Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Közelmúlt, Uriel lakása. - Phanuel és Uriel •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Júl. 20, 2018 1:22 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Csörömpölésre ébredtem.
Hangtalanul bújtam ki a takaróm alól, és puha léptekkel, mezítlábasan indultam el kifelé a szobámból. Az ajtó felé tartva, felvettem az ágy végéből a köntösöm, és azt rávettem a hálóingemre. Attól nem tartottam, hogy esetleg betörő volna... de attól már inkább, hogy ha testvéreim egyike érkezett... akkor miért és hogyan is törhettek össze valamit a lakásomban...? Nem igazán azok az "elefánt a porcelánboltban" típusok, legalábbis, amennyire én tudtam... szóval...
De már a lépcső tetején megtorpanva rájöttem, valami történhetett, amit viszont nem tudok. Phanuel volt az, ő volt lenn a nappalimban, és láthatóan... valami nem volt vele rendben. Zavarodottan figyeltem őt csendben, úgy egy pár pillanatig... de amikor elnyúlt a kanapémon, nem tudtam tovább csendes szemlélője lenni a helyzetnek. Az elém táruló képet illetően, még az volt a legkisebb baj, hogy testvérem eltörte egy vázámat... bár antik volt... de még ha nem is javította volna meg, túléltem volna nélküle. Ő maga ellenben pocsék állapotban volt, s ezzel még elnézően írtam le a helyzetet, úgy éreztem...
Csendesen sétáltam oda hozzá, és megállva felette, lepillantottam arcára. Már távolról megéreztem az ital kellemetlen illatát, ami bántotta az orromat.
- Mi okod volt inni? Mi baj van? - kérdeztem meg kerek-perec, mert a legutóbbiak után... erre nem számítottam, és most kifejezetten aggasztott, ami szemem elé tárult. Nem ezt vártam...
reveal your secrets

Phanuel

Közelmúlt, Uriel lakása. - Phanuel és Uriel - Page 2 Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
152
☩ Rang :
Iphraem
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 19, 2018 11:32 pm

Az idézés nem sikerült, kétség kívül tudtam, hogy mit jelent, amikor az idézéshez szükséges mágikus erő nem száll sehová, hanem egyszerűen visszaütközik. A romtemplomból egyenesen az egyik kocsmába kerültem. A szemeim ide-oda ugráltak, nem tudtam reagálni azokra, amikre rájöttem, túl sok volt nekem.
A kocsmában megvettem két üveg vodkát. Nagyot nézett a pultos, mikor a fehér pizsamámban beszambáztam oda, kifejezéstelen arccal. Nem is kérdezett, csak a kezembe nyomta az üvegeket, és a pénzért nyújtotta kezét, s megkapta fizetségét.
Valamiért szükségét éreztem az italnak, úgy éreztem valamennyit könnyíthet. Egy üveget lazán betoltam, az tompított a fejemben lévő fájdalmon. Még mindig nem akartam elhinni. Hihetetlennek tartottam, hogy az történt.
Mikor a második üveg felénél jártam, és már rendesen kezdtem érezni a hatását, úgy döntöttem, hogy ideje hazamenni.
Kissé ferdén álltam, ahogyan ott teremtem Uriel ajtajában. Meghúztam az üveget, és a lábtörlő alatti kulcsot kezdtem keresni, s meg is találtam. Már este volt, és mivel tudtam, hogy Uriel szereti az ilyen emberi szokásokat, mint az alvás, tudtam, hogy megpihent.
Ahogy imbolyogva bementem a nappaliba, lelöktem egy vázát, ami hangos csörömpöléssel lelte végét a földön.
- A francba... - morogtam, és nagy erőfeszítéssel sikerült megjavítanom a vázát, nehéz volt eléggé rákoncentrálnom.
Nagy nehezen odaértem a kanapéhoz - majdnem keresztül esve az az előtti kávézóasztalon - és elnyúltam azon. Biztos voltam benne, hogy felébresztettem az arkangyalt, pedig nem állt szándékomban.
Phanuel, te vagy a lopakodás mestere... - gúnyolódtam magammal, és meredtem magma elé a plafonra, és próbáltam felépülni romjaimból
reveal your secrets

Phanuel

Közelmúlt, Uriel lakása. - Phanuel és Uriel - Page 2 Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
#SpreadLove

☩ Történetem :
☩ Reagok :
152
☩ Rang :
Iphraem
☩ Play by :
Chris Hemsworth
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 19, 2018 11:17 pm