Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Café La mort •
reveal your secrets

Hell or Heaven

Café La mort - Page 2 VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1136
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 12, 2018 10:55 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next

szabad a játéktér
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Nov. 29, 2017 1:18 am

.
reveal your secrets

Kaitlyn Zoé Payne

Café La mort - Page 2 Tumblr_inline_oe276vcLz81rifr4k_500
Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E
Café La mort - Page 2 PVHjjE4

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Café La mort - Page 2 33c3cc192e4963ae65bd36763dcfe092
℘ Jade
Drága húgom! Bár tudnám, hogy létezel. 12 éve történt, hogy anyánkat megerőszakolta egy démon egy gyermek reményében, beteg nem-de? Miután megszülettél anyáknak sikerült elmenekülnie. Meg kellett küzdenie a benned rejtőző démonnal. Boldogság nem tartott sokäig, ugyan is utolért szeretett apád. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa a város "nyugalmát." "

☩ Reagok :
117
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 24, 2017 11:28 am

Cseszd meg!
Dom XxX Kaitlyn
zene • szószám: xXx • Credit:

Értetlenül meredek rá. Gondolataim szanaszét cikáznak, meg vagyok zavarodva semmi kétségem sincs felőle. Rá pillantok, majd megrázom a fejem válaszul wallenbergre.
Elveszettnek érzem magam, hiszen Drake volt az egyetlen, aki nem nézett úgy rám, mint a családom egyik besúgojára, pedig nem én vagyok az, aki folyton nálunk van, hanem Mason.

- Köszi. - Eresztek el egy mosolyt, majd hajolok közelebb megfogom a kezét. Hirtelen elrántom, hiszen tiszta örültségéket teszek.  A többiek is zavartan állnak Wallenberg elvesztésén. A csapat kezd széthullni. Nem tudom, hogy mihez kezdünk, főleg, hogy ha megtudják, amit megtudtam Alextől. El kell mondanom. Ők azok, akik képesek lennének megmenteni.  Ki tudunk találni valamit, hogy Mammon örökre eltűnjön.

- Mikor van kedved kezdeni? - Zavart mosolyt engedek, valami vonzz ebben a fickóban,
nem tudom meg magyarázni. De vajon ő mit gondol rólam? Adam még  képben van, de ő tiszta idiótán viselkedik, pedig azt hittem barátok lehetünk, így az ellenségeskedés után is,
de tévedtem. Mostanában minden annyira zavart.

#Kaitlynjatekvege

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

it’s darkest

cause when you get this closeyou can feel the heatnow you’re so afraid of what’s underneath ohhh, don’t
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 24, 2017 11:54 pm

.
reveal your secrets

Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade
Drága húgom! Bár tudnám, hogy létezel. 12 éve történt, hogy anyánkat megerőszakolta egy démon egy gyermek reményében, beteg nem-de? Miután megszülettél anyáknak sikerült elmenekülnie. Meg kellett küzdenie a benned rejtőző démonnal. Boldogság nem tartott sokäig, ugyan is utolért szeretett apád. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa a város "nyugalmát." "

☩ Reagok :
117
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 13, 2017 5:55 pm

Cseszd meg!
Dom XxX Kaitlyn

Értetlen arcot vágok, majd megrázom a fejem és nem foglalkozom a hülyeségeivel.
- Ha annyira megvéded, miért robbantatok fel? – méreg át járja a testem, mérges vagyok rá, de közben meg valamiért vonzz engem ez a férfi.
- Leülhetek? – Kérdezem, majd nem várom meg a válaszát, és helyet foglalok.
- Most, hogy elment Wallenberg, mihez fogtok kezdeni? – Kérdezem tőle, majd kérek egy sört, hiszen már nincs kedvem a nyugtató teához.

Mikor elment olyan volt, mint ha belőlem is elvitt volna valamit. Volt értelme az életemnek, amikor itt volt, hiszen fel elltem és edzett engem, most nincs aki edzem engem. El vagyok veszve, el vagyok keseredve. Félek, hogy mi lesz, ha anyámék teljesen át veszik az uralmat, és minden káoszba fullad. Így is érkeztek hírek a fal másik oldaláról.
A söröm idő közben megérkezik, össze kulcsolom a lábam, és bele kortyolok a sörbe. Utálom, de talán megnyugtat.
- Nekem csak az edzések a bajaim, nem tudom, hogy velem ki fog edzeni. – Motyogom, miközben ismét lehúzom a keserű italom, ami egyre jobban és jobban esik nekem, hiszen nem iszom alkoholt így a fejembe száll. 26 éve már máshogyan készítik, így erősebb is.
Körbenézek, az emberek engem bámulnak, ahogyan sejtettem, anyám elkezdett akciózni. Remek.

it’s darkest

cause when you get this closeyou can feel the heatnow you’re so afraid of what’s underneath ohhh, don’t
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 03, 2017 12:46 am

.
reveal your secrets

Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade

☩ Reagok :
117
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Szept. 30, 2017 6:08 pm

Cseszd meg!
Dom XxX Kaitlyn

Még csak most hagyott itt Drake haza fele igyekszem, hogy anyáméknak vagy bemossak, vagy helyre tegyem őket, de amekkora mázlim van nem most lesznek otthon. Le kell higgadnom. Valami készül a városban és meg kell tudnom, hogy mi az. Mindenki a fekete füstről beszél, amit én is beszippantottam. Démonnak véltem, de a démonnak már át vette volna a testem felett az irányítást.   Kellene valami amitől megnyugszom, jó lenne egy kamilla tea vagy valami hasonló.
Így fogtam magam és betértem a Café La mortba. Idióta neve van neki. Be sietek és leülök az egyik asztalhoz. Szeretem New Yorkot, igyekeznek azt a látszatt kellteni, mint ha nem egy apokaliptikus őrült világban élnék, de én sjanos tudom az igazat. Minden perszben masiroznak a vadászok az utcán, hiszen Drake megbízta őket ezzel, szegények még nem tudják, hogy anyám mit tervez. Engem le is néznek meg nem is. Lenéznek, hiszen Payne a neve, elveszettem én is, ahogyan a családom is az irányítást, de tisztelnek is, persze azt apámnak köszönhetem. A háborúban ő volt az egyik, aki kiállt és megvédte, majd felemelte a falat New York köré.

Nyugalmamat megzavarta egy ismerős arc, amikor éppen jobbra fordítottam a fejemet.
- Az istenit! - Suttogom, majd fel pattanok, és a pincér lány ijedtében majdnem eldobja a nyugatnak szánt teámat. Dommiel Sloan, ki más. Elindulok felé, ahol az asztalnál ül, ideges vagyok, hiszen majdnem kinyírta az öcsém magát, amikor vele volt.
- Ha még egyszer veszélybe sodrod a testvérem, a késemet beléd vágom... - Meredek rá, miközben az asztal támasztom.
- Vili? - Kérdezem, hogy világos e számára. Szinte vicsorogva pillantok a szemeibe. Hiába a jóképűsége, hiába a bája, majdnem kinyiffant Alex.

it’s darkest

reveal your secrets

Raiden

Café La mort - Page 2 E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Café La mort - Page 2 205306
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Café La mort - Page 2 Sexy-Jason-Momoa-GIFs
☩ Reagok :
175
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 11, 2017 1:05 pm

Sea && Raiden
Ha szerelembe esel, fájdalomnak leszel kitéve.

Az emberek tekintette még mindig égeti a húsomat, és már csak remélni tudom, hogy a beszélgetésből semmit nem értenek. Nem akarok vadászokat ölni, sőt  semmilyen ember vére nem tapadjon a kezemre. Wallenbergről sokat hallottam már, hallottam, hogy kegyetlen. Nem olyan rég rúnákkal kínoztatta meg Manakielt, az angyalt, akire még barátként tekintettem anno. Ő semleges volt, nem ártott senkinek sem, menedéket keresett, ahogyan pár bukott is ebben a városban.

Sea szemei ide oda cikáznak az ajtó és köztem, látom, hogy nem akar menni én se akarnám, hogy menjen, de amit tett, hogy őt választotta. Soha nem találkoztam még Gabriellel, de félek, hogy neki rontok, ha meglátom. Mihály mindig is mondja nekem, hogy tanuljak ön uralmat.  De azt se tudom, hogy hogyan kezdjem el az egészet.
Az ajtó nyílik, és egy pillanatra a lány hajába mar. Még most se tudom megszokni sötét hajszínét, régen azok a tincsek annyit jelentettek nekem, fájó, hogy megvált tőlük, de nagyon jól áll neki.
- Mihály, nagyon megbocsájtó. Bár ő nem adhatja vissza, de apánk amit vissza tér megteheti azt. - Sajnos egy ark, se angyal, se harcos sem adhatja vissza azt, amit Sariel levágott, de apánk hamarosan vissza tér én bízok benne. Folytatom.
- Beszélek vele rám hallgat. Gabriel nem adná vissza, kihasznál téged. SF városban biztonságban lennél, ahogyan megannyi társunk is. - Veszek egy nagy levegőt.
- Még csak a szárnyadról, és a megbocsájtásroló vagyok hajlandó beszélni Sea. - Sütöm le a szemem.

Megjegyzés: IDE || Szószám: Ide ||  Credit

Everybody
There's a room where the light won't find you
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 11, 2017 10:53 am

Szinte minden reményem szertefoszlik, amikor azt mondja, el kell, hogy menjek. Tekintetem hosszasan őt nézi, mintha nem értettem volna meg ebből a mondatból semmit. Csak elszomorít. Mint az is, hogy ilyen helyzetben kellett találkoznunk és nem tudtam előre felkészülni, tenni valami jót azért, hogy talán ismét megbecsüljön. Nem is tudom igazán mit kellene tennem. Legalábbis eszem ezt súgja, de legbelül, mélyen nagyon is tisztában vagyok mindennel. Csak hosszú volt ez az idő, és azt hiszem már elfelejtettem mindazt, ami voltam, régen.... réges-régen.
Hátrafordulok, az ajtó felé emelem tekintetem és még rövidebb ideig bámulok ki azon, szinte már egy lépést is teszek arra felé amikor ő ismét megszólal. Szavai halkak, mégis éles, jó fülemmel minden egyeset úgy hallok meg, mintha mellettem mondaná, mintha a fülembe suttogná azt. Vállam felett tekintek vissza. Fejemben felmerül több kérdés is: Megérné? Meg kellene tennem? Ködös gondolataimból most hirtelen nem látok más utat ki, egyszerűen csak nem szeretnék lealacsonyodni de tudom, nincs más választásom ha azt akarom, amit valójában akarok.
- Michael...Szerinted valóban visszaadná a szárnyaim azok után amit tettem? - Felvont szemöldökkel fordulok vissza, ismét közelebb sétálok Raidenhez, hogy a körülöttünk lévőknek még véletlenül se legyen furcsa a beszélgetésünk. Nem szeretnék feltűnést kelteni. Most nem. - Mind oly sokat ígértek és már nem tudom kiben bízhatnék. De ha te azt mondod, megérné, ha azt mondod, újra lenne esélyem nálad, akkor egy percig sem haboznék a döntésben... - Vallok, de nem tudom, mennyire őszinte ez a mondandóm. Most annak hangzik, de később is az lesz vajon?

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
175
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 10, 2017 10:38 pm

Sea && Raiden

Régen boldogok voltunk, minden szép volt, atyánk még velünk volt, testvéreink még nem hullottak el mellőlünk, de mára mi lett? A keserű, sötét magány. Nekem még ott van Sofiel, de már ő se, hiszen mindig csatákban van el vonja a figyelmét arról, hogy Michael másba szerelmes, de ez nem megoldás. Én is volt, hogy más nők karjaiba menekültem, hogy igyekeztem újra szeretni valakit, de soha többé nem láttam mást úgy, mint Seát.

Szívem olyan hangosan zakatolt, hogy a fülemben hallom azt, és figyelem minden mozdulatát, a levegő vételt, ahogyan a szája mozog.
"nem akarok" visszhangzik a csilingelő hangja. Megforgatom szeme, s közelebb lépek.
- El kell, hogy menj.- Szorítom össze fogam, fáj, nagyon fáj, de nem tehetek róla. Ő volt a mindenem, s ez semmivé lett.
Megrázom a fejem, s akarnám, ha amardna, de mit kellene tennem?
- Miért nem hagyod el őt...- Gondolok Gabrielre.
- Vissza nyerhetnéd a szárnyad Michael oldalán. - Suttogom, talán akarom, hogy maradjon tudat alatt.

Everybody
Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 06, 2017 5:13 pm

Szavai mélyen belém hatolnak, tekintetem egyre csak komorodik és már őszintén úgy érzem, sokkal inkább beleolvadok a mögöttem lévő fehér falba. Lehajtom a fejemet. Most már úgy érzem, teljesen reménytelen a dolog, egyszerűen csak nem tudom már mit mondhatnék, mivel győzködhetném tovább. Elmerengek, hosszasan és akkor emelem fel ismét buksimat amikor ő arra kér, hogy menjek el. Fintorom kifejező, kicsit odébb is lépek és komolyan meg is fordul a fejemben, hogy elmegyek. Mit tehetnék még? Ettől már nem tudom, hogy van e tovább. Becenevem hallatán jólesően ráz ki a hideg. Mindig is szerettem ezt hallani az ő szájából.
- Nem akarok. - Suttogom. Ennyi idő után, miért is akarnék? Próbálok hosszan szemeibe meredni és elveszni bennük, mint a régi szép időkben. Aztán már csak felsóhajtok és mivel nincs mit mondanom, az ajtó felé intek. - De ha ezt szeretnéd... - Még nem indulok. Megvárom, hátha marasztal, hátha egy aprócska szikra felpattan ismét benne és mégis eltudunk beszélgetni. Csak kínozom az elmém.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
175
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 22, 2017 2:20 pm

Sea && Raiden

Belefojtottam a szót, talán jobb is. Azt akarom, menjen innen. Minek jött ide? Nem akarom látni, nem akarom látni a csodálatos bőrét, a meseszép szemeit, és azt a hajat, ami iszonyat jól áll neki.
Nagy levegőt veszek, igyekszem testem le higasztani.
Egy egyszerű, emberek így használják, közhellyel töri meg a csendet. Végig mérem.
- van még valami? – Emelem kérdően fel szemöldököm, kezeim még mindig a mellkasom előtt össze kulcsolva. Hiába a lélektelenség, ahogyan az emberek között élek, egyre jobban úgy érzem, nekem van. De talán atyánk azért tiltja a szerelmet, mert akkor elő kerül a lelkünk?
Figyelem az emberek tekintetét. Mindig, ha emberek közé tévedek, furán néznek rám, talán mert nagydarab vagyok, erős, masszív alkat, de most mást látok fel csillanni a szemükben. És nem tudom, hogy ezt minek nevezik. Itt vagyunk New Yorkban, itt nem tudják, hogy mi vagyok, alkatom, meg nem ilyen reakciókat vált ki.
- Sea, menj el. – Mondom fájóan a régi becenevén szólítva.

Everybody
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 3 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2, 3  Next