Welcome to hell or heaven frpg
- Staff és tagok által keresett karakterek -

reveal your secrets

Fenrir

San Francisco bukása [Futó] - Page 2 DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
113
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 15, 2020 7:45 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Fenrir bával én is tiszteletemet teszem úgyszint NY kapujában Cool

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Nothing is black or white...
Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
reveal your secrets

Cara Pierce

San Francisco bukása [Futó] - Page 2 Tumblr_mb699in2Yw1r2368yo1_500
☩ Történetem :
☩ Reagok :
262
☩ Rang :
nincs
☩ Play by :
Olivia Wilde
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 15, 2020 7:30 pm

Halihó Smile

Én is eltudnom képzelni magamat New York város kapujában, ahogy szedem a belépési díjat  segítek a rászorulókon Very Happy

Tehát szeretnék én is jelentkezni Smile
reveal your secrets

Natalie Rossmyra

San Francisco bukása [Futó] - Page 2 3e08e4eb076ed95d98f103cfa6300fa953efe2db

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
481
☩ Rang :
Szemtelen fehérnép
☩ Play by :
Meghan Ory
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 15, 2020 7:24 pm

Szívesen várom a menekülőket NY kapujában 🆒
Aztán vagy beengedem őket, vagy nem Razz

Neeem, viccet félretéve, tényleg képviselném szívesen a new york-i oldalt. Smile
reveal your secrets

Hell or Heaven

San Francisco bukása [Futó] - Page 2 VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1135
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 15, 2020 6:15 pm

San Francisco bukása

[You must be registered and logged in to see this image.]

Leírás

San Francisco városát és Las Vegast elérte egy Amara által generált, pusztító vihar, és sajnos egyik város sem tudta megakadályozni azt, hogy végigsöpörjön rajta. San Francisco komoly veszteségeket szenvedett, egy csekély, romos része maradt csupán hátra, azonban teljesen élhetetlenné és lakhatatlanná vált. Sokan meghaltak, azonban az angyalok legalább annyi embert képesek voltak kimenekíteni, és New Yorkba szállítani. Állítólag több karaván is úton van mindemellett, akikre nem jutott segítő angyal, de még időben ki tudtak menekülni a pusztulásra ítéltetett városból.

New York nehéz helyzetbe került. Szövetségben állnak San Franciscoval, ezért nem utasíthatják el a menedékkérelmüket, viszont az erőforrásaik kevesek lesznek hozzájuk. Ráadásképp temérdek olyan angyalt is be kell engedniük velük, akiket a legkevésbé akarnának. Frissen szembesülnek a problémával és a kapujaik előtt tolongó, kétségbeesett túlélőkkel. Vajon miként fogják tudni megoldani a problémát?

Információk a játékról

A játék a legújabb csapást követő szituáció megismerését, kijátszását hivatott szolgálni. Bárki jelentkezhet rá, hiszen lehetnek olyanok, akik San Friciből menekülnek vagy menekítenek, akadnak olyanok, akiknek pedig New Yorkban kell helytállniuk. Lehetnek vadászok, egyszerű emberek, vagy démonok, akik megfélemlítő erejükkel segítenek hozzá a rend fenntartásához vagy épp a káosz fokozásához  szemöldökemelgetés

Információk a játék menetéről:

Ez a kaland nem mesélő által irányított játék lesz. Mi egy keretet adunk nektek, konkrét játékhelyzeteket találunk ki a számotokra, és amennyiben bármi elakadás történne, mi itt leszünk, hogy segítsünk. Privát információkkal, esetleg egy-egy reaggal, de a többi rajtatok áll.

A csapatokat tehát és az alap szituációt mi határozzuk meg, adjuk meg nektek.

A játék tempója nincsen megszabva, de ha valaki egy hétnél tovább nem ír az adott körbe, és ezt nem is jelezte előre, azt nyugodt szívvel kihagyhatjátok. Később visszakapcsolódik, vagy ha úgy dönt, kiszáll. (Nyilván abban az esetben, ha többen kerültök egy csapatba).

A reagsorrendet mi határozzuk meg az első körben, de később ettől el lehet térni.

Nincs szószám határ.

Információk a jelentkezés menetéről:

A kalandra bárki jelentkezhet, fajtól, nemtől függetlenül, ebben a topikban

Multival is lehet jelentkezni, tehát egyszerre több karaktere is részt vehet a játékban egy usernek.

A jelentkezésre egy hét áll rendelkezésre.

A jelentkezés alkalmával írjátok le, ha van preferenciátok arra vonatkozóan, hogy SF-ből segítetek menekülni, vagy New Yorkban a katasztrófa felszámolással törődnétek-e inkább. Nem muszáj, de akinek ez fontos, az írja meg Wink

A jelentkezés határideje: november 22.

Gyertek bátran! Wink

Staff

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
2 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : Previous  1, 2