Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Fat Angel Bar •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

Fat Angel Bar VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1022
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 27, 2020 11:13 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3  Next

Szabad a játéktér
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

Fat Angel Bar Tumblr_pw3d75V5yb1y2onn3o3_r1_540
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 27, 2020 5:23 pm

Blonde wild hunter
@Agnes Lawson && Deedra
──────────── ────────────
Elfintorodom. Sajnálom, hogy ezt a választ kaptam, hiszen szívesen megtanultam volna azt a trükköt. Gondoltam, hogy nem csapat játékos. Van benne valami ami Rowenára emlékeztett, ami még talán bajt is jelenthet. Még is más, nem tudom meg magyarázni, de remek szakadár lett volna, ha oda születik.
- Miért érdekel az téged? - Kérdezem szemöldök felvonva, amikor fel emelkedik a székről, hallom, ahogyan a szék nyikorog a régi padlón. El tudném intézni egy kézzel is, de nem teszem. Nem kellhetek feltünést. Megragad, s hirtelen pillantok rá, s ugranak be a régi emlékek a mészárlás, Lincoln halála. Hirtelen zökkenek ki vidámságomból, s látom magam elött régi szerelmem levágott fejét, ahogyan gurul oda.
Vissza ránt a mondata a valóságba, s megrázom a fejem.
- Azt hiszed, hogy nem tudok magamra vigyázni? Egy szakadár. - Kaccsintok oda,s súgom oda a végét halkan. Tessék megkaptad amit akartál elmondtam, hogy kivagyok. Hiába tökéletesen tisztában volt vele, kimondva is megkapta. Lássuk mit akar, most mi lesz? Elad? Miután kirángat az utcára, nem ellenkezem. Nincs kedvem.
- Gyere. - Most lököm én odébb a lakásom irányomba. - Kövess ha mersz szőkeség. - Kaccsintok. Elindulok az úton, s ha még mindig követ, akkor lassan elhaladunk New York nem legszebb környékén, de ezt kaptam. Lakásba beérve tudom mi vár. Egy ágy és furcsa dolgok amiket kaptam.

#deedrajatekvege

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

I am No one
The bloderina• is the past
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

Fat Angel Bar Close-up-of-black-feathers-textured-background-picture-id526788673?k=6&m=526788673&s=170667a&w=0&h=D89txBEPKfWKCa7lt4dP9pPxG1TDps-qv4etxE3krXA=
☩ Reagok :
123
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 27, 2020 5:06 pm

To my amazon@
Csapja itt nekem a szelet, mint egy tinédzser kislány. Jókat mosolygok szavain hiszen feleslegesek mert mindketten tudjuk, hogy tudom az igazat. Ő és én sem most jöttem le a falvédőről.
- Nem szoktam tanítónénit játszani. – dünnyögöm miután kihörpintem az utolsó kortyot az utolsó kis pohárból.
- A sajátomban. – közlöm közönyösen. Egyke vagyok, nem vagyok nagy csapatjátékos. Sőt egyenesen rosszul vagyok ha valaki meg akarja mondani mit csináljak. Z-t inkább nem nevezném a csapatomnak ő csak egy szükséges rossz, amig helyre nem jön minden! Figyelem ahogy táncol. Egész ügyes, pedig nem mondtam meg volna róla. Szép is ügyes is. Még akár jó is lehetne vele. Hülye…hová gondolsz?! Biztos ő is felszívódna, átvágna, feladna, kibelezne stb.
- Akár igazat is mondhattam. – ki tudja lehet pont ez volt a nevem. Vállat vonok. Egy alak felemelkedik a sarokban ülő kupacból. Erélyesen egyenesedek fel és is a székből.
- Gyere menjünk baby! Túl sok rajongód akadt. – megragadom a könyökénél ezzel leállítva a táncikálást. Ebben a késdobálóban nincs a közönség hozzászokva a szexi előadáshoz. Még a végén megerőszakolják nekem valamelyik sikátorban.
- Vigyázhatnál magadra jobban… nem biztos, hogy tetszene, amit megtudok rólad, ha az egyetlen dolog, amit tudok rólad, hogy tökéletesen önveszélyes vagy! – ellentmondás nem tűrően kísérem ki a pulthoz, ahol otthagyok elegendő pénzt majd távozunk az utcára.
- Oké… hova tovább? – hozzám biztos nem. Nézzük szivi vagy e olyan bátor, hogy elvigyél magadhoz! Vagy szépen elköszönünk és többé nem látom. Karba fonom karjaimat. Végig nézek rajta. Tetőtől talpig végig mérem, játszok vele csak mert érdekelnek az apró pici reakciói. Komolyan gondoltad szivi… és biztos te is meg akarsz engem ismerni? Úgyis elfutsz, mint eddig mindenki. Miért pont te lennél kivétel? A kis szakadár, aki azt sem tudja mit kezdjen ezzel a világgal?

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 27, 2020 3:11 pm

Blonde wild hunter
@Agnes Lawson && Deedra
- Arra a trükkre. - Mosolyodom el s gondolok itt a bélhúzogatós dolgokra.
- Vannak titkaim nekem is. - Kortyolok bele az italba ismét rezzenéstelen arccal. Elmosolyodom, majd körbe nézek, s ismét rá.
- Milyen csapatban vagy akkor? - Harapok bele a számba enyhén, s mérem végig. Az ital nagyon is kezd hatni, de a nő gyönyörűsége nem hagy nyugodni.
- Igazat is mondtál? - Kérdezem gyanakodva, ha igen rendben van, de ismerem ezeket a trükköket. A klánom rendszeresen megtévesztett mindenkit, ha beszöktek a városba.
- Ismerj meg inkább, s meglátod milyen vagyok. - Hajolok közelebb neki támaszkodva az asztalon. Arra járó pincért pedig újabb körre biztatom. Elnevetem magam mondata második felén. Értem nem kapna semmit már. Még Rowena se fizetne értem, ha még él. Nem maradt senki, s klánjaink nem hittek a pénzben.
Mozgatom a csípőm, végig simítom a testem, s a végén a hajamba túrok, s úgy mozgok a zenére. Szememmel meg igyekszem biztatni a nőt, hogy jöjjön. Lakásom egy kis lyuk, ha annyira akar menjünk. De tudom csak rám lenne kíváncsi és, hogy megtud rólam valamit. Nos, a tanács vette ki nekem ezt a lakás, nem lebuktató szolid. Ebből nem tudna meg rólam semmit. Én még barátkozom azzal a hideg szekrénnyel, s igyekszem megfejteni mire is jó. De szerintem valami fény lehet az is, mert akárhányszor kinyitom világít. De akkor miért hideg?

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

Fat Angel Bar Close-up-of-black-feathers-textured-background-picture-id526788673?k=6&m=526788673&s=170667a&w=0&h=D89txBEPKfWKCa7lt4dP9pPxG1TDps-qv4etxE3krXA=
☩ Reagok :
123
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 22, 2020 7:18 pm

