Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Valahol a Szaharában •
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 04, 2019 12:09 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next

Kívülről igazán komikusan nézhet ki, amit művelünk. Egy viszonylag rangos démon és egy viszonylag rangos angyal a puszta fizikai erőt kimerítve birkózik a sivatag közepén. Mert erre nem lehet mást mondani, birkózás. Mint a gyerekek, a homokban. Különösen, amikor igyekszik fogást találni rajtam, míg én a nyakát törném. Nincsenek szárnyak, bőrt felhasító széllöketek, egymás arcába repülő pengék, pecsétek. Semmi, amihez hozzá vagyunk szokva. Illetve, az ő nevében nem beszélhetek, a sajátomban igen, kemény ütközetek edzettek meg. A fogást végül úgy tűnik megtalálja, még úgy is átdob a hátán, hogy mögötte állok egy érdekes mozdulattal. Legyen. Rántom magammal és esés közben sem engedem. Vége van. Fél úton roppantom a nyakát és míg én tompa robajjal csapódok a homokba, ő valószínűleg elernyedt testtel, mozdulatlanul, amíg vissza nem forr a nyaka a helyére. De az nem két másodperc ugyebár. Őt ott hagyom, én felállok és szárnyaim előhívva egy erőteljes széllökettel lepergetek magamról minden homokot. Üthetnénk egymást napestig, de én ennyivel is megelégszem. Egy kevés gőzt sikerült kieresztenem, tudom hol kell megállni.
- Na, hol is tartottunk? – Támaszkodom térdeimre a homokban fekvő Volgan mellett kifújva magam. – Az a kérdésed, hogy miért segítek nektek. Tudod, örülhetnél, hogy Azura mellém pártolt az ark helyett. El tudod képzelni Gabriel módszereit? A láncok súlyát, amiket az árnyékból a démonlordodra vetne? – Mert én igen.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 29, 2019 10:09 am

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Na úgy tűnik csak földre lehet vinni Rassilont. Miután felállt kiköpte a kellemetlen homokot a szájából, és hirtelenjében esik nekem. Ütései csak úgy záporoznak felém. Egyet kettőt be is kapok, de szerencsére nem kellemetlen helyre érkeznek meg. Folyamatosan koncentrálok, az ütésekre. Várok arra az egy pillanatra amikor megnyílik a lehetőség kapuja. Ami meg is látszódik, az egyik fejre készülő csapása elől elhajolok, és egy jól időzített állassal hálálom meg ütéseit. Sajnos ő sem tágít, ütésem után satuba fogja fejemet, oly rövidke pillanat alatt, hogy felfogni nehézkes. Véget akar vetni a bunyónak. Ááá nem most jöttem le a falvédőről tollas. Lábammal az ő lábai mögé támasztok, kezemmel mellkasánál átfogom, és úgy dobom át magamon a földre, ha a nyakamat ez után sem ereszti levegőbe emelem a két lábam, és térdeimmel a mellkasát kívánom megroppantani.   

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Jan. 29, 2019 9:26 am

Á, szóval a démon mellkasán éktelenkedik egy sérülés. Legalábbis a reakciója az eddigiekhez képest erre enged következtetni. Adok időt neki, hogy összeszedje magát, most az egyszer. Nagylelkűségem ára nem más, mint hogy hamarosan arccal a homokban landolok. Érzem, ahogy ajkaimban keveredik a homok molekuláinak íze a saját véremével. Az ütés helye persze már gyógyul is, hisz nem angyalpenge okozta a felületes bőrhasadást. Felállva kiköpöm, ami a kellemetlen ízt váltja ki, de én magam már nem viszonzom a démon ráérős farkasszemezését. Nem várakoztatom tovább. Súlyos ütéseket mérek rá, időt sem hagyva a feleszmélésre. Volgan első kézből tapasztalhatja, hogy szikár termetem a legkevésbé sem lassít le. Hol a mellkasa, ami úgy tűnik fáj neki, hol a torka, ami így a levegő útját zárja el, hol egyéb funkcionális pontok kapnak, ha nem kapja össze magát és védekezik megfelelően. Én nem hagyom abba. Egészen addig, amíg ellencsapás nem érkezik. Ekkor sem védekezek, helyette harcmodort váltok és a saját támadásának erejét fordítom ellene, egy rutinos mozdulattal satuba fogva a fejét. Ha pedig nincs egy trükk a tarsolyában, a nyakát töröm és átmeneti kakaskodásunknak annyi.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Jan. 28, 2019 7:58 am

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Elégetett fejet vág mikor a tőr a fa törzsébe fúródik. Nyilván most azt gondolja, hogy az ő szabályai szerint játszunk, de ez pont nem így van. Ütéseimet könnyedén hárítja, majd ismét megfejel. Kemény fejű alak. Kis angyal korában biztos sokat mondogatták neki, hogy használd a fejed. Viszont nem is ez esett szarul, hanem az utána következő rúgás. Mikor a talpa, és a mellkasom összetalálkoztak, heves fájdalomtól szisszenek fel. Három lépést hátra, kezemet a mellkasomhoz tapasztom. Két három mély lélegzet után rontok rá ismét mit sem foglalkozva a kínnal amit a seb okoz. Rohanok felé, majd az utolsó pillanatban elcsúszok mellette, és kezemmel a lábát célzom meg. Ha minden jól megy pofával a homokba zuhanva végzi. Miután fölállok, és várom a támadását.     

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 9:33 pm

Elégedetten figyelem, ahogy fegyvere mélyen a pálmafa törzsébe fúródik és Volgan elfogadja az íratlan játékszabályokat. Egy részem még meg is érti a szándékait. Hogy bosszantja a jelenlétem a felettese életében, hogy veszélyben érzi tőle, hogy nem tetszik neki az angyalokkal való szövetkezés. De a megértésem nem jelenti azt, hogy tolerálom is azt, hogy megpróbál beleköpni a levesembe. Mégsem zavar a dolgok alakulása. Valami különös okból ez most mindkettőnknek jól esik.
Nem tudom, hogy ez a démon milyen ellenfelekkel szokta összerúgni a port, de egy sokat tapasztalt szeráffal szemben azért kicsit jobban kellene próbálkoznia. Akkor is, ha szokatlan módon egyszerű ökölharcról van szó. Egyik alkarommal az elterelésnek szánt ütését blokkolom, másik kezemmel a valóban ütésre célzott öklét kapom el, melyen angyaloktól is szoktalan erővel török egyet. Ebben a helyzetben nincs mivel megragadnia a fejem, így - ha már ilyen kemény a fejem minden értelemben, bár bevallom az övé is - ismét erőteljesen megfejelem, majd mellkason talpalom. Mit sem tudva az ott éktelenkedő sérülésről.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 7:19 pm

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Bár nem minden úgy sikerült, ahogy terveztem, mégis élvezettel látom mikor ütésem után meggörnyed. Az amikor karomat megragadva hajított át a vállán az már kevésbé. Míg a levegőbe vagyok fordulok egyet, hogy a hátamra érkezzek, így tompítva az esést. Szép húzás meg kell hagyni, de nem elég jó. Felkelek, és a kezembe lévő tőrt egy közeli fába állítom, nem kell ez ide. Ökleit maga elé emelve hátrál pár lépést, miközben érdekes vigyor mászik arcára. Úgy látom neki is ez kell.
- Nem kell kétszer kérned - teszem fel én is a kezeimet majd megindulok felé. Bal kezemmel hamis mozdulatot lendítek elterelés ként, ha beválik jobb kezemmel jól arcondörgölöm, ha esetleg mind a kettőt hárítja, megragadom fejét, és kis ugrás segítségével térdelem meg.    

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 7:04 pm

Nem ez jellemző a harcmodoromra, mégis várom az ellencsapását. Más esetben mihelyt a földre kerül újra és újra lesújtanék rá, lélegzetvételnyi időt nem adva a válaszra, amíg lélegzik vagy mozog. Ő mégis megkapja azt az ezredmásodpercet, amit úgy tűnik ki is használ, hisz bár tompítom az ütését, rúgása még így is a gyomromat találja. Így a jó. Azt akarom, hogy megüssön. Tudat alatt talán azt akarom, hisz nem védekezek úgy, ahogy megtehetném. Mondjuk ezt egy felebaráti adok-kapoknak fegyverek nélkül, ököllel.
Meggörnyedek, a karját viszont hamar megragadom és gyakorlott mozdulattal vetem őt át a hátamon, ha nem elég óvatos, kiugrott vállal csapódik ismét a sivatag homokjába. Ahelyett, hogy a torkára lépnék elvigyorodok és hátrálni kezdek, ökleimet magam elé emelve.
- Gyere. - Sziszegem felé. Bűn az, hogy kezdem élvezni?
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 6:04 pm

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Tőröm látványa nem nagyon hatja meg, sőt erősebben kezdi el szorítani a torkomat. Ő igen gyere csak Rassilon. Végre egy méltónak tűnő ellenfél. Bár többre számítottam, szorítása nem éri el a célját, ám mikor megfejelt majd kirúgta a lábam annál inkább. Földre érve éreztem, hogy itt más stílusú harc lesz mint ezelőtt. Főképp azért, mert úgy kell legyőzni a másikat, hogy közben nem kap nagyobb sérülést, hiszen ez mindent elronthat.
- Köszönöm - kezemmel törlök le egy kis homokot az arcomról. Mosolyom szélesre húzódik, amolyan megszállott szerű. Fordulok egyet, és én is megcélzom a lábait, ha levegőbe kerül a másik lábammal megpróbálom eltalálni a gyomrát, hogy minél messzebb kerüljön. Ha ezek sikerültek akkor felállok, és felkészülök a következő támadására. Higgadtnak kell maradnom, hiszen jól felkészült ellenfelem sem tesz másképp.     

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 5:43 pm

Azon az úton, ahol ez a felszínes beszélgetés elindult, nem telne sok időbe, hogy itt hagyjam a démont, vagy a nyakát törve vessem a parancsolója lábai elé. Én azonban ezt megelőzve úgy döntök, hogy megadom neki, amit valóban akar. Még ha a problémája velem nem is személyes, esetleg szimplán csak az, hogy angyalokkal szövetkezik a felettese, akkor is szinte érzem, ahogy viszket a tenyere egy küzdelemért. Bár azt is érzem, nem csak a szövetségünk, hanem valami más is visszatartja egy harctól.
Elhaló kérdésére nem felelek, mikor kése torkomhoz szorul pedig csak visszataszító angyalisággal mosolyodok el az arcába, még inkább a pengéjének feszülve. Nem féltem a bőröm felszínét attól, hogy felsérti, miközben az én ujjaim is még inkább a nyakára szorulnak, elzárva a levegő útját. Egyikünk sem kezd fékevesztett védekezésbe, sem támadásba, hiába mindkettőnk részéről a kiszolgáltatott tartás. Ami annyit jelent, hogy mindketten tudjuk, hogy nem árthatunk egymásnak. Legalábbis maradandóan nem. Angyali erővel fejelem meg, ezzel egyszerre elengedem a torkát és kirúgom alóla a lábait, e hármassal pedig kizárt, hogy nem fog padlót azonnal a homokba harapva.
- Erre vágytál, nem? Vedd ajándéknak. - Ha lehűti magát, illetve lehűtjük magunkat talán több értelemmel beszélhetünk majd.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 5:29 pm

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Látszólag jobban tetszik neki ez a fajta beszélgetés, ámbár üres fenyegetőzésekkel nem leszünk előrébb. Kisebb mosoly hagyja el arcát, majd fegyveréhez nyúl. A nyomorult, megbízhatatlan tollas. Ha már nem a nagyfőnökkel beszél azt hiszi mindent megtehet. A következő mondatával viszont kiverte a biztosítékot.
- Pff te magadtól vagy ennyire gyökér vagy segít valaki? - teszem fel a kérdést kissé sértődötten – Hidd el ha el akarnálak tüntetni a képből nem így csinálnám, ez nem az én asztalom. - forgatom szemeimet, majd bal kezemet hátam mögött rejlő tőrre helyezem. Biztos ami biztos. Megváltozott tekintete arról árulkodik, hogy készül valamire. Szárnyait elrejti, úgy néz ki hosszas megbeszélés lesz. Megindul felém, egy darabig furcsán nézek rá, majd megemeli a karját, és nyakamat ujjai közt találom. Gúnyos vigyorral nézek rá.
- Komolyan… ennyire futja...- nevetek bele a képébe, majd sebes mozdulattal kapom elő a tőrömet egyenesen a torkának szegezve.
- Nem most jöttem le a falvédőről tollas -nézek bele elszántan a szemébe. Pontosan az van amire legbelül vágytam, viszont el akartam kerülni.    

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 3:56 pm

Ez a spiritusz, amibe hirtelen átcsap már hitelesebbnek tűnik. Akkor is, ha csak ugat, de nem harap. Ami azt illeti, egyikünk sem igazán haraphat, nem vagyunk abban a helyzetben. De ez nem jelenti azt, hogy ne használhatnánk ki a sivatag adta előnyöket. Hisz ami a sivatagban történik, a sivatagban marad. Erre a gondolatra és újabb kérdésére apró mosoly fut át vonásaimon, a futó kifejezéssel pedig egyik ujjaim is végig húzom a helyén pihenő fegyveremen. Egy cseppet sem aggódom, Azurával sem kezdődött kevésbé ellenségesen a kapcsolatunk, s lám mivé nőtte ki magát. Bár azt hozzá kell tenni, hogy a démonnőnek feltételezhetően több sütnivalója van, mint ennek itt. Ha naiv lennék azt gondolnám, hogy rózsaszín köd lepi el az agyát.
- Vagy úgy. - Bólintok színészies megvilágosodással. - Szóval azért vagyok itt, hogy kihúzz belőlem valami olyat, amit kiforgathatsz, aztán loholhatsz vele a gazdádhoz, mint egy hűséges kutya. - Hát ez… kedves gondolat. Én viszont nem szeretem, ha szórakoznak velem. Az eddigi könnyelműségem eltűnik és fenyegető szigor veszi át a helyét. Ezzel együtt pedig szárnyaim is visszahúzódnak, immár teljes emberi alakot öltök, jelezve, hogy nem áll szándékomban távozni. Abban azonban nem vagyok biztos, hogy elég nagy kettőnknek a sivatag. Súlyos léptekkel közeledek felé, a démonnak pedig két választása marad. Védekezik vagy támad, amikor egyik karom megemelve, telekinézissel ujjaim közé rántom a torkát.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 27, 2019 2:11 pm

Ugyan mit lát benne?
Rassilon && Volgan
Hiába fejezem ki őszinte sajnálatomat, ő azt is pökhendin reagálja le. Idegesítő példánya a fajának. Nem elég, hogy azt képzeli ő a legcsodásabb, és legerősebb, még rá is tesz egy lapáttal. Kölcsönös nemkedvelésünk tisztán látszódik. Egy egy pillantásból, és persze a szavak hangsúlyából. Mikor közöltem vele a tényállást, pislogott vagy kettőt, és megrázta a fejét. Mivan? Angyal uraságának már az se tetszik, ha nem hosszas, és felesleges körökkel kezdjük a témát, hanem egyenesen bele? Felsőbbrendűségét azzal próbálja megtartani, hogy a szárnyait nem pakolja el. Mintha érdekelne. Szárnyakkal vagy anélkül, ugyan az mint a többi. Kérdései jobban meglepnek mint gondoltam volna. Forgatok egyet a szemeimen. Komolyan ennyire telik tőle? Idejön, és azzal akarja megmutatni mekkora sztár is ő, hogy nekem esne?
- Ó hidd el én lennék a legboldogabb, ha itt helybe kitéphetném a féltve őrzött szárnyacskáidat,… viszont azzal még várnod kell. - húzom félre a szám szélét. Látszik rajta, hogy nem mindennapi szeráf, de azzal, hogy alábecsül megteszi a legnagyobb hibát amit elkövethet. Kérdésemet kérdés követi.
- Mi okod lenne hazudnod nekem? - halk hümmögés után kezdek bele mondanivalómba. - Csodás elméddel gondolhatnád, hogy ezután a beszélgetés után beszámolok Azurának a hallottakról, még ha őt megkerülve jutottunk is el ide. - fejezem be a mondatot, amolyan démoni magabiztossággal. Egyébként, ha később kiderül, hogy hazudott nekem, még mindig ott az az opció, hogy tollpárnát csináljak belőle Azunak.  

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
4 / 5 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3, 4, 5  Next