Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• NO Chance ∣∣ Sam && Kaitlyn •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Hell or Heaven

NO Chance ∣∣ Sam && Kaitlyn  VQSi8OZ
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
1030
☩ Rang :
Staff
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 20, 2020 3:32 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2  Next

Lezárt Múlt
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

NO Chance ∣∣ Sam && Kaitlyn  Tumblr_inline_oe276vcLz81rifr4k_500
Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E
NO Chance ∣∣ Sam && Kaitlyn  PVHjjE4

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
NO Chance ∣∣ Sam && Kaitlyn  33c3cc192e4963ae65bd36763dcfe092
℘ Jade
Drága húgom! Bár tudnám, hogy létezel. 12 éve történt, hogy anyánkat megerőszakolta egy démon egy gyermek reményében, beteg nem-de? Miután megszülettél anyáknak sikerült elmenekülnie. Meg kellett küzdenie a benned rejtőző démonnal. Boldogság nem tartott sokäig, ugyan is utolért szeretett apád. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa a város "nyugalmát." "

☩ Reagok :
110
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Okt. 20, 2020 3:32 pm

Little Game

[You must be registered and logged in to see this link.] && Kaitlyn[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]Kezd kicsinálni idegileg. Néha olyan szinten tud beszélni velem, amit nem tartok helyesnek.  Megfogtatom szemem a dolgaira. Miért is viselem el én ezt? Mosoly húzódik szájára, de most fel megy a pumpa már bennem.

Különösen, amikor így szólít meg.
- Mi vagyok én kutya? - Nézek rá Düvel teli tekintettel. Engem nem érdekel, ha Drake e miatt meg rovásban részesít, de nem hiába nem akarok én ezzel az emberrel együtt működni.
Vonom össze szemöldököm. Azt hittem jól meg vagyunk, de már többszörösen is úgy beszélt velem, mint egy senkivel. Tudom, hogy a név nem kötelez, nem is akarom. Azonban úgy érzem járna a tisztelet, hiszen mind a ketten az emberi faj képviselőjeként vagyunk jelen. Sokáig tűrtem, de ennek vége.
- Fordulj fel. - Mondom, majd utámból eltolom, s kiviharzok. Én ide azért jöttem, hogy tanulja valamit, de csak a folyamatos b**gatás, és lenézést kapom. Én erre nem vagyok vevő.
Ölt9ző irányába kiengedem hajam, s elkapom a cuccom. Úgy ahogyan vagyok, elindulok kifele az utcára. Nem jött utánam, nem is fog. És amennyiben ez a főnüknek nem tetszik szarok én az Elitekre.

[You must be registered and logged in to see this link.]
[/quote]
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Okt. 17, 2020 8:30 pm

No Chance

- Nosza. Én egy percig sem tartóztatlak - a flegmaságát nehéz kibírni, de azért valahogy meglátom. Ez a baj a csajokkal ebben a szakmában, a hozzáállásuk véletlenszerű, kedvtől, hormonoktól, ciklusoktól függ. Nem szívesen dolgozom nőkkel. Az ágyban, asztalon, sikátor falán, széken, a matracon a padlón, a fegyverraktár asztalán semmi gond nincs velük, de itt, és most, és az élet számtalan döntési területén egyszerűen nincs helye. Olyan döntést nem bízol nőre, amit macskára se bíznál. Hogy hal vagy csirke legyen a kaja azt gond nélkül.
- Hanem miben kell edzeni, világosítsd fel kérlek - farkasmosolyra húzódik a szám, ez érdekes lesz, pedig majdnem beugrottam. Már a nyelvem hegyén volt, hogy egye fene, bassza ló, megmondom mi a kedvenc, ha cserébe egy feladatot megcsinál, de a nevetése józanítóan hat rám. Jól van kislány, jól van, jössz te még az én utcámban és ott egyáltalán nem biztonságos a közlekedés.
- Édeskevés, úgyhogy maradjunk a labdánál. Hozd ide. Légyszilégyszi - ez az akarat harca, addig fogok rajta lovagolni, amíg fel nem adja. Már a labdán.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade
Drága húgom! Bár tudnám, hogy létezel. 12 éve történt, hogy anyánkat megerőszakolta egy démon egy gyermek reményében, beteg nem-de? Miután megszülettél anyáknak sikerült elmenekülnie. Meg kellett küzdenie a benned rejtőző démonnal. Boldogság nem tartott sokäig, ugyan is utolért szeretett apád. Két éve vagy a fogja, két éve viseli gondod, s képez téged ki a rosszra, tanít téged. Vajon újabb félvér háborút akarna? A célja mindenképpen az, hogy megbolygassa a város "nyugalmát." "

☩ Reagok :
110
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Okt. 15, 2020 9:06 pm

Little Game

[You must be registered and logged in to see this link.] && Kaitlyn[You must be registered and logged in to see this link.]

[You must be registered and logged in to see this image.]Közöttünk mindig volt valami szikra. Mindig valami, ami pezsget közöttünk. Ám hiába minden pezsgés, ha maga az ember kiborít. Nem bírom elviselni nagyképűségét, és tiszteletlen viselkedését.
Elhúzom szám sarkát, mint ha gondolkodnák.
- hmm. – Hümmögök. Biztos boldog lehet az, aki egész nap csak kufircol, de még se fogott meg.
- Hát nem lenne rossz egy kis plusz pénz. – Mosolyodom el. Talán komolyan vesz, talán nem, nem érdekelnek szándékai.
- Most miért? Nem csak edzésben kell edzeni engem, talán jobban megismerhetjük egymást. Tudod mi a kedvenc kajád. – Mondom teljes molysággal, majd nevettem el hirtelen magam.
- Bocs, majdnem elhittem én is. – Utalok arra, hogy nem érdekel semmi, ami róla szól. Bár mióta éreztem heves dobogó szívét, s kellemes illatát megfontolandó lenne az ágytorna.
Méregetés furcsa, de értem én. Próbál fogást találni.
- Szentelt víz, só. Csupa fincsi dolog. Vagy nem elég? Tudom rónát festeni. – Dicsekedem, mint egy óvodás csak azért, hogy még jobban húzzam az agyát.

|| ne haragudj, hálás vagyok a türelmedért s4h4h||
Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Szept. 21, 2020 7:04 pm

No Chance

Valami emberfeletti erővel kell fegyelmeznie magát, hogy elviselje a lányt, akinek minden megnyilvánulása a helyzetéhez annyira nem illő. Szeleburdisága. Egyszerű képzetlensége. Ennyi és semmi más, még nem edzette meg az élet, de majd megfogja, azért van itt, gondoskodik róla.
Tudna róla gondoskodni, elvigyorodik szélesen. A saját gondolatába kapaszkodva hányavetin megvonja a vállát, nincs itt semmi baj.
- Távol tartom magukat tőlük, ellenben tőled. Máris vonzóbb az a szakma? - firtatja durván célozva arra, hogy mi volna inkább való a lánynak, a háta mögé rejti a kezeit. Ez az önuralom kulcsa, még ha újra és újra elkóborolnak.
- És Wallenbergnek is ennyit kell könyörögnie azért, hogy megfogd a lasztiját, mint nekem? Kétszer szóltam már. Edzeni vagy itt, vagy azért, hogy fogjuk rá szép legyél? - feszült mosoly költözik az arcára, a lány nagyon beállt, nézegetik egymást, mint két felhúzott, párzásra kész mókus, aztán semmi. Nem történik semmi, már a lábujjától a feje búbjáig felmérte a lányt, oda-vissza, minden pecsétet, jelet, a ruhájának ráncait és szakadásait, javításait, a súlyát, a magasságát, a hajának puha barnáját.
- Hol tartasz a gyakorlatokban? Mit tudsz a természetfelettiekkel való közelharcról? - bombázza meg kérdésekkel, hogy bosszantó tőszavakon kívül kicsaljon belőle mást is.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade

☩ Reagok :
110
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Szept. 20, 2020 2:39 pm

Little Game

[You must be registered and logged in to see this image.]- Igyekszik az ember. - Mondom, majd megvonom a vállam egy mosollyal. Beszippantom édes illatát, ahogyan még mindig magához vonva szemtelenül kérdez. Ő nem látja, de lehunyom a szemem, s pillanatra megborzongok, s egy fajta szexuális töltet lesz rajtam úrrá. Óh, miért teszed ezt velem? Majd arcom rendeződőm mielőtt arcomba hajolt. Nem válaszolok, szemem ajka és szeme között cikázik, egy pillanatra megint elkap az érzés. Nagyot nyelek. Eldobja szinte kezem, mint valami pestises lennék.
- Mi a baj Sammy fiú? - Mosolyodom el, mikor látom célba ért. Nem gondolom, hogy rám lenne féltékeny, soha sem mutatta vonzalmát irántam, vagy csak nem tudok róla. Inkább szerintem a féltékenység az oka, aztán kitudja. Nem, biztos nem.
- Háhá. - Nevetek fel.
- Biztos boldoggá teszed az össze New Yorki prostikat. - Érlelődőm, micsoda maga biztosság. De az  a baj, hogy éhesen se szabad menni vásárolni, ahogyan ez rám is vonatkozik ebben a pillantban. Hosszas böjtöm is elhomályosít néha.
Affektáló hangja pedig még nagyobb mosolyra késztet, csípése pedig adrenalint hozott számomra.
- Tett ő eleget. - Vonom fel a szemöldököm. Bizonyosan már észre vette a démon pecsétemet, amit még Wallenberg szerzett be nekem.

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Szept. 08, 2020 9:29 pm

No Chance

- Máris fejlődtél - hányaveti ígérettel villantja ki a fogait, tényleg rúgni fog, olyan jól esne. Csak a vállát vonja, mindannyian tudják, hogy nem éppen az a vezető alkat. Nagy a pofája. Hatékony. De a főnökséghez nem árt némi egészséges simulékonyság, ahhoz pedig túlságosan is fiatalnak érzi még magát. Vagy teljességgel alkalmatlan. Vagy egyáltalán nem is érdekli.
- Igen? És milyen volt a jobb? - hajol bele a lány arcába kíváncsian, akár le is fejelhette volna, de nem élt a nagyszerű lehetőséggel, hagyja csak, hogy összezörrenő szívritmusuk kardioelektromosságától felmeredjen az összes szőrszál látható és láthatatlan részein.
- Igazán? - hörren fel, elengedve a válasz hallatán a lány kezét, mintha valami undorítót fogott volna meg, összeszűkülnek a szemei, két ráncot húz az orra fölé egy csúnya fintor, ami öregíti, de nem törődik vele, egy szúrós pillanatig bámulja, a pulykaméreg már elfutja a fejét amikor leesik neki az a bizonyos tantusz a bosszantó nők fegyvertárát ismerve.
- Én is tudok egyet s mást a virgoncságáról, de senkinek egy szót sem - vált olyan affektálós hangra, mintha a lányt utánozná, de nagyon rosszul és a közelségüket kihasználva belecsíp a derekába. - Valami angyalöléshez hasznos trükköt is mutatott a kardjával? Mit is mondtam neked a labdáról, pudlikám? Tele van virgonc Wallenberg-babákkal a füled, hogy nem hallottad? - kérdezi élvezettel gonoszkodva. Ez a magas labdát Kaitlyn dobta, ő csak felnyúlt érte, ugyan ki hibáztathatná ezért?

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade

☩ Reagok :
110
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Szept. 03, 2020 7:10 pm

Little Game

[You must be registered and logged in to see this image.]- Ha tehetném meg is hajolnék, de félek attól, hogy kirúgnád a lábam. – Mosolygok gúnyosan. Nem voltam sose jó tanuló, de ezeket imádtam benyelni, és magamba szívni Wallenberg tudását. A taps csak még jobban mosolygásra késztet.
- Azta, micsoda életművész. Sajnálom, hogy nem te vagy a főnök. – Vonom fel szemöldököm, és a mosolyom nem lankad. Talán ez  patkány metafora most rém is igaz lehet, hiszen ha tovább áll ilyen szorosan vagy a, megerőszakolom, vagy b, pofán vágom. Az első jobb lenne.
Persze beszéde enyhe önnyugtatásba torkollik.
- Áh.. volt már jobb is. – Forgatom meg a szemem. Sose ismerném be neki a lényeges dolgokat, így is akkora az egója. Elkapja a csuklóm, s közel von magához. Mellem mellkasának feszül, s érzem a szívverését, s érzem, ahogyan lehelete a hajamba mar. Most érződik csak igazán a köztünk lévő méret különbség. Ám nem árt tudni, kicsi a bors, de erős. Erős oktatásba kezd, gondoltam nem lesz egyszerű.
- Tudom, hogy Wallenberg virgonc egyéb területeken, ez a fontos. – Bizonyosan hihetik, hogy bedugattam magam, de Wallenberget aki kicsit is ismeri nem gondol erre. Ugyan is, ő nem ilyen. Nem egy mucsó macsó, akit szexel megvennék, és elitbe kerülhettem. Lát bennem valamit, nem tudom mit, talán ő se tudja. De szándékomban áll felhúzni, hogy kiakassza a már így is kiélezett oroszlánt. Talán sikerül, talán nem.

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Aug. 30, 2020 7:37 pm

No Chance

- Éééés fogadják nagy tapssal Miss Kittyt, aki lenyelte a tankönyvet ügyesen, okosan és most belső felolvasást tart belőle! - a kezeit éles hangon összecsattantja úgy háromszor-négyszer. Hazudna, ha azt mondaná, hogy a lány pillantása nem volt rá semmilyen hatással, sőt, de az igazság az, hogy a szavai mindig sokkal jobbal lenyűgözik. - Ismertem olyanokat, akik ebbe a hitbe ringatták magukat és már a föld alatt nyugszanak, mert ezzel a hozzáállással nem lehetett megérni a halhatatlanság korát, nem tudom neked hogy sikerült - szavalja olyan lendülettel, amiből persze könnyen lehetne arra következtetni, hogy a nőstény sem több a szemében az impnél, pedig ez így nem igaz. - Talán a sarokba szorított patkány nem harap? És más hasonló tanulságos állatmesei tapasztalatokat idézz fel, mielőtt elringatod magad az általános igazságban, hogy igen, az imp általában nem harcol, de aztán eljön a nap... - megáll a nyelve a szónoklatban, lepillant a lányra maga előtt, beszívja a levegőt, az izomfeszültség abban a pillanatban adott volt, ahogy a bosszantó teremtmény két méteren belülre érkezett, foghatta volna a harci rutinra is, de sejtette, hogy valahol inkább a párzó ösztönöknél kezdődött ez az egész.
- Mindjárt gondoltam, hogy nem fogod tudni megállni, hogy megtapogass- vigyorog széles elégedettséggel, a keze villámgyorsan mozdul, megkísérli elkapni Kaitlyn csuklóját mielőtt elránthatná a kezét, és olyan közel rántja magához, hogyha lehajtja a fejét a hajába szagolhasson.
- Itt vagy te, ha pitiző pudli kell Kitty. Hozd ide a labdát és közben gondold át, hogy miért butaság amivel visszavágtál, de segítek. A pokolkutya nem csak a nevében kutya, úgy is támad, mint egy kutya. Hallottál már olyat, hogy valakit derékban kettéharapott egy eb? Nem hallottál, mert nem csinálnak ilyet. Ők torokra mennek, vagy ha túl nagy az ellenfél elharapják az inakat a lábukban - miközben magyaráz a lány nyomában koslat, hogy ne tudja az viszonozni a dobást, ha éppen szeretné. Számít rá, hogy szeretné. Minden mozdulatát egy ragadozó figyelmével vizsgálja legalábbis részben. - Esetedben persze valószínűleg a torokharapást alkalmaznák. Mesélj, mit tanultál még a mesterektől? Már tudom, hogy miért vagy itt - sok gyakorlati tapasztalás kell neki, nagyon sok. Túl sok. Az élet nem olyan, mint ahogyan azt a törvényszerűségek megtanították.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade

☩ Reagok :
110
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Aug. 27, 2020 6:17 pm

Little Game

[You must be registered and logged in to see this image.]Megjelent a nagy Wright. Mezit láb, egy száll edző naci, s egy pillanatra elmerengtem a kockái számolgatása közben. Elképzeltem, ahogyan izzadtan beáll a tusoló alá, s ráfolyik a ví….BUMMM..Hozzám vág egy labdát.
- B**dmeg Sam! – Tör ki belőlem, még jó, hogy orrom nem töri el. Hogy lehet valaki ekkora egy seggfej? Miért kell vele egyáltalán beszélnem is? Miért kell elviselnem?  Ismét megpróbálom a felállást. Végre sikerül, de nem messze áll tőlem.
Tudtam, hogy nem úszom meg olyan könnyen, de már most? És az anyád a Kitty… gondolom magamban, és ráncolom össze a szemöldököm.  Majd mikor meghallom a hülyeségeit, keresztbe fonom a kezem és megforgatom a szemem.
- Egy imp  nem harcol zsenikém, Démonok csak kisebb feladatokkal látják el, illetve félnek azok is tőled, Tarzan! – Javítom ki a nagyokost. Valaki nem figyelt oda, mikor ezt tanultuk úgy tőnik.
Közelebb megyek hozzá, és mutató ujjammal megbököm izmait. Úristen, mint ha egy sziklát böktem volna meg. Egy pillanatra megcsap az illata, ami felettébb kellemes, s elbódít, igyekszem nem mutatni. Ez történik, ha anyuci rég kapott kedvességet, na. Minden erőmmel inkább igyekszem kivédeni, ha újra támadna, ami tuti nem lenne egyszerű.
- Talán pokol pudlit akartál mondani, mert az egyszerű, már aki persze figyelt a mestereire. – Vonom meg a vállam.

Vendég
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anonymous

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Aug. 21, 2020 8:46 pm

No Chance

Nem.
Mondta ő. Wallenberg meg azt, hogy dehogynem, kötelességei vannak.

Előbb fagy be a Pokol.
Kontrázott ő, valaki nevetett, nem privát buli volt, az elitvadász csipet-csapat tagjai mind ott voltak, de senki sem jelentkezett a helyére, Drake meg őt akarta. Csapatépítés, azt mondta, akkor meg ő röhögött.

Amúgy nem akarok hímsovinisztának tűnni, de mint szülőképes szélességű csípővel rendelkező nő sokkal hasznosabb lenne a város számára, ha inkább a gyermekek világra hozatalában tenné hasznossá magát, hiszen számukra építjük a jövőt és tisztítjuk meg a világot, kár lenne a teljesen jó méhét megetetni a pokolkutyákkal.
Valaki úgy vágta pofon, hogy a szája még akkor is fel volt repedve amikor egy nappal később az edzőtermek felé vette az irányt, bár már sokat lohadt, még fájón emlékeztette arra, hogy a vadászlányok ha akarnak kurva keményet tudnak ütni. Ezért szeretett velük edzeni. Ezért is, meg még pár dologért.

Hát ezt biztos nem fogja szeretni, mert eljött, persze, hogy eljött, nekilátott, kiképzi a csajt. Vagy kiveri belőle ezt a hülyeséget, nincs köztük helye. Eljött, mert Wallenberg hordja köztük a nadrágot, eljött, hogy bebizonyítsa az igazát és mert ez a feladata. És mert előre szórakoztatja Kaitlyn szenvedése, nála jobban csak ő fogja utálni ezt az egészet. Gondoskodik róla.
Az eredeti terv az volt, hogy bent várja, elrejtőzik és lerohanja, de aztán megálmodta. Direkt kivárta, hogy bent legyen, az öltöző ajtaját jó hangosan becsapva tudatta, hogy itt van, a folyosó is visszhangzott belé. Amíg a félelem megpácolta odabent a lányt ő levetkőzött melegítőnadrágig, mezítláb, félmeztelenül lép be az edzőterembe, éppen csak egy nehéz homokzsákos labdát hozott magából a raktárból.
- Hello Kitty, Kitty, Kitty, hát itt vagy! - fedezi fel látványosan meghökkenten a lányt a szőnyegen és hozzávágja az öt kilós labdácskát a legnagyobb erővel amivel ilyen rövid célzással képes, ha szerencséje van, feltápászkodás közben találja vele oldalba. - Egy imp vett célba és száguldott a bordáid felé, hogy kizabálja a májad, bang, Hello Kitty békében nyugszik!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Kaitlyn Zoé Payne

Prove yourself and
R I S E
Make 'em remember you
l R I S E

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
℘ Jade

☩ Reagok :
110
☩ Play by :
℘ Alycia Debnam-Carey
☩ Korom :
24
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Aug. 20, 2020 4:50 pm

Little Game

[You must be registered and logged in to see this image.]Szerintem Wallenberg érzi, hogy a csapatában van akik nem jönnek ki egymással.  Már lassan egy éve itt vagyok, de még mindig nem sikerült a beilleszkedés. Érzik a többiek, hogy nekem nincs itt keresni valóm, és még magam sem tudom miért hiszi azt Drake, hogy én ide való vagyok.

Főleg egy valakivel nem jövök ki, Wright. Ki gondolná ugye? Van némi szexuális töltete annak, hogy így reagál rám minden alkalommal, de nézzük el nekem. Túl sok jóképű, tesztoszteron bombával vagyok körül zárva. Miután Drakenél nem sikerült a cserkésző akcióm le tettem a fincsi vadászfiúkról. Sam is inkább összezavar. Igyekszem nem mutatni felé, és ő inkább az undorom látja, amit a személyisége kivált. Azt hiszi ő a legjobb, hogy ő mindent IS tud. Ám még is, egyszer elkapnám! JÓ KAITLYN szedd össze magad!!!
Mai napunk nem más, mint egy "kis" edzés. Drake szerint tőle tanulhatok a legtöbbet, s mikor a szám már majdnem csúnya szavakkal bombázta volna a főnököt, láttam a tekintetében a meg ne próbáld mondatot.

Nem tudom, hogy ő már itt van-e, de besétálok az edző részhez közeli szobába, ahol át veszem a dolgaim. Kényelmes, sportos viseletet öltök magamra.  
Hihetetlen nagy levegőt veszek, s érzem ennyi sem elég ahhoz, hogy benyissak. Kilincsre simul a kezem, s lenyomom azt.
EZAZ, üres. összekötöm a hajam, s leülök a szőnyegre.

Érzem a vesztem. Érzem, hogy szét leszek alázva, földbe leszek döngölve. Kiképzés egy pszichopatától. Na szép is lesz. Bordám, nyakam töröm, ő meg majd boldogan mondja...jaj csak kiképzés volt.
Merre van már ez a szerencsétlen?

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 2 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2  Next