Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Puriel

Zachriel Tumblr_inline_nmmg4my3sb1rt3qpr_500
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
5
☩ Rang :
Kerub
☩ Play by :
Katie McGrath
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Okt. 11, 2020 6:36 pm
Következő oldal

Zachriel
Beregisztrált
Rang • Szerafim / Iphraem
Play by • Dan Stevens
Kora • 500+
Karakter információMegcsömörlöttél. Visszavonultál. El akartad feledni a megannyi csatát, melyben jeleskedtél, s a vért, amely a kezedhez tapadt. Képtelen vagy beismerni, hogy Te, a Rendíthetlen elgyengültél, holott korodnak és rangodnak köszönhetően ez... nem is olyan vállalhatatlan. Az emberek iránti csodálatod talán egészen az elvegyülésig nem került felszínre, most viszont szinte egy vagy közülük: mármint a makacsabb fajtából... A tépődésed önmagaddal szemben egyébként megmutatja, hogy szigorú és fegyelmezett angyal vagy, kicsit morgós, kicsit kibírhatatlan, főleg, ha szándékosan kívánod elűzni magadtól azt, aki komolyabban érdeklődik irántad, az embereket úgy, mint a régi kedves ismerős angyalokat, esetünkben engem. Csakhogy nálam nem fogsz sikerrel járni: az angyaloknak össze kell fognia, hiszen az embereknek szükségük van ránk, én pedig legalább olyan makacs vagyok, mint Te... És nem mellékesen, láttalak már mosolyogni, igaz, hogy évtizedekkel ezelőtt, de ismerem a felszabadult oldalad is, amit szeretnék újra viszont látni...

Úgy képzelem a karakter közel sem egyszerű figura. Mindig is határozott angyal volt, olyan csipkelődős, odamondós, mégis elviselhető, talán kedvelhető jelenség, az ellenséggel kíméletlen. Mióta viszont az emberek között próbál magával megküzdeni, megkeseredett és megkopott, de szeretném, ha Puriel ki tudná rángatni onnan, ahová magát sodorta. Az előtörténetemben ő szerepel, így ha esetleg felkeltettem az érdeklődésed, kérlek olvass utána. És igen, idővel szeretném Puriel mellett tudni, nem feltétlenül csak baráti módban. (;
Várlak (és biztosra veszem, hogy a többi angyal is szívesen látna)!

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal