Omnen dimittite
spem, o vos intrantes!
Staff, és tagok által keresett karakterek

• Nahant Island - 1991 és 2017 között •
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
If you live it right, nothing to fear
Belial

Nahant Island - 1991 és 2017 között YluN3Za
☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
Nahant Island - 1991 és 2017 között SI4ZJcP
„I looked, and behold, a white horse,
and he who sat on it had a bow;
and a crown was given to him,
and he went out conquering and to conquer” ♞
☩ Keresett személy :
Belphegor, Viszály tanácsadója
Nahant Island - 1991 és 2017 között 5ec91b95d86bf218dddb2bfc197ca12f

Jezabel, 13. légió kapitánya
Nahant Island - 1991 és 2017 között XCViQcj

Mephisto, 12. légió kapitánya
Nahant Island - 1991 és 2017 között Tumblr_ngj63veHSb1r0r72oo1_500
☩ Reagok :
1032
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Today at 7:26 pm
Következő oldal Ugrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
El kell ismernem Belphegor sokat alakult, csiszolódott mellettem kezdeti önmagához képest. Találkozásunk utáni első évezredeiben elég vadóc volt, és bár nem mutattam, de sokszor kivert a víz szabados viselkedése és nagyszájúsága miatt. Rengetegszer bizalmasi ranghoz méltatlan tulajdonsággal rendelkezett, jó néhányszor megkaptam, talán számításba vehetnék egy tanácsos cserét, de nekem eszem ágában sem volt megválni viharos természetű Jobb kezemtől.
-Nem is várnék el lehetetlent, hogy gyökeresen változz. - felelem. Reménytelen vállalkozás lenne.
-Szerintem igencsak meglepődnél, ha a szökést választanám. - jegyzem meg szemtelen mosollyal ultimátumára. Belphegor gyorsan talál magunknak elfoglaltságot a kinti időtöltés helyett. Kicsit szokatlanul hozza tudtom, hogy szívesen edzene velem, ha már bentre száműztük magunkat a szánkó-csónakázás után. Bár elég nyilvánvaló, mire pályázik. Húzva kicsit az idegeit játszadozom vele. Hagyom, hogy nyeregbe érezze magát, fogadom rám vetülő elégedett vigyorát és még egy kis vágást is bevállalok, mielőtt elfogadom a játékfelkérését.
-Még, hogy a tenyeremet...azért talán annyira mégsem. Elvetemült egy nőszemély vagy te, biztos vagyok benne okoznál nekem még meglepetést. - magyarázom elkényelmesedve combjai között. Aztán hirtelen jön a fordulat. Csak annyi időt hagyok neki, hogy szemei meglepődve kerekre nyíljanak. Fölé kerekedek és magam alá gyűröm félig ránehezedve, tőr tartó karját lefogom. Mégsem terítem le teljesen, egyik kezét direkt szabadon hagyom, hogy esélyt találjon a szabadulásra. Derekáról a kezem elhúzom és megtámaszkodom vele a szőnyegen.  
-Nyilván nem. Gyerünk, mutass valamit. - biztatom cselekvésre. Kedvesemnek nem kell kétszer mondani. Szemei sötéten villannak, sokat sejtető mosoly suhan át arcán, szabad kezét pedig ökölbe fogja. Nyilvánvaló mivel próbálkozik majd, mégsem akadályozom meg, hogy egy jobbost bevigyen.
-Nem is rossz. - jegyzem meg vigyorral a képemen egy közepesen erősnek ítélt öklös után. Felfigyelek, hogy tőrét őrizetlenül hagyja és míg lábát magához húzva erőteljesen gyomrom felé rúg, telekinetikusan reptetem arrébb a fémeszközt, ami pördülve csúszik a szekrény alá és szorul a bútorláb és a fal közé. A művelettel sikert érek, de a démonnő közben rendesen belém talpal, mire egy hangosabb nyögésszerű hang szökik ki ajkaim közül. De még mindig jobban jártam, mintha pár arasszal lentebb, fájóbb ponton érne a lábfeje.
-Elég kínos lenne, ha mégis. - szorítom egyik kezem reflexszerűen gyomrom tájékára. Mégis gyorsan túllendülök az első komolyabb találaton. Bizalmasom térdre helyezkedik, és nyelvet öltve fúrja belém tekintetét. Pont jól jön, mert mielőtt stabilnak érezhetné pozícióját a combjába rúgok, mögé kerülve egyik karommal a nyakát kapom el egy fojtó mozdulattal, másikkal egyik karját feszítem hátra, egyik lábammal pedig térdhajlatába térdelek.
-Pedig ez a te specialitásod. - utalok a térdelős manőverre.

zene: nincs || üzenet: nincs ||
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

Nahant Island - 1991 és 2017 között GadHg7Q
Nahant Island - 1991 és 2017 között Zy5ntJX
☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
844
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Today at 10:08 am

Belial & Belphegor

V
igyorogva figyelem Belialt, amint kezdi kapizsgálni, ez a szóváltás nem fog semmi jóra vezetni. Költői kérdését pedig azonnal lecsapom.
-Ha gyökeresen megváltozok, akkor az hidd el nem fog tetszeni. Nem növök fel! Megszoksz, vagy megszöksz?-emelkednek magasba szemöldökeim, figyelem ahogy letelepszik a kandalló elé, majd következő szavaira hangosan felnevetek.
-Neked mindegy hogy viselkedek, mióta.... Voltam én vállalhatatlanabb is. Ha emlékszel még.-Az első pár ezer évben a viselkedésem sok-sok pontban volt kezelhetetlen, ez az állapot már egészen istenes ahhoz képest. Nem zavar ha gyerekként kezel! Végül bögrém az asztalon végzi, én pedig Belialhoz sétálok, leplezetlen szándékokkal, ahogy hátra fordul úgy guggolok elé és tőrömet torkának nyomva egy határozott mozdulattal billentem ki ülő helyzetéből, hogy hátára fektessem, s csúszik ki kezéből a bögréje, törik ripityára mellettünk a padlón, én pedig átvetve lábamat a Főnin fölé lendülök. Pimasz kis mondanivalóját nem hagyom válasz nélkül, mi több válasz is érkezik rá részemről.
-Nem tévedsz, hisz ismersz, csak nem olyan jól, mint a saját tenyeredet.-kuncogva figyelem amint sötét vére megindul a penge mentén, nyaka ívén és valahol a szőnyegben végződik a sorsa. Minden áron rá akarom venni egy újabb közös edzésre, ezért helyezkedve kissé egyik kezem elemelem válláról, ökölbe szorul apró markom és ütéshez készülődve lendül a karom. De nem kell lesújtson a kezem, Lordom megadja magát szóbeli kérésemnek is.
-Igen ezt akarom!-arcom felvillanyozódik és vigyorogva nézem amint bőre és tőröm közé ékeli kezét és rá fog a pengére, újabb sebeket ejtve ezzel magán. Hirtelen nem is figyelek másra, az izgatottság lesz úrrá lesz rajtam, ám mikor másik karját megérzem derekam körül egyetlen rövidebb pillanatra megfagyok, csupán váratlanul ért a mozdulat, így szinte fel sem fogom, hogy immár én fekszem a hátamon közvetlenül alatta. Váó! Egy másik helyzetben ez egy valóban szexi pillanat lehetne. Tőrt tartó kezem a fejem mellett fogja le, tekintetem elveszik az övében. Szabad kezem még mindig ökölbe szorulva, így nagyon tompítani sem tudok érkezésemen, ha csak Belial derekamat tartó karja nem segített ebben. Kérdését hallva sötétedik el szemem és egy kóbor fagyos mosoly billen ajkamra.
-Gondolom nem szóban várod a választ. Gyere, megmutatom!-villan a szemem és szabad kezem ezzel egy időben lendül, hogy az előbb megkezdett ütést most bevigyem, bár tény és való, hogy jobb kézzel nem ütök olyan erőset, mégis lendül a kezem és ha sikerül, hogy arcon találom a démont, ha meglepem vele és enged szorítása a másik kezemen, úgy tőrömet a padlón hagyva húzom ki kezem, hogy feljebb lendüljek és megfejeljem a férfit azzal a szándékkal, hogy elhúzódjon tőlem még jobban, zokniba bújtatott lábam ezzel egy időben lendül és gyomor tájékra indítok egy laza rúgást.
-Remélem nem okozok csalódást.-öltöm ki a nyelvem ahogy felhúzódzkodom a térdeimre, és pillantásom az övébe fúrom.

Zene: A Reason To Fight
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1032
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Kedd Dec. 01, 2020 6:20 pm

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Égetni való egy nőszemély. Mindenáron bele akar vinni az emberektől ellesett hóbortjaiba. Újra és újra bepróbálkozik valamivel. Régen táncolni akart, most pedig a hódobálásba akar bevonni. Nem igazán kedvelem az efféle időtöltést, nem látom hasznosságát. Másfelől egy magam fajta démontól elég életidegen. De annyit megígérhetek, hogy ha kiprovokálja, alaposan megmerítem őt a hóba. Látom, nem vesz komolyan, levakarhatatlan vigyor szélesedik arcán. "Ó, hidd el, az nevet aki utoljára nevet Belial!" hint el egy emberi közhelyet.
-Meglátjuk Belphegor. Meglátjuk. - ingatom meg a fejem, miközben odanyújtom az egyik bögre teát. Gyerekesnek nevezem, de ő rögtön kijavít.
-Tini démon? Nem gondolod, hogy ideje volna már felnőni? - teszem fel a kérdést, amolyan költői jelleggel, ugyanis sajnos sejtem rá a választ. Eszébe sincs ilyesmit tenni.
-De ha jobban szeretsz gyerek lenni, nem probléma....majd akként kezellek. - magyarázom, miközben kinyújtom átfagyott lábaimat a szőnyegen. Egész kellemes itt a tűz mellett. Épp csak kortyolok a forró italból, amikor bizalmasom egyet gondolva mögém settenkedik, de nem sikerül hangtalanul kiviteleznie lopakodását, mert amint leszáll az ülő karfájáról a szék azon nyomban figyelmeztetően nyekken egyet. Hátra fordulok, ő pedig előttem terem és a tőlem kapott tőrt szegezi torkomhoz, szorosan, élével kicsit meg is sebez. Közben egy pimasz mondat hagyja el a számat, mire azonnal érkezik is a replika. Meg is lepne, ha szó nélkül hagyna.
-Azért ne várj tőle túl sokat. - utalok hűlő félben lévő teájára. Talált dolgokból dolgoztam. A teás dobozon vastagon állt a por, jó ideje itt lehetett és a cukor sem tűnt valami frissnek. Elég kétesélyes, iható-e egyáltalán.
-Ha nem tévedek...akkor te nem elégszel meg azzal, hogy a kandalló tüze mellett melegítsd fel átfagyott végtagjaidat... - mondom ki sejtésemet. Elég nyilvánvaló, hogy egy kis beltéri testmozgással akarja elütni az időt, ha már a kinti időtöltést jegeltük a mai napra. A démonnő átveti rajtam a lábait és vállaimra támaszkodik, így tartva lent a szőnyegen. Arcomba hajol, egészen közel, így igen jól láthatom a szemeiben megbújó huncut fényt. Valóban égetni való. Érzem, ahogy súlypontját áthelyezi rólam, majd ujjait ökölbe szorítja és ütésre emeli. Csak nem be akarsz verni egyet?
-Na jó...ha mindenképpen ezt akarod... - sóhajtok egyet beletőrödően, míg ujjaimat a nyakam és a bőrömnek feszülő fém közé kulcsolom, kicsit rá is fogok a fegyverre. Az sem zavar hogy az éle ujjaimon apró vágásokkal sebez és sötét vérem megszínezi azt. Másik kezem elindul a démonnő dereka irányába, majd csípőjénél állapodik meg.
-...ám legyen. - mozdulok és egy fél pillanat alatt változtatom meg a felállást. Most kedvesem háta érinti a padlót, tőr tartó kezét a feje mellé szorítom. Nem túl erősen, hogy fájjon, mégis elég határozottan ahhoz, hogy egy könnyed mozdulattal kiránthassa csuklóját ujjaim közül. Combjai közt elővigyázatosan helyezkedem. Jól ismerem a fürge női lábakat, egy óvatlan pillanat és belegyalogolnak a legérzékenyebb pontokba.
-Na és most, mit fogsz kezdeni? - kérdezem nem túl közel hajolva hozzá. Még csak az kéne, hogy lefejeljen.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
844
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Hétf. Nov. 30, 2020 5:44 pm

Belial & Belphegor

Ú
gy úgy Belial! Vedd is fel a kesztyűt, különben az érdeklődésem gyorsan elszelel. Szavaim meghozzák várakozásom gyümölcsét, Főnököm egy korrekt ötlettel áll elő. Sunyin vigyorgok rá, egyértelműen tetszik amit mond.
-Ó, hidd el, az nevet aki utoljára nevet Belial!-kuncogok, miközben egy tökéletes terv bontakozik ki előttem erre az eshetőségre. Azt, hogy én a mágiámat használjam arról hallani sem akarok. Rögtön ágálok, pedig még csak szóban lett megemlítve a dolog.
-Az, tini démon. Engedd el! Ezt kaptad, érd be vele. Köszi.-vigyorgok továbbra is, most az egyszer nem érzem sértőnek amit mond. Mondj ez jobb, mint a pólyás a múltban. Szuper fejlődőképes vagyok ezek szerint. Egyszer talán... Na neeem, sosem változom meg annyira! Még csak az hiányozna. Elveszne az egész önmagam. Ezt pedig nyilván Belial sem akarja. Tudom én jól, hogy így is elfogad. Őt is zavarná, ha teljesen más lennék. Már nem lenne az ami most van, volt eddig is közöttünk. Meglep azzal, hogy teát készít és így végre kimondhatok olyat is, amit eddig nem volt alkalmam. Házias. Oké, nyilván nem komolyan értem, de annyira jól esik Őt bosszantani, hogy az valami hihetetlen. Érdeklődve figyelem ténykedését miközben elnyomom csikkemet a hamusban, majd ahogy Viszály felém sétál és megáll a fotel mellett, úgy egy hálás pillantással veszem át tőle a forró bögrét, míg Ő tovább sétál és a kandalló elé, a szőnyegre telepszik. Mivel ezt nekem háttal kivitelezi, így kapok az alkalmon, leteszem a bögrém és cseppet sem titkolva, hogy megmozdulok elindulok felé tőrömet megragadva. Belial rutinosként simán fordul felém ahogy nyekken a fotel, de ennek hatására sem állok meg, vagy fordulok vissza. Megállva előtte leguggolok és pengémet torkához nyomom, nem túl durván, de ahhoz épp eléggé, hogy vérét vegyem. Már ez sem zavar. Emlékszem legelőször ahogy csupán ruháját vágtam meg mennyire megijedtem. Most pedig még hagyja is magát. Fejem ingatva, ajkamon démoni vigyorral nyomom a föld felé, közben kifordul kezéből a bögre és mellettünk ripityára törik. Elkaptam! Ezt pedig nem is vagyok rest az orra alá dörgölni, lábamat átvetve rajta helyezkedem fölé és a nyertesek mosolyával tekintek le rá.
-Hogyne lennék elnéző. A teám épp hűlik, nem szeretem forrón, majd utána értékelem ne félj.-nevetem el magam szemtelen megjegyzésén, de tovább megyek, ha már ki nem megyünk, akkor a könnyebb felmelegedés érdekében egy kis testmozgást javaslok. S ha így nem tudom rávenni, ötletem rengeteg van még.
-Pontosan tudod, hogy megérdemlem! Ne szemétkedj velem!-ingatom a fejem és nyelvemmel csettintve egész közel hajolok arcához. Olyannyira, hogy mogyorószín szemeiben látni vélem a kandalló lángjainak táncát.
-Ne akard, hogy erőszakhoz folyamodjak!-suttogom és vigyorát figyelve feljebb tornázom magam. Vállaira támaszkodva tolom fel magam úgy, hogy térdeimen legyen testsúlyom. Végül ökölbe szorul kis kezem és ütésre emelem egy váratlan pillanatban.

Zene: Jégkirály
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1032
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 29, 2020 7:48 pm

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Ravaszul csillannak a szemei jelét adva, ő nem adja fel. Bár a mágikus képességei fejlesztésében lenne ennyire eltökélt és tántoríthatatlan. De mindenféle gyakorló célzatú megmozdulásomat úgy sunnyogja el, ahogy nem szégyelli. Bezzeg a hógolyózás és a többi hasonló halandó ostobaság, az persze jöhet. "Akkor jó ha te is hozzá teszel valamit." fűz hozzá még egy mondatot. Egy másodpercre elgondolkodom szavain és be kell látnom:
-Igazad van. Majd nyakig betemetlek a hóba. Úgy jó lesz? - kérdezek vissza, miközben helyt ad hangos jókedvének. Nem fogsz így nevetni kedvesem, ha alul felül, bugyidig belep majd a hideg hó. Megint a szájhúzás és az ellenkezés, ahányszor szóba kerül mágiája használata. Hihetetlen egy nő. Pedig épp csak felvetettem, hogy a tengeri átkelésnél elkelne egy kis mágikus segítség, ő rögtön tiltakozásba vált.
-Gyerekes vagy Belphegor. - jegyzem meg lemondóan fejemet ingatva, majd el is engedem mára ezt a témát. Majd úgyis kiderül, ha a tengeren leszünk. Megvillantok egy kis halandóktól tanult apróságot - teát készítek, amit magam lestem el az emberektől Jobb Kezem ráhatása nélkül. A kandalló felé sétálok, egy pillanatra a fotel mellett megállva nyújtom át a gőzölgő bögre teát, majd letelepszem a tűz elé a szőnyegre, közben belekortyolok a még tűzforró italba. Épp csak egy keveset veszek magamhoz, mikor nyikorogni kezd mögöttem a szék, figyelmem azonnal a hang irányába vonom, majd meglepődve kapom fel a fejem, mikor bizalmasomat pillantom meg tőrrel a kezében. Mi a....? Ráncolom szemöldököm és talán értetlenségemnek hangot adva még egy kérdést szegeznék neki, de ő az arcomba hajolva nyomja pengéje élét torkomnak. Nyelek egyet, a következő másodpercben pedig kifordul a bögre a kezemből, majd hangosan darabokra törik mellettem a padlón. Hátam a szőnyegen landol, ahogy Belphegor súlya hirtelen rám nehezedve a földnek szegez. A fém közben apró sérülést ejt nyakamon, érintése nyomán sötétszínű vérem épp csak kibuggyan bőröm alól. Megátalkodott vigyorral néz rám és önelégülten közli velem: Megvagyok, miközben lábait átveti rajtam és immáron teljes testsúlyát magamon érezhetem.
-Így adod tudtomra, hogy nem ízlik a tea? Mentségemre, csak elméletben tudom hogy készül...a gyakorlatban még nem csináltam. Igazán lehetnél velem elnéző. - mondom szemtelenül. Abban biztos vagyok, hogy nem halálomat kívánja. Inkább biztat, hogy "keményítsek be", ami burkolt utalás arra, hogy szívesen benne lenne egy tőrpárbajba vagy egy test test elleni küzdelemben. Való igaz, elég régen tartottunk már edzést.
-Nem is tudom megérdemled-e.... - sóhajtom nyugodtan fekve alatta, miközben ravasz rókavigyor nyúlik el az arcomon.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
844
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 29, 2020 3:09 pm

Belial & Belphegor

M
iután mindketten száraz ruhát veszünk a kandalló előtt telepedünk le egy cigaretta erejéig. A hógolyózás ötletét mégsem vagyok hajlandó elvetni, feltett szándékom, hogy még a tél folyamán ezt le fogom rendezni a Főnökkel. Ha akarja, ha nem alapon. Vigyorogva fogadom mondatait és játékosan csillannak meg szemeim. Úgyis tudja, hogy nem fogja megúszni.
-Legyél is résen, különben nincs értelme. Akkor jó ha te is hozzá teszel valamit.-nevetem el magam a gondolatra. Ha a pokolkutyákat meg tudta dobni, engem se essen nehezére és én nem is harapok... Szóval velem jobban is jár. A mágia használatos mondat egy az egyben elvetendő... Nem akarom, most a csónak miatt is csak azért fordultam ehhez, hogy ne kelljen felkenődnöm a kőfalra.
-De, nyafogok, utálom, nem akarom. Kész pont!-szűkülnek össze szemeim, majd mélyet sóhajtok. Belial mégis megpróbál érvelni még egyet.
-Jó, majd meglátjuk.-vonok végül vállat és arra viszont szívesen vállalkozom, hogy kipofozzuk együtt a csónak hibáit. Elcsodálkozom azon mikor Viszály teát emleget, de természetesen vevő vagyok rá, így kérek egy csészével. Végül ahogy átvonul a konyha részbe én pedig maradok a fotel karfáján, hogy elszívjam a cigim végét.
-Gáz lenne ha nem tudnál, főleg hogy van egy TÚL EMBERI bizalmasod.-vonok vállat és elvigyorodok, szokásos gúnyolódása ezúttal az én számból hallatszik, míg megbeszéljük, hogy Viszály inkább Jezabelre hagyná a pokolkutyák ügyét, addigra teáinkkal is elkészül.
-Vádolnálak? Inkább vedd dicséretnek.-somolygok rá ahogy átveszem tőle a bögrémet. Még egy apró mondatot közöl velem, de én már ujjaim közt szorongatva a bögrét húzom fel lábaimat is a karfára, eszembe nem jutna, hogy bele süppedjek a fotelbe ha már Belial nem ült vissza mellém. Figyelem amint a kandalló elé telepszik a szőnyegre és feltámad bennem egy apró gondolat. Hangtalanul teszem le bögrémet, úgysem szeretem forrón inni az italokat, tőrömet felkapva lépek puhán Belial mögé s centikkel mögötte guggolok le, ha esetleg jelét is adná, hogy észre vette felé mozdulásom, vagy netalán meg is fordulna, úgy minden további nélkül szintén leguggolok, csupán szembe kerülök vele, kitámasztva magam rugaszkodok el és tőrömet torkára fogva, teljes testsúlyommal késztetem hanyatt fekvésre, a lendülettől kiverve kezéből a bögrét, ami így ripityára törhet a padlón, arra most nem fordítok figyelmet, hogy kezeit lefogjam, vigyorgó arccal pislogok le rá és ha nem állít meg, vagy fordít a helyzeten akkor finom nyomást gyakorlok pengémre, így sértve meg Viszály nyakán a bőrét, míg ki nem buggyan sötét vére.
-Megvagy.-vigyorgok rá önelégülten ahogy csípőjén átvetve lábam négykézláb helyezkedek el fölötte.
-Gyere, keményíts be!-cukkolom szemöldököm felvonva. Lazítok tőröm fogásán, amit akár vehet hibának is, de talán pont ez a célom vele jelenleg. Higgye hogy hibázok!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1032
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Vas. Nov. 29, 2020 10:05 am

