Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Külterületi kocsma és környéke •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Külterületi kocsma és környéke VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 3:54 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Külterületi kocsma és környéke GadHg7Q
Külterületi kocsma és környéke Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
783
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 2:26 pm

Belial & Belphegor

T
ehát simán itt hagyna. Ezt nem hiszem el, ilyen könnyedén bele egyezett. Még fel sem ocsúdok a tényből Belial már mászik is a kút falán felfelé. Tetszik amit látok, az összes izom a hátán és ezt mind premier plánból. Már csak egy kényelmes kanapé kellene, egy pohár bor és... Belphergor! Teszed tisztába az agyad de rögvest?! De hát olyan jó nézni... Már nem is érdekel, hogy engem ott hagyott, -megint ott hagyott-, jelenleg egy nagy sártenger közepén. Azt veszem észre hogy főnököm átlendül a kút kávája felett és már kint is van. Még hozzám is leér a hangja, pedig biztosan nem beszél hangosan. Pusztán elcsendesült a szél, az eső is már csak éppen hogy szemerkél. Csendes minden. Túl csendes! Míg Ő odafent kolbászol gondolkozom azon, hogy felszólok neki, hogy ne merészeljen itt hagyni, de mire rávenném magam, hogy ezt ki is mondjam egy vastagabb kötél csapódik mellém a falhoz, hozzá csatlakozva kedves Lovasom hangja. Hogy ez milyen cuki pasi. Kell nekem ennél is több? Amúgy igen, de most nem ez a legfontosabb. Derekam köré kötöm kijutásom kulcsát és mint egy rongy babát, hamarosan engem is meglát a fenti világ. Sikeresen átlendülök a kút peremén aztán körbenézek.
-Hát ez über f*sza!-tágulnak ki pupilláim és nem hiszek a szememnek. Ez mégis mi a fészkes élet volt? Nem maradunk sokáig a tönkre tett területen, Lovasom oldalán hagyom el a környéket, annak reményében, hogy hamarosan száraz ruhába bújhatok.

//Köszönöm a játékot//
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

Külterületi kocsma és környéke YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Külterületi kocsma és környéke SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Külterületi kocsma és környéke 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Külterületi kocsma és környéke XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Külterületi kocsma és környéke Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
971
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 1:50 pm

Amara a fejünk felett
Belphegor & Belial
Hallom amit mond, de nem tudom komolyan venni, így hát felnevetek.
-Jól van drágám, jól van. - tudom le ennyivel hirtelen kitörését. Csak egy észrevétel volt. Mondhatnék mást is, de inkább nem szítom tovább haragját. Hirtelen leszakad az ég és azt, mi sem ússzuk meg. Pillanatok alatt bokáig elönt a víz. Amikor továbbvonul a java, felvetem a kimászás gondolatát. Kicsit eluntam már idelent. De kedvesem inkább maradna. A lábára vetül pillantásom. Na igen, ilyen bokával nem igazán menne a mászás.
-Rendben. - bólintok rá könnyedén, majd el is kezdek mászni. A kút oldalának kiálló kőtégláiba kapaszkodva indulok meg felfelé. Egyik kezem a másik után, lábaimmal tolom felfelé magam. Ujjaim és tenyerem alatt érzem, a kövek nedvesek és csúszósak, jobb lesz vigyázni. Egy óvatlan, botor mozdulat és hamar újra a mélyben találom magam. Hosszú percekbe telik, mire felérek a nagyjából húsz méter mélységű kút tetejére. Felkapaszkodok a kút peremén, rögtön érzem, ahogy megcsap az a jellegzetes vihar utáni levegő. Az eső már csak épp hogy szemerkél. Azt hiszem kimondhatom, hogy elvonultak felettünk a fellegek. Ám amikor körbenézek, ameddig a szem ellát csak a letarolt semmit találom.
-Ez aztán vihar volt... - bukik ki belőlem, ahogy tekintetem végigfut a pusztaságon, ahol pár órája még sűrű ligetes állt. A kocsmát még futásunkkor láttuk a levegőbe emelkedni, de ahogy az ellenkező irányba fordítom fejem, megállapítom, hogy az étterem is új helyre költözött. Pedig még a gyújtómért visszamentem volna. A vihar felkapott és magával sodort mindent, ami kicsit is mozdítható volt. Szembesülök vele, hogy nagy szerencsénk volt. Kicsit bolyongok a kút közelébe a törmelékek között. Amit többnyire a fák és az elsodort épületek maradványai tesznek ki. A rumliban aztán rábukkanok valami igazán hasznosra.
-Belphegor! Kapd el...felhúzlak! - kiáltok le neki, és ledobom hozzá a kötelet. Ha elkapja a végét és a dereka köré tekeri, hogy kihúzom a kútból őt is. Ha kedvesem is kimászik a lyukból, hagyok neki néhány percet szemlélődni, mielőtt magunk mögött hagynánk a kocsmakörnyéket, hogy lássa milyen károkat is okozott a vihar....

zene: nincs || szószám:326 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
783
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 1:00 pm

Belial & Belphegor

U
gye hogy megkapom amit akarok és ahogyan én akarom?! Kérem szépen, meg légyszíves? A nevemre ne vegyelek Belial?! Cöhh. Egy démonnőt tudhatsz magad mellett és ilyen kicsiségekre adnál? Hát mutatok én jobbat is neked. Látom tanítani kell a mestert, kijött a gyakorlatból. Mit nekünk szavak? A tettek beszéljenek! S lássatok csodát még vissza is csókol, ugye hogy nyert ügyem van? Az inget kigomboltam, ő meg leveheti. Vele együtt vigyorgok a csók után, az amit kimond már-már viccként hat.
-Túl szépen. Meg sem érdemelted.-elveszem amit akarok és megszerzem amit akarok. Hűlt helye van az nem rég köztünk lévő vallomásától rettegő árnynak. Következő szavaira felkapom a fejem, szemöldököm a magasba ugrik. Nagy szerencséje, hogy kezeimet már elfoglaltam, különben nagyon gyorsan érezhetné azt a nyakán, amit nem rég még a csuklóján érzett.
-Na idefigyelj, de jól, mert csak egyszer mondom el!-szűröm fogaim között, miközben már a bokámat rögzítem. Észre sem veszem milyen gyorsan haladok. Megint felcukrozta az idegeimet. Hogy mondhat ilyet. Már előtte állok mire újra szólásra nyitom a számat.
-Az hogy te töketlen vagy és nem léptél nem az én hibám! A mai este pedig eldöntöttem, hogy elég volt, ha te nem mersz lépni hát majd én fogok. Világos?-gombolom be az inget magamon és olyan morcosan nézek rá, hogy megérezze elvesztette az uralmat kettőnk fölött. Hapsikám, már nem tudsz korábban kelni, mint én. Kihúzom magam és vissza lépek a kabátomért is és magamra kapom. Ekkor érzem meg az első cseppeket. Hát ez csodálatos. Tokától bokáig elázunk, ez remek. És miért is ne még a csizmám sarka is is belesüpped az alattunk kialakuló sárban. Ezért valaki szorulni fog! Belial mellé lépek mikor zuhogni kezd az eső, csodát várva, hogy mellette kevésbé érnek el a jég darabok is. A durva része a dolognak hamar odébb áll, egy merő víz vagyok. Mérgesen emelem tekintetem a kút szája felé, aztán meghallom Belial kérdését.
-Te nyugodtan kimászhatsz! Én még megérlelem ezt a dolgot magamban ha nem haragszol!-a leugrásnál a mélységet nem kalkuláltam bele, a bokaficamot szintén nem. Szerintem én ezt most kihagyom szépen. Lehet addig eldiskurálok az elődömmel, ha már Adolf nincs ma velem. Muszáj engem tovább kínozni amúgy? Elég volt mára!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
971
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 11:22 am

Amara a fejünk felett
Belphegor & Belial
Szavaival egyet kell értsek, hiszen mindegyik közös balhénk zseniális volt. Remek kis bűntársra leltem benne. Felvetem, hogy aludhatna pár órát, sérülése gyorsabban gyógyulna, ám ő a nehezebb utat választja. Makacs nőszemély.
-Miért néznélek álmodba? - kérdezek vissza kicsit megemelve szemöldököm kifogását hallva. - Nem szokásom az ilyesmi. Na meg...ez kicsit betegen is hangzik amúgy... - teszem hozzá egy halvány mosollyal. Mégis, ki tesz ilyet? Belphegorom természetesen nem hallgat rám, az alvás helyett az ébrenlét és az emberi módszerek mellett dönt. Ám tegye.
Tőrét odanyújtom neki, majd a felsőmre is igényt tart. Viszont ahogy elkéri, az finoman szólva is feltolja az agyvizemet. Édes szívem, azért tudd hol a határ. Begurulok egy kicsit, miközben ő elképedve néz vissza rám nagy ártatlan szemeivel. A dühöm gyorsan elszáll és leguggolok elé. HA kimondja, amit hallani szeretnék, övé az ing. De a szavak nem jönnek olyan könnyen, ami nem meglepő, hiszen a "kérlek" vagy a "légyszíves" nem azok a szavak, amit az ördögfattya szívesen kimond. Aztán fájós lábaira térdepel, elém, elkapja nyakkendőmet. Ah, fránya emberi viselet. Olyan közel hajol arcomhoz, hogy érzem bőrömön a lélegzetvételét. Puha ajkait a számra tapassza. Viszonozom csókját, közben ujjai megindulnak ruhám gombjai mentén, hogy kigombolja egyiket a másik után.
-Elnézem neked. Csak mert szépen kérted. - válok el ajkaitól és vigyorgok bele arcába. Talán ilyen szépen még sose semmit. Visszatelepszik a fal mellé, hogy újra sérülésével foglalkozzon. Ruháján hasít végig a tőlem kapott tőrrel, majd az anyagból csíkokat szakít, hogy azokat tekerje lába köré.
-Érdekes...évezredek óta vagy mellettem és soha nem csókolóztunk, most pedig egy este alatt kétszer is... - jegyzem meg ezt a gondolatot magamba, aztán rájövök, hogy megállapításomat hangosan is kimondtam. A csettintésért elnézést kér, miközben belebújik ingemben. Különös. Jól mutat benne. A vihar időközben fölénk ér. Először csak apró szemekben kezd el hullani az eső. Tenyeremet felfelé fordítva emelem kezemet magam elé, ellenőrzésképpen. Aztán egyre sűrűbben, egyre nagyobb szemekben kezdenek el záporozni ránk az igencsak hideg vízcseppek. Hogyaza....... Még egy kevés jég is jut mellé. Már csak egy kis whiskey kéne. Elbújni egy "csőben" nemigen van hova. Így garantált hogy alsóneműig elázunk. Nagyjából öt percig tart a durva égszakadás, de mintha dézsából öntenék...aztán a zápor enyhülni kezd és kiegyensúlyozott esőzés áll be felettünk. Emiatt bokáig álló tócsa keletkezik a kút aljában. Oh, de csodás. Felfelé tekintgetek és jár az agyam. Mintha a szél ereje is alább hagyott volna. Csendesedik a vihar.
-Szerinted? Megpróbáljunk kimászni? - fordulok szintén bőrig ázott kedvesem felé.

zene: nincs || szószám:398 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
783
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 9:20 am

Belial & Belphegor

M
ár látom is, ki sem mondta még a reakcióját én már vigyorgok. Nem tudok elsiklani a kérdése felett, muszáj kacagnom rajta, hát tényleg nem érti?
-A pokolra mondom Drágám! Nem érdekel a vihar amíg veled vagyok itt és nem mással! Valójában mindegyik balhénk amit közösen csináltunk tökéletes volt, de a mai nap megkoronázta az eseményeket, így még a vihar ellenére is ez lesz a valaha átélt legjobb napunk számomra.-remélem ez elég válasszal szolgál neki, így kifejtve. Megemlíti a gyógyulásom, mire kissé össze zavarodok, gondolom ezt Ő is észre veszi, mert magyarázni kezd. Ó, tényleg az alvás. Mégis felvonom szemöldököm és úgy pillantok rá.
-Nem gondolod komolyan, hogy itt elkezdek szunyókálni te meg majd engem nézel, ugye?-ahhoz maximum mellém kellene telepednie vagy jól fejbe kólintania, mert én ugyan nem kezdek téli álomba itt neki hogy össze szedjem magam. Végül leülök a földre és szemrevételezem ballépésem gyümölcsét. Belial is kimondja azt, amit én csak gondolatban nyugtázok, ezen azonnal segíteni kell, nincs mese! Elkérem a tőrömet, amit szinte azonnal meg is kapok. Kezembe véve kicsit méregetem a súlyát, majd ötletelek tovább, így esik meg, hogy kicsit talán nem is figyelek arra mit csinálok, utasítom Főnökömet, hogy adja nekem az ingjét. Még csettintek is hozzá, egy szépséges mosoly kíséretében! Ám a démon mérgelődni kezd. Nem már! Ez most komoly? MO-SO-LYOG-TAM! Csak hallgatom szavait és elképedek rajta, ezen fenn akadni. Hogy Lucifernek miért nem, azt teljes joggal megértem, de én más vagyok, és nem én hagytam magára, kerestem Őt! E felett igazán eltekinthetne arany szívem. Csüggedten hallgatom szavait, úgy látom itt ma nem kapok inget csak úgy. Felém lép, fel kell hogy nézzek rá, mivel a földön ülök. B*szki de jól nézel ki, még így sötétben is. Csendes sóhaj szakad fel belőlem ahogy leguggol mellém. Újabb mondatokat intéz felém, kérdez. Atya ég! Nem az inged akarom, Téged! Bolond pasi... Varázsszó, mi vagyok én egy gyerek? Nem gonodlta ezt ő végig! Lemondóan tekintek rá, talán azt hihetné, hogy letettem a dologról, mert én biza ki nem mondom hogy légyszíves, vagy kérem szépen. Démonból vagyok, pont ugyan úgy, mint Ő! Karjait a térdén pihenteti, kicsit előrébb dől, öngól Belial! Szabad kezemmel elkapom a nyakkendőjét miközben lábaimat magam alá húzom. Nem foglalkozom bokám tiltakozó fájdalmas nyilallásával, feltérdelek hozzá, fejünk egy magasságba kerül és úgy hajolok ajkára. Nem gondoltad te ezt végig kedvesem. Tőröm lepottyan a földre, valahol mellettünk, és míg megcsókolom a Viszályt ujjaim az ing gombjait szakszerűen pattintják ki.
-Sajnálom! Démon vagyok.-búgom ajkai közé egy vigyor kíséretében mikor az utolsó gombhoz érek.
-Érd be ezzel. Nagyon szépen elkértem szerintem.-még egy búcsú puszit lehelek ajkaira és hátra húzódok, hogy kibújhasson az ingből. Közben felveszem eredezi test helyzetem és vissza szerzem a tőröm. Ha kibújik az ingből, leveszem kis kabátomat és felhasítom ruhám anyagát, kicsit erősebb anyagból van, mint a férfi inge. Három vastagabb csíkot vágok ki belőle, a maradékból pedig kibújok. Nesze neked új ruha, pedig fizettem is érte. Végül két kézzel vissza roppantom a bokám és kis híja hogy fel ne kiáltsak a pillanatnyi fájdalomban, majd az egyik ruha csíkot szorosan köré tekerem, aztán tőröm pengéjére a másodikat tekerem, így teszem bokám belső feléhez és a harmadik ruha csíkkal oda rögzítem, kész is. Sínben van. Vissza dugom lábamat a csizmába, majd felállok és az ingért nyúlok, ha megkapom akkor pedig magamra veszem. Nem gondolta, hogy az ő ruháját fogom majd szét szabdalni ugye? Magamra is gondoltam, Ő meg jól néz ki így egy szál öltöny gatyában. Legalább valami szépet is látok. Tudnék mit kezdeni a helyzettel. Begombolom magamon a finom anyagot és örömmel veszem tudomásul, hogy pont olyan hosszú rajtam, mint a kis ruha amit tönkre tettem.
-Oké! A csettintését bocsánatot kérek! Az igazán nem volt szándékos.-nyitom ki újra a szám és újra őszinték a szavaim. Mondjuk azt nem kell tudnia a férfinek, hogy azért a p*csába is jól esett megtenni.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
971
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 07, 2020 8:27 am

Amara a fejünk felett
Belphegor & Belial
A kiszáradt kút mélyén várva, hogy elvonuljon felettünk a vihar kicsit elmerengünk a nosztalgiába. Felidézem magamban a berlini tűzet. Elmosolyodom, annyira tipikus, hogy pont egy tűzesetet nevezek meg a legmaradandóbbnak balhéim közül. Visszakérdezek és kicsit meglepődöm Belphegor válaszán, mikor a mai napot említi meg egy halvány mosoly kíséretében.
-Még a vihar dacára is? - kérdezek vissza, mert hát ez a váratlanul jött égiháború kicsit von le a mai nap értékéből. A vihar...rossz hatással van Belphegorra. Felzaklatja. Beszélgetésünktől remél bizonyos szintű megnyugvást, ám szavaim nem igazán segítenek ebben. Sérülésére pillantva megjegyzem, hogy nem ártana kezdenie magával valamit, mert ezzel a lábbal nehezen mászik majd ki a kútból. Leginkább sehogy. Ajánlatos minél hamarabb rendbe hoznia magát. Ám felvetésem után pillantása zavart és kapkodó lesz, mintha fogalma se lenne, mit kéne most tennie.
-Tudod...alvás. - emlékeztetem. Ha leheveredik és kis időre kidől, teste ezalatt regenerálódik. Nem vesztene sokat, úgysem történik semmi érdemleges. A viharos szél úgyis felettünk játszadozik a világgal, amiből mi a dörrenéseken és a vad szélzúgásokon kívül mást nem igen tapasztalunk. Legalábbis addig, míg az eső ide nem ér.
Kedvesem letelepszik a fal mellé és szisszegve szabadítja ki magát a magassarkú cipőnek nevezett női borzalomból.
-Elég rondán néz ki. - szemrevételezem háromszorosára duzzadt bokáját, majd kérésére odapasszolom neki a tőrét magam mellől. Homlokomat ráncolva figyelem mozzanatait és próbálok rájönni, hogy mit tervez. Sehogy sem értem miért nem választja az alvást, és miért vesződik inkább emberi módszerekkel. Bármi is járjon a kis drágám fejében, nem elég neki fegyvere, ingemre is szüksége van. Elkérhetné szépen is, talán oda is adnám, ehelyett más módját választja a ruhaszerzésnek, ami egy másodpercre veri nálam a biztosítékot. Felsőmet követelve ujjaival éleset pattint, mire rándul egyet az arcizmom. Chhhh. Ezt ne! Mordulok sürgető csettintésére. Még ez a nő...
-Nem a kutyád vagyok, kedvesem....nekem ne csettintgess! Ezt még Lucifernek se.... - komolyodok el, talán még a tekintetem is elsötétül egy pillanatra. Értem én a viccet, na de..azért tudja már, kihez "beszél"... Belphegoromnak többet elnézek és megengedek, mint bárki másnak, de azért nem mindent...
Lehunyom a szemem, veszek egy mély levegőt, majd amikor ismét kinyitom, tekintetem újra tiszta. Pillanatnyi haragom pedig tovább áll.  
-Ne bosszants fel, Belphegor! Tudod, hogy nem állom, az efféle viselkedést! - ingatom meg a fejem, miközben hangom még mindig szigorú. De ez sem tart sokáig. Mintha mi sem történt volna kúszik az arcomra egy démoni vigyor, miközben teszek felé pár lépést, majd leguggolok elé.
-Az ingemet akarod? Rendben. Kérem a varázsszót. Alkarjaimat a térdemen pihentetem, kicsit talán előrébb is dőlök, miközben válaszára várva mélyen a nő szemeibe nézek. Ha kimondja, amit hallani akarok elégedetten vigyorodom el és eleget teszek a kérésnek. Ujjaimmal előbb nyakkendőmhoz nyúlok, teljesen kilazítom a csomót, majd egy laza mozdulattal húzom ki a nyakamból és dobom félre. A gombokat egyesével, fentről lefelé haladva gombolom ki, hogy könnyedén kibújva a puha anyagból adjam oda a démonnőnek. Parancsolj!

zene: nincs || szószám:468 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
783
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 10:34 pm

Belial & Belphegor

V
alójában miután lábra álltam és kicsit sétáltam, már nem volt olyan rossz érzés a fájós bokám, bár az tény, hogy helyre kell tenni. Szépen bele dagadt a csizmába. Jó lesz majd ezt eltüntetni. Jobban érzem magam a démon közelében, de ez most különösen nem is csoda. Míg ő rúnák vésésévet üti el az idejét én addig figyelmét szeretném magamra vonni. Kicsit fél vállról veszi ezt az egészet, "csak egy vihar", na ne már! Ugye tudja, hogy most ezzel igazán nem nyugtatott meg?! Inkább tovább fűzöm a beszélgetésünket, addig sem azzal foglalkozom, hogy mi van kint. Így végre kapok is választ, ó Berlin... Hát az sem most volt. És miért is ne egy tüzes emléket hozzon fel, kénytelen vagyok elmosolyodni. Annyira tipikus Belial! Vissza kérdez, jajj, most erre mit feleljek neki? Igazából nem is tudom, hogy melyik balhénk lenne a legjobb arra, hogy megemlítsem. Valahogy egyiket sem tudom úgy említeni, hogy a legjobb, vagy a legemlékezetesebb.
-A mai nap!-közlöm végül egy fél mosoly kíséretében, erre úgysem számít, a mai nap volt az amit most úgy tényleg meg tudok élni, a többi olyan távolinak tűnik. De ez... Ezt tényleg érzem, talán ez lett most a number one. De a mostani kialakult helyzet megrémít, ezt pedig ha kötéllel húznának az első fára sem vallanám be, csupán a test beszédem árulkodik róla. Ugyanis az egyik elrévedt pillanatomban ráfogok a férfi csuklójára, amit rövid szabadkozás után el is engedek. Miért kell ezt csinálnom? Még egy hülye kérdést is felteszek, mintha védtelen kis emberpalánta lennék. Annyit megéltem már, most meg játszom itt a nyuszit... Minden esetre Lovasom szavai megnyugtatnak. Még talán el is tudnék lazulni egy pillanatra, ha nem mondaná ki azt a fél mondatot utána.
-Ne fesd az ördögöt a falra légyszíves! Szeintem így sem túl jók a kilátásaink!-húzom el a számat ismét, még csak az kellene, inkább dobna fel valami értelmes témát! De hát na, férfiállat... Megrázom a fejem és inkább elmosolyodok, mit is várok én tőle? Először meg kell tanulnunk járni, csak aztán szaladhatunk. Aztán kapok egy utasítás szerű utalást. Ohh, tényleg, a bokám, már el is felejtettem. Gyógyítani, gyógyítani... Hogy mi van?
-Öhm... Ahha. Majd mindjárt.-kissé zavart leszek, mit is kellene most tennem? Volt vajon nekem valaha olyan élményem, ahol meg kellett magamat gyógyítani? Persze hogy nem volt, Belial mellett sosem esett bajom. Tényleg, bele gondolva sosem hagyta, hogy olyan dologba üssem fitos orromat, ami balul sülhet el rám nézve. Bele túrok a hajamba és beszívom a levegőt. Pörög az agyam, hogy mit kellene nekem most csinálni, egy dolog jut eszembe, vissza fordítom a bokámat amennyire engedi az izület. Remélve, hogy tényleg csak ficam és nem törés. Leguggolok a fal mellett, aztán nem túl kecsesen a földre is ülök egy szisszenés keretein belül. Lehúzom csizmámon a cipzárt és igyekszem kihalászni elefánt méretűre dagadt lábamat. Ha pasi lennék füttyentenék egyet a látványra, de ezt most inkább passzolom. Vissza kell fordítani. Ez szalag szakadás. Túlságosan feldagadt. Fejemet a falnak döntöm és próbálok némi energiát össze szedni erre az apró műtétre.
-Add ide a tőrömet légyszíves!-nyújtom kezemet Belial felé és igyekszem képzeletben összerakni, hogy mit is fogok eztán csinálni. Nagyon meg fogom én ezt szívni.
-Az ingedre is szükségem lesz!-csettintek sürgetőleg és bájos mosolyt küldök felé, hogy értse, nem várok ellenkezést.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
971
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 4:26 pm

Amara a fejünk felett
Belphegor & Belial
A fejem még egy kis ideig zsibbad a koccanástól, ám kedvesemnek nagyobb baja is van, mint a fejes. Bokáját szépen elintézte a cipő és az a szerencsétlen mozdulat. "Egyben marad", mégis arca fájdalomról árulkodik. Nem köt a hely, nem tudok nyugtomon maradni. A szűkös tér ellenére is csak fel-alá járkálok, majd hirtelen gondolva egyet a falhoz lépek és egy kődarab segítségével rúnákat munkálok a kút oldalába. Egész hamar belemélyülök, érzem is magamon kezdek lecsihadni. Akár egy terápia. Elfoglaltságomból kedvesem zökkent ki, mikor megérzem kezét a vállamon. Olyan hangtalanul teszi, hogy észre sem veszem, ahogy mögém lép. Egy másodpercre még a vésést is abbahagyom és vállam felett rápillantok a szemem sarkából.
-Ne aggódj, ez csak egy vihar... - veszem könnyedén, miközben mindketten tudjuk, hogy most kicsit többről van itt szó egy kóbor tavaszi zivatarnál. Ugyanakkor a túlzó pánikra sincs okunk, még nem húzták le a rolót.
-...ez még nem a világvége. - fűzöm hozzá halvány mosollyal és olyan biztosan állítom, mintha a nyakamat is rá merném tenni. Szóba hozza első találkozásunkat, miközben ujjaival fejemet maga felé fordítja, finoman figyelmet követelve magának. Meg is kapja. Leengedem rajzoló kezem a testem mellé és kicsit felé is fordulok.   
-Hogyne emlékeznék. - vigyorodom el. - Hm....rengeteg jó pillanatunk volt... - tűnődöm el kicsi emlékeimbe merülve. Annyi közös balhén vagyunk túl, szerintem már fel sem tudnám idézni az összeset. Nem szállok nagyon vissza az időben, csak egy századot lépek vissza a történelemben és onnan választok kedvencet.
-...de talán az egyik legemlékezetesebb a közelmúltból.....a berlini csínyünk volt. - nevezek meg végül egy emberviszonylatban sem túl régi eseményt. Pedig csak egy kis démoni sugallattal és egy vihargyújtóval indult az egész. Ki gondolta, hogy az majd a Reichstag leégéséhez vezet? Még most is látom magam előtt az égig magasló narancsos-vöröses lángokat. Hát van annál szebb látvány? Aligha.
-És neked melyik volt a kedvenced? - kérdezek vissza elszakadva németföldi emlékeimtől. Ha már így szóba jött a téma engem is érdekel, őt melyik balhénkhoz köti szép emlék.
Nem vallaná be, de érzem rajta, hogy fél és csak biztosabb vagyok ebben, mikor ujjai a csuklóm köré fonódnak. Különös. Annyi időt töltünk itt az emberek között, hogy lassan a halandó érzelmek teljes palettáját képesek vagyunk produkálni. És nem csak imitálva. Nem zavar, hogy keze az enyémen pihen, ha ettől megnyugszik, bár tartom, hogy kár pánikolni. Ő mégis elnézést kérve rántja el kezét az enyémről. Kérdése viszont elárulja őt, hisz ilyesmit csak az tesz fel, aki tart valamitől. Belphegorom valóban retteg.
-Persze, hogy vigyázok... - hangzik a számból, amolyan ígéretként. A körülmények ellenére továbbra is nyugodt vagyok, ez a lyuk biztonságot ad. Bár nem érzem magam itt otthonosan, ami zavar ugyan, de a fent tomboló vihar miatt nem nyugtalankodom.
-...de azt hiszem, megérezném, ha itt lenne a vég.... - teszem hozzá egy pillanatra a kút szája felé pillantva. Az apokalipszis első lovasaként legalábbis bízom benne, hogy így lenne...
-Meg kéne gyógyítanod. - váltok témát, majd lába irányába, kifordult, felduzzadt bokájára pillantok. Van még idő, de ha elvonul az égi háború felettünk, bizony akkor mászni kell.

zene: nincs || szószám:491 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
783
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 3:00 pm

Belial & Belphegor

B
elialt a kútba lökve, nem sokkal később érkezek én is, persze klaszisokkal jobban sikerül, mint az ő hátasa, de engem is megszívat a divat. Tudtam hogy le kellett volna vennem a cipőmet. De a vihar miatt időm nem volt ilyen apróságokra. Inkább a bokám, mint a csinos kis fejem. Nem igaz? Nagyot koccan a fejünk aminek főnököm hangot is ad, már másodszor kérek bocsánatot tőle.
-Még egyben vagyok.-felelek kérdésére összeszorított fogakkal, borzalmasan fáj a bokám amúgy. Csendesen beszélgetni kezdünk, érdekel, hogy mi lehet az ő véleménye. S míg Ő feláll és járkálni kezd én maradok a földön ülve, nem hiszem hogy sikerülne pont most felállnom. Cigit sem sikerül kapnom, az nem érkezett ide velünk. Hát puff, most akkor nem lesz bagó parti. Vállat vonok és hátamat a kút falának döntöm. Onnan pislogok a férfi sziluettjére, tényleg nem látok belőle sokat, most meg egy ilyen szűkös helyen vagyunk összezárva, se menekülési útvonal, se semmi más. Karistolást hallok a férfi felől, hogy ez sem bír nyugton megülni a fenekén. Hamis mosoly kerül ajkam szegletébe és lassan felállok. Átsántikálok a férfi mellé, finoman megérintem a vállát, várva, hogy rám pillantson.
-Ha ezt mégsem éljük most túl... Köszönöm hogy őszinte voltál ma este!-be kell valljam félem egy kicsit most, pedig nem szoktam. De most talán túl sokat veszíthetek. Még csak most kaptam vissza démonomat és ez a mocskos élet el is venné a boldogságom... Na azt már nem.
-Nem gondoltam volna, hogy van ilyen oldalad is. Vagyis... Sosem láttam még ezt tőled. Miért csak most?-hát a kérdést akár Belial is feltehette volna ugyebár, de valahogy úgy érzem végre nekem is beszélni kell, míg ő a rúnákkal van elfoglalva, hogy tétlenségét kihasználja én inkább beszélgetésre invitálom, jobb mint órákig csendben bámulni, hogy mit ügyködik. Tényleg érdekel, ennyi együtt töltött év és csak most jött volna rá, hogy itt többről beszélünk? Tipikus pasi, nem igaz?!
-Emlékszel még az első találkozásunkra? A legelsőre, mielőtt megkaptam melletted a helyet.-ha eddig nem fordult felém, ujjaimat álla alá helyezve fordítom a fejét felém. Hagyja abba a firkálást végre. Vállammal a kút falának dőlök, ezzel is levéve fájós bokámról a terhet.
-Melyik a kedvenced a közös balhéink közül?-hamarosan felettünk tombol majd a vihar, már nem sok kell neki, be nem vallanám, de őszintén félek, hogy mi lesz most. Szemem előtt a kocsma hűlt helye rémlik fel, vajon mi is így eltűnnénk? Nem is figyelek, ösztönösen cselekszem és fogok rá Viszály csuklójára. Egy pillanatra teljesen magával ránt a rémület, azzal kapcsolatban, hogy most mi vár ránk itt lent. Aztán kapcsolok és elengedem a férfit.
-Megint bocs.-húzom el a számat, bár nehezen vettem rá magam, hogy elengedjem, de tudom nem szabad. Attól, hogy közölte én is bejövök neki, még nem szabadna bármit így megtennem.
-Ugye vigyázol rám?-hogy én nem tudok csendben lenni egy percre sem. Démon vagyok én még egyáltalán? Annak mondjuk külön örülök, hogy nem egyedül vagyok most itt, meg nem is olyan személlyel akit a hátam közepére sem kívánnék.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
971
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 2:14 pm

Amara a fejünk felett
Belphegor & Belial
A vihar pillanatok alatt lecsap ránk, akár egy égi jel, vet véget beszélgetésünknek, és kevés időt hagy a menekülésre. Merő szerencse, hogy a közelben van egy kiszáradt kút, ahol egy időre meghúzhatjuk magunkat. A kútba érkezést nem épp így tervezem, kis hátsegédlettel vetem magam a mélybe és csúnyán érkezem. Az alján tátogó félhomályban hirtelen nem is látom hol vagyok és mi van körülöttem. Lábam viszont puhára érkezik, fájdalmas nyöszörgés hallatszik cipőm alól. Hopsz, ez Astarté volt. Rövidesen Belphegorom is követ, ő szebben éri a talajt, mint én...legalábbis elsőre úgy tűnik. Ám az az átkozott női cipő, rendesen kicseszik vele és közvetve velem is. Kifordul a bokája és elvesztve egyensúlyát rám zuhan. Istenesen lefejel.
-Ahhh.. - mordulok fel, mikor feje koppan az enyémen. Keményfejű nőszemély. Ösztönösen kapok a homlokomhoz.
-Megvagy? -kérdezem miután lekászálódik rólam, én is feltápászkodok ülő pozícióba.
-Oh, a fene. - pillantok a lábtartóm felé, de szerencsére sok gondunk nem lesz vele, azt hiszem sikerült alaposan kiütnöm őt. Nem úgy tűnik elsőre, de azt hiszem az ide menekvés volt az egyetlen helyes döntés. Ha a vihar elkap, akkor végünk. És ha most meghalunk, végleg végünk. A Pokol kapui zárva vannak, nem térhetünk haza nyalogatni a sebeinket. Bosszantó egy helyzet, nem tudunk mit tenni.
-Nem hiszem, hogy van más választásunk, mint kivárni míg elvonul... - pillantok fel és látom elsuhanni a kút felett mindazt, amit magával ragad a szél. Az elsuhanó foltokból nehéz kivenni, de élő, tárgy, minden ami kicsit is mozdítható a környéken, most a talaj felett méterekkel lebeg. Az erősödő hangok jelzik közben, hogy lassan felénk ér...
-Azt hiszem a Sötétség erői... - osztom meg gyanúmat. Hallottam kósza szóbeszédet, hogy a Nagyasszony ténykedésbe kezdett, de biztos forrás híján nem adtam sokat a hírre. Ez a vihar viszont...maradjunk annyiban, nagyon meglepne, ha ne lenne hozzá köze. Kis ízelítőt kapunk abból, mi vár ránk ha Amara győz. K*rvára nem tetszik.
Kedvesem újra kezét nyújtja felém és ez az ismerős mozdulat egyet jelent, újra egy szál bagót lejmolna tőlem.
-Sajnálom... - ingatom meg a fejem jelezve, hogy most maximum csak a fogát szívhatja vagy ezt a porral teli, dohos levegőt a kút alján, mivel a dobozt a tisztáson hagytam. Egyik kezemben a tőlem kapott tőre, másikban az ő keze volt, nem igen lett volna mivel felvennem még a dobozt is. Na meg az idő is sürgetett.
-...pedig most én is elszívnék egy szálat. - teszem hozzá, bár nem ragaszkodok a dohányhoz, egy jó ital is megtenné. Az órámra pillantok és azon tűnődöm, meddig fog eltartani ez az elég intenzívnek látszó vihar. Felállok és sétálgatni kezdek, bár nem vagyunk eleresztve hellyel. Újra az időt nézem türelmetlenül pillantva kezemre, mintha sietnék valahova.
-Uh...rohadt időjárás. - morgolódok idegesen téblábolva faltól falig, közben a tekintetem sötéten villan. Nyughatatlan természetemnél fogva nehezen viselem a bezártságot. Jobban mondva...igazából nem is a szűkös hely frusztrál, megvagyok, ha van ami leköt. A tétlenség, ez az átkozott nyugalom, ami kicsinál. Le kell foglalnom magam. Hogy figyelmemet eltereljem, úgy döntök a kút falára vések pár rúnát, ami kicsit erősít a kúton.

