Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

San Francisco bukása [Futó] VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1101
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 23, 2020 4:10 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

San Francisco bukása

Kedves Tagok!

Nagyon szépen köszönjük a hatalmas érdeklődést, és hogy ennyien jelentkeztetek a legutóbbiaknál sokkal szabadosabb jellegű kalandunkra! OMG Reméljük, ti is olyan lelkesedést fogtok találni az új világrend kiépítésében, mint amennyit mi leltünk a lavina elindításában  szemöldökemelgetés

Végül több csapatra osztottunk benneteket, mert nyolc főt végigvárni egy körben azért nem kutya. Ettől függetlenül viszont mindenki ugyanazon a helyszínen lesz, így az átjátszás sem tiltott, ha úgy adódik, de azért próbáljunk a saját csapatunkra koncentrálni Wink Tehát a bandák az alábbiak szerint alakultak:

Sólyom csapat
Helyszín: [You must be registered and logged in to see this link.]
Reagsorrend: [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Alap szituáció: Reggel még minden rendben volt, a zord idő dacára még a nap is kisütött, beragyogta a horizontot, azonban a fényárnak egyhamar vége szakadt, amint sűrű, fenyegető örvénylés keveredett az útjába. Páran már hallottak róla, látták is, mire képes a vihar, ezért azonnali evakuálást rendelt el a város, az emberek pedig fejvesztve kezdtek menekülni. De ez sem volt elég... A förgeteg gyorsabban elérte őket, mint amire számítottak, és olyan könnyedén tette az útjába kerülő házakat, embereket, angyalokat, állatokat a semmivel egyenlővé, hogy dermesztő volt nézni. A megmaradt épületeknek sem tett jót a szélvihar peremén tajtékzó veszedelmes erő, beomlottak, ledőltek, megrongálódtak.
A San Franciscoi angyalok hamar felmérték, hogy a túlélőket mihamarabb el kell innét menekíteni, ugyanis a veszedelmes vihar ott kőrözött még mindig a város körül, s ki tudja, mikor csap le újra. New Yorkból is az első hívásokra felbukkantak a szárnyasok, hogy segítségére legyenek a bajbajutottaknak. Zachriel, Metatron, Ophilia... Talán éppen ott voltak, talán a hívásra érkeztek, ám ugyanazon utcaszakaszon kötöttek ki. Egy méretes irodaház ingatag lábánál, melyből segélykérő kiáltások sokasága szűrődik ki, és amely látszólag bármelyik momentumban összedőlhet... Vajon megkísérlik az embereket kimenekíteni, vagy inkább az utcán fejvesztve rohanókat segítik, akik véresen, csutakosan, üvöltözve keresik a rokonaikat és egy biztonságos pontot a városban, ahol nem fenyegeti őket az ideiglenes vagy végleges halál...

Holló csapat
Reagsorrend: [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Alap szituáció: Reggel még minden rendben volt, a zord idő dacára még a nap is kisütött, beragyogta a horizontot, azonban a fényárnak egyhamar vége szakadt, amint sűrű, fenyegető örvénylés keveredett az útjába. Páran már hallottak róla, látták is, mire képes a vihar, ezért azonnali evakuálást rendelt el a város, az emberek pedig fejvesztve kezdtek menekülni. De ez sem volt elég... A förgeteg gyorsabban elérte őket, mint amire számítottak, és olyan könnyedén tette az útjába kerülő házakat, embereket, angyalokat, állatokat a semmivel egyenlővé, hogy dermesztő volt nézni. A megmaradt épületeknek sem tett jót a szélvihar peremén tajtékzó veszedelmes erő, beomlottak, ledőltek, megrongálódtak.
A San Franciscoi angyalok hamar felmérték, hogy a túlélőket mihamarabb el kell innét menekíteni, ugyanis a veszedelmes vihar ott kőrözött még mindig a város körül, s ki tudja, mikor csap le újra. New Yorkból is az első hívásokra felbukkantak a szárnyasok, hogy segítségére legyenek a bajbajutottaknak. Puriel, Cassael, Nieven... Talán éppen ott voltak, talán a hívásra érkeztek, ám a város alatt húzódó alagutak egyikének mélyén találják magukat. Odafentre egyértelmű segélykérések szűrődtek fel a sok méter mélységből, csapdába esett emberek üvöltései és sikolyai visszhangzottak az alagútrendszer egészén. Nem egy biztonságos terep, ráadásul sötét, nyirkos, és tudvalévő, hogy számtalan torz teremtmény szeretett otthona. Talán a pokolkutyák lesznek a legkedvesebb ellenfelek, akikkel odalent meg kell birkózniuk...

Oroszlán csapat
Reagsorrend: [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Alap szituáció: New York nyugati kapujánál egyre csak tódulnak a San Franciscoból érkező angyalok és a magukkal hozott sérültek. A kapunál járőröző vadászok már értesítették a központot, a hír hallatán pedig sokan a helyszínre is siettek a vadász kocsikkal (többek között Anael és Abaddon), hogy segíthessenek a sérültek ellátásában, vagy szimplán felmérjék a katasztrófa mértékét (?). Mindenki a vezetőre vár és a parancsaira - habár a városi tanács már engedélyezte a sérültek fogadását, így többeket kiengedtek segíteni -, de talán a leginkább a kint állomásozó Mammon, akinek kitűnő alkalma nyílik a városba osonásra... Addig is viszont vagy a bajbajutott sérültet, vagy a jóhiszemű angyalt, embert kell mímelnie odakint.
A hangulatot fokozza a kapuhoz érkező kisebb, New York-i polgári csoportosulás, akik vehemens tiltakozásba kezdtek a San Franciscoiak beengedése ellen. Ráadásul egyre csak gyűlnek, és ki tudja, nem esnek-e a kintiek torkának, ha teljesen megnyílnak a kapuk...

Párduc csapat
Reagsorrend: [You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.][You must be registered and logged in to see this link.]

Alap szituáció: New York nyugati kapujánál egyre csak tódulnak a San Franciscoból érkező angyalok és a magukkal hozott sérültek. A kapunál járőröző vadászok már értesítették a központot, a hír hallatán pedig sokan a helyszínre is siettek a vadász kocsikkal (többek között Raiden és Cara Pierce), hogy segíthessenek a sérültek ellátásában, vagy szimplán felmérjék a katasztrófa mértékét (?). A városi tanács már megszavazta a sérültek városba fogadását, így többeket kiengedtek segíteni, noha a vezető részéről még nem érkezett tiszta utasítás.
A falon kívülről érkezők teljes káoszba, zűrzavarba csöppennek, s ha mindez nem volna elég, a fal belső oldaláról egy kisebb ember csoport igen hangos tiltakozása szűrődik át a San Franciscoiak beengedése ellen. Félő, hogyha az egyre duzzadó csoportjuk kiszabadul, nem lesz jó vége...

Ezek volnának az alap szituációk, innentől kezdve természetesen arra vezetitek tovább a szálakat, amerre szeretnétek. Annyi még, hogy a New Yorki csapatok figyeljék azért Drake reagjait is, hiszen ő a vezető Wink

Amennyiben bárkinek kérdése merülne fel, a főfiókon elér bennünket!

Jó szórakozást!  fanolos

Staff

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Hell or Heaven

San Francisco bukása [Futó] VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1101
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 23, 2020 10:30 am

Jelentkezés lezárva
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anael

San Francisco bukása [Futó] 60d6ba3e60932cd2134f1a767c26063372f2ab1c
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
b e a u t i f u l . c r e a t u r e
San Francisco bukása [Futó] TmOk
Carleigh Bay, the girl with fierce ❵

s u m m e r t i m e . s a d n e s s
San Francisco bukása [Futó] Tumblr_inline_o1dcswv2cF1rifr4k_500
Czozken ❵

☩ Reagok :
80
☩ Rang :
☉ i missed it
☩ Play by :
❴ emilia 'beautiful' clarke ❵
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 22, 2020 9:44 pm

Jómagam is szívesen csatlakoznék a jószándékúakhoz. s4h4h
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

San Francisco bukása [Futó] E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :

San Francisco bukása [Futó] ImhyORe
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
San Francisco bukása [Futó] CqPr1KH
☩ Reagok :
164
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 22, 2020 7:02 pm

Bedobom hab testem.. Raiden Papa in dáá house. San Francisco bukása [Futó] 1395407641
New Yorkban vagyok jelenleg így itt tudnék segíteni. ipippipi

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Oh, Death, Well I am Death, none can excel, I'll open the door to heaven or hell.
Oh Death
[You must be registered and logged in to see this image.] [You must be registered and logged in to see this image.]
[You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Zachriel

San Francisco bukása [Futó] 76djYXd
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
9
☩ Rang :
szeráf
☩ Play by :
Dan Stevens
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 16, 2020 3:39 pm

A katasztrófa kapuján esnék be Frici-be egy embertinivel - aki vagy NJK lesz színesítésként vagy bitang szerencsés esetben [You must be registered and logged in to see this link.] A jelenlegi világkép zavaros, hiányos a fejemben, szóval ki tudja lesz-e érdemi hasznom. (c)amigo!
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Puriel

San Francisco bukása [Futó] 48519e3dc3601406798910f8d718a9c41b1d0088
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
33
☩ Rang :
Kerub
☩ Play by :
Katie McGrath
☩ Korom :
166
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 16, 2020 1:15 pm

Puriel személyében jelentkezik +1 fő, aki szintén SF-i vonalat segíti shy angel
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Ophilia

San Francisco bukása [Futó] Mektupp
☩ Történetem :
☩ Reagok :
783
☩ Play by :
Blake Lively
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 16, 2020 9:14 am

Kihasználom az alkalmat, ha már multival is lehet menni, SF oldalát szívesen erősítem a béke nevében Smile
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Nieven

San Francisco bukása [Futó] Pikkelyke2
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
201
☩ Rang :
7. leviatán
☩ Play by :
India Eisley
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 16, 2020 12:08 am

Drake-ként mindenképpen tiszteletemet teszem eme szörnyű eseményen, mint NY feje. Rajtad tartom a szemem Mammon, hátsón leszel billentve!

Valamint azt sem tartom kizártnak, hogy Nie is odadugja az orrát, ha jön, ő inkább a San Francisco-i vonalat pártolná :3
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Abaddon

San Francisco bukása [Futó] Tenor
☩ Történetem :
☩ Reagok :
355
☩ Rang :
Lovas, a Háború
☩ Play by :
Cam Gigandet
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 15, 2020 11:30 pm

Érdekes fonal! Idő, s energia függvényében, én magam is csatlakozom! Smile
Update: (ez lemaradt) mivel New York ban tartózkodom, így a New York i szakaszt erősíteném, de részemről rugalmas vagyok e téren.
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Mammon

San Francisco bukása [Futó] Giphy.gif?cid=ecf05e47c2cf13674614af23fe6127fd7698690dd12eb543&rid=giphy
☩ Történetem :
☩ Reagok :
221
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Harry Lloyd
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 15, 2020 8:19 pm

Én pedig kihasználnám a zűrt és zavart, hogy bejuthassak a városba és ott nyugodtan garázdál... akarom mondani ételt oszthassak.
S ha lehetséges, vinném Metatront is hogy végre ismerkedhessen. De ha csak egy valakit lehet, akkor az Mammon lenne.
japerszeee
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Cassael

☩ Történetem :
☩ Reagok :
294
☩ Rang :
Szeráf
☩ Play by :
Misha Collins
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 15, 2020 7:51 pm

Cass felemmel meg tartalékos versenyzőnek beállok Cupidó

spiritual, celestial being
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Never have I been a calm blue sea. I have always been a storm[You must be registered and logged in to see this link.]
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Fenrir

San Francisco bukása [Futó] DMkmpHL
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
103
☩ Rang :
Félvér Herceg
☩ Play by :
Henry Cavill
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 15, 2020 7:45 pm

Fenrir bával én is tiszteletemet teszem úgyszint NY kapujában Cool

Nothing is black or white...
Day of judgement God is calling, on their knees the war pigs crawling, begging mercies for their sins.
[You must be registered and logged in to see this image.][You must be registered and logged in to see this image.]
Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next