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
A szoba kellemes melege vesz körül bennünket, immáron hólé ittas ruháinktól szabadulva üldögélünk a kandalló előtt. Rágyújtok és nem sokkal ezután a megszokott módon lendül elém a démonnő tenyere egy cigiszálért kuncsorogva. Ezúttal is megkapja, amit akar. Így most már együtt füstölgünk a kalandos hegyi szánkó-hajózás után. Teszek néhány megjegyzést az emberektől felszedett havas szórakozásra jelét adva, hogy én annyira nem díjazom ezt a hógolyózásnak nevezett időtöltést.
-Ne is legyen az. - fűzöm hozzá, bár látom rajta és tudom is jól, míg ez a fehér gyúrható csapadék borítja a környéket potenciális lehetőség számára arra, hogy kísérletet tegyen megdobálásomra.
-Túl jól is ismerlek már. Nyugi, résen leszek. - biztosom fél mondatommal arról, nem fogom neki megkönnyíteni. Aztán pár gondolatot szánok közelgő utazásunkra.
-Ne nyafogj már! - intem le, mikor újra megpróbál kibújni a mágiahasználat alól.
-Gyorsabban átszeljük a tengert, ha te is segítesz. - világítok rá, miért is fontos, hogy ő is rászánja magát ereje használatára. Ám ezzel még ráérünk, előbb a járművet kell használhatóvá tenni. Belphegor ajánlkozik is a feladatra, hajlandó segíteni a ladik renoválásában. Egy bólintással adom tudtára, rendben van.
Talán szokatlan, hogy kávé helyett ezúttal teát készítek, de a halandók is gyakran isznak ilyesmit, ha át akarnak melegedni. Mi pedig hát, rendesen átfagytunk. Ráadásul nem bonyolult az elkészítése sem, így úgy döntök vizet forralok. Ezzel mintha kicsit meglepném Belphegort. Nem nézte ki belőlem, hogy ilyet is tudok.  
-Azért én is tudok ezt azt az emberek szokásairól. - mosolygom meg, miközben a bögrékbe vizet töltök. Bár kétségtelen, hogy földi ismereteim java részét Jobb Kezem mellett szedtem magamra, aminek bár felét nem hasznosítom, de érdekességnek megteszi. Rövid tanakodás után arra jutok, érdemesebb ha Jezabelre hagyom a szigeten bóklászó, random feltűnő és problémát okozó pokolebek problémáját. Javaslatomra tanácsadóm is egyetért, így gyorsan eldől, hogy míg mi az angyali bizalmassal törődünk a túlparton, addig a kapitánynő intézi majd a vad démonkutyák sorát.
-Házias? Ilyennel sem vádoltak még. - felelem pimasz megjegyzésére. Majd megcukrozva a forró vizet és egy teafüvet lógatva bele ragadom meg a bögrét és nyújtom oda kedvesemnek a karosszék mellé lépve.
-Távol állok én attól. - fűzöm hozzá, majd leülök a kandalló előtti szőnyegre.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
844
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szomb. Nov. 28, 2020 10:58 pm

Belial & Belphegor

S
ikeresen megállítom a fékezhetetlen ladikot, így nem kenődünk fel a kolostor falra, hanem belep minket a hó, egész a fejünk búbjáig. Ahogy a hideg bekúszik nyakamhoz, ugrok egyet és fel is sikítok. Hamar kikecmergünk a csónakból és a meleg szállásunk ajtaján benyitva amit lehet már le is veszünk magunkról. Szobáinkba vonulunk, hogy mihamarabb száraz ruhára cseréljük a vizeset, majd a nappaliban találkozunk ismét. Viszály már az egyik fotelben kényelmesedik, én pedig nem vagyok rest a közelébe telepedni, így ülőalkalmatosságának karfájára helyezkedek, hogy végül tenyerem felé nyújtva egy szál cigi a birtokomba kerüljön. Belial meg is gyújtja nikotinrudam végét, így mélyen letüdőzöm az első slukkot, majd beszélgetésbe kezdek vele.
-Egy kicsit? Szerintem eléggé. Lehetett volna.... A p!cs@ba is Belial, veled jók ezek a dolgok.-vaallok színt végül, pusztán azt nem teszem hozzá, hogy csak azért volt valahol kellemes élmény, mert végig ölelhettem úgy, hogy nem tűnt cikinek a dolog.
-Dobálási mánia? Ó, ez nem az... Még nem mánia.-kacsintok le rá és újabb slukkot veszek a cigiből. Tudod jól, hogy nem csupán próbálkozni fogok, ne sértegess.
-Ó... Ne tégy úgy, mintha nem ismernél... Amíg nem érem el a célom....-tudja jól, hogy nem menekülhet, nem értem miért csinálja ezt. Végül rákérdezek a csónakra is. Vajon hogyan is képzelni ezt a dolgot.
-A-a! TE használsz mágiát! Tudod hogy én ki nem állhatom!-jobb időben tisztázni a dolgokat, még a végén nekem kellene propellerest játszani az ujjaimmal, na még mit nem. Jobb ha Belial úgy kalkulál, hogy én ebből kihúzom magam.
-Igen kapaszkodó és ne nevesd ki a kisebbet!-legyintem meg a fülét, hogy ne űzzön gúnyt belőlem még így se. Egyöntetűen hasonló véleményen vagyunk, ma nem akarunk többet kimenni, s ennek határozottan örülök is, Kedvesem feláll és a konyha felé indul. Kérdésére felkapom a fejem.
-Igen, kérek szépen.-ez is furcsa lesz, Belial teázik?! Mi több, Ő készíti el.
-Megjavítani szívesen segítek.-ajánlom fel mosolyogva miközben újabbat szippantok a cigiből.
-Több szem többet lát alapon játszunk?-honnan is tudhatnám, hogy másokkal mi a helyzet? Én csak a saját véleményemet mondtam el.
-Oké, intézze el Jezabel ezt a dolgot. Nem szólok bele. Úgy lesz ahogy szeretnéd.-biztosítom róla, majd figyelem amint két bögrét forróvízzel tölt meg, majd teafüvet tesz mndkettőbe.
-Nahát Lordom.-csodálkozom ahogy figyelem Őt. Általában én vagyok a nyerő, hogy olyanokat csináljak, mint a halandók, erre elveszi a játékomat. Mondjuk lehet, hogy nekem nem jutott volna eszembe a tea. Felállva átsétálok a konyhába és Belial mellett letelepszem az egyik székre.
-Tetszik a háziasságod.-jegyzem meg még pimaszul, és az előttem lévő hamusb nyomom elszívott cigarettámat.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1032
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Nov. 26, 2020 6:42 pm

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Rekord idő alatt sikerül eljutnunk a hegytetőről a kolostorig. Lefelé vezető utunk kicsit extrémre sikerül, de én nagyon élvezem, még annak ellenére is, hogy néha a puszta szerencsén múlik, hogy ne kenődjünk fel egy-egy fatörzsre vagy forduljunk fel csónakunkkal egy-egy bukkanó után. Őrült gondolat volt egy ladikkal lesiklani a hegyoldalon. Lendületünket az alkalmi szállásunk melletti méteres hótakaró fogja meg, a fa tákolmánnyal a seggünk alatt fejünk búbjáig eltűnünk a fagyos fehérségben. Egy pillanat elég, hogy ruháink teljesen átnedvesedjenek és bőrig ázzunk. Átfagyva nem sok időt töltünk odakint, hamar kiássuk magunkat a hóból és a kőépület felé vesszük az irányt. Hólé itta ruhámat szárazra cserélem, majd a fotelbe telepszem, a kandallóhoz közel, miközben egy újabb slukkot szívok a bagómból. Mire a teának feltett víz felforr, Belphegor is visszatér száraz ruhában. A fotelem karfáján foglal helyet, meglátva füstölgésem ösztönösen emeli felém apró tenyerét egy szál nikotinrúdért. Ezúttal sem tagadom meg tőle. Hamar marka közepén landol egy cigiszál. Ha elveszi és ajkai közé fogja, úgy felé nyújtom a gyújtót, lángjával izzítom be a cigivéget.
-Elismerem, kicsit merész volt. - vigyorodok el sunyin az elmúlt percek történéseire.
-Mondd csak...mi ez a dobálási mánia? - érdeklődök fura szokása iránt, amit kétség kívül a halandóktól vett át. Nem mondom ki, de elég nyilvánvaló, hogy nem vagyok oda ezért a földi időtöltésért. Akkor már inkább két hegyről lecsónakázás.
-Egyébként meg próbálkozni lehet. - vonom meg a vállam, miközben újra mélyet szívok a dohányból. Közben elhangzik egy kérdés: "Hogy akarsz te átkelni a tengeren?"
Egy sérült csónak és egy lapát, ami rendelkezésünkre áll és még ha feljavítjuk sem a legbiztonságosabb vízi közlekedési eszköz. Mégis kitartok amellett, hogy a ladikot használva jussak át majd a túlpartra.
-Természetesen helyrehozzon. És használunk egy kis mágiát is. - árulom el, hogyan is tervezek kijutni a szárazföldre. Előre hajolok, cigi tartó kezemet előre nyújtom az asztal felé, hogy a hamutálba szórjam a bűzrudam végén lévő hamut, majd kényelmesen hátradőlök ismét, miközben Belphegor szóba hozza ismét havas lecsúszásunkat.
-Kapaszkodó?! - mosolygom meg megjegyzését. - Az biztos, hogy kézzel lábbal kapaszkodtál belém. - nevetem el magam én is. Még élénken előttem a kép, ahogy ijedten bújik és szorongat, attól félve, hogy az egyik kanyarnál kibukik a szánkóvá vált csónakból.
-Megnyugodhatsz, mára elég volt a kinti programból. Nem tervezek újra kimenni. - felelem, miközben felállok a fotelből és a konyha felé lépek.
-Egy teát? - kérdezem, miközben megragadom a kannát és egyik bögrébe forró vizet töltök belőle.
-Holnap megjavítom a csónakot. Szerintem egy nap elég a rendbe tételére. - kezdek bele, miközben teafüvet dobok a gőzölgő vízbe.
-A hegyről lefelé jövet gondolkodtam a pokolebeken...lehet Jezabelre kellene bízom a kiiktatásukat, ha már úgyis a völgyben ténykedik. Talán még Berehit is segítségére lehetne. Mi pedig addig nyugodtan intézhetjük az angyali bizalmast. Mit gondolsz? - érdeklődöm bizalmasomtól, miközben újabbat szippantok a cigarettámból.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
844
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Csüt. Nov. 26, 2020 6:37 am

Belial & Belphegor

N
em hiszem el, hogy valóban ezt tesszük... Egy kibeb@szott csónak! Csak Belialnak lehetnek ilyen pihentagyú ötletei, csússzunk le vele a kolostorig... Ügyetlenül sikerül beszállnom a csónakba, megbotlok és Lordom mellkasának ütődök, de a plusz súly és a balszerencsés mozdulat miatt a pozitúrát megtartva indul el velünk a fa tákolmány. Szorosan bújok Viszályhoz, derekát ölelve mikor kéri, hogy kapaszkodjak. Szorítok az ölelésen és sikítva fogadom a tényt, hogy a levegőbe emelkedünk. Képtelenség megjósolni merre visz a megzabolázhatatlan jármű, mégis mikor Démonom arra kér, hogy az egyik evező lapátot adjam neki oda, sikerül annyira hátra pillantanom, hogy lássam, egy fás rész felé száguldunk. Hiába próbál szavaival megnyugtatni, most egy kicsit riadtabb vagyok, mint szoktam lenni. Mellkasába fúrom a fejem, ezt én végig sem merem nézni! Aztán jön a fekete leves, a lapát eltörik amit Belial jellegzetes apró kis szavacskájával közöl Hopsz., rákérdezek a nyilvánvalóra és megerősítés érkezik a részéről, az evezőnek lőttek... Ám Kedvesem hamar kitalál a búzából, szavaival irányít, hogy súlyúnkkal bírjuk irányítani a csónakot s láss csodát, a dolog bejön. El sem hiszem! Csak hamar feltűnik előttünk a kolostor is, ám a fa jármű nem úgy tűnik, mintha meg szeretne állni én pedig nem vagyok hajlandó a kőfalon freskóként végezni. Megfordul a fejemben egy ötlet, hogy na majd most Belphi megmutatja mit tud. Egyik kezemmel elengedve Lordomat kinyúlok a csónak pereme fölött és a hóba dugom a kezem miközben száguldunk, démoni mágiához folyamodva alakítok ki a hóból torlaszt magunk előtt amibe belefúródik a csónak és végül megáll, ám így totálisan beterít mindkettőnket a hó. A váratlan hidegre ismét sikoly szakad fel belőlem ahogy nyakamba borul egy adag megszilárdult kristályos víz, meleg bőrömön azonnal olvadni kezd és ezzel meg is volnánk a havas élménnyel mára. Prüszkölve küzdöm ki magam a hűvös takarónk alól, majd igyekszem kikecmeregni a csónakból. Megrázva a fejemet a hajamban nem elolvadt hótól szabadulok. Belial ráérősen szedelődzködik porolja le magáról szintén a havat, majd előrukkol a legjobb ötlettel. Vonuljunk be a kolostorba. Gyors biccentéssel adok neki igazat és már csatlakozom is a pár méteres sétához, hogy az ajtón belépve megcsapjon a kellemes meleg. Amint becsukódik mögöttünk az ajtó kibújok a kabátomból és a bakancsomból, majd villámgyorsan a szobámba vonulok, hogy száraz, meleg ruhára cseréljem a nedveset. Hajamat törölközőbe csavarom, hogy némiképp száradjon, majd lassan én is újra kilépek a szobámból. Belial már az egyik fotelben melegszik a kandalló előtt, megmosolygom a képet ahogy Berehittel együtt a tűz előtt ejtőznek, finoman megköszörülöm a torkom ahogy belépek a nappaliba, majd magam is csatlakozom hozzájuk. Nem vagyok rest egyből a legjobb helyet választani, Kedvesem mellé sétálva a fotel karfájára telepszem, majd apró tenyerem lendül és a férfi arca előtt állapodik meg cigiért kuncsorogva.
-Ennél még az én hógolyós ötletem is kedvesebb. De nem adok alább, még jól meg foglak dobálni alkalomadtán.-jegyzem meg pimaszul s ha kapok koporsószeget, úgy magam is rágyújtok. Szabad kezemmel átfagyott combjaimat dörzsölgetem egy darabig, míg a ropogó tűzbe bámulok.
-Szóval, most már van egy javításra váró szánkó-csónakunk, egy darab lapáttal... Hogy akarsz te átkelni a tengeren?-morfondírozok hangosan, miközben helyezkedek kicsit a karfán, hogy ne legyen olyan kényelmetlen a popsimnak. Úgy pillantok le Főnökömre és ha felnéz rám egyszerű érdeklődést olvashat le az arcomról.
-Egyébként nem mondom, hogy nem utaztam kényelmesen a csónakban. Egészen kellemes biztosíték vagy, mármint kapaszkodó.-nevetem el magam jókedvűen hogy aztán ismét ajkamhoz emeljem a cigarettát és vegyek egy mélyebb slukkot belőle.
-Abban mondjuk reménykedem, hogy ma már nem tervezel kimenni a hidegbe.-jelentem ki nagyra nyílt szemekkel. Nem viselném most túl jól az újbóli hideg élményt. Majd talán holnap. A magam részéről csontig átfagytam!

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belial

☩ Történetem :
Viszály, az első lovas
☩ Keresett személy :

☩ Reagok :
1032
☩ Rang :
Lord/Lovas
☩ Play by :
Justin Theroux
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Szer. Nov. 25, 2020 3:40 pm

Raguel elrablása
Belphegor & Belial
zSNV8NX.gif
Megszereztük azt, amiért jöttünk. Hamarabb ráakadtunk a lomok között rejtőző csónakra, mint azt gondoltam és jobb állapotban, mint azt remélni mertem. Elhagyva a barlangot, az az őrült ötletem támad, hogy csússzunk le a hegyről kihasználva a csúszóssá fagyott hegyi utakat. Látom kedvesem szemeiben a kételkedést és kétségeinek hangot is ad. Talán nem bízol bennem? Kérdezném, mégis bemászik mellém. Lába közben megbotlik, így ügyetlenkedésével karjaim között köt ki. Kettőnk súlya alatt szinte magától megindul a ladik és gyorsuló irammal siklik lefelé a hegyoldalon. Kapaszkodj. Szólok Belphegornak, akinek nem kell kétszer mondani, fogjon erősebben. Az első nagyobb bukkanóhoz érve métereket repülünk a levegőben. Hangos sikkantással veszi a váratlan akadályt és ha lehet még erősebben öleli derekamat. Közben elkérem a lapátot azon oknál fogva, hogy irányítást szerezzek a megbokrosodott vízi jármű felett, ugyanis hirtelen letérünk a fagyott hegyi ösvényről és megállíthatatlanul vesszük célba a ritkás fást.
-Ne aggódj, nem lesz gond. - nyugtatom bizalmasomat, bár a jelek egyáltalán nem ezt vetítik elő, engem mégsem tölt el aggodalom. Miután az evezőt a kezembe kapom egy harmatgyenge kísérletet teszek arra, hogy kitérítsem járművünket és visszatereljem a jeges csapásra. A gondolat nem rossz, ám a falapát gyorsan felmondja a szolgálatot.
-Igen, el. - felelek Belphegor kérdésére, miközben elhúzom a számít, így gyorsan más megoldást keresek. Egyensúlyunkat használjuk a kormányzáshoz, ami be is válik, miután Belphegor követi az utasításaimat. Egyesével, cikázva kerüljük ki az utunkba került fákat és bokrokat. Ügyes manőverezésünknek hála úgy sikerül magunk mögött hagyni a ligetet, hogy egyetlen kérges törzsön sem akadunk fent. Sebességünk viszont egy másodpercre sem lassul. Rendíthetetlenül száguldunk tovább. A kolostor is feltűnik előttünk, lassan célba érünk. Ideje lenne vesztenünk kicsit a lendületünkből. Fogalmazódik meg bennem a gondolat. De nem csak bennem, Belphegorban is. A démonnő egyik kezét átemeli a csónak oldalán és mágiáját hívva segítségül méteres hótorlaszt emel ladikunk és a kőépület fala közé, meggátolva, hogy durván felkenődjünk rá. Egy pillanat alatt a hótakaró alatt végezzük. Élesen felsikolt, amikor a hideg hó belepi és fel is ugrik mellőlem. Ráérősen seprem ki magam a hóbucka alól. Csurom vizes vagyok, egy villanásnyi idő alatt átáznak a ruháim, a cipőm belseje is tocsog a hólétől. Megmosolygom Jobb kezem megjegyzését.
-Gyere, menjünk be. Szárítkozzunk meg. - küzdöm ki magam a hóból.
A szállás ajtaján belépve kellemes meleg fogad. Azonnal levedlem vizes kabátomat és lépek ki beázott lábbelimből. Berehit pontosan ott van, ugyanabban a pózban, ahogy hagytuk, elnyúlva a kandalló tüze előtt. Egy másodpercre felénk pillant, észrevételezve hazatértünket, majd nyugodtan heverészik tovább. A szobám felé indulok váltásruháért, néhány perc elég, hogy szárazba öltözve térjek vissza a nappaliba. Míg Belphegor is öltözéket vált, vizet teszek fel főni teának, majd lábammal kicsit arrébb tolva a démonkutyát szőnyegestől csinálok magamnak helyet a tűz mellett. Ez persze némi nemtetszést vált ki a jószágból, amit szúrós pillantásokkal és halk elégedetlenkedő morgással díjaz. Egy nagyobb fadarabot dobok a rakásra, hogy tovább táplálja a lángokat, aztán hátamat az egyik fotelnek támasztva húzok elő egy szál cigarettát és gyújtok rá. Épp csak beleszívok, mikor éles sipító hanggal jelzi a kanna, hogy felforrt a víz. Nem állok fel, egy laza kézmozdulat épp elég, hogy elhúzzam a fémedényt a láng fölül.

reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven
Belphegor

☩ Történetem :
☩ Keresett személy :
☩ Reagok :
844
☩ Rang :
Viszály Tanácsadója
☩ Play by :
Jenna Coleman
Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt Pént. Nov. 13, 2020 7:20 am

Belial & Belphegor

A
sikeres felfedés az imp barlangjában felüdítő. Valóban előkerül a csónak bónuszként pedig a két evező is hozzá. Nem is tökölünk sokat a hidegben, most nem bogarászunk hosszú ideig, megvan amiért jöttünk, Belial emlékezete cseppet sem csalt. Mosolyogva figyelem ahogy kifelé taszigálja a fa tákolmányt, majd ahogy kijutunk a járatból elég merész ötlete támad kedvesemnek. Csússzunk le a domboldalon egészen a kolostorig! Nem tartom olyan hű de jó ötletnek, gyanakodva nézem a meredek ösvényt, majd a kis ladikot amiben már Belial helyet is foglalt. Nem gondolja komolyan hogy én oda beszállok... Már pedig szavai és tettei is ahogy megpaskolja a lécet, mind erre hajaznak. Elhúzva a számat emelem meg a lábam ahogy kimondja nem törjük a nyakunkat, ám sikeresen megcsúszok és lábai között landolva ütődök mellkasának. A csónak szinte azonnal, segítség nélkül megindul lefelé. Esélyem sincs még felegyenesedni sem, mert pillanatok alatt olyan gyorsan csúszunk lefelé, hogy nem valószínű hogy megállítható a járművünk. Aztán már csak azt hallom Kapaszkodj., ösztönösen karolom át Viszály derekát, ő is fél karjával magához ölel, majd a levegőbe emelkedünk egy bukkanó miatt. Fel is sikkantok egy pillanatra és még a szemem is lehunyom. Nagyobbat puffanunk mint gondolnám, a térdem rendesen koppan a fán, bár nem mondanám hogy fáj, de mocskos kellemetlen érzés.
-Lapát? Miért kell az neked?-szólalok meg végül, de nem várom meg a válaszát, egyik kezemmel elengedem és óvatosan hátrébb fordulok, hogy lássam mit csinálok, ne csak tapogatózzak "vakon". Így nem kerüli el a figyelmem az sem, hogy egy fás felé száguld velünk a csónak.
-Baszki!-vételezem a látottakat ahogy elérem a lapátot és Főnököm kezébe nyomom.
-Megmondtam hogy nem jó ötlet!-morgom az orrom alatt és visszabújok mellkasához, inkább ne lássam ami történni fog. Viszont a jellegzetes kis hangocska Belial részéről túl árulkodó. Azt mondja Hopsz., hát ez semmi jóra nem utal!
-Eltört, igaz?-kérdezek rá miközben felpillantok arcába. Bár Kedvesem nem tűnik gomdterheltnek, én majd aggódok mindkettőnk helyett is. Jó lenne ha én is ilyen fél vállról vehetném a dolgokat. Végül megkapom a következő feladatot is. Dőljek balra, majd jobbra és így tovább... A csónak engedelmeskedik súlyunknak így kacsázunk végig a fák között. Egy pillanatig átfordul a fejemben, hogy meglesem merre járunk, hátra is pillantok, de ekkor már a sziklaszirt felé sodródunk vészes gyorsasággal.
-Belial!-rémülten kapom felé a fejem, de Démonom csak beletörődőn lehunyja szemeit és ismét a levegőbe emelkedünk. Szorosan bújok hozzá, mindkét karommal szorítom, ám most nem sikítok fel, pusztán várom hogy leérkezzünk. Nagyot reccsen a csónak alattunk ahogy puffanunk egyet, de rendíthetetlenül száguldunk tovább. Belial már látja ideiglenes otthonunkat, ezt pedig nem rest közölni is velem miközben arra mutogatunk.
-Ez csodálatos, de még mindig nagyon gyorsan megyünk.-közlöm ahogy hátra fordulok ismét. Biztosra veszem hogy bele csapódunk a kőfalba, ripityára törik a csónak és minden hiába volt. Nem lesz ez így jó! A kolostor pillanatok alatt belátható közelségbe kerül, elkap a pánik szégyenszemre. Egyik kezemmel elengedem Belialt és kinyúlok a csónakból a hóba. Lehunyom a szemem és az utolsó pillanatban mielőtt beérnénk a kolostor udvarára egy kétméteres hótorlasz emelkedik elénk, abba futunk bele és áll meg végül a csónak bele fúródva velünk együtt. Teljesen beterít minket a hó, csúszik be a nyakamhoz, a váratlan érzésre megugrok és fel is kiáltok.
-Ez hideg!-prüszkölök ahogy próbálok kikeveredni a hó alól. A hajam egy pillanat alatt átázik és vacogva nyomom fel magam a bucka tetejére.
-Még egy ilyen őrült párost, mint minket nem hordott a hátán a föld....-nevetem el magam.

Ajánlott tartalom
reveal your secrets

Choose Hell, or Heaven

Hell or Heaven Frpg

- CAELO VEL IN INFERNO -
Utolsó Poszt

Előző téma megtekintése Következő téma megtekintése Vissza az elejére 
1 / 21 oldalUgrás a következő oldalra : 1, 2, 3 ... 11 ... 21  Next
 Similar topics