Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Don's Place •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Abaddon

Don's Place - Page 7 Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
355
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 09, 2018 4:44 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5, 6, 7

The unknown

Ophilia & Abaddon

Music

Világunk folyton változik, percről percre, pillanatról pillanatra. Szun Ce azt mondta: "A jó Harcos olyan mint a folyó." Követi a medret, alkalmazkodik, de ha kell utat tör magának. Az ilyen és hasonló szellemiség tartott életben és juttatott el egészen eddig a pontig és fog tovább is. A New Yorkban történtek óta itt ragadtam, a kapuk lezárultak, nincs lejárás a pokolba. A fegyver, odalent ragadt. De az a fonal halasztásra vár, új, ismeretlen ellen vált most prioritássá.
A szükség nagy úr, így leltem rá erre a helyre. Egyszerű, nyitott stúdió lakás. Hatalmas, egész falat betakaró ablaka a New York-i kikötőre enged kilátást, a távolban a Liberty Island on őrt álló szobor szürkülő maradványa bontakozik ki a ködös időben. Már legalább is azon üveglapokon át, melyek kellően átláthatóak, az évek nem kímélték őket. A plafon egy jókora része is hasonló üvegcsempékből tevődik össze, megfelelő fény jut be de úgy is van egy kis nyomasztó, félhomály hangulata a helynek. Ki miben leli meg a szépséget. Vasból készült csigalépcső fut fel a magasba, ennek segítségével a tetőtérre juthatunk ki a szabadba. Nem túl nagy, egyetlen, tágas szoba csupán, ebből lettek leválasztva a szükséges helységek egyszerű, paraván falakkal mint a fürdőszoba. Otthonos, éppen megfelel.

Kissé borús idő van, mondható, hogy az ominózus események óta, de ez csupán amolyan mellékvágány volna. Az emberek közt jártam, érdekel mi történt, mi lett a füsttel mely a semmiből jött és oda is tért vissza. De egyelőre semmi. Elérek az öreg téglaépülethez s belépve az ajtón a lépcsőt választva haladok fel rögtönzött lakrészembe...

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Abaddon

Don's Place - Page 7 Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
355
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet