Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Alan && Raiden •
reveal your secrets

Alan B. Davis

Alan && Raiden  Tumblr_inline_ookseazXUn1txzk9w_400
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Alan && Raiden  GsSn0VA
☩ Reagok :
29
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
David Giuntoli
☩ Korom :
35
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Ápr. 15, 2021 3:18 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Raiden Kedvelte a hozzászólásod

question of faith

Raiden && Alan
zene • szószám: xxx • Credit:

[You must be registered and logged in to see this image.]A helyében valószínűleg én sem cselekednék másként, ha valami olyan dolgot rejtegetnék, ami veszélyeztetné a maradásomat és az épségemet. Érthető, amiért nem szeretné kiteregetni a szennyesét, illetőleg a képzelt alkupozícióját meg akarja tartani, csakhogy a megértésem és a szimpátiám nem fogja megmenteni a városunkat, amennyiben a hallgatása tárgya fenyegetést jelent New Yorkra nézve is.
- Tudja, a régi világban az emberek, ha valamiféle bűnt követtek el, de megbánták a tettüket, elmentek egy paphoz gyónni, hogy később bebocsájtást nyerhessenek a Mennyországba. Persze, hogy tudja, többet látott belőle, mint én – magyarázom nyugodtan. - Maga New Yorkba szeretne bebocsájtást. Nem vagyunk istenek vagy bármi felsőbb hatalom, de gondolom érti, mire kívánok célozni.
Legalábbis remélem, hogy megérti; amennyiben hallgat, a cellájában sem fog maradni. Azonban a nyílt fenyegetést még korainak és túlzónak érzem, és nagy valószínűséggel tovább rontaná ennek a kihallgatásnak a sikerességét.
- Ismer minket, embereket, szóval tudja, hogy a lelkünkre könnyen lehet hatni. Ha valóban ártatlan és önhibáján kívül történt, ami történt, figyelembe fogjuk venni. Illetve méltányolni fogjuk az őszinteségét, amiért hajlandó a város érdekeit a sajátjai elé helyezni – közlöm vele, remélve, ez hatni fog a józan felére.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
We fight through fire and pain, and always get up again. There’s nothing we can’t do, and we’re about to prove.
reveal your secrets

Raiden

Alan && Raiden  E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :
Alan && Raiden  205306
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Alan && Raiden  Sexy-Jason-Momoa-GIFs
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 13, 2021 4:10 pm

Mikor minden elcsesződik
@Alan B. Davis && Raiden

[You must be registered and logged in to see this image.]Kezdek türelmetlenebb lenni. Tudom, hogy csak a munkáját végzik. Idéző jeles munkám során már jómagam is tettem mindent, amire nem vagyok büszke. Neki is csak azért kell itt lennie, mert a feledtesei azt mondták. Érthető.
- Valóban. – Fészkelődök, majd sóhajtok. Érzem a vesztem. Egyre jobban szorul az a bizonyos hurok a torkom körül.
Félre biccentem a fejem és összevonom a szemöldököm.
- Gondoltam, hogy valahonnan ismerős nekem. – Mosolyodom el szelíden. Nem fogom tudni megakadályozni a dolgokat.
- Persze, értem. De remélem maga is megérti, hogy nem akarom a városuk szeretetét egy cellában élvezni. Milyen biztosítékom van arra, ha most vallok, és magának nem tetszik vagy a többieknek, akik éppen figyelnek, ha figyelnek, hogy nem dug rács mögé? – Kérdezem, majd folytatom.
- Még akkor is, ha a tettem, ami miatt nem térhettem vissza az Arkomhoz önhibám kívüli? – Kérdezem.

