Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Játékos keresése •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Anastasia

Játékos keresése 519cea3f940bf7e3be8e99468e1e7c4856a2b33d
☩ Történetem :
☩ Reagok :
8
☩ Play by :
Mariya Poezzhaeva
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 06, 2020 9:34 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next

Elég hosszú ideig inaktív voltam, de szeretnék mostmár kicsit aktívabban részt venni az oldal történéseiben és néhány játékot bevállalni. Igazából konkrét ötletem még nincs, de elég sokmindenre vevő vagyok.

Mivel Ana keresett karakter, ezért romantikus szálat nem tervezek neki, de akár egy egyszeri kalandba (persze nem ágykaland, Mephi azért tuti megnyúzna téged), akár egy hosszantartó barátságba szívesen belelökném őt.
https://hell-or-heaven.hungarianforum.net/t2289-anastasia

Egy kis infó, ami nem igazán derül ki a karilapjából:
- Nem kedveli az angyalokat, (de amíg nem tudja az illetőről a kilétét addig nincs gond)
- Az embereket sem, (de ha felkelted az érdeklődését még tehet kivetelt)
- Démon létére meglepően emberi így alkalmanként fellobban benne a segítő szándék
- Szereti az állatokat (egy cuki jószággal, hamar letudod kenyerezni xD)

Ha kedvet kaptál Anahoz nehabozz, PM-ben a többit kitaláljuk. Phelgorpancsizik
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Asto Vidatu

Játékos keresése P5taCzO
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
29
☩ Play by :
Erin Mommsen
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 07, 2020 5:02 pm

Szóval Astonak nem ártana még egy-két szál, de igazából ha valakinek szimpatikusabb lenne, akkor @Lev Swain-ről is szó lehet. Ez itt nagyrészt csak egy összefoglaló a karakterekről, további infókat az adatlapon kívül az esetleges plotötletekkel majd pm-ben megbeszéljük, ha jelentkeznél.

Asto elég idős ahhoz, hogy múltban is történhessenek dolgok, még a pokolban sem voltam vele játéktéren, szóval tényleg közel bármi jöhet. Röviden összefoglalva Asto egy rangtalan démon (mondjuk nem a fiatal generációból való), szóval ha rangos vagy, bónuszként még ugráltathatod is? Az embereket eléggé lenézi, de ha akarja, meggyőzően eljátszik különféle személyiségeket, szóval még kedves is lehet, ha arra van igény, kaphatunk rá okot. Ha örömet akarsz okozni neki, akkor hagyd, hogy szétszedjen valami érdekeset, csillapítani kell a kíváncsiságát luvu De démonhoz képest meglepően jól vissza tudja fogni magát, ha van rá oka. Az ideje egy részét a földön töltötte, szóval sokat tud az emberek múltjáról is.

Ha valakit Lev érdekelne, ő egy nagyrészt New York bázisú nefilim, bár a munkája miatt voltak a falakon túli útjai is. Munkák terén nagyrészt a szürke vagy a teljesen illegális körökben mozog, szabadúszó vadász ha úgy tetszik, különben csempészést is bevállalnak ha úgy van, vagy szállítás. Ilyesmik amiket emberként végez, a másik véglet meg egy okkultabb dolog. Mondjuk főleg gyengébb démonokkal, de volt már harmadik fél ilyen-olyan alkuk közt, aki az ügyfelet a démonhoz irányította, amikor túlnőtt rajta a dolog. Különben ami olyan, szívesen elintézi ő maga. Van amikor tényleg tesz valamit, máskor simán átveri azt aki hozzá fordul segítségért. Amúgy munkán kívül (vagy pont amiatt?) jöhetnek barátok is, vagy ellenségek, bár jelenleg az előbbiből van eléggé hiánya a fiúnak xD Kevés esélye volt eddig megmutatni a kedvesebbik arcát, mondjuk tény, hogy nem a leggerincesebb ember (nefi?). Ha embernek született volna, kedvesebb maradt volna. Mondjuk még nincs teljesen elveszve, de már eléggé elindult a lejtőn és nem tervez visszafordulni. Hajlamos démonok után rohangálni, végül is, általánosan véve minimum két faj már születési jogon nem kedveli/kedvelné ha kiderülne mi ő. Lehet, hogy csúnyán néz az angyalokra, de úgy érzi ez abszolút indokolt. Az emberekkel egy leheletnyit jobb a viszonya, viszont azért nem felejti el, hogy halálra ítélt bűnözőként tekintenek rá a puszta tény miatt, hogy megszületett.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mephisto

Játékos keresése Tumblr_phec34KGK81rsgw6y_540
☩ Történetem :
Játékos keresése ActualCourteousIguana-max-1mb
☩ Keresett személy :
Tartozékom:
Játékos keresése 7b8b60bb7745b3f37e70694bc4a2ec1c
☩ Reagok :
32
☩ Rang :
IRIGYSÉG
☩ Play by :
Matvey Lykov
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Aug. 26, 2020 9:38 am

Úgy döntöttem, bedobom magam a közösbe, aki kapjon, marjon. (Beelnek üzenem, nem harap xD)

Szóval ha kedvet kaptál a velem való játékhoz, minijátékhoz, várom a PM-ed.  
ááüáö
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Metatron

Játékos keresése Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
5
☩ Rang :
Iphraeme (Istené)
☩ Play by :
James Spader
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Aug. 18, 2020 4:37 pm

Játékot keresnék, ha érdekel, akkor kérlek dobj egy PÜ-t @Mammon karakterre (vele vagyok bent leginkább).
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Saraquiel

Játékos keresése 79db130055605f3839b5e17ea40987263494816a
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
21
☩ Play by :
Bryden Jenkins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 16, 2020 4:19 pm

Helló!

Visszatérve végre az oldalra is, szeretnék keresni magamnak még egy játékostársat a meglévők mellé. Nincs konkrét ötletem, az a jelentkezőtől függ majd, hogyan alakítjuk, mert olyasvalakit keresek, akivel ki tudnám játszani a fajcserét Very Happy

- TE Saraquiel fajának megfelelően őrangyalként lennél jelen
- Sara pedig a TE karid fajaként létezne abban a játékban
- emiatt kizárólag alternatív felületen tudnánk játszani
- ezt amiatt szeretném meglépni, mert nem szeretnék multizni
- mégis valami mást, tőlem szokatlant tudnék kijátszani (új fajt is megismerve a játéktéren) - logikusan, nem túlzásokba esve
- talán mindkettőnknek kihívást jelentene ez a csere
- és mivel alternatív játéktér, így bármelyik korban elhelyezhetnénk őket, ha nem szimpatikus a jelen

Trix méhe Nagyon szeretném ezt a lehetőséget és játékot

El is kaptak egy körre, köszönöm szépen luvu
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Aug. 06, 2020 10:44 pm

Egy, max két rövidebb reagos, szabadidőtől függően pörgősebb játékot én is szívesen bevállalnék még a vadász énemmel (mert hogy van benne egy démonmaci is). Helyileg New York és környéke jöhet szóba, pm-ben minden mást megbeszélünk. SZIAAA
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Júl. 27, 2020 2:15 pm

Halihó! OMG

Az utóbbi időben nagyon el voltam tűnve, s bár megvoltak az okaim rá, új játékot sem tudtam vállalni. Most viszont lett némi plusz szabadidőm, így szeretnék aktívabban visszatérni.
Ezzel a karakterrel is vállalnék játékot, illetve a szöszi alteregójával, Karmaellel. Bárki jelentkezését szívesen fogadom, csak egy pm az ára. *q*

Egyelőre beteltem, köszönöm! *q*
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Beelzebub

Játékos keresése Tumblr_pdg2lsQVGI1thtqud_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
236
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 22, 2020 11:34 am

Most nem vagyok mentes, de lusta vagyok új keresést kiírni, a lényeg meg nem változott xD

@Beelzebub írta:
Szóval, ha már mentes vagyok, miért ne vállaljak be még 1-2 játékot ebben  melegben, hogy biztos elhavazzak? Mert miért is ne!

Az ajánlat tartalmaz: - 1db Bubbancsot tetszőleges helyszínen, vagy halandója, vagy saját testében (opcionálisan választható)
- lassú játék tempót, melybe belefér bármi is, amit szem-szánk megkíván, ha bírja a gyomrod
- a vacsorát neked kell hozni és szervírozni (evőeszközt megoldom)

Az ajánlat korlátozott számban elérhető, részletekért keress meg pmben, kockázatok és mellékhatások tekintetében kérlek keresd fel kezelő orvosodat, az elszenvedett lelkitraumákért felelősséget nem vállalok. És kérném, hogy végtagjaidra,  belső értékeidre (szív, máj, vese, tűdő..stb) fokozottan vigyázz!!! az elhagyott részeket, szerveket elfogyasztom.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Fenrir

Játékos keresése DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
78
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 16, 2020 2:42 pm

Sziasztok!

Egyetlen játékra keresnék partnert, tulajdonképpen bármilyen témakörben, habár a traccspartinál jobban fekszik Fenrirhez valami eseménydúsabb szál, a harc pedig végkép nem áll távol tőle Wink Az egyetlen komoly elvárásom a rövidebb reagok 300-350 szóig. Nyilván ha olykor-olykor megszalad a dolog, nem baj, de sajnos nem bővelkedek az időben vagy az erőben ennél hosszabb kompozíciókhoz Sad

A másik tudnivaló, hogy kizárólag múltas szálat tudok felvenni, ami lehet a közelmúlt is (NO és Hampton közötti úton), de tekintve a karakter hosszas életét, úgy 1100-tól felfelé bármelyik korba szívesen csobbanok Wink

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Nothing is black or white...
Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 05, 2020 7:35 pm

Sziasztok!

Van egyetlen egy kiadó játékom, akit érdekel az nyugodtan küldhet egy pm-t. Very Happy (Többre most még nem futja az erőmből, de nem kell aggódni. Aki plotolni szeretne Uriel-el annak lehetősége lesz rá. Csak mindent szépen sorjában. Very Happy)

A lassú játékok híve vagyok, szóval nem gond ha nem napi szinten reagolsz, valószínűleg én sem fogok. xD De ha valamiért mégis érdekel a karakterem és látsz benne valami fantáziát, akkor nyugodtan írj.

Ha nem te lennél az első, de mégis szeretnél játszani velem, ne csüggedj, ha lezárok egy játékot a meglévők közül akkor biztos te következel akivel játszani fogok. Szóval ne csüggedjen senki sem!
- Megvan.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Beelzebub

Játékos keresése Tumblr_pdg2lsQVGI1thtqud_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
236
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 17, 2020 11:50 am

Szóval, ha már mentes vagyok, miért ne vállaljak be még 1-2 játékot ebben  melegben, hogy biztos elhavazzak? Mert miért is ne!

Az ajánlat tartalmaz: - 1db Bubbancsot tetszőleges helyszínen, vagy halandója, vagy saját testében (opcionálisan választható)
- lassú játék tempót, melybe belefér bármi is, amit szem-szánk megkíván, ha bírja a gyomrod
- a vacsorát neked kell hozni és szervírozni (evőeszközt megoldom)

Az ajánlat korlátozott számban elérhető, részletekért keress meg pmben, kockázatok és mellékhatások tekintetében kérlek keresd fel kezelő orvosodat, az elszenvedett lelkitraumákért felelősséget nem vállalok. És kérném, hogy végtagjaidra,  belső értékeidre (szív, máj, vese, tűdő..stb) fokozottan vigyázz!!! az elhagyott részeket, szerveket elfogyasztom.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Játékos keresése YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Játékos keresése SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Játékos keresése 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Játékos keresése XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Játékos keresése Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
975
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jún. 06, 2020 10:26 am

Üdvözlet!

Néhány játékom zártam, néhány pedig úgy fest végleg befagyott, szóval helyükre keresek pár újat. Igazából nincsenek kikötéseim, bárkivel játszom, jelen vagy múltbéli helyszíneken.
Altert viszont nem vállalok, bocsi. Smile
(Elég aktív vagyok, de ez ne rettentsen el senkit, nem hajtok senkit reagokért Razz - csak kényelmesen, mindenki a saját tempójában Cool  )

Ha érdekel, dobj pm-et, a részleteket majd ott megbeszéljük. Twisted Evil
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 8 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8  Next