Hell or Heaven
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.
Welcome to Hell Or Heaven frpg
- Privát szerepjátékos oldal -


 

 

 
Gabriel lakosztálya

Go down 
Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gabriel lakosztálya - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Hétf. Okt. 17, 2016 9:22 pm


Ana & Gabriel


Egyáltalán nem volt könnyű dolgom ilyen ridegen viselkedni a közelében. Félre tenni a múltat, azokat a gyönyörű emlékeket, melyben részünk volt sok évvel ezelőtt. Annak idején szinte bármivel kapcsolatban nyíltan kiönthettem neki a szívemet, tudván, hogy megbízhatok benne. És bíztam is benne. Fontos volt a számomra.. és talán - bármennyire is utálom beismerni önmagam előtt - még mindig az. Mindazok ellenére is, hogy bántott az elutasítása, ezzel az egész emberiség eltüntető tervével együtt.. Régebben egyáltalán nem ilyen volt. Az Úr távozása a Mennyből  túlságosan is megviselte őt, ezt látni rajta.. vagyis én legalábbis látom rajta. Minden bizonnyal ez okozhatta azt a hirtelen változást nála.
Nem tudom elérnék-e egyáltalán valamit azzal, ha megpróbálnék beszélni a fejéhez. Talán igen, de az is lehet, hogy mindössze csak rontanék a helyzeten. Már nem vagyunk olyan viszonyban, mint egykoron. Sok minden megváltozott azóta.
Aztán, ismét megszólalt. Úgy tűnt, mintha magyarázkodni akarna.. mintha azt próbálná megértetni velem, hogy ő a jó oldalon áll és egyáltalán nem akar ártani a társainknak. De mielőtt esélyem lett volna felelni a szavaira, ismét beszédre nyitotta ajkait és kisvártatva már Michael került terítékre. Az egyetlen olyan téma, amivel kapcsolatban az eszem és a szívem két külön "oldalt" képviselt. És én hiába tudtam mélyen legbelül, hogy jó döntést hoztam azzal, hogy az eszemre hallgattam, mert a lelkiismeretem azóta sem hagyott teljesen nyugodni ezzel kapcsolatban.
- Nem volt más választásom. Gab, te el akarod törölni az embereket a föld színéről.. ez nem helyes. Mármint én nem védeni próbálom őket, mert tisztában vagyok vele, hogy néhányan igenis megérdemlik a sorsot, amit Te nekik szánnál, de akadnak közöttük jó néhányan olyanok is, akik nem. - Csak úgy folyt belőlem a szó. Képtelen voltam abbahagyni a beszédet. Meg kell értenie. Vagy legalább meg kell próbálnom megértetni vele.
- Igazából nem haragszom rájuk, vagyis nem annyira, mint gondolnád. - Javítom ki magam, közben akaratlanul el is mosolyodva, de hamar észbe is kapok és ismét komolyabb hangszínre váltok át.
- Én nem akarok ellened harcolni. - Bukott ki belőlem a mondat és közben azt a hibát is elkövettem, hogy egyenesen belenéztem azokba a nagy kék szemeibe. - De az oldaladon sem tudok. Képtelen vagyok végignézni, ahogy ártatlanok esnek el a harcmezőn. - Ezen nem volt mit szépíteni, ezt nem tudtam másként elmondani.
Remélem tetszeni fog :3 // old, but gold  
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gabriel lakosztálya - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Vas. Okt. 16, 2016 6:42 pm
Anaelle & Gabriel
what an unexpected surprise
Nem vagyok benne biztos, hogyan is közelítsem meg a lányt, hiszen oly sok idő eltelt, és annyi minden változott. Valaha nagyon közel álltunk egymáshoz, évszázadokon át, és szinte bármiről beszélhettünk egymással. Elsősorban ő volt az, aki bármikor kiönthette nekem a szívét, hisz a mentora voltam, és végül valami ennél is több. Hiányoznak azok az idők. Hiányzott Anaelle. Amikor megláttam, a haragon túl, amit az elrablói keltettek bennem, az öröm is átjárt, hogy újra itt van. Ám az első egymáshoz intézett szavak, az első gesztusok, a hanglejtése, az arckifejezése mind-mind azt sugallják, hogy már semmi nem olyan, mint régen. És nem lehet nem észrevenni azt sem, ahogyan az érintésemre reagál. Be kell vallanom, kissé meglep. Azt hiszem, haragszik rám, és ebben több van, mint hogy a katonáim nem bántak vele hozzá méltó módon. Vagy túl sokat képzelnék bele?
- Tudom, hogy ez az egész most rosszul néz ki, de hidd el, a látszat ellenére éppen az lenne a cél, hogy minél kevesebb társunk szenvedjen, és essen áldozatául ennek a háborúnak - tárom szét a karomat, miközben helyet foglalok a lánnyal szemben egy fotelben. Néhány pillanatig csak nézem őt, tekintetem issza a látványt, ám az arcom rezzenéstelen.
- Hallottam róla pletykákat, hogy Michael mellé szegődtél... - jegyzem meg halkan, és igyekszem minden megbántottságot mellőzni a hangomból. Próbálom nem hibáztatni a testvéreimet azért, mert más nézeteket vallanak, és tovább gerjesztik ezt a vérengzést, de amikor olyanokról van szó, akik igazán közel álltak hozzám, ezzel együtt jár az elárultság érzése is, amit nehezebb elnyomni. Nem azt mondom, hogy a támogatását várnám, de hogy nyíltan a másik csapathoz csatlakozik, és képes lenne akár a harcmezőn is szembeszállni velem... Ezek kényes, sőt, fájdalmas dolgok. Sajnos, amióta atyánk elment, sok dolog a visszájára fordult, és már nem ugyanaz, mint azelőtt. Ezt mindannyiunknak szokni kell, és alkalmazkodni. Itt vannak például a földi örömök... A különféle ételek, italok, alkohol... és a további testi élvezetek. Az efféle kihágásokért régen súlyos büntetés járt volna a fajtánknak. Akkoriban azonban még Urunk közelében, az ő fényében azonban mindenünk megvolt ahhoz, hogy boldogok legyünk, és nem kellett ehhez más források után kutatni. Ma viszont... ki hibáztathatná akármelyikünket azért, ha apró földi boldogságokat hajszolva próbáljuk betölteni a bennünk maradt űrt? Talán még a szerelem is teljesen más szintre került számunkra. Az angyalok eltévelyedései mindennaposakká váltak.
- Azt azonban egy pillanatig sem gondoltam volna, hogy így találkozunk újra. Camael és Ardarel kicsit elragadtatták magukat, de ők sem akartak rosszat. Szerintem egyikünknek sem könnyű egymás ellen harcolnunk... Nem tudnálak valamivel kiengesztelni? - teszem végül fel a kérdést, mert szeretném, ha meg tudnánk törni a jeget. Nem várom, hogy azonnal minden olyan legyen, mint régen, de jó lenne legalább a jelenlegi feszültségszintet lejjebb húzni.

CARNIVORE
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gabriel lakosztálya - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Vas. Okt. 16, 2016 11:30 am


Ana & Gabriel


A gyanúm aztán be is igazolódott, amint megálltunk egy ajtó előtt, majd kisvártatva a főmanus is megjelent előttünk. Valóban Gabriel volt az illető, és az arcára kiült hitetlenkedés, meglepettség és düh egyvelege láttán arra is rájöhettem, hogy nem tudott rólam, mint túszról. Nos, ez jó hír, mert azt jelenti, nem szánt szándékkal akart elraboltatni.
- Helló Gabriel. - Köszönök neki inkább tárgyilagos hangszínt megütve, mint örülve a viszontlátásnak. Nem volt minek örülnöm. Visszautasított, most meg elraboltatott.. az elsőt még megértem.. valószínüleg nem vagyok az esete, de ezzel kicsit túlment a célon.
Ha már itt vagyok, nincs értelme sietve távoznom alapon lépem át a lakosztálya küszöbét, miközben Gab elküldi az elrablóimat, közben dühös íriszekkel jelezve feléjük, hogy most súlyos hibát vétettek.
Nem igazán tudtam eldönteni, mit mondhatnék neki ezek után, úgyhogy inkább hallgattam és hagytam, hogy ő nyissa beszédre az ajkait először.
- A karma egy mocsok, mi? - Vonom fel a szemöldökeimet a halandók által oly' gyakran alkalmazott mondást használva, miután beismerte, hogy egyáltalán nem tudott arról, hogy engem fognak ma eléje hozni.
- Nagyon rosszul.. - ismételem el a szavait egy apró, alig hallható horkantás keretein belül. De nem tudtam folytatni, mert mikor közelebb lépett hozzám, én önkéntelenül tettem néhány lépést hátra fele. A hátam megérintésére, kicsit össze is rezzentem.
- Rendben. - Mondom, közben helyet is foglalva a közelben levő kanapén, de nem olyan hanglejtéssel ejtettem ki a szót, mint aki tényleg meg is bocsájtott neki, hanem sokkal inkább azért sétáltam a kanapéhoz, hogy a kezét minél távolabb tudhassam a hátamtól. Aztán ismét némasági fogadalmat tettem, közben azon is igyekezve, hogy a pillantásunk se találkozhasson. Most valahogy nem tudtam.. de nem is akartam túlzottan a szemeibe nézni.
ez most picit rövidke lett 3  // old, but gold  
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gabriel lakosztálya - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Vas. Okt. 16, 2016 12:47 am
Anaelle & Gabriel
what an unexpected surprise
A háború már több mint húsz éve húzódik, és kezdem azt érezni, hogy se vége, se hossza nem lesz. Michaelnek hála, nem tehetem azt, aminek a véghezvitelére megesküdtem magamnak, és atyánknak, miután ő távozott, nem pusztíthatom az emberiséget, ahogy azt megérdemelnék, mert helyettük folyton a testvéreim ellenállásába ütközöm. Sosem volt célom, hogy velük harcoljak, sosem akartam bántani őket, és a kardommal venni életüket. Bárcsak Michael nem kényszerítene erre! De nem hagy más választást. Tudhatja, hogy nem fogok meghátrálni, és talán ő sem. Éppen ezért kell újabb és újabb módszerekhez folyamodnom ahhoz, hogy előrébb vigyem az ügyünket a lehető legkevesebb angyali áldozatot hagyva magam után. Talán éppen erre találták ki a kémkedést. Ha mindig az ellenfél előtt járhatunk pár lépéssel, tudhatjuk, mire készülnek, mire alapoznak, akkor nincs szükség nagyobb vérfürdőkre, kevesebb a kár mindkét oldalon. És akkor az erőinket végre összpontosíthatnánk az igazi feladatunkra. Ez volt az elképzelés akkor, amikor beküldtem az embereimet San Franciscoba, hogy vegyüljenek el, gyűjtsenek információkat, és ha úgy adódna, szabad kezet kaptak, hogy foglyokat ejtsenek. Persze csak amíg képesek erre a lebukás veszélye nélkül. Tisztában vagyok vele, hogy a fivérem nagyon komoly védelmi intézkedésekkel látta el azt a várost, és nem lehet könnyű dolga az enyéimnek, de reméljük, megéri a kockázatot. Jól jönne az a néhány belsős infó.
Azt azonban nem vártam, hogy a visszatérő kémeim éppen késő este fognak kopogtatni nálam a magukkal hozott zsákmányukkal. A meglepettségem pedig csak tovább nő, amikor kiderül, hogy kit is rángattak magukkal.
- Anaelle? - ejtem ki a nevét döbbenten, amikor szembe kerülök a lánnyal. A pillantásom azután a kísérőire esik, és harag lobban a tekintetemben, amit az a kettő, úgy tűnik, hamar észre is vesz, mert az engedelmemmel inkább távoznának. Csak legyintek nekik, hogy ne is lássam őket, ám mire az ajtó becsukódik mögöttük, a dühöm már el is apad. Nem tudhatták. Egyébként pedig... ez talán egy jó lehetőség. Nem beszéltem egykori tanítványommal már... ki tudja, mióta, és lenne hozzá pár kérdésem, amiket már régen fel akartam tenni.
- Nem számítottam rá, hogy éppen veled térnek majd vissza. Remélem, nem bántak veled nagyon rosszul. Kérlek... – lépek közelebb hozzá, miközben szemügyre is veszem, hogy valóban sértetlen-e. Aztán megérintem a hátát, így tessékelem beljebb.
- Gyere, foglalj helyet. És kérlek, bocsásd meg a körülményeket – pillantok rá kedvesen. Remélem, el tudja nézni nekem ezt a félreértést. Az csak bonyolultabbá tenné a dolgokat, ha az engesztelésével kellene kezdenünk ezt a beszélgetést, ami már olyan hosszú ideje váratott magára.

If I had a heart
(Imádom a dalválasztásod *-*)
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gabriel lakosztálya - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 15, 2016 8:29 pm


Ana & Gabriel


Az, ami napjainkban zajlik borzalmas. Két arkangyal harcol egymás ellen. Az egyikük védi az emberiséget, a másik pedig el akarja pusztítani őket. Mindez még külső szemlélőként is borzalmasan hangzana, hát még, ha azt is számításba vesszük, hogy az utóbbi egy személyben az én mentorom... és az, aki iránt gyengéd érzelmeket táplálok. Én pedig ellene döntöttem. Michael-t választottam, hiszen Gab el akarja tüntetni az embereket a föld színéről. Harag, vagy érzelmek ide vagy oda, ez akkoris borzalmas.. és hallatlan dolog. Talán még jobban megutál majd, ha ezt megtudja.. vagy lehet, hogy már tudja is, mindenesetre nem tehettem mást. Nem állhatok mellé, miközben ő ilyesmit tervez.
Valahányszor Michael gyűlést hívott össze San Francisco-ba, én igyekeztem úgy megjelenni rajtuk, hogy lehetőleg minél kevesebb személy figyelmét hívhassam fel magamra. Persze, ez nem mindig jött össze, de.. azért próbálkoztam. Az időm nagy részét inkább a védencemre, Tobias-ra fordítottam, hiszen addig sem kellett gondolnom másra. Kedvelem Tobias-t. Ő egy igazán rendes gyerek. Ő az egyik élő példa rá, hogy az emberi faj nincs velejéig megromolva.  Tobias nem érdemli meg azt a sorsot, amit Gab neki szánt..
Michael mai gyűlésén viszont az átlagosnél is rosszabbul sikerült a figyelemelkerülési kísérletem. Sőt, annyira rosszul, hogy közvetlenül a gyűlés után, mikor készültem távozni, két fura alak támadt rám. A védekezéssel nem mentem valami sokra, hiába is próbálkoztam, sikerült lekötözniük és betuszkolniuk egy sötét kamion csomagtartójába. Elképzelni nem tudtam, mit akarhatnak.. vagyis egy sejtésem támadt. A gyanúm arra engedett következtetni, hogy Gabriel kémjei lehetnek ezek a fatuskók..
Egy idő után meguntam a bárányok számolását, illetve azt, hogy egyre kevésbé érzem a végtagjaimat.. és kezdtem azt hinni, hogy bárhová is visznek engem, soha nem fogunk már odaérni. Aztán újabb hosszúra elnyuló percek után, hirtelen megállt a gépjármű. Gondolatban már készülni kezdtem arra, hogy amint felnyitják a csomagtartót, és elengednek egy jó hatalmasat rúgjak abba a személybe, akit először megpillantok. És ezt meg is tettem, ha másra nem is volt jó a "kísérletem", arra legalább igen, hogy meglepjem a szemeteket.
Aztán egy ismeretlen lakosztályig vonszoltak el engem. Miközben haladtunk egyre inkább felerősödött bennem a korábbi gyanúm is, miszerint valóban Gab-hez visznek engem. Hirtelen nem tudtam eldönteni, ez most voltaképpen jót jelent-e, vagy sem.
nem lett a legjobb 3  // old, but gold muzsika  Wink  
Vissza az elejére Go down
Anonymous
Vendég
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gabriel lakosztálya - Page 2 Empty
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 15, 2016 7:50 pm
***
Vissza az elejére Go down
Ajánlott tartalom
reveal your secrets
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -

Gabriel lakosztálya - Page 2 Empty
Utolsó Poszt
Vissza az elejére Go down
 
Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Engedélyek ebben a fórumban:Nem válaszolhatsz egy témára ebben a fórumban.
Hell or Heaven :: Gabriel székhelye-
Ugrás: