Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Payne Lakás •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Kaitlyn Zoé Payne

Payne Lakás - Page 4 Tumblr_inline_oe276vcLz81rifr4k_500
Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E
Payne Lakás - Page 4 PVHjjE4

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Payne Lakás - Page 4 33c3cc192e4963ae65bd36763dcfe092
℘ Jade
Drága húgom! Bár tudnám, hogy létezel. 12 éve történt, hogy anyánkat megerőszakolta egy démon egy gyermek reményében, beteg nem-de? Miután megszülettél anyáknak sikerült elmenekülnie. Meg kellett küzdenie a benned rejtőző démonnal. Boldogság nem tartott sokäig, ugyan is utolért szeretett apád. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa a város "nyugalmát." "

☩ Reagok :
114
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Szept. 08, 2017 4:32 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

Other Little Payne
Alex XxX Kaitlyn
zene • szószám: xXx • Credit:

Idegesen térek, haza, és a sírás környékezz. Csak így itt tudott engem hagyni,
amikor azt mondta más vagyok? Talán túlértékeltem magam, én nem is vagyok vadásznak való. Az az arc ahogyan rá nézett, ahogyan láttam a szemébe, hogy jaj fogd már be, hogy láttam a mesterem ennyire másnak. Érzetem, hogy nem nn maga, soha nem kerülhettem közel hozzá, ahogyan akartam, de éreztem, hogy megtudtam volna dolgozni, hogy a kacérkodásom talán majd időközben célt érne, de elment, és megváltozott. Becsapom az ajtót, majd neki dőlök, és a két kezembe temetem az arcom, és nagyokat sóhajtok. Nem sírok. Oda megyek a kötszerekhez, és ellátom a sérülésemet.
Hallok némi zajt, és tudom, hogy az csak Alex lehet. Felállok, és kisétálok a nappaliba.  

- Te mit csinálsz? - Pillantok rá.
- Neked nem kéne még pihened? - Kérdezem értetlenül, majd elindulok felé.
- Hogy érzed magad? - Kérdezem, majd lehuppanok a kanapéra, a lábamat fel teszem a karfára, anyém utálja, ha így ülök, de nem érdekel. A mai kijelentései után, hogy majd,
ha Drake elmegy ővé lesz a város, felbosszantott. Világ életükben utálták őt, pedig ő jó ember volt, és annál is jobb vezető. Alex nem rég majdnem megölte magát, de miért még mindig nem tudom, legszívesebben egy pofonnal nyugtáztam volna hülyeségét, kár, hogy nem tettem.

- Elmondod nekem mi volt az a láttad a poklot? - kérdezem, hiszen az valljuk be elég furcsa volt. Valami mágikus lény lehet, hiszen anyánk be vallotta, hogy örökbe fogadták, de a szüleiről semmit nem mond, talán valami olyan dolog lehet, ami még minket is megijesztene, de én nem tudok máshogyan nézni rá, ő az én testvérem, és ennyi. Támogatom, és, ha kell mellé állok bármiben.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

it’s darkest

cause when you get this closeyou can feel the heatnow you’re so afraid of what’s underneath ohhh, don’t
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Kaitlyn Zoé Payne

Payne Lakás - Page 4 Tumblr_inline_oe276vcLz81rifr4k_500
Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E
Payne Lakás - Page 4 PVHjjE4

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Payne Lakás - Page 4 33c3cc192e4963ae65bd36763dcfe092
℘ Jade
Drága húgom! Bár tudnám, hogy létezel. 12 éve történt, hogy anyánkat megerőszakolta egy démon egy gyermek reményében, beteg nem-de? Miután megszülettél anyáknak sikerült elmenekülnie. Meg kellett küzdenie a benned rejtőző démonnal. Boldogság nem tartott sokäig, ugyan is utolért szeretett apád. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa a város "nyugalmát." "

☩ Reagok :
114
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Szept. 08, 2017 4:31 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

it’s darkest

cause when you get this closeyou can feel the heatnow you’re so afraid of what’s underneath ohhh, don’t

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4