Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Játékos keresése •
reveal your secrets

Anael

Játékos keresése - Page 4 60d6ba3e60932cd2134f1a767c26063372f2ab1c
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
b e a u t i f u l . c r e a t u r e
Játékos keresése - Page 4 TmOk
Carleigh Bay, the girl with fierce ❵

s u m m e r t i m e . s a d n e s s
Játékos keresése - Page 4 Tumblr_inline_o1dcswv2cF1rifr4k_500
Czozken ❵

☩ Reagok :
80
☩ Rang :
☉ i missed it
☩ Play by :
❴ emilia 'beautiful' clarke ❵
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 11:52 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Szia, Mindenki!

Nem is szeretném sem magamat, sem Anaelt megvárakoztatni - pláne amíg tart a toalett-papír szezon - úgyhogy, itt vagyok, vállalkozó szellemben és töretlen lelkesedésben.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 03, 2020 10:06 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Sziasztok!

Szívesen játszanék valakivel faji és nemi hozzátartozástól függetlenül. Very Happy Jellemzően hétköznap és a kora reggeli / délelőtti órákban tudok aktívabb lenni.
reveal your secrets

Athlan

☩ Reagok :
404
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 02, 2020 12:11 pm

Sziasztok!

Olyanok jelentkezését várom, akik szeretnének egy kis betekintést nyerni a Pokolba egy eléggé valóságos álom során. Elvégre manapság sokan készülnek oda a jövőben alkuk, tettek, s származás alapján is, illetve annak ellenére, hogy beköszöntött az apokalipszis, sokan mégis túlságosan jól érzik magukat a világban. Razz Várom mindenféle faj jelentkezését, démonokét is egyaránt, hiszen bőven akadnak olyanok, akiknek túlságosan ki volt párnázva a Pokol a hátsójuk alatt. Wink
A játék természetesen 18+-os lenne, tele vérrel, erőszakkal, mocsokkal; érzelmi, lelki és testi terrorral, azonban ez egy jó lehetőség arra, hogy egy kicsit teszteljétek magatokat, hogy egy ilyen helyzetet hogy viseltek, hogy reagáltok egy adott szituációban, s mennyit vagytok képesek elviselni. Alterban történne az egész, így rátok lenne bízva, hogy ezt a valóságos álmot esetleg beépítitek-e a karakter jövőjébe.
Aki jelentkezik, annak jobban beleásom magam az előtörténetébe, illetve ötleteket is szívesen látok, ha van esetleg elképzelésed arról, miféle helyzetben látnád szívesen a karaktered. Azonban nekem is nagyon sok ötletem van, s remélem, hogy engem érhet a megtiszteltetés, hogy egyeseknek én hozzam el a saját poklát.  bbb

Szerk.: egyelőre szünetel az ajánlat
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 01, 2020 12:52 pm

Na, jó, kiadó a kisasszony játékra, nem vagyok válogatós. Very Happy
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 31, 2020 3:25 pm

SZIAAA

Angyalok és emberek jelentkezését várom játékra elsősorban, de nem szeretnék válogatósnak tűnni, nyugodtan jelentkezhet más is (ha nem fél tőlem) k76k

Köszönöm, megtelt a kiadó játékaim listája Cupidó
reveal your secrets

Lucifer

Játékos keresése - Page 4 Ceba1b86c14c8a0495d50c0f88d90368
☩ Történetem :
☩ Reagok :
45
☩ Play by :
Tom Ellish
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 6:35 pm

Kedveseim, megérkeztem, így játékos társat keresek.
Azonban, egyelőre kizárólag démonok jelentkezését várom, egy 4-5 fős mini reagos játékra, hogy kijátszhassuk újraérkezésemet, és az addig történteket.

Remélem nem várattok meg sokáig, ne kelljen nekem felkeresnem benneteket, mert azt senki nem köszöni meg  
Evil or Very Mad

Köszönöm az érdeklődőknek, szerintem megteltünk, de aki nem került be, ne csüggedjen, szakítok, majd időt mindenkire Twisted Evil
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 29, 2020 5:59 pm

Játszótársat keresek:
legjobb barátnő/barát, aki esetleg már régről ismerhet (San Fransisco-ból) vagy most ismerkedünk meg valahol New Orleans és New York között, hiszen én éppen az utóbbi felé haladok.
• egy démon, akinek körülbelül 5 éve eladtam a lelkem és, aki esetleg nehezíteni akarja az utamat.  
társ az úton. A nagyvárosok is veszélyesek, a városok közötti területeken egyedül lófrálni pedig igazi öngyilkosság. Rövid időre vagy hosszabbra társat keresek az útra. Épp New York felé tartok, úgyhogy, ha arra jársz, keress fel. Very Happy

Ezen kívül bárkivel szívesen játszok bármit, úgyhogy ha egyiket sem találtad testhezállónak, de szeretnél velem játszani, akkor írj. 3
reveal your secrets

Leonard Fox

Játékos keresése - Page 4 15c6fbe3ef6df5
☩ Történetem :
☩ Reagok :
119
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
32
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 24, 2020 9:27 am

Kedves leendő játékostársa(i)m,

Akad 3 üres már csak 2 üres helyem, Hivatalosan is, már csak egy helyem akad, akinek van kedve velem "kalandozni", az jelentkezzen nálam pm-ben.

Oké, hivatalosan is beteltem, így köszöntem az érdeklődőknek Very Happy Wink

Ha valaki még is késztetést érez magában, hogy kihagyhatatlan, hogy játszon velem, dobjon meg egy pm-mel és megvitatjuk, hogy lehetséges-e.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 11, 2020 10:38 am

Hali!
Egy-két játékra még vevő vagyok, nincs faji megkötés és bármire vevő vagyok, de csak bizonyos keretek közt. Ha érdekel egy játék egy bukottal, vágj hozzám egy madarat.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 08, 2020 4:32 pm

For fuck sake  játékostársat/szövetségest/riválist/kiscicát/plüssnyuszit keresek For fuck sake

Amit tudni kell a karakteremről, hogy évezredes óta él és csak finoman fogalmazva is nyers. Káromkodik, gyilkol, keresztbe tesz, piál, drogozik, akármit képes megcsinálni. Ja és a vadászokat utálja, de ettől függetlenül mivel démon és cselszövő nem utasítok vissza vadász játékost sem. Bárkinek bármi ötlete van vagy csak játszani szeretne keressen meg pm-ben. cheers
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 23, 2020 1:15 pm

Játékostársat/Kapcsolatot keresek Twisted Evil

Mint első ark-démon Lucifer mellett már jó ideje, keresem azokat, akikkel lehetne múltat kijátszani vagy megbeszélni egy közös régi plotot és jelenben ismét találkozni. Angyalok és emberek jelentkezését is várom, mert Maze egyiktől sem zárkózik el, lehetünk ellenségek is, nincs megkötésem ilyen téren, hogy mindenkivel jóban akarnék lenni. Vannak ötleteim, szóval ha nem tudod mihez kezdenél, akkor tőlem együtt is kitalálhatjuk
szemöldökemelgetés
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Feb. 18, 2020 7:37 am

Kicsi nephilim lánykámhoz keresnék angyali kapcsolatokat, hogy vérségének ezzel a felével is kontaktoljon, content terén nem nagyon van megkötésem, viszonylag gyors játékos vagyok, pláne, ha az egyetem nem darál be nagy hirtelenjében,  de átlag heti 1-2 reagra lehet tőlem számítani.
Very Happy
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 9 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next