Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

• Asaliah & Adexael - Drunken Disaster •
reveal your secrets

Hell or Heaven

Asaliah & Adexael - Drunken Disaster VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1135
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Ápr. 04, 2021 6:08 pm
Következő oldal

Lezárt mini
reveal your secrets

Adexael

Asaliah & Adexael - Drunken Disaster GilFB0gAsaliah & Adexael - Drunken Disaster 5srNFp1
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Asaliah & Adexael - Drunken Disaster SUjS0aM
The Squad
and
Dumah
☩ Reagok :
157
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 21, 2021 8:34 pm
Következő oldal

A demon lady sat on me

[You must be registered and logged in to see this link.] & Adexael  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]Megrázom a fejemet, aztán persze annál nehezebben talál vissza a tekintetem Asára, hiába áll ugyanott, mint a heves mozdulatom előtt.
Soha nem kaphatom vissza… Bűnbe estem! – kiabálom, a folyosó csak úgy visszhangzik a szavaimtól. – Ezt ki mondta?! – fordulok oldalra hirtelen, és ha nem billennék meg azonnal, támadóállásba helyezkedtem volna a láthatatlan ellenség zajára. Helyette azonban megint csak meg kell kapaszkodnom a falban, és amíg az egyensúlyomat igyekszem visszanyerni, eljut az agyamig, hogy valójában nincs ott senki.
Kellemetlenül érint a tény, hogy nem érzékelem úgy a valóságot, ahogy illene, így amikor Asa a lakásba invitál, eszembe sem jut ismét tiltakozni. Jó nagy ívben kikerülöm őt befelé menet, aztán megtámaszkodom az ajtószegélynél, s némi erőgyűjtés után folytatom az utam a nappaliba. Kérnie sem kell, már meg is célzom a kanapét, és ha találok rajta bármiféle díszpárnát, azt szorítom magamhoz, miután biztonságosan leraktam a fenekemet.
Egy pillanat sem telik el, és már vissza is tér két pohárral. Aztán elrohan és valami edényfélét helyez mellém, fogalmam sincs, milyen céllal. Egyikhez sem nyúlok, amíg vissza nem tér, de amint megáll mellettem, a kezembe veszem a vizet.
Nem emlékszem… nem tudom – hunyorgom magam elé fájdalmasan, és valóban hiába gondolkozom, mert csak lassan jönnek vissza az emlékek. – Valahogy oda keveredtem, és… és kiterített az asztalon! – tágulnak hatalmasra a szemeim, ahogy beugrik ez az apró részlet.
Erre jó nagyot kortyolnék a pohárból, de a sós íz a számban akkora meglepetésként ér, hogy azonnal spriccelve köpöm szét az egészet. Talán Asáig is elér a sugár, hacsak nem ugrik el időben, én azonban ekkor már azzal vagyok elfoglalva, hogy a maradékot a lavórba köpködjem ki.
Ez borzalmas! – panaszkodom a nyálat törölgetve az államról, és már vissza is rakom a gyűlölt italt az asztalra.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Márc. 21, 2021 7:56 am
Következő oldal

Adexael & Asaliah

N
em tudom hogy mit várok a mai estétől, azt mondjuk igen, hogy Alastor haza érjen végre. Az ajtón való kopogás mégis meglep. Kinyitva azt pedig szeráfomat látom a szemközti falhoz simulni. Kellően meglep a főnököm megjelenése pláne mikor kapizsgálni kezdem, hogy valószínűleg ivott. Láttam már pár sok helyzetben, de így elázva még soha.
-Ó!-szalad ki a számon a meglepett hangocska mikor bevallja, hogy ivott.
-Hé! Nyugi. Egy alkohol mámoros este még nem a világ. És van esély arra, hogy vissza kapjuk a szárnyainkat!-magyarázom neki lassan és felé nyúlok hogy ha kell betámogassam a lakásba. De ő csak a fejét rázza, így megadóan feltartom a kezeimet. Rendben, nincs segítség!
-Hé! Ssshhh! Meghallanak! Felvered a házat. Gyere be.-korholom és szélesre tárom az ajtót. Ha magától belép, úgy becsukom mögöttünk a fa lapot, majd a nappali felé igyekszem.
-Ülj le! Főzök egy kávét.-pillantok rá és ha leül én a konyhába sietek. Percek alatt fordulok és nem csak a kávéval térek vissza. Egy pohár langyos sós vizet is elé teszek.
-Előbb a vizet idd meg.-utasítom és elszaladok a lavórért. Ha így tesz valószínűleg ismét rókázni látom majd, jobb felkészülni mindenre. Mellé teszem a kerek edényt és várom az eredményt.
-Hogy kerültél te démon társaságba? Vagy csak az a nő volt ott?-kérdezek rá és karba fonom kezeimet. Merre kódoroghatott ez a pasi?! És miért pont nálam kötött ki?

Zene: Magányos Angyal
reveal your secrets

Adexael

Asaliah & Adexael - Drunken Disaster GilFB0gAsaliah & Adexael - Drunken Disaster 5srNFp1
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
The Squad
and
Dumah
☩ Reagok :
157
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 12, 2021 12:24 pm
Következő oldal

A demon lady sat on me

[You must be registered and logged in to see this link.] & Adexael  [You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]Talán Asaliah nincs otthon, vagy még ennél is rosszabb: lehet, hogy alszik. Egy idő után nem tudom tovább csapkodni az ajtaját anélkül, hogy elveszíteném az egyensúlyomat, így kénytelen vagyok a falig hátrálni, s annak támaszkodva próbálok megállni többé-kevésbé egyenesen.
Egy pillanattal később azonban mégis kinyílik a bejárat, Asa megkettőződött arckifejezését látva azonban különös érzés kerít hatalmába a megkönnyebbülés helyett.
Asa… – lihegem a nevét jobbra-balra dülöngélve a fal mentén, jobb ötlet híján kitárt karokkal, nehogy ismét messzebb találjak kerülni a felülettől, amihez most hozzásimulok – Alkoholt ittam… sosefogom… sose kapomvisszaa… a szárnyaimat – tör ki belőlem a kétségbeesés.
Felém nyúl, mire határozottan megrázom a fejemet és tovább kapaszkodom a mögöttem hullámzó falba, és csak addig engedem el, míg intőleg megrázom előtte a mutatóujjamat.
Nemkellasegítség – jelentem ki határozottan. Túl sok minden van, amit közölni szeretnék, és mégis olyan nehezen jutnak eszembe a szavak… Így hát hangosabban, szinte kiabálva mondom őket.
Egy démon rám ült, Asa... Egy n-nőstényördög! – folytatom bűnbánóan.

Vendég
reveal your secrets

Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Márc. 12, 2021 7:58 am
Következő oldal

Adexael & Asaliah

T
elnek a napok, hetek... Már Metatrontól is haza értem és Alastorral is egyre jobban összeszokunk, van hogy hosszabb időre is elmegy, legtöbb idejét a könyvtárban tölti. A mai nap is ilyen, már jócskán este van és még mindig nem ért haza. A vacsora kétszer is kihűlt azóta, kezdek aggódni. Mégsem indulok a keresésére de az már biztos hogy egy órát veszek majd neki. Bízom abban hogy nem kerül bajba, nem eshet bántódása. Sokadjára pillantok ki az ablakon de at utca kihalt, egy lélek sem jár erre. Kissé csüggedten ülök le a nappaliba, kínomban már két könyvet kiolvastam és bele kezdtem egy harmadikba is. A könyv felénél járok amikor kopogtatnak. Felkapom a fejem. Ki lehet az ilyenkor? Ha Alastor, miért nem a kulccsal jön be? Mosolyogva állok fel és megrázom a fejem.
-A kulcs!-motyogom miközben a kopogás hangosabban hallatszik. Az ajtóhoz lépek és leakasztom a kulcsomat a kis tartóról, fordul a fém a kezemben, kattan a zár és mosolyogva nyitom ki az ajtót.
-Azt hittem hogy már meg....-elakad a szavam ahogy megpillantom Adexaelt.
-Mi történt veled?-lépek ki az ajtón és szinte azonnal felé mozdulok.
-Dex! Mi a franc folyik itt? Te... Ittál?-az arcát vizslatom és felé nyújtom a kezem.
-Gyere, segítek.-nem érek hozzá, ha akarja majd megfogja a kezem.

Zene: Magányos Angyal
reveal your secrets

Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
The Squad
and
Dumah
☩ Reagok :
157
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 10, 2021 6:58 pm
Következő oldal

A demon lady sat on me

[You must be registered and logged in to see this image.]Soha nem gondoltam volna, hogy egy nap ilyen mélyre süllyedek majd, de most itt vagyok: minden figyelmemmel arra összpontosítok, hogy a jobb lábam után a ballal lépjem a következőt. Valahogy kijutok a kocsmából, kikerülve az egyre magasabbra csapó lángokat, aztán elindulok a motel irányába, útközben azonban elfelejtem, pontosan hol kéne lekanyarodnom a labirintusra hasonlító utcarendszer sarkai közül, és azt is, hogy honnan indultam el alig néhány órával ezelőtt – s míg ezen gondolkozom, az is kimegy a fejemből, honnan menekültem meg az előbb.
Füstszagot érzek magam körül és hosszú percekbe telik, mire felfogom, hogy valószínűleg belőlem árad a kellemetlen aroma, de amint megörülnék annak, hogy ilyen összetett felfedezésre jutottam, rá kell ébrednem, megint megtettem száz métert egy olyan irányba, ahonnan most semmi sem tűnik ismerősnek.
Körbefordulok. Valamiért nem bírok egy helyben megállni, talán mert minden túl gyorsan forog velem együtt, csak épp ellentétesen; állandóan előre- vagy hátra kell lépnem, hogy megtartsam az egyensúlyomat. Kétségbeesetten indulok el ismét valamerre, olyan nagy lendülettel, hogy majdnem sikerül megbotlanom.
Szerencsére aztán megúszom a kellemetlen földre érkezést. És azt hiszem, hogy Asa környékén vagyok.
Eláraszt a megkönnyebbülés, amint felismerem a lakásába vezető ajtót, és szinte gondolkodás nélkül arrafelé dülöngélek tovább – jelenleg jóval könnyebb feladatnak látszik megmászni a felfelé vezető lépcsőket, mint rájönni, hogyan találok vissza a saját szobámhoz.
Odabent erősen kapaszkodom a korlátba. Menet közben kétszer a lépcsőre ülök. Vagy talán háromszor. Az utolsó néhány fokot mindenesetre szégyenszemre négykézláb sikerül csak leküzdenem, ahogy azonban feljutok a tetejére, büszkén porolom le magamról az összegyűjtött kosz egy részét.
Ezután bekopogok. Biztosan elég hangos volt?
Bekopogok hangosabban.
És közben valamiért hátrafelé kezdek el lépkedni, míg a folyosó szemközti falának nem csapódik a hátam. Elképzelésem sincs, hogyan kerültem ilyen messzire attól a bejáratól…

reveal your secrets

Adexael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
The Squad
and
Dumah
☩ Reagok :
157
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Márc. 10, 2021 6:46 pm
Következő oldal