Hell or Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome to Hell Or Heaven frpg
- Privát szerepjátékos oldal -


 

 

 
Iroda

Go down 
Hell or Heaven
Hell or Heaven
reveal your secrets
☩ Keresett személy :
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Iroda Empty
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 08, 2020 12:13 am
***
Szabad a játéktér
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Iroda Empty
Utolsó Poszt Kedd Dec. 17, 2019 3:48 pm
Elveszett testvérek nyomában
Ephran& Michael
──────────── ────────────
« taggeld; @Ephran• Szószám; 284• Zene; ide »
A perytonok érdekes kicsiny lények. A Mennyek országának állatai, Isten teremtette őket az emberek emlékeinek hordozására. Fontos a szerepük, fontosabb, mint halandó elsőnek azt gondolná, hiszen ők teszik az emberek számára színessé a túlvilágot. Számtalan van ezekből a fura, nyúlszerű lényekből, jelenleg a földön is repkednek. Az irodám párkányán állva fogok a kezembe egyet közülük és az álla alatt megvakargatom, s a fülébe suttogom kérésemet, majd egy kis papírtekercset helyezek a lábára erősített kis övön lógó tokba. Igen, postagalambként kezdtem el őket használni. Ha esetleg az adott angyallal nem olyan erős a kötelékem, hogy csak úgy megjelenjek neki és imát intézzek hozzá. Ráadásul rendkívül elegáns módja ez a távközlésnek.
Mielőtt a kis lény elrepülne felugrik a vállamra és fejét az arcomhoz simítja, amivel meg is idézi egyik emlékem. Egyből magam előtt látom Faye és az én képem, amint csókolózunk. Elhessegetem azt a délibábot és belépek az irodámba, ahol elkezdek gyorsan a papirügyekkel foglalkozni. Éppen egy a vízellátás javításához szükséges kérelmet írtam alá, mikor éreztem, hogy kit az imént hívtam üzenetben meg fog érkezni. Egyszerűen csak éreztem a jelenlétét. Felemelem tollamat és intek, amitől a kétszárnyas ajtó kinyílik, s a fiatalabb testvér, kit szólítottam ott is áll a küszöbömön.
- Ephran,  - köszöntöm érzelemmentes hanggal és arccal– jó téged látni. Kérlek, fáradj beljebb!
És a beinvitálással fel is állok asztalom mögött összekulcsolva hátam mögött a két karomat, majd úgy indulok meg ki a fenyőfa íróasztal mögül. Jelentőségteljesen nézek rá, tudja jól miért hívtam ide.
- Neked van már valami híred a testvéreid ügyében? Megtudtál valamit?
Ezt a kérdést azért tettem fel neki, hogy tudjam honnan kezdjem az informálását a helyzetről. Elvégre a szemeim és füleim sokfelé látnak és hallanak, így megtudtam ezt-azt a testvérei eltűnéséről.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Iroda Empty
Utolsó Poszt Kedd Dec. 17, 2019 1:34 pm
***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Iroda Empty
Utolsó Poszt
Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
1 / 1 oldal

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell or Heaven :: Lakások :: Michael lakhelye-
Ugrás: