Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Titkos alagutak •
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Feb. 14, 2017 9:56 am
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3

Nem vagyok rossz általában a természetfeletti érzékelésében és elég hamar meg tudom azt is mondani, képes-e lenne az ellenfelem legyőzni, ami már jó néhányszor megmentette az életemet. Most azonban a képességem az, ami figyelmeztet rá, hogy jobb, ha szoborrá merevedve várok, mert ez az alak nagyon erős. Nem Lucifer szinten erős, aki maga is ark volt hanem még náluk is sokkal többre képes. Márpedig egyetlen lény van, aki képes ilyesmire, kizárásos alapon az, aki magukat az arkokat és az összes többi angyalt teremtette. A felismerés pedig egyszerre rémiszt meg és nyugtat le. Vannak lények, akiktől ösztönösen azért nem fél az ember lánya, mert felesleges. Ha akar, meg tud ölni. Nincs sok ilyen már a pokolban, de attól még léteznek. Az angyalok egy része is ilyen. És ez az ember is...
- Ezt a helyet majdnem ötven éve hagytam el, ennyi idő alatt több centi vastag por keletkezett. Nincs annyi időm, hogy kitakarítsam az egészet - mert az nem derogál a büszkeségemnek, hogy a saját laboromat rendben tartsam. Sokkal jobban szeretek teljesen egyedül lenni benne, ennek pedig egyik jó feltétele az, hogy én is takarítok magam után. Szóval nem törik le a körmöm, ha sepernem kell, port törölni, sterilizálni, mosogatni vagy éppen lemosni a falakat és a padlót. Sőt, amennyi időt én a laborjaimban töltök még kényelmes párnák és heverők is vannak, amelyek anyagát nem árt néha megszellőztetni. Maximum akkor hazsnálom ilyesmihez a képességeimet, amikor erősen maró hatású anyagról van szó. A démoni test sem gyógyít meg mindent...
- Soha nem voltam, nem vagyok és nem is leszek. Démonnak születtem, a mennyhez legközelebb pedig bizonyos angyalok számára igencsak megvetendő fizikai tevékenység közben juthatok csak - nem tehetek róla, de a veszély mindig is vegyes érzéseket váltott ki belőlem, ami most játékra és kacagásra ösztönöz. A legtöbb lényt ez megpuhítja. Ha tisztában vagyok vele, hogy megölhetne, mégsem tette meg az első pillanatban, akkor igenis készen állok kihasználni az alkalmat egy kis játékra. Meg információ gyűjtésre, esetleg...
- Mennyire angyali az arcom? Átlagosan, vagy egy konkrét angyalra emlékeztet, aki már megszűnt létezni? - a kérdés kikívánkozik belőlem. Egyetlen lény van a világon, aki képes lehet megmondani, mi igaz a pletykákból és ő éppen itt ül, a társaságomban. Évezredek óta üti fel időnként a fejét a pletyka a pokolban, amit egykor a bukottak kezdtek terjeszteni. Állítólag Lucifernek volt egy kedvelt tanítványa a mennyben, Egy nő, aki nagyon hasonló színekkel, vonásokkal és méretekkel rendelkezett. A teremtőm soha nem beszélt róla, így nem tudhattam meg, de néhányan még mindig hiszik, hogy a képére hozott engem létre. A bennem lakozó kétség pedig rendszeresen előhozakodik ezzel a ténnyel. Ennyi idő után pedig inkább akarnám tudni, hogy egy angyal olcsó hasonmásaként, vagy egyedileg jöttem-e létre. És ő talán megadhatja a választ...
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 11, 2017 12:32 pm

Milyen kényelmes lenne. Csak úgy csinálnék, mint a teremtés idejében. „S mondá az úr! Tűnjön el ez a sok por, és légyen tiszta a levegő! A levegő pedig megtisztulá a sok portól, és az úr újra jól tudott lélegezni. Látá az úr pediglen, hogy ez jó és ezért örvendezik.” Vagy valami ilyesmi lenne, sajnos nem tehetem ezt most meg. Ki tudja ki lát most. De a franc sem gondolta, hogy egy nagyon régóta nem használt metro alagútban ilyen porvihar tud támadni. Ez minden esetre felkelti a kíváncsiságom, és a porfelhőn át előre merészkedem. Nem mintha szükségem lenne a bátorságra, elvégre nem sok minden árthat nekem a földön. Ahogy pedig belépek a raktár-laboratórium féle helyiségben egy alakon akad meg a szemem. Érzem rajta, hogy démon. Meg sem kell szólalnia ehhez. A helyiségen végig nézve magamba szívom a hely auráját és máris tudom, hogy mi történt. A démonka az erejével takarított.
- Tudod angyal arcú teremtés. Ha seprőt használtál volna, és portörlőt egy kis prontóval az úristen is büszkébb lett volna rád, és boldogabb is lett volna. Ez utóbbiban szinte teljesen biztos vagyok. De ez a porolás kicsit túlzás nem gondolod? – Kérdezem tőle, és beljebb lépve a laborféleségbe le vetem magam egy kényelmesnek tűnő fotelba. Az eredmény persze az, hogy egy kisebb porfelhőt kavarok jó magam is. De a fotel tényleg kényelmes. Ma már nem gyártanak ilyet.
- Hmm.. lehet már mondtam. De egészen angyalian nézel ki! Mond, hogy nem vagy angyal! Kérlek!
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 05, 2017 9:27 pm

Lucy and the Lord
>><< 

Gondolom, nem én vagyok az egyetlen démon, akinek néha túl sok volt a cucca az évek alatt felhalmozott "valamire jó lesz" kategóriában és néha hátra hagyta őket. Csak én általában egész laborokkal képes voltam ezt tenni, így egy idő után olyan helyekre telepíttettem őket, ahol nem könnyen találják meg az avatatlan szemek. Ennek megfelelően felszenteletlen mauzóleumok alatt, barlangok mélyén vagy például a New York-i metró mellett húzódó, rég elfelejtett alagutak egyikében is van egy saját kis helyem. Amit most kénytelen vagyok ismét meglátogatni, tekintve, hogy az emberi fejlődés alaposan visszaesett az elmúlt pár évtizedben és néhány az hetvenes évek beli bezárás előtt nagyon is modernnek számító anyagot ma képtelenség beszerezni. Az azóta a pusztítás miatt kihalt állatok szőréről és fogairól nem is beszélve. Jaj, nem kell így nézni rám, igenis használtam én már fel akkor is sok mindent akár egy szimpla vacsora elkészítéséhez is. Az a démoni lét előnye, hogy a mérgeket nagyon másképp dolgozza fel a szervezet, így kizárólag az ízekre koncentrálva is lehet főzni. Vagy éppen olyan süteményt tálalni fel a tea mellé, amit csak a démoni lelket tartalmazó testek tulajdonosai fogyasztanak el heveny és súlyos halálos kimenetel nélkül. Sőt, a fordítottja is létrehozható, csináltam már olyan palacsintát is, amibe kevés só került és látványosan szenvedtek tőle az érintettek. Mindegy, most nem ez a lényeg, hanem hogy megtaláljam a régi laboromat és a szereket, amelyeket keresek...
A város kissé megváltozott, mióta utoljára erre jártam, így jó időbe telik, hogy eljussak a megfelelő lejárathoz az alagutakba. A világítás még ugyan működik, de spórolási okokból, jogosan, éppen errefelé nincs, így az álcázással nem kell különösebben törődnöm. Egyébként nem kicsit feltűnő lennék a városban, tekintve, mennyire imádom még mindig a reneszánsz kor ruházatát és ékszereit. Amelyeket most éppen egy földig érő fekete köpeny rejt, amely alatt újabb fekete sál tekeredik a szám és orrom köré, így egy esetleges járókelő sem vehet észre belőlem többet egy pár halványkék szemnél és a hozzájuk tartozó fehér bőrnél. Még csak az kéne, hogy démon vadászatot hirdessenek...
Le a lépcsőn, be az alagútba, átsétálni balról a negyedik szervíz csatornáig, amely összeköti a másik vonallal ezt a helyet, majd megkeresni a hat könyöknyi távolságra lévő csempéket és elmozdítani a leheletnyit sötétebb színűeket. Tekintve, hogy démoni testem van, amelyet nem hagyok el, a saját méreteimet vettem alapul és a százötven centi körüli magasságomhoz arányuló karomat. Egy férfinak ez maximum három és fél könyök. Amivel meg lehet oldani, ha azt akarom, hogy ne jussom be soha senki. Mert még egy megsemmisítő mágiát is hátra hagytam arra az esetre, ha valaki rátalálna a helyre. Régebben jobb volt, ha a démonok létezése nem vált közismert ténnyé bizonyíthatósági szinten. És mielőtt valaki azt gondolná, hogy magamtól jegyeztem meg ennyi mindent, hozzáteszem, hogy egy kis könyv segítségével tájékozódom idelenn én is, ennyire nincs jó memóriám. Ahhoz túl sokat éltem már. Ennyi idő után nem árt szelektálni. Ilyen részlet kérdések nem fontosak, amíg nem kell hirtelen valami. Akkor meg csak elő a könyvet és kész...
A fal darab eltűnése után tárul fel először a szoba, amelyet évtizedekig tett próbára a metró vonal. Most már több centi vastag por fed mindent, de még mindig jól kivehetőek a rekeszek, polcok és ládák, ahol a vegyszereimet tároltam régen. Sőt, legnagyobb meglepetésemre a világítás is működik, a maga módján fellobban a fény és sejtelmes derengéssel tölt el minden szegletet. A helyett az 1910-es évek elején hoztam létre és több mind fél évszázadik szolgált remek helyszínként, mert csak fel kellett mennem a felszínre, ha valamire még szükségem volt. Kár, hogy a mai látogatás után le kell rombolnom majd. Csak előtte még kimentek pár anyagot.
A telekinézis nem éppen portalanításra kitalált képesség, de működik, így néhány intéssel megpróbálom az itt lerakódott rengeteg vakolat darab nagy részét a termen kívülre küldeni. Részleges sikerrel, már ami a látási viszonyok javulását illeti. A szobában ugyan végre kivehetően a tárgyak anélkül, hogy csupa kosz lenne a kezem, de valóságos ködfelhő alakul ki a bejáratnál. Ami percekig nem ül el, így csak az utolsó pillanatban veszem észre őt. A lényt, aki követhetett már egy ideje...

//lesz ez jobb és rövidebb is, amint belerázódom
reveal your secrets

Raiden

Titkos alagutak                   - Page 3 E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Titkos alagutak                   - Page 3 205306
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Titkos alagutak                   - Page 3 Sexy-Jason-Momoa-GIFs