Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• New Orleans Museum of Art •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

New Orleans Museum of Art VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1069
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jún. 09, 2020 7:38 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

New Orleans Museum of Art Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
218
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 22, 2020 5:35 pm

- Großartig, großartig(remek, remek). Akkor, ha esetlegesen szükségem lesz némi utánpótlásra, tudom, hogy kihez fordulhatok. Természetesen meghálálom majd.- ha elkészült a mester műve, akkor Beliel az elsők közt lesz, aki megtudja, sőt, ha úgy alakul a helyzet, akkor akár lehet az is, ki kinyitja majd Pandora szelencéjét, és kiengedi az angyalok pusztulásának eszközét.
Érdekes az, amit a félvér mondott. Hogy ilyen hatással van a szervezetére a kettős személyisége, vajon mind ilyen lenne, vagy ez egyedi eset? Megérne egy alaposabb utánajárást, és keresni egy félvért, akinek a vére felsőbb körökből való. Biztos, ami biztos alapon, ha kell egy fegyver, amivel megvédheti magát Mammon a többi démonnal szemben. Nem árt az elővigyázatosság.
- Ez gyakori azoknál, akikben több személyiség él. Az elsődleges, az eredeti személyiség bizonyos hatásokra alkot meg egy újat. Ezzel is elhitetve magával, hogy ez nem vele történt meg, hanem valaki mással. S minden jó, minden szép. S ha azt nézzük, hogy az elmondásod alapján Aaron szellemileg sérült, meglepő, hogy csak egy másodlagos személyisége alakult ki.- egyet kell értenie Belialal, nem túl jó tulajdonság, ha a test pusztul. S ha nem tud másba átköltözni, akkor Aaronnal együtt oda a démoni fél is.
- Akkor a megfelelő kezeléssel ez az állapot megszüntethető, vagy meg kell szabadulnod Aaron énedtől, hogy a testnek teljesen az úra lehess, és így nem lesz több panaszod.- majd Belialra nézett.- Nos, véleményem szerint nem, nem képesek más testet megszállni. Félig démonok csupán, emberei lélekkel szennyezve. A saját testükhöz vannak kötve, így az itt jelenlévő démoni félnek meg kell szabadulnia az embereitől, hogy megakadályozza azt, hogy egy mozgó csontvázzá váljon.- más esélyt nem igazán lát rá Mammon, de tévedhet is, nem volt még dolga félvérekkel.- De azt hiszem, hogy részemről rövidre kell zárnom a találkozónkat. Hív a kötelesség, de unalmasabb pillanataim egyikében majd utána olvasok annak, hogy lehet elnyomni vagy éppen kitörölni egy felesleges személyiséget. Érdekesnek hangzik.- mondta elmosolyodva.- Uraim.- biccentett a két férfinak, majd elindult a kijárat felé és elhagyja a múzeumot. Ideje munkához látni.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

New Orleans Museum of Art YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
New Orleans Museum of Art SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
New Orleans Museum of Art 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
New Orleans Museum of Art XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
New Orleans Museum of Art Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Május 19, 2020 5:34 pm

Treffen im Museum
MAMMON & AARON & BELIAL
Angyal pottyant a csapdámba, és én elsőnek csak azt láttam, nagy szerencse ért és akkor még nem is sejtettem mekkora. Szórakozhatok egy jót rajta. Aztán amikor kinyitotta a száját és beszélni kezdett, olyat is megosztott, amit jó lett volna, ha örök időkig mélyen magában tart. A kis ostoba ilyen infókat elköhinteni pont egy démonnak. De nem bánom meggondolatlanságát, mert többet láttam meg benne puszta játékszernél. A vérére vetettem szemet, ami értékesebbnek tűnt még a lelkénél is. Elsőre azt gondoltam, jó lesz majd csapdákat festegetni vele, aztán eszembe jutott az öcskös, talán ő is tudná hasznosítani valamire.
-Most már megvan a forrás.. - hozom szóba ismét a nefilimlányt, majd egy kevésbé burkolt utalást teszek arra, ha lesz módom és igény, újra felkeresem Sophiet. - ...ha utánpótlás kell, elkapom megint egy kis vérvételre. - kuncogok gonoszul, majd figyelmünket a félvér felé fordítjuk. Nem tudom mire vélni a kölyök szédelgését és sápatag, hányásgyanús arckifejezést. De szerencsére nem történik baj, összeszedi magát. Kicsit aggasztónak találom a démoni jelenlét testre gyakorolt hatásait - vérköpet, eszméletlenség, még akkor is ha Iraf azt állítja, hogy a tünetek nem súlyosak - bár ki mit vesz annak, emberi viszonylatban nem épp természetes, ha random vért köpköd valaki - és inkább mentális bajokban mutatkoznak a következmények.
-Hát nem tudom, egy pusztuló testben nem életbiztosítás lenni. - húzom el kicsit a számat. Mert hát akárhogy nézzük, ez az állapot nem válik javára. Szavaimmal Mammon is egyetért.
-Egy démon, ha elhasználódik a porhüvelye, másikat keres. - jegyzem meg. Mindent a túlélésért.
-Nem tudom, ti félvérek, képesek lennétek-e ugyanerre? - hangzik kérdésem, de inkább csak hangos tűnődésnek hat. Vajon tudnának-e új lakhelyet keresni, ha úgy adódna, hogy a régi már nem alkalmas a lakhatásra? Démoni felükből feltételezném, hogy valamilyen úton módon képesek lehetnek megszállásra, de emberi részük miatt mégis erős kétségeim vannak. -Mert ha nem, úgy érdemes jobban vigyázni saját testetekre, mert nem lesz másik...

zene: nincs || üzenet: nincs ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 13, 2020 5:50 pm

To: Beli, Mammon

Nem elég, hogy Aaron ébren van és mindent hall, de hogy még egy szívrohamot is előidézzen az aztán már gáz. Még szerencse, hogy most én imponálok és letudom lassítani a szívverést. Viszont eléggé érdekes, hogy mennyire megkedvelte a kis szárnyast. Bár tény Aaron mindenkit megkedvel elég rövid idő után.
- Az megkönnyíti a dolgom, hogy Aaron egy kicsit visszamaradott szellemileg, így nem esik nehezemre elhallgattatni őt. Bár tény csak akkor kezdtem el ténykedni, mikor Aaron nevelő apja kezet emelt rá, addig csak megbújtam a sarokban. Aaron ebből nem emlékszik semmire csak arra, hogy a szülei vitatkoztak róla. Valahol még mindig hiszi, hogy az anyja visszajön, pedig már örök befogadta egy nő. - magyarázom el a háttér dolgokat. Mert hát az, hogy kezet emelnek egy törékeny lélekre az sokat számít. Szerencsére én mindig is öntudatos voltam és érett. Így megtudtam védeni Aaron-t az apjától. És persze az anyjával is én bántam el. Szerencsére ő ezt nem tudja. Nem is kell.
- Igazából a fizikai tünetek nem súlyosak. Ez inkább mentális, mint fizikai. Mint az anorexia. A mentális állapot miatt nincs étvágyunk és úgy gondoljuk nem vagyunk elég éhesek, hogy együnk így lassan elfogyunk. - mondok egy példát, hogy a fizikai gondok Aaron-tól adódnak, de nem súlyosak, hogy ne tudjam kezelni őket egyszerűen.

From: Iraf
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

New Orleans Museum of Art Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
218
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 06, 2020 4:17 pm

Érdekesen reagál a félvér a vér látványára. Nem is gondolná Mammon, hogy vériszonyos, nem bírja a látványát, érdekes egy félvér akkor, a fajtájával vele jár az is, hogy be kell mocskolnia a kezét, és nem áfonya lekvárral.
- Oder dass die Brüder aneinander denken(Vagy annak, hogy a testvérek gondolnak egymásra). Ha beváltja a hozzá fűzött reményeimet, azesetben tudatom veled, hogy mire használtam fel. Ez a legkevesebb ezért az igazán kellemes ajándékért cserébe.- remélhetőleg az utolsó darabja a kirakósnak, az angyalok legerősebb kasztjától származó nefilim vér. A legellenállóbb a betegségekkel szemben, és emberei vérrel bemocskolva, he ezt a mintát sikerül megfertőznie, elpusztítania, elkülöníteni a megfelelő részeket, akkor képes lesz létrehozni az elsőszámú mesterművet, az angyalok végét, és utána már csak egy megfelelő félvérre lesz szüksége egy másik projekthez.
- Érdekesnek hangzik. Hallottam már erről, hogy az egyik személyiség elnyomja a másikat. Álltalában a fő személyiség az, amelyik képes erre, de az ellentéte is előfordulhat, hogy egy alternatív személyiség kerül hatalomra, mert a fő valamiért nem akar, nem képes jelen lenni. De a te esetedben, ifjú barátom, a helyzet bonyolultabb egy kissé. A fogantatásod miatt és a szüleid személye miatt. Megtörténhet, hogy egyikőtök csupán egy melléktermék a két feled apró kis csatája azért, hogy ki maradjon végül. A démoni oldal vagy az emberei oldal dominál majd, ez a kérdés. De az elmondásod alapján feléd dől a mérleg.- hajdani orvosok, kik ezzel a témával foglalkoznak, minden bizonnyal örömmel vizsgálnák meg a félvért, főleg a fizikai tünetei miatt.- Ám ha ilyenek a tüneteid, akkor ahogy Belial mondta, a porhüvelyed állapotának a romlása nem a legszerencsésebb következmény. Ki kell alakítanod egy rendszert, amivel elég ideig vagy a felszínen ahhoz, hogy végül el tud tüntetni az emberei feledet, de a testetek se lássa túl nagy kárát.- ellenkező esetben ugyan egyedül marad, de lesz egy teste, amit rendbe kell hozni. Nem a legszerencsésebb helyzet a mai világban.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 27, 2020 1:09 pm

Treffen im Museum
Mammon & Aaron & Belial
Költői kérdésemre válaszként konkrét példákat kapok. Az egyik mulatságosabb mint a másik. A vihar inkább feltölt, mint megrettent, Lucifertől már rég megkaptam a büntetésemet, ami pedig az angyalokat illeti, eleget hallgattam cserfes beszédüket, hogy elmondhassam edzett vagyok. Aztán olyat mutatok az öcskösnek, amire egészen biztosan nem számít, és reményeim szerint igen hasznosnak fogja találni. Félarkvér. Ez nem terem minden utcasarkon. Átnyújtom neki a fiolát és mellékelek hozzá néhány szót is, amiből megtudhatja mitől olyan figyelemre méltó az üveg tartalma. Szemem sarkából látom a kölyök elképedt arcát, amit egyelőre nem tudok hova tenni. Eléggé lesápadt és olyan fejet vág, mint aki épp készül kivetni magából a vacsorát. Talán viszolyog a vér látványától? Ez elég valószínűtlen. Aligha lehet ez az oka, hirtelen jött döbbenetének, hiszen a park tocsogott a vörös létől. Miért pont most törne rá a rosszullét? Észrevételezem magamnak az állapotát, de miértjeinek megfejtésével most nem foglalkozom.
-Köszönjük a véletlen szerencsének. - fűzöm Mammon szavaihoz ravasz mosollyal.
Épp csak említést teszek a vadászoknál tett látogatásomról, majd helyettük inkább a magammal cipelt félvérkölyökre terelődik a téma. Kettős személyiség és félvérség. Mammon gyors analízist végez Aaronon, gyorsan felvázolja a gyerek állapotát. Mire ráterelődik a figyelmünk félvérpajtás visszarántja magát a hányás határából, de még mindig nincs a legjobb állapotban. Ennek ellenére elmondja, hogyan is megy végbe a személyiségcsere és azt is, milyen következményekkel jár. Szavaira önkénytelenül is elhúzom a számat.
-Elég szerencsétlen helyzet Aaron feledre nézve. - tűnődöm el a felsorolt hátulütőket hallva. - És...ez a testedre állapotára nézve sem túl szerencsés. Kétségtelenül nem hangzik valami egészségesnek, hogy vért köp és elalélt tudatállapotba kerül. Biztosra veszem, minden ilyen alkalommal romlik a porhüvely állapota is. És az ilyesmi nem az élethosszt hivatott hosszabbítani.

zene: nincs || szószám: 300  || üzenet:    devil   ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 27, 2020 8:48 am

To: Belial, Mammon

Csendben figyelek és nem szólalok meg. Nem beszélem ezt a nyelvet, de nem fogok rá kérdezni. Nem akarok tőlük függni, így tartom magam és türelmesen várok.
Látom, hogy Belial egy fiola vért. Nincs vele problémám én is néha napján vérben ázva vonszolom Aaron-t vissza a házba. De, amint ki mondja kitől is van, rosszul leszek. Szívem abnormálisan kezd el verni, testem remeg, elfog a hányinger, szédülés, zsibbadás. Szóval ébren vagy Aaron. Ennyire szívedhez nőtt az a nő? Hiába ez a te tested, de én vagyok az erősebb. Tudom befolyásolni akár akarod akár nem.
Nem kezdek el pánikolni. Lassan mélyeket lélegzek. Adok egy kis időt a testnek, hogy az oxigén elérje a szívet, ami tovább pumpálja az agynak. Az agy pedig az oxigéntől magához tér és felfogja a helyzetet, majd megnyugtatja a szívet és remélhetőleg ehhez elég pár másodperc és nem eszek össze sápadtan levegő után kapkodva. Szarul nézhetek ki.
Amint életképesebb lesz testem ismét kiegyenesedem, még ha remegve is. A hideg ráz, de nem érdekel. Ezek sosem érdekeltek. Időnként megnéztem test hőmet, hogy ne fagyjak halálra.
- Azzal nem lesz probléma. Minél gyakrabban, több ideig irányítok én Aaron egyre gyengébb esz. Mind mentálisan és fizikailag is. Csak idő kérdése, hogy feladja és csak én maradjak. Feltéve, ha heti 2 napig én vagyok. Aaron-nak elég 8 óra és vért hány, mikor el van eresztve. Majd kidől és 2 napig nem bír felkelni. - magyarázom el, hogy hatnak másik felemre az olyan percek, órák, mint ez. Azt viszont már nem mondom el, hogy nem ilyen gyakran veszem át az irányítást. Max havonta egyszer-kétszer. Nem látom értelmét, hogy a napi hétköznapokba bele szóljak.

From: Aaron (Iraf)
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

☩ Történetem :
☩ Reagok :
218
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 19, 2020 10:49 am

- Ki tudja? Talán a villám dörgése megrettent, vagy ha egyedül vagy a sötétben, az ágy alá nézel, hátha van ott valaki, mondjuk Lucifer, ki bűneid róná fel. Esetleg egy angyal, aki leül az ágyad széléra, és a Szentírásból olvasna fel.- milyen rémes sors lenne egy démonnak, hallgatni azt a sok sületlenséget, főleg, mert láthatta mindazt, mi megtörtént, és tudja, hogy bizony elég erősen cenzúrázott változatot adtak elő, mi már inkább csak fikció volt, mintsem az, mi valaha tényleg benne állt és megtörtént.
- Gut(nocsak).- kissé és kérdően emelkedett meg a bal szemöldöke. Mégis mi lehet az, amivel fivére meg akarja lepni? Ráadásul egyenesen SF-ből? S ahogy elnézi, eddig csupán egy kevéske vér. Néha igazán nehezen tud kiigazodni Belial humorán. Nem volt vámpír és az ízét se kedvelte a vérnek, hogy esetlegesen elfogyasszon egy kevéskét belőle. Ám mikor meghallja, hogy mi is az, tényleges de apró meglepődés ült ki az arcára. Arra a fajta vérre már egy ideje szemet vetett. De mikor azt is megtudja, hogy kitől van az a fattyú. Akkor egy meglepett és örömteli; HA! szakadt fel a torkából. De hamar visszaerőlteti magára a nyugalmat.
- Das ist einfach unglaublich(ez egyszerűen csodálatos). Nem arra gondolok, hogy egy angyal engedett a hús bűnének, az nem lep meg, hogy bort isznak de vizet prédikálnak. De a leányt így lehet majd használni az apja ellen. Ha szükséges. De a vér az, minek örömömet köszönhetem.- óvatosan mozgatja az ujjai közt az üvegcsét, majd belső zsebének rejtekébe csúsztatja.
- Hm… akkor úgy érzem, hogy jelenlétem még inkább nem kívánatos a városukban. Annyi baj legyen, valahogy majd csak túlteszem magamat rajta.- hanyagul megvont a vállát, arcát nem ismerik sokan, elég lesz egy állnév és már be is jutott, ha be akar.
- Sejtettem, hogy ez állhat az ügy mögött. Disszociatív vagy többszörös személyiség. Igen csak érdekes egy betegsége ez az embereknek. Habár ezen ifjúnak más okból lehet, mint az embereknél, hisz mégis csak egy félvérről beszélünk, akik hajlamosabbak az ilyesfajta tünetekre. S ha jól értem, Aaron lenne a magszemélyiség, csakhogy nem éppen hajlamos az életben maradásra, így az Iraf nevezetű démoni személyiség az, aki azért felel, nehogy odavesszenek. Érdekes.- elgondolkozva dörzsölte meg az állát.- Ebben az esetben, azt hiszem, hogy mint jó szamaritánus démonok mindent meg kell tennünk, hogy eltüntessük az Aaron nevezetű parazitát, hogy Iraf maradhasson a… kormánynál, ha úgy tetszik. Esetleges vélemény erről ifjú Iraf?- nézett érdeklődve az említett félvérre.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 16, 2020 2:01 pm

Treffen im Museum
Mammon & Aaron & Belial
Öcsém szavait megmosolygom, majd egy bólintással nyugtázom, hogy a vadásztanyáról kimenekített ebekkel elboldogul. Bár ki, ha nem ő? Egy igazi kutyasuttogó az öcskös. Amikor érdeklődve tekint a kölyökre, elmondom, hogy a közeli ligetesben szedtem össze és félvér mivolta miatt még hasznos lehet.
-Úgy ismersz, aki fél? - kérdezek vissza sunyin, miközben haladok a lépcsőn felfelé. Sosem voltam az az ijedős fajta.
-Sagen wir einfach, ich habe dir etwas gebracht (Mondjuk úgy, hoztam neked valamit)...eine kleine Kleinigkeit aus dem Herzen von SF. (...egy kis apróságot SF szívéből.) - mosolyom ravaszul szélesedik és előhúzok belső zsebemből egy két decis üvegcsét. Ha ránéz csak egy fiola vért lát, elsőre nincs benne semmi  különleges. Csak sejtelmes vigyorom árulkodik róla, hogy valamiféle különlegességgel bír. 
-Nefilim vér. -  nyújtom oda, és ha kezébe veszi, úgy megosztom vele, hogy.... - ...egy Sophie nevű lányból eresztettem... - a lecsapolás körülményeit ezúttal hanyagolom, ha esetleg rákérdez, úgy elmondom azt is. - ...aki egy ark ivadéka. - mosolyom szélesedik, hiszen itt kezd érdekessé válni a dolog. Mammon egy félarknefilim vérét tartja a kezében, ami tudjuk jól nem terem ám minden bokorban.
-Tudtad öcsém, hogy Raphaelnek van egy eltitkolt kölyke? - kérdezem, bár valószínűleg neki sem volt róla tudomása. 
-Elég szívhez szólóra sikerült a figyelmesség. Az egyik vadászkolléga fejét hagytam a vaskapu tetején...gondolhatod.... - azt persze már nem említem meg, hogy saját kis játékom érdekében, később alakítottam az eseményeken, hogy máshogy hasson a kerítésen hagyott ajándék, de ettől eltekintve Natalienak jó néhány álmatlan éjszakát okozott így is. Beszélgetésünk közben a félvérre pillantok, akin látom nem érti minden szavunk. Megemlítem Aaront, aki Mammon számára egy kérdőjel lehet, így elmondom, hogy a kölyöknek két énje van: Iraf, a démon és Aaron, az életképtelen ember. Nem tudom fivérem hallott-e már ilyesmiről, hiszen ezzel a jelenséggel magam is az este találkoztam. Mammon közelebb invitálja hozzák a fiút, és megadja számára a lehetőséget, hogy kérdezzen.

zene: nincs || szószám: 300  || üzenet:    devil   ||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 12, 2020 4:56 pm

To: Belial & Mammon

Csak nézem őket ahogy más nyelven beszélnek. Időközönként a kutyákra nézek mit csinálnak, mennyire vannak közel hozzám. Nem szeretném, ha meglepnének, vagy rosszabbik esetben széttépnének.
- Aaron olyan, mint egy gyerek. Életképtelen és meggondolatlan. - mondom Belial-nak ahogy Aaron szóba kerül. Ezzel egyet értettem vele, hogy jobb is, hogy nem ő van itt. Nem szeretném, ha elpatkolna. Övé ez a test, de én vagyok a dominánsabb a betegsége miatt. Ha az apja nem verte volna, anyja nem babusgatta volna akkor talán egészséges maradt volna. De így csak a tudatalatti traumája van meg, amit én kihasználok és úgy irányítom őt ahogy akarom.
Nem mondok semmit a másik démon mondatára mi szerint nem ismerem az illemet. Ismerem csak nem gyakorlóm. Lévén nekem nem kellett alkalmazkodnom senkihez és nekem az a 15 év a falak között megfelelt. Aaron irányított, az anyja ellátott minket, nekem csak hátra kellett dőlni és beszólogatni a kis hülyének.
Ahogy elindulnak befelé én meg várom míg a kutyák is elindulnak. Eggyel még elbírnék, de hárommal már nem igen. Kell még nekem a gerincem, főleg, hogy visszakell cibálnom a kölyköt az új anyjához, aki megsajnálta és magához vette. Beszéltem már vele eléggé jól fogadott. Bár az is igaz, hogy Aaron figyelmeztette, hogy én is létezem.
Követem őket be az épületbe és csendben meghúzom magamat. Amíg nem terelődik rám a téma és nem ejtenek olyan megjegyzéseket, amiket én sem tűrök meg addig nem szándékozóm megszólalni, szavukba vágni.

From: Aaron (Iraf)
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

☩ Történetem :
☩ Reagok :
218
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 08, 2020 6:21 pm

- Dieser Mangel wird auch bei Hunden beobachtet(ez a hiány a kutyákban is megfigyelhető).- megmaradnak ugyan mellette, de engedelmességre már kevésbé hajlamosak azok az ebek. Mammonnak az volt a véleménye, hogy Belial lovas mivolta sokat nyom a latba, és ezért tisztelik a kutyák. De ha nem lenne a Viszály, talán jobban kellene tartania tőlük, a végén még abba a kézbe marnának, amiből enni kapnak.
- Nos, bármennyire is csábító, de a tieidet nem vállalhatom el. Meg van rá az esélye, hogy kötödés alakul ki köztem és a kutyák közt, illetve ha én idomítanám őket, annak is nagy a valószínűsége, hogy ha mindketten utasítást adnánk nekik, rám hallgatnának.- és bár szívesen vesz új kutyákat, de más démontól nem, ezt tiszteletben tartja, azt a köteléket, ami démon és pokolkutya közt van, nem Mammon fogja elszakítani.
- Meg-meg, igazán jól beilleszkedtek, természetesen akadnak még problémák, amikor előszeretettel rohangálnak odabent és levernek ezt-azt, de ezek csupán apróságok.- olyanok, amiktől csupán pillanatnyi haragot érez, de az is hamar elszáll, amikor a kis kedvenceire pillant. Nehezen érti meg, hogy mások, például az angyalok hogy nem képesek meglátni bennük a szépséget.
- Az még kiderül, hogy mi is vagy ifjú ember, az még kiderül, hogy mi is vagy. Eddig tiszteletlen, az biztos. Nem illik ilyen durván közbevágni mások beszélgetésébe, főleg bemutatkozás nélkül. Illemre lehet tanítanod kell majd Belial.- érti és elfogadja, hogy ember, és nem rendelkezik olyan kifinomult modorral, mint a világvége előttiek, de az alapokkal mindenkinek tisztában kellene lennie.
Érdekesnek találja, hogy Belial egy másik felet emleget a fiúval kapcsolatban, de annyira nem, hogy most rögtön rákérdezzen.
- Talán attól tartasz, hogy valakik megtámadnának minket? Sőt, ki akarnának rabolni? Vénségedre ilyen félős lettél?- kérdezte egy apró mosollyal az ajkán és elindult visszafelé az épületbe.
- Becsülendő, hogy szeretné megismerni a jobbik felét. Ha meg tanul bánni vele, és jóra használja, nekünk jóra, akkor igen, hasznos lehet. S nem, még nem említetted, és ha hagytál ott egy üzenetet is, akkor kifejezetten nagy az esély arra, hogy nekem tulajdonítják majd a tűzesetet.- pár pillanatra elcsendesedett, miközben töprengett az elhangozott szavakon.- Ami kedvező számomra, hiszen megígértem a vadásznősténynek, hogy fog még hallani felőlem, és nem lesz tőle boldog.- ezzel is tovább keseríti az életét és így Wallenbergét is, két legyet egy csapásra.- Jerj ide ifjúember, ha szeretnéd megismerni a démoni véred, akkor nem árt, ha hallod mikről is társalgunk mi ketten. S amikor elcsendesedünk, akkor nyugodtan szólalj meg, és kérdez, ha úgy gondolod, hogy van kérdésed.- de reméli, hogy nem lesz olyan illetlen, hogy a két démon párbeszéde közben fog csak úgy közbe vágni.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1117
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 08, 2020 1:24 pm

Treffen im Museum
Mammon & Aaron & Belial
Már magasan az éjszakában járunk, az utcák csendesek, amikor a megbeszélt találkozóhelyre érkezem. Eredetileg démonkutyám lett volna társaságom az ide úton, de ő is csak azért, mert a parkban dolgom volt vele. A véletlennek köszönhető, hogy egy félvér gyerek is az utamba akadt és mivel úgy gondoltam, még hasznomra lehet, úgy döntöttem magammal csalom. Megállva az épület előtt testvéremet üdvözlöm. Persze ő sincs egyedül, árnyékában két pokoleb követi.
-Ich verbringe meine Zeit nicht mit so etwas wie Dressur. (Nem töltöm én olyasmivel az időmet, mint az idomítás.) - nevetem el magam. Fivéremmel ellentétben nekem semmi érzékem hozzá. Erre a legékesebb bizonyíték Káin, akit most nem hoztam magammal. Ábel is csak azért kezelhető jól, mert alapból jó a természete és engedelmes fajta.
-Az efféle feladatokat, másra bízom. - teszem hozzá.
-Na és ha már kutyák...az újak megszokták már az új otthont? - vigyorodom el elképzelve, ahogy az öcskös bokáig jár a démoni ebekben. Te jó Pokol! Harminc kutya, amit én vittem meg ami már eleve megvolt.
Az ebkíséret Mammon előtt áll meg, így ha Iraf mellettem áll meg, jól láthatja őket.
-Na őket nem igen simogathatná Aaron feled. - pillantok a félvérre halvány vigyorral. Látom rajta, hogy azért megtartja a méteres távolságot, bezzeg a másik fele, egészen biztos vidáman vetődne közéjük egy kis kutyasimogatásra.
-Na de menjünk beljebb. - javaslom, ne az utcán ácsorogva tárgyaljuk meg a dolgokat. Elindulok felfelé a lépcsőn, Ábel lábam mellett követ. Hátrapillantok a félvérnek, intek, hogy jöjjön ő is.
-Das Kind wäre stärker auf der Dämonenlinie. (A kölyök erősödne démonvonalon.) Még hasznos lehet. Említettem már, hogy egy félvérrel gyújtottam fel az elmegyógyot vadászfalván? - kérdezem költőien. Hogy is tudhatna róla, hiszen még nem is számoltam be neki a New Yorkban tett rövid, de annál emlékezetesebb látogatásomról.

zene: nincs || szószám: 284  || üzenet:    devil   ||
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next