zene: nincs || szószám:494 || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
783
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 12:30 pm

Belial & Belphegor

P
illanatok alatt változik meg minden körülöttünk, a téma, a hely, az érzések, a táj... Miután megindulunk, hamar kitisztul a fejem, bár nem tudom, hogy ezt annak tudhatom-e be, hogy ilyen erejű széllökésekkel számolunk és nehezebb haladnunk, vagy végre rájövök, hogy ami most van az teljesen természetellenes. Azon elmosolyodom ugyan, hogy Belial nem változtatná meg amit az imént kimondott nekem, de nem érek rá teljesen örülni neki. Percek kérdése és elérjük a kutat, amit a szekta buli előtt érintettünk, ahol kedves elődöm is pihen. Át is fut az agyamon, netán most kerül-e oda, de a vihar miatt gyorsabban dolgozik az agyam is, rájövök, hogy nem, menekülünk. Ahh... pont nekünk kell? A kút mellett állva hatalmas robaj hangja jut el hozzánk és valójában rémülten konstatálom, hogy a kocsma, ahol találkoztunk egy az egyben megsemmisül. Hogy ennek hatására, vagy amúgy is ezt akartam, de a kútnak lábban támaszkodó démont meglököm, hogy igyekezzen, szegényem, meg egyensúlyát veszítve már potyog is a mélybe. Elhúzom a számat ahogy földet ér nyekkenve, majd fel is kiált nekem.
-Bocsánat!-vonok vállat, miközben épp elhajolok egy tövestől kitekert bokor elől. Huhh ez nagyon közel volt. A vihar egyre erősebb, én pedig még mindig csak agyalok, nem akarok én oda lekerülni. Érkezik egy nagyobb ág is, ami hajszál pontosan mellettem repül tova, döntök és felállok a kút peremére, hogy egy másodperccel később ugrásra ösztökéljem a testem. Elugrani és zuhanni nem nehéz, az érkezés már egy másik kérdés ugyebár. Amilyen mély a kút műugrókat megszégyenítően lehetne itt koreografálni a vízbe érkezés pillanatáig, de itt ugyan olyan száraz az alja, hogy egy ember simán nyakát szeghetné. Sikerül is két lábra érkeznem, kicsit szebben, mint ahogy Lovasom érkezett, de a magassarkúnak hála és a bizonytalan érkezésemnek a bokám kifordul a helyéről, így egyensúlyom veszítve zuhanok mégis előre Belialra. Kezeimmel próbálom tompítani a becsapódást, de sajnos előre zuhanásom következtében sikerül megfejelnem a főnökömet. Hoppá!
-Uhh, ne haragudj. Ezt nagyon nem így terveztem.-nézek szemeibe, ha már ilyen jó közel lehetek hozzá megint. Rendesen bezsongott a búrám az ütéstől. A bokám is sajog. Igyekszem lemászni a démonról, bár most kb úgy nézek ki, mint a partra vetett hal. Aztán valahogy sikerül ülő helyzetbe tornáznom magam és körbe nézek. Már amennyit látok, mert olyan sötétség van itt lent. A villámok olykor megvilágítanak minket. Belial lábai az ide bedobott zsákon pihennek.
-Odanézz! Családi tali!-vigyorodom el, de hamar fájdalommá torzul jó kedvem, ahogy próbálom magam alá húzni a lábam, bal bokám nem igazán akar engedelmességet mutatni.
-Most mi a franc lesz? Megvárjuk amíg elvonul? Egyáltalán mi ez? Rohadtul nem tetszik ez nekem.-nem adok száz dollárt de lehet Belial elméje is ezen kattoghat. Na most kellene egy cigi! Nyújtom is kezem a férfi felé, sikert remélve, hogy nem csak a tőröm kapta fel a földről, hanem a cigis dobozát is.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 12 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 10, 11, 12  Next
 Similar topics
-