésszerű hangot. Rosszul mozdultam és a hátam egyből visnyogott érte a maga módján.
Csodálatos… vicceltem. Felüvöltenék, de mi értelme? Attól nem múlna el ez az egész, és amúgy is, nem halálos, tudtommal. Ha a nyolcvan éves nagyikák túlélik – már amelyik, hisz apokalipszisben éltünk –, akkor én miért ne?
- És mire jutottál, tesztelők gyöngye? – interjúvolom, ha már ekkora szakértőnek bizonyul, legalábbis annak tartja magát, ami a tűrőképességem határát illeti.
- Elég jól szórakozol rajtam? – vigyorogtam, bár inkább vicsor, amit produkáltam, és nem, nem a tőr, a hátam a szárnytőnél, az nyaggatott. Ha nem maradok nyugton pihentetni, ebből még baj lehet.
- Már miért ne lenne egészséges? Csak annyi a baja, hogy nincs hozzászokva az aktív használathoz. Túlerőltettem. Majd helyre jön – vontam vállat, be is hunytam utána rögtön a szemem, mert a problémás terület egyből fájt. Hát ez nem igaz!
- Aha, mégis milyen orvosnak? – tettem fel a költőinek szánt kérdést. – Tudod, ha én itt orvoshoz megyek, az egyenlő a biztos halállal. Köszi, de még kihagynám a találkozást Halállal.
Nem állok én arra készen. Az orromba finom, figyelemterelő illatorgia kúszik, sült paradicsom, pirult sajt és főtt rizs édeni keveréke. Nyamm.
- Na, gyere csajszi, kajáljunk – invitáltam, miután a főfogást lepakolta a konyhaasztalra, én meg levágódtam féloldalasan, szárnyam óvva a legközelebbi székre.
Fejem ingattam a kérdésére. Az már rég elmúlt. Megfordultam a széken, hogy lássa a hátam és a szárnyam, majd a tő felé mutattam. – Ott, a tőnél, a hátam. Öregem, mint valami vén nyana… azt még harmincat is épphogy betöltöttem. Vérciki.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Sophie otthona GadHg7Q
Sophie otthona Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
787
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 14, 2020 5:50 am

Sophie korrigálja a kimondott dolgokat, csak biccentek, hogy értem mire akart kilyukadni, de már szóban nem mondok semmit erre. Neki állunk a főzésnek is, vagyis ő főz, én pedig dirigálok, így van ez jól. Az újhagyma ötletére szintén bólintok, mosolyogva. Tetszik hogy próbálja bele tenni a saját gondolatait is. Aztán úgy döntök hogy kicsit felrázom az állóvizet szárnyának bökdösésével. Ahogy észreveszem nem tetszik neki a rendszer. Kaján vigyorral állok mögötte mikor elkezd miatta hisztizni, de csak vállat vonok.
-Hát, akár boszorkány is lehetsz ha tetszik az ötlet, de mint mondtam a fájdalom küszöböd próbálgattam.-tárom szét a kezeimet, majd szárnyát figyelve egy tollat kérek tőle, amit ő félre ért. Kuncogok és mikor felém pillant akkor a kis reptetőire bökök hogy abból kérek. Azt is megemlítem hogy szerintem valami nem stimmel vele, mire végre feltápászkodik és megkérdi hogy mi a gond. De még nem válaszolok. A nefi át ad végül egy tollat melyet nézegetni kezdek. A színe fekete, mint a többi tollasnak, de nem olyan fényes, nem szép... Mintha haldokolna. Furcsállom is.
-Hát ha jobban megnézed ez nem egészséges szerintem.-mutatom magunk között a tollat ujjaim közé csippentve a végét. Csendesen mélázom rajta egy darabig, aztán az asztalra teszem.
-Nem ártana egy orvost felkeresned.-zárom rövidre a témát mielőtt ismét a cigisdobozhoz nyúlnék. De most nem ülök ki a párkányra. Meggyújtom a szálat és az asztalnál továbbra is a tollat nézegetem. Határozott meggyőződésem hogy itt valami b@szottul nincsen rendjén. De vajon mi lehet az? Hümmögök ahogy szívom a cigit, el nem tudom képzelni mire gondoljak, aztán megérzem a sütőből áradó illatokat.
-Azt hiszem hamarosan készen van a vacsi.-vigyorodom el és megemelkedik a szemöldököm.
-Még mindig a szúrás fáj ennyire?-tekintetem Sophia-t vizslatja ahogy a sütő mellett támaszkodik. Nem hinném hogy az a baja, annak már rég el kellett volna múlnia. Akkorát végül is nem kapott.
-Ülj le!-mondom ki csendesen, majd mélyet sóhajtok. Percekkel később az asztalra teszek egy vágódeszkát, majd ügyesen sütőkesztyűben kiveszem a jénait és megterítek.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 13, 2020 11:01 am

Belphegor & Sophia
Lakótársbuli
- Bocs, a vérre gondoltam. Nem lenne egyszerűbb egy telivér arkot lecsapolni? – morfondíroztam, és egyúttal ki is javítottam magam, mielőtt a lakásom is átalakulna egy dühkitörés jóvoltából.
- Úgy értem, félvér vagyok, félig angyal csak, szóval… én tuti így oldanám meg – Az más kérdés, hogy amit én így gondolok, azt nem biztos, hogy más is. Nekem ez tűnt logikusnak.
- Én még beleraknék egy kis újhagymát is – csak egy szálat, az íz kedvéért összevagdostam még hozzá, hogy aztán később a kész mix landoljon a sütőben, kevés híján velem együtt. Cifrát anyázódom, amikor drága lakótársam majdnem belök fejjel a sütőbe, ahogy belém állítja a tőrét.
- Köszi, de mi vagyok én, boszorkány a Jancsi és Julikából, hogy meg akarsz sütni? – háborogtam, ezzel próbálva palástolni, hogy mennyire szar helyzetben voltam. Érdekes, hogy az új fájdalom, ami a tőrrel járt, terelő hatással volt a receptoraimra, és nem is értettem, minek kell neki toll.
- Találsz a fiókban – nem láttam hátulról, hogy mire gondolt. Aztán leesett, ahogy a vészmadár szó elhangzott a szájából. – Szedj, amelyik tetszik, csak a tövet kerüld el.
Szisszentem fel, ahogy megpróbáltam feltápászkodni.
- Mi gond lenne? – fordultam féloldalasan, hogy a sütő melletti pultban meg tudjak támaszkodni, és közben vigyázzak erre a szerencsétlen szervpárosra. Jobban járnék nélkülük, határozottan.
Végül csak választok egyet találomra, amit elérek. – Tessék.
Nem értem, mi érdekes van rajta. Fekete, mint bármelyik másik angyalnak a tolla, jelenleg, és kissé ernyedt, tépett a vége.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Sophie otthona GadHg7Q
Sophie otthona Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
787
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 13, 2020 7:47 am

Sophie egy pillanatra felborzolja az idegeimet, de hamar túl teszek rajta és csendesítem a témát. Felajánlom hogy megkérdezem Belialt miért is kellett a Nefi vére, erre reagál csak, aminek kimondottan örülök. A félbehagyott mondatért megemelkedik a szemöldököm.
-Az a dolog más volt!-pillantok rá jelentőségteljesen, ezt igazán nem kellett volna elkezdenie. De végül áttérünk arra hogy inkább megtanítsam főzni. Mondjuk nem értem mit kell azon tanítani. Mindegy, előveszem megszerzett tudásomat és kiosztok pár feladatot neki. Az alapanyagok összeválogatása gyorsan megy, a felaprításnál észreveszem hogy elég bizonytalanul tartja a kést, meg is említem neki a magam módján, majd ahogy elkészül további feladatokat adok ki neki.
-A szerecsendió remek ötlet.-díjazom hogy saját meglátása is van. Legalább nem reménytelen. Elismerően bólintok majd a kóstolást elutasítom finoman.
-Rád bízom. Ha jónak ítéled irány a sütő!-vigyorgok rá és magára hagyom. A szobámban magamhoz veszem a tőröm, gondolom kicsit felkavarom az állóvizet és megnézem mennyire bírja a fájdalmat. Épp a sütőbe teszi a félkész ételt mikor szúrásom éri.
-Azt hittem legalább felkiáltasz a fájdalomtól.-jegyzem meg pimasz mosollyal, csalódott vagyok kissé, mert csak félig értem el a célomat.
-Nyugi, vacsorát bármiből lehet készíteni.-vonom meg a vállam egyszerűen, és az asztal lapjának dőlök. Figyelem ahogy zihál és nem értem. Tekintetem a szárnyát vizslatja, valami nagyon furcsa rajta. De nem jönnék rá hogy mi az.
-Adsz egy tollat?-nyújtom előre a kezem és ujjaimmal bíztatom hogy tépjen már ki nekem egy szebb darabot. Érdeklődve vizslatom, azt sem értem miért nem rejtette el őket.
-Amúgy nem akarok vészmadárkodni, de szerintem valami gond van.-húzom el a számat és felvonom a szemöldököm. Mintha valami rendellenesség lenne benne. Láttam már angyalt, a szárnynak sokkal erősebbnek kellene lennie. Kíváncsi lennék hogy miért láttam azt a szenvedést a lányon amikor az alapanyagokat szeletelte.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 9:30 pm

Belphegor & Sophia
Lakótársbuli
Nagyon zavarba jött, láttam az arcán. Wow, mibe tenyereltem, ezek szerint nem csak nekem vannak piszkos kis titkaim, amik egy részéről én magam sem tudok, thanks to vodka. Mondanám ezt oroszul is, ha tudnék azon a nyelven, de csak latinul, görögül, héberül és angolul tudok, egyházi neveltetésemnek hála.
- Légyszi, hálás lennék érte. Azóta ezen agyalok, hogy lecsapolt. A helyében én egyből egy arkra… - hoppá. Még időben sikerült visszaszívni ezt a mondatot, mielőtt még valami nagyon kétértelmű csúszna ki a számon, és ezúttal tényleg átszakítanám a plafont. Nem örülnék a felújítási számláknak, az biztos, de az lenne akkor a kisebb bajom.
A hátam már megint fájt, nem húztam vissza a szárnyam, hátha megint rakoncátlankodik. Kicsit bajosabb így a főzés, de ez legyen életemben a legkevesebb problémám. Miután sikerült felegyenesednem, hogy a hűtőajtót is becsukjam, odabicegtem, próbálva egyensúlyozni, mielőtt a szárnyam súlya hátra rántana, és az utasításoknak megfelelően szeletelem a zöldséget meg a sajtot, bár eléggé remegős a kezem. Szívem szerint megtámaszkodnék a pulton, de azt meghagyom az öregek kiváltságának. Muszáj erősnek lennem, ennyit ki kell bírjak.
- Ugyan már, kész is van! – ha beszól, bármennyire sajnálom a frissen vett vázát, hozzávágom.
- Szerintem egy kis szerecsendiót is rakok bele – adtam hozzá a saját kreativitásomat is, legalábbis próbálkoztam vele. Az üvegtálba mixeléskor minden fázisnál megkóstoltam, hogy megfelelő legyen az íz. – Nézd meg, neked megfelel-e, tegyek-e még bele valamit?
Egy utolsó próba nem árt, mielőtt bevágnám a hőálló jénait a sütőbe. Most még lehet ezt-azt javítani rajta.
Aztán ahogy hajoltam le, hogy betegyem a sütőbe a vacsit, muszáj volt letérdelnem. Inkább, minthogy fejjel beleessek.
Hirtelen levegőt venni is elfelejtek, mert a régi égő fájdalom helyére új, szúró érkezett, valami beleállt, aztán a forrása is hangot adott ennek.
- A jó édes eszed tokját!  Huh – bár reszkettem, mert a hátam egy pontja is rendkívül égetett, a jobb szárnyamba is kaptam valami pengét, mégis a hátam volt borzasztóbb.
- Szerencséd, hogy nem ejtettem le a vacsinkat, kár lenne érte – ziháltam, hogy visszafojtsak egy kisebb üvöltést. Hé, ha eddig kibírtam, akkor most is ki kell. Elvégre túléltem egy démonnal való találkozást is.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Sophie otthona GadHg7Q
Sophie otthona Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
787
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 8:47 pm

