Hell or Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome to Hell Or Heaven frpg
- Privát szerepjátékos oldal -


 

 

 
Nappali

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Csüt. Aug. 10, 2017 8:52 pm
• Michael && Naya'il •

"Az otthon nem az, ahonnan jöttél, hanem az, ahol fényre lelsz, amikor már mindent sötétség borít." [ Tsfh: Victory ]
Nem szabad süketnek lenni a pletykákra. Mindent meg kell hallani, s tudni kell élni vele. Kiforgatni, felhasználni, magunk javára fordítani: ez mind olyan művészet, amiben jártasnak kell lennünk évszázadok óta. Sose volt másképpen és sose lesz, nem is szabad, így a megfelelő. Oka van hát annak, hogy eljöttem, ahogyan oka volt annak is, hogyha éppen távol maradtam. Nagy ez a város, már a körülményekhez és ahhoz képest, hogy milyen könnyű benne úgy elrejtőzni, hogy szem előtt vagyunk.
Nem kenyerem a bujdoklás. Sokkal jobban szeretem úgy nevezni minden cselekedetem, hogy szándékos, eldöntött, nem elsunnyogott. Hallgattam, figyeltem, morzsákat szedegettem és most itt vagyok, hogy könnyed mosollyal ajkaimon rójam le a látogatás tisztjét. Az emberektől tanult módon, udvariasságukat kölcsönözve zárom ökölbe ujjaim, s kopogtatom meg hétszer a bejárati ajtaját. Hétszer, mert hét főbűn létezik, de lám milyen érdekes párhuzam, a neve is hét betűből áll, ha maradunk ezen a használt nyelvterületen.
Nem igazgatom öltözékemet, nem túrok hajamba, nem babrálok semmivel feleslegesen. Csak kivárom, hogy bebocsásson, addig egyébbel nem zavarom. Nem volna ildomos. Arról pedig, hogy ki érkezett, nyilvánvalóan tud, mint ahogy személyem sem idegen számára. Bemutatkozunk aligha kell, elég lesz egy főhajtás is üdvözlésnek, s egy semmit meg nem oldó, de mégis varázslatos, kedvességet, léleksimítást hordozó mosoly, mely ajkaimról száll felé.
- A világért se szeretnék zavarni, csak bátorkodtam úgy érezni, hogy nem vetnéd meg a társaságot.
Tévedhetek. Hagyom, hogy ott lebegjen ennek lehetősége a mondatom felett. A többi szót, ha lesz folytatás, az ő nyitánya generálja majd.

credit && note: köszönöm a kódot <3


Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Szomb. Jún. 24, 2017 9:28 am
Michael & Ramiél
Halvány fogalmam sincs miért ismételgeti ugyanazt a zsargont folyton és hogy miért lenne neki jó ha Gabrielhez csatlakoznék, de ezen csak addig töprengek, amíg kimondja, ez időtájt leteszem az asztalra a poharam. Igazából ahhoz állok, akihez akarok, de mellette döntöttem. Dönthettem volna úgy is, hogy fogom magam és eltűnök az univerzum egy távoli pontján, aztán megvárom míg elintézik egymást és porrá zúzzák atyánk örökségét. Azonban ha így tettem volna, nem lennék kevésbé részese az itt zajló eseményeknek? Bűnös-e az, aki szemet huny a történések felett? Nekem olyannak hat, mintha beleegyeznék abba, hogy Gabriel elpusztítsa a Földet, hogy megöljék egymást a bátyáim. Összességében szerintem semmit sem tenni nagyobb bűn, mint állást foglalni ezekben a nehéz napokban.
- Már nincsenek feladataink. Csak tesszük, amit helyesnek vélünk.
Nos igen, manapság már céljaink vannak, nekem például az a célom hogy vissza álljon a régi rend, a harmónia, és tűnjünk el az emberek életéből örökre. Ez a kényszerű együttélés velük...fojtogat. Mélyet sóhajtok és az ablakhoz lépvén kinyitom azt, szélesre tárva.
- Még fogalmam sincs, bárhol lehet. De meg fogom találni.
Kimászok az ablakon, de még nem repülök tova. Bátyám gondterhelt arcára kúszik a tekintetem.
- Nasargiel összeszedi a harcosait. Raiden csatlakozzon hozzá, amint jónak látod hogy elengedd! És köszönöm!
Apró mosoly kúszik az arcomra, úgy vélem már elegen leszünk ehhez a rajtaütéshez, főleg hogy most ide adta "kölcsönbe" az Iphraemét. A tekintete azonban még is üres...valahol máshol jár. Nekem viszont mennem kell, nem látom értelmét tovább kérdezgetni a dolgairól, nem köteles az orromra kötni, csupán időhúzás lenne, kínos időhúzás. Ha szüksége lesz rám, úgy is megtalál, más nem Raiden által. Megfordulok és úgy távozok ahogy jöttem.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Kedd Jún. 20, 2017 1:57 pm
Testvérem!
Ramiél && Michael
Zene linkje • szószám: Ide • Credit:



Tekintettem fivérem fele kúszik. A remény bennem el halt már 25 éve, én láttam, amit láttam. Isten nem tér vissza, el menekült. Oda sietek a putlhoz, majd öntök még egy italt, semmilyen hatással nincs rám ez a démoni tűz, vagy ahogyan az indiánok hívták; Tüzes víz.
Belekortyolok, és ismét tekintettem Ramiél irányába néz.
- A feladatom megvan testvérem, ha nem tetszik ismétlem szavaim. - Mondom kimérten.
- Csatlakozz Gabriellhez. - Suttogom, majd kortyolok. Az ablak irányába sétálok, ahonnan rá látok Faye ablakára, éppen megint körmöl valamit, biztosan a sok papír. Örülök, hogy nekem nem kell ilyenekkel foglalkoznom.
Felkapom a fejem.
- Otthon? - Vonom fel szemöldököm kérdően.
- A menny már nem biztonságos, Gabriel csatlósai ott érnek utol előbb. Vagy azt mondod, én nem teszek meg mindent? - Kémlelem őt.
- Nem kenyerem az erőszak, de vidd legjobb harcosomat Raident. Ő tudni fogja mit kell tenni, és ő majd meg menti őket. - Büszke voltam Raidenre, hiszen mindig mellettem állt, és ő tudta a legjobban, hogy kerülöm az erőszakot, de ő meg vigyorral a képén vág arcon akárkit, akármikor.
- Jofiel! - Bizonyára bujkál.
- Hogyan akarod elkezdeni a keresését? - Nézek ismét kérdően.



Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Csüt. Május 11, 2017 11:11 am
Michael & Ramiél
Magamban elképedek azon, amit  mondd, de kívülről ebből szinte alig látszik valami, közben jól meghúzom a whiskey-t. Felfelé ívelő szemöldökkel figyelem a barázdákat az arcvonásai között. Komolyan? Nem, nem tudom elhinni hogy tényleg így érez.
- Soha ne mondd azt, hogy soha. Meg mi az emberek másik kedvelt közmondása? Jah igen! A remény hal meg utoljára...bátyám..ne feledd Atyánk mit hagyott rájuk és ránk. Nincs egyebünk mint a remény.
Sikerült átragasztania rám a letargiája egy részét, úgyhogy én is komoran lefelé lógatom az orrom, a poharamba tekintek, mintha az alján lötyögő ital fodrai között majd felfedezek valami biztatót a jövőre nézve. Pedig nem.
- Nekik nem védelem kell, hanem az otthon.
Direkt felkapom a tekintetem a szó taglalása közben, mélyen bátyáméba bújok bele, jó lenne ha csak a felét megértené, az már fél siker. A kérdésére habozás nélkül kezdem el mondani a lassan körvonalazódó és egy ideje már bennem motoszkáló harag tervszerű formáját, elvégre megbízom benne. Tudom, ha úgy ítéli meg akkor 100%-osan mellém áll, ha meg nem, akkor sem fog hátráltatni, nem érdeke.
- Nasargiel katonáinak egy része fent rekedt. Némelyiküknek sikerült a bizalmukba férkőznie, van akik viszont életveszélyben vannak közülük. Arra gondoltam egy kisebb rajtaütéssel visszafoglalhatnánk. Nem az övé és ne használja nagyfokú arroganciája kellékeként! Egyébként odafentről mindent láthat..ez sem jó ránk nézve!
Annyira nem vagyok elégedetlen, mint amennyire kihangsúlyoztam az utolsó mondattal, de azt hiszem ha más nem, akkor ez némi befolyást gyakorol Mihályra.
- Csak meg kellene találnunk Jofielt. Tudod, ő ismeri a legtöbb kaput, amin átmehetnénk.
Most nem csak a hatás kedvéért, hanem mert amúgy is így érzek itt mellette, hatalmasat sóhajtok és lehúzom a maradék italt. A poharat meg már üresen forgatom a kezeim között.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 20, 2017 1:28 am
Testvérem!
Ramiél && Michael
Zene linkje • szószám: Ide • Credit:



Nos, igen tudom. De, ha kötegszik a nézeteimmel, akkor élje a kis világát, ahogyan nővéreink is teszik.
Talán fontosak nekem az emberek, de tudom, hogy vannak, akik megvetnek e felől soha nem volt kétségem. Mindig reálisan láttam őket, de még is csak ennyi maradt apánk örökségéből.
- Soha nem tér már vissza, engem elhagyott a remény. – mondom, majd kortyolok egyet.
- Tudják, hogy itt védelemre lelnek. – Mondom, majd tovább hallgatom.
- Mi lenne az? – Kérdezem.
Már 25 éve nem jártam fenn, és nem tudom, hogy milyen állapotok uralkodnak oda fenn. Nem is értem miért nem jönnek ide, talán azért mert embereket megvetik, rendben, de városunkban van egy olyan rész, ahol csak angyalok laknak.



ui: Lesz ez több is nagyon sajnálom, igyekszem legközelebb törekedni!
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Vas. Márc. 19, 2017 9:57 am
Michael & Ramiél
Valahol én is megértem hogy a nézeteink különböznek, de nem kell mindenben egyetértenünk. Felvetése még is meglep. Legyek vele...ez valami taktikai lépés volna? Persze hamar kiderül számomra hogy nem, csupán sértődöttség hallatszik ki a hangjából.
- Azzal vagyok, akivel lenni akarok. Nagyon jól tudod miért álltam melléd.
Nem szeretem tépni a számat és ugyanazt elmondani sokadszorra. Előbbi szavaim a félvérekre szorítkoztak, még is azt hiszi az embereket becsméreltem. Kezdenek túl fontosak lenni a számára. Hiszem hogy egyszer eljön a nap amikor már nem lesz ránk szükségük és maguk fognak tenni ellene, remélem idejekorán felismeri ezt, mielőtt ahogy Júdás is mondta, atomot robbantanak ránk. Valamiért megint ez jutott az eszembe, bár ő is az emberek között él, még is sokkal tisztábban átlátja a helyzetet, mint Mihály bátyám. Nem tudom ennek mi lehet az oka. Elgondolkodva tekintek én is kifelé, figyelem ahogy az emberek elfecsérelik a drága és számukra igen szűkös keresztmetszetet ami az idejüket illeti a földön.
- Igen, ebben egyetértünk.
Ha tudná hányszor elmondtam ezt másoknak. Ettől függetlenül én nem szeretem az embereket, megtűröm őket amíg a dolgunkat végezzük, olykor kíváncsisággal fordulok az irányukba, mert valóban van egy két érdekes személyiség. Ezen kívül semmi több.
- Tudod én nem vágyom másra, csak hogy vissza álljon a régi rend. Egyszer Atyánk is visszatér majd.
Most már tényleg témát váltok, finoman oldalba bököm a következő szavaim kapcsán.
- Nemrég odafent jártam. Egyre rosszabb a helyzet azon testvéreink számára, akik nem osztják bátyánk nézeteit, csupán odafent ragadtak. Nasargiel harcosai fent vannak, bármikor felmehetnénk rendet tenni. Volna is egy ötletem rá hogyan csináljuk anélkül hogy vérét ontsuk a böszméknek!
Cinkos tekintettel pislogok rá, általában ilyenkor mindig rosszban sántikálok és bizony szegény Ophilia kapcsán alaposan átgondoltam hogyan lehetne őket kihozni abból a szorult helyzetből. Mihály nem kötné így gúzsba őket, végezhetnék a dolgukat továbbra is. A kérdés számomra az, mennyire érdekli ez? Megcsináljuk minél előbb, vagy ráér amíg kiírtják, elüldözik őket odafentről? Úgy érzem előbb vagy utóbb nem lesz olyan angyal, aki semlegesen állna a helyzethez. Lesz aki behódol neki, de úgy vélem sokan megutálják Gábrielt ezért. Tulajdonképpen maga alatt vágja a fát, de ha nem teszünk semmit se, akkor mi is. És joggal fognak pálcát törni a fejünk felett.
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Pént. Márc. 17, 2017 4:15 pm
Ramiél && Michael
Testvéri szeretett a mennybe emelhet

Testvérem nem hisz az emberekben, és ezt gyakran hangoztatja is, de tudom, hogy Raiden és Sofiel jó munkát végeznek. Tudom, hogy kihozzák az emberekből azt a szellemet amit kell, és hiba vannak harcos angyalaink, hiába minden, de akkor se kényszeríthetem rá a févéreim, hogy harcoljanak egy más fajért, és testvéreik ellen.

- Hiába minden, cselekedetei nem helyesek. - Mondom. Kifele kezdek bámulni az ablakon, hogy látom az embereket, ahogyan sétálnak, és hiszem, hogy a védelem az én feladatom.
- Én sem akarom megölni Ramiél. - Mondom még kifele pillantva.
- De, ha olyat tesz, lépnem kell ezt te is tudod, de még van lehetőséget. Menj és legyél vele fivérem. - Fordulok felé.
- És szolgáld, mert ő ezt csinálja testvéreinkkel, én soha nem kértem Urieltől, sem tőled, csupán a védelmet ajánlottam, de szabad az akaratod, és szabadon szidhatod az embereket, ahogyan meg is teszed fivérem. - Kortyolok egyet, majd nyugodt arccal fordulok vissza az ablakhoz, ami a plafontól, a földig ér, hatalmas kilátás tárul így elém.

- ismétlem testvérem, jogod van elmenni, de te választottad... a hogyan is mondtad?!- veszek egy levegőt.
- Bohóckodást. Apánk elment, ezt értsd meg és nem érdekli semmi, ha miattuk ment volna el nem inkább elpusztította volna őket?- Nem vélekedtem máshogyan én se az emberekről, de megváltoztatott, amikor egyre jobban megismertem Miss Cartellet, és még pár nagyszerű embert.




[/quote]
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Pént. Feb. 24, 2017 5:48 pm

Michael & Ramiél


Bátyám kijelentésére felfelé vonom a szemöldököm, mert hogyan akarja őket kiképezni olyasmire, ami -mint ahogy az előbb is mondtam- van akiben megvan és van akiben nincs meg. Úgy érzem ezt nem itt és nem most fogjuk megvitatni.
- Gábriel pont úgy cselekszik, ahogy azt ő helyesnek véli. A harag nem jó tanácsadó, rossz utat mutat.
Nem tetszik ahogy beszél róla. Én meg kezdek emiatt ideges lenni.
- Nem értek egyet a tetteivel..de a bátyám. Nem kívánom a halálát, inkább azt kívánom, hogy még időben belássa tévedését. És hogy katonáinkat a kicsinyes gőgötök helyett inkább a valódi ellenség felé irányítsuk.
Teljesen elfordulok az ablaküvegtől, vele szembe, hogy farkasszemet nézzek vele. Láthatja miként vélekedek én erről az egészről, és szerintem eddig is tudta miért támogatom. Amióta a földön élünk kezd megváltozni. És ez egyre inkább rossz érzéssel tölt el.
- Ha Atyánk megtudná mit művelnek idelent, maga pusztítaná el őket a két kezével. A teremtés szégyenei!
Ismét a kilátást nézem, nincs kedvem nekem sem több szót pazarolni erre. Nos, ha én találkozom velük, az mind ott leli holtát. Néhány mélyebb levegővétel múltán újra kedvesen szólok hozzá.
- Jobb lenne beszélni vele, megtudni mit akar, jobb belátásra téríteni, mintsem itt bohóckodni az emberekkel. Akik úgy is meg fogják tudni védeni magukat mitőlünk. Eljön az idő amikor nem szorulnak majd a védelmünkre. És te sem lehetsz örökké király, hiszen mi mind szolgák vagyunk, otthonunk a Mennyország és nem a Föld.
Nem akartam felcukkolni, de most már kijött, kérdés mit reagál erre. Elgondolkodva meredek a távolba, hajdanán amikor kezdődött az egész cécó, ha ott meg tudtuk volna akadályozni...de persze ez nem történt meg. Nem tehetünk úgy pontot a végére hogy megöljük a saját testvérünket. Erősen hiszek benne hogy ez nem így fog történni.

Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Kedd Feb. 07, 2017 5:43 pm
Ramiél && Michael
Testvéri szeretett a mennybe emelhet

Végig követtem minden mozdulatát szemeimmel. Hát, igen ő máshogy vélekedik a dolgokról, mint ahogyan én teszem, ami nem baj.
Ölésére, fel emeltem szemöldögök és hümmögtem egyet. Ez ilyen rendben tedd testvérem, hümmögés volt.
- Ne aggódj testvérem a katonáinkat kiképezzük, hogy a megszálló démonokra ne legyenek annyira fogékonyak, akik angyalok itt vannak menedék miatt vannak, tőlük nem kérhetem a harcot. - Mondom, majd belekortyolok ismét a perzselő italomba.
- Remélem testvérem ezzel  nem azt sugallod irányomba, hogy Gabriel helyesen cselekszik? - emelem meg egyik szemöldököm kérdően irányába.
Hirtelen mikor meghallom, hogy hogyan beszél az emberekről el önt a méreg, de nem mutatom nyugodt természetem miatt, csak oda sétálok nyugodtan az asztalhoz, majd töltök megint egy italt.

Ugyan sokat kell innunk a bódult állapotért, de nem az a szándékom, csupán le vezetem pót cselekvéssel az idegességem.
- Ramiél, kérlek..- Vonom össze szemöldökömet.
- Nephilimek, kérlek hívd őket így. És embereket íj módon szádra ne vedd kérlek, tisztelj meg. - Mondom. Még szerencse, hogy Rafael lányáról Sophiaról csak én tudok testvéreink közül, hiszen látván fivérem reagcióját a nephilimekre, else tudnám képzelni mit tenne unokahúgommal. Amióta tudok létezéséről, mintig óvtam és figyeltem rá. Én is el játszottam a gyermek gondolatával, de ezt senki nem tudja.
- Gabrielt elrendezzük nem kell aggódnod. - Mondom, majd kortyolok.



Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Vas. Jan. 29, 2017 12:10 pm

Michael & Ramiél


A kezemben forgatom a poharat elmerengve azon, amiket mondd. Tehát folyamatos ez, nem csak néhány egyedi eset. Teljesen lényegtelen hogy Lucifer keze van-e a dologban avagy sem.
- Azt a démon fattyat magam öltem meg.
Jelentem ki némi indulattal a hangomban, mely még a démonnak szól és annak, ami történt. Aztán felállok én is, időnyi fáziskéséssel sétálok utána.
- Az embereket nem lehet erre kiképezni. Van aki ellent tud állni nekik, van aki nem. Van akiben megvan ez, van akiben nincs. Át kellene gondolnunk alaposan, milyen óvintézkedéseket tegyünk még.
Úgy érzem ezen már ő is agyalt egy sort, a hangjából kihallom, de azért szóvá teszem, hiszen engem is ugyanez foglalkoztat. Hangom lágy szellőként öleli körbe, mikor mögé érve kezem finoman a vállára teszem.
- Bátyám. Testvéreink csupán ugyan azt teszik, amit mi. Hallgatnak a belső hangra, a meglátásaikra, az alapján cselekednek, amely szerint ez helyes nekik.
Csak pillanatnyi ideig időzök így, szavaim nyomán eléggé kérdéses ki hibázik és ki nem, amúgy szerintem mind hibázunk, de ezt már biztosan nem fogom szóvá tenni neki. Túl indulatos Gábriel irányába, mert a bátyám nagyon felidegesítette. Én mindig mellette álltam, mert nagyjából ugyanúgy látjuk a kialakult helyzetet, ettől függetlenül nem tudok úgy elhatárolódni a testvéreinktől, ahogy ő. Nem szeretem megítélni ez alapján őket, így ebben biztosan nem fogom támogatni, vagy adni alá a lovat. Nagy hiba lenne. Kezem óvatosan csúszik le válláról, ellépek mellette a másik oldalára és onnan tekintek kifelé.
- Aggasztó felfedezésre bukkantam szintén a minap. A félvérek még mindig jelen vannak a városban. Jelenlétük aláássa fajunk felsőbbrendűségét, tisztaságát beszennyezi vészjósló árnyékuk. Egyszerűen nem tudom elképzelni, testvéreinket mi vezeti arra hogy lealacsonyodjanak és emberekkel háljanak? Szégyenteljes arcul köpése ez Atyánknak!
No, ha valami, akkor engem ez a témakör idegesít fel, de nagyon. Szerintem már párszor az agyára mentem vele és most sincs ez másképp, úgyhogy a mondat végére igyekszem visszafogni magamat. Ugyanakkor érdekel a véleménye, bár meglehet ugyanazt megkapom sokadszorra. Kevesen vagyunk, nem tudunk mindenre odafigyelni. Míg a reakciójára figyelek, mélyet sóhajtok. Tényleg ahogy mondta is, rengeteg gond telepedik vállainkra amellett, hogy Gábriel fenyegetése is egyre közeledik.
- Nem tudom Gábriel valóban képes lenne-e az életünkre törni, de remélem az a nap sosem jön el. Az emberek idővel elfelejtenék, de a mi fajtánk soha.

Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Kedd Jan. 24, 2017 11:34 pm
Ramiél && Michael
Testvéri szeretett a mennybe emelhet

Kedvelem az emberi szokásokat, bár sokat még mindig nem értettem meg öztük, hogy miért koccintanak, vagy mondanak szószt vagy Tószt vagy akárminek nevezik is, de igyekszem. Főleg azért, mert Miss Cartelle előszeretettel mutatja ezeket, s azért is, mert kedvében akarok járni. Különös érzés fog el, ha rá gondolok. Tudom, nincs lelkem, de akkor is, ha vele vagyok, olyan, mintha lenne.
- Hát igen, sok a gond. Pár démon a mi nap beszökött, Raiden, és Sofiel folyamatosan képzik az újakat, de az emberek nem olyanok, mint egy Harcos angyal. Sajnos, vannak korlátaik. - MOndom, majd lesütöm a szemem.

- Hát ez volt az a démon. Vagy ez már másik lenne? - Emelem égnek szemöldököm. Felpattanok, és már az üveg ablaknál vagyok, ami a plafontól a földig leér s kiláthatok rajta.
Majd, meghallom amit mond, s belekortyolok az italomba.
- És amit Gabriel tesz, az helyes? - Fordulok felé, még higgadtan hiszen nem vagyok egy olyan, aki hamar dühbe jönn, de Gabriel, hmm sikerül erre a névre.
-Egyetértek, hogy a démonok egyre több embert fertőznek meg, de akkor is ... ezt Lucifer okozza. - Suttogom magam elé szomorúan. Hiába szeretem testvéreim, akkor is mindnek ott a hibája.




[/quote]
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Vas. Jan. 22, 2017 11:37 am

Michael & Ramiél


Figyelem a gesztusait, a mozgását, úgy tűnik hosszú napja volt, nagyon hosszú, mert gondterhelten sétál oda az alkoholért. Ezen látványon elhúzom a számat, mert bizony őkelme már alapfokon űzi az emberek szokásait. Hiába no, köztük jár, nem hibáztathatom ezért, csak néha hánytorgatom fel neki, viccesen.
- Mindig csak a munka, igaz?
Jelentem ki mókás éllel, tudja jól mire gondolok, eközben ellépek az ablaktól, egyenesen a kanapéhoz érve, mosolygok rá én is. Elfogadom a poharat, de még nem iszok bele. Helyet foglaltunk, leültem vele én is.
- Fivérem. Nemrég egy démonra bukkantam a Rooker's Motelben. Szerinted hogy juthatott át a védelmi hálózaton?
Nekem csak tippjeim vannak, lehet neki is, bár talán többet tud mint én és akkor most felvilágosít. Kezemben a poharat elgondolkodva megforgatom, érzem az illatát, ittam is már ilyet, hatása ránk elenyésző, pillanatnyi ideig tart csupán. Most azonban jobban érdekel a válasza. Megvárom és csak később szólalok megint.
- Tudod úgy érzem, figyelmünk a rossz irányba fordul. Ellenségünk nem a testvérünk és nem az emberek, hanem a démonok.

Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Nappali - Page 2 Empty
Utolsó Poszt
Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell or Heaven :: Lakások :: Michael lakhelye-
Ugrás: