Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Titkos alagutak •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Titkos alagutak VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
916
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 09, 2020 3:36 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Titkos alagutak Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
158
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 09, 2020 11:11 am

to: Isten

Ó, nem is gondoltam volna, hogy ilyen gyorsan sikerül kiérnünk a felszínre, hálát adtam az Úrnak, amiért elénk küldte ezt a Tom nevű fickót, akiről mellesleg kiderült, hogy egész jó arc. Egy picit ferde szemmel nézek a biztonságisra, mert nem igazán örülök annak, hogy élből mehetek is a nagybátyám elé. Ennyire azért még nem álltam készen erre a találkozásra. Az alagutas túra után minimum szerettem volna lezuhanyozni, enni valami értelmeset, és vagy hat órát átaludni úgy rendesen, estére meg a fiúkat elereszteni kicsit bulizni, hadd szórakozzanak.
Igazuk van, rég éreztük jól magunkat, csak úgy önfeledten, nem törődve a világ négy sarkával. Nekem még az emberi szükségleteimre is gondolni kellett, nem feledhettem el, hogy én csak félig voltam angyal.
- Nagyon szépen köszönjük a segítséget, maga nélkül lehet, napokig bolyongtunk volna – eresztettem az őr felé egy hálás mosolyt, aztán m elindultunk rögtön lejelentkezni. nem is ment olyan vészesen, egy kicsit voltak csak ránk zabosak, hogy ha eszünk van, akkor a főbejáraton jövünk, és minél előbb irány az új szállásunk, és legyünk szívesek illatozóbbá varázsolni magunkat. Kac-kac, azért itt valamivel több humoruk volt az embereknek, vagy csak mi fogtuk ki őket jó napjukban?
Ki tudja. A lényeg, hogy egyelőre a feladat első fele teljesítve. A nehezével ráérek azután foglalkozni, hogy szalonképes állapotba rittyentjük magunkat.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 09, 2020 10:17 am

to Sophia
Szívesen mondanék pár jó szót a mentális traccspartijuk kapcsán, de akkor magamra vonnám a figyelmüket, mi több, lebuknék. Angyalnak gondolnának engem is. Úgyhogy csendben menetelek előre, olykor összeérnek a pengék egy zeneszólam erejéig a kezemben. Útba igazítom őket, némi információval ellátva Michael kapcsán, amire csak egyetlen szót kapok válaszul. Ez nem az a szó, amit én mondanék rá, de nyilván Sophia másképpen gondolja. Hiszen csak egy butuska és csacska lány. Azért némi felelősségtudat szorult belé, ha már elvergődtek idáig és hajlandó Michael elé állni. Valójában nem az üzenet az érdekes ebben, persze azt is fontosnak tartom. Kérdés hogy a drága fiam ebből felfog-e bármit is majd? Komótosan kiérünk a napfényre, amikor Sophia-ék is megjelennek mellettem, akkor húz el előttünk egy őrjárat. Páran közülük felénk tekintgetnek, látják hogy a még újonc zöldfülű -aki én volnék- beengedett pár ismeretlen figurát. Ó, legalább hírét viszik neki! Így nagyon megerőltetniük sem kell magukat.
- Azt hiszem hogy várni fognak titeket!
Biccentek az elvonuló menet irányába a fejemmel, aztán a díszes kompániámhoz fordulok.
- Hát, örültem a szerencsének, sok sikert a továbbiakban és a viszont látásra!
Mindezt egy szuszra elhadartam. A fegyvereiket most nem kapják vissza, le fogom adni a megőrzőbe. Viszont nem mehetek velük tovább egy tapodtat sem, nem hagyhatom el a helyem. Még ha egyszer megtettem, többször nem fogom a mai napon.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Titkos alagutak Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
158
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Feb. 07, 2020 10:33 pm

Remek. És most pozitív értelemben gondoltam erre a szóra, ez csodálatos, hogy nemsoká kiérünk innen, akkor talán a fiúk agya is helyre rázódik, biztos a lenti nem éppen rózsaillatú levegő van ránk ilyen nyomasztó hatással, a sötétséget akkor még nem is említettem. Mármint úgy sötétég, hogy félhomályban lassúztunk.
- Értem, no, ez esetben, beszélek majd vele erről – nyeltem egy nagyot. Lesz némi beszélgetni valóm a bácsikámmal, és amiket hallottam az őrtől, nagyon nem jó hírek. Mi lesz, ha élből elhajt a sóhivatalba cukrot hámozni? Ez nehezebb lesz, mint amilyennek eleve tűnt. Másfelől viszont sajnáltam, mert angyalként, aki a Mennyben nem szembesült az emberi érzelmek kuszaságával, most rettenetesen rossz lehetett ez neki, a naiv oldalam azonnal rohant volna segíteni, de azért még nem akartam a halálomba rohanni. Amit terjesztettek róla, elég erős információ volt ahhoz, hogy visszatartson. Végtére is ő Michael, egy arkangyal, Isten nagy hadvezére.
Ergo, nem egy olyan személy, akit ölelgetni kéne, meg pátyolgatni, nem hinném, hogy vevő lenne erre, pláne nem egy ilyentől, mint én. Egek, a rinyálásom kezd erősen Mózesére hajazni, amikor kifogásokat keresett Istennel szemben, hogy miért nem alkalmas a felajánlott melóra. Le kell erről szoknom, de mégis kételkedem abban, hogy bármi értelme is lenne annak, amit teszek.
- Szegény – csúszott ki a számon. Zach szólt volna, de rögtön csendre intettem, pusztán tekintettel, s némi fejingatással. Majd később megbeszéljük ezt is. Egyelőre zúgott a fejem a sok új információtól, helyre akartam rakni odabent, amit kellett.
- Sophie, nem hinném, hogy neked akarna ugrani. Nem ártottál neki semmit – Ahogy a kijárat fényét megpillantottuk, egyre inkább összeszűkül a gyomrom, lehet, a folyamatos stressztől, aminek kitettem a szervezetem. Angyali társaságban hajlamossá váltam elfelejteni az emberi szükségleteim, hiszen én csak félig voltam angyal, és erre néha úgy fest, nem árt, ha emlékeztetem magam.
Itt vagyok erre én. És gondolj bármit, te butus, nem hiszem, hogy Isten alkalmatlannak tartana, különben nem kért volna meg rá, hogy ezt átadd.
Zach, végre visszatértél.
Már nem tudom, hogy másképp próbáljalak téged is visszarángatni a magabiztos oldaladhoz. Megígértem apádnak is, hogy vigyázok rád, meg neked is. Ha ehhez szükséges, akkor még hülyét is csinálok magamból, hugi…
Hopsz. Ez minden, csak az nem, amire számítottam. Meglepetten fordultam meg, kérdő rá nézve, ő meg behúzott nyakkal várta a letolást.
Nem tudtam ezt hova tenni, sose hívott még így. Nem igazán értettem az ilyen családi dolgokhoz.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Feb. 07, 2020 9:51 pm

to Sophia
Azért van aki ráncba szedje őket. Csak bólintok a nevek sorolgatására, pontosan tudom kit hogy hívnak és hallom a hülyeségeiket is. Persze embernek gondolnak. Gyorsan le kell intenem Sophia-t.
- Ebben az esetben nem velem kell ezt tudatnod. A bácsikád az, aki ilyenkor bárkiért is küldet.
Egy ember, aki itt vezetgeti őket az alagútban, biztosan nincs olyan poszton vagy rangon, hogy értük küldessen. Lehet hogy ezt ő is átgondolta volna, ha ezek hagynák. De láthatóan Zachriel meg van bolondulva.
- Mostanában nem önmaga. Mármint eddig is zord volt és távolságtartó. A tekintetével ölni tudna. De amióta a város vezetője, Faye Cartelle meghalt, ő még inkább zord.
Nem mondhatom azt hogy nem halt meg és démonná változott, hiszen az emberek zöme nem tudja ezt, még itt sem a városon belül. Ugyanakkor Michael sosem volt közvetlen senkivel. Talán csak a saját testvéreivel és a nővel. Valószínűleg már mindenkinek feltűnt hogy néhány perce csak egyenesen haladunk. Nemsokára a sötét luk végén feltűnik a fény is. A zseblámpám fényén kívül.
- Mindjárt kiérünk. Kérjetek ideiglenes tartózkodási engedélyt Yashamiel irodájában. Ez fontos, különben úton útfélen belétek kötnek. Nem nagy ördöngösség, csak lejelentkeztek, hogy kik vagytok és miért jöttetek. Megmondjátok ki engedett be titeket, és kapni fogtok. Az iroda itt van nem messze a kijárattól keletre, a fal közelében. Sok őr jár ki be ott, nem lehet eltéveszteni.
Csak érjünk ki, mert kezd fájni a fejem tőlük. Hogy tudnak ennyit beszélni? Sophia még oké, de a többi? És mi lelte Zachrielt? Mitől lett ennyire bugris?
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Titkos alagutak Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
158
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Feb. 07, 2020 9:10 pm

- Ha a ruhámra gondolt, azt majd Zach állja, uram – pillantottam szúrósan hátra a jómadárra, akinek a vigyort még mindig nem törölhette le semmi a képéről. Hogy irigyeltem érte, hogy szinte mindig ilyen jól tudta figyelmen kívül hagyni a valóságot, ebben kivételesen igazat adtam neki, rám fért volna már, hogy jól érezzem magam, de első a munka, utána a szórakozás.
- Hallottátok, fiúk! – bólintottam megerősítve az úriembert. A két plusz „emberünk” megadóan maguk elé emelték kezüket.
- Meg ne egyél bennünket, kisasszony, nem gondoltuk, hogy így felkapod a vizet. – Nem tudtam eldönteni, hogy lecsapjam-e őket, vagy mit tegyek. A magukét már úgyis megkapták, én meg tovább minek ragozzam? Van egy „apjuk”, ő tudtommal nevelte őket a kilakoltatási, ha onnantól nem képesek őrizni a jó hírét, az már nem az én hibám, és nem az én felelősségem.
- Hát, szerintem jó ideig maradunk, elég régen nem telepedtünk le huzamosabb ideig egy helyen, és a kisasszony már nagyon unja a változatosságot – piszkált Zach.
- ZACHRIEL! Befejezted? Komolyan, néha egy frissen született csecsemő érettebben viselkedik nálatok – fakadtam ki egy csöppet. Legalább most az egyszer tartaná a hivatalos formalitást.
Vettem, vettem, drágám, csak látom, hogy rémült vagy, na!
De ezzel nem segítesz, nem tudhatod, hogy…
Ember. Ez biztos.
Komolyan?
Igen. De neked van erre főleg képességed, pont most nem kéne elhanyagolnod. Különben hogy találod meg a bácsikád?
Ez igaz. Na jó, ha átjutottunk, akkor elmehetünk bulizni, fiúk, ez nektek is szól!
Hurrá! Végre valami jó a sok meló mellett.
- Sophia Nadine Haynes, a fiúk pedig Zachriel, igen, az a lökött, a kettősünk pedig Forthan és Zebulon – mutattam be a srácokat is, ha már megtudtuk az őr nevét. Jó, tudjuk, kit keressünk majd a fegyvereikért. A sötétség matti elővigyázatosságot teljes mértékben megértettem. – Esetleg ha bármiben tudunk segíteni a lakosságnak, akár az építkezéseknél, csak küldessen értünk és megyünk.
Zach az elágazásnál kivételesen segítőkésznek mutatkozott, óvatosan átlendített, mielőtt még a trutymóban végzem. Ő így is gyorsan eltüntette magáról a sárnyomokat, amik az én kis hadműveletemnek hála kerültek rá. Aztán rákérdezett, meddig maradunk. Jó kérdés, még valakinek hasonló tüneményes ötletei akadnak?
- Ameddig a bácsikájával egymásra nem unnak – humorizált megint az őrangyalom. Csodás.
- A kedves társam arra óhajtott célozni, hogy ameddig a bácsikám szívesen lát engem és kíséretem, és nézze el, hogy ilyen idiótán viselkedik, majd megpróbálom megnevelni, mielőtt szégyent hoz a nevemre – szerettem Zachet, de ez most már túlzás, miért nem bírják ki még egy kicsit?
Fent annyit mulatozunk, ami belefér a kereteinkbe, angyalként igazán lehetne több türelmük, elvégre jószerivel halhatatlanok, vagy mi.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Feb. 07, 2020 8:06 pm

to Sophia
Felhorkanok a hölgy megjegyzésére, amit a többieknek címez. Aztán sorra veszem őket, meglepően együttműködőek. Az angyalpengéket elveszem tőlük.
- Egyik felét garantálni tudom, a másikat nem. Tudjátok a Sötétség hatalmas pusztítást végzett itt is, így az embereink félnek, sok helyen kopácsolás és építkezés hangjai árasztják el az utcát és a környéket. A saját érdeketekben sem tanácsolom, hogy ilyen kretén módon viselkedjetek odaát!
Kezemmel és mutatóujjammal a férfi kíséretre bökök. Azután elindulok előre, magamhoz édesgetve a fegyvereiket.
- Gyertek! Ha dolgotok végeztétek és menni akartok, akkor a fegyvereiteket visszakapjátok. Keressetek engem ez ügyben. A nevem Tom Weston.
Végre megejtjük a bemutatkozást is, de azért haladjunk. Úgyhogy nem állok meg kézfogásra, meg ilyenekre. Most van időm meglesni, történt-e bármi is odakint a bejáratnál. Üres. Szóval nem.
- A lazításhoz biztosan kapni fogtok szállást, mert a vendégeknek jár és szoktak adni. De javaslom még nektek a Golden Gate Színházat, vagy a Mezzanine Clubot.
Fordulunk egyet, jobbra, ahogy egy elágazáshoz érünk.
- Óvatosan, nehogy beleessetek a trutyiba!
Jobbnak látom szólni nekik, noha egyiküknek sem árthat a fekália, meg az egyebek, ráadásul hamar meg tudják magukat tisztítani, de akkor is. Elvégre a vendégeink.
- Meddig maradtok?
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Titkos alagutak Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
158
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Feb. 06, 2020 7:24 pm

Szúrós szemekkel pillantottam a röhögcsélő fiúkra. Tényleg unatkozhatnak, ha ezt nevetségesek tartják. Hála legyen az Úrnak ezért az úriemberért, hm, micsoda szófordulat, de tényleg jól esik a figyelmessége.
- Elnézést, úgy gondoltuk, ráfér már a hölgyre némi lazítás – A félhomályban lazítás címen képen dobtam Zachet egy kis földről szedett földgolyóval. Na ezt is jól megaszondtam… de attól még jól esett a bosszú.
- Nesze, te kukoricacímeres ökör. Te állod a ruhám tisztíttatásának árát, mert én így nem megyek a bácsikám színe elé – förmedtem rá.
- Jó, na, nyugi! Most már legalább nem parázol ok nélkül.
- De, hogy visszapenderítenek miattatok – forgattam a szemem. Vigyáznom kell ezzel is, a végén még így marad. Férfiak!
Vigasztalt a tudat, hogy a motozást nem úszták meg, míg én igen, ezen kivételesen jól szórakoztam. Kölcsön kenyér visszajár.
- Még megfontolom az ajánlatát – nevettem, kicsit kínomban is. Mentem volna tovább. Szerencsére csak egy-egy angyalpenge, nem sok volt náluk, de azt azonnal leadattam velük.
- Nem fogtok randalírozni, én békét szeretnék végre, nyugalmat, kaját, és egy rendes napot átaludni – adtam a zsémbes, úri kisasszonyt, annak ellenére, hogy a körülmények nagyon nem voltak megfelelőek ilyesmi mondatok számára. Hol lehet békét és nyugalmat találni egy ismeretlen sötét alagútban, egy vadidegen biztonsági őrrel a nyakunkon?
Istenem segíts meg, mi jöhet még? Aztán ezerszer elátkoztam magam gondolatban, mert ilyet sose szabad feltenni, még mentális úton sem, mert mind tudjuk, hogy mik a következményei: holt biztos, hogy valami még rosszabb esemény zúdul ránk.
Kérdéses, hogy mikor és hol.
Nálam egy darab fegyvert se találna, és nem csodálnám, ha elgondolkodna, hogy emellett a három idiot mellett hogy maradhattam még életben. Ez az ötven millió dolláros kérdés.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Feb. 06, 2020 6:48 pm

to Sophia
Figyelem a forgolódásukat, tanakodásukat, a fejem zeng a hangjuktól, aztán az egyik az ölébe veszi a hölgyet, mondván az egyetlen fegyver itt ő maga, azzal átnyújtja nekem.
- Elhiszem. Mindig a nők a titkos fegyverek, de ha nem bánod, inkább nem hoznám, mert nemrég egy hölgyet cipeltem és sérv van a gerincemben!
Eszemben sincs cipelni. Szórakozzanak mással. Nem is nyújtom a kezem érte, de ő mintha meg sem hallotta volna, elengedi.
- Ó, jaj!
Egy hangos puffanás, közben én hátrébb lépek, ne a lábfejemre essen. Aztán szánakozón pillantok le rá.
- Jól vagy?
A kezemet nyújtom neki, felsegíteném, aztán ráförmedek a többi semmirekellő alakra.
- Hogy lehettek ennyire felelőtlenek?
Még jó hogy nem az én hibám. Megmondtam, nem cipelem, akkor mit erősködik? Amint Sophia felállt, a ruháját kezdem el porolni, közben magyarázok.
- Én a te helyedben be nem jöttem volna egy ilyen sötét alagútba ezekkel a tökfilkókkal. Vagy ha mégis, akkor hátul loholnék mögöttük és megvárnám amíg felfalja őket egy krokodil.
Szúrós tekintettel méregetem a fickókat, majd amikor mindenki készen áll és a hölgy sem a ruhájával, meg az előbbi esésével foglalkozik, kihúzom magam.
- Én bizony egy tapodtad sem megyek, amíg nem ellenőrizlek titeket. Te! Mutasd, mid van!
Bökök az egyik Gabriel párti angyalra, aztán odalépek hozzá és megmotozom, ha tetszik neki, ha nem. Szándékomban áll a többieket is, libasorban.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Titkos alagutak Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
158
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Feb. 04, 2020 7:54 pm

Minden rendben lesz, kisasszony, nem kell félni. Nem véletlenül bízta ránk a bácsikája ezt a feladatot, épségben bejut.
Az egy dolog… de ha nem tűnt volna fel, a fajtámat sehol se látják szívesen.
Akkor majd kegyedet is angyalként mutatjuk be.
- Igen. Mind azok vagyunk – felelt helyettem Zach.
- Mondom, hogy én voltam ilyen idióta, és rábeszéltem őket – Mit nem lehet ezen érteni? A hiba az hiba. – Sajnálom.
- Fegyvert? Tőlem… - A fiúk összenéztek, aztán rám, és ajjaj, már kezdtem sejteni, hogy mit akartak.
- Ne…m nem gondoljátok komolyan, ugye?
- Dehogynem - bólogattak az őreim.
- Csak elbír, elvégre biztonsági őr, maximum kiborul a szarkazmusodtól – vigyorgott most már Zach is, és mire megnyikkanhattam volna, már volt talaj, nincs talaj a lábam alatt. Ezért még számolunk. Nagyjából sejtettem, mit akarhatnak, elvégre nem igen voltunk felfegyverkezve, legalábbis nem tudtam róla, hogy a többiek mit tudtak, mi volt a birtokukban. Nem kérdezősködtem, akkor abban a pillanatban, Gabrieltől eljövet nem voltam abban a pozícióban, hogy megengedjek magamnak egy feleselést.
Még a végén panaszkodik apucinak.
- Jól van, vállalom.
- Higgye el, uram, elég nagy fegyver tud lenni ő önmagában is, szóval átadjuk, ha ez a feltétele – és már röpültem is, igaz, nem szárnyakon, kivételesen, itt erre nincs annyi lehetőség.
Szegény őr, és szegény én, erre még én se számítottam, na, csak legyünk ezen túl, és megkapják a magukét.
Édes Uram! Muszáj volt velük verned engem? Remélem, jól szórakozol, a már műsort adnak a fiúk. Ne félj, átadom az üzeneted!
Gabriel, ha egyszer netalán újra összefutnánk, akkor garantáltan bemószerolom nála az embereit.
Hogy foghattak össze így ellenem ezek a disznófülűek? Úgy látszik, a férfiak az angyaloknál se különbek.
Nézd a jó oldalát, drágám, legalább felvidulhatnál egy kicsit.
Mész a…!
Hova?
Szerencséd, hogy szeretlek, és bánt eleget az élet nélkülem is.

Ha mázlim van, az őr nem veszi ezt nyílt szándékú sértegetésnek, de ha még elég lovagias is, akkor ezt az idióta kíséretem szemére is veti, hogy micsoda faragatlanság ez.
Ha odaérünk a városba, rendesen, első dolgom lesz bulizni vinni őket, mert gyanítom, hogy unatkoznak, és nem szeretnék többet az unalmuk célpontjává válni. Még hogy én fegyver? Kikérem magamnak.
Naná, hogy az vagy, Nanniem. Nem tudom, hogy csináltad, hogy az urunk is melléd állt, de ez fegyvernek felfogható simán.
Befejezte mindenki, főleg te, Zach? Kiszórakoztátok magatokat? Örülhettek, ha ezért nem nyír ki mondjuk engem de azonnal. Én vagyok az egyetlen halandó közülünk. Bent ráértek marhulni, szűk kereteken belül.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Feb. 04, 2020 6:37 pm

to Sophia
Az egyik a hátsó sorból alaposan rámförmed, amire összerezzenek, aztán én kérem ki magamnak.
- Tudtommal a gumicukor még nem ölt meg senkit!
Utána érdeklődve figyelem a kialakult közjátékot, és bár jelét nem adom, de hallom mit magyaráznak itt össze vissza. A végén aztán a csapat egyetlen női tagja szólal meg ismét.
- Ó, ti mind angyalok vagytok?
Mert hát Michael bácsikájáról esett szó. Lemondó sóhajjal rakom el a zacskót, úgy tűnik senki sem kért belőle.
- Nem értem miért nem a főbejáratot használtátok, de kössünk üzletet! Odaadjátok nekem a fegyvereiteket, cserébe beviszlek titeket a városba, itt az alagúton keresztül.
Kíváncsi vagyok ki akarja azt visszakapni. Úgy vélem fair ajánlat, mert ha bevinném őket tökig felfegyverkezve és megtámadnak, vagy megölnek valakit odabent, akkor az az én saram volna. És ezt még én sem tudhatom előre, mert Gabriel angyalai nagyon feszültnek tűnnek. Én pedig nem azért segítenék nekik, hogy aztán odabent randalírozzanak.
- Ha nem, úgy elsétálok és még ha ki is találtok magatoktól, odakint az őrök nem fognak tárt karokkal fogadni titeket.
Blöfföltem, van ez így. Ők azt úgysem tudják hogy én volnék a kinti őr, aki ráadásul elhagyta a posztját. Remélem nem vette senki észre még. Szoktak lenni őrjáratok, de ez most nem az a pillanat hogy megbizonyosodhassak róla. Amúgy nagyon nem értem Sophia félelmét, valaki tán olyasmit híresztel Michael-ről? Igazából olyan lett, mint egy növény. Vegetál és siratja az eltűnt szerelmét. Talán tőlük kicsit felvillanyozódik!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Titkos alagutak Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
158
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Feb. 03, 2020 1:39 am

Ne, ne, ne, ne, ne… Zach keze akaratlanul is megtalálta az én szabad kacsómat a félhomályban, miközben a két kísérőm eltakart minket. Sajnos akkora helyünk nem volt, hogy a szárnyaikkal tegyék, ezért kezükkel próbáltak védőláncot alkotni.
- Zach, most mi lesz? Ő megharagszik rám, ha nem jutunk el az üzenettel – fogtam suttogóra. Gabriel bácsikám üzenete másodlagos, az Úré előbbre való. A pokolra vezető út is jóakarattal van kikövezve. Khm, ebből én is tanulhatnék végre, hogy a saját pokolbéli lakosztályomat ásom még inkább, minél jobban beleártom magam ebbe a brother-fightba.
Fura egy csapatot alkothattunk a minket elkapó őr szemében.
- Ha csak egy ujjal is ártani merészel a kis hölgyek, azt alaposan megbánja! – El ne szólják magukat! Zach közben magához húzott védelmezőn.
- Semmi baj, Nanniem, megvédünk. Azért vagyunk itt.
- Félek – motyogtam. Minden porcikám reszketett. Mi van, ha vadászba ütköztünk?
- Az… az én ötletem volt. Nem akartam, hogy bajba kerüljenek miattam, mert… - Zach lefogta a számat, gondolatban pedig elég sok csúnyát mondtam rá.
Khm, ezúttal igenis bekapcsolom a képességemet, mielőtt még megöleted magad, drágám! Az apád kitépi egyenként az összes tollam, ha bajod esik, remélem, erre még emlékszel.
Én úgy emlékszem, megnyúzni akart és nem megtépni.
Részletkérdés.
Befejezted?
Igen. Csak gondoltam, szólok.
Mi is halljuk, ne zavarjon…
KIT ÉRDEKEL!

A kis mentálpárbaj után végre megszólalhattam.
- Michael… - mondjam ki, hogy bácsikám? Végülis as, ha úgy veszem. – bácsikámhoz tartok, némi fontos üzenettel. Kettővel konkrétan, és elnézést, én nem bírtam magammal, ha valakit, hát engem vonjon felelősségre, ne őket, ők csak segíteni akartak, tudja, szakmai ártalom…
Próbáltam kivágni magunkat a csávából.
- Köszönöm, kihagyom, előbb valami normálisat ennék, de nem itt – céloztam erre a poshadt, nem kimondottan étkezéshez alkalmas alagútra.    
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 02, 2020 10:14 pm

to Sophia
Lehet hogy nem kellene mindenbe beledugnom az orrom, elvégre azért húztam el mindenki elől, viszont tudom kik közelednek a csatornában, és jó nagy veszélyben vannak. Egészen addig, míg a kijelölt őrt el nem küldöm, mondván én vagyok a váltás. Ha egyszerű ember lennék, valószínűleg nem tudnám ezt nekik ilyen könnyen bemesélni, még akkor sem, ha speciel valóban az őrség tagja lettem, így egy kis segítséggel már boldogan száll tova az emberünk. Néha napján mindenkinek elkél a pihenés. Utána egy zseblámpával a kezemben indulok meg a járatba, ahol a múltban Ophiliával húztuk meg magunkat. A kabát zsebemben egy csomag gumicukor van, ezt rágcsálom elgondolkodva, miközben haladok. Úgy vélem az, amit Gabriel Michael-nek üzenetként küldött, nem kellene hogy olyan fontos legyen, mint amilyennek beállította. Ugyanakkor mégis csak egy üzenet. A szállító pedig teljesíteni akarja, amit rábíztak. Nagyjából tíz perc kutyagolás után, ami számomra időpazarlás, már hallom a hangjukat a járatban, amin haladok. Ők pedig arra eszmélhetnek hogy velük szembe egy hatalmas fény vetül...a zseblámpámból.
- Mi ez a forgalom itt?
Harsan a hangom és egyikről a másikra ugrál a zseblámpa fénye, szerencsétlenek mindvégig az arcukba kapják, mintha diszkófény lenne. Én meg közben érdeklődve veszem szemügyre őket.
- Nem hittem volna hogy amíg én megyek, mások meg jönnek!
Amikor már azt látom, kezdenek mérgesek lenni, hamar leteszek a további szekálásukról és inkább a testükre vetül a fény, én pedig bocsánatkérően jártatom végig a tekintetem.
- Miért nem a kapukat használjátok? Tudjátok, becsekkolnak titeket, kaptok ideiglenes tartózkodási okmányokat meg ilyenek.
Aztán úgy teszek mint aki észbe kapva megretten, mert hát egyedül, a sötét alagútban, idegenekkel együtt, akik nem tudják merre is kéne menniük, én meg csak itt teremtem..vagyis szembejöttem nekik.
- Gumicukrot valaki?
Láthatják, másom nagyon nincs, amiért megölhetnének, meg azért én sem vagyok védtelen. Amellett hogy nem az vagyok, akinek látnak, nos, láthatják a fegyvertartó mellényem, mert csak felhúztam a pulóverem fölé. És nem fogtam rájuk a fegyvereimet. Helyette a gumicukros zacskót nyújtom feléjük egy szelíd mosollyal karöltve.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Sophia N. Haynes

Titkos alagutak Source
☩ Történetem :
☩ Reagok :
158
☩ Play by :
Rachel Weisz
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Feb. 02, 2020 12:41 pm

Csodálatos. Mint valami besurranó-tolvaj, úgy éreztem magam. Kiderült, hogy patthelyzet alakult ki, mert akinek vinnem kellett az üzenetet, most épp ellenünk fordult, elvileg, szóval a városban irtják a fajtámat. Zachrielt azonnal leállítottam a repüléses ötletről, csakis emberi módon közlekedhettünk, noha így lassabb.
A városban nyíltan nem mertem bebocsátást kérni, ki tudja, nem járok-e úgy, mint Gabriellel. A két segítőm, akiket ő akasztott a nyakamba, morgolódott, hogy miért kell ilyen megalázó módon, képletesen szólva a hátsó ajtót használnunk, mire megkérdeztem, nem akarják-e szárnyak nélkül végezni ezt a kis kirándulást?
- Bácsikám, te és a nagyszerű ötleteid – csóváltam fejem, majd fáklyával a kezemben haladtunk tovább. Valahogy látnunk is kell.
Óhatatlanul is időközönként Zachre pillantottam. Jó ideje nem olvasott bennem, úgyhogy meg kellett próbálnia kitalálni, vajon mi járhat a fejemben. Konkrétan az, hogy hiába is áltatom magam, az őrangyalom munkája úgy kb. felesleges, időpocsékolás, mert úgyse juthattam oda, ahová ő visszatér, ha a Teremtő is. Piszkosul fáj az igazság, de előtte nem merem kimutatni, mennyire rettegek a halálom napjától, é próbálom azt minél inkább elodázni, és valahogy úgy tenni, mintha minden rendben lenne köztünk.
Mocskosul nincs így. Mardos a lelkiismeret, nem merem a képébe vágni, de egyszer úgyis kibukik az igazság, és tudom, hogy nem ostoba, nem kell emlékeztetnem a fajtám sorsára. Nem is értettem, hogy Teremtőm miért pont engem jelölt ki erre az útra, ha egyszer szálka vagyok a szemében, és egyre inkább kezdtem úgy érezni, hogy a végén még Neki is csalódást okozom.
Szedd össze magad, Nannie! Nem roskadhatsz pont most össze! Szidtam magam gondolatban. A könnyeimmel küszködöm, egyelőre még sikerül nem kiborulni. Be vagyok rezelve. Nem kicsit, nagyon.
Talán tényleg igaza van bácsikámnak, és hamis képekben ringattam volna magam, amikor azt hittem, hogy lehet itt még békesség? Tényleg ennyire naiv lennék, hogy azt gondoltam, csak úgy Michael elé állhatok, anélkül, hogy ne akarnának megnyirbálni? A saját rokonaim? Így, belegondolva, már nem is volt olyan jó ötlet, hogy tudtam a bennem folyó arkvérről. Persze, meglehet, hogy apámra tekintettel még életben is hagynak, de egyre több lett a bizonytalanság, és a mi van, ha-kérdések tömkelege.
Muszáj életben maradom, Zachért. Én meg majd ráérek egy másik nagybátyámnál szenvedni, amiért a halálom kimenetel meg fogja viselni lökött szárnyasomat. Sose szerettem igazán az alkoholt, de remélem, Lucifer nagybátyám alaposan betárolt belőle, mert ki fogom fosztani a készleteit, ha oda kerül a sor. Csak ezen a postagalambosdin essek túl.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

Titkos alagutak VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
916
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 09, 2019 3:54 pm

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ophilia

Titkos alagutak Mektupp
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
754
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Jún. 05, 2019 5:37 pm

To Raphael
Only God can fill an empty heart
Egykor volt idő, amikor a tiszeltetet képes voltam megadni egy olyan számára, mint az előttem álló ark is. Már csak azért is, mert egy ark. Volt idő, amikor hittem, hogy ez jelent valamit, hogy ez ér valamit. Volt idő, amikor feltétlen engedelmességgel követtem volna minden parancsát, ha a sors úgy hozza. Nem is olyan régen volt ez.
Volt idő.
Aztán végignézek a férfi hátán, tartását próbálja megtartani, de mit ér vele? Hol vannak a hű harcosai? Hol van már az az angyali büszkeség, mely egykor körbelengett minket? Istennek az akarata, melyet vakon követtek?
Szabad akaratot nem kaptuk meg? Nézzetek ránk. Mást sem csináljuk, csak azt gyakoroljuk és mit érünk vele? Képtelen voltunk követni azt, amit meghagytak nekünk. Évmilliókon keresztül tanulmányoztuk, hogy mit csinál Isten, elmegy és mi maradt meg belőle? Mit voltak képesek felfogni a tyúk eszükkel?
- Nos, ami itt lent van, te mocsoknak hívod, de ez sokkal több. Egykori emlékek, melyeket az embereknek nem szabadott volna elfeledniük, emlékek, melyeket nekünk meg kellett volna őriznünk számukra - ahogy lépek egyet, a falon simítom végig ujjaimat.
Nem is olyan régen Tomnak újságoltam, hogy mit is rejtenek ezek az alagútak valójában. Milyen emlékekkel látják el az embereket, hogy tudják, van reményük.
- Az aranyláz első éveiben, úgy hatvanezer ember, igazából pontosan tudom, hogy mennyien, de ne akadjunk le a számokon, szóval, legalább ennyi ember érkezett hajóval a városba. Közülük voltak egy páran, akik mindenüket hátrahagyva indultak meg a hegyekre. Magukat a csónakokat is hátrahagyták  a parton. A belváros ezekre a csónakokra épült, egy oly kincsre, melynek több az eszmei értéke, mint az anyagi - a legtöbb ember csak ezt látná meg benne. Talán manapság angyal is. Pedig ez annál sokkal több…
Mégis képtelenek felfogni. S kérdezik, hogy miért…
Őszinte válasza meglep. Megtorpanok egy pillanatra, hogy aztán lépkedjek is tovább utána.
- Most, hogy ezzel tisztában vagy, kívánsz is valamit tenni? - kérdezek újra csak. Gyanítom, hogy ez az első alkalom, hogy ezen gondolatoknak hangot is ad. Nem mindegy, hogy mit tud az angyal és mi tudatosul benne. Nem árt tisztában lenni az erőviszonyokkal, ha egyszer komoly harcokra kerülne a sor.
Nem sűrűn láttam őt idelent, mióta lent vagyok. Semmit sem hallottam róla, még csak kósza pletykákat sem.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 30, 2019 1:34 pm

