Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Régi gyárépület •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Régi gyárépület VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1030
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 27, 2020 1:37 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3, 4, 5, 6, 7, 8, 9  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Régi gyárépület GadHg7Q
Régi gyárépület Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Május 18, 2020 6:45 pm

Armaita & Belphegor

JItS.gif
Armaita még mindig az a kis bohókás angyal lenne? Úgy kérdez vissza, úgy beszél, mintha most találkoztunk volna először. Nem is értem őt, de csak mosolygok. Végül a kocsmában csak elém kerül pohár. Beszélgetni kezdünk, méghozzá arról ami éppen nem létező lelkemet nyomja. Mert nem értem. Frusztrál és sebezhetőnek érzem magam. Beelzebubbal való találkozásom sem javított a dolgokon, viaskodok magammal ez pedig egy idő után nem vezet majd semmi jóra.
-Hát akkor én jól eltanultam...-ingatom a fejem kissé és elvigyorodom.
-Nem hiszem el, hogy ez pont velem történik meg... Egy igazi gyilkológép voltam, most meg... Ha Ő rám néz elolvadok, mint a vaj a pirítóson.-fel kell nevessek, hiszen ennek nem kellett volna megtörténnie, vagy akartam hogy így legyen? Már nem is tudom. Zsörtölődnöm kellene, de képtelen vagyok. Aztán az apró mondatot hallva felé rebbennek szempilláim.
-Inkább "Van aKi"!-javítom ki a mondatát, hiszen Belial nem egy tárgy... Felsóhajtok, hosszasan és kissé fájón. Azt hiszem megértem mire akart kitérni a Mohóság... Én ezt nem engedhetném meg magamnak. A jó és a rossz témája iránt több kérdést is kapok. Összeszaladnak homlokomon a ráncok.
-Minden Poklokra mondom Armaita, most igazán összezavartál engem.-szívom be élesen a levegőt és beletúrok a hajamba.
-Most mindent úgy állítottál be, mintha én ezt rosszként élném meg. Pedig nem. Csak nem tudok mit kezdeni vele.-könyökölök combomra és támasztom meg a fejemet.
-Örülök neki, hogy ez az érzés felütötte a fejét bennem. Csak... Én csak...-akadok el egy pillanatra s le kell hunynom szemeimet, hogy egy kis nyugalmat erőltessek magamra és nehogy felgyújtsak valamit hirtelen.
-Nem akarok sebezhető pont lenni az életében, azért mert én "érzelmileg elgyengültem". Attól félek, ha beszélek neki erről akkor élből vissza utasít, megbomlik minden körülöttünk és kirakhatok a kukába hétezer évet.-a végét már csak alig hallhatóan motyogom.
-Mi a több a szeretetnél?-kapom fel a fejem utolsó mondtára, miközben igyekszem rendezni a fejemben a mondatokat. Angyalom kérdései még mindig ott keringenek a fejemben megválaszolatlanul. "Szerinted van értelme szeretni? Elbutít? Miért butítana el? Miben butítana el?" Vajon én tényleg démon vagyok még ezek után? Megrázom a fejem, nem akarok, még magamnak sem akarok a kérdésekre válaszolni, talán ezért ráztam le őket azzal, hogy Armaita összezavart. Félek válaszokat adni a kérdésekre. Nem merem megválaszolni őket.

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 17, 2020 10:19 pm

To Belphegor
────────────── ──────────────
Kérdőn s értetlenül tekintek rá.
- Ez mitől lenne szókiforgatás? Az az emberek sajátja. Szavaim, s kérdésem őszinte volt - felelem komolyan.
A bólintást, hogy bajban van-e, nyugtázom, s tudomásul veszem. S majd beszél róla, hiszen mondta, nem itt akar minderről beszélni.
- Ha a meghallgatás segít, bármikor, szívesen - bólintok mosolyogva. Nem minden esetben az a megoldás, ám látom, milyen hatással van, ha kimondják ezeket a szavakat, melyek belül keringenek. Mintha, mikor kijutnak, elindulna valami rendszerezés, értelmezése a dolgoknak.
- Nem szükséges meghívnod. Addig őrzöm italod - mosolygok rá. Hiszen nem iszok, nem fogom meginni. Így érdemes olyat rendelnie, amit elfogyaszt, úgy kárba menne, ha nem issza meg.
- Igen - bólintok. Nagyon nagy megtiszteltetésnek vettem, mikor Teremtőm kijelölt erre a küldetésre. Új, s egészen más. S nem, egyáltalán nem aggódtam, bíztam a Teremtőben, hogy meg tudom tenni, bíztam a döntésében.
Hálásan pillantok rá, mikor a rendelésnél figyelembe veszi, nem iszok.
Csendben könyöklök az asztalnál, karba font kézzel, úgy tekintek rá, majd felvándorol tenyerem arcom, fejem oldalához, hogy megtámasszam, s úgy figyeljek rá.
- Az emberek világában megesik, hogy eltanuljuk az érzelmeiket - nekem nem megy. Hanael öröme ragadt egyedül át rám, de az is, csak átérzés. Nem tudom, milyen az öröm, csak átérzem. - S fogékony voltál erre az érzelemre - az érzelmek ragadósak, de hogy akik lélek nélküliek, miért képesek egy idő múlva saját érzésként kezelni, nem tudom. - Volt, ami kiváltotta benned, s magadénak érzed.
A kérdésén elgondolkodom. Más a jó és rossz fogalma, a jó is lehet pokolian fájdalmasan rossz, s a rossz is lehet boldogan felszabadító, hiába sírnak közben az emberek. Így csak egy nagyjából, vegyük úgy, fejrázást kap válaszul, mert látom, folytatni akarja.
- A jó és rossz fogalma eléggé sok minden, hogy csak erre legyen beosztva, így erre nem tudok ebben teljesen kerek igent és nemet mondani neked válaszul. Mi a helyes? Mi a nem helyes? Te miért tartod nem helyesnek? S miért kételkedel benne? Szerinted van értelme szeretni? Elbutít? Miért butítana el? Miben butítana el? - érdeklődöm.
Ahogy folytatja, úgy biccentem kicsit előre a fejem, felé, érdeklődéssel.
- Érdekes, amit mondasz. Az emberek akkor szokták ezt mondani, ha .. többet éreznek, mint szeretet, a másik iránt - tekintek a szemeibe.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Régi gyárépület GadHg7Q
Régi gyárépület Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 14, 2020 6:13 am

-Nem, nem követtelek, csak kerestelek. Kérlek! Ne forgasd ki a szavaimat.-mosolygok rá lágyan, majd megemlítem hogy belső harcot vívok, de még nem most térnék ki rá, kérdésére hogy bajban vagyok-e csak finoman bólintok.
-Nagyon remélem hogy tudsz segíteni, legalább azzal hogy meghallgatsz.-felelek csendesen majd invitálom hogy üljünk be valahová.
-A pénz ne érdekeljen! Én hívtalak meg.-nyomatékosítom szavaimat felemelt mutatóujjammal is. Aztán végre rátérünk arra hogy mit is művelt a háztetőn. Rá is harapok egy szóra.
-Jó szándék?-kérdezek vissza meglepetten, mintha nem tudnám miről is van szó. Pedig valahol sejteni vélem. Aztán végre megindulunk az ivóba és amikor betérünk kikérem magamnak a négy felest, de Angyalom pohár nélkül marad mégis. Jó fej vagyok figyelek rá. Beszélgetésünk kényes témára terelődik csak hamar emelem a második poharat is. Partnerem olyan kérdéssel áll elő ami gondolkodóba ejt egy pillanatra. Csendbe burkolózom, pedig tudom a választ rá.
-Azért, mert nincs lelkem, mint az embereknek. És nem értem mi minek a vonzata bennem.-felek végül percek múlva és újabb pohár után nyúlok. Felteszek még egy aprócska kérdést, majd a válasz kérdést hallva ismét eltűnődöm. Miért nem normális dolog szerintem? Mit érzek mint szeretet? Megtámasztom kobakom én is, mintha tényleg nyomná a gond egész lényemet.
-Nos! Mi vagyunk a pólus rosszabbik oldala. Velünk hasonul a "rossz" fogalma, nem igaz? Szerinted akkor nem helyes a kételkedésem?! És egyáltalán, miért szeretünk? Van-e értelme? Vagy csak az emberi világ butít el így?-szintén kérdésekkel válaszok az első részre, aztán lesütöm szemeimet.
-Azt érzem hogy bármire képes lennék érte. Meghalnék ha kell. A kedvére szeretnék tenni és vigyázni akarok Rá!-jelentem ki határozottan mielőtt többet gondolkodnék a kelleténél. Olyan könnyen jönnek a szavak a számra, hogy még magam is meglepődök.
-Nem szeretnék neki csalódást okozni.-fejezem be végül csendesen.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 13, 2020 6:59 pm

To Belphegor
-Ööömm - tekintek fel a szomszédos gyárépület tetejére. - Ez azt jelenti, hogy már .... - aztán értetlenül mutatok rá a mutatóujjammal. - Te követsz engem? De... én nem láttalak -
- Bajban vagy? - Nézek körbe ösztönösen, mert annyira azért nem értem a válaszát, majd bólintok. - Rendben - később is visszatérhetünk rá. Ha el nem felejtjük. Igyekszem megjegyezni szavait.
- Még mindig gondolkodom, miért. Tudok esetleg segíteni abban, amiért keresel, vagy ... - nem, fogalmam sincs, miért keresne, és azt hiszem, ezt már kérdeztem.
- Kérek - de meginni ő fogja, addig meg majd tartogatom magam előtt az asztalnál. - De... - jut eszembe. - Nincs pénzem.
Nem fogyasztok semmit, bárhol elalszom, a ruhával sincs gondom, a többit megoldja a képességem többi része, így sosincs nálam pénz.
- Nem volt ő szomorú - inkább gondterhelt. Sok minden van a vállán, azt érzékeltette az őrangyala.
- Felmértem a jószándékát és hogy miben tudok neki segíteni, hogy megőrízhesse. - néha van, hogy eltűnik, néha van, hogy nem hallja csupán. Pedig ez az eltűnés érdekes, mert valójában az sosem képes eltűnni.
Azt hiszem, inkább nem kérek semmit, ami lehet, nem jön jól, de ha nincs, akkor nincs. Leülök vele az asztalhoz, s magam alá húzom lábaim, megszoktam az így ülést.
A kérdésre rátekintek, majd a mellkasára, aztán ismét fel rá. A koccintásra emelésre bólintok, jelezve hogy egészségére.
- Ezt te tudod megmondani, s az idő - tekintek rá érdeklődéssel. - Miért vagy bizonytalan magadban? Mi az, ami azzá tesz? - Könyökölök fel a pultra, összefonva a felkaromat egymáson, úgy tekintek rá.
A kérdésre viszont felkönyökölök és úgy támasztom meg balommal a fejem, hosszábban az alkarommal. Elgondolkodom.
- Szerinted miért nem normális, ha egy démon szeretetet érez? Mit érzel, mint szeretet?
Egyáltalán, mi a normális? Van olyan?
Aztán csak nézem, ahogy felhajtja a következő adagot is.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Régi gyárépület GadHg7Q
Régi gyárépület Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Május 09, 2020 3:01 pm

Armaita & Belphegor

K
icsit látszik hogy milyen régen futottunk össze, én már olyan szó fordulatokat használok, amit ő még mindig szó szerint vesz, így fel kell homályosítanom hogy nem arra gondoltam amire Ő. Nagy nehezen leesik a tantusz neki is, már csak biccentek, mosolyogva, hogy megértette a dolgot. Utána megérdeklődi mi járatban vagyok erre. A válaszom egyszerű, miután orrára kötöm, hogy most nem érdekelnek az emberi lelkek. Őt kerestem! Gondolom értette amit mondtam, nem is tudom miért kell vissza kérdeznie. Csupán mosolyogva rázom a fejem, muszáj a sze-fo-st játszania? Hát nem kereshetek fel egy ismerőst? Hogy miről szeretnék beszélgetni? Még felsorolni is hosszú lenne.
-Mondjuk arról, hogy miért gondolom azt, hogy változtál? Ez kezdésnek jó alap lehet.-tűnödök kissé és felsóhajtok következő mondatára.
-Valójában egy dolog az ami a saját ellenségem, nem is vagyok biztos benne, hogy ezt a csatát meg fogom tudni vívni. De majd később kitérünk rá.-bököm ki nagyon nehezen ahogy elrejti szárnyait.
-Nem tudtam, hogy itt vagy. Egész nap a várost jártam, régóta kerestelek egyébként, nem csak itt.-utalok a városra, a helyre ahol most állunk és vállat rándítok. Olykor eszembe jutott és ha volt úgy szabad időm bőszen kutattam utána, mondjuk az elmúlt három évben nem igazán, akkor Belialt kerestem. Felajánlom hogy a közeli ivóba térjünk be, de mikor közli, hogy nem iszik elhúzom a számat.
-Ne már Armi! Én nem akarok egyedül inni, legalább egy sört kérjél már!-nyafogok és ahogy elindulunk minden előjel nélkül belé karolok, míg el nem érünk a kocsmáig. Út közben is szóval tartom, érdekel nagyon, hogy mit csinált azzal a humanoid létformával.
-Gond! Igen, a búval b@szott halandóról beszélek. Mit csináltál vele?-pillantok rá érdeklődőn, ahogy pedig odaérünk ahová indultunk, elengedem karját és lenyomva a kilincset belépek előre, a pult felé veszem az irányt ahol kikérek egyből négy felest. Angyalomnak csak azért nem kérek, mert tiszteletben tartom hogy ő nem iszik. Az első kis poharat felé emelve, fejemmel kissé biccentve jelzem, hogy egészségünkre, majd pillanatokon belül a gyomromba kerül az ital. Miután a pohárka vissza kerül a pult lapjára pillantásom Armaita arcára vándorol.
-Tudod, azt hiszem elnyomta a bennem élő démont az emberek között töltött idő. Változom, a kérdés hogy az irány jó vagy sem?-ugyan Ophilia-val már átrágtam ezt a kérdést, de még mindig nem tudom hogy az ami bennem az kinek jó és kinek nem?! Beelzebub-al való találkozásom sem volt fényes, Ő ugyanis elvárja, hogy legyen ugyan az a szadista, vérszomjas démonnő aki régen voltam.... Belial pedig... Neki szerintem mindegy amíg beszélek hozzá és nem vonulok remeteségbe napokig a szobám rejtekébe.
-Szerinted normális dolog egy démon esetében szeretetet érezni?-kerekednek ki a szemeim, még mindig nem hiszem el, hogy kimondtam, először a szöszi angyalnál bár ott viccre próbáltam alapozni, most meg... csak úgy jött. A következő pohár után nyúlok és az első után küldöm a löttyöt.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Május 08, 2020 9:03 pm

To Belphegor
Felnézek vissza a kuncogására, majd az égre emelem a tekintetem, mint aki gondolkodik. Mert valóban, mióta találkoztunk, azért az idő mégis segített abban, hogy erőm növekedjen. És persze, a rangom is más azóta, a küldetésemmel együtt, ahhoz pedig más jár.
- Jaaa, hogy az... - mutatok a fémre a földön. Meg némi tégla és üveg is jut hozzá, amit magával rántott a fém.
Az arckifejezéséből kiveszem, hogy valami azért nem jó, így abbahagyom a további találgatást.
-[/i] Akkor? [/i]- Nyitom tágra a szemeim értetlen kíváncsisággal. Pedig ő aztán tud alkudni és zsebelni, magam is tapasztaltam.
Figyelem, ahogy mutatóujja közelít felém, még be is kancsalítok, ahogy megböki a homlokom. Hogy aztán teljes kíváncsisággal fusson vissza tekintetem a szemeire. Ezúttal én bökök mutatóujjal, de magamra.
- Engem? Miért? - El nem tudom képzelni, miért keresne.
Egy ideig továbbra is értetlen, nagy szemekkel nézek rá.
- Miről szeretnél beszélgetni? - Hm, ehhez hasonlókat nem kaptam kérdésnek már jó régóta démonoktól. Kíváncsi lettem.
- Ha valami nyomja szívedet, szívesen meghallgatom - tüntetem el végül szárnyaim, hogy kényelmesebben elférjünk egymás mellett.
- Miattam? - Lepődök meg ismét. - Honnan tudtad, hogy itt vagyok? És hogy pont itt? - Válok ismét nagyon kíváncsivá. - Szoktam arra is járni - Gondolkodom el New Orleansen.
- Igen? - Óh, akkor nagyon nem vettem észre. - Nem iszok, de veled tartok - furcsa szokások még most is nekem ezek az együtt étkezések és ivások, noha régebben magam is így láttam vendégül a hozzám betérőket. Mára már nincs hol fogadnom őket, mert városról városra járok.
Megfordulok, s haladok, merre tart.
- Gond? Milyen gond? - Érdeklődök. Számomra sosincs gond, így remélem, kifejti, mire is érti pontosan, hogy tudjak számára választ adni.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Régi gyárépület GadHg7Q
Régi gyárépület Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Május 07, 2020 4:31 pm

