Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Belváros •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Belváros VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1030
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jún. 08, 2020 1:19 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Történetem :
☩ Reagok :
32
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
17
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 20, 2020 9:35 pm

To: Sophia

Aranyos mennyire ragaszkodik már most a nőhöz Aaron, ugyan akkor eléggé idegesítő is. Ahogy kiront a lakásból és folyosón fut én átveszem az irányítást. Még jó, hogy én vagyok a dominánsabb fél, bár ez Aaron apjának is köszönhető....mind a kettőnek. Az egyik a vére miatt a másik a bánásmódja miatt készítette ki a kölyköt. Szerencse, hogy egyikről sincsenek emlékei.
Ahogy a nő hozzám érne megszorítom a kezét. Kinyitom szemem, mely már nem a gyermeki ártatlanságban tündököl. sokkal inkább szigor, fenyegetés lappang benne.
- Aaron-t ölelgetheted, de én nehezen tűrőm az érintést. - szólalok meg mély hangon. Ez lenne Aaron eredeti hangja, ha a szellemi fogyatékossága nem kényszerítené arra, hogy változtassa meg a hangja felszínét. Az a magas, vékony, agyzsibbasztó hangjától néha zúg a fejem.
Felállok a földről és nagyokat nyújtózva megropogtatóm a test minden ízületét. Kihúzva magam a gerinc roppan egyet. A kölyök szinte sosem húzza ki magát nem csoda, hogy időnként fáj a háta.
- Legyen. - egyezem bele, hogy maradok egy éjszakát. Legalább megtudom etetni a testet és Aaron tud arra összpontosítani, hogy összeszedje magát. Nem fogom megemlíteni egyelőre a nőnek, hogy ha Aaron-t visszakapja akkor legalább két napig életképtelen lesz a srác. Legalábbis, ha túl sokáig vagyok én itt.
- Csak szólok én nem vagyok olyan, mint Aaron engem nem kell tyütyülgatni. - tisztázom le neki már most. Nincs kedvem hallgatni, hogy óvódásként beszél hozzám. Megfordulva elindulok vissza a szobába. Még, ha én magam nem is érzem a szükségletek kényszerét tisztában vagyok vele, mi kell ahhoz, hogy Aaron-t életben tartsam.
- Csak egy jó tanács. Kerüld a sót. A só kiégeti a testet és nem én szenvedek tőle hanem Aaron. Ha testet bántod őt bántod. Én nem érzem a fájdalmát. - ha esetleg úgy dönt, hogy kiakar engem irtani a testből akkor ne a faji gyengeségeket vesse be. Én nm vagyok úgy hozzá kötve a porhüvelyhez, cserébe mindent Aaron szenved meg. Így a legegyszerűbb pszichés okok miatt is tönkre mehet a test.

From: Iraf

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 02, 2020 11:28 pm

Aaron&Sophia

Sok bajom lesz még ezzel az eetlen kamasz kölyökkel.
- Ne már! Ne kelljen egyedül megennem a kaját, hé! – szaladtam utána, kevés híján át is estem szegényen, amikor elvágódott előttem. Na, szép! Amikor leguggoltam mellé, hogy ellenőrizzem, minden oké körülötte, váratlanul erősen megszorította a kezem. Aucs, ez fáj. Kész csoda, hogy nem törte el.
- Nyugalom, Iraf. Ha jól sejtem – Huh. Életben van, akkor jó, még nem rontottam el semmit. – Üdv. Ugye, neked van kedved pizzához?
Fél órán belül kihozzák, addig jó lenne, ha nem lépne le ez a fura gyerek. Legalább egy éjszakára legyen tető a feje felett, ha mást nem is fogad el tőlem.
Mozgalmas ez nap ez, annyi biztos. Nem szóltam többet, hogy ne hergeljem magam ellen, elvégre ki tudja, hogy mitől alakult ki ez a kettősség benne. Nem szeretnék itt elpatkolni, khm. Ennyi életösztön még szorult belém, annak ellenére, hogy egyébként nem ér valami sokat a nyomorult kis életem, a démonokat se értem, minek kell nekik a vérem lépten-nyomon. Nem ér az annyit. Kérdőn pillantottam a másikra, várva valami beszédfélét. Kíváncsi voltam rá, nagyon is, vajon mennyiben különbözik Aarontől? Ő tud beszélni? Más lenne a hangja? Ki akartam deríteni, hogy vajon megszállott-e a fiú. Végül csak megtörtem a hármunk közé beálló csendet.
- Legalább az éjszakát töltsd itt, ha esetleg le akarsz lépni – javasoltam. Szegény kölykök. Még az életükben nem tapasztalhattak normális bánásmódot, nem csoda, hogy nehezen bíznak bennem. Ez az egész rettentő új nekik.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Történetem :
☩ Reagok :
32
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
17
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 27, 2020 2:28 pm

Nem lehetek a legjobb gyerek. Főleg, hogy anya is elhagyott. De nem tudom, hogy viszonyuljak hozzá.
- Rendben.... - sütöm le tekintetemet. Nem akartam megbántani. Nem nézek vissza a szemébe, inkább nézek bármi mást csak oda ne keljen. Rosszul érzem magam. Olyan, mintha súly nehezedne mellkasomra. Elkezdek kezemmel matatni addig se kattog az agyam. Figyelem zavaros vagyok, vagy hogy mondta az orvos. Csak egy dologra tudok koncentrálni huzamosabb ideig.
Megilletődöm, mikor Iraf-al akar beszélni. Enyhe sokk ér és remegni kezdek. Pánik önti el a fejemet. Bántani fogja. Biztos voltam benne, hogy ha hagyom akkor Iraf bántani fogja. Nem akartam, hogy baja essen. Ő nem érdemli meg.
Kihasználom, hogy nem figyel rám csak az ételre. Ekkor fogom magam és kirohanok a szobából. "Ugyan már. Ne légy ennyire nyuszi. Nem bántom"
Nem hallgatok Iraf-ra csak futok el. Ha kell világgá futok csak Iraf-ot tartsam távol a világtól. A folyosó felénél viszont elszédülök, rosszul leszek. Hirtelen elsötétül minden és nem hallok mást csak egy puffanást.

*

A kis bolond. Képes éhezni, szenvedni csak ezért a nőért? Ennyit senki sem ér meg. Még maga a jó Atya Úristen se! Fekszem a földön és a testet próbálom rávenni, hogy engedelmeskedjen. Ha a nő hozzámér az aggodalmában, feltéve ha egyáltalán észrevette hogy a szerencsétlen mitugrászunk kiszaladt, mert az életét akarja menteni egy olyas valakinek, akit nem ismer ÉS nem mellesleg a pici szívét bántotta. Nem mintha érdekelne, de így több okom lesz. Szóval, ha hozzám ér megragadom a karját és megszorítom. Nem töröm el csak okot adok neki, hogy hagyja a fizikális kontaktust. Aaron-nal ellentétben én nem szeretem.

From: Aaron & Iraf
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 27, 2020 1:23 pm

Aaron&Sophia

Aaron elég bizonytalan, ami némileg engem is megrenget. Nem tudom, hogy kéne hozzáálljak, mit hogy magyarázzak neki, sose volt még gyerekem, és hiába terveztem, nem egyből egy osztott személyiségű kamasszal gondoltam én ezt, de ha már így alakult, kihozom a helyzetből a lehető legtöbbet, amit tehetek szegénykémért.
- Látod, ez itt a zuhanyzó, le tudsz mosdani, ha szeretnél, de légyszi, az Úr szerelmére, az ágyban aludj, ne a padlón! Ha gondolod, égve hagyhatok egy kis lámpát, ha a sötétség zavarna – nem egyszerű eset, de ezt úgy könyveltem el, mintha én az lennék. No comment. Sose voltam egyszerű eset, már az csoda, hogy egyáltalán a harmadik ikszemig eljutottam. Egy gyenge nephilim és egy tudathasadt akármilyen izé. Csodálatos. Én már tudtam, hogy azért maradhattam életben, mert egyfajta büntetés voltam apám számára. Nem csoda, hogy semmi kedve hozzám. Meg hát… ő egy hatalmas angyal. Az életben soha nem érhetek fel hozzá.
- Feladom… Iraf, nem akarsz esetleg megszólalni véletlenül? – Elég a kicsinyes játszmákból, nyíltan szóltam a fejében leledző belső hangocskához. Bíztam benne, hogy az a személyisége némileg bölcsebb és khm, tud egyet s mást az életben maradásról. – Össze kell fognunk, ha azt akarjuk, hogy életben maradjatok, de ez némán kussolva nem fog menni.
Jobb, ha kész tények elé állítom.
- A pizza? A világ legjobb kajája, Aaron Bár a bolognai spagetti is az. Tömény kalóriabomba, tészta, ragu és paradicsomszósz formájában. Nyamm – erre már az én gyomrom se bírta tovább.
- Na, jó, akkor ideje, hogy megkóstold életed első, legjobb ételét – csaptam össze tenyerem, és a közeli éjjel-nappali étteremből rendeltem házhozszállítással két hatalmas négysajtos pizzát.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Történetem :
☩ Reagok :
32
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
17
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 25, 2020 9:15 pm

- Tényleg szabad? Aaron koszos. - nézek rá nagy szemekkel. Csak egy pokrócom volt esetleg pár könyv, amit párnának használtam. Nem tudok olvasni, se írni. Anya sosem tanított meg csak ültem a sarokban és egy kaviccsal karcoltam mintákat a padlóba és a falba. "Hehe. Én tudok olvasni és írni is. Nyomorék." Nem tehetek róla. Nevezzem el a betűket és alkossak új szavakat?  "Akkor új nyelvet alkotnál. De senki nem beszélne fogyatékossul szóval jobban is jártál, hogy nem kezdtél bele."
Nézem ahogy a csapokkal babrál és víz lett belőle. kicsit félénken veszem át a poharat és először csak megízlelem. Másabb, mint az eső víz, de nem rossz. Lassan megiszom a poharat és értetlenül nézek, hova is rakjam.
Azt mondom neki nem vagyok éhes, de a hasam korog. Lesütöm a szemem és nem szólok semmit. Csak akkor emelem vissza rá tekintetem, mikor felém nyújtja a szendvicset. Lassan elveszem és tartom. Nincs szívem kinyitni és megenni.
- Mi az a pizza? - kérdezem tőle érdeklődve. Amikor azt kérdezi, hogy lemennénk e a büfébe csak megrázóm a fejem. Nem akarok most emberek közé menni. Nem szeretem, ha sokan vannak. A nyílt teret sem szeretem nekem megfelel a szűk sötét szoba is. Elfoglalom magam. Csak had ne keljen emberek közé mennem. Vagy bárki közelébe. Megszoktam, hogy fizikailag egyedül vagyok.

From: Aaron
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 17, 2020 5:26 pm

A family is rising
────────────── ──────────────
@Aaron Maxwell - 276 szó - <3

Na, jó, úgy látom, minél több kérdésre kerül elő válasz, annál több kérdésünk lesz csak. Vagyis, csak lesz nekem.
- Aaron, a házatokban régebben nem volt ilyen, de… de most már van, nyugodtan gyere csak az ágyadra aludni. Csak kényelmesebb – nyújtom felé kezem, de nem erőltetném, ha nem akarja. Fúha. Ez nehezebb lesz, mint gondoltam, szegény, szegény kölyök. Semmiféle segítsége nem volt neki éveken keresztül, és még az anyja is elhagyta. Szeretném megmondani a magamét, de főleg az apjának.
- Ezek csapok. Ha megnyitod itt, víz fog folyni belőle. Itt fent meg pohár van. Használd nyugodtan – megnyitottam a hidegvíz-csapot, és megtöltöttem a poharat, szemléltetésül. – Tessék, igyál. Ne várd meg, amíg szomjas leszel. Az nem egészséges.
Nem éhes. Ohhó, a gyomra egészen mást mond, de a szervezetünk már csak ilyen kis árulkodós dög tud lenni. Piszkosul hamar ránk cáfol.
- Tessék, itt a szendvicsem, és rendelek még pizzát – minő szerencse, hogy lent még kértem néhány prospektust, hogy tudjak rendelni. – Ettél olyat valaha is? Nagyon finom.
Sokféle feltét van, szerintem bolognai ragu-feltéttel és extra sajttal kérek magunknak. Legyen már egy jó napunk, ha már az időjárás ilyen pocsék.
- De lenézhetünk a szálló büféjébe is, mit gondoltok? – szándékosan beszéltem többes számban hozzá, reméltem, hogy elő fogom tudni csalni ezt az Irafot, hátha ettől a személyiségétől többet megtudok.
Jó volna tudnom, Aaron miféle szerzet, mire számítsak. Azt már magamon megtanultam, hogy az én korcs fél-angyal fajtám sem épp egy normális, mindezt mondjuk, nem nagyon tudhatom, nem sok összehasonlítási alapom van.
Ahogy Aaronre néztem, elmerengtem egy pillanatra. Vajon én is ilyen lennék, ha nem állt volna mellém az a nevelőnő, és karolt volna fel? Nekem szerencsém volt, hogy az árvaházban elég sok segítséget kaptam, amennyire ez az intézménytől tellett.
Egyetlen egyre nem tudtak megtanítani: hogy ne legyek önmagam. Ezzel a naivitással próbáltam áltatni magam, hogy minden rendben van, pedig koránt sincs így. Túlélésre megy a játék, aki az erősebb, az nyer. Csakhogy én nem kértem ebből a játékból. Normális átlagéletet akartam, de ez egy lehetetlen kívánság, mi lehetne normális egy apokalipszis sújtotta világban.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Történetem :
☩ Reagok :
32
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
17
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 11, 2020 11:05 am

Nyugtalanít a tudat, hogy csendben van és egyedül vagyok. Mit tervezhet? Tudom, hogy Sophi-val tervez valamit, de mit? El kéne mennem. Akkor biztonságban lenne. Nem akarom, hogy baja essen.
Átjár a pánik és, hogy szabadulnom kell innen már csak az ő érdekében. Kiugorhatnék az ablakon és elfuthatnék. "Eltörnéd a lábad" ÉS? Legalább nem tudod, majd bántani? "Miből gondolod?" Mert akkor eltud futni előled. "A kis optimista. De had kérdezzek valamit. Abba bele gondoltál, hogy ő mit érezne, ha elszöknél? Azon van, hogy segítsen neked és azzal, hogy elszöksz csak szarul fogja magát érezni. Ezt akarod?" Nem...De nem is akarom, hogy bántsd.... "Ki mondta, hogy bántani fogom?" Ismerlek tudom, hogy így lesz. "Oh dehogy...Nem ismersz és nem is fogsz."
Pánikolva kapkodom a fejem végül bemegyek egy helységbe ahol fém csövek vannak. meg is kérdezem mi ez. Úgy tűnik ennek sikerült elterelnie a gondolataimat. Legalább őt sem ijesztem meg.
- Aaron nem éhes. - nézek rá. De a hasam megcáfol és egy hangosat korog. Ha nem ennék akkor gyengébb lennék és Iraf is az lenne. Nem tudom mit csináljak. Én nem ehhez vagyok szokva. Nekem jó volt ott az omladozó épületben egyedül ahol nem bántok senkit és senki sem tud rólam. Nem tudom, hogy most mi van, mi lesz. Csak legyen már vége ennek a napnak.

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 05, 2020 12:32 pm

A family is rising
@"Aaron Maxwell - 276 szó - <3

Annyira jó lett volna, ha nem kéne többet bujkálnom. Ha felvállalhattuk volna, hogy azok vagyunk, amik, mi, félvérűek. Vajon Aaron is az lenne? Esetleg egy elárvul embergyermek? Nem tudtam, de azt igen, hogy mit tanítottak nekem: ha te nem segítesz másokon, ne várd el, hogy neked is segítsenek. Miért kell léteznünk, ha egyszer bűn? Miért nem töröl el minket a Föld színéről Isten úgy, mint az Özönvíz idején tette?
Semmibe se kerülne neki tulajdonképpen. Miután cifrán kidühöngtem magam a kötekedő recepciós fazon viselkedésén, fent újabb harc várt rám, hogy Aaront meggyőzzem, hogy nyugodtan aludjon az ágyon. Nem fogja érte senki bántani.
- Kicsim, gyere. Az a régi életed volt, ez most már egy új. Szabad – néztem mélyen a szemébe. – Talán Iraf is örülne végre egy kényelmesebb helynek, nem?
Arra játszottam, hogy hátha előcsalom a képzeletbeli barátot, hátha többet is megtudhatok a gyermek előéletéről. Azzal próbálkoztam, hogy őt is egyenrangú félnek tekintettem, elfogadtam, hogy itt van a fiúval. Tudni akartam, hogy mentálisan sérült-e a gyerek, vagy megszállottsággal van-e dolgom?
Egyiket se könnyű gyógyítani, de nem tartottam lehetetlennek.
- Ó, ezt csapnak hívják. Víz folyik belőle, tisztítva, tudsz inni, kezet meg arcot mosni. Zuhanyzó is van itt – lelkesen álltam neki megmutatni a berendezést, hogy mit hogyan kell használni. Szegénykém. Neki csomó mindent újra kell tanulnia, de nem bánom, tulajdonképpen időm, mint a tenger, és így nekem is jut egy produktívabb életcél: segíteni valakinek, aki még nálam is nyomorultabb helyzetben van.
- Ha éhes vagy, rendelhetünk valami finomat is. Mihez lenne kedvetek? – direkt a többes szám.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Történetem :
☩ Reagok :
32
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
17
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 04, 2020 4:22 pm

Szótlanul követem a nőt kissé görnyedten. Nem zavar, hogy elázok. Mindig eláztam, ha ilyen volt az idő. Iraf sem szólt rám mindig,mikor ott üldögéltem. Mintha megszokta volna.
Betérünk egy szállóba ahol szintén néma maradok. A kérdésre viszont csak felnézek, hogy mi történik. Nem ő az anyám, de volt egy olyan érzésem, hogy ha megszólalok bajba keverem. Szóval csak mögé léptem és úgy helyezkedtem, mintha közel állna hozzám. Nem szeretném őt bajba keverni pusztán a létezésemmel.
Beérve a szobába körbe nézek. Tetszett. Anyával sosem volt ilyen szobánk. Nem volt kifestve fal, se ágy nem volt.
- Aaron-nak jó lesz a földön is. Megszokta. - nézek rá. Iraf most nagyon csendben van. Netán tervez valamit? Nem hiszem. Ennyire nem tenne keresztbe nekem. Vagy igen? Nem tudom. Csak nem szeretnék egedül maradni.
- Iraf most csöndben van. Aaron nem érti miért. - mondom neki. Elkezdek körbe nézni a lakásban.
- Ez mi? - mutatok rá egy magas üvegből készült valamire, amiből víz folyik. Sok új dolog van, amiről nem tudom micsoda. De nem vagyok rest rákérdezni, remélve nem megyek az agyára aztán, majd a teraszon alszom. Nem, mintha zavarna megszoktam, hogy hidegben fekszem, legtöbbször pokróc nélkül.

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 03, 2020 12:49 pm

A family is rising
@"Aaron Maxwell - 276 szó - <3

Aaron követett, s ennek nyomán nagy kő gördült le a szívemről, nem maradhat árván ez a fiatal. Ha másért nem, akkor magamért kell megpróbálnom úgy élnem az életem, hogy én elégedett legyek vele, mert bármelyik percben utolérhet a végzetem, és nem akarom úgy itt hagyni ezt a ártekét, hogy az életemnek semmi értelme ne legyen.
- Kár. Ne aggódj, megtaláljuk – vagy csak a hamvait, nem tartom kizártnak ezt a lehetőséget sem.
A belvárosban egy kisebb motelben béreltem szobát magunknak.
- A maga gyereke?
- Ha igen is, mi köze hozzá? – förmedtem rá a recepciósra. Ne ártsa csak bele az orrát mindenbe, ami nem tartozik rá, neki itt az a dolga, hogy fogadja a vendégeket, és szállást adjon annak, aki kéri.
- Gyere. Holnap délelőtt elugrunk venni neked jobb állapotú ruhákat – muszáj, hogy Aaront ne lássák ilyen állapotokban, elég furán néztek ránk egy páran, amíg a hatvanhatos számú szobáig elértünk. Eh. Miért nem egy nagyobb hotelbe mentem? Talán a hatszáz-hatvanhatost sikerült volna kifognom.
- Na, válassz, melyik ágyon aludnál szívesebben? – Bár kérdéses, hogy ekkora viharban fogunk-e tudni normálisan aludni. Engem kimondottan zavar az eső vad kopogása az ablaküvegen. Olyan szomorú, lehangoló látvány.
- Azért Irafnak is van ám beleszólása ebbe – nem feledkeztem meg arról a képzelet barátról sem, akit említett. Szegény fiú. Nem baj, most már nincs egyedül, ez a lényeg. Előbb-utóbb elfogja majd engedni magától is. Ha meg nem, akkor sem aggódom, pedig lehet, kéne. Nem tudom, mennyire erőszakos ez az Iraf, vagy ki. Ki tudja, hogy ez a képzelt absztrakció mire buzdítja a kölyköt.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Belváros Original
☩ Történetem :
☩ Reagok :
32
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
17
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 02, 2020 11:53 am

"Még, hogy félni. Nagyon el van tévedve ez a nő." Csak nem ismer. "Attól még, hogy nem ismer nem kell egyből gyávának titulálni engem." Na ne legyél már morci. Most az egyszer ne.
- Nem....Aaron csak mama szomorkás mosolyára emlékszik. - nézek rá nagy szemekkel. A két év alatt elmosódott már az arca. Az egyetlen, ami még tiszta az a görbület, mely mindig arra késztetett, hogy szót fogadjak. "És itt is rontottad el. Ha rám hallgatsz már az elején nem jutunk ide."  Miért tettem volna? Állandóan szekáltál. "Az lehet, de az én érdekem is, hogy életben maradj és, ha nem lettél volna makacs akkor most nem lennénk itt és már sokkal erősebb is lehetnél." De engem nem érdekel a hatalom. "Oh akkor talán azt sem bánnád, ha eltaposnálak és átvéve a tested azt csinálok, amit akarok." Azt nem teheted. "De igen. És meg is teszem, ha kell."
Felállok és oda megyek Sophia-hoz. Kicsit görnyedt a tartásom, de ez már régóta van így. Szinte nem is emlékszem már, mikor húztam ki magam.
Követve őt ki az épületből az égre nézek. Az eső elönti az arcomat én meg nem teszek semmit sem ellene. Csak hagyom, hogy pólusaimat és minden mást betöltsenek a cseppek. Két év. Két éve nem éreztem fontosnak magam más szemében. És sosem gondoltam volna, hogy bárkit is érdekelhetne a sorsom. Csak úsztam az árral és tűrtem.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5  Next