Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Rendőrőrs, SF, 2011 •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Eveline Naomi White

Rendőrőrs, SF, 2011 - Page 2 Tumblr_oju9fcxdmd1qdo13xo6_250
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
11
☩ Play by :
Claire Coffee
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Dec. 08, 2020 12:39 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Megismerkedésünk Története

@Alan && Eveline  

Nagy nehezen sikerül magam összeszedni és a munkára összpontosítani. Előbb- utóbb  kénytelen leszek hozzászokni a férfiak bámuló tekintetéhez. Bár nem tartom magam szépnek, viszont csúnyának sem. Inkább egy szürke kisegérhez hasonlítanám magam. Bár azokat meg észre sem szokták venni. Talán jobb is lenne, annak lenni.
Következő kérdésére a szemeimet forgatom.
- Kérem hagyja ezt a sületlenséget- sóhajtok fel. Nekem erre se időm, se kedvem nincsen. Menjen amerre lát és őrjítsen mást a hülyeségével.
- Vagy javasolhatom esetleg az elmegyógyintézetet? Ott biztosan előfordulnak ennél cifrább esetek is- esetleg szerezhetnék neki valahonnan beutalót. Az orvosok biztos kezelésbe vennék és nem lenne többet tévképzete.
- Ne akarjon itt, engem kioktatni. Egyébként is, nem hiszem, hogy olyan sok tapasztalata lenne rendőrként- kihangsúlyozom az utolsó szót.
- Hogy pont engem oktasson, miközben én már itt vagyok évek óta- dühös vaagyok és most látom itt először. Hiába nem vagyok terepen, de sok mindent láttam és elég jó emberismerő vagyok.
A bocsánatkérésére csak elhúzom a szám. Nem hinném, hogy komolyan gondolja, de nem akarok ezzel most foglalkozni. Vissza kellene már mennem a papírok közé, mert sose fogok ma hazamenni, annyi dolgom lenne még.
- Mert jelenleg nagyon elfoglaltak és nem lenne ildomos megzavarni őket- remélem, hogy ez a válasz végre kielégíti kíváncsiságát és nyugton marad. De nem így történik.
- Hogy mit csinált?- hitetlenkedek. Csak ilyen egyszerűen beront valahova, ráadásul egy bűnözőhöz?
- Nem tudom ki maga, de egyértelműen nem normális- jelentem ki.
- Nem gondolja, hogy baja is eshetett volna? Akár meg is ölhették volna. Mit gondolt, miért vannak a szabályok?- nem mintha az én dolgom lenne, de azért elég nagy vakmerőségre utal, ha valaki csak így semmibe veszi a szabályokat. Bár fogalmam sincs, hogy valójában milyen szabályok lehetnek, nem tudom, hogy mi történik mikor valaki terepen van, mit lehet és mit nem.
- A lényeg, hogy maradjon szépen csak a fenekén, szólni fogok ha a kapitány kész fogadni Önt- nem kívánok ezzel tovább foglalkozni. Sarkon fordulok és elindulok vissza az iroda felé.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Alan B. Davis

Rendőrőrs, SF, 2011 - Page 2 Tumblr_inline_ookseazXUn1txzk9w_400
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
Rendőrőrs, SF, 2011 - Page 2 GsSn0VA
☩ Reagok :
12
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
David Giuntoli
☩ Korom :
35
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Dec. 06, 2020 1:41 am

Masters of Disaster

Eveline && Alan
zene • szószám: 396 • Credit:

Meg mernék esküdni, hogy a felém lépdelő nő szőke tincsekkel keretezett arca néhány árnyalattal elvörösödik az óhatatlan mustrámra, bár az sem kizárt, hogy a korai szürkülettel ölelkező benti, sárgás fény, na meg a fáradtságom megcsalja az érzékeimet. Nem mintha lenne bármi jelentősége annak, hatással volt-e rá a nézelődésem, vagy sem, mert bámulatos sebességgel kezdek el azon dolgozni, hogy elássam magamat azokban az égszínkéken fénylő szemeiben. Lássuk be, világi bunkónak adom elő magamat, és nem tudom eldönteni, vajon azért folytatom-e, mert tényleg végtelenül kimerült vagyok, vagy mert belement a játékba, és nekem addig sem kell idekint unatkoznom? Nehéz megmondani…
- Igen, nyilvánvalóan a kórházat keresem itt két órája, hátha ücsörgés közben meg is jelenik. Elő szokott itt ilyesmi fordulni? - vonom meg az egyik szemöldökömet. Az anyám most biztosan felpofozna a görény viselkedésem miatt, és mert végigfut a tudatom egyik hátulsó, meglehetősen elrejtett szegletében a gondolat, az előttem ácsorgó szöszi még vonzóbb, ha kényszerű bájolgás helyett előveszi a kioktató hangnemét. Felhorkantok a következő megjegyzésére.
- Tudom, hogy csak az akart lenni. De ha rendőrnek akarja előadni, oda kicsit több kell – osztom meg vele a kéretlen tanácsomat, bár ha engem kérdez, kivételesen az ő érdekét is szem elé helyezem, ugyanis ilyen várakoztatási idők mellett nem én leszek az első, sem az utolsó ember itt, aki el fogja veszíteni a türelmét. Amire köztudottan olaj a tűzre, ha még palira is akarják venni az illetőt.
Közben felkelek a helyemről, sőt, sikeredik annyira lehűteni az agyamat, hogy elnézést is kérjek tőle, azonban most rajta a sor, hogy megvillantsa a valódi gondolatait a szituációval kapcsolatban. Őszintén szólva, ha előbb kiküldik hozzám vitatkozni, szebben alakult volna a délutánom.
Nehéz elnyomnom magamban egy mosolyt.
- Igaza van, tényleg sajnálom – egyértelmű visszavonulót fújva adom meg magamat a béke jeléül, de az újabb falba ütközés pontosan úgy esik, ahogyan hangzik. Fáj, és a fejem megint tompa lüktetésbe kezd tőle.
- Nem lehet, mert…? - hagyom nyitva a mondatot, hátha kapok egy valamirevaló magyarázatot ahelyett, hogy maradjak a hátsómon és örüljek az életnek. - Na jó, nézze. Biztos vagyok benne, hogy egy apró kihágás miatt vagyok itt, aminek ha engem kérdeznek, semmi értelme. Ha megmondja, kitől kell kérnem házkutatási engedélyt, boldogan távozhatunk mindketten. Én haza, maga pedig megmondhatja a kapitánynak, hogy megvilágosodtam, és legközelebb nem fogom egy erőszaktevőre rárúgni az ajtaját – magyarázom közel sem higgadtan, ami nem a hanghordozásomon, inkább a bő lére eresztett szövegelésemen mutatkozik meg.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

We fight through fire and pain, and always get up again. There’s nothing we can’t do, and we’re about to prove.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eveline Naomi White

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
11
☩ Play by :
Claire Coffee
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 05, 2020 10:39 pm

@Alan && Eveline  

Ahogy a férfi tekintete egy pillanatig elidőzik rajtam, egy kicsit zavarba jövök. Elszoktam a fürkésző tekintetektől. Már jó ideje nem nézett így rám férfi, nem mintha adnék rá lehetőséget. Ahogy tudom kerülöm a  társaságukat. Úgy hiányozna most egy kapcsolat, mint púp a hátamra. De van amikor nem tudom kikerülni, ez a mostani is pont ilyen.
~Szedd össze magad, Eveline!- korholom magam és reménykedek, hogy az előbbi zavarodottságomból a másik semmit sem vett észre. Nem szeretnék sebezhetőnek tűnni, de ha észrevette a pillanatnyi pírt az arcomon, vesztettem. Elkönyvelhet magában ugyanolyan kis nőcinek, mint akiket éjszakánként az ágyába cipel. Már pedig én biztos, hogy nem azok táborát erősítem.
- Ha a kórházat keresné, akkor bizony nagyon eltévedt - - persze tudom, hogy csak poénból mondta, de nem vagyok vevő a vicceire. Nagyon  humorosnak tarthatja  magát, de keressen magának olyat akit érdekel. Biztos vagyok benne, hogy könnyen találna is olyan társaságot akinek ez bejönne.
- Csupán udvarias akartam lenni - ha tudná, hogy az őszinteségem már hányszor sodort bajba, nem biztos, hogy ezt mondaná. Ha nem félnék a munkám elvesztésétől ő is megkapná a magáét, de itt muszáj visszafognom magam. Ha elbocsájtanának nem tudom mihez kezdenék. Valószínűleg teljesen összeomlanék és fogalmam sincs, hogy állnék utána talpra. Szóval jobban teszem, ha összeszorítom a számat és hallgatok. Ami nem megy sokáig, a következő megjegyzésénél már nem bírom tovább.
- Oh, persze, sajnálja. Hát sajnálhatja is, nem beszélhet így egy hölggyel! - kérem ki a magam és más nő társam nevében. Nem vagyok nagy feminista, viszont van véleményem. Furcsának tűnhetek, hogy pont akkor  fakadok ki  amikor elnézést kér. De hát én ilyen vagyok. Mindenkinek vannak érdekes dolgai.
- - Azt sajnos nem lehet- a felettesem kikötötte, hogy sem őt, sem a kapitányt nem zavarhatom meg.
- Kérem legyen türelemmel, higgye el amint lehet fogadni fogja a kapitány- próbálkozom újra megnyugtatni.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Alan B. Davis

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
12
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
David Giuntoli
☩ Korom :
35
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Dec. 05, 2020 5:06 pm

Masters of Disaster

Eveline && Alan
zene • szószám: 304 • Credit:

Amikor udvariasan és illedelmesen köszön, abban a momentumban tudom, hogy ezt a bemutatkozást alaposan elbaltáztam a zsémbes zsörtölődésemmel, bár ha eddig nem láttam itt ezt a nőt, akkor valószínűleg máskor sem fogom. Noha tény és való, valahol a tudatom egy józan és férfiasságtól duzzadó részén sajnálnám a soha viszont nem látást, mert biztosra veszem, ha nem ilyen körülmények között találkozunk, másképpen álltam volna hozzá.
Szedd össze magadat, Davis, túl régóta nem volt nő az ágyadban… A szőke, puhának tűnő fürtök, a ragyogó kék szemek és a csinos alak még semmire sem garancia. Ugye? Ugye. Ismét megszólal, nyilvánvalóan az előbbinél már kevesebb türelemmel és jóindulattal.
- Már-már kezdtem elfelejteni, szinte olyan, mint egy kórház sürgősségi osztályán várakozni – jelentem ki elmésen, titkon megint csak megbánva, hogy egyáltalán kinyitom a számat ilyen állapotban. Ez a nő nem tehet semmiről, én meg rajta élem ki a frusztrációmat, de ezen a ponton már képtelen vagyok megállni a lejtőn.
- Az őszinteségen még van mit gyakorolnia – teszem hozzá a színtelen sajnálkozására, miközben felkelek a helyemről, ugyanis meggyőződésem, hogy ma már nem kerülök sorra a kapitány teendőinek hosszadalmas listáján. Azok a fontosabb és sürgetőbb feladatok… Egyetértünk, én sem tartom különösebben említésre méltónak azt a házkutatási engedély nélküli… házkutatás-végzést. Viszont egyhamar kiderül, hogy nem úszom meg ilyen könnyen az óhatatlan baklövésemet. Még több várakozás. Éljen az igazságszolgáltatás.
Mély sóhajjal dörgölöm végig az arcomat az egyik kezemmel, majd egy újabb szusszanással körbenézek a kihalt folyosón. Egyes összeesküvéselméletekben jártas egyének már-már azt hihetnék, épp egy megleckéztetés kellős közepébe csöppentek.
- Rendben, nézze. Sajnálom az előbbit – pontosan annyira, mint ő a várakoztatásomat. - Nem kérek kávét, se teát, csak egy konkrét választ, szóval megtenné, hogy megkérdezi a felettesét, mikor óhajt fogadni? - süllyesztem le rá a tekintetemet, megemelve az egyik szemöldökömet az erőltetett mosolya láttán, aminek az élén még az édeskés parfümje sem képes finomítani.

We fight through fire and pain, and always get up again. There’s nothing we can’t do, and we’re about to prove.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Eveline Naomi White

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
11
☩ Play by :
Claire Coffee
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Dec. 04, 2020 11:43 am

@Alan && Eveline  

A rendőrségnél eltöltött hosszú évek alatt, már sok mindent láttam és tapasztaltam, még akkor is ha csak irodai munkát végzek. Bár sosem jártam terepen, de a papír munka és az itt-ott elcsípett beszélgetések alapján, nem lehet könnyű meló.
Jelenleg két nagy esetünk van, az egyik egy erotikus munkát végző lányok felderítésével foglalkozó úriember. Hm… úriember, hát így is lehet fogalmazni. A másik, pedig a drogüzlettel foglalkozik, viszont ott még azt se lehet tudni, hogy férfit vagy nőt keresnek. Ezen kívül időnként előfordulnak piti ügyek is, bolti lopások, betörések.
Gondolataimat a felettesem hangja töri meg.
- Kérem közölje a váróban ülő férfival, hogy egy kicsit tovább kell várakozni! - hangzik az utasítás. Ezt követően elindulok, hogy eleget tegyek a kérésnek.
Ahogy megpillantom a férfit, rögtön eszembe jut az ex-vőlegényem. Ő is ugyanilyen magas és sármos volt. Emlékszem még amikor először találkoztunk, ugyanebben az épületben, csak egy más helyiségben. Reggel volt, ő akkor ért vissza egy megfigyelésről, nekem pedig akkor kezdődött a nap. Valójában akkor még, semmi érdemleges nem történt, leszámítva azt az egyetlen pici mosolyt, amivel rám nézett. Próbálom azonnal elhessegetni az emlékképet, nem szeretném most elsírni magam. Hiába teltek el hónapok a férfi áthelyezése óta, még mindig mélyen megviselte az elválás.
-Jó napot! - kezdeném, de a férfi azonnal félbeszakít. Kérdése cseppet sem meglepő, ki tudja mióta várakozhat itt. Következő  kijelentésével viszont választ is kapok, a ki nem mondott kérdésre.
- Már elnézést, uram, de ha nem tudná ez itt a  rendőrség - mutatok körbe.
- Vannak Önnél sokkal fontosabb és sürgetőbb feladataink is. Mindenesetre elnézést kérek a kellemetlenségért- teszem hozzá, de a hangomban semmi jele a sajnálkozásnak. Valójában nem hat meg, hogy neki milyen elképzelései voltak, az elmúlt két órára.
- Azért küldtek, hogy közöljem még egy kicsit várnia kellene. Amint végez a kapitány, fogadni fogja - időintervallumot ugyan nem tudok, de megérdemelné, hogy még órákon át várassák, az előbbi beszólásáért.
- Addig is hozhatok Önnek egy csésze kávét, vagy esetleg egy teát?- teszem fel a kérdést egy erőltetett mosoly kíséretében.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Alan B. Davis

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
12
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
David Giuntoli
☩ Korom :
35
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 03, 2020 12:08 pm

Masters of Disaster

Eveline && Alan
zene • szószám: 393 • Credit:

Mély, gondterhelt sóhajjal rogyok le a rendőrőrs igazgatással és egyéb papírmunkákkal foglalkozó egységének várótermében az emeleten. Már jó ideje dolgozok itt ahhoz, hogy tudjam, ha behívatnak, főként a kapitány részlegére, annak nyomós és kellemetlen indokai vannak. Volnának tippjeim a miérteket illetően…
Bármennyire is legyen hasonló a munkánk, nekünk vadászoknak és rendőröknek, igazából hatalmas szakadék választ el bennünket. New Yorkban mi felelünk a biztonságért, a természetfeletti elleni harcért, a rendfenntartásért és a vezetésért, itt viszont a rendőrök kizárólag a civil élet problémáival foglalatoskodnak, a többit a katonák és az angyalok intézik. Amikor a lakhatásért és az ellátásért cserébe felajánlottam a segítségemet, nem gondoltam volna, hogy ennyi falba fogok ütközni, de hamar rá kellett döbbennem, hogy szeretnek itt mindent túlcifrázni. Sok előnye van San Francisconak, a társadalmuk fejlett és előrehaladott, ám a rendfenntartással kapcsolatos nézeteik meglehetősen távol állnak tőlem.
Ennek ellenére úgy hittem, ennyi idő után már tudom, mire kell odafigyelnem, milyen problémákat kell elkerülnöm és mi az, amibe jobb, ha bele sem ütöm az orromat, de ki feltételezné, hogyha szinte száz százalékban meg vagyok győződve egy ember törvényszegéséről, akkor nem rúghatom rá az ajtót a saját otthonában? Házkutatási végzés...? Ki hallott még ilyenről?
Belefájdul a fejem.
Újabb szusszanással igazítom meg a kabátomat, amibe érzem, hogy kezdek belemelegedni a fűtött irodában. Odakint már mínuszok tombolnak, lehullott az első hó is, és lassan karácsony. Nem mintha sok mindenkinek szerezhetnék ajándékot vagy hatalmas ünnepi lakomával készülhetnék, de jó lenne, ha nem most rúgnának ki.
Házkutatási végzés… Csupán a fejemet tudom csóválni.
Mielőtt túlzottan belemélyedhetnék a hitetlenkedésembe, a folyosó túlvégén helyezkedő ajtó végre kinyílik, noha a kapitány titkárnője helyett egy ismeretlen – egyébként lássuk be, csinos – nő alakja fogad. Addig a momentumig meggyőződésem, hogy nem engem keres, amíg célirányosan oda nem sétál hozzám, így hát képtelen vagyok legyűrni magamban a szemöldökeim leheletnyi megemelkedését. Ez érdekes lesz.
- Mégsem tud fogadni a kapitány? - tippelek, felöltve magamra az érdektelen lazaságomat. Fáradt vagyok és éhes, munka után szívem szerint otthon lennék és nem itt várakozok két órát, csak azért, hogy kiderüljön, az őrs irányítója még csak itt sincsen, de ha ez a helyzet, akkor legalább hamar vessenek véget a kínlódásaimnak. - Máskor persze nem bánom, ha nem ültetnek itt két teljes órát, vannak fantáziadúsabb elképzeléseim is a szabadidőm eltöltésére – teszem hozzá teljesen kéretlenül, és bár tudom, hogy nagy valószínűséggel nem ő tehet az egészről, nos, mint említettem, fáradt vagyok és éhes.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Alan B. Davis

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
12
☩ Rang :
Elit vadász
☩ Play by :
David Giuntoli
☩ Korom :
35
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Dec. 03, 2020 9:44 am

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2