Armaita & Belphegor

S
ejtettem, hogy nem fog rájönni elsőre hogyan is értem a dicséretnek szánt piszkálásomat. A köszönés után rögvest lábaira néz. Akaratlanul is felkuncogok.
-Az erődre gondoltam Angyalom!-rázom meg a fejem kuncogva és vonásait figyelem. Olyan kis kölyök arca van mégis, de valahogy más lett. Nem is értem mi változott rajta, de majd rájövök, remélem. Aranyos ahogy azt gondolja, hogy engem a halandó érdekel, de rosszallóan tekintek rá ahogy kiejti a mondatot száján.
-Hová is gondolsz?! Nincs szükségem most egy lélekre sem.-pimaszkodok, mert tudja nagyon jól, vagy alkukötésre keresek embert, vagy egyszerűen begyűjteni azt ami nekem jár. Félmondatát hallva megemelem államat, ám nem fejezi be, inkább ejti a témát, mélyet sóhajtok majd mutató ujjammal érintem homlokát.
-Konkrétan téged kerestelek.-mosolyodom el és elveszem az ujjam bőrétől.
-Gondoltam kicsit beszélgethetnénk, meg érdekelt hogy megy mostanában a sorod.-billegek kicsit sarkaimon és hátam mögött összefonom ujjaimat is. Kérdése hogy itt tanyázom-e csak egy nemleges fejingatást kap először mielőtt újra kinyílna a szám.
-New Orleansban tengetem napjaimat, most csak kiruccantam miattad.-közlöm a végét halkan és válaszolok is kérdésére.
-Iszunk valamit? Pár épülettel feljebb láttam egy kocsmát.-intek a hátam mögé amerről jöttem. Várom hogy kilépjen és ha megtörténik akkor én is megfordulok, hogy vele lépdelve mutassam az irányt, már ha preferálja az ötletet.
-Mi volt a gond az emberrel?-pillantok rá, utalva az előző incidensre, fogalmam sincs mit csinált, de a halandó utána elég magabiztosan indult útnak.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Május 06, 2020 6:56 pm

To Belphegor
Figyelem még, ahogy eltűnnek, s hallom a robajt a hátam mögött, ami elég messze van, hogy ne foglalkozzak vele. Pedig szívesen rendbe tenném az épületet. Sok munkát lehetne vele adni, ha.
Nem véletlenül lett elhagyatott a gyárépület s nem újították fel később sem. Azért a hajamba beleülepedő finom port megrázom az ujaimmal, s kirázom szárnyaimból. Most nem akarom a képességem használni vele.
A hangra megáll a kezem a hajamban, s hirtelen fordulok a forrás irányába.
- Üdvözöllek! - Jó régen találkoztunk, emberi mértékben számolva. A mi időnk szerint viszont egy szempillantás csupán. - Bizonyos értelemben, igen. - Leengedem a kezem, a szárnyaim nem tüntetem el. Nincs mit előtte ilyen téren rejtenem, szárnyak nélkül is felismert volna, tudom.
- Hogy? - pillantok le önkéntelenül a lábaimra. Nem, azok ugyanolyanok, mint voltak.
Már szembe fordultunk egymással, ahogy elém lépett, s rajta is végigpillantok. Egészen más ebben a ruhában, de én is mást viseltem akkor, hogy elvegyüljek az emberek között.
- Ha velük szeretnél beszélni, még eléred őket - mutatok az távozottak irányába. De mivel nem utánuk ment és itt azért nem szokás lődörögni, csak úgy, így kizárásos alapon...
- Erre jártál, vagy ... - aztán integetek a kezemmel, hessegetve az ötletet. - Nem rám tartozik.
- Most ebben a városban vagy? Jó párszor megfordultam már itt, még eddig nem láttalak - koránt sem vádló szavaként mondom ezt, csupán gondolkodom, hogy valóban nem láttam-e. Arra emlékeznék.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Régi gyárépület GadHg7Q
Régi gyárépület Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
801
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 03, 2020 8:14 pm

Armaita & Belphegor

I
dejét nem tudom már, hogy mikor találkoztam ezzel az angyallal. Az én kis Angyalom. Vajon mi lehet vele? Emlékszem... Még kis suhanc őrangyal volt mikor összefutottunk. Elmosolyodom a gondolatra. New York utcáit járom, hátha belebotlok az ismerős arcba, mondjuk okosan sikerült besurranni, de nem szeretek ide jönni. Most viszont valamiért akartam. Talán konkrét célom volt vele, ki tudja. De most minden figyelmem a mozgókat pásztázza. Egyszerű fekete felső van rajtam és farmernadrág, a jól bevált bokacsizma és bokám mellé helyezett tőröm. Enélük sehová sem indulok el. Hiába keresem nem találom őt, megrázom a fejem és beletúrok a hajamba. Azt a rézfán fütyülő angyalát neki. Nagyot sóhajtok, a mai nap már bejártam a fél várost és talán rám is esteledett. Egy elhagyatott gyárépület közelébe érek. Nekidőlök egy félig korhadt fa törzsének, csizmámból előkapom a tőrömet és játszadozni kezdek vele. Épp az egyik feldobásnál látom meg a szárnyast leszállni a tetőn. Komisz vigyor húzódik ajkamra, de nem fedem fel magam, azt nézem mit ügyködik. Egy másik angyalt is észreveszek, no meg egy embert. Óóó! Akció készülődik kérem szépen! Kényelmes pozíciót veszek fel, figyelem hogy ténykedik az angyal, talán még ciccegek is párat, túl egyszerű dolga van. Kicsit bele kellene rondítani, hátha észrevesz. Egy fém darabra irányítom energiáimat s szakítom ki a falból, hogy a kis halandó felé célozzak vele. Ám ketten is ellenszegülnek, gonoszkás mosoly kúszik pofimra, elengedem a dolgot, az angyalok megmentik az emberpajtást és az őrangyal elszelel vele. Armaita leereszkedik, még pár pillanatig figyelem, aztán ellököm magam a fától és felé indulok. Tőrömet elteszem, nem szándékozom rossz érzést kelteni benne.
-Szervusz! Rég láttalak.-intek neki, már csak pár lépés választ el tőle, barátságos mosoly vetül pofimra és végre elé lépek.
-Jól kicombosodtál.-utalok erejére és nem zárom ki a lehetőséget hogy rájöjjön én piszkáltam bele az idilli buliba.
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Május 03, 2020 6:12 pm

Puhán érkezik a talpam a romos épület tetejére, s helyet foglalok az egyik szellőztető káváján. Rejtett, vagy titkos találkozó, ugyan hol érdekel engem? Nem éppen a jó fiú szíve hívott. És érdekes, hogy mégis az ő szándékai tűnnek ... nemesebbnek? Mi a nemesb? Mi a jó? Nem ítélkezem, pusztán adok. Így a másik is kap a jó szándékból. Csak egyiküknek van őrangyala, ő lassan érkezik hozzám, megfigyel most, mást nem tud tenni. Összevonom szemöldököm, ahogy a hívó szíve mégis ... mi ez az új, idegen érzet rajta? Csak mostanában kezdem érezni, az elmúlt időszakban és... az őrangyalra tekintek, szomorú mosollyal bólint.
Nem ő az első, s sejtem most már, hogy nem is az utolsó.
Még jobban koncentrálni kezdek, s erőteljes adás helyett, finoman cirógatom körbe, ismerkedve azza, mi szívén van, s eddig csalfán rejtőzött. Lassan haladok, már majdnem vége a megbeszélésnek, mikor elérem szíve legmélyét, s az beszélni kezd hozzám. Félelemről, s haragról, s olyanról, melyet eddig még nem hallottam, s nem is tapasztaltam. Nyújtok számára a Fényből, a jó szándékból, mely felé két kézzel kap, ha lehet ezt egy lélekről mondani, s adok, amennyit úgy érez, fel tud használni a küzdelemhez. Nem ez az üzlet lesz a legnagyobb harca, hanem az, ami önmagában dúl, s még ő sem tud róla. Különös érzés fog el, miközben dolgozom vele, s nem tudom, sikeres-e az üzlet, nem ezzel foglalkozom. Szíve jelzi, hogy most ennyit tud tenni, ennyit tud fogadni, ám azért nagyon hálás.
Mire kinyílnak szemeim erre a világra újfent, addigra az őrangyal már a védencét követi, s még visszafordul, hogy intsen egyet felém búcsúzóul.
Csak egy pendülés jelzi füleinknek a bajt, s ketten nyúlunk erőnkkel a leomlani készülő fémre, mely kis híján eltalálta volna az őrangyal védencét. Akinek még nem jött el az ideje, mert nem csak saját harcával kell megküzdenie. Vannak feladatai is.
Rám mosolyog az őrangyal, s én vissza rá, majd mikor már a másik ház sarkánál befordultak, ereszkedem le én is, hagyva, hogy hátam mögött megadja magát a gravitációnak a fém, mely eddig bírta.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

Régi gyárépület VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1030
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg