Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Cartelle ház, pár héttel korábban.. •
reveal your secrets

Hell or Heaven

Cartelle ház, pár héttel korábban..  VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1135
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jan. 09, 2019 2:43 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Lezárt játék
reveal your secrets

Michael...

Cartelle ház, pár héttel korábban..  Tumblr_onkm3o5ntt1vn2lb7o8_r1_250
☩ Történetem :
☩ Reagok :
88
☩ Rang :
Első Arkangyal
☩ Play by :
Keanu Reeves
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 08, 2019 5:45 pm

Faye&Michael

Arcom nem rezzen még a könnyekre semmi, hiszen tudom, hogy nincs lelke ahogyan nekem se. Egy démon nem tör meg engem. Ő már nem az a nő, kibe bele szerettem, s nem is lesz. - Én is ezt mondathattam volna, mielőtt eladtad magad.
-
Mondom. - Nem látok tisztán veled kapcsolatban. - Jegyzem meg, s pillantok oldalra. - Nem érdekel. - Hangom erős, nem remeg meg s tekintettem mi már vissza kúszott rá, rideg s tüzet okád, mint egy emberi mitológiai lány, mit sárkánynak neveznek. Elindul, s én nem akadályozom meg, nem is akarom menjen csak.

||Köszönöm a játékot! luvu [You must be registered and logged in to see this link.]||
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Dec. 28, 2018 1:41 am

Megtörlöm könnyektől áztatott arcomat, és továbbra is úgy nézek Michaelre, mintha egy világ dőlt volna össze bennem. Talán így is van. Az a gyűlölet és fájdalom, ami a hangjából árad, késként hatol a lelkembe, és úgy érzem néhány pillanatig, mintha megnémultam volna. Nem tudom, mit felelhetnék a kemény, de kétségtelenül igaz szavakra. Démon vagyok, ezen nincs mit szépíteni. De ettől még ugyanazokra a dolgokra vágyom, mint régen. Megvédeni a várost, például, ami apám öröksége, és egyben egy olyan felelősség, amit nem tudok csak úgy kidobni a nyakamból.  - Kérek egy esélyt, Michael! - Bizonytalanul mozdulok felé, pedig tudom, hogy nem fog közel engedni magához.  - Te úgyis rájössz, ha hazudnék. Tudod, hogy segíthetnék. -  
Amyt illető szavai mögött is az irántam érzett haragját látom fortyogni, de a testvérem eltereli a figyelmem erről. - Én voltam az utolsó élő rokona. Már csak te voltál neki. szüksége lett volna rád, még ha nem is tudta ezt kimutatni... -  Bármennyire is igyekszem leplezni, a hangom vádlón csendül, pillantásom csalódottan veszem le róla, és, ha csak meg nem akadályoz, elindulok lefelé a lépcsőn. Meg kell találnom a kishúgomat!

//köszönöm a játékot s4h4h
reveal your secrets

Michael...

☩ Történetem :
☩ Reagok :
88
☩ Rang :
Első Arkangyal
☩ Play by :
Keanu Reeves
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Dec. 26, 2018 10:16 pm

Faye&Michael

Mindig józan és megfontolt Michael mi? Talán a sok emberi érintkezés kivett belőlem már minden józan gondolatot. - A test ugyanaz, de ha én bolond nem akartalak volna megmenteni a tested pihenhetne békében, s most nem fájna a szemedbe nézni, mi néha már nem csillogást tükrözz, hanem feketébe börül. - Sóhajtok. Amy, na igen. Vigyázni? - Vigyázni? - Kérdem hangongossna is a szavakat. - Hogy vigázzak rá, miközben te elpusztítottal a legnagyobb fájdalommal? Mikor a húgod nekem támad, és ááá... - Vetem el pillantásom. Nem vagyok őrangyal, azokat erre találták ki. - Tessék, van tested keresd meg és vigyázz rá te magad, majd megtudod. - Konok, makacs feje. Néha el se hiszem, hogy ők testvérek.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Dec. 26, 2018 1:25 am

Tudtam, hogy nem lesz egyszerű beszélgetés a mostani, de Michael ridegsége szinte kipréseli a tüdőmből a levegőt és úgy fojtogat, ahogy az ő erős kezei sem tudnának. - Adj egy esélyt és bebizonyítom! - felelem határozottan, de a következő szavak teljesen megborítanak. Bármennyire is igyekszem megakadályozni, valódi könnyek csordulnak végig az arcomon, ahogy ajkaimat összeszorítva nézek rá néhány pillanatig. - Akkor is ez az otthonom. És Amynek is. Azt hittem, vigyázni fogsz rá. Ha nem miattam, hát az apámnak tett ígéreted miatt. - Ha akarnám, sem tudnám eltitkolni a csalódottságomat. Könnyektől opálos tekintetem szomorú-vádlón fúródik az övébe. Sosem gondoltam volna, hogy ide jutunk egyszer.
reveal your secrets

Michael...

☩ Történetem :
☩ Reagok :
88
☩ Rang :
Első Arkangyal
☩ Play by :
Keanu Reeves
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 19, 2018 1:45 pm

Faye&Michael

Hangosan nevetek. - Na persze! - Megérint, de ellököm. Nekem ő már csak lucifer bábja. És erős késztetést érzek, hogy Lucifert egy angyal pengével öljek meg. KI az a mi én és a "drága" testvére, aki már engem is irritál? - Ha Amyről beszélsz nem láttam egy ideje, miután nekem esett és kilöktem az ajtón. - Mondom. Ő hza? Komolyan? - Szerintem már a város sem fogad be, nem hogy a házad. - Fordítom el arcom.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 09, 2018 4:04 am

Sűrűn pislogok, ahogy a falból felszálló por égetni kezdi tökéletesen ártatlanra sminkelt szemeimet; de mindhiába. könnyes szemeimet Michael tekintetébe fúrom és félve bár, de újra közelebb lépek. - Nincs megoldás arra, amit tettem, Michael. Ez vagyok mostmár én. De még mindig én vagyok! - mondom határozott, de őszinte hangon, és tudom, hogy azt kockáztatom, hogy agyoncsap, mégis megérintem a karját és könyörgő pillantást vetek rá. - Michael, kérlek! Szükségetek van rám, ahogy nekem is rátok és... és- nagy levegőt veszek és még hozzáteszem. -és ez az én házam. - Nem érdekel, hogy szinte sugárzik belőle a düh, és az sem, hogy ha esetleg engem akarna megütni, akkor sem mozdulok mellőle. Tudom, hogy szükség van itt rám, és azt is, hogy józan pillanataiban ezt Michael is belátja. Remélem, ehhez nem kell szétvernie a házat.
reveal your secrets

Michael...

☩ Történetem :
☩ Reagok :
88
☩ Rang :
Első Arkangyal
☩ Play by :
Keanu Reeves
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 22, 2018 1:22 pm

Faye&Michael

Ideges vagyok, nem nyugszom. A folyton nyugodt Michael, most örjöngő vadállattá változik? Emberi érzelmeket érzek a nő iránt, ami csillapíthatatlan. Belecsapok a falba, s üvöltök. - Majdnem megleltem a meoldást, és te eloptad a tested visszatértél.... - Nyöszörgöm. Tudom, hogy a démonokat kilökte a pokol, de miért most? Miért kellett ezt tenni velem, amikor emberként kaphattam volna vissza őt?? - nem érdekel. - Mondom, sziszegve tekintettem rá vetem miközben a falat támasztom, ami berepedt. - Senki nem lép a helyedre már megmondtam. Én veszem az embereket irányításom alá, te takarodj és mond meg Lucifernek is, hogy VELE IS VÉGEZTEM!. - Ütök még egyett. Olyan, mint ha a szívem meg hasadna.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 15, 2018 4:09 am