Something missing here
Raphael
And Ophilia

──────────── ────────────

The doctor is just one step away from the killer

Sajnos Ophilianak igaza van. A démonok lassan többet tesznek az emberekért, mint azok akik erre lettek teremtve. Egymással háborúzunk, minthogy apánk munkáját védenénk. Nem is csodálkozom, hogy lelépett. Morgok magamba, hiszen mindent nem mondhatok ki. Neki nem.
- Mért minek hívnád ezt az alagutat? - kérdezek vissza pillanatokon belül. Másik kérdésemre nem válaszol. Vajon miért? Ő aki mindig jóságos, és mosolygós volt, most oly sötétnek tűnik. Fénye is tompult, vajon mi lett vele. Nem is mondva a hangnemet melyet megenged magának. Bár a régi rangok már nem is jelentenek sokat, csak erőben. Erősebb vagyok mint ő, ám egy fabatkával se érek többet. Kérdésére nem válaszolok, csak lassan elengedem a karját. Nem akartam én eddig fogni, csak a sietség miatt elfelejtettem elengedni. Megesik, hogy megfeledkezünk magunkról. Kivel nem? Megidézni? Ez mért nem jutott eszembe. Viszont várnom kell míg egy másik testbe költözik, úgy egyszerűbb lesz elkapni. Majd mikor közlöm vele, hogy felbosszant a testvéreim hülyesége, kinevet... Majd ismét vádolni kezd. Újabb kérdést szegez hozzám, melyre egy pillanatra az ütő is megáll bennem.
- Oh Ophilia - sóhajtom ki magamból. - SEMMIT - suttogom ki halkan, hogy még ő is alig hallja. Szomorú bevallani, de tényleg elmondom, hogy mekkora békét szeretnék, viszont egy kavicsot nem tettem arrébb egész idő alatt. Annyira el voltam foglalva, hogy Sophiet megtaláljam, hogy mással nem is törődtem. Gyógyítás helyett kardrahánytam azt aki nem tudott semmit, és nem is ártott senkinek. Szánalmas vagyok.   
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ophilia

Titkos alagutak Mektupp
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
754
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 07, 2019 4:06 pm

To Raphael
Fejemet félrehajtva figyelem vonásait. Noha a fény csak derengve hatol be az alagútakba, mégis kiváló érzékeinknek köszönhetően tökéletesen láthatom az arcát. Pupilláinak tágulását nem tudom be többnek, minthogy aggódik az emberekért. Esetleg ismerheti, mely meglepő sem lehetne. Michael mellett bohóckodik a városba. Akaratlan, hogy ő is kialakítson kapcsolatokat holmi emberekkel.
- Ez a feladatuk, még ha többen is védik az embereket, mint az angyalok, képtelen parancsolni a természetüknek - hangomban talán van némi feddés.
De ez így van. Amióta lent vagyok, azt kell látnom, hogy több démon védi az embereket, mint angyal. Ennek az oka pedig egyszerű: ha nincs ember, nincs porhüvely. Nekik nem céljuk a Gabriel általi vérengzés.
Igaz, ennek a cirkusznak sem, mely a város magát hívja.
- A mocsokban? - bukik ki belőlem a válaszkérdés, szemöldököm akaratlanul felvonom. Kérdésének korábbi felére nem válaszolok, okkal.
Nem tudok, egyik testvére oldalára állni, ha nem értek egyet egyikükkel sem. Raphael mindig is kedvelte az embereket, ez sose volt titok. Mégsem tudok egyet érteni sem Michael, sem Gabriel ténykedésével. Egyik sem a sorsunk, egyik sem a feladatunk. Lett volna. Megmaradtam hát semlegesnek, mely miatt több sem esett rajtam, mint gondoltam volna. A végsőkig mégis kitartottam mellette.
Amíg meg nem tudtam az igazságot. De ezt ő sem értheti.
Egyet ért velem. Mégis mit tesz vajon azért, hogy jobb legyen?
Emlékszem a jóságos arkra, ki mindig nyugodt volt. Ki mindig kedélyes és kedves. Jóakaratú, kit nem marcangolt… De mi is?
Könnyedén elméjébe tekinthetnék, ezt mégsem teszem meg. Most nem.
- Elég rossz munkát végeztek - jegyzem meg, a békével kapcsolatban. Persze, az emberek öldöklését megállították. Hiszik ezt. Fejem lehajtva mosolyodok el. Oh, ha tudnák, mennyire tévednek. - Másrészt? - kapom fel fejemet. Hangomból érdeklődést hallhat ki, miközben haladunk előre. Karomat furcsa pózban kell tartanom, miközben fogja.
- Mh, Raphael, elengednél? - torpanok meg egy pillanatra, majd kedvesen nevetem el magamat halkan. - Tudok magamtól is menni - mosolygok rá kedvesen, szelíden. Mint a mennybe. Mégis fénytelenebbül.
- Ugye tudod, hogy meg tudod idézni? - vonom össze a szemöldököm. Persze ahhoz kellene egy név is. Oh, mire is nem jók az angyali erők? - Vectroin a neve - adom meg neki, melyet keres. Vagy nem. Ezzel előrébb lehet, ha akar.
Lássa csak, hogy mennyire segítőkész vagyok. Mint mindig.
- Felbosszant? - nevetem el magam, talán epésen. S ha elenged, akkor egy pillanatra megállok. - Ahelyett, hogy tennél azért, hogy ez ne így legyen? - vonom fel vádlón mindkét szemöldököm.
Ő is egy Ark. Raguel sokat szenvedett, de még akkor is megpróbálta azt a kettőt kibékíteni.
- Te mit tettél azért, hogy kibékítsd őket? - teszem fel a kérdésemet. Az irattár angyala vagyok, minden tudást birtoklok. Kérdésem vádló? Meglehet. De az igazság és az információ gyűjtése is a feladatom. Vajon téged mennyire ragadtak el az emberi érzések Raphael? Mennyire leszel ideges, ha a valósággal állítanak szembe? Ha meg kell válaszolnod egy egyszerű kérdést?
Nem megyek tovább. Türelmesen állok, mindaddig, amíg nem kapok választ tőle.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Ápr. 06, 2019 10:43 am

Something missing here
Raphael
And Ophilia

──────────── ────────────

The doctor is just one step away from the killer

Sophia. Szemeim egy pillanatra tágra nyílnak, melyet remélem ő nem vett észre.
- Nekik az a lényeg, hogy minél több alkut kössenek, erre megkeresik a legösszetörtebb embert. - Válaszolok komoran, és leplezett nyugodtsággal. Basszus itt lett volna a kezeim közt, és most oda lett mindennek. Franc essen bele. Mérgelődök magamban, hiszen hangosan nem lehet, mert a titok nem maradna többé az.
- Két éve? Mért nem csatlakoztál valamelyik testvérünkhöz? Csak jobb lett volna mint a mocsokban. - mégis mi történhetett szegény lánnyal. Mindig mosolygós volt a mennyben, már amennyit találkoztunk, és most... most a jól betanult álca alá rejtőzik. Avatatlan szemeknek nem tűnik fel, de én már láttam ezt azt. Nem a begyepesedett testvéreimre hasonlítok, akik csak azt látják, hogyan gyengítsék meg a másikat. Én figyelek a világra. Hiszen oly csodás is lehetne, ha nem a háború pusztítana minden szegletében.
-Igen. - válaszolom apró sóhajjal. Igaza van tényleg kivan facsarva. Nem is kicsit. Megragadom, úgy sétálunk remélhetőleg kifelé az alagútból. Kérdésére mélyebb levegőt veszek, melyet lassan fújok ki.
- Mióta ez a helyzet fönn áll, pinpong labdaként mozgok a világba, egyrészt próbálok békét teremteni, másrészt... mindegy - fejezem be a mondatot. Jó lenne, ha valakinek el tudnám mondani, de nem lehet. Ígyis többet szűrhetett ki mint kellett volna.
- Hiába a világ bármely pontján lehet azóta, mire újra megtalálom már mindegy lesz. - húzom félre számat szomorkásan, de ezt úgy hogy ő véletlen se lássa meg. Viszonylag gyors léptekkel haladunk előre. Miközben magyarázza furcsasága miértjét.
- De igen, sajnos már nem látják mire is kellene figyelni. Háborúznak ahelyett, hogy összefognának, de hagyjuk hiszen csak fölbosszant.
Csepp.   
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ophilia

Titkos alagutak Mektupp
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
754
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Márc. 30, 2019 11:16 am

To Raphael
Kérdésemre nem érkezik válasz. Az arkokra olyannyira jellemző arrogancia, most a megszokotthoz képest is jobban idegesít. De persze. Az utóbbi időben, inkább vették hasznomat, mint nem. De mégis honnan is tudhatná ezt Raphael? Az utóbbi időben nem nagyon volt jelen az angyalok életében. Legalább is ez a hír járja.
Így el is engedem a témát, igyekszem a legszelídebb mosolyom felvenni, melyet évezredeken keresztül gyakoroltam.
Kérdésének volumene furcsa. Még nem tudom, hogy miként, de… Nem ahhoz a nyugodt angyalhoz illik, amelyet képviselnie kellene. Elgondolkozok rajta.
- Egy barna hajú hölgy, bár ez nem sokat mondhat neked, a nevét Bulgária fővárosa után kapta, bár nem hinném, hogy direkt. Bölcs. Sophia, de annyira nem, hogy nem, hogy ne keresztezze bár démon útját. Nekik lényegében mindegy is, hogy kit találnak meg nem igaz? - húzom szomorú mosolyra az ajkamat. Nekik mindegy. Nem mindegyiknek. Még így is jobban védik az embereket, mint az angyalok azt valaha is tették.
Furcsa egy világban élünk, de sokat ez ellen nem igazán lehet tenni. Nem fogok senkit sem jobb belátásra téríteni. Ha azt hiszik, hogy az emberk öldöklése célhoz vezető, akkor tegyék. Az én terveim teljesen mások, ám ezt most hagyjuk más időkre.
- Két éve - emelem fel tekintetem, mosolyom változatlan. Valójában felhőtlen, kedves, ahogy egykor is. - S a legszebb, hogy a démonoktól szenvedtem a kevesebbet - vonom meg vállamat. Annyira nem is érdekes. - Kifacsart egy világban élünk - jegyzem még végül hangosan is. Testvér, testvér ellen. Legyen hát.
Ők sem vettek számításba, egyetlen egyszer sem, hiszen útban voltam. Én miért tegyek másként? Persze most jöhetne a sok álszent, de a lényegen semmi sem változtat igazán.
Egyszerű utasítására engedem, hogy karom ragadja. Aprót bukdácsolok az alagút hepe-hupás padlóján.
- Mi történt veled Raphael? - kérdezem tőle. Kedves és jóságos ark. Most pedig… A morgás, az a hirtelen kiejtett kérdés. Valami vele sincs rendben. Persze mondom, ezt én. - Nem hinném, hogy meghalt, legfeljebb a porhüvelye - pontosítok. Vélhetőleg most majd keres egy másikat. Nehezebb lesz, hiszen a lelket teljesen háttérbe kell szorítani. Persze azon porhüvelyek, melyek már lelket sem tartalmaz….
- A materiális világ mindenkire hatással van. Arra is, ki szeretné, hogy ez ne így legyen - felelem egyszerűen. - A változás természetes, még az angyalok számára is, nem igaz? - teszem fel a költői kérdést, miközben haladunk egyre előrébb az alagútban.
Csepp.
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next