Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Külterületi kocsma és környéke •
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 16, 2020 7:23 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Steppin’ Trappin’
Belial & Sophia
──────────── ────────────
« taggeld; @valaki • Szószám; passz • Zene; nincs »
Világos. Fel akar húzni, hogy utána menjek, de csak azért sem fogok. Nem mentek el nekem annyira, hogy megmutassam a gyengeségeimet. Ha megpróbálnék repülni, könnyen rájöhetne, hogy béna vagyok benne, és hamar a lángok martaléka lennék, ha rajta múlna.
A balta-dobigálás is kiütve, nem jó ötlet. Hanem azonban amikor a tűz után alkalmam nyílt rá, egy szép kis csonkdarab a szárnyából a tűzben végezte. Jó étvágyat, kicsi tűz!
- Van, és tudnék, de nem kötök mindent az orrodra, veled ellentétben – vigyorogtam alattomosan. – Kösz, még nem akarok hajléktalan lenni, várj a megölésemmel a pokol kinyitásáig.
Emlékeztettem arra, amire Belial is engem korábban, hogy annyira még ne siessek a költözködéssel, hisz teljes a káosz. Ms. Sötét Némbert kell visszaküldeni oda, ahova tartozik, és akkor talán végre nyugi lesz. Hacsak Isten ki nem talál megint valami bulit magának.
Mivel nem tudta visszahúzni a szárnyait, lehetőségem kínálkozott befejezni, amit elkezdtem. Hát most a másik szárnyvégének estem neki a baltával. Lehetne nagyobb éle is, mit ne mondjak.
- Te Belial, a pokol tényleg ennyire lepukkadt, hogy csak erre futja? – cukkoltam közben a démont, hogy őt se hagyjam közben unatkozni.
Legalább lesz valami bűn a listámon. Szívesen oda is szólnék az angyalnak, de még nem bocsátottam meg eléggé a barátibb hangnemhez. nem tudom, hogy egy újabb csonk tűzbe hajítása után mi vitt végül rá, hogy mégis megtegyem:
- Ha nyugton maradsz, hamarabb végzünk, és akkor legalább a születésemen túl valami értelmes bűn is lesz a kis belépőkártyámon.
Ugyan még élek, de mivel halandó vagyok, nincs rá garancia, hogy nem halhatok meg gyakorlatilag bármelyik pillanatban. Fel kell készülni a nagybátyám, Luci meglátogatására. Vicces lenne, ha két bazinagy bőrönddel állítanék hozzá, nem? Vajon mennyire borítanám ki egy ilyen megmozdulással? Ráadásul egy „Helló, Luc bácsi!” jellegű aranyossággal kéne meglepni. Jó kis műsor kerekedne belőle.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Külterületi kocsma és környéke - Page 8 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Külterületi kocsma és környéke - Page 8 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Külterületi kocsma és környéke - Page 8 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Külterületi kocsma és környéke - Page 8 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Külterületi kocsma és környéke - Page 8 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
977
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 16, 2020 5:55 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next

Angyalka a csapdában
Sophie & Belial
Az angyal a levegőben repdes, miközben a nefi a földön álldogál tehetetlenül.
A férfi felcsalogatná magához légmagasságba, de a kislány valamiért nem akarja előhúzni a szárnyait és társulni hozzá.
-Mi van? Nincs szárnyad? Azt ne mondd, hogy még repülni sem tudsz? - nevetve kötekedik tovább. Egészen addig, míg a lángok el nem érik szárnya végét.
-Hééé. - mordul felém, de én csak ártatlan képet vágva tárom szét a kezeimet, mintha ehhez az aljassághoz nekem semmi közöm se lenne. Inkább rákenem a szélre.
-Ez a fránya széljárás. - ingatom meg a fejem, miközben figyelem, hogyan küszködik a tollaska meggyulladt szárnyaival, majd megadva magát a gravitációnak a földön landol. A tolloltás közben a sunyi óvatlanná válik. A pörkölt szárnyvégeire és a fájdalomra összpontosítva nem veszi észre,  hogy a nefilim tompa élű baltájával a háta mögé settenkedik. Csak akkor kap észbe, amikor a balta a szárnyába vág. Ösztönösen próbál védekezni, sérült szárnyával ide-oda csapdos, megnehezítve a lány dolgát, aki közben erősen rácsimpaszkodik. A heves szárnycsapások miatt, végül Sophie kénytelen elereszteni, aki akciójával begyűjt pár tollas pofont és egy csonkot a tollas testrészből.  
-Ezért megdöglesz!! - fújtat mérgesen Sunyiel, látva, hogy szárnya egy darabja a tűzben végzi. Annyira leszállt nála a vörös köd, hogy már a lány válasza sem érdekli. Én viszont felfigyelek rá.
-Nocsak...mik ki nem derülnek itt Rafiról... - kortyolgatok az italomból. Sunyiel visszahúzná a tollait, hiszen ha földön akar elbánni a kicsikével, azok csak hátráltatnák a mozgásban főleg így félig sérülten. Meg is kísérli, ám azzal kell szembesülnie, hogy valamiért nem képes rá.
-Mi a fene...- ijedten tekint oldalra elfeketedett tollaira. Megérinti, ujjai között elporladnak. Közben úgy érzi, mintha az izmai is kezdenének megmerevedni. Mozdulna, de a teste nem akar engedelmeskedni neki. Térdre is rogy és maga elé hunyorog, mintha nem látna rendesen.
-Angyal, szedd már össze magad. - szólok oda, majd elhúzom a számat a bénázását nézve. Komolyan, lassan már ott tartok, hogy a kis nefinek szurkolok. Ha van egy kis esze, Sophie most kihasználja az alkalmat és befejezi, amit elkezdett.

zene: nincs || szószám:325  || üzenet: nincs ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 16, 2020 8:40 am

Steppin’ Trappin’
Belial & Sophia
- Azt azért nem mondhatom, hogy apád, az hogy hangozna már? – A kötekedős fajtáját hát.  A baltát végül megtartottam magamnak, mert nem lett volna jó ötlet, ha egy rossz célzással én lennék az áldozat.
- Na mi van, kölyök? Nem jössz fel? – cukkolt a sunnyogó. Éppenséggel felmehetnék, de annak katasztrofális következményei lennének, megpusztulna ő is meg Belial is a röhögéstől, és azt nem venném a lelkemre, hogy nevetésben leljék végső halálukat. Ennyire gonosz azért nem vagyok. A nagy önteltségnek aztán az lesz a vége, hogy az az idióta démon elkezdett unatkozni, és megemelte úgy három-négy méter magasra a lánggyűrűt körülöttünk.
Tollas cimboránk pedig égő tollakkal lehullott a földre, legnagyobb örömömre.
Eljött az én időm – gondoltam. A háta mögé lépve ragadtam meg egyik szárnyát, módszeresen a végétől kezdem el nyisszantatni, amennyiben sikerrel járok. Ezzel a baltával rendesen megnehezítette a dolgomat Belial, van annyi éle, hogy bele tudjak vágni, de sokkal jobban örülnék, ha egyszerre tehetném meg, nem szétszabdalva szerencsétlen tollakat. Ez így tiszta pazarlás.
Sokáig nem örülhettem, mert azért még a másikat tudta mozgatni, és nem túl kellemes élmény, amikor egy tollas szárny vág pofán. Kénytelen voltam elengedni a másik szárnyat, amibe csimpaszkodtam, hogy sérülést ejtsek rajta. Egen, ki kellett köpködnöm egy pár tollat.
- Fúj, ez undorító – adtam hangot elégedetlenségemnek. Nincs valami finom íze az angyaltollaknak.
- Nem tudom, mire kell neked az információ, aranyom, de legyen, Raphael az édesapám. És tisztelhetnéd őket jobban. Tudod, még te is kerülhetsz Pokolra – villantottam én is legszebb mosolyomat. Hah. Zach nem fogja elhinni, hogy én tényleg megtettem, amit az imént. Még hogy nem tudnám megvédeni magam.
A megkaparintott szárnycsonkot még véletlenül se tartom meg. Egyenest a tűzbe vágom, hadd égjen oda.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
977
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 15, 2020 11:16 pm

Angyalka a csapdában
Sophie & Belial
Hirtelen gyullad fel a tűz, egyikük sem számít rá, majd egy hangos "ANYÁD!" szól felém a lángok közül. Felnevetek.
-Ha ez nekem akart szólni, olyanom nem volt. - jegyzem meg gúnyos vigyorral.
Ahogy számítani lehetett rá a sunyi előkapja szárnyait és a levegőbe emelkedik, elég magasra ahhoz, hogy a kislánynak komoly fejtörést okozzon az, hogyan ráncigálja vissza a földre a tollaspajtit. A baltát láthatóan nem hajítja hozzá, de jól is teszi. Hogyha ezt tenné, az angyal elkapná és ellene fordítaná. Így viszont sok lehetősége nem maradt. Vagy történik valami csoda, ami újra a talajszintre rántja az árulót, vagy megvárja míg Sunyiel kifárad és kénytelen lesz földre ereszkedni. A férfi élvezve helyzeti előnyét odafentről szólogat be a lánynak, tovább cuccolva őt tehetetlensége miatt. Néhány sértést is neki szegez, miközben jókedvűen nevetgél, aztán felém tekint.
-Hát, jó volna, ha életben hagynád. - szólok a sunyinak. Bár nem feltétlen szükséges élnie, hogy lecsapolhassam. Viszont mivel egy arkivadék, nem árt lenne szerencsés, ha csak úgy megnyuvasztanánk. Nem mellesleg a vérén kívül biztosan másra is tudnánk hasznosítani.
-Kár.... - húzza el a száját. Nem erre a válaszra számított. A lány nyilvánvalóvá tette, hogy a vesztét akarja. Levágná a szárnyait és még ki tudja miket tenne vele, mire úgy érzi elégtételt kapott arknénikéje elrablása miatt. Eddig nem gondolt rá, de egyre kellemesebbé válik számára a gondolat, hogy ő is az arklány halálát kívánja.
-De ha nem lesz szükséged rá.... - hagyja félbe a mondatát, miközben a kicsike felé fordul és gonoszul rávigyorog.
-Csak tudnám melyik főtollasnak küldjem a részvét táviratot. - teszi hozzá eltöprengve, burkoltan utal rá, hogy Sophie kibökhetné végre melyik arkhoz fűzi a vérségi kötelék. Ám mielőtt a nefilim bármit mondhatna kicsit megtréfálom az öntelt tollast. A közelében lévő lángokat kicsit felkorbácsolom, így fentebb nyúlnak és elérik szárnya végét, amik azonnal meggyulladnak. Pánikszerűen kezd el vergődni a levegőben, próbálja eloltani parázsló tollait, de a nagy kapkodásba a földre zuhan. A lángok elalszanak, de szárnya megsérült, tollai egy része elégett.

zene: nincs || szószám:319  || üzenet: nincs ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 15, 2020 7:10 pm

Steppin’ Trappin’
Belial & Sophia
Elhajoltam és a gyomrát céloztam meg, abban a reményben, hogy ezúttal bele is vágok, nem csak a ruháját szabdalom szét. – Belial, ez meg milyen hülye vicc a részedről?
Ezzel akarja, hogy én bármit is elérjek Sunyival? Legfeljebb azt, hogy megkarcolom, és nyithatnék Baltás Tetováló néven egy szalont. Hm, még gyilkos névnek se lenne rossz, de annyira azért még nem is jó.
- Ettől függetlenül is kinyírhatnálak, ez már csak egy plusz indok – legalább, ha levágom a szárnyát, akkor okkal kerülök a Luci bácsi féle rossz kislányok listájára. Gondolom, neki is van egy, ha már Nagyapusnak van, ha jól emlékszem, valami Élet Könyve, vagy hogy a bánatba is nevezik az írások.
- Anyád! – káromkodtam l magam, amikor megéreztem a hőt, és hamarosan már láthattuk is a tűzgyűrűt a csapdánk körül. Bár lassan inkább arénának nevezném, komolyan, csak a szurkolóközönség hiányzik még hozzánk.
Első fázis elérve, csak az a baj, hogy nem a talajon. És ő a föld felett lebeg, a csapda határain belül.
Hogy csaljam le? Mert én nem fogom dobigálni a baltát, az ziher. Hogyne, még elkapná és ellenem fordítaná a saját fegyveremet, ennyire nem mentek el nekem otthonról. Pláne, hogy éle sincs ennek a vacaknak, de azért nem kételkedtem abban, hogy rám ne lenne mély benyomással.
Végül is, valódi angyal ellen harcoltam, és bármennyire is alattomos sunyi dög, azért nem elhanyagolandó tény a harci ereje. Gondolkozz, Sophie, gondolkozz! Hogyan tudnám vissza lecsali talajszintre, mert én ki nem bontom a szárnyam, az fix.
Amúgy se szerettem használni, nagyon jó indokomnak kellett lennie hozzá, hogy mutogatni akarjam, meg tenni is vele valamit, és általában nem szokott jól végződni, ha nem csak dísznek ívom őket elő.
Tudtam repülni, de azért annyira nem voltam belőle bajnok, hogy a levegőben harchoz is használjam. Kétségkívül én maradnék alul egy ilyen légi kézitusában. A távolságok hiába kicsik, attól még ott a rizikófaktor, hogy simán kiütne. I’d rather stay in the ground. Már csak azt kell elérnem, hogy ő is azt akarja, amit én. Talajszinten bunyózni, hogy aztán levághassam a szárnyát.
- Démon, kell a kölyök még? - Eh. Már csak egy ilyen mondat hiányzott.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
977
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 15, 2020 4:58 pm

Angyalka a csapdában
Sophie & Belial
Az áruló angyal nem törődik a nefi szavaival, duma helyett inkább a tettek mezejére lép. Sunyiel dulakodás közben majdnem megszerzi a fegyvert, ám a lány ügyes kibúvó manőverének köszönhetően kicsusszan a férfi szorításából, majd a tollas a földre zuhan. A baltához csak annyi ideig ér, míg a nem túl éles pengéje oldalán és alkarján hosszanti irányban felhasítja ruháját, ám meglepetésére sebet nem ejt testén. Épp csak bőre felszíne karcolódik. Mérgesen fordul a félangyal felé, és hőbörögni kezd.
-Legalább rendesen informálódnál. - mordul fel, miközben feltápászkodik a talajról. Dühíti, hogy a lány előadja itt neki a sértett igazságosztót, miközben vajmi keveset tud a történtekről.
-...Raguelt testvérei megszöktették...szóval még élt, amikor elhagyta a börtönét. - világosítja fel a kicsikét. Sok minden rákenhető, de az ark haláláért nem ő felel.
-...hogy utána mi érte, az már nem az én dolgom. - teszi hozzá, majd öklével újra a lány felé suhint, remélve hogy betalál bal szeme alá.
A fa törzsének dőlve szemlélem a csapdában kialakult kis dulakodást. Igen, dulakodást, mert amit látok, azt komoly verekedésnek nem igazán nevezném. Az angyal kitartóan a levegőt püföli, az ark lánya meg a baltát szorongatja, mintha a plüss mackója lenne és szájkaratézik. Tudom, hogy nem a legélesebb eszköz, de mit gondol, minek kapta, ha nem azért, hogy odasuhintson vele? Hát esküszöm, elszomorítanak.
-Na jó! Tegyük egy kicsit izgalmassá! - sóhajtok fel megunva a kamubunyót, majd tűzgyűrűt vonok köréjük a csapda külső köre mentén. Kicsit felfűtöm nekik a hangulatot.  
-Na így már mindjárt más. - töltöm tele a poharam, majd az üveget Furcasnak adom, a démonpajtás se maradjon ki a jóból. Démoni vigyorral figyelem, ahogy a lángok felcsapnak mellettük, és pillanatok alatt felforrósítja körülöttük a levegőt. Persze ez semmi a Pokolhoz képest. A kis inspiráció megteszi a hatását, mert sunyi barátocskánk reflexszerűen kibontja hatalmas angyali szárnyait. Nem a legszebb szárnyak, de ha nyesni akarod őket, a küllem nem sokat számít. Az áruló tollas résen van, és a csapda fölé emelkedik, hogy a kislány ne érhesse el. Nem bolond, tudja hogy a nefilim csak arra vár, mikor foszthatja meg őt tollaitól. Bár méterekre emelkedett a földtől, de átmeneti börtönét így sem képes elhagyni.

zene: nincs || szószám:348  || üzenet: nincs ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 15, 2020 2:52 pm

Steppin’ Trappin’
Belial & Sophia
Attól, hogy balta, még fájhat neki, ha nekiállok megnyesegetni a „drágát”. Belial azt mondta még korábban, hogy nem kár érte, és mivel a démonoknak nem hinném, hogy lenne lelkük, így lelkiismeret-furdalás se fogja gyötörni, amiért nekieresztett. Ezért nem kellene aggódnom. Sunyi, akinek kötve se hiszem, hogy tényleg ez lenne a neve, inkább valószínűleg rajta ragadhatott, természetére utalva, amit tökéletesen megértek, értetlenül pislog, hogy miért nem hagyom már békén végre.
- Elment az eszed, kiscsaj?! – teszi fel a remélhetőleg költőinek szánt kérdést, amit én tettem fel korábban démoncimbinek kicsit más kifejezésekkel. Valahogy nem igazán hiszi, hogy jogom lenne bármit is számon kérnem rajta.
- Felvilágosítalak: az árulás az árulás, tök mindegy, mekkora a rész, amit kivettél belőle. Kedveltem és szerettem Raguelt, csodálkoztam is, hogy miért nem érem utol sehol. Hát kösz, most már tudom – színtelen hangon közöltem, és addig nem nyugszom, amíg elégtételt nem veszek a sunyi dögön. Legalább a bácsikáim jól vannak még. Nem engedhetem, hogy bejusson San Franciscóba.
A baltámra fáj a foga, azt meg nem hagyhattam. Mivel alacsony vagyok, van némi trükk-készlet a tarsolyomban, a keze alatt lendültem a háta mögé, mielőtt még kigáncsolna.
- Csak nem ezt szeretnéd? – reméltem, hogy közben megvágta talán magát. Gyerünk, hozd elő a szárnyad! Hadd nyisszantsam le! Jó tollpárna lesz belőle.  
- Mi a franc bajod van velem? Nem én voltam aki megölte.
- De segítettél elrabolni, aminek következtében meghalt. Nem vagy olyan ártatlan.
- Mert te egy démonnal haverkodva az lennél, mi?
- Ácsi! Ezt szerintem még ő is sértésnek venné – biccentettem az emlegetett felé. – Csak szimplán összefutottunk, rád számított éppenséggel. Az már csak bónusz, hogy én is belekeveredtem ebbe. Nem válogatott túlzottan a csapdája.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
977
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 15, 2020 2:34 pm

Angyalka a csapdában
Sophie & Belial
Sunyiel nehezen dolgozza fel, amit lát, mert megkérdezi a nyilvánvalót.
-Ez csak egy balta...mit aggódsz úgy? - veszem könnyed vállrándítással kérdését. Míg a tollas figyelme rám terelődik a lány orvul a sípcsontjába rúg, mire a férfi hangos káromkodásba kezd, aztán csak értetlenül pislog. Nem vágja mit akart tőle a félangyal.
-Maradjál már magadnak! - legyint és semmibe veszi a lányt.Ám hamar rájön, hogy a kicsike azért pattog, mert napvilágra került, hogy némi részt vállalt arknénje, Raguel elrablásában. Az is kiderül, hogy Sophie egy ark ivadéka, ez kicsit megdöbbenti az árulót. Kíváncsian tudakolja melyiket vallja anyjának/apjának, de kérdésére nem kap egyenes választ, ezért vállat von és nem megy bele a találgatós játékba. Számára mindegy is lényegében. Ark vér ide vagy oda, Sunyiel nem érzi úgy, hogy a nefinek lenne felhatalmazása és kéne tetteiért büntit osztania. Véleményét nem tartja magában, közli is az önkéntes igazságosztóval. Bár haragját elismeri, de egyúttal le is szarja. Úgy van vele a veszteség az angyalok nyomora.
-Azért azt nem hinném, hogy lekötelezve érezné magát Sunyiel, ha megölném. - jegyzem meg inkább magamnak a kellemes kis szóváltást hallgatva. Az angyal nem az a halni vágyó típus, biztos nem fogja könnyen adni magát.  
-Csak szeretnéd. - vigyorog a sunyi, majd hirtelen támadásba lendül. Jobb és bal öklét váltogatva suhint a lány arca felé. Sophienak gyorsnak kell lennie, ha ki akar térni a tollas csapásai elől. Ha kapott némi önvédelmi képzést az az előnyére válhat, ügyesebben manőverezhet és térhet ki az ütések elől, ha nem, akkor csak a jószerencsében és a reflexeiben bízhat. De bármennyire is fürge, egy-két öklös egészen biztos betalál. Sunyiel nem lassít, kezei mellett lábaival is fáradhatatlanul a nefit sorozza.
Sophienál balta van, ezt Sunyiel sem felejtette el, ezért megragadja a kislány kezét, mielőtt a fegyverrel felé támadhatna és megpróbálja elvenni tőle. Dulakodni kezdenek.
-Hát ez eddig elég uncsi. - jegyzem meg a partvonalról, majd kortyolok párat az italomból.

zene: nincs || szószám:307  || üzenet: nincs ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 15, 2020 12:14 pm

Steppin’ Trappin’
Belial & Sophia
A férfi rémülten pillantott hol rám, hol a démonra.
- Te komolyan fegyvert adtál a kölyök kezébe? – hüledezett. – Én még vajazókést se adtam volna.
Nem számított rá, amíg Beliallal volt elfoglalva, hogy kissé érzékeny területen, sípcsonton fogom rugdosni. Örüljön neki, hogy nem feljebb céloztam. Bár azt is megérdemelné. Aztán egy ribanc is elhagyta a száját. Mármint a szó, na.
- Aha, kösz a bemutatkozást, én meg Sophie vagyok, gyökérke. Csak nem gondoltad, hogy annyiban hagyom amit tettél?
- Te ezt nem értheted.
- De. És minimum azt érdemled, hogy legalább annyira szenvedj. Ha Belial megölne, azzal neked tenne szívességet, de nem hinném, hogy rászolgáltál.  
- Mégis ki a franc vagy te?
- Már mondtam. Sophie. És ark-leszármazott.
- Mi a… melyiké?
- Találgass – persze, majd egyből bevallom, ki gyártott le. – Ha azt mondtam, a néném, csak olyan hét körüli tipp-lehetőséged van.
Végre kaptam valamit. Balta, nem angyalpenge ugyan, de attól még a kínzási célomnak pont megfelelő eszköz. Kellemetlen lesz kivárnia, amíg visszanőnek a tollai. Alig vártam, hogy kénytelen legyen bevetni a szárnyát is, és akkor én le fogok csapni. Mivel én ritkábban használtam a sajátomat, ezért én előcsalni se tudtam volna, könnyebb helyzetben voltam az emberi harcmodorok alkalmazásában. Zach tanított pár önvédelmi és támadási technikát.
Igaz, a fegyverforgatás nem annyira az erősségem, de kit érdekel, a lényeg, hogy megkapja, amit érdemel.
Csak reméltem, hogy itt a csapdán belül csak fizikai harcmodorra támaszkodhatunk, és nem szerez helyzeti előnyt akármilyen képességgel. Ilyenkor tudtam volna egy kicsit apu körmére nézni, amiért én az ő gyógyító jótét lélek természetét örököltem, és nem az aprítósat.
Ezaz, angyalkám, hozd csak elő a szárnyaidat, mert én bizony addig csépellek, amíg meg nem fizetek. – Rossz fél-lénnyel húztál ujjat, tollas pajti.

Ha már itt van az egyik tettes, legalább addig verném, amíg szusz van benne és mozog.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
977
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 15, 2020 11:43 am

Angyalka a csapdában
Sophie & Belial
Sophie nincs lenyűgözve Sunyieltől, minimum egy kerubra számított, jelentsen ez bármit is. Nekem szárnyas-szárnyas, nem teszek köztük lényegi különbséget, kivéve persze az arkokat. Az egy magasabb angyali kategória és egy-két kivételt leszámítva az egyetlen angyaltípus, ami kicsit is érdekel.
Mikor megtudja, hogy a sunyi pajtásnak szerepe volt szeretett arknénjének elrablásában, kicsit bemérgesedik. Úgy érzi, akkor kaphat elégtételt, ha saját kezével szabadítja meg az angyalt szárnyaitól. A lány felém fordul és elszánt ábrázattal alkut kínál. Micsoda váratlan fordulat. Nem tudom nem megmosolyogni komolynak gondolt ajánlatát. Hangosan fel is nevetek. Még, hogy angyalpengét adjak a kezében? Na azt már nem.
-Nem tudom feltűnt-e, de nem igazán vagy alkupozícióban. - hívom fel a figyelmét eme apróságra, utalva rá, hogy bármi nemű ellenszolgáltatás nélkül vérét vehetném és még csak az engedélyét sem kellene kérnem hozzá. De látva angyalpajtás rémült tekintetét, na meg mert azért csak megnézném, ahogy eljátszadozik vele a kicsike, engedményt teszek.
-De lásd kivel van dolgod.... - hajítok mellé egy közönséges baltát, majd elhúzom ujjamat a kézfejemre festett ábrán és a két csapda közötti határ elmosódik, Sophie így könnyedén átléphet a külső körbe ledermedt tollas barátocskánkhoz. Bár a nefi kezébe fegyver kerül, közel sem biztos, hogy ezzel az előnnyel kiegyenlítődnek az erőviszonyok. Hogy a férfi szárnyait vagdoshassa, előbb elő kell csalnia őket, és nehezen hiszem, hogy sunyikánk könnyen előhúzná a tollait, tudván, hogy a félarklány épp levágni készül róla.
-Na akkor hajrá... - nyögöm oda biztatásként, miközben hátamat a fa törzsének támasztom, majd poharamat teletöltöm. Italomba kortyolok párat és várom, hogy kezdetét vegye a csirkeharc. Sunyiel feltápászkodik a földről és ellenfelével szembe helyezkedik védekező állásban. Résnyire terpeszt, bal lábával előrébb lép, kezeit ökölbe szorítva arca és mellkasa elé emeli. Felkészül a harcra. Számtalan bunyóban vett már részt, nem tart attól, hogy alul marad.

zene: nincs || szószám:288  || üzenet: nincs ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Feb. 14, 2020 6:29 pm

Steppin’ Trappin’
Belial & Sophia
- Hogy értékelem az együttérzésedet – fintorogtam. Egyszerűen hihetetlenül pofátlan ez a démon, nem csodálkoznék rajta, ha a pokolban se szeretnék. Legfeljebb a hulláját.
- Eh. Majd pont egy démonnak fogok hinni – felálltam, mert már zsibbadtak a lábaim, ennyi ücsörgéstől. Nem sok mozgástér akadt ebben a csapdában.
- Hát… valami nagyobb durranásra. Érted, szeráf, kerub, ilyesmi. De ő csak egy közönséges angyal.
Sunyika közben kikérte magának, hogy közönségesnek mertem nevezni. Jaj, hogy oda ne rohanjak.
- Aki démonnal szövetkezik, hogy kinyírja a nénémet, annak pofa be a neve – förmedtem rá. Belial csacsogott annak rendje és módja szerint. Hát ezért nem értem utol Raguelt oly rég óta. Utoljára New Yorkban találkoztuk, biztatott, bátorított, egy végtelenül kedves angyalnak ismertem meg.
- Belial, a véremért cserébe kérek egy pengét. Lehetőleg angyalpengét, hogy ennek a gyökérnek soha ne nőjön vissza a szárnya! – bosszúszomjam nem ismert határokat, és úgy gondoltam, a halála nem célravezető, mert akkor nem szenvedne eleget. – Nem fogok finomkodni vele, megígérhetem.
Kezemet a démon felé nyújtottam, és amit terveztem azt komolyan is gondoltam. – Na mi van, adod már?!
Ja, és az se ártana, ha intézkedne, hogy legyen mozgásterem az önbíráskodáshoz. – Nem érdemli meg, hogy megöld, az túl nagy kegy lenne.
Elfordult az Úrtól, erre nincs mentség, miatta (is) nem láthatom ezek szerint soha többet Raguelt.
- A szárnyával, és én akarom levágni, tövig Talán még a hátába is kést állítanék – ötletelgettem, annak ellenére, hogy a sunnyogót kérdezte, és nem engem.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
977
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Feb. 14, 2020 11:45 am

Angyalka a csapdában
Sophie & Belial
A pörkölt kacsa szaga átjárja a csapda körüli levegőt. A nefit orrba is vágja a kellemetlen "illat" és hangot ad panaszának.
-Innen nem igazán, de ahogy az arcodat nézem, nem lehet valami kellemes. - felelem megvillantva ismét együttérzésemet. Jól tudom milyen az elszenesedett baromfi, nem ez az első, ami elfüstölt a kezeim alatt. Az én orrom már hozzá szokott kormos, szúrós szagához, nagyon fel sem tűnik, de tény, hogy nem valami kellemes, viszont nem is halálos. A kislány megint csak kényeskedik. Csak megmosolygom, hogy késedelmét rám fogná...
Nem igazán értem az általánosítást...de azért az lejön, hogy a paradicsomos kertről beszél. Ki ne ismerné ezt a klasszikus sztorit?
-Az egy kígyós projekt volt. Nekem ahhoz semmi közöm. - vonok ismét vállat.
Előbukkan a sunyi angyal. Hiába próbálja figyelmeztetni Sophie, heves karcsapásokkal eltéríteni, a férfi nem veszi az intő jeleket. Csak a kellemes dallamot hallja, ami a tisztás közepére vonzza. Sőt, a kislány próbálkozását inkább segélykérésként értelmezi, ezért hamar ő is a csapdában ragad. Látom a féltollaska arcán a csalódottságot, amint a tollas pajtást szemléli.
-Miért? Mire számítottál?. - pillantok én is tollasra. Átlagos jellegtelen arc, nincs benne semmi kiemelkedő sem megjelenésében, és ismerve őt képességeiben sem. Ha hirtelen eltűnne, lehet fel sem tűnne senkinek. Viszont okozhat némi kellemetlenséget, ha beszélni kezd. Sokat ugyan nem tud, de ahhoz eleget, hogy a föld alatt akarjam tudni őt megnyugtatásként.
-Nem kellesz hozzá...- jelentem ki határozottan. Miért is kellene hozzá? A csapda önmagában elég erős ahhoz, hogy elkaphassam vele a prédát. Az csak véletlen, hogy ő is belepottyant. Még mielőtt megkérdezné, hogy akkor miért tartom fogságba...
-...jól mutatsz ott a kör közepén. - felelem vigyorogva. Mint sírhelyen a halotti csokor. Nincs lényegi szerepe. A sír nélküle is sír, hulla fekszik alatta. A csokor csak az összhatáson dob egy kicsit.
-Nem töröm meg a varázsköröm pusztán azért, hogy kiszedjelek onnét. Elférsz benne... - teszem hozzá. Már csak azért sem húznám ki onnan, mert előbb elkottyantotta, hogy az egyik ark leszármazottja, így ha a Sunyieles bulinak vége, tervben van, hogy kicsit lecsapolom őt. Vére jól jön majd a kísérletekhez.
-Nem. A halálát akarom. A vér tőled kell majd. - gúnyolódom kicsit, utalva arra mi vár rá.
-De ha tudni akarod...nagyon rossz angyalka volt. Részt vett egy főtollas elrablásában. - bár nem mondom ki Raguel nevét, de ha érti a célzást és többé-kevésbé járatos az angyali történésekben, tudni fogja kire gondolok. Olyan sok arkot nem raboltak el a történelem során.
-Félre ne értsd, ez nem bosszú az angyalért. Inkább amolyan, "kösz a segítséget, többé nincs szükségünk rád" dolog... - magyarázom, miközben felfigyelek a közeledő hangokra.
-Váratlan látogatók, pont a legrosszabbkor. Mélyet sóhajtok, majd kézfejemre firkálok. A rúna, ami idevonzotta a kis árulót felizzik és mintha ott sem lett volna, nyomtalanul eltűnik. Helyén egy nagyon hasonló rúna tűnik fel, talán elsőre nem is látszik a különbség. Az előbbivel ellentétben azonban ez az ábra távol tartja azokat, akik idemerészkednének. Mi nem érezzük, de a bokrok között téblábolók hirtelen valami émelyítően gusztustalan és gyomorforgató bűzt éreznek. Lehet, hogy még a hányinger is elkapja őket. Eszükben sincs közelebbi jönni hozzánk.
-Nos...drága barátom! Mivel is kezdjük....- pillantok a mozdulatlanná termelt Sunyielre.

zene: nincs || szószám:510  || üzenet: nincs ||
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
7 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3 ... 6, 7, 8 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Ki vagyok én? (lételméleti kérdések)