To the cutest Strange@
- Mire? – tanítsam meg… embert ölni?
- Azt hittem jártas vagy a gyilkolásban! – játszok az előttem levő kis pohárral. Gurítgatom ide oda az asztalon. – De most komolyan mi a célod a várossal? Nekem elmondhatod… nem vagyok benne a csapatukba… - tudom hogy tudja kikre gondolok. Mi a frászt akarhat ez a várostól? Tudni akarom. Megöl a kíváncsiság!
- Amúgy meg elmondtam a nevem… nem szép tőled, hogy nem emlékszel rá. – mormogom miközben elbambulok az asztallapjára. Vagyis megmondtam neki az első nevet, ami eszembe jut… de most ha fejbelőnek sem fogom tudni mi volt már az. Ciki… Inkább lépjünk túl a név kérdésen… Engem nem versz át aranyom.
- Nem? Ennyire értéktelen lennél? Kétlem. Egy új arc a városban nem tűnik fel csak úgy random. Valami oka van az ittlétednek… szerintem nagyon is értékes vagy…és rohadt sok mindent kapnék érted…csak nem azoktól, akikre te gondolsz. – vészjósló színezetet adok hangomnak. Tudja kivel iszogat… érezze mit jelent velem lenni úgy, hogy nem árunak tekintem. Megteszek egy szívességet a kedvéért és nem adom el. Aztán lehet még jól jön ha nagyon unatkoznék.
- Azért csak vigyázz nehogy valakinek mégis megtetszen az értéktelen hátsód. – Finoman a csuklóján fityegő karkötőre mutatok. Jobb ha nem dicsekszik vele annyira. Torkomon akad egy csepp lötty ahogy szemében látok megcsillanni egy apró kis szikrát. Lenyomni… khm… ejnye…
- Szkanderben is lenyomlak… még ha nem is erre gondoltál babám. Szerencsére én nem vagyok olyan, mint mindenki más. – tetszik. Nagyon nagyon szimpi kezd lenni. A maga furcsa értetlen módján. Érdekel. Meg akarom ismerni. Mindent meg akarok róla tudni. Oh drágám ha tudnád mivel találnád szembe magad nálam. Elmosolyodom a gondolatokon és képeken, amik a fejemben rohangálnak. Z feje miként vörösödik el az idegen nő láttán, miként akarja felkoncolni ott helyben vagy akarja azonnal eladni néhány zsetonér. Nem a vendégszeretetéről híres az biztos.
- Ha annyira folytatni akarod, miért nem mutatod meg te hol húzod meg magad? – ó én pontosan tudom milyen játékot űz a kiscsaj félig spiccesen… mibe akar éppen belerángatni. Le sem tagadhatná hiszen csak úgy izzik körülötte a levegő. Ütőere a nyakán úgy lüktet majd szét robban. Édes drága kicsi amazonom. Ki a franc lehetsz te… és kibelezel- e ha engedek a csábításnak és megbízom benned? Bocs…nem megbízok! Úgy teszek mintha. Pedig most az egyszer hagynám magam elsodorni az árral. Nekem is kijár már a lazítás hiszen az év minden egyes napján megfeszített idegekkel figyelem mikor jön el a vég. Ismerős zene csendül. Sokan szeretik, sokat hallom… többek között mert összesen van vagy tíz zene, amiből választani lehet. Deedra felpattan és táncra perdül. Te jó ég! Isten mentsen meg a tánctól inkább énekelnék. Valamikor régen még volt egy mikrofon az ócska színpadon és valamikor régen használhatta, aki csak akart, de az már a múlté. Manapság nem énekel senki és táncolni is csak az én furcsa ivópajtásom kezd el. Nézem szótlanul. Újabb adag borzalmat küldök a gyomromban sorakozók után. Hosszú nap lesz ez a mai. Talán még most kéne karon fognom a kis nebántsvirágot. Mielőtt valaki elkapja és úgy megtáncoltatja, hogy megemlegeti.Mert meg kell hagyni igen szexin tolja.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Feb. 29, 2020 6:25 pm

To my Blonde wild Hunter

Zene: Link • Komment:   luvu   • szószám:nemtoomXD
@Agnes Lawson & Deedra
Érdekes érzés ebben a ruhában lenni, nagyon kényelmes, és még csinos is. Sose gondoltam, hogy egy öltözék ilyen is lehet. Körülöttünk egyre furcsább emberek jönnek, mennek. S az idő csak úgy halad. Lenyűgöz a nő. Van benne valami, ami olyan erőteljesen vonzz. Mondatán elnevettem magam, majd komoly arccal pillantok a nőre.
- Ezt egyszer meg kell tanítanod. - Bizonyára jó harcos lehet, ha ilyenekre képes. Érdekes lenne megosztani a tapasztalatokat, de nem mondhatom el ki vagyok, hiába sejti már. Tanácsnak nem tetszene ez. Belekortyolok én is italomba, s kezd elönteni az alkohol mámoros íze, s érzete. Ilyenkor volt legjobb a szex.
Elmosolyodom. - Ahogyan te a neved, én se adom ki a titkaim. - Kacsintok rá. Kezdek beleborzongni, s felszabadulni. Nem értem mi az a színész így csak fintorgok rá egyet. MÁr nem is mutatom mennyire nem értem sokszor, ahogyan beszél.
- Nem kapnál értem semmit. - Mosolygok. - De szeretném látni, hogy megpróbálnál lenyomni. Sokuknak nem sikerült. - Mosolyodom el ismét, s hajolok közelebb a nőhöz.
- Pedig én szívesen folytatnám. - Kacsintok egyet. Csak annyira vagyok ittas, hogy kezdjek feloldódni, s boldogabban érezzem magam. Ennél ittam én már rosszabbat is. Meghallok egy muzsikát, s felkapom a tekintettem honnan is jöhet. Egy kis masina játszani, amibe ilyen pénzt dobott a férfi. Látom, ahogyan elkezdenek lassan táncolni rá, hol ülve mozognak ritmusra, hol pedig a sarokban ...NA JÓ AZ NEM TÁNC.. ismét csak szexuális életet élnek itt. Felállok, állva ,még kettő ilyen inni valót lehúzok, s elkezdek ugrálni, táncolni együtt élni a zenére. Nővéremmel gyakran táncoltam.
.

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
123
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Feb. 13, 2020 5:13 pm

Cutiepie@
- Gondolom ez pont nem hiányzott az életedből. – maga volt azt mondja. Feltenném a kérdést, hogy netán börtönben volt e…vagy ilyesmi de aztán helyette csak hümmentek egyet. Mélyről kúszik fel az érzés…a kíváncsiság a nő iránt. Rohadtul hidegen szokott hagyni minden körülöttem sürgő forgó élő és nem élő alak magánélete. Miért pont a kis UFO miatt kezd el rágni a kíváncsiság? Röhej. Legyűröm a kellemetlen érzést, akár egy száraz kenyérfalatot. Utána küldöm a második pohárka szutykot is. A csajnak meg sem kottyan. Ezek szerint nem toronyba zárt hercegnő volt fénykorában. A legerősebbet rendelem a következő körre… meg még úgy ötöt mellé kísérőnek.
- Előbb beleznélek ki és akasztanálak fel a saját beleddel, minthogy tőlem egy garast is el tudj csenni… de azért kösz a megnyugtatást! – húzom gúnyos, széles vigyorra ajkaimat. Vajon van nála fegyver? Biztos rejteget itt ott valami meglepetést.
- A … - felszisszenek amikor a gusztustalan ízű „a hely specialitása” néven futó borzalom végig marja a nyelvemet – város? Minek neked a város? – kérdezem fátyolos hangon. Ha az elméletem nem csal, és valóban szakadár volt… akkor mi terve lehet itt és mit akarhat a várostól? Ugyan engem teljesen hidegen hagy… hiszen jó patkányhoz híven elsők között hagynám el ezt a süllyedő fertőt… de azért úgy mégis megtudnám, csak a miheztartás végett.
- Gondolom színész biztos ne voltál. – közlöm színtelen hangon miután kérdésemre kérdéssel próbál reagálni. Lebuktál édesem! Cukormázas mosolyra húzom alkoholmarta számat. Ideje komolyra fordítani kicsit a szót. Talán valami jó is kisülhet frissen sarjadó…remélhetőleg gyümölcsöző kapcsolatunkból.
- Ne aggódj, nem fogom a fejedet karóra húzni és besétálni vele e főnökhöz, hogy hozzám vágja a vérdíjat. – nem kívánom a következő felest… ezért csak ujjaimmal játszom a párás pohár oldalán. Ritka szar ez a kotyvalék, de semmi pénzért nem maradnék alul az ivásban.
- Nem fogom azt mondani, hogy folytassuk nálam a beszélgetést, ha kellemetlen a téma… -„ugyanis egy őrült némberrel lakok, aki féltékenységében tuti cafatokra szedne egy bontókéssel… ami elég ciki befejezése lenne az estének ugyebár…” fejezem be magamban a mondatot. Kívülről csak annyit láthat, hogy a mosoly lelohad arcomról, amint a fent említett némber emlékeimbe kúszik. A rosseb egye meg az a kurvát!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Jan. 19, 2020 8:53 pm

To my Blonde wild Hunter

@Agnes Lawson & Deedra
-Óh..Értem.. - MOndom miközben elkap egy fajta szégyen érzet. Furcsa, hogy miket használnak, s hogyan használják azokat. Ahogyan befele haladunk szavai hirtelen elhalkulnak, s vonom össze szemöldököm kérdően a nőre. Mi, ki, hol? Nem értem, de csak haladok tovább. Tekintettem figyeli a párocskát, amit a nő szakít félbe, mire felugrok. Olyan erős hangon mondja ezt, hogy a fülem jócskán visszhangzik tőle.
- Igen, látom. Jó ideig magam voltam, nekem ez új. - Mondom. Lehúzom a piát, s szinte meg se kottyan. Ennél ittam én már erősebbet. Vad vagyok, nekem ezek nem kottyannak meg. - ízletes. - Mondom.
Elém pakolja a sok csillogó érmét s sorolni kezdi. Mire továbbra is értetlenkedem. Én sose kérnék pénzt egy természetfelettiért. Hiszen nekik nem ez a világuk. Nálunk Isten nevét sem szabadott kiejteni.
- Ne aggódj én nem foglak meglopni. Nekem nincs szükségem a pénzre. Csak a városra. - Tekintette enyémbe mar, mint ha a gondolataimban akarna olvasni.
Majd hirtelen tesz fel egy kérdést, mibe beleborzongok.
- Tessék? - Mosolyodom el, majd nyúlok az újabb adagért, s húzom le.
Bocsi Cicám vissza kell rázódnom. Sad

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
123
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 29, 2019 8:05 pm

Got ya@
- Ömm…tudod ez csak jelképes… - még sosem kellett minden szavamat megmagyarázni. Igyekszem a jövőben hanyagolni a speckó szófordulatokat és az átvitt értelemben értendő kifejezéseket. Nem térek napirendre felette. Nem buta… de akkor mégis mi a francért kérdez rá ilyen alapvető, egyértelmű dolgokra, amivel nap mint nap találkozhat a városban?! Várjunk csak?! Egy kicsike villanykörte gyullad az agyamba. Leesett. Biztos koppant akkorát, hogy még Deedra is hallotta.
- Basszus te… - elharapom a mondat végét csak rábámulok egy pillanatra de már taszítom is be az ajtón. Ha felfedem, hogy rájöttem a titkára még eliszkol nekem. Újra megcsapja a lebuj szúrós szaga orromat. Ó mennyi igénytelen mocskos csőcselék. Félmosolyt ejtek a pultos felé, aki láthatóan a meglepettség mellett nem igazán örül a viszontlátásnak. Ugyan már… mintha ez a törékeny kis csajszi lenne itt a legborzasztóbb lény. Vállat vonok és közelebb húzom magamhoz a lányt mielőtt elnyeli ez a fertő. Miért is lenne ez baj? Valószínű jó oka van rá, hogy itt kolbászol tök egyedül a városban szakadár létére. Ha nem lennék kiütéses a burzsuj vadászoktól odafent akár szép kis summát is kaphatnék, amiért tányéron tálalom nekik a kis cukorborsót.
Hangjára elhessegetem pénzsóvár gondolataimat és követem tekintetét. Jesszus…
- Húzzatok szobára! – vakkantom oda a párocskának. Felfordul a gyomrom. Gyorsan tovább állunk mielőtt többet is láthatnánk a műsorból.
- Ez a hely… tudod itt mindent szabad. – fogalmazok igen finoman. A vadászoknak van jobb dolga is.
- Valami töményet kezdésnek. – egy asztalhoz érve a székhez tolom én meg gyors hátraarccal a pulthoz száguldok és kikére a legütősebb rövidet, ami csak elérhető ezen a helyen. Nézzük, hogyan bírja az alkoholt a kicsike.
- Húzóra! – a magamét le is gurítom. Majd felnevetek. Kézfejemmel törlök le egy kósza cseppet ajkam széléről.
- Ilyet? Mármint a pénzre gondolsz? – a zsákom mélyére nyúlok és kiveszek egy marékkal az alján csörgő fémpénzekből. Deedra elé teszem az asztalra.
- Megdolgozol érte. Kiontasz pár belet, levágsz néhány fejet… vagy gazdag családba születsz vagy házasodsz és nem kell dolgoznod érte…vaaagy elnyered a szerencsétlen flótásoktól. – a hátam mögé bökök finoman.
- Esetleg ellopod valaki mástól. – egy nagy vigyor után tekintetemet az övének szegezem, valósággal felnyársalom.
- Miért Deedra?! A szakadároknál mivel fizetik ki a munkád? – dünnyögöm búgó visszafojtott hangon ördögien édes mosollyal ajkaimon.
-

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 20, 2019 2:15 pm

To my Blonde wild Hunter

@Agnes Lawson & Deedra
Körbe jár, méreget, mint valami lovat. Kissé nehéz ezt túrnöm, hiszen nem vagyok ilyenhez hozzászokva.
Válaszol, s a mosolya megvillan, mitől nekem is mosolyognom kell. Meglepődöm mikor kiböki, hogy el nyertem tetszését. De megörülök annak, hogy nem kell vissza mennem a nyomor telepre, ahova száműztek. Érdekes, hogy elengednek akárhova, mondjuk alaposan szemmel tartanak. El kell fogadnom, ha azt akarom megbízzanak bennem.
- Rendben. Szórakozzunk! - Megörülök tervének. Megvizslatom magam, álagos centijü vagyok. - De én nem is vagyok kicsi! - Tárom szét karom kérdően, majd elindulunk befele.

Bólogatok. Ő jobban ismeri itt az embereket. Nekem nem is szabadna balhéba kerülnöm, kirobbantanom se lehetne, nem tudom ez vajon hogyan fogja a tanácsot érinteni. - Értem. - Mondom katonásan, majd követem. Hozzám ér, s kezét enyémbe fonja. Meglepődően pillantok rá, s megcsap hajának illata. A férfiak csúnya szemmel pillantanak ránk, a kis párocska már egymás gatyájában matat a másik sarokban, és hol hol megpillantom a férfi férfiasságát, mire elkapom tekintettem. - Váó! - Jegyzem meg a látványra. Még szakadároknál se láttam ilyet, elvonultak mindig.
- Akkor ez ilyen város, vagy csak a bár ilyen, azt hittem a vadászok rendet tartanak. Jegyzem meg még mindig a látványra, ami nem hagy enge,m nyugodni.
- Anabell...- Mondom mosolyogva a nevét. Csoda szép, akár csak ő.
- Mit iszunk? - Kérdezem. - Hogyan szerezhetnék olyat? - Mutatok rá a pénzre. Nekem minden ingyen vagy cserebere alapon ment. 2 tojásárt vehettem zsírt és a többi. Voltak áruk, amiket nehéz volt beszerezni kisebb csapat járt néha a városba lopni.

I am No one
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Agnes Lawson

☩ Reagok :
123
☩ Play by :
Cara Delevingne
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Okt. 18, 2019 8:58 am

To the cutest Strange@
Honnan jöhetett, ahol nem használnak ilyen szavakat? Nem leplezve megbámulom. Tetőtől talpig megvizsgálom. Szinte bescannelem a szememmel az utolsó kis hajszálát is. Összeráncolt szemöldökkel méregetem, még körbe is járom.
- Ott a pont… - elvigyorodom. Cseles! De miért érdekli ennyire a nevem? Nyugodjon bele, hogy nem mondom meg. Nálunk nem szokás nevekkel dobálózni. Soha senkit eddig nem érdekelt mi a nevem. Szerintem a banya sem tudja. Kellemetlen érzés fut végig rajtam. De szavaira kacér mosoly húzódik ajkaimra.
- Tetszel… rendben. Menjünk vissza, de a társalgást inkább hagyd rám. Ez nem kisasszonyoknak való hely. – húzom kicsit a mókát tovább. Szépséges ember? Ez komoly? Győzött. Ha nem akarom, hogy továbbra is ezen a borzalmasan tündéri becenéven szólítson, amivel egyenesen egómba mar mikor kiejti, akkor kénytelen leszek vallani neki. Persze eszem ágában nincs az igazit elárulni, de olyan kell, amire hallgatok is. Mert az álnevekkel az a bajom, hogy nem figyelek oda rá. Röpke kirándulásunkat befejezve visszafordulok a füstös kocsma felé. Mintegy figyelmeztetőleg nyomni kezdi a vállam a zsák súlyos taralma.
- Figyelj, ha bármikor azt mondom indulj el kifelé, akkor tedd meg. Engem sem szeretnek odabent. – megemelem a zsákmányt.
– De téged sem azok után, hogy nem akartál fizetni a sörödért. – vigyorom szélesedik, ahogy lejátszódik előtte újra a jelenet.
- Szóval ha megyünk, akkor megyünk mielőtt elrontják a napunkat. – és mielőtt balhé törne ki. Nem kezdem el ecsetelni miért olyan fontos ez a kóceráj nekem. Hiszen mi köze hozzá, hogy innen van szinte minden értékem. Ha balhézunk többé be sem tehetem a lábam. Hány helyről tiltottak már ki ezért… Úgy térünk vissza, mintha nem az imént léptünk volna le. Széles vigyorral toppanok be az ajtón felkavarva a füstöt és az alkoholszagot. Deedra karjába fontam az enyémet így magam mellett tudom amíg végigvonulunk a sok szúrós szempár közt. Egy csendes kis zugot választok, ahova helyet foglalhatunk.
- Anabell…- szegezem neki a nevet, amit sikerült kiötölnöm.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Deedra

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
100
☩ Rang :
Ω Ex North commander
☩ Play by :
Ω Marie Avgeropoulos
☩ Korom :
26
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 12, 2019 9:42 pm

To my Blonde wild Hunter
Agnes && Deedra
« taggeld; @Agnes Lawson • • Ruha; Link »
Érdekesen alakul ez a beszélgetés, vissza kellene magam fogni? Ezek szerint az itteni normáknak nem felelek meg? Hogyan lehetnék emberi, vagy  éppen városi inkább? Nincs senki aki megtanítaná ezt nekem. Majd megismétli nekem a bemutatkozásom. Nem tudom miért de lehet akkor ez furcsa volt? Észre vette a megjegyzésem, s viszonozza mosolyát, amitől még jobban kezdem kellemetlenül érezni magam. Miért? Mert hiába csak keveset, de őszintét kaptam, és csak szebb lett tőle az arca. Végig mérem ismét, s ekkor kapom a válaszát. "Ember". Jó tudni.
Bár olyan helyről származom, ahol nem engedtük be a természet felettit, szóval meg se kérdőjeleztem őt. Bizonyosan nem engednek be természetfelettit.
- Furcsák a szavak, ahonnan én jöttem nem használunk..használatunk ilyen szavakat. - Válaszolom meg, majd hozzáteszem.
- De ahogy te a neved szépséges ember, én se a mi voltam nem árulom el. - Mosolyodom el.
- És most? Én szívesen innék még.. nem vezetsz be engem az itteni szokásokba szépséges ember? - Egész este így kell szólítanom? De ám legyen. Nem akarom, hogy itt hagyjon egyedül senkit nem ismerek. És vágyakozom a társaságára, ami Lincoln óta nem volt.

I am No one
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére