Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Kapcsolatkereső •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Anael

Kapcsolatkereső 60d6ba3e60932cd2134f1a767c26063372f2ab1c
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
60
☩ Rang :
☉ i missed it
☩ Play by :
☉ emilia clarke
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 11, 2020 7:48 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Méltán Tisztelt Egybegyűltek!

Többszöri fiaskót követően, úgy határoztam megválok egykori keresettemtől; hallgatva hát a bölcs szavakra remélem, hogy a túltengő démonláz közepette akad olyan, aki elvállalja eme nemes szerepet.

Tehát összegezve, olyan démonra lenne szükségem, aki megélt már legalább fél évezredet; nemtől és alapvetően mindenféle dologtól függetlenül és ne adja Isten unatkozik, ezért időről időre felkeresi Anaelt – vagy alapvetően is a háttérből mozgatja a kis életét –, hogy egy PICIKÉT bele rondítson ilyen meg olyan módon, szeretetből.

Tudom, hogy ezt nem fejtettem ki túlságosan bőven, de akadnak mindenféle ötleteim, amik inkább megbeszélés tárgyát képzik és nem is ragaszkodom feltétlenül sok mindenhez, szóval rugalmas vagyok ebben a kérdésben.

Várom a lelkes Önkéntest nagy-nagy szívvel! luvu

jelige: rontom a levegőt
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Puriel

Kapcsolatkereső 48519e3dc3601406798910f8d718a9c41b1d0088
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
19
☩ Rang :
Kerub
☩ Play by :
Katie McGrath
☩ Korom :
166
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 04, 2020 7:03 pm

Kedveseim luvu

Puriel szívesen kialakítana különböző kapcsolati szálakat, legyen az friss, vagy múltba visszanyúló. Állok rendelkezésedre, ha netán el tudod képzelni, hogy beillik valahogyan a képbe.
(természetesen a San Franciscoban leledző angyalok kiváltképp előnyben vannak)

Illetve egyelőre nem tudom eldönteni, hogy miféle legyen a következő kapcsolat, hirdessem, vagy sem,  mindenesetre első körben bedobom a közösbe, hátha illik rád (valamennyire);
tehát, adott egy "visszavonult" harcos angyal, akit Puriel hosszú évtizedek óta nem látott, és csak a puszta kíváncsiságának köszönhetően találkoznak megint. Puriel szeretné meggyőzni, hogy adja fel a visszavonulást, és lépjen ki a látszat-ember megformálásából; ezekben az időkben nagyobb szükségük lenne egymásra, mint valaha.
Az előtörténetem róla szól, így ha netán felkeltettem az érdeklődést, érdemes elolvasni. A többit megbeszéljük Wink
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Carleigh Bay

Kapcsolatkereső Original
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
10
☩ Rang :
-
☩ Play by :
Rose Leslie ~
☩ Korom :
27
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Aug. 20, 2020 8:37 pm

Tisztelt Nagyérdemű s4h4h

Mivel Carleigh előtt szülei, s ezáltal rokonsága is ismeretlen (ő csak annyit tud, hogy születése után magára hagyták), az az elvetemült - és lehet, hogy halálra ítélt - ötletem támadt, amiben a karakterhirdetés helyett első körben egy már meglévő oldalkarakter számára ajánlanék fel közös plot lehetőséget.

Szóval, ha esetleg vadász vagy, abból is a halandó fajta, ráadásul a *távoli jövőben beleférne egy húg, unokatestvér, etc. bármilyen olyan rokoni kapcsolat, ami visszavezethető lehetne hozzám, kérlek keress meg, hogy kibonthassuk ezt az izgalmas, akár lélektépőnek is beillő plotot. Miért lenne az? Nos, a karakterem angyalok és démonok között mozog, s elég szoros kapcsolatot alakított ki velük. Egy felbukkanó vérszerinti rokon eleve nagy drámát jelentene, az meg csak a hab a tortán, hogy az illető vadász... Ez a kis csavar biztosan kellő feszültségre adna okot mindkettőnk számára...

*Azért írtam távoli jövőt, mert még friss vagyok az oldalon, szóval van mit kijátszanom, és addig nem is lenne érdemes belekezdenem a rokoni kapcsolat kiépítésébe, amíg nem történnek meg a fontos játékaim (és ez több hónap is lehet akár). Tehát időnk éppenséggel annyi lenne, mint a tenger, hogy mindent megbeszéljünk
. láv hág

Nagyon köszönöm, meg is van a csodás testvérkém luvu
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Aug. 04, 2020 7:38 pm

Hali

Gondoltam már előtörténet előtt idebiggyesztek egy hozzászólást, hogy ne a levegőbe érkezzek (bár abban az esetben is feltalálnám magam, egy próbát megér). Very Happy

Két részről is várom az esetleges szálakat. A fővonalam Gustav, New York-i vadászfialás, akinek a vadászlét mellett a fiúból férfivá válás nehézségeivel is meg kell küzdenie.

Hogy ne legyen egyszerű az élet, egy démon szunnyad benne, akinek az előélete és céljai teljesen rugalmasak. A két opció, ami bennem felmerült, hogy vagy bujkál valaki/valami elől, vagy konkrét célja van a megszállással.

Szóval várok szeretettel random városi kapcsolatokat; démonokat, akik nagyon szeretnék kihúzni és elseggelni a Gustavban rejtőző démont, vagy épp ellenkezőleg, a szövetségesei; meg
lényegében bárkit, aki lát fantáziát a fiúban.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Aug. 01, 2020 3:05 pm

Halihó! OMG

Eredetileg Zarallal lett volna plotom, de sajnos ő már nincs az oldalon, s nagyon úgy néz ki, senki sem vevő rá.. l98l9l (Ha valakit esetleg érdekel, elsősorban az ő karakterét várnám Very Happy)
Így viszont másik "udvarló" után kell néznem Very Happy Nem feltétlenül szerelmi szálra gondolok, az lenne az ideális, de tulajdonképpen egy barátság extrákkal dolog is beleférne, vagy csak barátok és mellé egy kis plátói szerelem talán? fgbhjfk Amelyik szimpatikusabb.
Hogy nagyjából mi is lenne a plot célja? Nos, egy amolyan gyűlöljük egymást, de irtózatosan kezdetű kapcsolat lenne az elején, ami később a fentebb említett opciók közül az egyikbe fordulna át. Mindenképp egy kicsit érdekesebb koncepciót képzeltem el nekik, nem egy amolyan nyáladzós, halálosan szeretjük egymást dolgot. Szurkálódások, beszólások, tagadjukleamíglehethogyérzünkvalamit... szóval valami hasonlót képzeltem el fejben. fanolos  
Ha valakit érdekel, pmben megtalál.

Ezen kívül persze bármiféle hosszútávú plotra vevő vagyok, akár ezzel a leányzóval, akár Jaellel! *q*
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anael

Kapcsolatkereső 60d6ba3e60932cd2134f1a767c26063372f2ab1c
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
60
☩ Rang :
☉ i missed it
☩ Play by :
☉ emilia clarke
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 15, 2020 7:20 pm

Szervusz, mindenkinek!

Olyan személyeket keresnék – mindenféle megkülönböztetés nélkül –, akik valamilyen úton-módon segítenének Anael személyiségének teljes kibontakoztatásában mind a jelenben, mind pedig a múltban. Ha esetlegesen a szárnyas pajtik és halandók közül még valaki igényt tartana rám, ne habozz, írj bármikor.   fanolos

Amit tudni érdemes
✘ Anael alapvetően az elmúlt évtizedekben vesztette el régi fényét és báját; és jelenleg is inkább hajlik a bűnös dolgok felé, talán vonzza is és keresi is.
✘ New Yorkban tengeti életének java részét már mióta, annak is leginkább a leghitványabb részén, mert élvezi a mocskot; a) mert ettől többnek érzi magát b) mert ez festi le leginkább az érzelmi világát.

please, szánj meg  s4h4h
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Asaliah

Kapcsolatkereső E83335a5009dbbd39bd38feebc51f9df
Kapcsolatkereső 1608b68d9c8b83cc118119493142

☩ Történetem :
☩ Reagok :
52
☩ Rang :
Ex-katona
☩ Play by :
Kate Beckinsale
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 24, 2020 10:44 am

Halihó Razz

Friss ropogós bukott keresne magához mellék szálakat. Bármit meghallgatok, legyen az rossz akaró, barátkozni vágyó, család barát ellenség... Tudjátok a szokásos klisé szöveg, lehet akár jelen vagy múlt beli kapcsolatunk, egyébiránt dobj meg a pm-el kérlek. luvu
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Aaron Maxwell

Kapcsolatkereső Original
☩ Történetem :
☩ Reagok :
32
☩ Play by :
Evan Peters
☩ Korom :
17
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 7:17 pm

Férfiak figyelem!

Spoiler:

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 28, 2020 9:43 pm

Yo all! Twisted Evil

Szeretnék plot-okat építeni más játékosokkal legyen az meglévő vagy újonnan érkezett! Hogy mire is gondoltam nagy vonalakban?

- Kapcsolatokra démonokkal/félvérekkel, amikor még a főbűnök egyike (Harag) voltam
- Olyan démonokat, akik szövetkeznek a Halál légió tagjai közé - nem csicskásokat akarok, csak ha háborúba mennénk, akkor az én oldalam erősítenék és cserébe kapnak pár lelket mondjuk, hogy mindenki jól járjon
- Bevállalós vadásszal, akivel a múltban volt összetűzésem, de mindketten élve megúsztuk az ő sajnálatára. (Jelenről is lehet szó, tárgyalóképes vagyok)

Akit valami érdekel, akkor szívesen belemegyek bővebben, csak egy PM az ára gyereeeeeeeeee

//Szerk.: Még mindig várom a jelentkezőket a megjelölt módon, viszont játékot csak egy jelenlegi zárása után kezdek//
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Márc. 17, 2020 9:42 am

Sziasztok!
Kapcsolatot keresek, pontosabban barátokat, hisz mindenkinek jól jönnek, még nekem is, és főleg a nehéz időkben.
Továbbá, keresek egy angyalt aki vissza fórdít isten felé, vagy én leszek az aki el rontja, ez még egyeztethető PM ben.
Valamint egy kuncsaft is jól jön akinek mindig táncolok, és él a mindent a szemnek, semmit a kéznek szabályom.
Ezekre keresek kapcsolatot, ha van ami érdekel, zaklas bátran egy madárkával, annak örülni fogok. Köszönettel, Eyla!

A vissza térítő szerep betöltve Adryel által, de a többire még lehet jelentkezni.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Alexander Payne

Kapcsolatkereső 7e4anIQ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
341
☩ Rang :
Vadász
☩ Play by :
Matthew Daddario
☩ Korom :
21
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 03, 2020 12:32 am

Sziasztok!

A közeljövőre keresnék egy démont, aki alkukötésben jártas és nem is veti azt meg Very Happy Részletekről bővebben írok majd pm-ben OMG

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

I am a hunter
Clearly I'm not afraid of the Dark
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Athan

Kapcsolatkereső Jack's_Eyes_1301
☩ Történetem :
☩ Reagok :
288
☩ Rang :
☠ "vadászpalánta"
☩ Play by :
Alexander Calvert
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Júl. 14, 2019 8:53 pm

Vadászok, vadászpajtik, akár emberek, figyelem!

Noha már nem kapok érte aranyszobrot meg málnát sem, nekem kedvem támadt arra, hogy kicsit magamra öltsek valamit abból, amit ti életnek neveztek What a Face  
Színészetre adnám a fejem, apró szerepre, olyanra, amiben segítségre, útmutatásra van szükségem, miközben kicsit közelebb kerülök ahhoz, ami érdekel, ami érdekes. A városok, az emberek, kényelmesen mozogni, és bár papíron a Sötét asszony szolgálataiban állok, nem kenyerem most ezt érvényesíteni, akciófilm nyomokban, vígjáték, slice of life, ami könnyedebb. Első sorban vadászpalánta szerepre, vagy épp segítőnek állnék,a narratíva szerint aztán egyszer lenne egy megmozdulásom, amiből kiindulva aztán.... lesz ami lesz Very Happy
Jelenleg SF városában vetettem meg jobban a lábam, vadászbálon megjelentem, de hogy az előtt mi volt, azt majd átbeszéljük. Nagyon remélem, hogy valaki meglátja könyörgésem kérésem, persze, ha épp olvasod és nincs de multiznál, szívesen megkísértelek Twisted Evil Twisted Evil  Izé. Kiskutyaszemek.

A viccet félretéve, szükségem van valakire és hát majd meghálálom meg minden ha nagy leszek, megmentem a sejhajod vagy csak ami kisül, mindenesetre valami történni fog Very Happy

Hétköznapokon nem vagyok épp írásképes, de ami majd kijön, tudom, nem voltam most aktív, de az a múlt, a jelen és a jövő pedig ötletekkel teli. bounce És reagokkal. Szóval, meggyőztelek? Nem? Olvasd el még egyszer!

Jelige: Beépített szépség

siker, siker, siker fanolos fanolos fanolos
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next