Everybody
There's a room where the light won't find you
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
reveal your secrets

Alan B. Davis

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Alan && Raiden  GsSn0VA
☩ Reagok :
29
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
David Giuntoli
☩ Korom :
35
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Ápr. 09, 2021 12:16 pm

question of faith

Raiden && Alan

[You must be registered and logged in to see this image.]Csendben kortyolok bele az egyre langyosabb teámba, míg az angyal mindenféle zavarba ejtő kijelentéssel próbálkozik eltéríteni a témánk fő medréből. Ha nem igyekezne ilyen vehemensen terelni és eljátszani a laza, halandóak közé prímán beillő tollast, még el is hinném, hogy a szabadság vágyán felül nem volt semmi más indíttatása New Yorkba költözni. Ám a sors fintora, de épp a lelketlenségük miatt szörnyen hazudnak. Hiába sajátítanak el tőlünk számtalan dolgot, az apróságokról, ami igazán emberré tesz minket, valahogy mindig megfeledkeznek.
- Nem azért van itt, mert rossz híre lenne a városban. De az itt létének okát már tisztáztam a beszélgetésünk elején – helyezem vissza a bögrémet az asztalra egy halk koppanás kíséretében, majd kinyitom az egyik aktát, nézegetve az iratokat, amíg a személyes élményeinket taglaljuk.
- Ezt nem vitatom. Éppen ezért aggódunk, hogy egyes angyaloknak az emberiség teljes felszívódása sem tűnik többnek, mint egy kényelmetlen megállónak – vonom meg a vállaimat, mellékesként préselve pusztán ki az információt.
- Nézze, Raiden. Éltem San Franciscoban, így van némi fogalmam az ottani angyalokról. És a tapasztalataim szerint rendkívül összetartóak, hatékonyak. Valóban azt várja, hogy elhiggyem a magyarázatát? Hogy összekaptak Michaellel? Nehezen megy – dőlök hátra én is a székemben, hozzá hasonlóan egymásba fonva a karjaimat a mellkasom előtt. - Valamit körültekintéssel titkol, és ez aggodalomra ad okot. Könnyedén feltételezhetnénk, hogy azért, mert veszélyt jelent a városra. Érti már? - billentem oldalra a fejemet enyhén, érdeklődéssel várva a feleletét.

We fight through fire and pain, and always get up again. There’s nothing we can’t do, and we’re about to prove.
reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
Alan && Raiden  205306
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Ápr. 07, 2021 4:20 pm

Alan B. Davis Kedvelte a hozzászólásod

Mikor minden elcsesződik
@Alan B. Davis && Raiden

[You must be registered and logged in to see this image.]Még mindig nem elégedett a válaszommal. Vagy is arcán ezt olvasom le, ha már gondolataiba nem tudok bejutni ugye bár.
- Meg lehet mindent próbálni. – Tárom szét a karom vigyorogva, majd ismét az asztalra teszem vissza, hogy ott pihenjen tovább.
Tovább kémlelem az arcát, jól csinálja. Nagyon jól csinálja, remélem valami magas pozícióban van a szentem.
- Óh, szóval el fog engedni, ez jó hír! – Csattanok fel arcomon még mindig a mosoly.
- Mit akar szaki? Csendben meghúzódtam, még kurtizánokat sem kerestem fel, teljes mértékben jó fiú voltam. Sőt, még a bárban is fizettem! Haza is vittem egy nyuszi bugyis nőt. – Vonom meg a vállam.
- Egy szent vagyok, egy angyal. – Élek egy vicces szófordulattal.
- Óh, valóba? – Vonom fel a szemöldököm.
- Nagyon fiatalosnak néztem, mondjuk nekem a maga kora egy szemhunyás. – Fészkelődök a helyemen.
- Olykor meg esett valóban. – Ismét megvonom a vállam, majd hátra dőlök a széken mellkasom előtt keresztbe fonom a karom.

Everybody
reveal your secrets

Alan B. Davis

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Alan && Raiden  GsSn0VA
☩ Reagok :
29
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
David Giuntoli
☩ Korom :
35
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 06, 2021 4:07 pm

question of faith

Raiden && Alan

[You must be registered and logged in to see this image.]Leheletnyire összevonom a szemöldökömet a magyarázata elismétlésére, ugyanis egy kisebb vita az angyaloknál, de még az embereknél sem indok az egyik legmegbízhatóbb társ elküldésére. Vagy rendkívül félreismertem a tollasok praktikus világnézetét és hierarchiáját, vagy sokkal komolyabb dologról van szó, mint holmi összekapás. Egyelőre mégsem kezdek faggatózni, nyilvánvaló, hogy más oldalról kell megközelítenem ezt a szárnyast.
- Nézőpont kérdése. Ha akkoriban kiderül magáról, hogy angyal, valószínűleg a városfalon végezte volna felnégyelve – emlékeztetem eme apróságra, aminek bizton veszem, hogy San Franciscoban is híre ment. Senki nem ajánlotta volna a természetfelettinek, hogy New Yorkban éljen.
- Tulajdonképpen elhiszem. Viszont ennek a helyzetnek számos hátulütője lehet, amit szívesebben járnék körbe az elengedése előtt – tudatom vele, megigazítva az asztalon a dokumentumokat mintegy mellékes elfoglaltság gyanánt, elhintve benne, engem is annyira zavar ez az egész „kényszer szituáció”, mint őt magát.
- Tulajdonképpen hat éves koromig még az előző világban élhettem. Bár nem sok emlékem van róla. Biztos vagyok benne, hogy sokkal szebb volt minden – bólintok egy apró, melankólikus mosollyal az ábrázatomon. - Sokat járt le annak előtte a Földre? Tanulhatnánk a tapasztalataiból.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
Alan && Raiden  205306
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Ápr. 06, 2021 2:45 pm

Mikor minden elcsesződik
@Alan B. Davis && Raiden

[You must be registered and logged in to see this image.]Ez a vadász nem olyan volt, mint elképzeltem. Nem próbált kínozni, nem próbált durva lenni, sőt még nevetett is a vicceimen, ami feletében meg melengette a nem létező lelkem.
Nagy levegőt vettem. Megvontam a vállam, és próbáltam válaszolni.
- Kisebb vitánk akadt, mire én el kellett jöjjem. – ismétlem el, de már komolyabban.
- Na, meg úgy hallottam itt jobb élni, így gondoltam. – Vonom meg a vállam.
- Miért is ne? – Mosolyodom el.
- Nem kétlem, azonban a céljaim nem voltak hátsó szándékúak, ezt el kell, hogy higgye. – Gesztikulálok. Milyen mázlim van, hogy őt kaptam. Majd válaszolt, nem gondoltam volna, hogy megteszi.
Elnevetem magam, és mutató újammal mutogatok rá, majd visszateszem a kezem.
- Maga tetszik nekem. – Túrok a hajamba.
- Nagyon is, tudja, amikor a homok érinti a talpát. Hát, mikor maga kis pajzán gondolat sem volt még akkor szebb volt a világ, és lehetett ilyeneket.- Sóhajtok fel visszagondolva a földön töltött lopott időimre.

Everybody
reveal your secrets

Alan B. Davis

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Alan && Raiden  GsSn0VA
☩ Reagok :
29
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
David Giuntoli
☩ Korom :
35
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 04, 2021 4:52 pm

question of faith

Raiden && Alan

[You must be registered and logged in to see this image.]Ismét felhorkantok a humorát hallva, ami őszintén szólva igen csak meglepő egy angyal szájából. Ha nem vigyorodna el és jelezné a mimikájával, gesztusaival a tényt, tisztában van a vicc fogalmával, egészen biztosan azt hinném, hogy komolyan gondolja minden kijelentését. Meglehet, San Francisco angyalai sokat legyeskedtek az emberek körül, de tapasztalataim szerint minél magasabb rangon foglalnak helyet, annál kevésbé engedik el magukat. Bár az is igaz, a Michaelről és Cartelle asszonyról szőtt pletykák sem alaptalanul kaphattak szárnyra...
- Érthető, nem is kívánok a magánéletében vájkálni, viszont a városunk biztonsága érdekében kénytelen vagyok – jelentem ki nyugodt, türelmes hangnemben, ugyanis már annak is örülök, hogy a szokásos angyal-módi - vagyis az órákon át tartó néma ücsörgés – helyett egyáltalán hajlandó velem beszélgetni. - Bizonyára fontos magának, hogy továbbra is itt éljen, nekünk pedig szükségünk van a szakértelmükre, így higgye el, egy oldalon állunk – teszem hozzá annak ellenére, hogy pontosan ennek a tisztázására lett behozatva.
Viszont a megértő hozzáállás egyelőre még nem ér révbe. Személyes kérdést intéz hozzám, amire szívem szerint egyáltalán nem válaszolnék, ám az angyaloknál sosem lehet tudni, mi alapozza meg a bizalmukat. Szóval erőt veszek magamon.
- Őszintén szólva már rég nem sétálgattam csak úgy a tengerparton, de kellemes időtöltés. Maga szereti? - billentem oldalra a fejemet kíváncsian. Minden információ magában hordozza az igazság egy aprócska szeletkéjét.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
Alan && Raiden  205306
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Márc. 29, 2021 3:03 pm

Mikor minden elcsesződik
@Alan B. Davis && Raiden

[You must be registered and logged in to see this image.]Elmosolyodom. Ez tetszik. Végre nem egy fapofa vadász. Ezek mindig ilyenek vannak, vagy csak nem emlékszem a nevére, mert nem érdekel csávó volt mindig ilyen?
Megtámasztom az állam, és úgy hallgatom tovább. Örülök, hogy többi mondatom is sikert ér el. Mikor befejezi az erényről szólt mondatát, hátra dőlök, és ismét keresztbe fonom a kezem.
- Hálás köszönetem vadász úr. – Vigyorodom el. Próbálja tartani magát, azonban bizonyosan vevő a viccemre. Más különben már tuti, valami láncok lennének rajtam.
Megszívom a fogam, majd ajkamba harapok, és bele nézek a szemébe.
- Már szabadságot se vehet ki az ember.. khm angyal. – Gesztikulálok, majd újra megpihen a kezem.
- Nem jöttünk ki apussal na. – Húzom el a szám.
- Nem szeretek kiteregetni a szennyest a kapcsolataimról Mr. Vadász, de maga kedves embernek látszik. És félek is a nyomkövető hova kerüléséről, így lássuk csak. – Helyezkedem, majd megtámasztom magam az asztalon.
- De előbb, maga mondjon valamit. – Mosolyodom el kajánul.
- Szereti a tengerparti sétákat, a naplementés andalgást? – Nevetek fel. Fogalmam se volt mit mondja. Hali, ja én vagyok Raiden, ja jött egy démon k.rva, ja és átmosta az agyam, JAA és átálltam Gabihoz. Aha, biztosan.

Everybody
reveal your secrets

Alan B. Davis

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Alan && Raiden  GsSn0VA
☩ Reagok :
29
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
David Giuntoli
☩ Korom :
35
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 28, 2021 4:06 pm

question of faith

Raiden && Alan

[You must be registered and logged in to see this image.]- Inkább a fajtájával. A küllemének értékelése nem feladatom – horkantok egyet megemelve a bögrémet, majd óvatosan belekortyolok a gőzölgő italba. Szerencsére még azelőtt sikerül lenyelnem a teát, mielőtt előállna a kérésével, máskülönben lehet, hogy visszaköptem volna az eredeti helyére. Fogalmazzunk úgy, nem erre számítottam volna a nagy arkangyal bizalmasától.
- Ne szaladjunk ennyire előre, egyelőre beszélgetünk. Azonban biztosíthatom, ha ilyen eljárásra kerülne sor, senki sem fogja… megsérteni az erényeit – mosolyodok el, ugyanis nehéz faképpel kiejtenem a szavakat a számon. Ki hitte volna, hogy ilyen fenntartásokkal küszködnek a tollasok. - Szóval azért hozattuk be, mert tudomásunk szerint a San Francisco-i egyezség megkötése előtt már a városunkban élt, ami némi kétkedésre és gyanakvásra ad okot. Mondja, mit keresett itt egy San Francisco-i angyal? Valaki, aki közvetlen kapcsolatban áll az arkangyal Michaellel? - teszem fel a kérdést, megregulázva az arcvonásaimat, elvégre egy kihallgatáson vagyunk, nem teadélutánon.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
Alan && Raiden  205306
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 25, 2021 7:16 pm

Mikor minden elcsesződik
@Alan B. Davis && Raiden

[You must be registered and logged in to see this image.]Lábam jár, és kezemmel még mindig az asztalon lévő vizes pohárral babrálok. Köszönés követően lepakol az asztalra, majd leül velem szembe.
- Oh, szóval itt ilyen is van? Oké. – Folytok el egy zavart mosolyt. Elit vadász, hmm a sima vadász már nem menő?
- Mert vétettem a csinos pofimmal, a törvénnyel szembe? – Sóhajtok egyet, mint ha csak valami nagy vétkezésem lenne.  Kérdezem mosolyogva, majd hátra dűlök, s keresztbe fonom a kezem.
- Na jó, figyeljen kedves Elit vadász uram. – Kezdek bele.
- Bárhova is rakja azt a nyomkivetőt kérem látható helyen legyen, nem vetem meg a melegeket, de valahogy ez nekem soha nem jött be. – Forgatom meg a szemem. Na jó nem mondom, hogy nem kísérleteztem az évek alatt, de a jól bevált élet mellet maradtam.

/Nyomokban káromkodást, és tartósítószereket tartalmaz. Gyermekek elöl jól elzárandó. /

Everybody
reveal your secrets

Alan B. Davis

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Alan && Raiden  GsSn0VA
☩ Reagok :
29
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
David Giuntoli
☩ Korom :
35
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Márc. 25, 2021 7:07 pm

question of faith

Raiden && Alan

[You must be registered and logged in to see this image.]Mintha csak a félvérháborút követő időszakot élnénk újra. Újabb átdolgozott éjszakák, temérdek kutatómunka és még annyi szervezés, meghallgatás illetőleg - a személyes „kedvencem” – kihallgatás. Őszintén szólva nagyobb lelkesedéssel kutatnék Eveline után, hogy a kétségeim végére egyszer s mindenkorra pontot tehessek, ám nem azért vagyok elit vadász, hogy a személyes problémáim után kajtassak, hanem hogy elvégezzem, amire más nem volna képes. Szóval egy nagyobb szusszanást követően belépek a kihallgatószobába, ahol ha minden igaz, egy angyal vár rám.
- Üdv – viszonozom a köszöntését, mialatt lepakolom az asztalra az aktáimat, na meg az éltető fekete teámat, majd én magam is helyet foglalok. Sokakkal ellentétben engem nem hoz zavarba, ha az ősellenséggel kell szót értenem, ellenben a nevével, aminek hallatán egy momentumra meg is akadok a mozdulataimban. Nem találkoztunk annak idején, de tudom, milyen pozíciót töltött be San Franciscoban. Bele kellett volna olvassak részletesebben az irataiba...
- Alan Davis, elit vadász – mutatkozok be én is a protokollnak megfelelően. - Tudja, miért van most itt, Raiden? - pillantok rá higgadtan.

reveal your secrets

Raiden

☩ Történetem :
Alan && Raiden  205306
v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
177
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 24, 2021 6:59 pm

Mikor minden elcsesződik
@Alan B. Davis && Raiden

[You must be registered and logged in to see this image.]Ezt jól megszoptam! Miért is, nos mert itt ülök egy ki cseszett kihallgató szobában. Ezt kurvára el akartam kerülni.  Rúnákkal tele fal, előttem csak egy pohár víz. Óh, milyen kedves. Mérgezett? Idegesen kezd járni a lábam. Nagyot nyelek, és ekkor az ajtó nyílik, és egy férfi sétál be.
- Üdv. – Mosolyog rá, mint egy félnótás. Próbálnám oldani a fezsültséget, ami azzal jár, hogy behoztak ide. Én megmondtam annak az átkozott hóembernek, hogy még kurvára valami nyomkövetőt nyomnak a seggembe. Semmi baj, semmi baj. „Nem baj Raiden, nem lesz gond” Nem a büdös szart.
- Raiden vagyok. – Mutatkozom be a férfinek, ha addig nem szólalt meg, hogy a csendben ismét csak a feszültséget oldjam.
- Bár ezt gondolom, tudja. – Teszem az asztalra a kezem, s a pohárral babrálok. Juj, de beleinnék most.

/Nyomokban káromkodást, és tartósítószereket tartalmaz. Gyermekek elöl jól elzárandó. /

Everybody
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next