Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Czozken •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Anael

Czozken 60d6ba3e60932cd2134f1a767c26063372f2ab1c
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
61
☩ Rang :
☉ i missed it
☩ Play by :
☉ emilia clarke
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 30, 2020 9:00 pm
Következő oldal

Czozken
Szabad
Rang • démon
Play by • kit harrington
Kora • 500 alatt
Karakter információTöbb évszázadnyi düh fortyong benned; rabszolgaként tengetted egykoron mindennapjaidat, olyan démonok társaságában, akik még a megmaradt lelket is kiirtották belőled – többek között Portia barátnőm kénye és kedve szerint ugráltál, majd aztán mivel megunt tovább is adott rajtad csakhamar… Nagyjából ekkortájt ismertelek meg, azonban azóta nem változtál túlzottan sokat, mivel már akkor is búbánat itatta át minden porcikádban és igényeid viszonylag alacsony mércét ütöttek meg, így lakásválasztásod Tőlem és Carle-tól nem is olyan távol helyezkedik el; a birodalmadat mindössze akkor hagyod el, hogy ágymelegítőt keress magad mellé – hogy az férfi vagy nő, esetleg bármi másféle az Neked különösebben nem számít, mert a legvégén úgyis megölöd; jóformán ebben leled örömödet és még egynéhány dologban. Az utóbbi időben valami mégis mintha megváltozott volna egy kicsit, mintha újra életet leheltek volna beléd, talán Carleigh Bay-nek van ehhez bármi köze is? Virágod azonban éppen hogy csak szirmokat bontott, ugyanis a lány a Te kocsmádból tűnt el! Ugye semmi közöd hozzá?

Furcsának tartalak. Kiismerhetetlennek. Munkát adtál nekem, pedig nem bíztál bennem. Talán most sem bízol, pedig úgy hiszem, kiérdemeltem, hiszen kézben tartom a kocsmát, egy szavad sem lehet... Szeretek vitázni, te pedig szereted kiváltani, de az a helyzet, hogy nagyon sokat számít nekem minden pillanat, amikor megtisztelsz jelenléteddel, és szeretném azt hinni, hogy mindez kölcsönös... Mégsem tudom eldönteni, hogyan is látsz engem.  Néha ahogy rám nézel, sokat áldoznék azért, hogy megtudjam mi jár a fejedben. Miért nem mondod el? Mi tart vissza? – Carle szemszöge

☠ Anael részéről semmiképpen sem szeretnék szerelmet, viszont Carle-lal elég jól működhetne a kémia. Portiával a kapcsolat pedig mostanra több, mint valószínű, hogy eléggé gyűlölködős, de akár lehet az ellenkezője is; lehet hogy együtt szerettek borsot törni mások orra alá.
☠ A karakter fajtájához nem feltétlenül ragaszkodunk, lehet démon vagy félvér is.
☠ Play by szempontjából abszolút Kit bácsit szeretnénk.
☠ Bármilyen egyéb kérdés, óhaj-sóhaj miatt nyugodtan keress engem vagy Carleigh Bay-t.

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 1 oldal