Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

reveal your secrets

CherryPie

Nyári bajnokság [Elmaradt]  CznVQnFIf you close your eyes and you open your mind
The veil disappears and you'll see it all

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Aug. 17, 2019 9:34 pm
Következő oldal

Nyári bajnokság

Kedves Játékosok!

Köszönöm nektek a jelentkezést, de sajnos érdeklődés hiányában a játék elmarad :/ Amennyiben hárman igénylitek, egy rögtönzött alternatív-harcolós játékot szívesen lemesélek nektek, azonban a bajnokság elmarad.

Írjatok pm-et, ha élnétek az ajánlatommal Wink

CherryPie

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Aug. 16, 2019 9:59 pm
Következő oldal

Lejelentkezek: Zagar-ral SZIAAA luvu
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Aug. 12, 2019 12:17 pm
Következő oldal

Ideje az Ördögnek is megcsillogtatni a harci tudását. Smile
reveal your secrets

Natalie Rossmyra

Nyári bajnokság [Elmaradt]  3e08e4eb076ed95d98f103cfa6300fa953efe2db

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
481
☩ Rang :
Szemtelen fehérnép
☩ Play by :
Meghan Ory
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Aug. 10, 2019 3:53 pm
Következő oldal

A legutóbbiból kimaradtam, holtakkal tanyáztam a temetőbe, de ezúttal szívesen jönnék, helyt állni a bajnokságon ^^
reveal your secrets

CherryPie

Nyári bajnokság [Elmaradt]  CznVQnFIf you close your eyes and you open your mind
The veil disappears and you'll see it all

☩ Történetem :
Once upon a time...
☩ Reagok :
112
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Aug. 10, 2019 3:41 pm
Következő oldal

Nyári bajnokság

Kedves Játékosok!

Az eredeti tervek szerint a bál utánra maradt volna a bajnokság, azonban úgy fest, az még 1-2 hónapig ki fog tartani, ezért párhuzamosan belekezdünk a bunyóba is! Wink Jelentkezzetek bátran, a bálos részvétel nem zárja ki azt, hogy a bajnokságon is játszatok!

Információk a játékról

• Ez a játék kicsit kötöttebb lesz, mint a bál. Kezdve azzal, hogy maximum 8 fő jelentkezését várom! Ha kevesebben lesztek, az nem probléma, viszont efeletti jelentkezésnél a kockára lesz bízva a bejutás.

• Ahogyan a halloweeni eseménynél már megszokhattátok, ezúttal is a pusztakezes harcé lesz a főszerep, méghozzá a fajspecifikus képességek nélkül. Tehát mindenki "emberként" kell, hogy helyt álljon.

• Ebből következik, hogy nem muszáj vadásznak vagy embernek lenni, de még New York lakosának sem, bárki jöhet!

• Nem feltétel, hogy a jelentkező profi harcos legyen, a szerencse is közre fog játszani a győzelemben Wink

• A védekezési és támadási esélyek alapját a karakterlapok és az eddigi játékok fogják képezni, végső soron pedig a kocka dönt. Ennek részleteiről később kapnak a jelentkezők információt.

• A jelentkezők számától függően maximum három forduló várható, egyenes kiesési rendszerben.

• A kezdő és záró mesélőin felül én nem fogok írni, a támadási és védekezési esélyekről pm-ben fogok mindenkit informálni az ellenfél reagja után Wink

Szabályok

• Jelentkezni ebben a topikban tudtok, ahogyan azt már megszokhattátok korábban is.

• Mint fentebb írtam, maximum 8 fő jelentkezését várom.

• A reagok hossza is meghatározott, maximum 200-300 szó lesz elfogadható. Ennek az oka a gyors körökben és a játék jellegében keresendő - harchelyzetben ritkán van lehetőség hosszú eszmefuttatásokra.

• A körök 3 naposak lesznek, maximum 4 nap fog rendelkezésre állni az íráshoz. A játék alatt egyszer mindenkinek lehetősége van ezen felül haladékot kérni, ha valami közbejönne. Aki nem ír szó nélkül, vagy huzamosabb ideig nem tud részt venni a játékban, az sajnos kiesik és automatikusan az aktuális ellenfele győz.

A jelentkezés határideje: augusztus 16.
Kezdő mesélői: augusztus 17.

Várok minden bunyózni vágyót nagy szeretettel! OMG

CherryPie

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal