Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Külterületi kocsma és környéke •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Külterületi kocsma és környéke - Page 2 YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Külterületi kocsma és környéke - Page 2 SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Külterületi kocsma és környéke - Page 2 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Külterületi kocsma és környéke - Page 2 XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Külterületi kocsma és környéke - Page 2 Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 11:23 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Amara a fejünk felett
Belphegor & Belial
Hát ideáig jutottunk. Téma lett köztem és bizalmasom között a "bejövős" dolog. Sosem gondoltam volna, hogy ez valaha egyáltalán felmerül beszélgetésként. Rohadt emberi világ, hát ezt is kihozza a démonból. Észrevételeztem magamban már az első találkozásunkkor, hogy mutatós a kicsike. Miért ne tetszett volna? Helyén van mindene. Így igazából nem is számít nagy dolognak szavakba önteni azt, amit eddig is gondoltam róla. Bár amint tudtára adom, hogy vonzó nőnek tartom, mintha meglepődne. Még azelőtt tűnik fel a vihar és fordítja figyelmemet maga felé, mielőtt még valami nyálasnak ható is kicsúszna a számon. A távolba nézek és amit látok az eltölt idegességgel, mert a sötét fellegek, a villámok és dörgések hangjain túl valami mást is észreveszek. Érzem a felénk sodródó káoszt, és ez más, mint amit én szoktam kelteni. A belső hangom azt súgja: húzz el innen de rohadt gyorsan.
Nem vesztegetem az időt. Ez az izé, pillanatokon belül ideér. Felpattanok a földről, és Belphegort is igyekvésre sürgetem. Talán nem érti feszültségem okát, de hamarosan rájön, jobb távozni innét. Lábaimat kapkodva, sietősen haladok az örvényen, kedvesem kezét szorítva, miközben azon jár az agyam, hol találhatnánk búvóhelyet.
-Azt sosem...én a kútra gondoltam. - felelek, és alig hogy megemlítem előttünk is terem. Igen, ez ugyanaz a kút, ahová a zsákba csomagolt Astartet hajítottam órákkal ezelőtt. Komikus, hogy a közeli égi háború elől pont itt kell menedékre lelnünk.
-Ez az egyetlen lehetőségünk, mert...azt a rohadt... - szakítja félbe mondandómat egy félig kimondott káromkodás. Látom, hogy találkozónk helye a levegőbe emelkedik és darabokra hullik szét. De nem csak az épület kerül röppályára, hanem a kocsmában italozók is, akik alig látható apró pontokként sodródnak a széllel. Remekül prezentálja, mi vár ránk, ha a közelünkbe ér. Ha a szélvihar süvítő hangja nem nyomna el minden mást, valószínűleg hallanánk kétségbeesett sikolyaikat is. A kúthoz érünk és velünk együtt a vihar előszele is, megnehezítve haladásunk. Vadul rázza a fák lombjait, néhány cserje gyökerestől szakad ki mellőlünk. Ágakat és könnyebb tárgyakat kap fel a szél. Talán még egy mókust is látni vélek elrepülni mellettünk.
-Bár lenne... - lépek fel egyik lábammal a kút peremére és tekintek le, hogy felmérjem mélységét. Most kedvesem sürget, keze apró lökő mozdulattal érkezik hátamnak és stabil pozícióm híján ez a mozdulata bőven elegendő ahhoz, hogy kizökkentsen és a kút mélyére juttasson egy pillanat alatt.
-Hogyazajóbüdösk*rvaélet! - cifra káromkodással zúgok le, és csattanok a kút alján háttal. Lábam a zsákra érkezik, amit Astarté is megérezhet.
-Kedvesem, meg akarsz ölni? - kiáltok fel Belphegornak, nem mintha egy kis zuhanás a halálomat okozhatná. Ez a nő kicsinál.

zene: nincs || szószám:414|| üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Külterületi kocsma és környéke - Page 2 GadHg7Q
Külterületi kocsma és környéke - Page 2 Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
832
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 9:43 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next

Belial & Belphegor

T
ökre szerencse csomagnak érzem magam. Képtelenség ezt épp ésszel bírni! Na meg a másik, utánam jön, miért? Pont Belial... Fut egy nő után... Képtelenség, tuti a szemem káprázik, vagy nem tudom. Mégis mivel a hátam mögül érkezik és úgy szólít meg, annyira megijedek, hogy bele vágok a saját ujjamba. Ám most felkiáltásomra semmi bosszantót nem mond, csak néz és mellém telepszik. Idegesítőbb, mintha kinevetett volna! De komolyan! Miért nincs egy mosoly sem az arcán? Haló faszikám balfaszkodtam.... Semmi... Nem hiszek a szemeimnek, ő tuti csak egy látomás, a képzeletem játszik velem. Belial nem ilyen! Ő kőkeményen a pofámba mondja ha olyan kedves van.... Aztán amiket mond, ez most halálosan komoly? Még én kérdeztem volna rá? Meg van ő is húzatva fejben. Már látom én. Kis hatás szünet után mégis hozzá szólok végre, még a bagójától is megfosztom, nem érdekel, ha elkezd balhézni miatta, most rám figyeljen, ha már erőt veszek magamon és igyekszem nem csak egy szóval elmondani hogy mi zajlik kis kobakom mögött. Hatás szünet, most tőle, végig pillant rajtam feje oldalt döntve, most megint mi az? Összeráncolom szemöldökeimet, mit néz már megint olyan nagyon? Kedvem lenne megkérdezni ezt is tőle, de mire erőt veszek magamon a démon mozdul felém, ahogy közeledik én úgy hátrálok míg nem sarkaimra ülök. Neeem kell ilyen közel lenned Drágám. A francba, sokkal könnyebb ha én irányítok. Erre átvették a vezetést tőlem, kimondottan utálom ezt! A pillanatok töredéke alatt vallja be, hogy ő sem közömbös irántam. Ó! Nem néztem volna ki belőle, valójában mindig olyan elérhetetlennek tűnt, betörhetetlennek. Most pedig közli, hogy amúgy tetszem neki. Waó! Már épp a nyelvem hegyén van a kissé csípős válasz, de tekintetem nem kerüli el a hirtelen beállt változás Viszályon. Az előbbi kedves arc a másodperc tört része alatt lett komoly, szemei elfeketednek, ideges lesz. Követem tekintetét és észre veszem én is a koromfekete fellegeket. Na nem! Ez komoly? Pont most? Nem tudok még teljesen józanul gondolkozni, de Belial sürgető hangjára azonnal reagálok, vagyis reagálnék, de nem értem mire ez a hirtelen feszültség, még félig akkor is kábán, de hagyom, hogy felsegítsen a földről. Lenyúl a tőrömért, most igazán hálás vagyok érte, hogy Ő tud gondolkozni. Kezemet fogva indul el sietősen én pedig végre kapcsolok és nem leszek győzedelmi zászló, akit csak a szél lobogtat mögötte. Felveszem lépései ütemét, megszorítom a kezét. Megjöttem! A szitokra elmosolyodom és megrázom a fejem.
-Mi jutott eszedbe? Csak nem szeretnéd megváltoztatni amit kimondtál?-bököm oldalba miközben ismerős útra lépünk, erre jártunk az este elején. Aztán meglátom a kutat. Ez most komoly? De mi elől is futunk?
-Ugye nem? Itt az ideje az én büntimnek is?-hát mit tettem hogy ezt érdemelném? Csak közöltem, hogy már nem csak mint a főnököm nézek rá. Tekintetem az égre emelem, nagyon nem jó ez. A szél egyre erősödik, még az kellene egy jóféle hurrikán ide... Így viszont már értem a kút kérdését, oké nem büntetés végrehajtás lesz ma. De én oda be nem ugrok. Na meg ott van a kedves elődöm.
-Belial! Jobb ötleted nincs? Oké, te mész előre!-valójában már kiabálok, ez a vihar túl gyorsan jön és szelíd kis hangom az orkánná váló szél csak elvinné. Sürgetően taszítok egyet rajta, ha már övé az ötlet, akkor ugrik is, de előttem!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 8:31 am

Amara a fejünk felett
Belphegor & Belial
Mit tesz a démonnal ez az emberi világ. Szégyen. Elpuhul az ördögfattya a sok halandó között. Ránk tapadnak fura szokások, érzelmi nyavalyák...minden, ami a túléléshez kell.
Elnézem Belphegorom zaklatottságát, és nem ismerek rá. Soha nem tett ilyet. Elmenekül előlem, mert azt gondolja, kiröhögném zavaros viselkedése miatt. Micsoda ostoba gondolat. Persze, tudom magamról, hogy jó nagy görény tudok lenni és az is igaz, hogy ördögi pofátlansággal tudok szórakozni mások nyomorán. Még a haldokló arcába is szemrebbenés nélkül beleröhögök. Na de ez nem az a helyzet. Bizalmasommal ezt nem tenném meg.
A szektabuli helyszínén találok rá, ahol eldobált piásüvegeken és papírpoharakon kívül csupán néhány elszenesedett hulla és égett perje utal arra, hogy nemrég itt volt valami mulatság. A démonnő a szektavezér arcán ügyködik, mikor csendesen a háta mögé lépek és megszólítom, amire persze ő nem számít és bár nem szándékom őt megugrasztani, hangomra mégis eldobja tőrét kicsit megvágva saját ujját. Próbálok magyarázatot találni kirohanására, hiszen mint mondottam is, távol áll kedvesemtől az efféle viselkedés, ám nem sürgetem kérdéseim megválaszolásával. Hagyok időt neki. Láthatólag elmélyült gondolataiban, miközben kezei sem tétlenkednek. Két slukk között vetek egy pillantást a pórul járt költőnkre. Hm, Adolfnak hamarosan új barátja lesz. Szemeim előtt felbukkan a férfi koponyacsontja az égett bőr és hús közül. A nagy munkálkodás közepette drágám felém veti pillantását és halkan kérdésként rebegi, haragszom-e rá? Bár úgy hiszem ez megint amolyan költői. Ez nem az a kérdés, amire valódi választ vár. Kiveszi a bagót az ujjaim közül, pedig még a felét sem szívtam el, elnyomja a földön és egy laza mozdulattal pöcköli arrébb a csikket. Veszem a célzást, ne figyeljek másra most csak őrá. Akarja-e tudni? Érdeklődöm tőle, mire halkan, szinte suttogva adja tudtomra bizonytalan válaszát.
-Hm...- hunyom le a szemem egy pillanatra és mosolygom el magam. Rendben, akkor döntök én....felelek. Végigfut rajta tekintetem, mintha nem láttam volna őt vagy százezerszer. Még a fejemet is megdöntöm közben, majd lassan visszatalálok szemeihez és én is közelebb hajolok hozzá. Vele ellentétben én nem feszengek a témán.
-K*rva nagy gondok lennének velem, ha nem találnálak vonzónak. - adom meg a választ saját kérdésemre. Bevallom, hogy tetszik nekem, de miért is ne lenne így? Nem vagyok vak...
Lehet, hogy még mondanék neki valamit, talán az arcán is végigsimítanék, azonban rossz előérzetem támad. Arcom hirtelen válik komollyá, szemeim elfeketednek és sötéten vöröslő íriszemet idegesen fordítom a régi kocsma felé vezető ösvény irányába pillanatokkal azelőtt, hogy halk morajlásszerű zajok hallanának afelől. A sötétben nem látszik, de sötét fellegek gyűlnek felettünk. Dörgés és villámlás hangja veri fel a csendet a távolban. A jelek alapján bárki azt mondhatná, hogy vihar van készülőben, mégis érzem, hogy ez valami egészen más.
-Belphegor! Mennünk kell! Most! - pattanok fel ültemből és szólok démonhölgyem felé. Hangom parancsoló és sürgető is egyben. Hirtelen leszek feszült és ideges, ami nálam egyáltalán nem jellemző. Felkapom a tőrét is, ha ő nem nyúl hamarabb érte, majd felsegítve őt a földről a kezénél fogva húzom magammal. Lépteimet sietősre veszem, remélve hogy Belphegorom tudja követni a tempóm. Minél hamarabb valami biztonságos, fedett helyet kell keresnünk. Jár az agyam, hova térhetnénk ki a közelgő veszély elől. Az étterembe nem mehetünk vissza, az pontosan a vihar útjába esik. Végül egyetlen hely ugrik be, ami megfelelő lehet a számunkra.
-Ó, a büdös francba! - mordulok fel, mikor eszembe jut a kiszáradt kút, ahová a zsákot dobtam.

zene: nincs || szószám:546|| üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Amara

Külterületi kocsma és környéke - Page 2 SZMvs5t
☩ Történetem :
☩ Reagok :
42
☩ Rang :
The Darkness
☩ Play by :
Lyndsy Fonseca
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 1:55 am

A jelenlévők különös morajlásra lesznek figyelmesek. Az év ennek a szakaszában már nem szokatlanok a viharok és zivatarok, könnyedén össze lehetne keverni egy dühösebb példánnyal, mely egyelőre a messziségben csattogtatja kitartóan a villámait, azonban még az egyszerű halandókban is furcsa, nyugtalan érzetet kelt a tapasztalás. Bárki, aki fültanújává válik a tajtékzásnak, leküzdhetetlen kényszert érez arra, hogy elnézzen az irányába, kinézzen az ablakon, egyszerűen szemrevételezze azt, ami talán veszedelmes lehet rá. S amennyiben így tesz, természetellenes fellegekkel szembesülhet a kíváncsiskodó.
A sötét, tornádóra emlékeztető valami, melynek kisugárzása alapján kétségbevonhatatlan, hogy a Sötétség szolgálatában áll, vadul szaggatja szét maga körül a világot. Bármi is keveredjen az útjába, könnyedén átsüvít azon, ám nem holmi egyszerű szélforgatag ez. Akárha egy óriási, láthatatlan lény bendője kebelezné be azt, ami elé kerül, mihelyst tovább áll onnét, a nyomában nem marad semmi. Nem kímél sem élőt vagy élettelent, a fekete örvénylés mögött sivárság fogan, szürke fellegekkel kísért útján, s amazt elhagyván pedig a fény sem tér vissza, mintha a magasban emelkedő ködből mindig egy keveset hátrahagyna, biztosítékként a megújulás és kivirágzás meggátolásához.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
832
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 05, 2020 10:03 pm

Belial & Belphegor

H
ogy én mekkora ökör vagyok! Nem  vagyok normális! Egy igazi idióta! Ekkora barmot nem hordott a hátán a föld az tuti. Miért kell nekem a saját csapdámba esni? Ekkora öngólt még életemben nem rúgtam soha. Na és hogy pont Belial ellen veszítsek ekkorát?! Te jó kenyér... Amilyen jó volt eddig az este, úgy vállt számomra rémálommá is. Az a rohadt kérdés ne lett volna! Miért? Nem volt elég az amit én tudni akartam? És miért nem kamuztam be valamit rezzenéstelen arccal? Mondjuk mert ismer... Hülye nő! Hamarabb érek a szekta buli helyszínére, mint a langyos tavaszi szellő. Teljesen fel vagyok dúlva, esküszöm, sosem volt még ilyen. Na meg ez... Elszaladni? Teljesen becsavarodtam? Már mindegy, megtörtént. Úgy faképnél hagytam Lovasomat, hogy szerintem köpni nyelni nem tudott tőle. Már a konferanszié mellett guggolok és a koponyát tisztogatom miközben magamat korholom. Egyik tőr vonás a másik után. Aztán meghallom a hangját és nyissz. Eldobok mindent a kezemből és ajkaim közé kapom az ujjam!
-A fenébe is Belial!-kiáltok fel fájdalmasan, tudja hogy utálom ha hátulról közelít, főleg mikor valamit csinálok, nem mellesleg mikor a gondolataimmal küzdök. Mondjuk ez az első ilyen eset az utolsó hozzá valót nézve. Mire felé fordulnék már mellettem van. Miért kell ilyen közel? Nyugi! Ne stresszelj! Olyan könnyen beszél erről az egészról, mintha a vacsorát tárgyalnánk ki, na neeem, ez nekem nem megy! Mégis felé fordulok mikor megérzem a cigaretta füstöt.
-Nem, tényleg nem vagyok az. De fogalmam sincs mit kezdjek a helyzettel, azt meg nem viseltem volna el, ha a képembe röhögsz. Akkor viszont inkább az egér út!-vonom meg a vállam és újra a kezembe veszem tőrömet, kell valami pótcselekvés, még a cigi sem segítene most, hiába hagyta elől a démon. Megint a koponyára fókuszálok, na meg az üvöltő gondolataimra. Szinte csak a távolból hallom a férfi hangját, szinte gépiesen fordulok felé mondandója közepén. "pedig megkérdezhetted volna, hogy nekem tetszel-e...", figyelem ahogy a távolba mered a pillanat töredékéig, így olyan más. Aztán egy újabb kérdést intéz felém, csak a szeme sarkából pislog, ajkán pedig ott a szokásos kis sunyi mosolya. Ez most akkor beugratós kérdés? Mert a test beszéde így jelen állásból semmi jót nem sugall. Pedig valójában érdekelne a válasza, vajon vakvágányba futok, vagy sem? Miért olyan engedékeny velem? Bólintott rá a költözésre is... Vagy most hogy tudja a titkomat inkább gúnyt űz belőlem, mert ismeri a gyengepontom? Nem tudom mit feleljek neki, pedig valószínűleg ez az első és az utolsó alkalom erre a beszélgetésre. Tanácstalan vagyok, az ujjam még mindig vérzi ahogy sikerült bele vágnom, de az most nem számít. Vissza térek a koponyához inkább. Egyszerűen nem tudom mit kezdjek a helyzettel, még nem is voltam ilyenben, ez annyira távol állt tőlem. Most meg puff mélyvíz aztán ott dögölj meg ahol vagy. Valamit magam elé mondok, de hang nem jön ki a számon, csak mozog, egyfolytában. Aztán újra a Viszályra nézek. Megint rám telepszik az a furcsa félsz és üldözésmánia ami az előbb a fogadóban. Tekintetét keresem a démonnak és ha rám figyel közelebb hajolok hozzá.
-Haragszol rám ezért?-teszem fel a kérdést, úgy vagyok vele, hogy a kérdését még megválaszolni is félek. Aztán nem várok választ. Kiveszem a kezéből a cigit, elnyomom és elpöckölöm a maradékot.
-Nem tudom, hogy hallani szeretném-e a választ. Ha jó dolog az lenne a gond, ha pedig elutasítás abba belehalnék. Tudni akarom, de nem mindegy milyen áron. Annyi dolgot kérdeztem már ma este, hogy szeretném ha valamit magadtól is mondanál, nem csak unszolásra. Én elmondtam amit tudni akatál, nem hazudtam, neked nem tudok amúgy sem. De már elég volt a kérdésekből.-nem is beszélek, inkább csak suttogok, de kb annyira benn vagyok az intimszférájában, hogy talán nem is kell több hang kettőnk közé. Na meg itt a tisztáson síri csend van. Valójában letaglóz az erő ami belőle árad, de eddig sosem volt ilyen intenzív, megbolondított a földön az idő, mindent ellessünk hogy túléljünk, de valamiért ezt nem játéknak vélem felfedezni. Rettegek attól, hogy Belial most mit fog majd mondani, egyáltalán így bagától kitér-e a saját kérdésének megválaszolására. Furcsa egy faj vagyunk mi. Minden esetre, bármi is legyen ezután, azt a koponyát még ma befejezem.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 05, 2020 7:58 pm

Buli a szektásokkal
Belphegor & Belial
Zavar a teremre telepedett nyugalom, a zene, ez az egész nyálkás boldog hangulat, ami körbevesz. Mintha Harmónia kacsintana vissza rám. Mindjárt hányok. Természetellenes közeg. Főleg a viszály démonjának. Azt hiszem túl régóta vagyunk itt. Túl régóta, mert kezd zavarni. Enyhe feszültségemet kedvesem is megérzi rajtam, amit nem tud szó nélkül hagyni.
-Valóban, de az már nagyon-nagyon régen volt. - jegyzem meg táncunk közben, további kérdésére szavak helyett csak sunyi vigyorral felelek. A szektapartin elcsattant szenvedélyes csókunk sem marad említés nélkül. Apró megjegyzéssel méltatom érzéki csókját, mire ő bizonyosságként finoman beleharap a nyakamba, jelezve, még nem láttam mindent. És ha már az őszinte beszédnél tartunk, én is tartogatok egy kérdést kis drágám számára.
Semmit mondó apróság, amit felteszek neki. Három egyszerű szó. Mi van veled? Mégis szélviharként keveri fel lelki világát, már ha egy démon esetében beszélhetünk egyáltalán ilyesmiről. Elengedi a nyakamat és idegesen távolabb lép kiszakítva magát karjaimból. Arcára beazonosíthatlan érzelem telepszik, legalábbis én nem tudnám meghatározni. Talán a zavartság és a rémület között van félúton. A mellettünk táncolók érdeklődő pillantásokat vetnek felénk, de táncukat kíváncsiságuk sem szakítja félbe. Aztán Belphegorom olyat tesz, amit ezelőtt még soha. Elszalad. Értetlenül nézek utána, maradva az arcomra fagyott döbbenettel. Most meg miért rohant így el? Duzzad fejem felett a kérdőjel. Fél pillanatra azért eszembe jut, hogy nem-e megint csak szivat? Aljas húzás lenne mondjuk, de ezt az eshetőséget gyorsan elvetem. Zavartan ráncolom homlokomat...Hát azért ez? Mi ez már, hogy csak így faképnél hagy, egyszavas választ odanyögve nekem? "Bejössz". El vagyok képedve. Úgy döntök csak utána megyek. Van egy tippem hova mehet.
Az étteremtől távolabb, szitokszavak csapnak fel a bokrok mögül. Halkan, szinte motyogva, de az esti szélcsendben mégis jól hallgatóak. A tisztáson találok rá, pont ahogy sejtettem, épp a szektafőnök koponyáját tisztogatja. Nem zavarom meg káromkodásában, hagyom, hogy kiadja magából a feszültséget...
-Elrohantál...- szólalok meg a háta mögül egy pillanatig sem titolva, hogy hallottam előbbi szavait. Nincs szándékom őt megijeszteni, ha mégis összerezzen hangomra, akkor sajnálom.
-...nem kellett volna, csak azért mert bejövök neked. - letelepszem kedvesem mellé egy pillantást vetve a nyomorultra, akinek épp az arcát hámozza.
-Nem vall rád az efféle viselkedés. Nem vagy az a menekülős fajta... - teszem még hozzá mellékesen, ám szavaimban nincs rossz szándék. Fránya emberi világ. Megkavarja az ördög "kölykeit" is. Nadrágom zsebéből előveszek egy bontatlan doboz cigit, megkezdem és kiveszek belőle egy szálat, majd magam mellé teszem, így ha Belphegor is szívna egy szálat, hát rajta. Ösztönösen nyúlnék zakóm zsebébe gyújtómért, de mozdulatom félúton abbamarad, mikor rájövök, hogy felsőmet az éttermi székem támláját hagytam kiterítve. Ahhh. Gyújtó híjján kezemmel csiholok tüzet és gyújtok rá. Ebben a percnyi semmittevő ténykedésben úgy döntök, mondok valamit Belphegoromnak, amit amúgy lehet nem tennék, de a helyzet most megkívánja. Talán nem érzi úgy, hogy az emberi érzések áldozatává vált.
-Elrohantál...pedig megkérdezhetted volna, hogy nekem tetszel-e... - merengek el egy pillanatra a távolba, majd cigarettaszálam újra a szám elé emelve szívok egy újabb slukkot. Annyi mindent kérdezett már az este folyamán, nem lepődtem volna meg, ha ezt a kérdést is nekem szegezi.
-Nem akarod tudni rá a választ? - pillantok rá a szemem sarkából egy szám sarkában megülő sunyi mosoly kíséretében.

zene: nincs || szószám:515|| üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
832
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 05, 2020 5:39 pm

Belial & Belphegor

S
emmi kétség, megőrültem, megőrjít ez a férfi. De hát miért? Miért váltja ezt ki belőlem? Tudom a választ, persze, már akkor tudtam mikor ott a raktár épületben rábukkantam. Ezt pedig tetőzi hogy most ennyire közel lehetek hozzá. Bosszantó ez az elgyengülés. Mikor kimondja már nem feltételes módban a dolgot megint kisül az agyam. Képtelen vagyok neki reagálni, még talán meg is ijed, mert kis idő múlva ismét a nevemen szólít kérdőleg. De aztán magamra találok, és igyekszem épkézláb mondattal előrukkolni neki. Erre már jön is a válasz amit egy sejtelmes mosollyal reagálok le. Várd csak ki a végét Drágám. Lehet hogy már régen túl nőttelek, csak nem mutatom! Ismét a táncra figyelünk, de észre veszem mennyire feszült lesz Belial, rá is kérdezek. Hopp itt a magas labda, ezt nem hagyjuk ki.
-Na de kérlek! Táncoltunk már többször is. A végén elhiszem, hogy szerényebbik személyem váltja ezt ki belőled. Nem bírod ha ennyire kedves vagyok?-csak úgy bele motyogom nyaka mélyedésébe, épp annyira hangosan, hogy még fülét elérjék szavaim. De nem hagyom annyiban a csevegést, újabb kérdést kap tőlem, miért ne alapon. Legalább ezt is meg tudom, mert hát érdekel. Válasza és mosolya is meglep, icipicit más reakcióra számítottam, ezt nem kellene most hagyni veszni, mármint a témát, de lázas gondolatok közt úgy döntök megelégszem ezzel a válasszal is. Bele mosolygok a nyakába, hiszen fejemet még mindig nem vettem el a válláról.
-Hmm, nem is tudod mennyire buja.-közlöm vele és bele harapok a nyakába, amolyan már csak azért is és lezártnak tekintem a témát. Kicsit hagyom, nem akarok megszólalni, csak élvezni a zenét a táncolók lépteit. Mindig ilyen remek partner volt Belial a táncban, vagy csiszolta a tudását, vagy csak a mostani viharos érzéseim miatt ilyen remek érzés ez most? Megint háromszázon pörög az agyam. Ilyen nincsen! Egyszerűen nem igazodok ki magamon. Egyik lépés a másik után, kanyar és sasszé.... Elbasztad.... Miért kell neked folyamatosan bele szólnod a nyugalmamba. Az őszinte szó felhúzza a vörös villogót, felemelem a fejem és a szemeibe nézek. Megállok. Mi van velem? Elengedem a nyakát... Beharapom szám szélét és hátrálok egy lépést. Nem akarom, ezt nem lehet, miért én? Fenébe! A görcs a gyomromból a torkomba mászik, kiszárad az említett rész. Mély levegő, megfulladok! Tekintetem viharos lesz, talán kiabálnék, kétségbe esek, szabadulni akarok. Ezt a kérdést nem tehette fel! Kihúzom magam. Felé lépek, de annyira oldalt is, hogy ne tudjon elérni. Ez most itt egy naaagy akasztó hurok. Mély levegő kisanyám, voltál már ennél nagyobb slamasztikában is. Az őszinteség nem olyan rossz, legalább megtudja, aztán nekem is könnyebb lesz, itt majd kibújik a szög a zsákból és talán kapok egy hónap pihenőt, vagy annyira lesokkolom, hogy levált csak úgy... Nem akarom! Muszáj nekem most színt vallani? Miért kellene? Nem kötelezhet rá, nem adta írásba... Kár hogy nem mondhatom azt hogy semmi köze hozzá, mert az viszont nagyon is van! Őszinteség... Kattognak a fejemben a szavak. Melyik lehetne egyszerű, lényegre törő és őszinte? Egy olyan kártyavárra kellene felrakni az ászt, ami utána romba dől. Kell ez nekem? Ő kell!
-Bejössz.-ennyi telt tőlem, de mire a hatalmas Viszály ebből felocsúdik én már az étterem ajtaján kívül járok. Megfulladok! Olimpiai futókat megszégyenítően rongyolok ki az étteremből, lábaim a tisztás felé visznek, már az sem zavar igazán, hogy amúgy magas sarkúban a göröngyös földön előbb utóbb még a nyakam is kitörhetem. Azt sem tudom mikor menekültem én valami elől ennyire. De hogy démonom elől, vagy az érzések elől futok, igazából magam sem tudom. Már csak azt veszem észre, hogy a ceremónia mester mellett térdekel, legalábbis ami maradt belőle. Kezembe veszem a tőrömet és módszeresen kezdem megtisztogatni a koponyát.
-A k*rva életbe. Miért kellett ez? Nem tudtam hazudni neki... Kellett volna... B@szhatom, elk*rtam...-magam elé motyogok és hatalmas késztetést érzek arra hogy megtöröljem a szemem. De megint miért? Annyira tudnám értékelni, ha most feldobnám a pacskert. Hol van ilyenkor egy angyal penge?
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 05, 2020 2:57 pm

Buli a szektásokkal
Belphegor & Belial
Megtörve a táncunkat, megállok egy percre, hogy elmondhassam "Úgy hiányoztál...mint a társam. Soha nem gondoltam, hogy ilyesmi elhagyja majd a szám és talán nem is került volna rá sor, ha Belphegorom nem firtatja. Ám úgy látom az elégedett öröm érzése elmarad, helyette inkább valamiféle fura döbbenet vagy hitetlenség ül ki az arcára, mint aki nem akar hinni a fülének. Pedig kimondtam. Megint összezavar. Össze is vonom szemöldököm. Nem értem a reakcióját. Azt hittem ezt akarja.
-Belphegor? - szólítom meg, de csak kerek szemekkel néz rám szótlanul. Már-már kezdem azt hinni, hogy sokkot kapott, és már éppen felböffenne belőlem a kérdés, hogy minden oké?, amikor végre előtör belőle a hang egy csípős megjegyzés formájában. Jól van drágám, visszatértél közénk.
-Az még odébb lesz.. - felelem rá halvány mosollyal, miközben kezem visszatalál derekára és folytatjuk megkezdett táncunk. A körülöttünk toporgó emberek és a belőlük áradó nyugalom és jókedv egy idő után zavarni kezd. Sőt kifejezetten irritálónak találom, és enyhe késztető érzést érzek, hogy megbolygassan a rájuk telepedő idilli hangulatot. Ám egyelőre mégsem teszem, hiszen még Belphegorommal táncolok, aki kezeivel a nyakam körül csimpaszkodik fejét a vállamnak döntve. Mintha őt is megszállta volna ez a benti békesség. Azt hiszem ez ragályos. Csak érjen véget a zene... Belphegor megérezheti nyugtalanságomat, bár igyekszem jelét sem adni, mert egyszer csak bekérdezi, miért vagyok feszült.
-Nem is tudom...talán, mert nem vagyok hozzászokva. - rántom meg kicsit vállaimat.
Aztán felemlegeti a szenvedélyes nyelvesünket, amit a szektás buli műsorában toltunk. Bámulhattak is a népek tátott szájjal, mert az nem egy szelíd szájsimítás volt.
-Hm... - vigyorodom el felelevenítve magam előtt az élményt. -...nem tagadom, rendesen megleptél azzal a csókkal. - ismerem el, hogy nem számítottam rá, de egyáltalán nem úgy tűnök, mint aki bánná, vagy akinek rosszul esett volna a dolog.
-Nem is gondoltam, hogy ilyen kis buja is tudsz lenni. - mondom ki most hangosan azt, ami akkor csak gondolatként fogalmazódott meg bennem. Arcomon persze ott virít a rám jellemző sunyi vigyor, miközben hangomban azért érződik némi elismerés is. Dicsérhetném hevességét, édes, puha ajkait, ahogy a nyelvtechnikáját is tudnám pár jó szóval illetni, de inkább ezt megtartom magamnak. Ördög ments, hogy itt még zavarba hozzam a kis drágámat.
-Árulj el valamit, kedvesem....ŐSZINTÉN.....- kérek ezúttal én is egyenest választ, ahogy ő az előbb tőlem. Azt hiszem ennyit én is érdemlek.
-....mi van veled? - kérdezek rá arra, ami már az asztalnál ülve is érdekelt. Nem sorozom kérdésem továbbiakkal, ennyiből is pontosan érthet, és tudhatja mire vagyok kíváncsi. Azt hiszi nem tűnt fel, zavaros viselkedése? Vagy szokatlan kérdései? Hogy csak ő látja meg, ha engem valami zavar vagy épp foglalkoztat? Ugyanannyi ideje ismerjük egymást, pontosan annyira ismerem őt, mint ő engem...észreveszem, ha más.

zene: nincs || szószám:436|| üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
832
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 05, 2020 11:58 am

Belial & Belphegor

T
alán még sosem tűnt ilyen fontosnak egyik kérdésem sem. Bár tényleg nem értem miért olyan fontos nekem... Vagyis tudom, de elég ha az én koponyám mögött van ez a része a dolognak. Nem kell mindent nagy dobra verni. Már a tánctéren vagyunk mikor rájövök, hogy Belial valójában mit is mondott ki. Kicsit lassan dolgozik az agyam, mert hát teljesen elvarázsolt jelenleg, még csoda, hogy nem kérdez rá mi a fészkes van velem. Lehet hogy nem is tudnám szavakba önteni. Vagy inkább jobb szó a nem akarnám szavakba önteni, mert az ciki! És naná hogy nekem, nem neki. El is képzelem, hogy ha ne adj isten elmondanám kétrét görnyedne a röhögéstől. Na neeem, én sosem égetem be magam, az fix! Nem erre találták ki nagyon szerény kis személyemet. Ugyanitt... Ahogy kapcsol az agyam már kérdezek is vissza, ugye hogy nem is megy ki semmi a fejemből, csak a hülye fázis késés... Miért kell ilyen jól kinéznie egy démonnak? Még a gyomrom is görcsben van. Nem tetszik ez nekem. Mindegy, csak sikerül a lényegre térnem és valahol megint elvesznek szavaim Viszályom fejében. Mivel nem tudom megtartani a szemkontaktust fejem a vállán pihentetem inkább, most minden olyan nyugodt, vagy mégsem minden... Ahogy fejem a férfi vállán pihen, a test vtartása változik, de csak egyetlen pillanatra, én mégis megérzem. Merev lesz, nyugtalanítja a nyugalom. Milyen vicces, de tipikus férfi vonás, legalábbis az emberek között. Én mégis kedvesemen vélem most eme emberi jellemet felfedezni. Milyen érdekes, a mindig nyughatatlan Viszály most ideges. De vajon miért? Miért feszült be ennyire? Nem hagy elég időt ezen gondolkodni, megállítja a táncot, csukott szemeim kipattannak ahogy meghallom nevem a szájából. Semmi pimaszság a hangjában, semmi provokatív hang... Kissé megemelem a fejem, hogy rá tudjak nézni, de vajon képes leszek rá?
-Tessék?-hangom a kérdés végén teljesen elhal ahogy megérzem kezét az arcomon. Mire készül már megint? Pilláim feljebb rebbennek hogy láthassam tekintetét. Újabb érdeklődő tekintettel bombázom, miközben kavarognak gondolataim, csak az ujjait érzem a bőrömön és nagyon igyekszem hogy most el ne piruljak. De miért tenném? Na meg mit akar most Ő? Miért kellett a táncot abba hagyni? Lelassul az idő, míg a férfi újra szólásra nyitja a száját. Aztán kimondja azt az igéző mondatot, amin teljesen elképedek. Ez komoly? "Úgy hiányoztál...mint a társam.", még a levegő is kiszalad belőlem, nem tudok hinni a fülemnek. Ki vagy és mit tettél az én Főnökömmel? Na meg velem, de az most igazán mellékes. Komolyan, első hangzásra meg akartam kérdezni, hogy megszállta-e a szent lélek, de azt hiszem sokkot kaptam. Csak nyitom és csukom ajkaimat, de hang nem igazán jön ki rajta. Nem értem, fel nem foghatom. Ismét megpróbálkozom vele, de még mindig semmi, közben kedvesem újabb mondatot fogalmaz meg. Belphi az istenért térj már észre! Te vagy a hang, meg az ész.... Hol van most a nagy önbizalom, meg kaland vágy... Ahh kuss! Majd mindjárt, csak még egy kicsit kérek ebből az időből. A fejére növök... Hmm, ez érdekes, eddig mindig azt hittem, hogy ez sosem történhet meg, mert Őfelsége amúgy betörhetetlen. Belial keze már rég nincs az arcomon, de melegét még ott érzem, egy pillanatra még a szemem is behunyom. Haza értem! Fúj de nyálas kis picsa vagyok, nem baj, én ezt is megtehetem. Ennyi év után meg.... Nos, ne csodálkozzunk a helyzeten.
-Nos, nem szándékozom a fejedre nőni. De egyszer a mestert le fogja hagyni a tanítványa.-odasüss, megtaláltam dallamos hangomat, jó reggelt királylány, ideje volt hogy vissza tértél az élők sorába, már kezdtem magam védtelennek érezni nélküled! Ohh, hogy már újra táncolunk? Mit csinálsz velem Belial? Megrázom a fejem, gyorsan vissza kellene rázódni, nem is értem hogyan lehet ezt épp ésszel kibírni. Vissza hajtom fejem a férfi vállára, eddig is jó volt így, eztán is legyen. Amíg nem szól, hogy zavarja addig én nem zavartatom magam. Aztán csak eszembe ötlik két kérdés. De fel nem emelném a fejem, itt állok szorosan előtte, szóval hallania kell a hangomat.
-Mondd csak, miért feszélyez ennyire a nyugalom Kedvesem?-éppen csak suttogom a mondatot, de a kérdés arra enged hivatkozni, hogy sajnálatos módon már túl jól ismerem Őt. Nehezen tudná az ellenkezőjét mondani. Amíg ezen a válaszon gondolkozik újabb kérdés bukkan elő agyam egy rejtett kis zugából. Gondolkozom, hogy megállítsam-e én a táncot most, vagy... Nem, ezt is jobb lesz így ellőni, mert még a végén... Na jó, örülnék egy repetának, de ez már egy másik kérdés.
-Mondd csak, nem volt meglepő az első csók tőlem?-mire akarok kilyukadni? Az érdekel, hogy mit is gondol az incidensről ő mint pasi? Nyilván nem ez volt az első nyálpingpongja, de velem az első volt. Vajon fog ez miatt bármi is változni köztünk? És inkább én hozzam fel a témát, mint ő, mert ha fordított esetben történne meg a dolog én tuti egy az egyben áthidalnám a kérdését egy másikkal. De ő pasi, biztosan meg említ legalább egy-két dolgot.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 05, 2020 10:32 am

Buli a szektásokkal
Belphegor & Belial
Vacsora után belemegyek a táncba. Nem először töltjük ilyesmivel a szabadidőnket, szóval ez nem újdonság. Ám mielőtt a parkettra vinném, egy szokatlan kérdést intéz felém. Leplezni sem tudom, hogy igencsak meglep. Szavait követően hosszas hallgatásba burkolózom. Érzem, hogy most kevés lesz a vállvonogatás, és pár komolytalanul odavetett szóval sem éri majd be. Egyenes választ vár. Ahogy nézem őt elrévedt tekintettel az előttem gomolygó cigifüst mögül, azon tűnődöm, láttam-e már kedvesemet ilyen eltökélten választ várni bármire is, de nem igen hiszem. Ja, igen. A válasz. Gondolataimból felrázom magam és belekezdek, mielőtt azt gondolná, hogy felelet nélkül akarnám hagyni. Elnyomom a cigicsikket, lesöpröm magamról a salátás hadművelet romjait, miközben beszélek hozzá. Nem vagyok biztos, hogy figyel rám, mert csak néz rám azokkal a gyönyörű, nagy barna szemeivel és null egyéb reakció. Ami lássuk be, tőle igencsak szokatlan. Mindenesetre a válaszomat - legalábbis, amit én annak gondolok - már előtte állva kapja meg, miközben a kezét fogva a parkettre kísérem a többi táncoló pár közé. Lassú táncba kezdünk, kezem a csípőjén pihen, az övéi a vállaimon nyugszanak. Épp csak megérezzük a ritmust...mint aki most riad fel álmából...kapcsol, mit is mondtam az imént. Én már szinte el is felejtettem, de ő újra előhozakodik a témával.
-Igen, azt mondtam. - erősítem meg korábbi szavaimat, és talán még bólintok is mellé. Nem hallotta félre. Fenn akad egyetlen szón és a válaszommal sem éri be. Ki akarja mondatni velem. Továbbra sem értem ennek a fontosságát. Mikor lettek ilyen fontosak egy démon számára a szavak? Válaszoltam, de úgy látszik Belphegorom mégsem elégedett. Amúgy meg mi az élet az a Nyuszóka? Ugyanúgy néz rám, ahogy az előbb, az asztalnál ülve. Zavarba ejtő, várakozó pillantással, amire én sem tudok másként visszanézni rá, mint zavartan és értetlenül. Bár tudnám, mi jár abban a csinos kis fejében.
Újabb hosszabb csend telepszik körénk. Táncolunk, kedvesem a fejét a vállamnak dönti, és miközben a zene ütemére mozgunk, úgy a körülöttem lévőket figyelem. Irritálóan nagy a nyugalom itt, és ez a zene... Rövid távon még hagyján, de hosszabb távon nehezen viselem. Nem nekem való az efféle közeg.
Táncunk közben odasúghattam volna neki a választ, de inkább a szemeibe nézve mondom el. Egy pillanatra megállok a táncolók között.
-Belphegor... - szólítom meg kedvesem, és ha felém emeli tekintetét, úgy csípőjéről egyik kezemet az arcára simítom, talán kicsit meg is emelem a fejét. Valószínűleg meglepetten néz majd rám, mire én kicsit elgondolkodva tekintek vissza. Ejj, ez a nőszemély, csak eléri, amit akar. Egy halvány, sunyi vigyor jelenik meg arcomon erre a gondolatra, de csak egy villanásnyi időre, utána újra komolyságot erőltetek magamra. Szóval egyenes válasz...
-Úgy hiányoztál...mint a társam. - mondom ki végül, amit a démonhölgyem hallani akar.
-Vigyáznom kell veled, mert még a végén a fejemre nősz. - húzom el kezem az arcáról, majd újra csípőjére helyezve folytatjuk táncukat még egy kis ideig. Elvigyorodom. Bár néha úgy érzem, hogy ez már meg is történt.

zene: nincs || szószám:473 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
832
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 04, 2020 10:03 pm

Belial & Belphegor

E
lérkezettnek láttam az időt egy komolyabb beszélgetésre. Ám előtte még átnyálaztunk pár dolgot, hogy mit szeretnék én ha beköltözöm hozzá. Nem kaptam reakciót a szobám színét illetően, így nyugtáztam hogy nem lesz gond vele. Az edző partneres dologba viszont azért csak bele köt az én kis szívem. Ó! Kérlek, majd rájössz, akkor már nem lesz ilyen nagy a pofid.
-Nos, amíg nem kell kényszerítenem rá téged, addig szerintem nem érdemel szint lépést a kérésem. Csak az edző partnerem leszel, abban nincs semmi.... Nyilván míg be nem jelentem, hogy nagy közönség előtt szeretnélek laposra taposni.-tárom szét karjaimat amolyan mellékesen. Míg befejezem a vacsimat közlök egy újabb dolgot, vagyis inkább kérek. Egy táncot az én szép kiállású lovasommal. Úgy tűnik vevő is rá, ám megakasztom még egy igazán érdekes kérdéssel. Engem nagyon érdekel, hogy pontosan hogyan hiányoztam neki. Látom ahogy arcáról lefagy pillanatnyi jó kedve, még a cigi is majdnem kiesik a kezéből, helyes, a kívánt hatást elértem. Még valahol büszke is vagyok magamra. Sosem láttam még ezt a reakciót tőle, úgy kb senki közelében. Feszülten figyelem őt, nem tudom elképzelni mi zakatolhat a fejében ez pedig idegesít. Legtöbb esetben elég egy pillantást vetnem rá, meg ki se kell mondania hogy mi van, mert levágom. De most... Teljes káosz. A szemöldöke a homloka közepén trónol, mintha már nem is akarna levánszorogni eredeti helyére. Szinte visszafolytom a levegő vételt is, frusztráll ez az egész helyzet, mi van ha nem kapom meg a választ? Mi van ha kinevet és elintézi egy váll rándítással? Nekem kell a válasz! Tudnom kell, hogyan értette! Percek telnek el néma csendben és már úgy vagyok vele, hogy felállok az asztaltól, mire a Viszály végre erőt ad saját nyelvének és megszólal. Mondandója közben feláll és a maradék salátát leporolja ruhájáról. Anyááám az a meglazított nyakkendő... Fékezd magad kisasszony, ez egy fontos pillanat! Csüngök szavain és ahogy átlép az asztal túl feléről mellém, egyszerűen nem tudok elszakadni pillantásától. Franciakulcs! Szavai mágnesként vonzzák a hallójárataim, minden egyes szót elraktároz az elmém, már nem is fogom fel hogyan állok fel a székről, csak az az utolsó mondat zakatol a fejemben "de olyan régóta vagy mellettem, hogy akár a társam is lehetnél.", kattan az agyam mire felismerem a joghézagot... de ekkor már a táncolók között vagyunk karom Belial nyaka körül, az övéi a csípőmön, közelebb lépek hozzá, fejemet a vállára hajtom, úgy hogy alkalom adtán a fülébe súghassak. Még pár pillanatig hagyom, hogy azt higyje át is ugrottam a témán, majd szólásra nyitom ajkaimat.
-Szóval csak lehetnék a társad... Akkor most mi is van? Megelégszem a válasszal, ha tényleg ki is mondod, de nem filozofálva Nyuszóka.-húzódom el tőle, de épp csak annyira hogy a szemébe tudjak nézni. Azt hittem társak VAGYUNK nem LEHETNÉK. Homlokomon apró ráncok jelennek meg ahogy ismét várakozón tekintek rá, tudja nagyon jól, ha megkapom a valós választ nem szekálom tovább, de addig hozhatja a kétoldalú ragasztót, mert ma már annyit állítottam a szőnyeg sarkára, hogy felpöndörödik a széle. Miért nem tud oda figyelni arra amit kimond? És én miért akadok fenn egy ilyenen? Valami nem kóser az én fejemben sem, de gondolom érthető, hogy normális választ várok el... Kezdek felocsúdni az előbbi kábulatomból... Azért na három év alatt rendesen kikupálta magát ez a pali. Még mindig franciakulcs... Igazából remélve hogy megkapom a választ visszalépek hozzá, fejem újra a vállára döntöm, valamiért nem tudok tovább a szemeibe nézni. Csendesen hallgatom a lágy dallamot és hagyom, hogy a férfi vezessen. Kicsit olyan érzés így, mintha egy külön világba lennénk. Ritkán csinálunk ilyet, de olyankor úgy meg tudok nyugodni. Hogy minek a hatására? Az Övére!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 04, 2020 1:04 pm

Buli a szektásokkal
Belphegor & Belial
Az éttermi színház mára bezárt, minden előadás lement. Pihenve az előbbi műbalhét kortyolok italomból, majd rágyújtok egy szálra, az utolsóra, amit a cigarettás dobozban találok. Belphegorom vérvörös szobát akar. Nem tudom, mi ez a vérvörös színmánia a démonnőknél, de ha ezt szeretné...
Nem elég a konyha és a szoba, még egy edzőhelyet is szeretne, benne engem edzőpartnerként. Nem tudom megállni, hogy ne tegyek szavaira egy gúnyolódó megjegyzést.
-Azért ha azt a saját lakásomban teszed, az egy magasabb szint. - teszem hozzá nevetve. A feltételeimet elfogadja, nincs is más lehetősége, ha valóban nálam akar lakni. Már csak az a kérdés, mennyi időről beszélünk. Amikor erre rákérdezek egy pillanatra elcsendesedik, majd olyan választ ad, amire csak a homlokomat ráncolom.
-Nem terveztem a leváltásod. Nincs rá okom. - fűzöm hozzá szavaihoz a cigifüst mögül. Miközben nyugtázom magamban, hogy lényegében addig szeretne nálam maradni, míg el nem küldöm. Rendben van.
Körülöttünk hangszeresek mozgolódnak, egy perc próba az összhang kedvéért, majd pillanatokon belül kellemes muzsika tölti meg a teret. Páran felpattannak az asztalaik mellől és a zene ütemére táncba kezdenek. Belphegor is elirigyelheti a mókát, mert szeretné, ha táncolni kérném. Szavaira csak elvigyorodom, majd szívok egyet bagómból. Nem először hallom ezt a kérést, és nem ez lenne az első táncunk sem. Válaszként kibújok ételfoltos zakómból, amit a rám borított salátaöntet hagyott és meglazítom mellé nyakkendőmet is. Ám mielőtt táncba vihetném, kedvesem egy váratlan kérdést tesz fel nekem. Hogy mi? Emelkedik szemöldököm és majdnem a cigarettaszál is kihullik az ujjaim közül. Megfagy a levegő és egy perc kínos csend áll be szavait követően. Nem csak kérdése, de rám szegeződő, várakozó tekintete is összezavar. Szokatlan. Miért néz így rám? Hiába takargatom, csak kiütközik arcomon a meglepettség. Nem is maga a kérdése zavar meg, mert arra nem nehéz a válasz...sokkal inkább az, hogy miért fontos a "hogyan"? Eleve nem is értem, hogy merül fel egyáltalán egy démonba ilyesmi. Ad pár lehetőséget segítségképp, amik közül választhatok, így nem nekem kell válaszokon gondolkodnom. A jeleket figyelve világos, hogy ezt most nem úszhatom meg félrebeszéléssel vagy egy félvállról odavetett könnyed poénnal. Aaaah, ez nem démonnak való beszélgetés. Már úgy tűnhet neki, hogy nem is akarok neki felelni és, hogy szemöldökhúzogatásánál bővebb válaszra nem számíthat tőlem, amikor...
-Nos...- szívok még egy utolsó slukkot a bagómból, s miközben lassan kieresztem tüdőmből a füstöt, elnyomom a csikket a hamutál oldalán.
-Kiskutyámnak? Ne sérts meg...sosem néznélek annak. - kelek fel helyemről, majd lesöpröm ruhámon lógó salátaleveleket. Nem is tudom, hogy jut ez eszébe.
-A tanácsadóm vagy, bár igaz tanácsaidat ritkán fogadom meg...de olyan régóta vagy mellettem, hogy akár a társam is lehetnél. - tűnődöm el ezen egy pillanatig, miközben széke mellé lépek.
-Elfogadható neked, ha válaszként az utolsót mondom? - kérdezem tőle kíváncsian, s közben remélem, hogy elégedett a válaszommal. Na de lapozzunk.
-...de kedvesem, ne törd a buksid ilyeneken. Ez túl emberi. - hajolok fölé egy halvány vigyorral, majd kézfejénél fogva húzom fel a székről és vezetem a többi táncoló közé. Nem mintha ez a táncikálás nem lenne az....
Egy táncparkett egy üres részén megállok, magam elé fordítom drágámat, hagyom, hogy kezeit a vállamra tegye, míg én a sajátjaimat csípőjére csúsztatom, majd lassan táncolni kezdünk a zene dallamára.

zene: nincs || szószám:518 || üzenet: nincs ||
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-
» Ki vagyok én? (lételméleti kérdések)