Tudom, milyen érzés annyira szeretni valakit, hogy az elvesztésének már a gondolata is megbetegít. Azt viszont már elképzelni sem tudom, mi minden lehet Michael mögött, ha képes volt még a pokolra jutásom után is őrizgetni a testem, annak reményében, hogy megmenthet. Érzelmeinek kettőssége még őrjítőbb lehet, hiszen tudja, mi vagyok, mégsem képes ártani nekem. Még, ha szavai kemények is, szinte valós időben látom, ahogy az emberi része legyőzi az angyalt, még, ha nem is hagyja, hogy megérintsem. - csak így tudtam visszajönni, hogy helyrehozzak néhány dolgot. - felelem őszintén. Hangom nyugodt, megfontolt, ahogy mindig, ha fontos dologról esett szó korábban. - A város lassan elpusztítja saját magát. A tanácsosok már most azon civakodnak, ki üljön a székembe, pedig még nem is tudják... Apám munkája semmivé foszlik, ha nem teszünk valamit. Segíts, Michael, ahogy eddig is tetted! Akkor talán még van remény. - kérlelő pillantásom le sem veszem róla, ahogy lépek egyet felé. Kicsit úgy hangozhat, mintha tükör előtt gyakoroltam volna, és talán így is van, de ettől még komolyan gondolom minden szavamat.
reveal your secrets

Michael...

☩ Történetem :
☩ Reagok :
88
☩ Rang :
Első Arkangyal
☩ Play by :
Keanu Reeves
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 17, 2018 12:25 pm

Faye&Michael

Nem tudok gondolkodni, már nem úgy viselekdek, mint egy angyal főleg nem úgy, mint egy Ark .. képességeim használhatnám, de eszembe se jutott. Abban a pillanatban csak egy szerelmes férfi vagyok, voltam. Megpróbál simítani, de elrántom az arcom. El engedem, majd pillantásom továbbra is rajta hagyom. - Hazugság. - Rázom meg a fejem. - Már nem az vagy. Egy démon vagy te is, Lucifer talpnyalója. - Suttogom fájdalmasak a szavak, s még mindig nem tudom elhinni. - Mit akarsz? - teszem fel a kérdést.
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 13, 2018 7:01 pm

Fura érzéseket kelt bennem az arkangyal vívódásának látványa. Egy részem még mindig kötődik hozzá, és szinte érzem, ahogy az angyalban felpislákoló pillanatnyi reménysugarat elnyeli a kétkedés és a fájdalom sötétsége. Szinte hallom, ahogy Michael megtört szíve újabb, apróbb darabokra törik, ahogy ráeszmél, hogy én nem lehetek én. Pedig ha tudná, hogy annyira önmagam vagyok, amennyire az csak lehetséges!
Még csak nem is próbálok védekezni, ahogy a falnak szorít és a jéghideg pengét a nyakamhoz nyomva szinte beleüvölti az arcomba a kérdést, amit igazából nyugodtan kiolvashatna a gondolataimból. - Én vagyok, Michael. Faye vagyok...az igazi. - kis extrával, teszem hozzá még gondolatban, s eddig magasba emelt kezemet óvatosan az arcára simítom, ha hagyja. - szükségem van a segítségedre, Michael! -
reveal your secrets

Michael...

☩ Történetem :
☩ Reagok :
88
☩ Rang :
Első Arkangyal
☩ Play by :
Keanu Reeves
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 13, 2018 2:28 pm

Faye&Michael

Lépcső irányába számomra kedves hang suttogja a nevem. Lassan megemelem tekintettem, s őt látom. Megkapaszkodom a falban, megingok.
- Nem.. - Lassan ingatom a fejem, s halkan suttogom. - Faye..- Mondom a nevét, vagy képzelgek vagy... - Te jó ég! - Mondom. Még sose éreztem ezt, remegés jár át s a szívem hevesebben ver. Mi bajom lehet? De tudatosul bennem a valóság.
- Ez nem a valóság! Faye nem jöhetett át, a lelke, milyen nem... - Össze zavarodtam, fejemhez kapok. Majd hirtelen neki indulok, s fel kenem a falra, angyal pengém pedig a nyakát ízlelgeti. - KI VAGY TE? ÉS MIFÉLE JÁTÉKOT ŰZÖL VELEM? - hangom zaklatott, feltevésem szerint egy démon lopta el a testét, s most meg akar vezetni. Faye eladta ugyan a lelkét, de nem lehetett, hogy vissza jusson a földre, mielött bezárult volna a pokol.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next