Sophia & Belphegor

N
em hiszem el, már megint előveszi a Belial témát, ráadásul olyan kínosat kérdez... Ha így folytatja bele fogom verni a fejét az asztalba. Mély levegőt veszek mielőtt megtehetném az említett dolgot, majd áthatón pillantok a Nefire.
-Nem egészen van így Sophia! Az évezredek alatt inkább egymást formáltuk. Ő engem én pedig őt. Ennyi! Téma lezárva.-kicsit talán keményre sikeredik a vége, de remélem így megérti, hogy a Belial-Belphi téma sztornó innentől.
-Fogalmam sincs mire kell neki a véred, de ha gondolod majd megkérdezem.-hagyom ennyiben a dolgot és miután megkér arra, hogy tanítsam meg főzni, így feladatokat bízok rá. Elmondtam, hogy válasszon ki négy alapanyagot az ételhez, olyat ami kedvére való, aztán ezeket vágja fel. Paradicsom, parmezánsajt, tejfől és rizs kerül az asztalra. Érdekes választások. Figyelem ahogy dolgozik, látszik hogy volt már kés a kezében, de nagyon bizonytalanul dolgozik vele. Kb mintha nem merné megfogni.
-Nem fog megenni az a paradicsom!-szólok bele a munkájába, majd belekortyolok a sörömbe. Amint készen van a darabolással elismerően biccentek felé.
-A tejfölt keverd ki egy ki egy kis sóval, borsal és őrölt paprikával. A rizst keverd össze a fűszeres tejföllel, keverd hozzá a paradicsomot, tedd egy jénai tálba és a tetejére tedd rá a sajtot, aztán pedig gyújtsd be a sütőt és süsd addig amíg a sajt megbarnul.-mondom is mit várok még tőle, majd újabb cigit vadászok magamnak és vissza telepszem a sörrel az ablakpárkányra. Onnan nézem ahogy Sophie ügyeskedik, és reménykedem benne, hogy a vacsorám ma nagyon finom lesz.
-Azt azért vésd az eszedbe, hogy nem árt mindent megkóstolni miközben csinálod.-teszem még hozzá vigyorogva, mert könnyen lehet hogy elcsavarta az angyal annyira a fejét, hogy kétszer sós ételt fogunk enni, azt meg nem viselné el a bélésem. Míg Sophie ténykedig elsétálok a szobámig és előkapom a tőrömet. Csendesen megyek vissza a konyhába és játszani kezdek a fegyverrel. Ujjaim között pörgetem, aztán dobálom egy kicsit, hol a hegyét kapom el, hogy pedig a markolatát, aztán gondolok egyet, Sophie mögé lépek és szárnyába állítom a tőrt, a csavart penge előnye, bármerre fordítom húst szakít. Megforgatom benne a játékszerem, remélve hogy üvölt egy kicsit. Ha megfogalmazódik benne hogy miért kapta, csupán megvonom a vállam először.
-Megnéztem mennyire bírnád az angyalpengét. Tudod, azt mondják az sokkal több kínt okoz. Ez csak egy egyszerű tőr... Ha ezt sem bírod, abba tuti bele halsz.-közlöm vele nagyvonalúan és ellépek tőle. Most lehet nem leszek a szíve csücske, de talán rájön, hogy amit annyira akar, az nagy ostobaság lenne. És még nagyon finom voltam. Azt terveztem, hogy ezzel szárnymentesítem.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 4:24 pm

Belphegor & Sophia
Lakótársbuli
Belphegor egész más, mint Belial. Mintha ő mindent fullosan komolyan venne, úgy felfújta magát, vajon tényleg meg merné tenni? Nem hittem benne, most is inkább fojtogatott, bár abban tényleg igaza van, hogy megfelelő fegyver nélkül nehéz lesz ez. Addig meg el kell viselnem ezt a tökéletesen felesleges, pólógyilkos testrészem.
- Szóval akkor kettőtök közül te vagy az, aki őt is visszarántja a baromságokból, ha jól agyaltam az előbb – tereltem a témát, mielőtt vaksötétet csinál a fejemmel a házban. De legalábbis a konyhában. Nem szívesen cseréltetnék új csillárt.
Végül csak találok valami programot, amivel megvárhatjuk a napfelkeltét, és nem unatkozunk. A főzésnek még az eredményét meg is lehet enni, annyira nem hiábavaló.
- Az még mindig érdekelne, mire kellett a vérem a főncidnek. Van sejtésed? – hátha ő kikotyogna erről valami infót, mitől olyan értékes egy nefi vére a démonoknak. Szerintem értéktelen kacat.
- Kötve hiszem, hogy a sütve megevésen kívül érne bármit is – adtam hangot eme véleményemnek, de most komolyan, mire mennek ezzel? Hacsak nem az ark vonatkozás, de csalódni fog szegény Viszály, ha valami mágikus cuccot keresne benne.
Nagyon is halandó a vérem. – Jó, minimum egy zöldség.
Ezúttal elkerültem a koccanást a hűtőajtóval, kibányásztam az alsó zöldséges pakkból egy megtermett paradicsomot egy méretes tálba, tejfölt vadásztam még elő, a parmezán sajtot, ééés most kéne még egy, aminél megakadtam, hogy mi legyen az. Nem szeretném, ha a hadműveletem végén befoglalnék egy bizonyos helyiséget a lakásban egész hétre.
Végül találomra a tegnapi maradék főtt rizst vettem elő, azt legalább baleset nélkül kiviteleztem.
- Tessék, itt is vannak – dobtam le a hozzávalókat a konyhapultra. A paradicsomot csuma-mentesítettem, felkockáztam, mintha salátához vagdosnám. A sajtból hosszúkás csíkokat szeleteltem. A főtt rizst kitettem egy tálba.
- A tejfölt hogy óhajtod, hogy vágjam fel? – vigyorogtam, poénnak szántam, reméltem, veszi a viccet, és nem szakítja át velem a plafont, hogy felnézzek az emeletre. Nézzük a pozitívoldalát, gyorsabb út, mint a lépcsőn gyalogolni.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Sophie otthona GadHg7Q
Sophie otthona Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
787
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 4:11 pm

Sophia & Belphegor

H
ihetetlen ez a Nefi. A szárnyai nyiszálásáról igyekszem őt lebeszélni, mindazok után, hogy olyan pimaszul bep*fázott hogy nem merném megcsinálni. A berendezéséhez meg hozzá sem értem. És az is érdekel, hogy látott-e már egyáltalán angyalpengét? Válasza meglep, de nem mutatom, csupán hümmögök egyet.
-Akkor ha találsz egyet majd vissza térünk erre a témára. De most hagyjál vele.-sóhajtok beletörődésem jeléül, de sanda gyanúm, hogy talán sosem fog találni. Attól hogy meghaltak az angyalok még nem nő minden bokor alatt ilyen fegyver. Hihetetlen ez a nő, egyszerűen... Ahh! Aztán közli velem, hogy akkor tanítsam meg főzni. Oké, ez talán nem is olyan nagy gond. Bólintok egyet és előkapok egy sört a hűtőből, a pillanat tört része alatt felbontom és a lányka elé sétálok.
-Rendben, legyen.-vigyorgok pimaszul és beleiszok az üvegbe. Kihívóan nézek rá, nagyon kíváncsi vagyok miért ilyen kis esetlen, hogy most akar megtanulni főzni. Újabb kortyot veszek magamhoz és rábökök a hűtőre.
-Az első feladatod az lesz, hogy vegyél ki négy alapanyagot, tetszőlegesen válogass csak kedvedre. De! Arra figyelj, hogy egy zöldség minimum legyen közöttük.-bökök a hűtőre üveget tartó kezemmel, majd az asztal lapjára ülök míg Sophie válogat. Ha elővette azt a négy dolgot amit szimpatikusnak talál, elé rakok egy vágódeszkát meg egy kést.
-Vágd össze őket úgy ahogy te szeretnéd.-adom ki a következő feladatot, szeretném megnézni hogyan áll a kezében a kés, hogyan fogja, mozgatja. Én közben az üveg sörömmel foglalkozom, de fél szemmel a lányt nézem.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next