Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Anael lakása •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Raiden

Anael lakása - Page 2 E6c9cd2a704c936808244237c4f0b264
☩ Történetem :

Anael lakása - Page 2 ImhyORe
Welcome to the wild no h e r o e s and
v i l l a i n s
we've only begun
so Pick up your weapon and f a c e it
There's B L O O D on the crown,
Anael lakása - Page 2 CqPr1KH
☩ Reagok :
158
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 16, 2020 3:27 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : Previous  1, 2

Again Again

@Anael && Raiden  

Karjai keresztbe fonódnak, úgy tudom ez annak a jele, hogy mennyire is távol akar lenni tőlem, hogy „pajzsot tart” maga előtt. éppen válaszra nyitnám a szám, de ekkor újabb szavak hagyják el ajkait. Mellkasomra súly nehezedik, s lesütöm a tekintettem. Igaza van. Nem mertem szembe szállni Michaelel, pedig azt kellett volna és együtt buktunk volna meg. És, ha sajátunk nem is, de örökbefogadott gyermekünk lett volna, kit nevelhetünk.

Tölt, helyet foglal. „Vártam rád. Nagyon sokat.” Szívem kihagyott egy verést is ezek szavak hallatán. Azonnal gyönyörű szemeibe pillantottam. Nem tudom megszokni a haját. Annyira komoly, sötét. Talán ezért is lett ilyen, hogy semmi se emlékeztesse a tisztaságra.
- Nem gondoltam, hogy akarsz látni. – Kortyolok idegességembe a maró italba. Jól eső érzés, de még is olyan más lehet, mint egy embernek. Mi mindent érzünk, így kiérzem a legapróbb összetevőt is. Sose tudtam élvezni az alkoholt igazán, csak a bódító érzést, ami sok-sok hordó után mutatkozik meg.
Ismét lesütöm tekintettem. Nem vagyok rá büszke, de látnom kellett.
- Nem, nem az első. – Suttogom magam elé. Szinte ez is úgy préselődik ki, olyan keservesen. Nem lett egy boldog találkozó, de mit is vártam?
- Őszintén azt hittem a tőlem tanultakat beveted ellenem, s megölsz. – Nézek bele most egyenesen szemeibe és mondom el, amit gondoltam. Igyekeztem megtanítani a harcra, remek tanítvány volt. Egy őrangyalhoz képest rengeteget tanult, s szorgalmas volt. Érdekelne mennyi megmaradt benne, vagy le tudna e győzni, de ez inkább szakmai ártalom.

○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○ ○

Oh, Death, Well I am Death, none can excel, I'll open the door to heaven or hell.
Oh Death

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anael

Anael lakása - Page 2 60d6ba3e60932cd2134f1a767c26063372f2ab1c
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
b e a u t i f u l . c r e a t u r e
Anael lakása - Page 2 TmOk
Carleigh Bay, the girl with fierce ❵

s u m m e r t i m e . s a d n e s s
Anael lakása - Page 2 Tumblr_inline_o1dcswv2cF1rifr4k_500
Czozken ❵

☩ Reagok :
75
☩ Rang :
☉ i missed it
☩ Play by :
❴ emilia 'beautiful' clarke ❵
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 15, 2020 6:54 pm

450
Szó
Better days

@Raiden  && Anael  

Megálltam mellette.
Karjaimat keresztbe fontam magam előtt.
Hazudhatnám, hogy jelenléte nem töltött el kellemes melegséggel és szívet melengető, lágy bizsergéssel. Hazudhatnám, hogy nem esett jól ennyi évszázad után mellette állni és ilyen közelről érezni Őt.
– Nem-e? – A szemöldököm kérdőn ívelt fel homlokomon. – Akkor véleményed szerint, mit érdemlek? – Az épület előtt kóválygó részeges fiatalemberre vetettem immáron rideggé vált tekintetemet. Mindennapos látvány volt és számomra már nem volt oly' elborzasztó az elénk táruló mocsok látványa. – Egy hős megmentőt talán, aki… nem hagy magamra? – Hangomba hitetlenség vegyült. – Köszönöm, olyanba már volt részem és nem kérek belőle többet. – Úgy hiszem, hogy ítélete, amely szerint nem ezt érdemlem nem volt éppenséggel helyénvaló; tényként kezeltem, hogy angyalként hasznosabban tudtam volna tengetni az időmet, azonban mint a gyermek tapasztalás útján tanultam: ne bízz senkiben és ne engedd, hogy ítéletet mondjanak feletted.

A pohárba töltve magamnak kényelmesen helyet foglaltam, azonban azt nem mondtam volna, hogy nem feszengtem. Különös és vegyes érzések kerítettek a hatalmukba, amelyekkel kapcsolatban nem voltam képes dűlőre jutni. Az öröm és bánat elválaszthatatlan keveredtek egymással, ahogy rá tekintettem. Ha korábban jött volna… Akkor talán másként állnánk most egymás előtt, azonban – mégha számunkra az idő jelentőségét is veszítette – meghatározott mindannyiunkat.
– Vártam rád. Nagyon sokat. – Közöltem hirtelenjében.
A megkönnyebbülés, hogy szóra nyitottam ajkaimat nem békét, hanem szűnni nem akaró fanyar ízt hozott magával.
A bukásom kezdetét követő néhány évtizedben szüntelenül, gyermeki őszinteséggel vártam Rá nap napot követve, mert hittem az eljövetelében és abban, hogy nem feledett. De. Az a sok elvesztegetett remény, amelyet mindebbe a semmibe bele öltem… Balgaság volt. Egy szerelmes leány kedves ábrándozása és bolondos vágyakozása. Az első szerelem. Keserédes mosolyba lágyuló vonásaimon fellelhetővé váltak emlékeim foszlányai, ahogy letűnt szerelmünk kedves ködképei felelevenedtek bennem. A fájdalom bánata a pokol tüzeként égetett, mert tudtam: a lelkem mélyén mindig is erre vágytam a későbbiek során; ennek az üres teljességnek a beteljesülendő hiányára vágytam, amelytől senki sem fosztott meg. Mindvégig ebbe a kegyetlen érzésbe kapaszkodtam és buzgón hittem abban, hogy egy napon majd beteljesíti. Tévedtem. Talán lelkem megkeményedett, de a számításaim tévesnek bizonyultak. Mindeddig senki sem tudta csillapítani ezt a tomboló ürességet. Ő sem. A lelkem nem volt más, mint kiüresedett vaskohó, amelyben egykori vágyaim és reményeim pislákoltak. Nem találtam sem vígaszt, sem szerelmet. Benne sem. Kiapadt forrásaimat, felvágott sebeimet úgy ápolgattam, hogy mindeközben nem vettem észre: megváltoztam és már nem vágytam mindazon érzésekre és érzelmekre, mint egykoron.

– Értem. – Összegeztem kelletlenül. – Tehát, ez nem az első alkalom? – S mindez ideáig mégsem keresett fel, amelyre választ továbbra sem kaptam. Kezdett fogytán lenni a türelmem, éppúgy a vendégszeretetem is. A válaszaimat akartam, hogy mindezen dolgok tudatában távozhassam a közeléből. Olyan elveszettül szerettem volna újra szeretni és annyira kétségbe ejtett, hogy mindazon érzések, amelyeket egykoron iránta éreztem… egészen mássá váltak; dühvé?

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :

v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
158
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 15, 2020 2:16 pm

Again Again

@Anael && Raiden  

Belépek. Még mindig zakatol a szívem, s remélem ő is így érez. Bizonyosan nem fogja elmondani, hiszen miért is tenné. Tiltott szerelem miatt került ebbe a mocskos környékre.
- Nem ezt érdemled. – Suttogom, ahogyan kipillantva egy részeges halad el az ablak elött. Miféle hely ez? Végre kaphatnék egy térképet. Ahogyan elindul kutatni valamit én a szavakat, keresem.
- Szerettelek volna látni, ez minden. – Mondom, majd mikor visszatér, hellyel kínál, amit elfogadok. Leteszi elém, s én bólintva megköszönöm azt. Megmérgezni nem igen tud. Meghalok, de életre kelnék. Angyal pengém, pedig elrejtve van nálam. Véletlen sem ellene akarom használni, egyszerűen nem akartam abban a motelban hagyni az egyetlen értékem, ami megmarad. Az egyetlen dolog, ami az enyém. Nem sok angyal mondhatja el, hogy a névre szóló pengéje megvan még. Ez minden büszkeségem, s értékem, ez emlékeztet az otthonomra, mit lassan harminc éve nem láttam.
Elveszem az üveget, s öntök magamnak. Csak az Íze kedvéért, de ránk, angyalokra semmilyen hatással nincs ennyi alkohol. Belekortyolok. Belekezd, s csilingelő hangjában érzem az amit rég, de mér koránt sem annyi fényességgel. Mint, akiből kiölték a maradék hitet is.
- Kérlek, ez csak természetes. Sajnáltam, hogy úgy eltűnttel. Megjegyzem ügyes kis trükk volt. – Mondom, szorítom a poharat, ujjaim játszanak a felületén.
Sóhajtok.
- Hát az igazság az, hogy az álmaidban kerestelek. – Utalok az Asztrális kivetülésre.
– Tudom, hogy nem lenne szabad, de mióta elváltunk csak így láthatlak. És megnyugtat a tudat, hogy látlak. – Suttogom a végét. Soha nem viselkedtem még így. Mindig a mókás, pajzán Raiden vagyok, de most úgy érzem magam, mint mikor először csókoltam meg a naplementében. Sebezhető vagyok, s ha bosszút állna, most lenne alkalma.

Oh, Death, Well I am Death, none can excel, I'll open the door to heaven or hell.
Oh Death

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :

Czozken ❵

☩ Reagok :
75
☩ Rang :
☉ i missed it
☩ Play by :
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Júl. 09, 2020 11:33 pm

525
Szó
Better days

@Raiden  && Anael  

Az ódon megkopott ajtóba kapaszkodtam, ahogy a láncok leoldásával szélesre tártam előtte az mégis fájdalmasan nyikordult meg; tekintetem ridegen, ámde leplezetlen pásztázta végig mindenféle változás után kutatva és közben kénytelen voltam magamban negédes keservvel megállapítani, hogy még mindig határozottan jóképű volt ennyi évezred elteltével is, noha legutóbbi emlékeim óta, mintha ábrázata ezúttal viseltesebb vagy fáradtabb lett volna, mint valaha amelyet fel tudtam volna idézni az szürke köd lepte emlékeim között. Felsóhajtottam. Voltak sötét és nehéz időszakaink együtt, azonban ezeket mindig megédesbítette az idő és a tiszta szerelem. Idegen ismerősökként álltunk egymás előtt, s szó mindkettőnk ajkát nehezen ékesítette. Végül én ragadtam magamhoz a lehetőséget; hangom kissé nyers és távolságtartó volt benne súlyos fájdalom remegésével. Beinvitáltam.

Ahogy becsuktam mögötte az ajtót az apró szoba hirtelenjében még kicsiny státuszát is elvesztette, hiszen egészen aprócskának hatott így, ahogy belépett és szinte az egész teret betöltötte. Az előszoba nagyjából két részből állt egy éppen szét eső konyhából, melynek alapzaját a zúgó hűtőszekrény adta és egy nappaliból, amelyben a polc már megadta magát és a kanapén is látszódott az elmúlt évek nyüstje. A falak repedtek és vastag zöldes penész ette be magát az egykoron fehér felületbe. Életveszélyes. Züllött. Éppen csak élhetőnek lehetett nevezni a lakásomat és bár megengedhettem volna magamnak egy kényelmesebb otthont egy kellemesebb helyszínen, azonban mégis ezt a környezetet választottam; talán azért, mert a romlás és pusztulás szinte tökéletes másolata volt a lelki világomnak, érzéseimnek.
Kérdőn szaladt magasba a szemöldököm.
– Nem tudod? – Hangom megrökönyödött volt, a szavaik csak úgy kibuktak ajkaimon, mert az igazat megvallva ezzel a válasszal sok mindent nem tudtam kezdeni és úgy éreztem, hogy a beszélgetés kezdeményezése – vagy legalább is annak gyenge kísérlete – úgy porzott el, mint valami homokvár a tomboló tornádó idején. – Valamiért idejöttél… Viszont, ha az időmet szeretnéd rabolni, akkor meg kell kérjelek, hogy távozz. Az éjszaka folyamán még dolgom van. – Igazság szerint csak a kifogást kerestem, hogy minél inkább megrövidítsem ezt a találkozót; és ha úgy esett volna, minden bizonnyal találtam volna a magam számára valami munkát, hiszen a városban szerte szét hevertek az összeszedetlen embertetemek. – Szóval, mi szükséged is van egy bukott kis angyalkára?

Első szavai a lelkem mélyéig hatoltak; kellemes melegséggel simított végig és gyengéden magához vont, míg a következő mondata mindezt porrá nem zúzta. Figyelmen kívül hagytam, így inkább a konyhabútor polcán kutattam egy másik tiszta pohárért. A lakásban talán ez volt az egyetlen érték; a drága skót whiskey. A legtöbbször bánatomban fogyasztottam; jól esett, ahogy az ital végig marta a torkomat és forró melegséggel töltötte meg, így magamnak szemtelenül két kört is töltöttem, amelyet szemrebbenés nélkül húztam le. Talán ez tartotta egyben a lelkemet az ilyen alkalmakor. Gyengének és könnyen összetörhetőnek éreztem magamat a közelében.
– Parancsolj – tettem le az üveget kettőnk közé – ha kell, szolgáld ki magad. De csínján vele. – Azzal helyet foglaltam a kanapén; a szemben lévő székre mutattam, hogy nyugodtan foglaljon helyet. – Ez esetben kezdem én: hálával tartozom a múltkori miatt – céloztam a metróra – időben jöttél, hogy nyerjek egy kis egérutat.Egy kicsit. Bár úgy tűnt, hogy nem jutottam messzebb csak csöbörből vödörbe estem. Mindenesetre egészen jól felépülgettem a sebeimből, ami nem csoda hiszen nem is jöttem-mentem túl sokat, pihentem amennyire szükségem volt. – Hogy találtál meg?

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :

v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
158
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 08, 2020 11:52 pm

Again Again

@Anael && Raiden  

Ajtót nyit. Megmerevedve állok, s pillantok a kicsinyke törékeny nőre, ki immáron sötétségben rejtőzik. Haja sötét lett, ahogyan a festék is a szemén. Mintha csak egy reinkarnáció lenne, szemében meg nem azt a csillogást látom, mint hajdanán, hanem a fájdalmat. Fájdalmat, mit én okoztam. Hozzám szól, s belém fagy a szó. Ajkaim szóra emelem, de nem jön ki hang. Erős hangja a szívembe mar. Második mondatára is reagálnék, de ismét semmi, majd mikor beinvitál, belépek.
Lepukkant hely, nem egy angyali teremtésnek való, ki életével védte a prófétát.
- Kösz..önöm. – Akadok meg, de végre valami kijött. Most látnának az ellenségeim. Mióta kilépett az életemből, s bukásra ítéltettem szerelmemmel, nem éreztem így. Soha nem éreztem ezt a gyengeséget, ezt a tehetetlenséget. Hogy kezdjem? Mit mondjak?
- Nem tudom, mit keresek itt, én csak… - Pillantok rá, s megcsap a bódító illata, mitől kénytelen vagyok elfordulni. Megrészegülök. Gyermekien vetném a lába elé magam, s sírva könyörögnék, hogy bocsásson meg.
Én megúsztam Sarielt, még ú erre kárhoztatott.
- Nem sajnálom, hogy szeretlek. – Gyorsan javítom mielőtt örültnek néz, pedig az első az igaz.
- Szerettelek. – Bár ne javítottam volna, de mondjam, hogy szeretem? Hogy sose szerettem mást? Nem sajnálom, hogy lebuktunk, azt sajnálom, hogy nem vele együtt buktam el. Sajnálom, hogy nem lehet vele egy életem.
- Nem tudom, mit mondjak. – Azt hittem majd tudni fogom, majd jön minden, de a nevem se tudom ebben a pillanatban.

Oh Death

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :

Czozken ❵

☩ Reagok :
75
☩ Rang :
☉ i missed it
☩ Play by :
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 08, 2020 9:28 pm

517
Szó
Better days

@Raiden  && Anael  

Körmeimről lepattogzott a fekete lakk.
Az üvegpoharat vékony ujjaim között. A whisky bágyadt játékát figyeltem, ahogy forgattam – erős italra volt szükségem és mi másra is eshetett volna a választásom?! Az elmúlt napokban a gondolataim folyamában merültem, örvényként kavarogtak és csapongtak. Mindenről. Az életről. A halálról. A vágyról, hogy talán arra vágytam, hogy meghaljak. A lét értelmetlen céljáról. A négy nappal azelőttről. Raiden megjelenéséről. Emésztettem a történteket és csak abban bízhattam, ha néhány órán át alszom, amikor legközelebb felébredtem… Egészen egyszerűen elfelejtem, mintha mi sem történt volna. Tulajdonképpen nem egyszer fordult meg a fejemben, hogy… eltűnök a városból mielőtt megtalálná a lakhelyemet, ha pedig már csak hűlt helyemet találná… Különösebben nagy hatást nem gyakorolna az életemre, amelynek csonkított maradványát próbáltam volna megóvni.

Az ablak előtt ültem. A szék, olykor kínlódva nyikordult meg alattam.
A hatalmas MOTEL felirat neonfénye pislákolva vetült az arcomra.
Letekintettem az előttem elterülő pöcegödörre; a város legszegényebb és legelhagyatottabb részén éltem, ahol az emberi lelkek már azelőtt romlásnak indultak volna, hogy egyáltalán megszülettek volna – gyilkosok és mindenféle ember utolsó menedéke volt ez, mert itt már senki sem törődött velük. Az alattam lakó öregember tévéje, szinte ordított; régi adás ment – talán az esküvőjét vette kazettára és azt nézte – egy letűnt kor, s szép élet elfeledett emléke volt. A mellettem lakó fiatalember alapvetően nem zavart sok vizet, hiszen rendszerint csak belőtte magát és hevert a nyitott ajtajánál; mindig bezártam – bár… Úgysem számított, mert még csak nehéz célpontot sem jelentett annak, aki esetlegesen el akarta venni az életét; talán boldog is lett volna. A felettem élő "házaspár" állandóan ordibált egymással kitéve ezzel a még csecsemő gyermeküket. A világ ezen része a pusztulásé lett és mindennek a legaljává vált.

Léptek alatt nyikorgott a padló.
A falak vékonykák voltak, szinte a suttogást is hallani lehetett. Semmi sem volt titok. A torkomban dobogó szívem ütemesen vert; az ajtóm előtt ácsorgott. Órákba nyújtózó végtelen percek teltek el, mire meghallottam a kopogást az ajtón. Az utolsó korty az üvegből, sós könnyemmel elegyedett. A lelkemben lapuló fájdalom felhasadt, ahogy négy nappal ezelőtt megpiszkálta a mélyen húzódó sebemet. A szememet megtöröltem, igazítottam sötét sminkemen. Lépteim csöndesek voltak, megtanultam már, hogy hová lépjek. Hazudnék, ha azt mondtam volna, hogy nem vártam a találkozást… Kezdetben reménykedtem nap nap után vártam, hogy alább szálljon az alkonyba – több év talán évtized is beletelt, mire tudatosult bennem, hogy soha többé nem fogom érezni magamon forró karjait, csalfa biztonságot nyújtó ölelését, s testét az enyémen. A vágy idővel reményvesztett bánattá formálódott.
Átfagyott ujjaim a kilincsre fonódtak.
Homlokomat az ajtónak döntöttem. Hezitáltam.
Többet nem lennék képes elviselni.
A lelkem belasajdult a félelembe. A testem mégis akarta Őt, hogy újra lássam – egészen a zsigeremig fúrt a kíváncsiság, hogy mi végre teszi tiszteletét nálam, ennyi idő után. S így hát a tudás hiánya felül kerekedett; leoldottam a zárakat az ajtóról, amelyet kitárva ott állt előttem. A szívem úgy vert, mint ezelőtt soha. Talán, más körülmények között…
– Szerintem ezzel a találkozóval eléggé… elkéstél. – Hangom keményen csendült, erősebben mint szerettem volna. – Őszintén reméltem, hogy meg sem találsz vagy nem is keresel, ezért most rettenetesen kíváncsi vagyok, hogy mi szél hozott. – Szavaim foghegyről csendültek. – Kérlek, fáradj be.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Raiden

☩ Történetem :

v i l l a i n s
we've only begun
☩ Reagok :
158
☩ Rang :
₰ Michael's EX Iphraem
☩ Play by :
₰ Jason Momoa
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Júl. 08, 2020 7:29 pm

Again Again

@Anael && Raiden  

Talán sose éreztem magam ennyire idegesnek, s tehetetlennek. Mindig tudtam, hogyan kell cselekednem, mit kell mondanom. Talán van, mikor be is kéne fognom. De ez most más. Ő az. Ő róla van szó. Nem akartam így találkozni vele, de tudtam eljön az idő.
Mikor megláttam a már talán több mint harminc éves, kopott New York feliratú táblát, egy erő azt mondta ide kell jönnöm. Nem tudom, hogy a múltat kell e lezárnom, hogy csak akkor élhetem tovább az örök életet, ha Anael megbocsájt. Vagy talán az kell, hogy ordítozzon, hogy megvessen.
Mindent körülöttem szanaszét foszlik. Gabriel agymosása óta árnyéka vagyok ön magamnak.
Olyat tettem, mit rég nem.

Már 4 napja, hogy keresem Anaelt. Tökéletesen biztos voltam benne, hogy áll néven kell élnie, így megkeresni nem tudtam, se lefizetni valakit információért. Elavult képességem mit rég nem használtam újra be kellett vetnem. Próbáltam megjelenni, mikor aludt, kivetítve magamat. Először csak másodpercekre tudtam, s gyakorolnom kellett. De tegnap éjjel végre sikerült, és szemügyre vehettem merre lakik.

Majd kiugrott a szívem, ahogyan egyre közelebb értem a lakáshoz. Undorító környék, hangos szomszédok, és szerintem az előbb láttam egy hullát is. Nem tudok sokat a városról, de jó lenne már egy térkép. Lépteim egyre bátortalan, de egyszer csak ott találom magam a lakása előtt.
Mély levegő. Kezemet kopogásra emelem.
KOPP-KOPP.
Hallatszik. Szinte azt kívánom, hogy ne legyen otthon. Talán rém vágja az ajtót és megoldottunk mindent.

Oh Death

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Anael

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :