Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Játékos keresése •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Galatea

Játékos keresése Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Reagok :
0
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Yesterday at 7:10 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Üdv mindenkinek!

Azért, hogy legyen esélye mindenkinek arra, hogy saját világnézetével megpróbálja befolyásolni évszázadok óta föld alatt porosodó karakterem, meghirdetem az első játékom. Kikötésem annyi, hogy olyasvalaki jelentkezzen, akinek megoldható, hogy valahol Európában legyen a játék. Aki kapja, marja! Very Happy
Részleteket pm-ben tárgyalok az érdeklődővel.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sidriel

☩ Történetem :
☩ Reagok :
5
☩ Rang :
Erény angyal: tisztaság
☩ Play by :
Magdalena Zalejska
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 22, 2020 9:12 am

Na halihó!
Én is bedobom magam a közösbe! Aki tisztulni szeretne, vagy csak nagyon játszana, az dobjon meg egy PMmel, és kitalálunk valamit Very Happy
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Leonard Fox

Játékos keresése 15c6fbe3ef6df5
☩ Történetem :
☩ Reagok :
70
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 16, 2020 2:59 pm

Helloka,

Elvileg lefoglaltak, de tudjátok, ha valaki késztetést érezne, nyugodtan dobjon fejbe egy pm-el. Wink

Eléggé úgy tűnik, hogy a női sereg lassacskán elhagy, és unalomra hajtom le szinte minden este a fejem. Szóval örülnék, ha valaki kedvet kapna a velem való játszadozáshoz, akár férfi, akár nő, vagy transznemű, teljesen mindegy Wink Twisted Evil
Amit kínálni tudok, hogy nem fogsz unatkozni, mindig vannak ötleteim, általában nem tervezem meg előre, mit hogy fogok csinálni, szóval én abba a csapatba tartozok, akik ahogy esnek úgy puffannak.
Nyitott vagyok véres  megöllek  , részeges  ÁÉ.GT , harcos  khjg.g , vagy lényegében bármilyen játékra. Saját helyzetem New Orleansban van, de félszárnyasként eltudok jutni valahova az éj leple alatt.
Aki lát bennem fantáziát, vagy csak ugyan úgy unatkozik mint én dobjon meg egy pm-mel.
Reag szempontjából átlag napi egyel, olykor többel, néha meg kevesebbel tudok szolgálni, szóval ezen a téren is kiszámíthatatlan vagyok  fgbhjfk , de ha húzom is az időt max 3 napon belül írok. Átlagosan igyekszem egy napon belül válaszolni  Razz

Leonard Fox nuttellásmacska Játékos keresése 1595700390
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Lailah

Játékos keresése 79d80c672efe5235a34dc03ce0b0115ff8bfc382
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
the rest of the the squad
Játékos keresése 61e9591544400cf58cc0eb474e9b954d177cd1b8
☩ Reagok :
1
☩ Play by :
Katheryn Winnick
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 9:53 pm

Üdvözlet!

Bedobnám letűnt már-nem-annyira-angyalomat a közösbe, egy-két játék erejéig szabadon rabolható vagyok. szemöldökemelgetés Jelenleg New Yorkban lebzselek, máshol csak kicsit régebben fordulhattam elő, de szerintem egy pm-ben bárkivel bármit meg tudunk beszélni. k76k
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adryel

Játékos keresése 340?cb=20150806142301
☩ Reagok :
18
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 12, 2020 8:06 pm

Hát, sziasztok, aki esetleg elunta volna magát a karanténban, és lenne még egy-két szabad férőhelye SF környékén Háborúhoz, nos, csak egy galamb az ára. Very Happy Pezsgőfürdőt azt nem, de vérfürdőt tudok adni vele XD

SF környékén illetve múltbéli csaták kijátszására alkalmas a hölgyeményem Smile
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Saraquiel

Játékos keresése 79db130055605f3839b5e17ea40987263494816a
☩ Történetem :
☩ Reagok :
12
☩ Play by :
Bryden Jenkins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 03, 2020 12:15 am

Már raboltak is, köszönöm mindenkinek  somuchlove

Hahó! 3

Piacra dobnám Saraquielt, ha sikerült vele egészen gyorsan elkészülnöm, ráadásul nem tudom, hogy az előttem keresők közül ki kelt el, kinél fér még bele egy valaki, de a magam részéről maximum kettő játékot tudok vállalni vele.

Sara őrangyal, igazából bárhol, bárkinél elő tud fordulni, ami nem a Pokol és annak vonzáskörzete Rolling Eyes
- Ha szereted a cicákat, akkor azért játszhatnánk (ez csak New Orleansban érvényes).
- Ha csak megrontanád szegény lányom, azért bárhova hajlandó leszek elcipelni a kis fenekét, de a minimum, hogy megingatható a felépített kötelességtudata Wink (volt már reményvesztett)
- Ha "elrabolnád", miután ő teljesen lemerítette az energiakészletét, ébredhet nálad egy kiadós alvás-pihenés után (amikor kimerült, akkor igazából olyan, mint egy ragdoll cica.. bármit meg lehet vele tenni)
- Ha vakrandira menne... és te lennél a védenc jelöltje, egészen addig, ameddig ki nem derül az igazság
- Ha éppen nem akad társaságod, leül melléd beszélgetni és az a minimum, hogy az egész élettörténetedet be kell neki vallanod - szeret kíváncsi lenni
- Ha ittasan világmegváltó ötleteket javasolnál, talán osztaná az elméleteid - vagy megdöntené őket, attól függ, mennyire elvetemült az az ötlet
- Ha bármilyen más ötleted lenne, plotoljunk együtt Wink

Játékért cserébe nem rövid reagokat ígérek, ráadásul itt van Meatball:
[You must be registered and logged in to see this image.]

OMG Valaki(k) vigyen(ek) el egy körre Trix méhe
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Gabriel

Játékos keresése Aa6ef4f0778670d839576a5e840e63a97f5f1f81
☩ Történetem :
☩ Reagok :
4
☩ Play by :
Jodie Whittaker
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 28, 2020 8:20 pm

Egy darab olyan játékostársat keresek, aki nem ark és nincs különösebb/semmilyen kapcsolat közte és Gabriel között. Őnagysága néhány hete fodrásznál volt, az új küllemét pedig nagyon kevesen ismerik. A játéktéren egyszerű angyalnak tűnhetne, valószínűleg annak is adja ki magát. Aztán majd a játék alakulása eldönti a többit. (c)amigo!

Helyileg bárhol játszhatunk, ahol egy angyal meg tud fordulni, valamelyik itteni városban, egy fekete-erdei kihalt településen, et cetera. Faji hovatartozásra, meg egyebekre sincs kikötésem. Szintén nem kikötés, de hab lenne a tortán, ha a szálat a későbbiekben is tudnánk valamilyen módon folytatni, nem csak egyszeri "sehovasem" vezető játék lenne.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Adexael

☩ Keresett személy :
My Team
☩ Reagok :
8
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 28, 2020 11:21 am

Sziasztok népek! s4h4h

Úgy döntöttem, bele is vágok a kalandba, méghozzá New York városában; néhány játék erejéig tartózkodnék csak itt, aztán tovább is állok megkeresni a szárnyas családtagokat San Franciscóban. NY azonban szerves részét képezi a tervnek, szóval ha errefelé jártok és legalább egy picikét barátságosak vagytok, várlak titeket szeretettel!

Kikötéseim: Egyelőre new yorkiak jelentkezését várom, a faj pedig teljesen mindegy. Egy-két játéknál viszont nem szeretnék párhuzamosan többet vinni egyszerre, és még egy apróság: megengednék magamnak egy icipici csúsztatást az első és az ezután következők között (csináljunk úgy, mintha nagyon szeretnétek és többen is írnátok!), hogy legyen időm beleszokni a karakterbe k76k

San Franciscóba érkezésemig az ajánlat szünetel! Very Happy
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Nathaniel

☩ Történetem :
☩ Reagok :
3
☩ Rang :
Iphraem
☩ Play by :
Valery Kovtun
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 19, 2020 10:19 am

Üdvözletem! cheers

Humorom nincs, csak hosszú, szőke hajam és fekete szárnyaim.
Kiadó játékaim, amikhez játékospartnert keresek viszont vannak.

Szeretettel várom a bátor jelentkezőket, s érdeklődőket k76k
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sabrael

Játékos keresése Tumblr_os7dxcZm7O1sgyfodo1_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
20
☩ Rang :
╰► Erény angyal: mértékletesség
☩ Play by :
╰► Timur Simakov
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 17, 2020 10:49 pm

@Leonard Fox írta:
Hello,

Elvileg behálóztunk két angyalt, szóval a többiek lecsúsztak a lehetőségről, aki még is nagyon akarna bulizni az dobjon meg egy pm-el engem vagy @Cara Piercet

Játékostársat keresünk @Cara Pierce-el, egy vagy két fő személyében, egy bulihelyre, a történet nincs még kitalálva, csak egy hevenyészett buli meghívót tudok küldeni, ha láttok benne lehetőséget, küldjetek pm-et. Wink
Főként olyan jelentkezését várnánk, aki New Orleansban van, és vagy nem gond neki a szenteltvízzel való érintkezés, vagy ügyesen kicselezi, mivel ez az egyik belépő a buliba Twisted Evil

Meghívó:

Neves házigazdánk
Mr. Tapsihapsi vérnyúúúl bemutatja...
Az évtized buliját, a Hamvazó Szerdát!
Mindenki, aki elég bátornak érzi magát, hogy kimozduljon, jöjjön és ünnepelje velünk a böjt előszelének végét.
Hol, és mikor?
A város szélén az elhagyatott étteremben, ma este, még ha nem is szerda van
Belépő egy értékes tárgy/fő, és locsolkodás szenteltvízzel (mi biztosítjuk), hogy kizárjuk a gonoszok egy részét.
Éjfélkor tűzszentelés, hogy mit? Az legyen meglepetés Twisted Evil
Gyere, ha mersz!

Helyszín: ELHAGYATOTT ÉTTEREM

Mély Tisztelettel,
Leonard Fox

Igazából már három angyal van fanolos fanolos Éppen ezért szükség van kettő darab pokolbéli csodára! Valakinek bajt is kell kevernie és egyensúlyban kell tartania a jóságot! Tehát ha sok időd van és beleakarsz köpni az angyalok levesébe és tönkre akarod tenni a bulit, ott a helyed! Okozz fejfájást! Légy te a káosz okozója! Hozhatod a cimborádat is! (Ha van, ha nem akkor ő lesz a második jelentkező démon vagy félvér).
Szerintem jó lehetőség arra, hogy lefoglald magad és ha épp plot hiányod van. Itt megismerkedhetsz a következő ellenségeiddel/barátaiddal. Csak annyit kell tenned, hogy megtisztelsz minket a jelenléteddel, - valahogy kicselezed a szenteltvizet - és te leszel az est fénypontja! Csak annyit kell tenned, hogy küldesz Leo-nak vagy Cara-nak egy pm-t a szándékodról. Nagyon fognak örülni neked! Hidd el... én is!
Szóval... bajkeverésre fel! Very Happy
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Armaita.

☩ Történetem :
☩ Reagok :
45
☩ Rang :
Erény Angyala - Jóakarat
☩ Play by :
Diego Boneta
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 15, 2020 9:25 am

Virágszírmokat szórva szét, játékot ajánlok, ha van kedved egy jókedvű, hebrencs (imádom a jelzőt Very Happy ) angyalhoz. Ha úgy érzed, megtalált az a szirom, csak mondd ki a nevem (PM formájában, user nem rendelkezik szuper hallással XD), s a virágszirom elhozza üzeneted!

Pacsi

Nagyon köszönöm, elkeltem! k76k k76k
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
367
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 14, 2020 10:00 am

Halihó Drágáim Embarassed

Azt hiszem eljött az idő, ide merészkedek és 1 az-az EGY darab játékra szeretnék alkalmas illetőt találni. Igen démon vagyok, bár az elmúlt időszakban kicsikét elpuhított az emberi világ, szóval bármire vevő vagyok. Nem kell 2000 szavas hszt írni nekem, megelégszem a negyedével, szerintem elég gyorsan tudok reagálni és ha kedvem szottyan még a szivatást is állnod kell.

Hogy megszerezd magadnak a játékot csak egy PM lesz az ára Razz
Várom szeretettel.
xoxo
Belphi

KÖSZÖNÖM SZÉPEN Razz
Villám sebességgel végül is kétszeresen is elkeltem :'D
Nem tudtam nemet mondani egyikre sem Very Happy
Imádás luvu
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sabrael

Játékos keresése Tumblr_os7dxcZm7O1sgyfodo1_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
20
☩ Rang :
╰► Erény angyal: mértékletesség
☩ Play by :
╰► Timur Simakov
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 10:52 pm

Hey!juuj SZIAAA

Nem az első, hanem az azt követő játékomat adnám ki valakinek, akinek szüksége van a mértékletesség csodás személyére. Smile Hogy véleményt tudj kialakítani rólam inspirálódhatsz az ET-mből hátha az segít valamit neked is. Őszintén perpill nincs ötletem, de bárhová elmegyek érted. (Na jó, azért nem mindenhová, maradjunk csak a földön   fgbhjfk Oooh .)

Ha érdekesnek találsz és tényleg szükséged van rám, egy pm-ben üzenhetsz nekem. Válaszolni fogok, ne aggódj. Játékos keresése 599120929

UPDATE: Elkelt, de ha mégis érdekel az ajánlat, akkor tudd, hogy mindig vevő vagyok egy játékra.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Leonard Fox

Játékos keresése 15c6fbe3ef6df5
☩ Történetem :
☩ Reagok :
70
☩ Play by :
Toni Mahfud
☩ Korom :
31
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 8:04 pm

Hello,

Elvileg behálóztunk két angyalt, szóval a többiek lecsúsztak a lehetőségről, aki még is nagyon akarna bulizni az dobjon meg egy pm-el engem vagy @Cara Piercet Wink

Játékostársat keresünk @Cara Pierce-el, egy vagy két fő személyében, egy bulihelyre, a történet nincs még kitalálva, csak egy hevenyészett buli meghívót tudok küldeni, ha láttok benne lehetőséget, küldjetek pm-et. Wink
Főként olyan jelentkezését várnánk, aki New Orleansban van, és vagy nem gond neki a szenteltvízzel való érintkezés, vagy ügyesen kicselezi, mivel ez az egyik belépő a buliba Twisted Evil

Meghívó:

Neves házigazdánk
Mr. Tapsihapsi vérnyúúúl bemutatja...
Az évtized buliját, a Hamvazó Szerdát!
Mindenki, aki elég bátornak érzi magát, hogy kimozduljon, jöjjön és ünnepelje velünk a böjt előszelének végét.
Hol, és mikor?
A város szélén az elhagyatott étteremben, ma este, még ha nem is szerda van
Belépő egy értékes tárgy/fő, és locsolkodás szenteltvízzel (mi biztosítjuk), hogy kizárjuk a gonoszok egy részét.
Éjfélkor tűzszentelés, hogy mit? Az legyen meglepetés Twisted Evil
Gyere, ha mersz!

Helyszín: ELHAGYATOTT ÉTTEREM

Mély Tisztelettel,
Leonard Fox
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Gregor Blackwood

☩ Történetem :
☩ Reagok :
11
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 13, 2020 7:58 pm

Sziasztok! SZIAAA

Friss húsként be is dobnám magam, s ha kedvet érzel egy játékra, várlak szeretettel!
Ha úgy véled, ismerhetjük egymást régebb óta, a kapcsolatot is megbeszélhetjük! I love you
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Játékos keresése Tumblr_pw3d75V5yb1y2onn3o3_r1_540Játékos keresése Tumblr_pc2jb9BmXZ1so1nhno1_r1_400
It's deep in your B L O O D and
T A K E - I T!]And if you fight among the dead beneath the dirt Well, do you know yet?
Játékos keresése E0af4f3c0a5e5221d206490b723462dee3fc9023

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
96
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
25
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 12, 2020 1:53 am

Hali!
Egy játékot tudnék még vállalni. Akinek van kedve esetleg dobjon meg egy Pmmel. Wink
Karakterem:
Szakadár voltam (fajleírásban bővebben), akit befogadtak persze feltételekkel. Jelenleg New Yorkban tengetem a napjaim. Ismerkedek az árammal, a borotvával csak a szokásos. scratch
Bárkire és bármire vevő vagyok, akár valami kis érdekesre is, ami eszetekbe jutna. Wink

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

I am No one
The bloderina• is the past
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anael

Játékos keresése 60d6ba3e60932cd2134f1a767c26063372f2ab1c
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
15
☩ Rang :
☉ i missed it
☩ Play by :
☉ emilia clarke
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 11:52 pm

Szia, Mindenki!

Nem is szeretném sem magamat, sem Anaelt megvárakoztatni - pláne amíg tart a toalett-papír szezon - úgyhogy, itt vagyok, vállalkozó szellemben és töretlen lelkesedésben.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Zoey Zarah Lancaster

☩ Reagok :
4
☩ Play by :
Nata Lee
☩ Korom :
23
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 03, 2020 10:06 pm

Sziasztok!

Szívesen játszanék valakivel faji és nemi hozzátartozástól függetlenül. Very Happy Jellemzően hétköznap és a kora reggeli / délelőtti órákban tudok aktívabb lenni.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Athlan

Játékos keresése Tenor
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
295
☩ Rang :
Rang nélküli
☩ Play by :
☣ Jord Liddell ☣
☩ Korom :
688
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 02, 2020 12:11 pm

Sziasztok!

Olyanok jelentkezését várom, akik szeretnének egy kis betekintést nyerni a Pokolba egy eléggé valóságos álom során. Elvégre manapság sokan készülnek oda a jövőben alkuk, tettek, s származás alapján is, illetve annak ellenére, hogy beköszöntött az apokalipszis, sokan mégis túlságosan jól érzik magukat a világban. Razz Várom mindenféle faj jelentkezését, démonokét is egyaránt, hiszen bőven akadnak olyanok, akiknek túlságosan ki volt párnázva a Pokol a hátsójuk alatt. Wink
A játék természetesen 18+-os lenne, tele vérrel, erőszakkal, mocsokkal; érzelmi, lelki és testi terrorral, azonban ez egy jó lehetőség arra, hogy egy kicsit teszteljétek magatokat, hogy egy ilyen helyzetet hogy viseltek, hogy reagáltok egy adott szituációban, s mennyit vagytok képesek elviselni. Alterban történne az egész, így rátok lenne bízva, hogy ezt a valóságos álmot esetleg beépítitek-e a karakter jövőjébe.
Aki jelentkezik, annak jobban beleásom magam az előtörténetébe, illetve ötleteket is szívesen látok, ha van esetleg elképzelésed arról, miféle helyzetben látnád szívesen a karaktered. Azonban nekem is nagyon sok ötletem van, s remélem, hogy engem érhet a megtiszteltetés, hogy egyeseknek én hozzam el a saját poklát.  bbb

Szerk.: egyelőre szünetel az ajánlat
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ayelet

☩ Reagok :
8
☩ Rang :
-
☩ Play by :
Dove Cameron