Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

Új topikot nyitok
Bátran nyiss friss topikot
Új hozzászólást írok
Válaszolj hozzászólással

• Aranyköpések •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Puriel

Aranyköpések  Tumblr_inline_nmmg4my3sb1rt3qpr_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
5
☩ Rang :
Kerub
☩ Play by :
Katie McGrath
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 11, 2020 3:31 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next

Amikor játékegyeztetésnél angyaltestvéremet elkapja a lelkesedés:

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:
Ejj de jól fogunk szórakozni, illetve legalábbis én biztos, amint eltöröm pár kellemetlenkedő halandó nyakát

Én meg:
[You must be registered and logged in to see this image.]
sdad sdad

bocsánat Dex, több szennyest nem teregetek ki, de olyan jól szórakoztam ezen, hogy muszáj volt Razz
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Aranyköpések  E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Aranyköpések  ImhyORe
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Aranyköpések  CqPr1KH
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Aug. 25, 2020 4:11 pm

Szeretnék egy kis gyönyörűségét mutatni, mikor ezeket olvastam borzongtam. Olyan szép, minden reagod drágám, hogy oldalakat tölthetnék meg. Most dicsekszem veled.  s4h4h

[You must be registered and logged in to see this link.] írta:
[You must be registered and logged in to see this link.]  Hangszálaim fájdalmasan feszültek meg, ahogy tüdőmből kipréselődött a levegő, amelyet a szellő könnyed, kacér csábítással ragadott magával és fogta marokra. Abban a pillanatban, ahogy magához vont testem lázassá vált, s minden félelmem, amelyet magam számára is palástoltam hirtelenjében valósággá vált és igazolást nyert; megkaptam hát a jussomat mely gyötrő fájdalomban bontott szárnyakat az idők végezetéig mégis lágy szárnyain úszva lubickoltam. Lágy olaj volt a forró tűzre. Túl sok. Túl sok. Meggyötört lelkem pusztító vigaszért könyörgött, s teste és fedetlen mellkasa óvó templommá vált, melyben pokoli lánggal égett a tűz; nem vágytam másra csak Rá, hogy egészen felemésszen pusztán pillangó szárnycsapásnyi boldogságért, kielégítettségért. Szilaj mámorban fürdőzve csókoltam, haraptam évszázadok óta nem érzett ajkait, melyek egykor a megváltás édes gyümölcsét kínálta. Most tönkretesz. [...]
Tudatom homályában lusta hömpölygéssel elevenedett meg az együtt töltött számtalan éjszaka, amelyek túlontúl hamar hamvadtak el lassan kínzó csókok, íjhúrként egymásnak feszülő testünk és gyötrő incselkedéseink következtében – titok és vágy kísérte minden pillanatunkat. [...]
Jéggé hűlt ujjaim tétován gombolták a kabátomat.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Oh, Death, Well I am Death, none can excel, I'll open the door to heaven or hell.
Oh Death
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

Aranyköpések  Tumblr_inline_oe276vcLz81rifr4k_500
Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E
Aranyköpések  PVHjjE4

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Aranyköpések  33c3cc192e4963ae65bd36763dcfe092
℘ Jade
Drága húgom! Bár tudnám, hogy létezel. 12 éve történt, hogy anyánkat megerőszakolta egy démon egy gyermek reményében, beteg nem-de? Miután megszülettél anyáknak sikerült elmenekülnie. Meg kellett küzdenie a benned rejtőző démonnal. Boldogság nem tartott sokäig, ugyan is utolért szeretett apád. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa a város "nyugalmát." "

☩ Reagok :
110
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Aug. 22, 2020 1:48 am

Bocsássatok meg, de ezen sírok!!! XD

Sam Wright írta:
"- Hello Kitty, Kitty, Kitty, hát itt vagy! - fedezi fel látványosan meghökkenten a lányt a szőnyegen és hozzávágja az öt kilós labdácskát a legnagyobb erővel amivel ilyen rövid célzással képes, ha szerencséje van, feltápászkodás közben találja vele oldalba. - Egy imp vett célba és száguldott a bordáid felé, hogy kizabálja a májad, bang, Hello Kitty békében nyugszik!"[You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Beelzebub

Aranyköpések  Tumblr_pdg2lsQVGI1thtqud_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
236
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Aug. 10, 2020 7:05 pm

"Kegyetlen, ez kétségtelen… de erre van szükségem. A könyörület nem fog megmenteni, a könyörület már nem létezik." -- nem vicces, de túl szép és igaz [You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Beelzebub

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
236
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Júl. 20, 2020 7:49 pm

"Talán nem a legbölcsebb választás, talán lehetne biztonságosabb opcióim is, de talán mégis pont ő az akire szükségem van. Mert talán bármelyikükkel próbára kellene tenni a szerencsémet – s ha már így van, őt választom." --- a legjobb rossz választás vagyok :3, vagy a legrosszabb jó [You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Aranyköpések  GadHg7Q
Aranyköpések  Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
791
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jún. 12, 2020 10:44 pm

Egy kis mai chat játék Smile
5 szavas mese, fogadjátok sok szeretettel [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] [You must be registered and logged in to see this link.] és jó magam tollából.

Az erdő szélén sétált egy fehér nyuszi hosszú fölű és foltos. Sajnos sántított a bal lába. Egyszer egy késői estén, mikor éppen termonukleáris térhajtőművel játszott, ablakánál bekopogtatott csőrével egy veréb. Cifrát káromkodott, métereset köpött oldalra, majd tisztes kupacot termelt az előtte heverő macskaszőrből. Párnát kötött. Kérdezi a nyúl: Mit akarsz? Mire a veréb: CSIIP! rikkantott. Megkaparta az ablakot. Engedjél be! A fehér nyuszi fejét ingatta és tovább nézte pucér nyuszis térhajtóművét. Inkább ráragasztaná a macskaszőrt a veréb hátsójára, hogy szexi veréblánynak álcázza és kihasználja lehetőségeit. "Engedj be, vagy ide szarok!" Szólal meg hátulról a dörmögős hangú Raiden, aki éppen elvesztette már verébtollból szőtt nadrágját. Nagy gondban van a veréb ahogy meglátja, el kellett érni a csatlakozást. Ezért, fogta a termonukleáris térhajtóművet, rápattant és kilövellt a hipertérbe. De elfelejtette az űrruhát ezért ropogós falatként esett vissza Raiden. Nem ütöttem meg magát, mert a chicken nuggetsek talpra esnek. Ekkor jött a hangya sereg és egy fésűvel rendet tett. A veréb még mindig ott kapart. De jött a félszemű küklopsz és könnyedén lerombolta a nyuszi macskaszőr kupacát. Anyád! Kiáltott utána, husángot lobogtatva a vérnyúl, bosszúszomjasan. A kupacot a meleg barátjának ajánlva lépett hevében, sánta lába megbicsaklott, száját a küszöbbe verte. Nagyot ordított vér fröccsent belőle ez pedig odavonzotta a környék legkétbalkezesebb medvéjét. Majd én segítek sikít teljes pánikban a medve. A nyuszi életét félve elmászott a sajtreszelőig azzal fenyítve, elreszeli mindkét fülét. Nyuszi sikít és vijjog is mellé nagyot, ettől pedig átváltozik egy hatalmas, csillogó, izzadt szőrös hátú öregemberré, akit bekap egy sárkány, majd hirtelen felköhögi. Fúj de rágós! Bömböli nagyokat krákogva és vízért, meg tiszta alsóneműért imákozik serényen. De szerencsétlenségére, csak egy barna tiara kerül mancsa útjába. Kaja! üvölti éhesen és beleharap. Ám azonnal ketté törik foga. Kellemetlen, mert a helyi fogorvsok gyerekek, tulipánnal és százszorszéppel gyógyítanak, s erre csak mérgező nő. Gyorskezelésként előkap egy üveg páleszt, pamut anyagot töm bele hogy később szagolgathassa, amikor egyedül kell orrába turkálni. Eközben, a szárnyas rák mélyen a tenger fenekén halpaprikást készít. De nincs elég hal a vízben ezért kénytelen magas kamatú banki hitelt felvenni, hogy tinderen előfizessen a pro - nem tudja mi a tinder. De megkérdezi cápakomát, héééé teee! Van még hagyma a zöldségesben? cápakoma azonban éppen cápamama uszonyát csiklandozta. De megijedt, azt hitte, hogy a tinderes pasi rontott be, de csak nagyanyja jött a vacsorával, aztán jó éjt kívánjon! (Vége)
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Nieven

Aranyköpések  Pikkelyke2
☩ Történetem :
☩ Reagok :
171
☩ Rang :
7. leviatán
☩ Play by :
India Eisley
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 27, 2020 6:00 pm

"- Az ősi indián nevem Szar Füst, de manapság csak Athlannak hívnak. " - mondotta [You must be registered and logged in to see this link.], miután a neve után érdeklődtem. Sírtam a röhögéstől xD
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Beelzebub

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
236
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 23, 2020 2:18 pm

"Továbbá igen sanszos volt, hogy félretette időközben a félelmeit és kijött a ’fényre’. Ha a fiúkat szereti hát üsse kavics, csináljon, amit akar én csak a pénzemet akarom visszakapni."
"Ha Francis a fiúkat szereti, hát tőlem azt is megkaphatja." --- @Cara Pierce egy jó főnök mindent megbocsát xDdd
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Aranyköpések  GadHg7Q
Aranyköpések  Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
791
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 18, 2020 11:03 pm

Bu!
Nagy chat, ilyen amikor a démonnak van egy bátyuskája Embarassed

[22:39:44] [You must be registered and logged in to see this link.] : Belphie, felelsz, vagy mersz?

[22:39:54]Belphegor : Merek

[22:40:39]Sophia N. Haynes : Hm... mondd, hogy angyalom, annak, akit a legjobba szeretsz, és ülj az ölébe Very Happy

[22:42:29]Belphegor : *Elgondolkozik egy pillanatra, halovány mosoly kúszik ajkaira és Belialhoz sétál. Ujjaival markáns álla alá nyúl és tekintetét rabul ejtve az ölébe ül* My Angel! *bújik izmos mellkasához*

[22:42:50] [You must be registered and logged in to see this link.] : Khm

[22:43:13] [You must be registered and logged in to see this link.] : azt hiszem zavarunk srácok Very Happy

[22:43:18]Belphegor : Ne haragudj Tesó Embarassed

[22:43:41]Beleth : inkább haladjunk tovább

[22:43:49]Beleth : : D

[22:44:13]Belphegor : Beleth, felelsz vagy mersz?

[22:44:19]Beleth : merek

[22:45:00] [You must be registered and logged in to see this link.] : Belphi Razz //megint belecsaptunk?X D
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

Aranyköpések  E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Aranyköpések  ImhyORe
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Aranyköpések  CqPr1KH
☩ Reagok :
146
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 6:04 pm

Ezt is meg kell őrizni az utókornak.  lol!

Beel: Anyag nem vész el, csak átalakul ♡

Raiden: Neeeeeeee xd

Athlantisz: Mindenki a vendégem!

[You must be registered and logged in to see this link.]: Akkor egy jó KFC?

[You must be registered and logged in to see this link.]: Alex *beleszippant a levágott szárnyakba*, ez egy jó üzlet volt, köszönöm

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Oh, Death, Well I am Death, none can excel, I'll open the door to heaven or hell.
Oh Death
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Beelzebub

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
236
☩ Rang :
A torkosság démona
☩ Play by :
Hugh Dancy
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Ápr. 06, 2020 4:20 pm

"Mi tagadás előfordult már velem, hogy egy nagyon jellegzetes illatú cigaretta elszívása után egy belső hang arra bíztatott, hogy dobjam a textilt, és pattanjak fel a sárkányra, de ez most egészen más érzés volt."
"Talán titokban én is megakartam nézni a lányokat ki tudja. Lehet, hogy ideje lesz most már tényleg kezdeni valamit a hanyatló szexuális életemmel, mert ha már a meztelen lányok is érdekelnek, akkor tényleg nagy a baj. " -- hölgyeim és uraim [You must be registered and logged in to see this link.]
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 29, 2019 6:59 pm

Hogyan győzzük meg az újonc démonokat, hogy csatlakozzanak a csapatunkba. Volgan módszere;

Azura: szóval Prettyface elárulnád hogyan stipistopizott le Volgan? vagy fordítva? szemöldökemelgetés
@Theodore : hát.. minden olyan gyorsan történt... feljött és.. és... és csak megkérdezte...
@Volgan : Belé helyeztem
@Theodore : persze volt választásom de... de ki mer nemet mondani neki? csak rá kell nézni és már fél az ember
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 4 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4  Next