Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Bourbon Street, French Quarter •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Bourbon Street, French Quarter YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Bourbon Street, French Quarter SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Bourbon Street, French Quarter 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Bourbon Street, French Quarter XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Bourbon Street, French Quarter Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1121
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 22, 2021 6:07 pm
Következő oldal

Reggeli a kávézó teraszán
Belphegor, Abaddon & Belial
XArnTq0.gif
Bizalmasommal megérkezünk a kávézóhoz. Hamar el is foglaljuk az egyik szabad teraszsarkot. Épp csak elém kerül a kávé, amikor a Háború lovasa is befut. Elsőként Jobb Kezemet mutatom be, akit a Főnök pokoli találkozóján már futólag láthatott, de még nem volt alkalma szóba elegyednie vele. A formaságok után elmondom, hogy Amara újabb megnyilvánulásának híre elért hozzám is, illetve, hogy ennek okán oda is utaztam, hogy saját szemmel láthassam San Francisco romjait. Abaddon is jól informált a városok sorsát illetően. A Sötétség jó kis felfordulást okozott, de ami tragédia a halandók számára, úgy jó lehetőség nekünk a cselekvésre. "De ezt mást is jelent, még pedig azt, hogy van időnk." világít rá a démon.
-Ebben lehet valami. - ismerem el fivérem szavait. Amara ereje a szabadulása óta sokat növekedett és azóta is minden nappal gyarapszik. Ha akarná, sokkal nagyobb károkat okozhatna, minthogy néhány várost leradíroz a térképről. Mégsem teszi és ennek nyilvánvalóan oka van.
-Bármit is akar a sötét luvnya, amiért az időt húzza...mindenképpen ki kell használnunk. - jegyzem meg elgondolkodva. Ez talán egy vissza nem térő lehetőség a számunkra. Hiszen ki tudja, mikor lel rá arra, amit annyira akar, vagy ér türelme végére és hagy fel a játszadozással?
Abaddon a kabátzsebébe nyúl, majd egy sötét tárgyat húz elő, amit jól láthatóan az asztalra helyez. Miközben őt hallgatom a fekete szilánkot figyelem és próbálok rájönni, mit is látok valójában. Már szám szélén a kérdés, ez meg micsoda?, de mielőtt hanggá váltanám a gondolatot a lovas megelőz és elárulja: "Az alvilág kulcsának első darabja." Őszinte meglepettség fut át az arcomon, mert hát előbb szóba hoztam ugyan a témát, de nem gondoltam, hogy ilyen hamar láthatok is belőle egy töredéket. Lovasfivérem megosztja, hogy Lilith-tel együtt egy különös helyen járt, ott tett szert a Pokol kulcsának egyik darabjára. Felettébb figyelemre méltónak találom az esetet, egy pillanatra a démonnő felé pillantok, hátha neki ismerősen hat ez a történet.
-Nem, Lucifer démoni találkozója óta nem találkoztam vele. - felelem Lilith hollétére vonatkozóan.  
-Talán Vladdal van. Ha emlékezetem nem csal, légiószervezést kaptak feladatnak. - tippelek, de mintha úgy derengene, hogy a Pokol Ura valami ilyesmivel bízta volna meg őket. A kulcsszilánkot figyelve, halván mosoly jelenik meg a szám sarkán. Az asztalon a bizonyíték rá, hogy nem képzelgések és mendemondák után futkosunk. Kézzel fogható bizonyíték. Abaddon azt is elmondja, hogy nem elég csak az Alvilág kapuját kitárni, a Mennyek kapujának is nyitva kell lennie.
-Értem. Arról van értesüléseid, hogy tollas "barátocskáink", hogy állnak? - érdeklődöm kávés csészémet magam elé helyezve. Háború nem kevés információval halmoz el bennünket, minden szava előrevetíti, hogy a városok pusztulásával ajándékba kapott idő ellenére is sürgetve vagyunk, rengeteg dolgunk van. Nem futhatunk ki az időből, mint...újra felrémlik az a különös álomszerű utazás.
-Ez a más világ...ahová kerültetek. - kanyarodok vissza előbbi Lilith-es gondolatához, majd egy pillanatra újra tanácsadómat keresi tekintetem.
-Nem is olyan rég, Belphegorral hasonlókat tapasztaltunk. - osztom meg a démonnal. Eddig erről egyedül a démonhölgyemmel beszéltem, rajta kívül másnak nem számoltam be váratlan időközi túrámról.
-Hogy egy álom volt-e, vagy csak a lényünk tudata lépett át egy másik idősíkba...azt nem tudom, talán nem is fontos igazán.....de egyik éjjel valami fura derengés tűnt fel a kertben, ami egyszerűen magába szippantott. Egy pillanattal később pedig a középkorban tértünk magunkhoz....- kezdek bele a mesélésbe. Megjegyzem, hogy bár a démonnő és magam is ugyanazon a környéken jártunk, úgy alakult, hogy távol kerültünk egymástól. Emiatt más és más élményekkel gazdagodtunk.
-Volt egy sárkány, fullasztó sötét leheletével pusztította a környéket...akár csak Amara. Különös párhuzamot láttam az ottani történesek és a mi világunk eseményei között. De...ott a sárkány győzött, az emberek világa elpusztult. - teszem hozzá.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Abaddon

Bourbon Street, French Quarter Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
340
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jan. 16, 2021 6:01 pm
Következő oldal

A Pokol Nyitja
@Belial & @Belphegor & Abaddon

Megérkezem hát a megbeszélt helyre, a kávézóhoz, s helyet is foglalok. Jó szokásomhoz híven a közepébe is vágok. Az időnk jelenleg véges, gondolom fivérem sem semmitmondó csevegés miatt hívott egy csésze kávé mellett a napsütéses délutánon. Bemutatja a nőt ki mellette ül. Arcára s hangjára emlékszem a nagy megbeszélésről, - ha lehet annak nevezni ugye - aprót bólintok. - Mostmár a felvágott nyelvhez tartozó nevet is tudom, Belphegor. - Köszöntöm énis, orcámon parányi, mondhatni elismerő kis mosoly ahogy bólintok, majd vissza Belialra ha túlvagyunk a protokol körön. Halljuk hát mit tartogat nekem a Viszály lovasa. Hallgatom, s csupán íriszeim fordulnak Belphegor hangját hallva, mely megerősíti a hallottakat. San Francisco elpusztult. Arról tudtam, hogy megtörtént, hiszen épp New Yorkból jövök. De a teljes pusztulás híre, elsőszájból, Vegas sem járt jobban. Pár pillanatnyi csend míg szemeim az asztalra vezetem, átfuttatom fejemen a hallottakat, de nem azért mert új információhoz jutottam. Felvetésén mélázok el, végül tekintetem Ő rá emelem, úgy hallgatom végig teljes monológját, nem vágok közbe, némán figyelek. Miután befejezte acélszín szemeim az övébe fúrom, majd átsiklok Belphegorra. Végül ismét vissza a Viszályra s közben szóra nyílnak ajkaim. - Vegas és San Fracisco, tudok róla. New York épp a menekültekkel van elfoglalva, onnan jövök, láttam mit hagyott hátra. - Erősítem meg őket és adom tudtukra, hogy New York is hadilábon áll ez által. - Nagyszerű húzás volt a banyától, ember embernek farakasa, kelts káoszt s egymást írják ki, a maradékra meg majd egyetlen mozdulattal csap le. - Ez az elméletem, én is ezt tenném, nagyszerű stratégia, apró hatásszünet majd folytatom. - De ezt mást is jelent, még pedig azt, hogy van időnk. Ha akart volna, megtehette volna, egyetlen csettintéssel, hogy véget vet mindennek. De nem így tett. Lépett egyet, majd egy újabbat, nem rég a támadás, majd a vihar, és most ez. Játszmát vív, valamit akar. De a lényeg, hogy ez azt jelenti van időnk cselekedni. - Igen, így gondolom majd végül ismét folytatom kis szünet után, " A bizalomnak ára van" mondtam már oly sokszor, Beliel tekintetét fürkészem. Majd végül döntök. A kabátom zsebébe nyúlok s egy vefekete, obsidián szilánkot húzok elő, s az asztalra helyezem azt. - Tudod, hogy nem bízom senkiben, de más világot élünk. Hozzáállásom változatlan. De be kell lássuk, ha nincs összhang, csak marakodás van, és az a saját, de a világ pusztulásához is vezet. A cél szentesíti az eszközt. - Osztom meg vele gondolataim még, Viszály Ő, de az egyik ki úgy vélem az eddigiek alapján, hogy képes felfogni és a nagy összképet látni a parányi önös érdeknél. - Az alvilág kulcsának első darabja. - Fedem fel végül az eszköz kilétét, majd hátradőlök kényelmesen. - Lilith és jómagam, nos, megtámadtak minket, árnylények. Egy más világra kerültünk. Le, egészen a Cerberos elé, az alvilág őrzője elé. Ő adta át a darabot. De ez csupán egy, s nem tudom mennyire van szükség. Épp ezért jöttem New Orleansbe, hogy Lilith et keressem, hátha Ő tud valami, de eddig nem jártam sikerrel. Erről van bármi információd, hogy merre lehet? Annyit tudok, hogy itt vert tanyát. - Kérdezek én is miután felfedtem előttük a kulcs darabját s azt mit tudok róla. - Igen, a kulcs birtokában nyitható a kapu, és igen, az erőnk egy részének érdekében szükségszerű újra megnyitni azt. De ez csak az egyik oldal... A Mennyek kapuját is nyitunk kell, ha tetszik ha nem, mert a győzelemhez minden erőre szükség van. Persze ez maradjon az Angyalok feladata, mi törődjünk a magukéval. - Egészítem ki ezzel is, csak hogy a teljes képet megkapják. - Én úgy tudom, három darabból áll, de ez nem megerősített információ, ahogy a hollétük sem. Csak sejtéseim vannak. Tippek, nem többek. Bizonyosan a nagybilágban lettek elrejtve. - Mélázok el, de sajnos nem vagyok biztos merre is lehetnek és arra sincs ötletem ki az aki tudhatja esetleg... Cerberos talán. - Az egyetlen kiindulópont, visszatérni oda hol Lilithel jártam. Az pedig San Francisco városában van. - Jegyzem meg, s ezzel utalok is arra, hogy utam vélhetően arra vezetem majd legközelebb. Emésszék a mondandóm, várom reakcióikat, figyelem őket miként reagálnak.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Bourbon Street, French Quarter GadHg7Q
Bourbon Street, French Quarter Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
931
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Jan. 15, 2021 12:56 pm
Következő oldal

Belial, Abaddon & Belphegor

Nem igazán értem jelenleg a testem működését, de azt tudom, hogy valami igazán nincs rendben velem, lehet hogy kicsit utána kellene olvassak a dolgoknak. Lényegében véve minden oda vezethető vissza, amikor Beleth meghalt, elenyészett és míg csontjait nem láttam magam előtt valami furcsa bizsergető érzés szaladt át egész valómon. Aztán folytatódott azzal, hogy nem tudtam irányítani a démoni mágiámat. Nem fér a fejembe hogy lehetséges ez, most meg konkrétan bujkálnom kell, hogy Kedvesem ne fedezze fel az éjszaka jeleit. Enyhe égés nyomaimat hosszú ruhák alá rejtem, arcomon a pirosságot alapozóval fedem és szótlanul sétálok Belial mellett a francia negyedbe, hogy találkozzunk a Háború lovasával. Egy kávézó a helyszín ahol a teraszra telepedünk Lordommal, ő magának egy feketét kér, én csendben elmélyedek a gondolataim közt. Csupán akkor eszmélek fel, mikor Abaddon asztalunkhoz lép és Viszály bemutat engem is. Illendően felállok és kezemet nyújtom a démonnak.
-Üdvözöllek Abaddon.-köszöntöm én is a férfit, s ha helyet foglal, úgy én is. Háború nem köntörfalazik, rögtön az érdekli Belial miért is hívta Őt ide. A beszélgetés gyorsan kezdetét veszi és csaknem felszisszenek mikor meghallom a Sötétség nevét, de még idejében sikerül megfékeznem magam, csupán kényelmetlenül fészkelődöm egy keveset. Valamiért úgy érzem nem kellene bele szóljak a nagyfiúk dolgába. Ám Belial elejt egy olyan mondatot amire kiszalad belőlem egy hangos sóhaj.
-Valóban oda San Francisco.-jegyzem meg halkan, hiszen én is láttam amikor Cassaelel találkoztam ott. Bár azt nem tudom hogy Belialnak mi dolga lehetett arra. Vajon titkon utánam leselkedett? Tudja mi van velem? Nem! Akkor már említette volna, meg Ábel is velem volt, tudta hogy biztonságban vagyok. De akkor miért járt arra? A kapuk kinyitása nem tölt el jó érzéssel, de úgy gondolom hogy még nem kellene elmondanom, hogy miért bár igaz ami igaz, az erőnkre szükségünk lenne. Tanácstalan vagyok kissé, így csupán ujjaimat tördelem miközben hallgatom Drágám szavait. Pedig előbb utóbb bele kellene hogy szóljak, mégis várok. Várok, hogy Abaddon mit felel majd. És ha összevetem azzal, hogy Cassael mit mondott... Nos nem is tudom hogy mi legyen. Pillantásom cikázik a két Lovas között, majd az asztalon kezdek el dobolni ujjaimmal.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1121
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Jan. 14, 2021 9:25 pm
Következő oldal

XArnTq0.gif
Nagyszájú, folyton izgága bizalmasom most hallgatag és nyugodt. Túl régóta van mellettem, hogy ne tűnjön fel, ha valami nem stimmel vele. Teszem fel, hasonló helyzetben én sem tudnám teljesen eltitkolni előle zavargó gondolataimat. Mégsem kérdezek rá, mi nyomasztja, most még nem. De úgy érzem több lapul visszafogott viselkedése mögött mint fivére elvesztése. Gyászol, és rossz érzés tölti el, amiért saját kezével vette el Beleth életét. Gyász, már ha érezhet ilyesmit egy magunk fajta pokoli teremtmény. Egészen addig nem is tervezem faggatni őt, míg viselkedése nem hátráltat terveimbe. Nem kérdezek, de nem is nagyon beszélek arról sem, mivel teltek elmúlt napjaim, csak egy dolgot említek, mégpedig közelgő találkozónkat a Háború lovasával. A francia negyed egyik még tartalékon működő, ezáltal zavartalan időtöltést ígérő kis kávézóját szemelem ki találkozónk helyéül. A helyszínre érve hamar helyet foglalok a terasz azon szegletébe, ahonnan kényelmesen beláthatom az egész teret. Épp csak landol előttem a gőzölgő csésze feketém, mikor lovasfivérem is feltűnik a kávézó bejáratánál. Biccentéssel köszöntöm, s mint láthatja, ezúttal társasággal vagyok.
-Ő itt Belphegor, a bizalmasom. Meglehet emlékszel rá a démoni gyűlésről. - mutatom be a mellettem ülő démonnőt, majd rögtön a tárgyra térek, bár úgy hiszem van elképzelése arról, mi vagy ki miatt akartam ismét beszélni vele. Elsősorban információkért kerestem fel őt, hiszen eltelt nem kevés idő első találkozásunk óta. Azóta én is jobban képbe vagyok a világban folyó dolgokkal, figyelmemet már nem köti le a Lucifer előli rejtőzködés.
-Amara. - mondom ki a sötét nő nevét, miközben számhoz emelem a csészémet és belekortyolok a forró feketébe.
-San Fransisco elpusztult, nem rég volt dolgom arra...és láttam, mivé lett a város. - meglehetősen aggasztó látványkép tárult elém az egykor büszke település romjai láttán, ami még riasztóbb jövőképet festett, amennyiben Isten kishúga folytatja ezt a világpusztító hadjáratot. Nem tudom mennyit tud az esetről Abaddon, feltételezem ha mást nem, ő is értesült a két város sorsáról.
-És úgy tudom Las Vegas is hasonló sorsra jutott. Egyre fenyegetőbb a nő jelenléte. - mondom ki a nyilvánvalót. Fogy az időnk. Megosztom, hogy nem rég tértünk vissza orosz földről, így nem voltunk jelen a sötét luvnya rombolásánál, ezért is látogattam el a hajdani SF-be, hogy a saját szememmel lássam azt, amit hírből beszélnek. Meg kell mondjam, kicsit sem voltak túlzóak a beszámolók.
-Minél hamarabb ki kell nyitnunk a kapukat. - jelentem ki határozottan és nem rejtem véka alá, hogy túlélésünk érdekében igen fontosnak tartom ezt a lépést. Ha a kapuk ajtajai újra kitárulnak, visszanyerhetjük erőnk egy részét, ez már kezdetnek nem is lenne rossz.
-És úgy tudom, ez lehetséges is, amennyiben megtaláljuk a kulcsot...vagy kulcsokat. Mit tudsz a kapuk nyitásáról? - intézem első kérdésemet a démon felé, miközben egy újabb kortyot vételezek csészémből.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Abaddon

Bourbon Street, French Quarter Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
340
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Jan. 09, 2021 6:37 pm
Következő oldal

A Pokol Nyitja
@Belial & @Belphegor & Abaddon

Idő, egy olyan fogalom mi számukra jelentéktelen, értelmetlen hiszen halhatatlan létünket nem köti béklyóba. Legalább is eddig nem tette. De a Sötétség megjelenésével ez is újabb értelmet nyert számunkra. Az Idő immár igenis részese a mindennapoknak, már ameddig egyáltalán lesznek mindennapok...
Hetek teltek mióta Lilith nővérem eltűnt, akkor ott, abban a különös világban. S hozzám került egy eszköz, mely nyitja lehet a jövőnknek. Ahhoz, hogy újra erőre kapjunk felkell tárjuk a Pokol kapuját, de sajnos ez önmagában kevés lesz, az angyalok vakító világát, a Mennyek kapuját is fel kell tárnunk, hogy mindenki ismét ereje teljében legyen, így talán lesz esélyünk a sötét szuka ellen. De mindent csak szép sorjában.
Utolsó információim szerint Lilith New Orleans városát választotta a halandó világ városai közül, így hát utam ide vezetett, hogy felkeressem, hogy kiderítsem mi történt vele s, hogy az utat folytathassuk Abyss mélységeinek űjra feltárása felé.
A városba érkezésem előtt érkezett az üzenet, a Viszálytól érkezett, éppen kapóra jött, éppen időben.

A francia negyed poros utcáit rovom, hogy a megbeszélt helyszínt felkutassam. Hosszú barna bőr katábom majd térdem verdesi. Ruházatom a megszokott utazó vadász küllemét sejteteti. Nem szükséges sok idő, hogy megleljem az említett kávézót melynek teraszát még most is zöldellő növények övezik. Kellemes kis kuckó. Persze ez számunkra abszolút irreleváns, a nyugodt, félreeső helyszín már annál inkább. Érkezésem előtt egy nappal gondoskodtam a megfigyelésről, és annak teljes kiikatatásáról, lévén a témánk vélhetően kérdéses lesz, így jobbnak láttam - szokásomhoz híven - még csak esélyét sem hagyni a kíváncsiskodó füleknek, szemekben, egyéb testrészeknek. De a hely s a véletlenszerű megkeresés nem jár feltűnéssel, így emiatt nem kell fájjon a fejünk. Persze ettől még a természetem nem változik, továbbra sem bízom senkiben s ezt sosem tagadtam.
Elérve a kicsiny helyet be is lépek annak teraszára, lévén túl sok vendég nem leledzik erre, nincs túl nehéz dolgom kiszúrni a párost. Ezúttal nem egymaga jött a Viszály, konstatálom rögvest aming meglátom a párost. Röviden biccentek, majd már indulok is feléjük. - Üdv néktek. - Köszöntöm a párost, bemutatkozással nem bébelődök, emlékszem a nőre a nagy tanácskozásról, de a neve akkor ott nem hangzott el, én magam pedig a neveket amúgy sem tartom túl sokre, főleg most ebben az időben. Ha szeretnék / szeretne majd bemutatkozik s letudjuk a protokolláris köröket is. Részemről egy apró biccentés, egy megszokott megnyerő mosoly Belphegor felé, majd vissza Belialra. - Hallgatlak. - Igen, bele a közepébe, felesleges körökkel nem látom értelmét húzni senki idejét.
Ide vezető utamon volt időm gondolkodni, átfutottam sokminden elmémem. Legutolsó beszélgetésünk a Viszállyal is köztük volt. Lilithet már felkerestem, de kettő tán kevés lesz a Poklot feltárni újra, mindennek oka van, nekem ez az elvem, annak is, hogy felkeresett, hogy most, s annak is, hogy itt vagyok. Acélszín szemeim Belialon tartom, várom, hogy kifejtse a találkozó pontos okát s addig magam is döntést hozhatok néhány dologgal kapcsolatban mi most fejemben kavarog.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Bourbon Street, French Quarter GadHg7Q
Bourbon Street, French Quarter Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
931
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Dec. 29, 2020 2:32 pm
Következő oldal

Belial, Abaddon & Belphegor

Nagyon nehezen sikerül rávennem magam arra, hogy elinduljak vissza. Nem akarom hogy Belial a legkisebb keserűséget is felfedezze bennem. Az angyallal való találkozásról egyenlőre szót sem ejtek, jobb a békesség, ha nem tud róla! A vissza úton még találkoztam egy kis csajjal akinek segítettem valami útirányt mutatni a keresett helye felé, majd végül kissé fáradtan, de Ábel kíséretében egyben haza értünk. A Cassaellel való találkozáskor rájöttem, hogy az erőmmel valami nagyon nem stimmel, nem úgy működik ahogy szeretném. Teljesen más képesség jön az helyett amit várok és irányíthatatlan. Hogy fogok én így újra hozzá nyúlni ehhez majd? El sem merem mondani Belialnak, hogy gáz van. Pedig tudom jól, hogy bizalommal fordulhatok felé. Mégsem akarom, hogy újabb problémát vegyen a nyakába miattam. Arról sem nagyon esik szó, hogy Ő esetleg mit csinált amíg én távol voltam. A lehető legtermészetesebben próbálok viselkedni, nehogy észre vegyen valamit. Olyan érzésem van, mintha fel akarna robbanni a bensőm. Napok telnek el mire ismét felvesszük a világ történését, Belial rá szánja magát, hogy találkozzunk Abaddonnal, így üzenetet küld neki és a megfelelő napon elindulunk a francia negyedbe. Nem teketóriázok sokat ám az éjszakai kiborulásom nyomait el kell valahogy tüntetnem, magas nyakú garbós pulóvert veszek fel, persze abból is egy drágább fajtát, majd farmernadrág és magassarkú csizma kerül lábamra. Már azelőtt felébredtem mielőtt Belial észre vehette volna. Éjjel újra rám tört a bánat, hogy saját kezemmel okoztam ikertestvérem halálát, a zuhany alatt hirtelen lángolni kezdett a bőröm, több helyen meg is maradt a nyoma. Magamra kapom a kabátom még és indulásra készen állok. Behúzott nyakkal sétálok Kedvesem mellett és hajam kivételesen szabadon lóg, hogy valami takarást az is adjon. Az arcomon lévő pici piros foltot alapozóval sikerült elfednem. Egy kávézóba ülünk be és figyelem amint Viszály a szokásos feketét rendeli magának, én nem kérek semmit, kezeimet a zsembe süllyesztem és szokatlanul csendesen várakozom Párom mellett.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1121
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Dec. 29, 2020 8:40 am
Következő oldal

XArnTq0.gif
Hetek telnek el oroszföldi látogatásunk óta. Nagyon megváltoztak a dolgok időközben. A ruszki határnál történt incidens után - mikor Beleth, aki Gressil öcsém helyét vette át egy átok miatt elvesztette józan eszét és ránk támadt, ám legyőzetettet húga által - Belphegor időt kért, hogy helyre tegye magában bátyja elvesztését és míg ő elvonult magányába, megejtettem néhány találkozót, majd értesülve a Sötét luvnya újabb jelenéséről San Franciscoba vezetett utam. Saját szememmel tapasztalhattam a nőszemély kézjegyét, amit azon a vidéken maga után hagyott. Ott voltam bizalmasommal, mikor először tűnt fel SF külvárosban. Vihara hatalmas erővel csapott le és mérhetetlen pusztítást okozott a környéken. Ha nem lett volna az az öreg kőkút, aminek mélyére húzódhattunk, talán túl sem éljük. Hónapok teltek el és a Sötétség visszatért, hogy befejezz megkezdett munkáját a város teljes megsemmisülését okozva ezzel.
A romok közül hazatérve New Orleansba úgy éreztem ideje ismét találkoznom a Háború lovasával. Jó ideje érett már, hogy ismét összefussunk és bár a Pokol ura szervezte démoni találkozókor ő is jelen volt, komolyabb beszélgetésre négyszemközt nem volt lehetőségünk. Abaddon már évekkel ezelőtt rendesen képben volt, legalábbis ezerszer jobban informált volt, mint én, akinek idejét az kötötte le, hogy Lucifer haragja elől menekült a Nahanton történt apró baki miatt. Azóta én is jobban átlátom ezt a dolgot és bár kétségtelen, hogy az Amara okozta káosz energiái nekem nem jelentenek hátrányt, magam is szeretek felfordulást okozni, a világ pusztulása résszel mégsem vagyok képes azonosulni.
Üzenetem elér a Pusztítóhoz, aki nagy szerencsémre pont New Orleansba tervez jönni vagy talán már itt is van. Kihasználva ezt a jó időzítést, hogy itt intézi ügyeit, találkozóra hívom a város francia negyedének egyik csendes, barátságosabb helyére, ahol nyugodtan beszélgethetünk. A találkozó napjára már Belphegor is visszatér utazásából, így őt is magammal viszem. Úgyis kíváncsi volt a Háború lovasára, na meg ott van az a makacs elgondolása, hogy ő nem akar semmiből kimaradni. Kiváltképp szép reggelre ébredünk, minden jel arra mutat, hogy ma szép napunk lesz. Talán el is kél a jó idő, hiszen a beszélgetés témája sötét és nem túl "lélekemelő" lesz. Magamra kapom a kabátomat és ha Belphegor is elkészült úgy lakásunk ajtaját magam után húzva indulunk meg ráérős léptekkel a francia negyed felé. Hamar a Bourbon streetre érünk és pont ahogy reméltem, csendes és nyugodt légkör fogad. Itt egészen biztos zavartalanul tudunk majd beszélgetni. Egy félreeső, növényekkel övezett kávézó teraszának egyik asztalánál foglalunk helyet és míg lovas fivéremre várakozunk egy csésze forró kávét rendelek. Kíváncsian várom, mit hoz a mai nap.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1121
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 19, 2020 2:41 pm
Következő oldal

* * *

Bourbon Street, French Quarter 320px-New_Orleans_1977_-_Bourbon_Street_at_St_Louis_in_the_French_Quarter
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt
Következő oldal

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal